Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
80,650
64
60
170,534
162
64
5,821
2
6
Ostatnie 30
Popularne
w Lutym
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 301 - 350 | 351 - 400 | 401 - 437
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Konsole

XBox (437),
==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-03-17 22:20:05
Rozmiar: 6.35 GB
Seedów: 6
Peerów: 1
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


wyścigi i rajdy, samochodowe, sandbox, multiplayer

Burnout Paradise to następna część ekstremalnie popularnych wyścigów samochodowych. Developerzy postanowili odświeżyć nieco opatrzony model zabawy przy użyciu nigdzie nie stosowanej wcześniej technologii. Przede wszystkim rozbudowano pozbawiony skryptów system fizyczny, działający teraz na wszystkie trójwymiarowe obiekty. Ponadto zwiększono liczbę podatnych na uszkodzenia fragmentów wirtualnych pojazdów do blisko stu. Przy odrobinie determinacji można więc np. z nadwozia coupe zrobić kabriolet lub przeciąć samochód w pół.

Rozgrywkę umiejscowiono na sporych rozmiarów obszarze Paradise City &#8211; fikcyjnej metropolii, obejmującej swoim zasięgiem m.in. lotnisko, zatokę z drapaczami chmur i wolne od zabudowań wzgórza. Nasze zadanie polega przede wszystkim na widowiskowej jeździe, połączonej z obowiązkowym łamaniem przepisów drogowych. Ścigać się możemy z ponad trzydziestoma różnymi rywalami, a wraz z postępami uzyskujemy dostęp do
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-03-17 22:15:58
Rozmiar: 7.18 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Sportowe

Opis: PDC World Championship Darts: Pro Tour to czwarta z serii gier zręcznościowych, przenoszących w wirtualne realia popularny sport towarzyski &#8211; rzutki. Zabawa opiera się na tych samych zasadach, które dotyczą rzeczywistych zawodów. Naszym zadaniem jest rzucanie niewielkimi lotkami zakończonymi igłą w okrągłą, kolorową tarczę, podzieloną na zakresy punktowe.

Gra, podobnie jak poprzednie części tej serii, wykorzystuje licencję Professional Darts Corporation, wzbogacając rozgrywkę autentycznymi nazwiskami (graczy i komentatorów) ze świata sportu oraz nazwami turniejów i zdobywanych trofeów. PDC World Championship Darts: Pro Tour oferuje karierę zawierającą cały sezon rozgrywek oraz pojedyncze potyczki. Nowością jest możliwość rozgrywania profesjonalnych meczy jeden na jednego za pośrednictwem Xbox Live.

Oprawa audiowizualna uległa poprawie w porównaniu do poprzedniej części, przez co produkcja stała się jeszcze bardziej realistyczna. Na tę cechę wpływa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » XBox


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-03-06 23:26:24
Rozmiar: 2.60 GB
Seedów: 0
Peerów: 5
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


Dance Central 3 to trzecia część muzyczno-tanecznej serii na Kinecta, za którą odpowiada studio Harmonix Music Systems. Deweloper jest znany z wielu udanych gier, np. Amplitude, Karaoke Revolution, Guitar Hero, czy chociażby Rock Band.

W Dance Central 3 ponownie stajemy do tanecznych pojedynków, podczas których musimy powtarzać ruchy pokazywane na ekranie do rytmu doskonale znanych piosenek. Tym razem autorzy postanowili wysłać graczy w podróż przez różne dekady muzyczne &#8211; od lat 70. aż po współczesność. Dzięki temu możemy nauczyć się takich tańców jak Hustle, Electric Slide lub Dougie, a przy okazji poznać najnowsze style.

Wśród artystów, których utwory wykorzystano w trzeciej odsłonie Dance Central znaleźli się między innymi:

Afrojack ft. Eva Simons &#8211; &#8220;Take Over Control&#8221;
Alexandra Stan &#8211; &#8220;Mr. Saxobeat&#8221;
Ciara ft. Missy Elliott &#8211; &#8220;1, 2 Step&#8221;
Cupid &#8211; &#8220;Cupid Shuffle&#8221;
Daft Punk &#8211; &#8220;Around
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-02-10 20:52:26
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


RPG akcji, TPP, fantasy, reedycje HD, Xbox SmartGlass

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21334

Fable Anniversary to odświeżona wersja zręcznościowego RPG wydanego pierwotnie na konsolę Xbox w 2004 roku. Grę opracowało studio Lionhead, czyli ten sam zespół, który stworzył pierwowzór.

Akcja gry toczy się w pełnej magii krainie Albion, na którą składa się luźna zbieranina miast-państw, rozdzielonych olbrzymimi połaciami dzikich lasów. Dawno temu wszystkimi tymi terytoriami rządził dobry król zwany Archonem. Niestety, źródłem jego potęgi był prastary miecz, którego moc zaczęła w końcu korumpować władcę i po pewnym czasie to zepsucie rozprzestrzeniło się na całą krainę ostatecznie kładąc kres tzw. Staremu Królestwu. Gdy rozpoczyna się fabuła gry, Albion jest w fatalnej kondycji i jedynym, co zapewnia mu przetrwanie jest organizacja znana jako Gildia Bohaterów. W Fable wcielamy się w poszukiwacza przygód, którego wioska została przed laty zniszczona przez bandytów. Chłopc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-29 22:44:47
Rozmiar: 1.93 GB
Seedów: 0
Peerów: 12
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Counter-Strike: Global Offensive to kolejna, po Counter-Strike: Source, próba odświeżenia tej popularnej strzelanki, która zaczynała jako modyfikacja Half-Life. Mimo upływu lat, nie zmienia się filozofia rozgrywki - nadal do czynienia mamy z drużynową grą akcji.
W CS: GO dostępne jest pięć map typu de_ (rozbrajanie/podkładanie bomby) oraz dwie cs_ (odbijanie zakładników). Każda z siedmiu plansz jest wzorowana na klasycznych polach bitew znanych z poprzednich odsłon serii. Fani na pewno rozpoznają nazwy poszczególnych aren: Dust, Dust2, Aztec, Nuke, Inferno, Italy oraz Office. Oczywiście nie obyło się bez drobnych zmian, lecz służą one jedynie polepszeniu jakości rozgrywki.
Lista dostępnego uzbrojenia została rozszerzona o kilka pozycji. Osiem nowych narzędzi zniszczenia to koktajl Mołotowa, granat-przynęta, IMI Negev, Tec-9, Mag-7, Sawed-Off, PP-Bizon oraz Taser. Szczególnie ciekawy jest ten ostatni gadżet - drogi, lecz pozwalający na zabicie przeciwnika jednym celnym strzałem.

Sc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-29 22:42:55
Rozmiar: 1.21 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


Firma Activision zapowiedziała Onslaught, czyli pierwszy dodatek do strzelaniny FPP Call of Duty: Ghosts, cieszącej się obecnie rekordową popularnością wśród użytkowników konsol nowej generacji PlayStation 4 i Xboksa One. Tradycyjnie DLC w pierwszej kolejności pojawi się na urządzeniach z rodziny Xbox (X360 i XONE) 28 stycznia 2014 roku. Data premiery wydań na pozostałe platformy sprzętowe (PC, PS3 i PS4) nie została ujawniona. Zawartość rozszerzenia poznaliśmy kilka dni temu, dzięki pomyłce sieci sklepów Gamestop, ale stosownie będzie ją przypomnieć. Danie główne stanowić mają cztery multiplayerowe mapy: Fog, Bayview, Containment oraz Ignition. Ponadto gracze otrzymają karabin Maverick, a także Nightfall pierwszą fabularyzowaną misję w trybie Extinction.

Zwiastun DLC Onslaught do gry Call of Duty: Ghosts. Dodatek wprowadza cztery nowe mapy do trybu multiplayer, nowy karabin oraz pierwszy epizod fabularnej mini-kampanii trybu Extinction, w którym mierzymy się z ofensywą obcych.

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-27 22:07:31
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0


Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-8
Wykorzystuje: Xbox Live

Rugby Challenge 2: The Lions Tour Edition jest kolejną grą w dorobku studia Sidhe Interactive poświęconą tytułowej dyscyplinie sportu. Nowozelandzka ekipa deweloperska zdecydowała się wykorzystać sprawdzone rozwiązania z Rugby Challenge i wzbogacić je o elementy wyczekiwane przez fanów, jak chociażby nowe turnieje i drużyny.

Podobnie jak pierwowzór z 2011 roku, Rugby Challenge 2 pozwala graczom wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach rugby. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym. Poza rozbudowanym samouczkiem i szybkim meczem (single match), istnieje możliwość możliwość rozwijania kariery obejmującej kilka sezonów, a także zmagań z udziałem żywych przeciwników, w których mogą brać udział drużyny złożone z maksymalnie czterech graczy.

W bazie gry znalazło się ponad 110 licencjonowanych zespołów rugby z całego świata, na czele z najba
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-27 22:06:20
Rozmiar: 14.62 GB
Seedów: 38
Peerów: 32
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


Max Payne 3 to kolejna odsłona serii, którą zapoczątkowało studio Remedy (znane także z Alan Wake). Tym razem grę przygotował jeden z oddziałów firmy Rockstar, czyli twórców takich marek jak Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, czy Bully. Producent starał się zachować charakterystyczny klimat pierwowzoru, a jednocześnie rozwinąć uniwersum Maksa Payne&#8217;a.
Trzecie przygody tytułowego byłego policjanta rozgrywają się w kilka lat po wydarzeniach z poprzednich gier. Max, gliniarz po przejściach, spędza wolny czas na włóczeniu się po barach i unikaniu kłopotów. Niestety, tego bohatera problemy znajdują same. Na skutek pewnych nowojorskich perypetii, Payne wyrusza do brazylijskiego miasta Sao Paulo, aby przyjąć posadę ochroniarza wyjątkowo bogatej rodziny. Okazuje się, że ta pozornie niezobowiązująca posadka będzie wymagała od Maksa skorzystania ze wszystkich jego umiejętności.
Fabuła Max Payne 3 została podana za pomocą dynamicznych scenek, które nawiązują jednak do komiksowych wsta
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-27 18:09:13
Rozmiar: 14.59 GB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


Bungie Software producent
Microsoft Game Studios wydawca
Microsoft wydawca PL
Strona oficjalna Pomoc techniczna
Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.Gra zawiera elementy przemocy.
strzelanki, FPP, science-fiction, FPS, multiplayer, co-op
Halo 3 jest trzecią częścią hitowego cyklu gier z gatunku FPS i zarazem pierwsza odsłoną tej serii, dedykowaną konsoli Xbox 360. Według planów pracowników firmy Bungie Studios, niniejszy produkt zamyka trylogię, połączoną warstwą fabularną, postaciami bohaterów etc. Zgodnie z tradycją zostajemy więc przeniesieni do futurystycznego świata, w którym rasa ludzka toczy walkę z obcą cywilizacją, nazwaną Przymierzem.
W wirtualnej rzeczywistości ponownie pojawia się m.in. Master Chief, Cortana i Gravemind. Pod lufę nasuwa się rzecz jasna mnóstwo przeciwników, a w starciach zbrojnych uczestniczą również pojazdy i maszyny latające. Walki toczą się natomiast np. we wscho
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: LegioWalchon
Data dodania:
2014-01-10 01:21:27
Rozmiar: 3.52 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0


akcji, TPP, fantasy, książki

Conan to, jak sama nazwa wskazuje, gra o przygodach legendarnego barbarzyńcy z Cimmerii &#8211; fantastycznego bohatera, stworzonego przez Roberta Howarda w latach trzydziestych XX wieku i znanego przede wszystkim z książek, filmów, komiksów etc. Mamy tu do czynienia z elektroniczno-rozrywkowym produktem, ukazującym dynamiczną akcję z perspektywy trzeciej osoby i traktującym głównie o walce z hordami rozmaitych przeciwników niczym w pozycjach z serii God of War, Ninja Gaiden i Genji. Niniejsze wirtualne perypetie słynnego Conana zostały przygotowane przez developerów z kalifornijskiego studia, którzy wcześniej przyłożyli rękę m.in. do Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects i Vampire: The Masquerade &#8211; Redemption. Docelowymi platformami sprzętowymi uczyniono konsole PlayStation 3 i Xbox 360 &#8211; obie gwarantują bardzo wysoki poziom oprawy audio-wizualnej.
Tytułowy bohater odwiedza wiele odmiennych lokacji, wśród których znajduje się chociażby dżu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: LegioWalchon
Data dodania:
2014-01-10 01:18:54
Rozmiar: 19.01 GB
Seedów: 1
Peerów: 2
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


Ubisoft Studios producent
Ubisoft wydawca
Ubisoft wydawca PL
Strona oficjalna Pomoc techniczna
Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
muzyczne, taneczna, PlayStation Move
Just Dance 3 to już trzecia odsłona sprzedającej się na całym świecie w milionach egzemplarzy serii gier tanecznych, w której gracze w rytm popularnych przebojów wykonują przed ekranami telewizorów taneczne triki i figury. W porównaniu z poprzednimi edycjami gry, największą zmianą w serii jest wprowadzanie jej na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Każda z trzech edycji gry korzysta i działa wyłącznie z kontrolerami ruchu właściwymi dla danej platformy sprzętowej (Wiimote, PlayStation Move, Kinect).
Model rozgrywki, który zdążył już przynieść Just Dance ogromny sukces, w trzeciej części pozostawiono bez zmian. Tak jak dotychczas, zadaniem graczy jest śledzenie sylwetki wyświetlanego na ekranie tancerza i powtarzanie wykonywanych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-01-06 15:54:55
Rozmiar: 7.89 GB
Seedów: 3
Peerów: 4
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


W drugiej odsłonie Tekken Tag Tournament skoncentrowano się na poprawieniu i rozbudowaniu mechaniki podmiany zawodników. Teraz możemy wykonywać dwuosobowe rzuty, skomplikowane sekwencje ciosów, sekretne comba i wiele innych technik. Sporo z nich zapożyczono z poprzedniej części serii, czyli Tekken 6. Oprócz tego, w walce da się wykorzystać niektóre elementy aren, na przykład uderzając głową oponenta o mur.

Tekken Tag Tournament 2 zawiera wszystkie standardowe formy rozgrywki &#8211; od samouczków, przez mecze treningowe, aż po tryby Versus, czy Arcade. Walki można prowadzić w wielu konfiguracjach (2 vs 2, 1 vs 1, 2 vs 1), lokalnie lub przez Internet (w maksymalnie cztery osoby). Gra posiada też moduł modyfikowania wyglądu oraz wyposażenia wojowników &#8211; takie przedmioty jak broń mogą wpłynąć na skuteczność bojową.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11344

Testowane na Konsoli Xbox360 Slim 4gb [RGH2][Dash 16537][Dashlunch 3.10][HDD 2TB]
100 % Działa

Jest to w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-21 13:44:16
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 22
Peerów: 2
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Frontier Developments/Chris Sawyer producent
Microsoft Game Studios wydawca

Gatunek; strategiczne, ekonomiczne, Kinect, o zwierzętach, symulator życia

Zoo Tycoon to propozycja ekipy deweloperskiej studia Frontier skierowana do graczy, którym marzy się posiadanie własnego ogrodu zoologicznego. Gra stanowi remake klasycznej strategii ekonomicznej autorstwa ekipy Blue Fang Games.
Podobnie jak w pecetowym pierwowzorze z 2001 roku, gracze wcielają się w rolę menedżera wirtualnego zoo, a ich zadaniem jest stworzenie doskonale funkcjonującego ogrodu zoologicznego, który nie tylko będzie cieszył się popularnością wśród odwiedzających, ale także zapewni komfortowe warunki bytowe dla zwierząt, a ponadto przyniesie odpowiednie profity finansowe.
Rozgrywka łączy elementy strategii ekonomicznej i symulacji życia. Gracz musi wykazać się umiejętnościami planowania przestrzennego, zarządzania zasobami finansowymi, analizowania i prognozowania potrzeb rynkowych, a także troską
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-20 20:07:17
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 11
Peerów: 6
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
MARS PROUDLY PRESENT

............
......:: Game Summary ::......
:. .:

Title.............:  Resident Evil Revelations
Retail Date.......:  21/05/13
Platform..........:  XBOX360
Region............:  RF
Genre.............:  Action, Horror

..................
......:: Ripper's Notes ::......
:. .:

XGD3
enjoy
TRUST YOURSELF

..............
......:: Group News ::......
:.  .:

Wanna join our group?

We Need:
- Supplier who can bring NEW unreleased GAMES or MOVIES
- If you like the game, buy it We did

..............
......:: Greetings ::......
:.  .:

DAGGER - SPARKS - RELOADED

...: Contacts :...
..
mail find us on irc

Nfo by: K4R
----
2008

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-20 20:03:13
Rozmiar: 6.67 GB
Seedów: 15
Peerów: 3
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Plataforma: XBOX 360
Idioma English
Region: NTSC
Genero : Deportes
Formato: ISO
Tama?o: 6.67 GB
Fecha: 09-07-2013
Release: PROTONNCAA Football 14 to gra oparta na licencji instytucji National Collegiate Athletic Association, która organizuje rozgrywki futbolu amerykańskiego w szkołach wyższych na terenie Stanów Zjednoczonych i w Kanadzie. Tytuł, stworzony przez zespół EA Sports, otrzymał szereg mniejszych i większych zmian, które zapewniają dużą dozę realizmu.

Największą nowością w serii jest tryb Ultimate Team, znany z innych gier sportowych firmy Electronic Arts, który jednak dopiero przy okazji tej części pojawił się w NCAA Football. Zabawa polega na budowaniu drużyny złożonej z zawodników, których znajduje się w specjalnych kartach, kupowanych za wewnętrzną walutę produkcji lub za prawdziwe pieniądze. Sportowcami można się wymieniać, ustawiać na dowolnej pozycji czy też sprzedawać ich, jeżeli nie spełniają wymagań grającej osoby.
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-17 10:23:42
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 246
Peerów: 37
Pobrano: 73 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Minecraft XBOX360 Edition

Region : Region Free Languages: English
Size : 1 DVD Genre : Action
Platform : XBOX 360 Date : 06-2013

Release Info:

Imagine it, build it Minecraft for Xbox 360 lets you create worlds from the
comfort of you sofa. Play alone or play with your friends. Explore, build
and conquer At night monsters come out, so make sure to build a shelter
before that happens. After that, your world is your imagination. Turn your
hours into minutes with Minecraft for Xbox 360

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-17 10:21:48
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 39
Peerów: 12
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
GRID_2_XBOX360-SPARE


http://www.gamefaqs.com/xbox360/679613-grid-2

SYSTEM_________; XBOX360

FORMAT_________; ISO

REGiON/COUNTRY_; REGION FREE

RELEASE_DATE___; 27 May 2013

GAME_GENRE_____; RACING

LANGUAGE_______; ENGLISH

SiZE___________; xx x 100MB

RIPPED_________; Nothing

Publisher______; CODEMASTERS
GAME_iNFO____________________________________________________________;

Be fast, be first and be famous as the race returns in GRID 2, the sequel
to the critically acclaimed, multimillion-selling GRID. Experience aggressive
racing against advanced AI and become immersed in the race with GRID 2's new
TrueFeel Handling system which powers edge of control exhilaration behind the
wheel of every iconic car. The next generation of the EGO Game Technology Platform
delivers genre-defining visuals and jaw-dropping damage as you prove yourself across
three continents in a new, evolving world of motorsport. Earn fame, fans and fortune
as you b
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-17 10:20:38
Rozmiar: 16.28 GB
Seedów: 108
Peerów: 56
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Digital Illusions/EA DICE (producent)
Electronic Arts Inc. (wydawca)
Electronic Arts Polska (wydawca PL)

Gatunek: strzelanki, FPP, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, co-op

PREMIERY:

29 października 2013 ( światowa data premiery )
31 października 2013 ( data wydania w Polsce )
31 października 2013 ( Europejska premiera PAL )
29 października 2013 ( premiera w USA NTSC )

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 2-32

...( Opis )...

Battlefield 4 to strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez szwedzkie studio EA DICE. Deweloper ma na koncie poprzednie odsłony serii Battlefield oraz parę innych tytułów (np. Mirror&#8217;s Edge, Pinball Dreams). DICE jest znane nie tylko ze świetnych gier, ale też zaawansowanych silników graficznych (Frostbite).

Po mocno rozczarowującym w Battlefield 3 trybie dla jednego gracza, EA DICE wyposażyło nową odsłonę serii w rozbudowaną i dynamiczną kampanię. Jej fabuła osadzona jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-17 10:19:22
Rozmiar: 16.28 GB
Seedów: 70
Peerów: 78
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Infinity Ward (producent)
Activision Blizzard (wydawca)
Licomp Empik Multimedia (wydawca PL)

Gatunek: akcji, FPP, postapokaliptyczne, FPS, multiplayer, co-op


05 listopada 2013 ( światowa data premiery )
05 listopada 2013 ( data wydania w Polsce )
05 listopada 2013 ( Europejska premiera PAL )
05 listopada 2013 ( premiera w USA NTSC )

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
...( Opis )...


Call of Duty: Ghosts jest dziesiątą grą z bestsellerowej serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), rozwijanej od 2003 roku przez koncern Activision. Tytuł wyprodukowany został przez autorów cyklu &#8211; studio Infinity Ward i zgodnie z intencjami ekipy deweloperskiej stanowi początek nowego rozdziału w historii marki.

Za warstwę fabularną gry odpowiada Stephen Gaghan, scenarzysta takich filmów jak Traffic, Regulamin Zabijania czy Syriana. Akcja ukazję wizję niedalekiej przyszłości. Na skutek katastrofy określanej jako &#8222;The Event&#8221;
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-16 19:41:40
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
PROTOTYPE 2 to kontynuacja wydanej w połowie 2009 roku gry akcji, przedstawiającej losy niejakiego Alexa Mercera. Poddany dziwnym mutacjom mężczyzna wyewoluował, a w rezultacie uzyskał niesamowite umiejętności. Potrafi bowiem przemieniać wedle uznania całe swoje ciało, zamieniając kończyny w zabójcze ostrza, a klatkę piersiową w potężny pancerz.

PROTOTYPE 2 stanowi rozwinięcie fabuły znanej z pierwowzoru. Tym razem jednak nie wcielimy się w Alexa Mercera, a zupełnie nową postać - czarnoskórego Jamesa Hellera. Po zaniku epidemii wirusa na Manhattanie, całą winę za wcześniejsze kłopoty zrzucono na Alexa. Mercer musi się ukrywać, gdyż został uznany za terrorystę i jest ścigany przez całe miasto - za jego głowę wyznaczono wysoką nagrodę. Pewnego rau Heller dosztrzega Merera i rusza za nim w pościg. Pojedynek bez problemów wygrywa Alex, jednak zamiast zabić Jamesa, przekazuje mu swój wirus oraz umiejętności. Od teraz obsesją Hellera staje się pościg za terrorystą, co zako
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-11-03 10:21:56
Rozmiar: 12.69 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Premiera świat:
29 października 2004
Premiera polska:
04 listopada 2004
Gatunek:
Akcja
Platformy:
PC PS2 XBOX 

Producent:
Rockstar Games
Wydawca:
Rockstar Games
Dystrybutor:
Cenega Poland
...( Opis )...
Jest rok 1992. Pięć lat wcześniej czarnoskóry gangster Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas, by poszukać dla siebie szansy w Liberty City, mieście wolności i wielkich perspektyw... Niestety, jak to zwykle ze snami bywa, tak i ten się nie spełnił. Carl ostatecznie zaczął zarabiać jako złodziej samochodów, ledwie wiążąc koniec z końcem.

Niestety, pech go nie opuszczał. Z telefonu swego brata Sweeta dowiaduje się, że jego matka oraz 10-letni brat Brian zostali zamordowani przez nieznanych sprawców.
Carl wraca na pogrzeb...

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo wysoko postawionego oficera policji. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-10-31 09:09:50
Rozmiar: 494.81 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

wersja językowa: angielska

10 listopada 2006 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
10 listopada 2006 ( Europejska premiera PAL )
21 listopada 2006 ( premiera w USA NTSC )

Opis:

gry akcji, FPP, współczesne konflikty, taktyczne

Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre to sequel taktycznej gry akcji, wydanej w 2005 roku. Niniejszy produkt jest zarazem kolejną pozycją z bestsellerowej serii, obecnej nie tylko w świecie PS2, lecz także na platformie PC i Xbox. Jak zwykle mamy okazję pokierować poczynaniami dzielnego żołnierza, dowodzącego specjalnym oddziałem amerykańskim (Delta Force) lub brytyjskim (Special Air Service), wykonującym niebezpieczne misje w szeregu punktów zapalnych na całym globie ziemskim.

Nasi wojskowi przełożeni dostarczają nas za pomocą tytułowego helikoptera UH-60 Black Hawk m.in. do południowoamerykańskiej dżungli i na pustynię w Iranie. Dwie zaimplementowane kampanie single player obejmują jedenaście
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-10-31 08:25:20
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 2
Peerów: 1
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Gatunek: wyścigi i rajdy, samochodowe, Need for Speed, multiplayer

Need for Speed ProStreet to kolejna odsłona najpopularniejszej na świecie serii zręcznościowych wyścigów opatrzonych logiem koncernu Electronic Arts. W odróżnieniu od swego poprzednika, Carbona, opisywana część znanej sagi całkowicie zrywa z ideą nocnych, nielegalnych wyścigów, a jej akcja - dla wywołania kontrowersji wśród graczy - przenosi się wreszcie na profesjonalne, zamknięte tory.
Zgodnie z pomysłem nadania NFS-owi nowego charakteru programiści skupili się m.in. na dokładnym przedstawieniu uszkodzeń prowadzonych przez nas wozów. Dzięki pomocy fizyków pracujących na co dzień na uniwersytecie w Vancouver autorzy projektu szczegółowo odtworzyli efekty kolizji z innymi samochodami oraz nieruchomymi elementami otoczenia. Dane jest nam zatem oglądać porozbijane szyby, wgniecione maski, zderzaki, spojlery i inne fragmenty pojazdów, które po zakończeniu wyścigów mogą pełnić rolę odznak &#8211; pamią
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-10-31 08:20:53
Rozmiar: 16.28 GB
Seedów: 2
Peerów: 6
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

wyścigi i rajdy, samochodowe, Kinect, wyścigi

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=246365

Forza Motorsport 4 to już czwarta część ekskluzywnych dla konsoli Xbox 360 wyścigów. Gra została rozbudowana względem poprzedników o nowe tory i samochody, a ponadto znacznemu rozwinięciu uległy również wszelkie funkcje społecznościowe, z których seria słynęła już wcześniej. Ponadto gra umożliwia korzystanie z kontrolera ruchowego Kinect, zarówno w czasie jazdy, jak i w menu.
Jednym z nowych trybów kariery jest World Tour, czyli zawody rozgrywane w różnych częściach świata. Prezentacja kolejnych wyścigów ma miejsce na dużej mapie naszego globu, na której kamera wskazuje konkretny tor.
Po raz pierwszy w serii niektóre z wyścigów odbywać się będą o różnych porach dnia. Zmiana silnika graficznego i modelu oświetlenia umożliwiła przedstawienie zarówno świtu, jak i zmierzchu na każdym z torów. Pomimo tego obraz zachowuje odpowiednio duży kontrast, a lakier samochodów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-10-29 17:12:23
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 15
Peerów: 5
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Yuke's (producent)
2K Sports (wydawca)
Cenega Poland (wydawca PL)

Gatunek: sportowe, wrestling, multiplayer, na 2 osoby


29 października 2013 ( światowa data premiery )
02 listopada 2013 ( data wydania w Polsce )
02 listopada 2013 ( Europejska premiera PAL )
29 października 2013 ( premiera w USA NTSC )

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

...( Opis )...

WWE 2K14 jest kontynuacją cieszącego się niezwykle dużą popularnością cyklu sportowych bijatyk. Po bankructwie firmy THQ prawa do marki przejął koncern Take-Two Interactive, który związał się również wieloletnią umową z federacją WWE. Deweloping gry powierzono dotychczasowemu producentowi &#8211; japońskiemu studiu Yuke's przy wsparciu ze strony ekipy Visual Concepts, odpowiedzialnej m.in. za serie NBA 2K i MLB 2K.

WWE 2K14 stanowi rozwinięcie pomysłów wprowadzonych w dwóch wcześniejszych odsłonach cyklu &#8211; WWE '12 i WWE '13. Co za tym idzie, gracze mają możliwość spró
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-10-25 13:26:19
Rozmiar: 16.28 GB
Seedów: 19
Peerów: 16
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Assassin's Creed IV: Black Flag

producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
wydawca PL: Ubisoft
gatunek: Akcja, TPP, Stealth, Sandbox
Tryb gry: single / multiplayer 
Tryb multiplayer: Internet

Premiera:
29 października 2013 ( światowa data premiery )
29 października 2013 ( data wydania w Polsce )
29 października 2013 ( Europejska premiera PAL )
29 października 2013 ( premiera w USA NTSC )

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20458

...( Opis )...

Assassin's Creed IV: Black Flag to przygodowa gra akcji z widokiem perspektywy trzeciej osoby (TPP), stanowiąca kolejną odsłonę bestselerowego cyklu rozwijanego przez koncern Ubisoft. Tym razem odwieczne zmagania pomiędzy asasynami i templariuszami toczą się w realiach XVIII-wiecznych Karaibów, a główną postacią jest pirat - Edward Kenway.

Cykl Assassin's Creed należy do najpopularniejszych marek w portfolio koncernu Ubisoft. Trzymając się 12-miesięcznego rytmu wydawniczego, w rok po premierze
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-10-16 21:34:27
Rozmiar: 0.98 GB
Seedów: 45
Peerów: 2
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Premiera świat:
12 września 2006
Premiera polska:
17 listopada 2006
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Platformy:
PC DS PS2 PSP 
XBOX X360 GC GBA 

Producent:
Traveller's Tales
Wydawca:
LucasArts
Dystrybutor:
Licomp Empik Multimedia
...( Opis )...
Po raz drugi w historii, światowy producent zabawek LEGO, wraz z jedną z największych firm rozrywki multimedialnych, stworzyli grę opartą o gwiezdną sagę.

The Original Trilogy - druga część gry LEGO Star Wars nawiązuję do starej trylogii, filmowej sagi Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu znajdują się w niej sceny z IV, V i VI części:"Nowa Nadzieja", "Imperium kontratakuje" oraz "Powrót Jedi".

Oprócz dostępnych bohaterów, programiści z Traveller's Tales udostępnili graczom opcję tworzenia nowych postaci, których poskładamy samodzielnie z klocków. Dzięki temu, oprócz kultowych postaci takich jak: Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, czy R2D2, znanych z pierwszej części LEGO Star Wars. Możemy stworzyć pon
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-09-24 19:25:14
Rozmiar: 4.19 GB
Seedów: 59
Peerów: 4
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Premiera świat:
29 października 2004
Premiera polska:
04 listopada 2004
Gatunek:
Akcja
Platformy:
PC PS2 XBOX 

Producent:
Rockstar Games
Wydawca:
Rockstar Games
Dystrybutor:
Cenega Poland

...( Opis )...

Jest rok 1992. Pięć lat wcześniej czarnoskóry gangster Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas, by poszukać dla siebie szansy w Liberty City, mieście wolności i wielkich perspektyw... Niestety, jak to zwykle ze snami bywa, tak i ten się nie spełnił. Carl ostatecznie zaczął zarabiać jako złodziej samochodów, ledwie wiążąc koniec z końcem.

Niestety, pech go nie opuszczał. Z telefonu swego brata Sweeta dowiaduje się, że jego matka oraz 10-letni brat Brian zostali zamordowani przez nieznanych sprawców.
Carl wraca na pogrzeb...

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo wysoko postawionego oficera policji. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stani
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-09-22 17:38:44
Rozmiar: 824.47 MB
Seedów: 10
Peerów: 2
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Premiera świat:
17 listopada 2005
Premiera polska:
01 grudnia 2005
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Platformy:
PS2 PC PSP XBOX 
X360 GC GBA 

Producent:
Ubisoft
Wydawca:
Ubisoft
Dystrybutor:
CDP.pl

...( Opis )...

Wyrusz na niesamowitą przygodę opartą na motywach superprodukcji Universal Pictures. Wkrocz do niezwykłego świata stworzonego przy współpracy Petera Jacksona - trzykrotnego zdobywcy Oscara, scenarzysty i reżysera filmu King Kong. Wciel się w Jacka Driscolla walczącego o przeżycie na wyspie pełnej śmiertelnie niebezpiecznych drapieżników. Poczuj potęgę pierwotnej siły Konga.

- Wciągający scenariusz tworzony przy współudziale Petera Jacksona.
- Dwa różne style rozgrywki - możliwość wcielenia się w człowieka (tryb FPP) i w gigantycznego Konga (tryb TPP).
- Zróżnicowane lokacje - gigantyczna porośnięta dżungla wyspa oraz miasto.
- Spektakularna oprawa graficzna.
- Podobizny i głosy aktorów znanych z filmu m. in. Jack Black,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-09-09 12:40:39
Rozmiar: 365.72 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Premiera świat:
29 października 2001
Premiera polska:
brak danych
Gatunek:
Zręcznościowa
Platformy:
PS2 XBOX GC X360 

Producent:
Traveller's Tales
Wydawca:
Vivendi Universal Games
Dystrybutor:
brak danych
Strona Domowa:
wejdź ť

...( Opis )...

Bandicoot: The Wrath of Cortex to kolejna część niezwykle popularnej serii znanej głównie posiadaczom konsoli PlayStation. Tym razem twórcy zdecydowali się na wydanie pozycji na kilka różnych platform - po raz pierwszy poznać historię Crasha mogli szczęśliwi posiadacze Xboxa i GameCube.

Ponownie naszym głównym przeciwnikiem będzie, pokonany przez naszego bohatera już trzykrotnie w poprzednich częściach, Dr. Cortex. Odwieczny antagonista naszego jamraja wpadł na kolejny złowieszczy plan - przywołał on złego boga-maskę Uka Uka, który podarował mu 4 maski, dające władze nad żywiołami - ogniem, ziemią, wodą i powietrzem. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-09-04 18:53:03
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 7
Peerów: 12
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Blizzard Entertainment (producent)
Activision Blizzard (wydawca)
CDP.pl / CD Projekt (wydawca PL)

Gatunek: RPG akcji, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, multiplayer, co-op

PREMIERY:
=====================
03 września 2013 ( światowa data premiery )
03 września 2013 ( data wydania w Polsce )
03 września 2013 ( Europejska premiera PAL )
03 września 2013 ( premiera w USA NTSC )

Tryb gry: single / multiplayer

...( Opis )...
Diablo III to kolejna część niezwykle popularnej serii hack'n'slash, która zadebiutowała w 1996 roku. Produkcja zawiera kilka rozwiązań znanych z poprzednich części marki i wprowadza mnóstwo nowych pomysłów. Jej producentem jest firma Blizzard Entertainment, znana z wielu udanych i świetnie sprzedających się marek (m.in.World of Warcraft, StarCraft).

W trzeciej odsłonie Diablo wracamy do świata Sanktuarium, aby jeszcze raz zmierzyć się z siłami ciemności i tytułowym demonem. Gra rozpoczyna się w d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-08-27 16:44:39
Rozmiar: 1.03 GB
Seedów: 12
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Premiera świat:
19 października 2003
Premiera polska:
brak danych
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Platformy:
PC PS2 XBOX 

Producent:
Codemasters Software
Wydawca:
Codemasters Software
...( Opis )...
Seria Colin McRae Rally to bez wątpienia najlepsza seria gier rajdowych na PC. Tworząc najnowszą, czwartą część autorzy wsłuchali się w krytyczne głosy fanów i poprawili wszystkie denerwujące graczy usterki. Efekt jest porażający  bez wątpienia Colin 4 ociera się teraz o doskonałość! Perfekcyjny model fizyczny jazdy, niewiarygodny realizm zachowania się na trasie, piekielnie szczegółowe modele samochodów (wszystkie w pełni licencjonowane), bardzo mocno rozbudowany tryb dla wielu graczy, nowe widoki z kamer oraz masa innych nowinek czynią tę grę całkowicie bezkonkurencyjną w swoim gatunku!

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-08-26 16:56:21
Rozmiar: 2.25 GB
Seedów: 5
Peerów: 0
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
09 października 2006 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
27 października 2006 ( Europejska premiera PAL )
09 października 2006 ( premiera w USA NTSC )


...( Opis )...
bijatyki

Mortal Kombat: Armageddon jest kolejną wirtualną bijatyką, należącą do bestsellerowego cyklu, rozwijanego od pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Zgodnie z modą, zapoczątkowaną wraz z premierą czwartej części ?Śmiertelnej Walki? w 1997 roku, brutalne pojedynki odbywają się w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Dodatkowo niniejszy produkt ma charakter zbiorczy ? developerzy chcieli podsumować bowiem wszystkie swoje dotychczasowe osiągnięcia w ramach serii MK, aby po raz ostatni przygotować dzieło z myślą o konsolach PlayStation 2 i Xbox przed poświęceniem się tworzeniu gier dla elektroniczno-rozrywkowych platform nowej generacji.

Grono dostępnych wojowników obejmuje blisko sześćdziesiąt postaci, które pierwotnie wystąpiły w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » XBox


Dodał: electroloader
Data dodania:
2013-08-14 10:01:12
Rozmiar: 2.35 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Star Wars: Battlefront II
producent: Pandemic Studios
wydawca: LucasArts
dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: gry akcji / taktyczna
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1-32
wymagania wiekowe: 12+
nośnik: 1 DVD

...( Opis )...

Star Wars: Battlefront II to sequel taktycznej gry akcji, inspirowanej popularnymi produktami spod znaku Battlefield 1942 i Operation Flashpoint. Developing ponownie powierzono ludziom, odpowiedzialnym w przeszłości chociażby za Full Spectrum Warrior i cykl Battlezone. Generalnie mamy do czynienia z zespołowymi walkami na wielką skalę w realiach uniwersum Gwiezdnych Wojen, wykreowanego w umyśle słynnego filmowca George&#8217;a Lucasa.

Rozgrywka traktuje o militarnej rywalizacji m.in. Imperium Galaktycznego i Sojuszu, więc przejmujemy kontrolę nad konkretnym żołnierzem, uczestniczącym w przeróżnych akcjach zbrojnych. Bardzo istotny element całości s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-08-05 17:47:05
Rozmiar: 3.40 GB
Seedów: 21
Peerów: 8
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0


Ninja Gaiden 3 jest bezpośrednią kontynuacją gry akcji wydanej pierwotnie w 2008 roku w wersji na konsolę Xbox 360, a nieco później także na PlayStation 3. Tworząc sequel deweloperzy z Ninja Team koncentrowali się na tych właśnie platformach. Z czasem jednak projekt poszerzony został również o nową konsolę - Nintendo Wii U, dla której Ninja Gaiden 3: Razor's Edge to jeden ze startowych tytułów, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Fabuła gry pozostała praktycznie niezmieniona w porównaniu z wydanymi wcześniej edycjami na konsole Microsoftu i Sony. Gracze ponownie mają okazję wcielić się w wojownika ninja &#8211; Ryu Hayabusę. Bohater utracił powierzony mu Smoczy Miecz, a na domiar złego tajemnicza korporacja weszła w posiadanie jego kodu DNA i zamierza stworzyć groźne monstra.

Rozgrywka w Ninja Gaiden 3: Razor's Edge bazuje na widowiskowych pojedynkach toczonych z rozmaitymi przeciwnikami. Główny bohater z mistrzowską precyzją posługuje się kataną, a widok rozbryzgującej się na ekra
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-07-31 21:12:20
Rozmiar: 1.59 GB
Seedów: 258
Peerów: 29
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0


INFO

Premiera świat:
24 lutego 2006
Premiera polska:
24 lutego 2006
Gatunek:
Akcja
Platformy:
PS2 XBOX 

Producent:
Criterion Studios
Wydawca:
Electronic Arts Inc.
Dystrybutor:
Electronic Arts Polska


OPIS

W walce z terroryzmem nie ma czasu na podchody

Dołącz do najbardziej brutalnej i tajemniczej jednostki uderzeniowej na świecie. Oddział taktyczny BLACK prowadzi całkowicie anonimową i tajną działalność, by chronić Stany Zjednoczone przed zagrożeniami wszelkiego rodzaju. Nie podlega praktycznie nikomu, dzięki czemu może przeprowadzać brutalne operacje w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Tajni agenci BLACK potrafią manipulować politykami i kontrolować sieci szpiegowskie oraz siły wojskowe na całym świecie. Są perfekcyjnie wyszkoleni pod kątem prowadzenia wojny psychologicznej, szpiegostwa i sztuki zabijania. Wraz z nimi przenieś się do świata zakulisowych działań wojennych i korzystaj z wszelkich dostępnych środków, by wykonać swoją pracę jak należy.


[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: LegioWalchon
Data dodania:
2013-07-14 22:57:07
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 52
Peerów: 17
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


Deadpool: The Video Game to wyprodukowana przez ekipę deweloperską High Moon Studios gra akcji, nawiązująca do komiksów o przygodach jednego z najoryginalniejszych antybohaterów uniwersum Marvela. Gracze kierują poczynaniami Wade'a Wilsona, aka Deadpool, czyli doskonale wyszkolonego najemnika obdarzonego sarkastycznym poczuciem humoru i niewyparzonym językiem.

Deadpool: The Video Game to wspólne dzieło studia High Moon oraz koncernu Activision oparte na licencji firmy Marvel Comics. Produkcja jest zarazem pierwszą pełnowymiarową grą z tytułowym bohaterem w roli głównej (wcześniej Deadpool pojawił się jako postać drugoplanowa m.in. w Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds oraz Spider-Man: Shattered Divisions).

Za scenariusz Deadpool: The Video Game odpowiada Daniel Way, współautor komiksów takich serii komiksowych jak Wolverine: Origins, Deadpool i Starr the Slayer. Wstępem do fabuły jest uprowadzenie pracowników studia High Moon. Porywaczem okazuje się Deadpool, który od dewelop
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 301 - 350 | 351 - 400 | 401 - 437
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty