Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
105,014
50
31
206,100
104
112
11,183
28
34
Ostatnie 30
Popularne
w Marcu
==Torrent==
Kategoria: Muzyka » Rock


Dodał: Fallen Angel
Data dodania:
2018-03-13 20:01:34
Rozmiar: 283.95 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 8 razy
Kondycja:

THE BREW - SHAKE THE TREE (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...
Andrzej Barwicki, 21.10.2016

Zespół The Brew jest bardzo dobrze znany słuchaczom MLWZ (m.in. recenzja poprzedniej płyty „Control” z 2014r.). Niedawno brytyjskie trio nagrało piąty studyjny album, którego premiera miała miejsce 23 września 2016 roku. Muzycy swój najnowszy materiał nagrali w Vale Studios. Wydawcą płyty jest Jazzhaus Records i ukazała się ona na CD, LP oraz w wersji cyfrowej.
Na przestrzeni 10 lat istnienia The Brew znakomicie sobie radzi nagrywając kolejne wartościowe płyty, a przy tym grając wiele świetnych koncertów. Przyznam, że już od jakiegoś czasu zastanawiałem się kiedy kolejny nowy album The Brew ujrzy światło dzienne i trafi w ręce fanów. Teraz, gdy „Shake The Tree” może już stanąć na półce z płytami w waszych domach, postaram się choć trochę uchylić przed wami muzycznego wizerunku The Brew A.D. 2016. To klasyczne power trio potrafi korzystać z dobrodziejstw dziedzictwa rockowego grania z lat 70., co czasami jest im mocno wytykane. Ja nie uważam tego za minus. Zarówno ja, jak i oni lubią ten okres, kiedy to kreśliły się nowe wzorce w muzyce i blues rock stawał się ewoluującym gatunkiem muzycznym budzącym podziw i szacunek po dziś dzień. Nie tylko zresztą The Brew korzysta z tych cudownych osiągnięć i wynalazków rocka, hard-rocka i bluesa sprzed kilkudziesięciu lat. Jedni nie wkładają w to większego zaangażowania, inni zaś, tak jak The Brew, potrafią na tych fundamentach stworzyć swoje nowe całkiem interesujące kompozycje. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej płyty, na samym początku której możemy usłyszeć nagranie „Johnny Moore” - pełne energii, gitarowych solówek oraz z porywające odbiorcę swoim niecodziennym temperamentem. W podobnym stylistycznie nagraniu „Knife Edge” The Brew kontynuują swe mocne rockowe brzmienie realizowane w bardzo imponującym tempie, dając słuchaczowi sporą dawkę dynamicznego grania. Ta impulsywna i przebojowa zawartość płyty „Shake The Tree” nie ma zamiaru ani trochę zwolnić, o czym przekonamy się słuchając tytułowej kompozycji. The Brew potrafią wstrząsnąć swym brzmieniem i realizować swe kompozytorskie pomysły nadając swoim utworom rytmicznego polotu przyciągającego swą uwagę słuchacza. Oczywiście takie pełne młodzieńczej żywiołowości nagrania cieszą i dają satysfakcję, czy to słuchając ich w domu, a jeszcze większą, gdy odbiera się je na żywo podczas koncertu. Czyż nie poruszą nas utwory „Without You”, „Rock’n ‘Roll Dealer”, jak również „Name On A Bullet”? Utwory nie są może zbyt długie, ale emanują niebywałą energią, ukazują przeogromny zapał trzech muzyków oraz ich fantastyczne zgranie. Dobrze, że możemy obcować i rozkoszować się trafnym przekazem ich muzycznej egzystencji w obecnym świecie realizowania dźwięku i popularyzacji tej nietuzinkowej produkcji. Wchodzimy w ten żywiołowy nurt kultywowanego przez The Brew gatunku od samego początku tej nowej płyty i utożsamiamy się z nim do ostatnich sekund trwania „Shake The Tree”.
Zawartość płyty to bardzo solidna porcja rockowego grania w stylu lat 70. idąca jednak z duchem czasu, o czym z łatwością się przekonacie słuchając tych nagrań. Przyznam, że muzycy The Brew mają w sobie to coś, co przykuwa uwagę szerokiej rzeszy słuchaczy. Pomimo niezbyt wyszukanych kompozytorskich form potrafią zagrać krótko, ale treściwie, czym umiejętnie od kilku lat zbliżają do siebie kolejnych nowych fanów i to w różnym przedziale wiekowym. Jak trafnie realizują swą muzyczną drogę wspaniale podkreśla ostatnie nagranie na płycie, „My Juliet”, wobec którego trudno przejść obojętnie i nie ulec urokowi pełnej dynamizmu formy świadczącej o wysokim profesjonalnym podejściu zespołu do tak zagranych utworów. Zapewniam, że nie będziecie rozczarowani tym, co na najnowszej płycie przygotowali dla was: Jason Barwick (gitara, wokal), Kurt Smith (perkusja) i Tim Smith (bas). „Shake The Tree” to znacząca pozycja w ich dotychczasowej dyskografii, z którą koniecznie trzeba się zaprzyjaźnić, co ja już uczyniłem i nieśmiało sugeruję byście uczynili podobnie.
1. Johnny Moore
2. Knife Edge
3. Shake The Tree
4. Black Hole Soul
5. Without You
6. Rock n Roll Dealer
7. Name On A Bullet
8. Small Town Faces
9. Ambassador To The Lonely
10. My Juliet
Bass, Vocals – Tim Smith
Drums – Kurtis Smith
Guitar, Vocals – Jason Barwickhttps://www.youtube.com/watch?v=qFmd8zK9DBU


POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!
INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

Trailer
Lista plikówShow/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
http://tracker.torrentyorg.pl/announce100
udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce000
udp://eddie4.nl:6969/announce000
udp://explodie.org:6969/announce000
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce000
http://agusiq-torrents.pl:6969/announce000
udp://9.rarbg.me:2790/announce000
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce000
http://tracker.devil-torrents.pl/announce000
http://tracker.electro-torrent.pl/announce
udp://9.rarbg.com:2750/announce000
udp://9.rarbg.to:2730/announce000
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce000
Podobne Pliki

Komentarze
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1
Przeglądaj
1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>
Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
THE BREW - SHAKE THE TREE (2016) [WMA] [FALLEN ANGEL]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE