Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
109,287
25
4
213,634
87
13
13,402
14
10
Ostatnie 30
Popularne
w Czerwcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » cRPG


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-01-11 14:22:48
Rozmiar: 1.84 GB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 76 razy
Kondycja:

Planescape: Torment - Enhanced Edition *2017* - V3.1.4.0 [+Bonus Content] [MULTi6-PL] [GOG] [EXE]Wydanie GOG: Styczeń 2019
Premiera Gry: 11 Kwietnia 2017 - 10 Stycznia 2019 (GOG Patch V3.1.4)
Gatunek: RPG, Widok Izometryczny, Dungeons & Dragons
Producent: Beamdog
Wydawca: Beamdog

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Koreański, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Planescape: Torment - Book
- Planescape: Torment - Avatars
- Planescape: Torment - Artworks
- Planescape: Torment - Wallpapers
- Planescape: Torment - Original Soundtrack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V3.1.4.0 + Bonus Content
Planescape: Torment: Enhanced Edition to zremasterowana wersja kultowego Planescape: Torment – gry RPG z 1999 roku, opracowanej przez zespół Black Isle Studios. Stworzenie odświeżonej wersji wzięło na swoje barki studio Beamdog, w którego portfolio można znaleźć remastery pierwszej i drugiej części serii Baldur's Gate oraz pierwszej odsłony cyklu Icewind Dale. Tytuł został wydany zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

W odróżnieniu od wcześniejszych remasterów w dorobku studia Beamdog, Planescape: Torment: Enhanced Edition na platformie PC Windows nie doczekało się żadnej nowej zawartości fabularnej. Już na wstępie warto nadmienić, że opowiedziana historia ma nieliniowy przebieg, a to, jaką ścieżką podąży, zależy w dużej mierze od podejmowanych przez nas decyzji.

Trafiamy do tytułowego uniwersum Planescape, którego centrum stanowi Sigil – Miasto Drzwi, skąd można trafić w każdy zakątek Wieloświata. Protagonistę poznajemy w momencie, kiedy budzi się w kostnicy – jak się okazuje, nie pierwszy i nie ostatni raz, gdyż po prostu nie może on umrzeć; za każdym razem, gdy ponosi śmierć, po prostu ożywa po jakimś czasie. Niestety po każdym takim wydarzeniu bohater traci również pamięć – w chwili rozpoczęcia rozgrywki nie może sobie przypomnieć nawet własnego imienia. Na szczęście w którymś z poprzednich „wcieleń” Bezimienny wytatuował sobie na plecach szereg wskazówek, które mają mu pomóc w odzyskaniu wspomnień. Naszym zadaniem jest odkrycie prawdy na temat jego przeszłości, a także poznanie przyczyny jego nieśmiertelności oraz odpowiedzi na wielokrotnie stawiane przed nim pytanie: „Co może zmienić naturę człowieka?”. Heros nie jest osamotniony – od początku podróży towarzyszy mu Morte, czyli latająca, gadatliwa ludzka czaszka, a z czasem dołączają do niego rozmaite barwne osobistości pokroju filozofa-zabójcy Dak 'kona, złodziejki Anny lub Nie-Sławy, czyli sukkuba poszukującego duchowego oświecenia.

W Planescape: Torment: Enhanced Edition akcja prezentowana jest w widoku izometrycznym. W trakcie zabawy pierwsze skrzypce odgrywa eksploracja, poznawanie historii opowiadanych przez mieszkańców tego pasjonującego świata i wykonywanie zlecanych przez nich zadań. W toku przygody możemy dołączać do różnorodnych frakcji (mogą do nich należeć również postacie wchodzące w skład prowadzonej przez nas drużyny), a od wybranego przez nas ugrupowania zależy charakter Bezimiennego. W przeciwieństwie do rozwiązania znanego z przygód Dzieci Bhaala, ten ostatni nie jest wybierany przed rozpoczęciem zabawy, lecz stanowi bezpośrednie odzwierciedlenie naszych poczynań.

Pomimo że od czasu do czasu przychodzi nam toczyć pojedynki z przeciwnikami, walka jest niewielkim ułamkiem rozgrywki i w większości przypadków można jej uniknąć. Jeśli jednak dochodzi już do starcia, kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozmieszczenie towarzyszy na polu bitwy i umiejętne wykorzystanie ich zdolności. W opracowaniu właściwej taktyki bojowej pomocne może okazać się wykorzystanie aktywnej pauzy. Warto nadmienić, że grę oparto na drugiej edycji systemu Advanced Dungeons & Dragons, toteż o powodzeniu podejmowanych przez nas akcji decydują rzuty kośćmi. Poszczególnych członków drużyny rozwijamy dzięki awansom na kolejne poziomy doświadczenia oraz coraz potężniejszemu ekwipunkowi.

Choć sfera wizualna oryginalnego Planescape: Torment nie zestarzała się tak bardzo, jak mogłoby się wydawać, opracowanie opisywanego tutaj remastera wymagało wprowadzenia kilku zmian i usprawnień. Na potrzeby Planescape: Torment: Enhanced Edition poprawiono oprawę graficzną (na PC zagrać można nawet w rozdzielczości 4K), przebudowano interfejs użytkownika oraz odświeżono ścieżkę dźwiękową. Należy odnotować, że nad częścią nowości czuwał sam Chris Avellone – jego rola ograniczyła się do implementacji poprawek w mechanizmach rozrywki i uporania się z rozmaitymi problemami, jakie trapiły oryginał.Minimalne: Dual Core 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki Intel HD Graphics lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8.1/101.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
http://bt01.nnm-club.info:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a4a700
http://bt01.nnm-club.cc:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a4a74000
http://retracker.local/announce.php?size=1977765456&comment=000
http://[2001:470:25:482::2]:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a000
Podobne Pliki

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Planescape: Torment - Enhanced Edition *2017* - V3.1.4.0 [+Bonus Content] [MULTi6-PL] [GOG] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE