Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,442
72
38
134,906
91
89
10,505
20
1
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: gienek43
Data dodania:
2019-02-01 22:03:01
Rozmiar: 397.84 MB
Seedów: 0
Peerów: 3
Pobrano: 100 razy
Kondycja:


Freemake Video Converter 4.1.10.152 [ENG] [Keygen]

emake Video Converter
Freemake Video Converter - Konwersja wideo na AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, telefony z systemem Android. Wideo do formatu MP3 za pomocą jednego kliknięcia! Zgraj i nagraj DVD. Konwertuj YouTube na MP4, AVI itp. Za pomocą Freemake! Gwarantowany wynik.

Funkcje:

Ponad 200 formatów wejściowych:
Wprowadź dowolne pliki wideo: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS itp. Importuj muzykę (MP3, AAC, WMA, WAV) i zdjęcia (JPG, BMP, PNG, GIF), aby zamienić je w wideo za darmo i łatwo! Wszystkie obsługiwane formaty

Wyjście do AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3, HTML5:
Konwertuj wideo za darmo do najpopularniejszych formatów wideo. Zgraj film DVD (niechroniony) do AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP. Konwertuj wideo na Flash i umieść go bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Utwórz wideo HTML5 (Ogg, WebM, H.264) dla nowoczesnych przeglądarek internetowych.

Konwertuj za darmo na iPoda, iPhone'a, iPada, PSP, Androida:
Zoptymalizuj filmy na urządzenia Apple, Sony i Android. Konwertuj filmy za darmo do iPoda Classic, iPoda Touch, iPoda Nano, iPoda 5G, iPhone'a, iPada, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Samsunga, Nokia, Xbox, Apple TV, urządzeń mobilnych z Androidem, smartfonów itp.

Najszybszy konwerter wideo z CUDA i DXVA:
Freemake to jedyny darmowy konwerter wideo, który zawiera zintegrowane technologie CUDA i DXVA, zapewniając najszybszą konwersję wideo i mniejsze użycie procesora. Oprogramowanie automatycznie wykrywa optymalne parametry konwersji i włącza / wyłącza CUDA i DXVA w celu uzyskania lepszych wyników konwersji.

Nagraj wideo Blu-ray:
Konwertuj filmy do formatu Blu-ray i nagrywaj wysokiej jakości płyty BD za darmo. Twórz płyty Blu-ray z dowolnej zawartości wejściowej: wideo, audio, zdjęć, adresów URL. Nagrywaj wiele kopii Blu-ray i zapisuj wynikowy obraz Blu-ray na HDD jako obraz ISO lub folder Blu-ray.

Nagrywaj DVD - do 40 godzin:
W przeciwieństwie do innych programów, nasz darmowy konwerter wideo nie ma dwugodzinnego limitu i może nagrywać wideo DVD do 20 godzin na standardowej płycie DVD lub 40 godzin na DVD-DL. Dzięki naszemu darmowemu konwerterowi filmów możesz tworzyć wiele kopii DVD i zapisywać wyjściowe wideo DVD na komputerze jako obraz ISO lub folder DVD.

Konwerter wideo z obsługą napisów:
Konwertuj DVD, MKV, MOV z osadzonymi napisami do dowolnego formatu wideo lub urządzenia za darmo. Dodaj zewnętrzne napisy SSA / SRT / ASS do dowolnego filmu z naszym bezpłatnym konwerterem wideo.

Zaawansowany edytor ustawień wstępnych:
Przejmij całkowitą kontrolę nad wynikiem wynikowym, dostosowując parametry konwersji. Twórz własne ustawienia wstępne, ustanawiając kodeki wideo i audio, rozmiar klatki itp. Wybierz ikonę i zapisz niestandardowe ustawienia do dalszego wykorzystania za pomocą naszego bezpłatnego konwertera wideo.

Przesyłaj zdjęcia i MP3 na YouTube:
Przesyłaj filmy wideo, pokazy zdjęć, MP3 na YouTube za pomocą naszego bezpłatnego konwertera wideo. Przesyłaj AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF, MP3 do YouTube. Program wycina wideo (jeśli jest wymagane) na 15-minutowe części i wstawia je do jednej listy odtwarzania YouTube.

Twórz pokazy slajdów i wizualizacje:
Zamień zdjęcia i MP3 w pokazy slajdów z podkładem muzycznym za darmo. Edytuj pokaz slajdów: dodaj, usuń i przetasuj zdjęcia, włącz efekt panoramy. Twórz wizualizacje muzyczne i przesyłaj zdjęcia do serwisu YouTube za darmo!

Wytnij, Połącz, Obróć, Ogranicz rozmiar, Dostosuj do proporcji:
Wytnij części wideo ze swojego pliku. Odwróć lub obróć wideo. Dołącz kilka filmów do jednego pliku, dodaj przejścia między częściami. Dopasuj rozmiar pliku wyjściowego do dowolnego limitu (np. 700 Mb, 1,4 Gb, 4,7 Gb). Dostosuj wideo wyjściowe do ustalonego współczynnika kształtu: dodaj czarne paski, rozciągnij, powiększ, automatycznie dopasuj.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce010
udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce010
udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce010
udp://tracker.port443.xyz:6969/announce000
udp://open.demonii.si:1337/announce000
udp://thetracker.org:80/announce000
udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce000
udp://tracker.iamhansen.xyz:2000/announce000
udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce000
http://nyaa.tracker.wf:7777/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Freemake Video Converter 4.1.10.152 [ENG] [Keygen]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE