Macrotis: A Mother's Journey *2019* [MULTi10-ENG] [ISO] [CODEX]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
111,538
53
30
217,990
72
66
14,208
1
0
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Zręcznościowe


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-02-08 18:27:50
Rozmiar: 3.25 GB
Seedów: 254
Peerów: 92
Pobrano: 129 razy
Kondycja:

Macrotis: A Mother's Journey *2019* [MULTi10-ENG] [ISO] [CODEX]Wydanie CODEX: 8 Lutego 2019
Premiera Gry: 8 Lutego 2019
Gatunek: Zręcznościowe, Platformówki, Elementy Logiczne, Elementy Przygodowe, Baśń, Indie, 2.5D
Producent: Proud Dinosaurs
Wydawca: Proud Dinosaurs

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Chiński Uproszczony, Turecki, Rosyjski
Macrotis: A Mother's Journey jest platformówką wzbogaconą o elementy gry przygodowej i logicznej. Produkcja została opracowana przez niezależne tureckie studio Proud Dinosaurs.

Akcja gry Macrotis: A Mother's Journey toczy się w lesie rodem z baśni. Kiedy ten padł ofiarą katastrofalnej w skutkach powodzi, większość zamieszkujących go zwierząt udała się na poszukiwania nowego domu. W trakcie zabawy wcielamy się w tytułową matkę – gryzonia imieniem Bilby – która zdecydowała się zostać na miejscu ze względu na trójkę małych dzieci. Niestety niedługo później woda wdarła się do ich kryjówki, oddzielając Bilby od jej pociech. Protagonistka musi teraz jak najszybciej powrócić do swoich malców.

W Macrotis: A Mother’s Journey akcję ukazano z boku. W trakcie zabawy przemierzamy malownicze lokacje i pokonujemy rozmaite przeszkody: od trudnego terenu, wymagającego przeskakiwania z platformy na platformę, po zagadki środowiskowe, których rozwiązywanie otwiera dostęp do kolejnych miejsc. By rozwikłać poszczególne łamigłówki, musimy wchodzić w interakcję z obiektami czy też sprawnie korzystać z magicznych (ale nie tylko) zdolności protagonistki. Bilby potrafi bowiem nie tylko kopać tunele lub przesuwać kamienie, lecz także przenikać przez ściany, a nawet teleportować się na niewielkie odległości.

Na każdym kroku należy jednak mieć się na baczności, gdyż produkcja cechuje się wysokim poziomem trudności – liczne pułapki sprawiają, że o przedwczesną śmierć jest tutaj bardzo łatwo. Zaimplementowano tu jednak system punktów kontrolnych, dzięki czemu nasza podopieczna odradza się tuż przed daną przeszkodą. Do zaglądania w każdy kąt zachęcają przy tym rozmaite znajdźki zawierające dodatkowe informacje na temat świata przedstawionego.

Oprawę graficzną gry Macrotis: A Mother’s Journey wykonano w technice 2.5D. Barwna, kreskówkowa stylistyka budzi skojarzenia z popularną serią Trine.Minimalne: Intel Core i3, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 840M lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 71.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2710/announce127461345
udp://9.rarbg.me:2710/announce127461345
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Macrotis: A Mother's Journey *2019* [MULTi10-ENG] [ISO] [CODEX]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE