Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
108,969
33
17
213,039
69
37
13,203
21
0
Ostatnie 30
Popularne
w Czerwcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Przygodowe


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-04-17 18:09:36
Rozmiar: 655.32 MB
Seedów: 88
Peerów: 38
Pobrano: 24 razy
Kondycja:

Whispers Of A Machine *2019* - V1.0.1 [MULTi4-ENG] [ISO] [SKIDROW]Wydanie SKIDROW: 17 Kwietnia 2019
Premiera Gry: 17 Kwietnia 2019
Gatunek: Przygodowe, Science Fiction, Point-and-Click, Detektywistyczne, 2D, Indie
Producent: Clifftop Games / Faravid Interactive
Wydawca: Raw Fury Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.1
Whispers of a Machine to wydana na platformę PC klasycznie zrealizowana gra przygodowa. Jest ona owocem współpracy studia Clifftop Games (znanego z Kathy Rain) i firmy Faravid Interactive (The Samaritan Paradox).

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości. Wizja tych czasów zaprezentowana przez autorów jest dosyć pesymistyczna. Niekontrolowany rozwój technologiczny sprawił, że różnego rodzaju sztuczne inteligencje były montowane praktycznie we wszystkich przedmiotach użytku codziennego, poczynając od domów, przez samochody, aż po ubrania. W pewnym momencie ludzkość zrozumiała, że jest tylko krok od nadejścia tzw. osobliwości, czyli momentu, w którym SI staną się sprytniejsze niż jakikolwiek człowiek i zaczną tworzyć własne sztuczne inteligencje, wywołując lawinową zmianę całej cywilizacji. Mogłoby to doprowadzić do odsunięcia ludzkości na boczny tor, dlatego podjęto decyzję o wykasowaniu wszystkich SI. Doprowadziło to do załamania ekonomii i poziomu rozwoju technologicznego na całym świecie, ale uznano to za cenę, którą warto zapłacić za uniknięcie katastrofy.

Historia Whispers of a Machine zaczyna się kilkadziesiąt lat po tym wydarzeniu. Wcielamy się w kobietę imieniem Vera, która pracuje jako śledczy w federalnej agencji bezpieczeństwa. Zostaje ona wysłana do niewielkiej mieściny Nordsund z misją zbadania serii tajemniczych morderstw. W ten sposób bohaterka wpada w sam środek sekretnej wojny toczonej między ludźmi obawiającymi się technologii, a fanatykami religijnymi chcącymi wymusić nadejście osobliwości, którzy wierzą, że SI mogą być jedynymi prawdziwymi bóstwami w świecie, który dawno temu porzucił wiarę.

Wydane na platformę PC Whispers of a Machine to klasyczna przygodówka. Podczas zabawy eksplorujemy więc lokacje, prowadzimy rozmowy, gromadzimy przedmioty i rozwiązujemy zagadki logiczne.

Gra zajmuje się wyłącznie testowaniem naszego sprytu i pamięci. Nie ma tutaj żadnych wyzwań zręcznościowych. Kampania jest w dużym stopniu nieliniowa, a dokonane przez nas wybory ostatecznie doprowadzają historię do jednego z kilku alternatywnych zakończeń.

Whispers of a Machine zostało zrealizowane w konwencji retro. Autorzy postanowili odtworzyć styl, który był popularny w pecetowych przygodówkach w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Dlatego grafika jest w pełni dwuwymiarowa i wykonano ją w rozdzielczości 640x360.
Minimalne: Intel Pentium II 300 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 1.2 GB HDD, Windows XP1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2710/announce4419168
udp://9.rarbg.me:2710/announce4419168
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Whispers Of A Machine *2019* - V1.0.1 [MULTi4-ENG] [ISO] [SKIDROW]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE