Puyo Puyo Champions *2019* [MULTi8-ENG] [ISO] [CODEX]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
111,345
33
34
217,624
79
70
14,175
1
9
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Logiczne


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-05-13 00:29:24
Rozmiar: 1.40 GB
Seedów: 38
Peerów: 2
Pobrano: 14 razy
Kondycja:

Puyo Puyo Champions *2019* [MULTi8-ENG] [ISO] [CODEX]Wydanie CODEX: 7 Maja 2019
Premiera Gry: 7 Maja 2019
Gatunek: Logiczne, Tetris, 2D
Producent: Sonic Team
Wydawca: SEGA

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny
Puyo Puyo Champions (inaczej znane również jako Puyo Puyo e-Sport) to kolejna odsłona gry należącej do serii Puyo Puyo, która swój początek miała w 1991 roku. Jest to gra logiczna z wieloma trybami rozgrywki, będąca połączeniem Tetrisa z Dr. Mario. Zadaniem gracza jest układanie kolorowych kulek tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Puyo Puyo Champions to zręcznościowa gra logiczna polegająca na układaniu połączonych ze sobą kolorowych „slime’ów”, które można obracać o 90 stopni. Zadaniem gracza jest ułożenie w linii poziomej bądź pionowej minimum czterech klocków (jednak im więcej, tym lepiej) w tym samym kolorze obok siebie. Znikają one wtedy z planszy, a gracz dostaje za nie punkty. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Przed rozpoczęciem każdej rozgrywki wybieramy jedną z 24 postaci, w którą się wcielamy. Większość dostępnych bohaterów możemy kojarzyć z poprzednich odsłon gry.

Puyo Puyo Champions posiada tryb dla jednego gracza, jednak głównym daniem są rozgrywki wieloosobowe, czy to lokalnie, czy przez internet, w których brać udział może aż ośmiu graczy naraz.

Nacisk na grę w trybie wieloosobowym związany jest z rozbudowanym aspektem rywalizacyjnym. Polega on na tym, że każdy ruch graczy ma wpływ na to, co dzieje się na planszy przeciwników. Nawet jeśli mamy na planszy opanowaną sytuację, to w ciągu sekundy może się to zmienić, bo przez reakcje łańcuchowe przeciwnika (dopasowanie form tak, aby znikały jedna po drugiej) na naszą planszę wylewa się fala nowych kulek, z którymi trzeba się jak najszybciej uporać, aby nie przegrać.

Puyo Puyo Champions posiada kilka trybów rozgrywki, opartych na zasadach drugiej odsłony gry i Puyo Fever. Między innymi Tournament Mode (turniej dla ośmiu graczy), Puyo League (rozgrywki rankingowe) czy wyżej wspomniane wieloosobowe rozgrywki lokalne.

Puyo Puyo Champions posiada system powtórek, który wychwytuje najlepsze momenty rozgrywki, które potem można prześwietlić, aby przeanalizować nowe strategie.

Stylistyką gra nawiązuje do kreski znanej z japońskich animacji przeznaczonych dla dzieci, z bardzo żywą i kolorową grafiką.Minimalne: Intel Core i3, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2790/announce1911999
udp://9.rarbg.me:2730/announce1911999
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Puyo Puyo Champions *2019* [MULTi8-ENG] [ISO] [CODEX]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE