Dusty Raging Fist *2019* [MULTi7-ENG] [ISO] [SKIDROW]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
111,347
33
36
217,626
79
72
14,175
1
9
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Akcja


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-05-14 17:42:22
Rozmiar: 1.51 GB
Seedów: 70
Peerów: 4
Pobrano: 18 razy
Kondycja:

Dusty Raging Fist *2019* [MULTi7-ENG] [ISO] [SKIDROW]Wydanie SKIDROW: 8 Maja 2019
Premiera Gry: 8 Maja 2019
Gatunek: Akcji, 2D, Beat 'em Up, Na 2 Osoby, Indie, Kooperacja, Side-Scroll, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: PD Design Studio
Wydawca: PD Design Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Japoński
Dusty Raging Fist jest prequelem ciepło przyjętego Dusty Revenge. Podobnie jak poprzednia gra z cyklu, kolejne dzieło studia PD Design reprezentuje gatunek beat 'em up. Tytuł pojawił się na komputerach osobistych i na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Akcja wydanego na platformie PS4, PC i Switch Dusty Raging Fist toczy się przed wydarzeniami opowiedzianymi w Dusty Revenge. Znanemu z wcześniejszej gry, zającopodobnemu Dusty'emu towarzyszą wierni sojusznicy – Kitsune (lisica-zabójczyni) oraz muskularny Darg (przyjaciel bohatera z dzieciństwa).

Zadaniem, jakie zostaje przed nimi postawione, jest unicestwienie starożytnych, mrocznych sił ponoszących odpowiedzialność za tajemnicze zaginięcia dzieci w różnych zakątkach fantastycznej krainy oraz za pojawienie się potworów terroryzujących jej mieszkańców. By tego dokonać, protagoniści muszą posiąść moce żywiołów, należące pierwotnie do tak zwanych Mitycznych Strażników (ang. Mythical Guardians). Nie mając innego wyjścia, bohaterowie udają się w niebezpieczną podróż. Po drodze mogą liczyć na dodatkowe wsparcie ze strony dwojga sprzymierzeńców – Leo pomaga im w starciach prowadząc ostrzał artyleryjski, natomiast Snow eliminuje oponentów z karabinu snajperskiego.

Wydarzenia w Dusty Raging Fist są prezentowane z boku, jak na gatunek beat’em up przystało. W trakcie zabawy przemierzamy zróżnicowane lokacje (zarówno malownicze plenery, jak i posępne jaskinie czy katakumby), stawiając czoła hordom przeciwników. Oprócz pomniejszych adwersarzy, których pokonanie nie stanowi większego problemu, na naszej drodze stają również mocarni bossowie.

Starcia mają dynamiczny charakter, a o powodzeniu decyduje umiejętne żonglowanie specjalnymi zdolnościami postaci – protagoniści robią użytek nie tylko z szerokiego wachlarza ciosów wręcz i ataków dystansowych, lecz także ze wspomnianych wcześniej mocy żywiołów (ognia, lodu, piorunów, wiatru, ziemi i ciemności), jakie można łączyć w efektowne i potężne kombinacje. W sytuacjach podbramkowych (aczkolwiek nie tylko wówczas) można wykorzystać pomoc samych Mitycznych Strażników siejących na polu walki prawdziwe spustoszenie.

W grze znalazło się też miejsce na pewne elementy RPG – w toku rozgrywki bohaterowie zdobywają punkty doświadczenia, jakie następnie możemy przeznaczyć na rozwój wybranych zdolności.

W Dusty Raging Fist na platformie PS4, PC i Switch można się bawić zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie dwójki innych graczy. Tryb multiplayer pozwala na wspólną rozgrywkę przy jednym ekranie lub przez Internet.

Dwuwymiarowa oprawa graficzna Dusty Raging Fist prezentuje wysoki poziom wykonania. Twórcy zrezygnowali z technologii, jaka napędzała ich wcześniejsze dzieło, na rzecz silnika Unity 3D. Owocem tej decyzji są bogatsze w detale modele postaci i projekty poziomów, a także bardziej szczegółowe i zróżnicowane animacje ataków. Całość ponownie utrzymano w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce.Minimalne: Intel Core i3, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 71.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2710/announce3522636
udp://9.rarbg.me:2720/announce3522636
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Dusty Raging Fist *2019* [MULTi7-ENG] [ISO] [SKIDROW]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE