Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
109,997
30
31
214,957
92
70
13,743
10
8
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Wyścigi


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-05-14 17:56:42
Rozmiar: 1.95 GB
Seedów: 339
Peerów: 13
Pobrano: 64 razy
Kondycja:

Descenders *2019* [MULTi13-ENG] [ISO] [SKIDROW]Wydanie SKIDROW: 7 Maja 2019
Premiera Gry: 7 Maja 2019
Gatunek: Wyścigi, Kolarstwo, Sportowe, Indie, Sporty Ekstremalne
Producent: RageSquid
Wydawca: No More Robots

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Portugalski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański, Holenderski, Rosyjski
Descenders jest grą wyścigową traktującą o downhillu, czyli jednej z odmian ekstremalnego kolarstwa górskiego. Za opracowanie tej produkcji odpowiada studio RageSquid, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Action Henk. Opisywana tutaj gra pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 itd..

Filarem rozgrywki w Descenders jest zjeżdżanie na specjalnie przygotowanym rowerze po stromych, górskich stokach. Końcowy wynik jest determinowany nie tylko przez czas, w jakim uda nam się ukończyć wyścig, lecz również styl, w jakim tego dokonamy. Pomimo zręcznościowego charakteru zabawy w trakcie zmagań liczy się zarówno sprawne manewrowanie rowerem, jak i odpowiednie balansowanie ciałem zawodnika – przykładowo, chcąc pokonać ostry zakręt, musimy przechylić się pod odpowiednim kątem, natomiast przed oddaniem skoku należy przenieść środek ciężkości do tyłu. O zwycięstwo walczymy w gęstych lasach, na terenach pustynnych czy też pośród wzniesień przysypanych śniegiem. Co ciekawe, poszczególne tory są generowane proceduralnie, przez co każdy przejazd wiąże się z zupełnie odmiennymi wyzwaniami.

Nim jednak wystartujemy w pierwszym wyścigu, musimy dokonać wyboru jednej z trzech drużyn, której barwy będziemy reprezentować w kolejnych zawodach. Zespoły zróżnicowano pod kątem przyświecających im celów – Team Enemy koncentruje się na wykonywaniu najbardziej karkołomnych sztuczek; Team Arboreal ceni sobie wolność i jazdę po dzikich ostępach; z kolei ekipa Team Kinetic jest nastawiona na rozwijanie jak najwyższych prędkości. Decyzja, jaką podejmujemy na wstępie, ma wpływ na ubiór prowadzonego do boju zawodnika oraz sprzęt, który wpada w nasze ręce w toku zmagań. Należy jednak odnotować, że autorom nie udało się pozyskać licencji od producentów części rowerowych – inspiracje kultowymi podzespołami (pokroju ram i amortyzatorów tworzonych przez wiodące firmy) są jednak widoczne na pierwszy rzut oka.

W wydane na platformę PC, PS4 itd. Descenders można grać w pojedynkę, aczkolwiek tytuł rozwija skrzydła w trybie multiplayer. Dzięki niemu możemy połączyć siły z zawodnikami z całego świata reprezentującymi naszą drużynę i stanąć w szranki z przeciwnikami, walcząc o reputację naszego zespołu i jak najwyższą pozycję w comiesięcznym podsumowaniu (zdobywcy pierwszego miejsca mogą liczyć na specjalne nagrody). Produkcja pozwala także na odbywanie wspólnych treningów w ramach tak zwanego Descenders Overworld, gdzie możemy też sprawdzić światowe rankingi oraz wyniki osiągane przez innych downhillowców.

Trójwymiarowa oprawa graficzna Descenders prezentuje przeciętny poziom wykonania, aczkolwiek realistycznie animowani zawodnicy potrafią przykuć uwagę. Pozycja może się pochwalić dynamiczną ścieżką dźwiękową, skutecznie zagrzewającą do boju.Minimalne: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7/81.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce7021434
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce602139
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce59210
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce562924
udp://explodie.org:6969/announce502877
udp://9.rarbg.to:2710/announce443903
udp://glotorrents.pw:6969/announce000
udp://zer0day.ch:1337/announce000
Podobne Pliki

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Descenders *2019* [MULTi13-ENG] [ISO] [SKIDROW]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE