Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
110,052
37
9
101,424
91
5
5,372
19
0
Ostatnie 30
Popularne
w Listopadzie
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Strategiczne


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-07-09 22:31:12
Rozmiar: 2.62 GB
Seedów: 166
Peerów: 224
Pobrano: 29 razy
Kondycja:

Kingdom Wars 2: Definitive Edition *2019* [MULTi7-ENG] [ISO] [HOODLUM]Wydanie HOODLUM: 9 Lipca 2019
Premiera Gry: 9 Lipca 2019
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, RTS, Indie, Kooperacja, Crafting
Producent: Reverie World Studios
Wydawca: Reverie World Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski
Kingdom Wars 2: Definitive Edition jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w mrocznym świecie fantasy. Tytuł wprowadza kilka ciekawych rozwiązań do klasycznej formuły, takich jak system rzemiosła, elementy survivalowe czy rozwiązania typowe dla gatunku gier karcianych. Produkcja jest odświeżoną wersją Kingdom Wars 2: Battles (poprawiono przede wszystkim oprawę graficzną oraz interfejs) i najnowszą częścią cyklu strategicznego zapoczątkowanego w 2011 r. Za jej stworzenie i wydanie odpowiadają twórcy wspominanej serii, czyli kanadyjska firma Reverie World Studios.

Akcja Kingdom Wars 2: Definitive Edition rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy, pogrążonym w wojnie pomiędzy trzema rasami: ludźmi, elfami oraz orkami. Toczący się od wielu lat konflikt znienacka wkracza w zupełnie nową fazę, kiedy to dołącza do niego czwarta frakcja – nieumarli. Legiony żywych trupów stanowią zagrożenie dla wszystkich dotychczasowych stron wojny, a ich powstrzymanie jest wyjątkowo trudne – każdy zabity wzmacnia szeregi nieprzyjaciela. Jedynym ratunkiem zdaje się być połączenie sił przez dotychczasowych wrogów.

Kingdom Wars 2: Definitive Edition jest grą strategiczną, w której akcja toczy się w czasie rzeczywistym. W każdej bitwie możemy kontrolować jedną z trzech odmiennych armii, posiadających swoją specyfikę i charakterystyczne dla siebie jednostki – w tym potężnych bohaterów oraz czarodziejów, których zdolności specjalne oraz magia mogą zdecydować o wyniku starcia.

Ważną częścią rozgrywki są widowiskowe oblężenia, w czasie których staramy się obronić swoją twierdzę, albo też zdobyć miasto lub zamek wroga. Atakujący mogą wykorzystywać różnorakie maszyny bojowe, takie jak trebusze, katapulty, a nawet działa, jednak obrońcy również mają kilka trików w rękawie (np. kotły z wrzącym olejem).

Bardzo dużą rolę w misjach odgrywa także ekonomia – musimy zdobywać różnego rodzaju zasoby, które następnie wykorzystujemy do rozwijania drzewek technologicznych i tworzenia nowych budynków i przedmiotów (m.in. broni oraz ksiąg magicznych). Odpowiada za to rozbudowany system rzemiosła. Istnieje też możliwość wytwarzania specjalnych kart oferujących wzmocnienia, przy czym w naszej talii może znaleźć się jedynie kilka – ich dobór jest bardzo ważny z punktu widzenia taktyki i strategii.

Warto też odnotować, że gra została wzbogacona o rozbudowane funkcje sieciowe, dzięki którym gracze mają możliwość tworzenia gildii i sojuszy w trybie wieloosobowym – gwarantuje to dostęp do specjalnych nagród i bonusów.

W Kingdom Wars 2: Definitive Edition możemy grać samotnie albo z innymi. Poza kampanią fabularną otrzymujemy możliwość toczenia pojedynczych bitew – zarówno z komputerem, jak i drugim graczem. Twórcy przygotowali też Survival Mode, w którym staramy się obronić przed armią nieumarłych – w tym przypadku w zmaganiach może pomóc nam znajomy.

Kingdom Wars 2: Definitive Edition posiada przyzwoitej klasy trójwymiarową oprawę graficzną, która utrzymana jest w dość typowej stylistyce fantasy. Modele poszczególnych jednostek i postaci charakteryzują się niezłym poziomem szczegółowości, a lokacjom nie brakuje klimatu, jednak pod względem technologicznym produkcja Reverie World Studios odbiega nieco od czołówki stawki.Minimalne: Dual Core 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 71.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce313945
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce303920
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce274029
udp://9.rarbg.to:2710/announce273728
udp://explodie.org:6969/announce262824
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce254110
udp://glotorrents.pw:6969/announce000
udp://zer0day.ch:1337/announce000
Podobne Pliki

Komentarze
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1
  • Napisano dnia 2019-07-10 00:22:50 GMT
    sovtware
    Na windows 10 /64 bit  , kompilacja 17763. Wszystko działa sprawnie, jest jeden mankament, z którym czasami się spotykamy. Instalator nie zawsze ładuję crack-a, trzeba ręcznie go przerzucić z folderu " HOODLUM " w nim są dwa pliki "hlm config i steam api. dll" Mimo że dodane do wyjątku, bez ręcznego przerzucenia nie ruszy, wyskakuje błąd steam eroor... bzdety takie tam.
Przeglądaj
1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>
Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Kingdom Wars 2: Definitive Edition *2019* [MULTi7-ENG] [ISO] [HOODLUM]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE