Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
113,430
83
6
106,535
88
34
6,258
2
1
Ostatnie 30
Popularne
w Styczniu
==Warez==
Kategoria: Gry PC - Warezy » Akcja


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-08-13 21:05:12

Hellmut: The Badass From Hell *2018* - V1.5.0 [MULTi14-PL] [ISO] [GOG-DINOByTES]Wydanie GOG-DINOByTES: 13 Sierpnia 2019
Premiera Gry: 27 Lutego 2018 - 23 Lipca 2019 (Patch V1.5)
Gatunek: Akcji, Zręcznościowe, Strzelanki, Shoot-'Em-Up, Top-Down
Producent: Volcanicc
Wydawca: Grindstone

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański, Japoński, Rosyjski, Czeski, Słowacki, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.5.0
Ludzkość znowu w opałach, bo oto otwierają się bramy piekieł! Nie, to nie ma nic wspólnego z pewną grą o nazwie „Mood”, ale od tyłu, weź nam nie imputuj! To nie jest jakaś byle oklepana pierwszoosobowa strzelanina, bo ma ohydne demony, potężne spluwy, chlapiącą krew i... No dobra, może jednak inaczej.

Otrzymujesz dar nieśmiertelności! No, przynajmniej to, co z ciebie zostało, otrzymuje. A nie zostało wiele po zeżarciu przez demony. Jeśli chcesz odzyskać swoje ciało, musisz teraz ubić trochę tych demonów... a właściwie to trochę mnóstwo demonów. W sumie można to uznać za demonoetniczną rzeź. Spodziewamy się niniejszym wściekłych listów od demonicznych lobby z żądaniami wytłumaczenia, jak nasza gra pozwala na aż takie ich siepanie, i to bez śladu moralnej refleksji. No ale tobie pasuje, prawda?

Hellmut: The Badass from Hell oferuje szybką akcję wśród huraganów pocisków i mroku lochów, gwarantując szkodliwe wręcz dawki absurdu, przed którym nie ma żadnej obrony. Wykorzystuj najróżniejsze przemiany i odblokowuj nowe za każdym razem, gdy ukończysz rozgrywkę. Mierz się z losowo generowanymi bossami w losowo generowanym świecie, pokonuj demoniczne hordy, zagarniaj cenne skarby i kamienie dusz, chwytaj potężny oręż i używaj wachlarza zdolności, by ocalić ludzkość! Albo chociaż siebie, a to frajda nie gorsza niż ratowanie ludzkości.

Każda przemiana zapewnia ci nowe metody zarzynania coraz to kolejnych demonicznych band! Dowódź szczurami jako ich król, przemień się w orkową wróżkę z jej potężną magią (no, jak na standardy orkowych wróżek...), zatapiaj wrogów w podejrzanym szlamie szlamogluta i ogólnie stawaj się najróżniejszymi spośród niewiarygodnych potworności, które nasz marketing sprawnie pominął w owej prezentacji.

Słuchaj, skoro nadal to czytasz, to chyba cię to ciekawi. Wkliknij nas na steamową listę życzeń i czekaj na zniżkę... albo ulituj się nad głodującymi twórcami i zafunduj nam tydzień z jedzeniem. Wiesz, demony się same nie zarżną!MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8/10 64bit
Procesor: Intel Pentium 1.2GHz, or compatible
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD4600 or compatible
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Any1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Hellmut: The Badass From Hell *2018* - V1.5.0 [MULTi14-PL] [ISO] [GOG-DINOByTES]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE