Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
131,328
55
2
138,022
95
8
10,846
16
0
Ostatnie 30
Popularne
w Listopadzie
==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-10-26 16:48:00

Auslogics Disk Defrag Ultimate 4.11.0.7 / ENG / FULL / HIRANIAAuslogics Disk Defrag Ultimate to narzędzie udostępniane przez firmę Auslogics służące do defragmentacji dysków twardych.

Na początku swej pracy program sprawdza informacje o partycjach, a następnie przygotowuje je do optymalizacji. Proces defragmentacji na tle innych programów tego typu przebiega dość szybko, a na dodatek aplikacja udostępnia bardzo szczegółowe raporty o przebiegu procesu. Obsługa nie jest skomplikowana, wystarczy wybrać preferowaną partycję i wcisnąć Defragmentuj.

Aplikacja do swojego działania wykorzystuje 4 algorytmy, które znacząco zwiększają skuteczność defragmentacji. Dodatkową możliwością jaką daje program jest defragmentacja podczas bootowania się systemu operacyjnego, co sprawia, że program operuje również na plikach systemowych. Auslogics Disk Defrag Ultimate chroni nasz dysk przed ponowną fragmentacją a także pozwala usunąć zbędne pliki tymczasowe, zwiększając tym samym dostępną przestrzeń na dysku twardym. Postęp procesu można śledzić dzięki licznym wykresom. Podczas defragmentacji użżytkownik może sprawni korzystać z komputera, gdyż program został zoptymalizowany w ten sposób, by sprawni zarządzać zasobami komputera.Wyłącz antywirusa na czas instalacji
wyłączone aktualizacje
hasło f-s
wypakowac najnowszym winrarem

Kategoria:defragmentacja dysków

Producent:
Auslogics Pty Ltd.
http://auslogics.com/en/software/disk-defrag-pro/

system operacyjny: Windows 8.1/7

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Auslogics Disk Defrag Ultimate 4.11.0.7 / ENG / FULL / HIRANIA

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE