Resident Evil 2 [PAL] [ENG]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
111,553
53
45
218,040
72
116
14,208
1
0
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Torrent==
Kategoria: Konsole » GameCube


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-11-10 22:24:16
Rozmiar: 1.36 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 6 razy
Kondycja:

Resident Evil 2 [PAL] [ENG]

Gatunek: Przygodowe, TPP, survival horror, zombie, Resident Evil, przygodowe gry akcji

Kontynuacja jednego z najlepszych survival-horrorów ostatnich lat. Resident Evil 2 pierwotnie ukazał się na PSX-a (1997). Gra doczekała się licznych konwersji, między innymi na PC czy Dreamcasta. Opisywana edycja jest jedyną, która trafiła na konsolę nowej generacji. Na platformę docelową „wytypowano” oczywiście urządzenie firmy Nintendo, japoński koncern wykupił bowiem licencję na wykorzystywanie słynnej marki.

Opisywany produkt, w przeciwieństwie do remake’u pierwszej części kultowej sagi, nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian. Tyczy się to zarówno jakości oprawy audiowizualnej, jak i poszczególnych elementów związanych z właściwą rozgrywką. Grafika prezentuje bardzo zbliżony poziom do wspomnianej już edycji na Dreamcasta. Autorzy gry ograniczyli się do polepszenia jakości niektórych tekstur czy animacji głównych postaci. Sporą część obiektów pozostawiono jednak bez większych zmian.

Fabuła gry osadzona została po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszym Resident Evil. Podobnie jak wcześniej, gracz może przejąć kontrolę nad jedną z dwóch postaci. Leon Kennedy jest świeżo upieczonym policjantem. Mężczyzna miał rozpoczać służbę na posterunku policji w Raccoon City. Na miejscu, zamiast kolegów z pracy, „witają” go jednak krwiożercze zombiaki. Druga z postaci to Claire Redfield, siostra znanego z pierwszej części gry Chrisa (członka S.T.A.R.S.). Dziewczyna przyjeżdża do miasteczka w celu odnalezienia swojego brata.

Właściwa zabawa przebiega w typowy dla serii sposób. Gracz przemierza ulice Raccoon City, bada okoliczne budynki (między innymi posterunek policji), stacza widowiskowe pojedynki z potworami, a także rozwiązuje mniej lub bardziej skomplikowane zagadki. Wersja na Gamecube’a nie wprowadza pod tym względem większych zmian, nie zaskoczy również graczy, którzy ukończyli jedną z wcześniejszych edycji Resident Evil 2. Gra jest stosunkowo krótka. Pomyślne zaliczenie obu kampanii (Leona i Claire) zajmuje zaledwie kilka godzin. Opisywany produkt nie zawiera niestety żadnych trybów multiplayer. Na miłośników serii czekają natomiast ciekawe bonusy – nowe stroje czy nieznane dotąd typy giwer.

Tryb gry: single player
Wykorzystuje: karta pamięci
Ocena gry 6.0 / 10 na podstawie 172 ocen czytelników.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5683

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
http://bt4.rutracker.cc/ann000
http://retracker.local/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Resident Evil 2 [PAL] [ENG]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE