Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
123,239
52
35
123,352
105
53
8,602
22
14
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Warez==
Kategoria: Gry PC - Warezy » cRPG


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-10-01 17:03:47

Kynseed *2018* - V0.1.15.2288 [ENG] [EARLY ACCESS] [GOG] [EXE]Wydanie GOG: Wrzesień 2019
Premiera Gry: 8 Listopada 2018 (Early Access) - 26 Września 2019 (Update In-Between)
Gatunek: RPG, Sandbox, Rolnicze, 2D, Top-Down, Indie, Przygodowe Gry Akcji
Producent: PixelCount Studios
Wydawca: PixelCount Studios

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.1.15.2288
Kynseed jest przygodową grą akcji, opracowaną przez niezależny zespół PixelCount Studios. Mowa o niewielkiej grupie deweloperów, którzy wcześniej zasilali szeregi Lionhead – studia odpowiedzialnego za powstanie cyklu Fable. Opisywana tutaj produkcja trafiła na platformę PC.

Kynseed zabiera gracza do fantastycznej krainy inspirowanej brytyjskim folklorem. Główny bohater jest rolnikiem, który stara się przetrwać w świecie reagującym na bieżąco na jego poczynania. Rozbudowana warstwa fabularna jest jednym z najważniejszych elementów napędzających rozgrywkę.

W wydanym na platformę PC Kynseed akcja prezentowana jest z kamery zawieszonej wysoko nad głową postaci. Pod wieloma względami tytuł przywodzi na myśl gry pokroju Stardew Valley oraz Harvest Moon. W trakcie zabawy zajmujemy się więc eksploracją oddanej do naszej dyspozycji krainy (zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie wierzchowca), walczymy z mniej lub bardziej wymagającymi przeciwnikami, dbamy o relacje z postaciami niezależnymi, sadzimy rośliny i gromadzimy plony oraz zarządzamy finansami generowanymi przez naszą rolniczą działalność. Warto przy tym pamiętać, że bez wpływu na przebieg rozgrywki nie pozostają pory roku, a także choroby oraz starzenie się wszystkich żywych istot. Czynnikiem wyróżniającym omawianą pozycję na tle innych, podobnych produkcji, są zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, które czuwają nad zachowaniami mieszkańców świata gry.

Dwuwymiarowa oprawa graficzna Kynseed może się podobać – pixelartowa stylistyka łączy się tutaj z nowoczesnymi efektami wizualnymi, co w ogólnym rozrachunku daje przyjemny dla oka efekt. Jako ciekawostkę należy dodać, że odpowiedzialni za ten tytuł deweloperzy zdecydowali się na bardzo otwarty proces produkcyjny – na długo przed premierą udostępnili bowiem wczesny prototyp, którego zawartość z czasem ulegała znacznej rozbudowie. Dzięki temu twórcy zapewnili sobie możliwość wsłuchania się w sugestie graczy, co miało zaowocować powstaniem lepszego projektu.Minimalne: Intel Core i3, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 550 MB HDD, Windows 71.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficzne

Trailer

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Kynseed *2018* - V0.1.15.2288 [ENG] [EARLY ACCESS] [GOG] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE