Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,442
72
38
134,906
91
89
10,505
20
1
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
==Warez==
Kategoria: Gry PC - Warezy » Akcja


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-20 20:23:54

This Land Is My Land - Founders Edition *2019* - V0.0.2.11619 [+DLC] [ENG] [EARLY ACCESS] [EXE]Wydanie: 18 Stycznia 2020
Premiera Gry: 20 Listopada 2019 (Early Access) - 17 Stycznia 2020 (Patch V0.0.2.11619)
Gatunek: Akcji, TPP, Skradanki, Sandbox, Western, Indie, Przygodowe Gry Akcji, XIX Wiek
Producent: Game-Labs
Wydawca: Game-Labs

Dostępne Języki: Angielski


Zawartość Dodatkowa:

- This Land Is My Land - Founders Edition (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.0.2.11619 + DLC
This Land is My Land to skradankowa gra akcji z otwartym światem. Produkcję opracowało znane z Naval Action i serii Ultimate General studio Game-Labs.

Gra osadzona jest w realiach Dzikiego Zachodu. Autorzy nie poszli jednak typową dla westernu drogą i nie obsadzili nas w roli kowboja. Zamiast tego This Land is My Land pozwala na wcielenie się w wojownika jednego z plemion Indian.

Zadaniem gracza jest obrona ojczyzny swojego ludu przed obcymi najeźdźcami, próbującymi przejąć ziemię jego przodków.

This Land is My Land jest grą akcji z otwartym światem, w której wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci. Produkcja należy do kategorii skradanek. Tytuł kładzie duży nacisk na spryt i ciche realizowanie celów. W momencie, gdy protagonista zostanie wykryty sprawa się komplikuje. Bohater jest doskonale wyszkolonym wojownikiem, ale w bezpośrednich starciach z bardziej licznymi i lepiej uzbrojonymi wrogami ma małe szanse na przeżycie. W jego arsenale broń palna pojawia się bardzo rzadko. Zamiast niej wykorzystuje zdecydowanie słabsze, lecz mniej hałaśliwe łuki. W celu zdobycia przewagi w walce można wykorzystać także różnego rodzaju pułapki. Odpowiednio rozmieszczone, mogą znacznie osłabić przeciwników.

Bardzo istotnym elementem rozgrywki jest również koń. Gracz dostaje do dyspozycji własnego wierzchowca. Służy on do poruszania się po świecie gry; z jego grzbietu można również atakować przeciwników.

Z postępem rozgrywki gracz zdobywa doświadczenie, które można wykorzystać do odblokowania nowych zdolności w jednaj z czterech kategorii: wojownik, zwiadowca, łowca i przywódca. Dodatkowo w tytule zaimplementowany został system craftingu. Umożliwia on tworzenie niezbędnych w czasie zabawy przedmiotów, jak broń i amunicja. Wymagane do tego schematy znaleźć można podczas eksploracji świata.

Gracz nie działa sam. W świecie gry znaleźć można szereg indiańskich obozów, które znajdują się pod jego kontrolą. Każdy z nich zamieszkany jest przez określoną liczbę wojowników, których można wykorzystać do zbierania surowców, atakowania wrogich placówek oraz zakładania nowych osad.

Gra oferuje pełną swobodę akcji i każde zadanie możemy ukończyć na wiele różnych sposobów. Rozgrywka jest trudna, a nasi przeciwnicy potrafią współpracować ze sobą.

Świat przedstawiony w This Land is My Land jest dynamiczny. Miasta rozwijają się w różnym tempie, zależnie od poczynań graczy, a sporo elementów, takich jak lokalizacje obozowisk czy trasy patroli strażników, ustalanych jest losowo. Każde działanie w realny sposób wpływa na tempo kolonizacji i możliwe jest nawet odbijanie całych terytoriów z rąk przybyszów.Minimalne: Intel Core i5 2.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 950 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7 64-bit1.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
This Land Is My Land - Founders Edition *2019* - V0.0.2.11619 [+DLC] [ENG] [EARLY ACCESS] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE