Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
112,603
40
4
220,214
80
29
14,437
3
2
Ostatnie 30
Popularne
w Wrzesniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 19
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Konsole

GameCube (19),
==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: LUKARIO007
Data dodania:
2016-02-07 22:48:16
Rozmiar: 540.80 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0


Gra Soul Calibur II HD Online (XBOX 360)

Bandai Namco producent
Bandai Namco Entertainment wydawca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Gatunek: bijatyki, fantasy, multiplayer, na 2 osoby, reedycje

Soul Calibur II HD Online to remake jednej z najwyżej ocenianych bijatyk w historii, która miała swoją premierę w 2002 r. na automatach, a rok później doczekała się konwersji na konsole PlayStation 2, XBOX oraz Nintendo GameCube. W pracach nad odświeżeniem klasycznego tytułu brał udział dobrze znany fanom serii team Project Soul.

Marka Soul Calibur jest jedną z najbardziej utytułowanych, jeśli chodzi o konsolowe bijatyki. Opowiada ona o zmaganiach szukających sławy i honoru wojowników, rywalizujących na śmierć i życie o tytułowy artefakt – ostrze o potężnej mocy,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » GameCube


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-06 23:23:23
Rozmiar: 672.53 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Towarzyskie, platformówki, muzyczne

Następna część przygód popularnego goryla. Tym razem Nintendo zdecydowało się na połączenie gry muzycznej i platformówki. W "Jungle Beat" sterujemy za pomocą dwóch elektronicznych bębenków zwanych bongosami (zestaw jest też wyposażony w mikrofon do wychwytywania klaśnięć).

Od wcześniejszych gier o gorylu odróżnia ją właśnie nowatorski sposób sterowania kudłatym bohaterem. Autorzy zadbali na szczęście by używanie bębenków nie było dla gracza kłopotliwe. Uderzenie w prawy bębenek spowoduje po prostu, że goryl pójdzie w prawo. Pacnięcie w lewy przesunie go analogicznie w lewym kierunku. Uderzenie w obydwa naraz sprawi, że małpiszon podskoczy, a klaśnięcie w dłonie służy do interakcji z otoczeniem. Klaszcząc możemy na przykład zrzucać banany z drzew lub chwycić się lecącego ptaka, by ten podwiózł nas na platformę wyżej. Poziomy są oczywiście specjalnie dostosowane do specyficznego sterowania i nie ma mowy o przeszkodach, które wymagałyby z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-03 23:27:15
Rozmiar: 7.91 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Przygodowe, FPP, science-fiction, przygodowe gry akcji

Metroid Prime Trilogy to zbiór strzelanin na konsolę Nintendo Wii. Autorzy projektu zebrali na jednym dysku trzy odsłony FPS-owej serii – pierwszą część Metroid Prime’a, kontynuację - Echoes oraz zwieńczenie trylogii - Corruption. Zestaw odróżnia się od pojedynczych elementów cyklu specjalnym menu, w którym możemy obejrzeć odblokowane w grach dodatki – np. szkice koncepcyjne, a także posłuchać utworów pochodzących ze ścieżek dźwiękowych poszczególnych tytułów.

Wszystkie odsłony Metroid Prime’a łączy postać międzygalaktycznej łowczyni nagród, Samus Aran, która zmaga się z Kosmicznymi Piratami. Schemat rozgrywki to rozbudowany miks gry przygodowej ze strzelaniną FPP, gdzie niejednokrotnie od refleksu dużo istotniejsze jest solidne główkowanie. We wszystkich produkcjach istnieje konieczność skanowania terenu, zdobywania coraz to nowych części ekwipunku czy też prowadzenia wymagających walk z bossami.

W tym celu nasza
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-03 23:22:57
Rozmiar: 4.38 GB
Seedów: 42
Peerów: 3
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Wyścigi, gokarty, multiplayer, Mario, crossover

Mario Kart to seria, która towarzyszy nam od czasów SNES-a. Ścigają się w niej gokartami najbardziej znane maskotki Nintendo. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z realizmem – model jazdy jest typowo zręcznościowy. Cechą charakterystyczną dla tego tytułu jest też obecność różnego rodzaju power-upów, przy pomocy których możemy uprzykrzyć życie naszym przeciwnikom, jak i poprawić własne osiągi (na przykład używając przyspieszenia).

Poprzednia część Mario Kart na stacjonarnych konsolach (Mario Kart: Double Dash!! wydana na Gamecube) odbiegała nieco założeniami od wcześniejszych standardów. W jednym bolidzie zasiadały tam bowiem dwie postacie, pomiędzy którymi można się było zmieniać. Wielu graczom nie przypadło to do gustu, więc w Mario Kart na Wii ponownie wracamy do starego schematu: jednego (go)karta dosiada jedna postać. Oczywiście pojazdy różnią się od siebie osiągami, więc należy rozsądnie wybrać swojego ulubieńca. Do wyb
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:23:34
Rozmiar: 23.28 GB
Seedów: 2
Peerów: 1
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe

Game & Wario jest duchowym spadkobiercą cyklu gier z cyklu WarioWare, który został zapoczątkowany w 2003 roku na przenośnej konsoli GameBoy Advanced. Od tamtego czasu seria pojawiła się również na wielu innych platformach (GameCube, Nintendo DS oraz Wii). Podobnie jak poprzednicy, Game & Wario jest zestawem różnorodnych i najczęściej zręcznościowych mini-gier przeznaczonych dla całej rodziny. Warto podkreślić, że wszystkie w kreatywny sposób wykorzystują możliwości jakie daje tablet konsoli WiiU. Producentem jest należące do Nintendo studio Intelligent Systems.

W kolekcji znajdziemy gry, takie jak:

Arrow – Tablet zamienia się w łuk. Strzały wystrzeliwujemy w kierunku ekranu telewizyjnego, na którym pojawiają się chmary przeciwników. Liczy się nie tylko nasza szybkość, ale także celność Musimy dobrze ustawić trzymanego w rękach WiiPada tak, by ustrzelić jak najwięcej celów. Tytuł przeznaczony jest dla jednego gracza.
Ski – Gracze zmieniając pozycje kontr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-06 01:09:40
Rozmiar: 2.95 GB
Seedów: 2
Peerów: 2
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 0


Final Fantasy XII to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu firmy Square Enix. Po eksperymentach z poprzednimi częściami (Final Fantasy XI jako MMOcRPG, Final Fantasy: Crystal Chronicles była zaś „party game” dla kilku osób jednocześnie siedzących przy GameCube), seria powraca do korzeni, oferując graczom rozbudowany wątek fabularny, możliwość prowadzenia drużyny postaci oraz stopniowego rozwijania ich umiejętności. Akcja Final Fantasy XII umieszczona została w świecie Ivalice, znanym chociażby z Final Fantasy Tactics Advance. Miasto Rabanastre zostaje tutaj wciągnięte w konflikt pomiędzy rasami Archadianów oraz Rosalianów - ci pierwsi zajmują je szturmem i rozpoczynają surowe rządy. Faktyczna rozgrywka rozpoczyna się dwa lata po tym wydarzeniu. Rabanastre dalej znajduje się w rękach Archadianów, zaś gracze kierują losami 17-letniego Vaana, który marzy o zostaniu powietrznym piratem oraz uwolnieniu mieszkańców metropolii od okrutnych oprawców (jego rodzice zginęli podczas ataku). Z czas
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » GameCube


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-11-10 22:24:16
Rozmiar: 1.36 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Przygodowe, TPP, survival horror, zombie, Resident Evil, przygodowe gry akcji

Kontynuacja jednego z najlepszych survival-horrorów ostatnich lat. Resident Evil 2 pierwotnie ukazał się na PSX-a (1997). Gra doczekała się licznych konwersji, między innymi na PC czy Dreamcasta. Opisywana edycja jest jedyną, która trafiła na konsolę nowej generacji. Na platformę docelową „wytypowano” oczywiście urządzenie firmy Nintendo, japoński koncern wykupił bowiem licencję na wykorzystywanie słynnej marki.

Opisywany produkt, w przeciwieństwie do remake’u pierwszej części kultowej sagi, nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian. Tyczy się to zarówno jakości oprawy audiowizualnej, jak i poszczególnych elementów związanych z właściwą rozgrywką. Grafika prezentuje bardzo zbliżony poziom do wspomnianej już edycji na Dreamcasta. Autorzy gry ograniczyli się do polepszenia jakości niektórych tekstur czy animacji głównych postaci. Sporą część obiektów pozostawiono jednak bez większych zmian.

Fa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-05-29 22:49:24
Rozmiar: 1.26 GB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Przygodowe, TPP, LEGO, przygodowe gry akcji

Bionicle Heroes to przygodowa gra akcji, wykorzystująca słynne klocki koncernu LEGO. Początkowo tytuł został przygotowany jedynie dla komputerów osobistych klasy PC oraz platform PlayStation 2 i GameCube. Niemniej jednak developerzy postanowili rozszerzyć grono miłośników niniejszej pozycji o posiadaczy konsol Nintendo DS, Wii i Xbox 360.

Użytkownik bierze udział w konflikcie pomiędzy herosami Tao, a członkami gangu Piraka – rzecz jasna opowiedzieć się należy po stronie tych dobrych, wymienionych jako pierwszych. Zabawa opiera się głównie na walce z przeciwnikami i pokonywaniu licznych przeszkód. Ważnym elementem rozgrywki są tzw. maski Tao, dzięki którym bohaterowie otrzymują unikalną moc (chodzenie po wodzie, zwiększenie zasięgu skoków etc.). Niestety sześć owych artefaktów zostało skradzionych przez wspomniany gang – z tego też względu pod koniec poszczególnych poziomów gracz staje w szranki z bossami.

Istotnym faktem jes
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-01-31 21:09:10
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0


Gatunek: przygodowe gry akcji, TPP, LEGO

Bionicle Heroes to przygodowa gra akcji, wykorzystująca słynne klocki koncernu LEGO. Początkowo tytuł został przygotowany jedynie dla komputerów osobistych klasy PC oraz platform PlayStation 2 i GameCube. Niemniej jednak developerzy postanowili rozszerzyć grono miłośników niniejszej pozycji o posiadaczy konsol Nintendo DS, Wii i Xbox 360.

Użytkownik bierze udział w konflikcie pomiędzy herosami Tao, a członkami gangu Piraka – rzecz jasna opowiedzieć się należy po stronie tych dobrych, wymienionych jako pierwszych. Zabawa opiera się głównie na walce z przeciwnikami i pokonywaniu licznych przeszkód. Ważnym elementem rozgrywki są tzw. maski Tao, dzięki którym bohaterowie otrzymują unikalną moc (chodzenie po wodzie, zwiększenie zasięgu skoków etc.). Niestety sześć owych artefaktów zostało skradzionych przez wspomniany gang – z tego też względu pod koniec poszczególnych poziomów gracz staje w szranki z bossami.

Istotnym faktem jest, że bohate
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » XBox


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-01-06 16:07:30
Rozmiar: 947.69 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0


Gatunek: strzelanki, TPP, współczesne konflikty, taktyczne

13 września 2002 ( światowa data premiery )
26 września 2002 ( data wydania w Polsce )
13 września 2002 ( Europejska premiera PAL )
30 września 2002 ( premiera w USA NTSC )
Język: Angielski
Region: PAL
Tryb gry: single / multiplayer
Nośnik: 1 DVD

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5389

Conflict: Desert Storm to kolejna propozycja studia Pivotal Games, znanego głównie ze świetnego tytułu Warzone 2100. Akcja opisywanej strzelanki rozgrywa się w czasie wojny w Zatoce Perskiej, gdzie Armia Stanów Zjednoczonych przeprowadziła szybką operację wojskową na terenie Kuwejtu i Iraku znaną pod kryptonimem Pustynna Burza. Po nieudanych negocjacjach, opozycyjna koalicja postanawia przygotować kontrofensywną operację. Ma ona przynieść decydujące zwycięstwo w walkach z siłami wroga, dzięki zastosowaniu skrupulatnych i bardzo szczegółowych planów akcji, najlepszemu przygotowaniu jednostek oraz śmiałemu wykonaniu przygotowań w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » XBox


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-01-04 22:35:23
Rozmiar: 1.37 GB
Seedów: 1
Peerów: 1
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


29 kwietnia 2002 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
03 maja 2002 ( Europejska premiera PAL )
29 kwietnia 2002 ( premiera w USA NTSC )

Język: Angielski
Region: PAL
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: podzielony ekran
Liczba graczy: 1-2
Nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: kierownica

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5276

Pierwsza część jednej z najbardziej znanych i cenionych konsolowych ścigałek. Podstawowym atutem Burnout są niezwykle widowiskowe kraksy. Warto również dodać, iż w kolejnych karambolach mogą brać udział auta cywilne, ciężarówki, autobusy i inne środki lokomocji. W zależności od rozgrywanego aktualnie wyścigu gra może jednak premiować bezbłędną, lecz jednocześnie ryzykowną jazdę.

Wachlarz dostępnych trybów zabawy jest dość rozbudowany. W początkowej fazie gry można jedynie wziąć udział w mistrzostwach. Składają się one ze standardowych wyścigów, w których zadaniem gracza jest oczywiście osiągnięcie mety na
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-11-10 12:53:25
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 10
Peerów: 7
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


Gatunek: przygodowe gry akcji, TPP, survival horror, zombie, elementy logiczne, reedycje HD

Resident Evil 4 HD to zremasterowana edycja czwartej odsłony legendarnego cyklu survival horrorów, wykreowanych przez japońskie studio Capcom. Pierwotna wersja gry ukazała się w 2005 roku na Nintendo GameCube oraz PlayStation 2, skąd przeniesiono ją m.in. na PC, Nintendo Wii oraz iOS. Ze względu na niesłabnącą popularność gry, po przeszło 6 latach twórcy zdecydowali się oddać jej odświeżoną wersję również w ręce posiadaczy PlayStation 3 i Xboxa 360.

W grze wcielamy się w znanego z drugiej części gry Leona S. Kennedy?ego ? byłego policjanta z Racoon City, a obecnie tajnego agenta rządu USA, odpowiedzialnego m.in. za bezpieczeństwo rodziny prezydenta. Nasz protoplasta wysłany zostaje z tajną misją do Europy, a jego zadaniem jest uratowanie przebywającej tam na studiach córki prezydenta, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Trop wiedzie do miejscowości Pueblo w Hiszpanii, jednak po
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-11-05 21:29:43
Rozmiar: 5.90 GB
Seedów: 20
Peerów: 10
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


[Resident Evil: Code Veronica X HD]

Gatunek: akcja, TPP, survival horror, zombie, reedycje HD

Odświeżona wersja Resident Evil: Code Veronica X wydanego pierwotnie w 2000 roku. Wersja z dopiskiem HD różni się od swojego pierwowzoru przede wszystkim nową, lepszą oprawą graficzną. Program zawiera także garść Trofeów (wersja na PlayStation 3) i Osiągnięć (wersja na Xboksa 360) do odblokowania w trakcie rozgrywki.

Główny wątek gry skupia się na Claire Redfield, która próbuje uciec z wyspy Rockfort należącej do korporacji Umbrella. Równocześnie na wyspie rozprzestrzenił się ten sam wirus, który niegdyś spowodował dramat w Raccoon City. Na swojej drodze spotykamy także brata Claire ? Chrisa Redfielda, którym także możemy w pewnym momencie sterować.

Trzon rozgrywki pozostał niezmieniony. Identycznie jak wcześniej, akcję gry podziwiamy z perspektywy trzeciej osoby. Poruszamy się po trójwymiarowych lokacjach takich jak więzienia, laboratoria czy imponujące rezydencje. Bohaterka jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-11-03 13:41:37
Rozmiar: 6.54 GB
Seedów: 8
Peerów: 4
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0


przygodowe gry akcji, TPP, survival horror, zombie, elementy logiczne, reedycje HD

Resident Evil 4 HD to zremasterowana edycja czwartej odsłony legendarnego cyklu survival horrorów, wykreowanych przez japońskie studio Capcom. Pierwotna wersja gry ukazała się w 2005 roku na Nintendo GameCube oraz PlayStation 2, skąd przeniesiono ją m.in. na PC, Nintendo Wii oraz iOS. Ze względu na niesłabnącą popularność gry, po przeszło 6 latach twórcy zdecydowali się oddać jej odświeżoną wersję również w ręce posiadaczy PlayStation 3 i Xboxa 360.

W grze wcielamy się w znanego z drugiej części gry Leona S. Kennedy’ego – byłego policjanta z Racoon City, a obecnie tajnego agenta rządu USA, odpowiedzialnego m.in. za bezpieczeństwo rodziny prezydenta. Nasz protoplasta wysłany zostaje z tajną misją do Europy, a jego zadaniem jest uratowanie przebywającej tam na studiach córki prezydenta, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Trop wiedzie do miejscowości Pueblo w Hiszpanii, jednak po przybyciu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-11-03 13:39:42
Rozmiar: 14.60 GB
Seedów: 2
Peerów: 2
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


[Resident Evil: Code Veronica X HD]

akcji, TPP, survival horror, zombie, reedycje HD

Odświeżona wersja Resident Evil: Code Veronica X wydanego pierwotnie w 2000 roku. Wersja z dopiskiem HD różni się od swojego pierwowzoru przede wszystkim nową, lepszą oprawą graficzną. Program zawiera także garść Trofeów (wersja na PlayStation 3) i Osiągnięć (wersja na Xboksa 360) do odblokowania w trakcie rozgrywki.

Główny wątek gry skupia się na Claire Redfield, która próbuje uciec z wyspy Rockfort należącej do korporacji Umbrella. Równocześnie na wyspie rozprzestrzenił się ten sam wirus, który niegdyś spowodował dramat w Raccoon City. Na swojej drodze spotykamy także brata Claire – Chrisa Redfielda, którym także możemy w pewnym momencie sterować.

Trzon rozgrywki pozostał niezmieniony. Identycznie jak wcześniej, akcję gry podziwiamy z perspektywy trzeciej osoby. Poruszamy się po trójwymiarowych lokacjach takich jak więzienia, laboratoria czy imponujące rezydencje. Bohaterka jest zmuszona
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii


Dodał: feniks
Data dodania:
2014-10-05 19:52:49
Rozmiar: 1.39 GB
Seedów: 488
Peerów: 22
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


...( Info )...wyścigi i rajdy, gokarty, multiplayer, Mario, crossover

...( Opis )...

Mario Kart to seria, która towarzyszy nam od czasów SNES-a. Ścigają się w niej gokartami najbardziej znane maskotki Nintendo. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z realizmem ? model jazdy jest typowo zręcznościowy. Cechą charakterystyczną dla tego tytułu jest też obecność różnego rodzaju power-upów, przy pomocy których możemy uprzykrzyć życie naszym przeciwnikom, jak i poprawić własne osiągi (na przykład używając przyspieszenia).

Poprzednia część Mario Kart na stacjonarnych konsolach (Mario Kart: Double Dash!! wydana na Gamecube) odbiegała nieco założeniami od wcześniejszych standardów. W jednym bolidzie zasiadały tam bowiem dwie postacie, pomiędzy którymi można się było zmieniać. Wielu graczom nie przypadło to do gustu, więc w Mario Kart na Wii ponownie wracamy do starego schematu: jednego (go)karta dosiada jedna postać. Oczywiście pojazdy różnią się od siebie osiągami, więc należy roz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » XBox


Dodał: dzony85
Data dodania:
2014-04-12 23:34:01
Rozmiar: 4.19 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: brak danych | liczba graczy: 1 - 8
wymagania wiekowe: 12+

Wykorzystuje:
Network Adaptor.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=2594

&#8222;Medal of Honor: Rising Sun&#8221; jest odpowiedzią programistów z Electronic Arts LA na komercyjny sukces, jaki osiągnęły poprzednie odsłony serii, w tym konsolowy &#8222;Medal of Honor: Frontline&#8221;. W odróżnieniu od swego poprzednika, ten tytuł przenosi gracza z aren europejskich na przepastne wody Pacyfiku, każąc wziąć udział w krwawych wydarzeniach lat 1941-45, czyli wojny amerykańsko-japońskiej.

Amatorzy strzelania między skośne oczy wcielają się w skórę amerykańskiego kaprala Josepha Griffina, który bierze udział w większości słynnych bitew i potyczek tej wojny. W 9 misjach gracz zalicza Pearl Harbor, Guadalcanal, Filipiny, Singapur, a także tajlandzką rzekę Kwai ze swoim słynnym mostem. Zadania do wykonania są typowe: infiltracja terenu wroga, wykradanie dokumentów, w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: LegioWalchon
Data dodania:
2014-01-10 01:22:18
Rozmiar: 7.85 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


Ubisoft Studios producent
Ubisoft wydawca
Ubisoft wydawca PL
Pomoc techniczna
Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.Gra zawiera elementy przemocy.
akcji, TPP, fantasy, platformówki 3D, reedycje HD, obraz w 3D
Prince of Persia Trilogy to kompilacja trzech kultowych odsłon przygód Księcia Persji, wydanych oryginalnie w latach 2003-2005 na PC, PlayStation 2, Xboksa i Nintendo GameCube. Zestaw, opracowany przez firmę Ubisoft, został odpowiednio unowocześniony, robiąc użytek z możliwości konsoli PlayStation 3.
Dzięki pakietowi gracze otrzymali kolejną okazję do przeżycia niezwykłych przygód tytułowego Księcia Persji, dotykających problemu legendarnych Piasków Czasu. W Prince of Persia: The Sands of Time poznajemy głównego bohatera, uczymy się manipulowania czasem, zgłębiamy tajniki walki, a także zapoznajemy się z dopracowanym modelem rozgrywki. W Prince of Persia: Warrior Within jesteśmy prowadzeni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: kurek
Data dodania:
2013-09-09 12:40:39
Rozmiar: 365.72 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Premiera świat:
29 października 2001
Premiera polska:
brak danych
Gatunek:
Zręcznościowa
Platformy:
PS2 XBOX GC X360 

Producent:
Traveller's Tales
Wydawca:
Vivendi Universal Games
Dystrybutor:
brak danych
Strona Domowa:
wejdź ť

...( Opis )...

Bandicoot: The Wrath of Cortex to kolejna część niezwykle popularnej serii znanej głównie posiadaczom konsoli PlayStation. Tym razem twórcy zdecydowali się na wydanie pozycji na kilka różnych platform - po raz pierwszy poznać historię Crasha mogli szczęśliwi posiadacze Xboxa i GameCube.

Ponownie naszym głównym przeciwnikiem będzie, pokonany przez naszego bohatera już trzykrotnie w poprzednich częściach, Dr. Cortex. Odwieczny antagonista naszego jamraja wpadł na kolejny złowieszczy plan - przywołał on złego boga-maskę Uka Uka, który podarował mu 4 maski, dające władze nad żywiołami - ogniem, ziemią, wodą i powietrzem. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem jest
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 19
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE