Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
145,635
54
1
167,458
96
6
16,931
17
0
Ostatnie 30
Popularne
w Wrzesniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 3351 - 3400 | 3401 - 3450 | 3451 - 3493
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-09-20 14:58:47
Rozmiar: 6.11 MB
Seedów: 27
Peerów: 0
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Registry Repair to łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania i naprawiania błędów w rejestrze systemowym. Program skanuje rejestr w poszukiwaniu takich typowych błędów, jak: nieprawidłowe ścieżki i typy plików, nieprawidłowe elementy sterujące użytkownika, nieaktualne wpisy, nieprawidłowe czcionki, nieaktualne elementy menu Start, nieużywane rozszerzenia plików, błędy uruchamiania programu itp. Oraz wyświetla listę znalezionych problemów. ...

Użytkownik może wybiórczo poprawić wpisy lub automatycznie wszystkie zaznaczone, a także otworzyć wpis w edytorze rejestru. Ponadto istnieje możliwość anulowania wszystkich zmian w rejestrze w przypadku awarii systemu. Ponadto program może tworzyć listy wykluczeń, które będą ignorowane podczas skanowania.

Funkcje:
- Wysoce inteligentny silnik, który znajduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze.
- Wysoka prędkość skanowania i szczegółowe wyniki.
- Utwórz kopię zapasową wszelkich wprowadzonych zmian w rejestrze.
- Poprawiona wyd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-09-20 14:19:03
Rozmiar: 3.63 MB
Seedów: 270
Peerów: 4
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
System Ninja (Repack & Portable) to narzędzie od twórców CCEnhancer (Winapp2.ini) dla CCleaner, które służy do szybkiego i dokładnego usuwania różnych plików śmieci z dysku twardego.
Program podczas swojego działania skanuje zawartość dysku twardego w poszukiwaniu plików, które mogą zostać usunięte w celu odzyskania zajmowanej przez nie przestrzeni dyskowej oraz poprawy ogólnej wydajności systemu - m.in. zmniejszenie czasu uruchamiania aplikacji i samego systemu. Jedną z jego głównych zalet jest duża skuteczność w wykrywaniu zbędnych danych, a także jak zapewnia autor zerowe prawdopodobieństwo wykasowania ważnych plików systemowych.

System Ninja w wielu przypadkach sprawdza się lepiej niż CCleaner, wykrywając po nim komponenty, które mogą również bez obaw zostać usunięte. W obszarze jego działań znaleźć można takie składniki jak pliki tymczasowe tworzone przez aplikacje i system podczas instalacji lub pracy, historia przeglądarki Internet Explorer, bufory miniatur (
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-20 01:29:20
Rozmiar: 6.01 MB
Seedów: 47
Peerów: 14
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Wraz z popularnością dysków twardych o dużej pojemności, ludzie byli już przyzwyczajeni do kopiowania dysków kompaktowych do plików obrazów CD/DVD (zwanych również dokumentami obrazu dysku kompaktowego), powszechnie używanym jest słynny format międzynarodowych standardów ISO 9660, dlatego pliki obrazów CD/DVD są nazywane Pliki ISO.

Ponieważ plik ISO zachował pełne informacje o danych z płyty kompaktowej (w tym informacje o rozruchu płyty kompaktowej), pozwolono ci przekonać się do korzystania z powszechnie używanego oprogramowania do nagrywania płyt CD (na przykład Nero-Burning ROM ) do nagrywania płyty na płycie CD-R/ RW w nieskończoność, może być również używany bezpośrednio przez oprogramowanie wirtualnego napędu CD-ROM (na przykład SoftDisc ).

UltraISO to narzędzie do tworzenia / edycji / konwersji plików obrazów CD / DVD , może bezpośrednio edytować plik obrazu CD / DVD i wyodrębniać z niego pliki i foldery, a także bezpośrednio tworzyć pliki ISO z napędu C
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-20 01:20:35
Rozmiar: 23.58 MB
Seedów: 97
Peerów: 9
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 1


...( Info )...

Gdyby tylko całe oprogramowanie do edycji wideo wyglądało w ten sposób Wykorzystaj w pełni swoje przejścia wideo! Zamiast przytłaczać naszych użytkowników niezliczonymi przejściami wideo o jednym celu, zaprojektowaliśmy nasze przejścia wideo tak, aby były bardzo skalowalne i wszechstronne. Pozwala to uzyskać niemal nieskończone wariacje z jednego przejścia wideo.

Cechy :-

Intuicyjny projekt interfejsu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaprojektować skuteczny, ale łatwy w użyciu interfejs dla wszystkich naszych produktów z ujednoliconym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Pozwala nam to na wiele możliwości dostosowania w naszych przejściach wideo, bez przytłaczania użytkownika złożonymi interfejsami.

Zintegrowane zarządzanie wtyczkami
W przeciwieństwie do innych produktów dostępnych na rynku, nasz system zarządzania wtyczkami jest elegancki i nieinwazyjny. Dzięki temu możemy mieć w pełni zsynchronizowane ustawienia i licencje we wszystkich naszych produkt
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-20 01:14:06
Rozmiar: 431.55 MB
Seedów: 97
Peerów: 26
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Łącząc edycję obrazu i optymalizację z retuszem portretowym, PhotoDirector jest jak Photoshop i Lightroom w jednym. To oprogramowanie dla profesjonalnego fotografa, ale bez stromej krzywej uczenia się. Dodatkowo uzyskaj ekskluzywne narzędzia AI, nowe funkcje i obsługę formatów oraz dostęp do ogromnej kolekcji wtyczek.Potężna edycja warstw.
Edycja warstw zapewnia elastyczność tworzenia unikalnych kompozycji poprzez łączenie obrazów, tekstów i grafik. Dzięki trybom mieszania, efektom i maskom Twoje możliwości twórcze są praktycznie nieograniczone.

CECHY :-

Zarządzanie zdjęciami z rozpoznawaniem twarzy AI (NOWOŚĆ!)
Bezproblemowo zarządzaj dużymi kolekcjami zdjęć dzięki naszemu rozwiązaniu do rozpoznawania twarzy AI, opartemu na własnym silniku FaceMe™ firmy CyberLink. Oznacz twarz na jednym zdjęciu, a zostanie ona automatycznie wykryta i oznaczona na wszystkich istniejących i przyszłych ujęciach.

Niesamowite zdjęcia z wideo
Wyodrębnij zdjęcia z klipu wideo i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-20 01:09:39
Rozmiar: 180.30 MB
Seedów: 82
Peerów: 21
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

ColorDirector umożliwia stosowanie gradacji kolorów i korekcji kolorów podobnych do Lightroom w projektach wideo, tworząc niesamowite przejścia w kilku szybkich krokach. Bezproblemowa integracja z przepływem pracy edycji wideo PowerDirector sprawia, że ​​ColorDirector jest niezbędną aplikacją dla profesjonalnych twórców wideo, którzy chcą dodać odpowiednie wykończenie do swoich produkcji.

CECHY :-

Zastępowanie kolorów za pomocą sterowania klatką kluczową
Całkowicie zmień wygląd obiektów w nagraniu, zmieniając ich kolor, aby nadać im zupełnie inny charakter. Dzięki kontroli klatek kluczowych można teraz wprowadzać wiele zmian kolorów do obiektów w klipie wideo.

Pasujący kolor
Sceny kręcone różnymi kamerami mogą mieć bardzo różną ekspozycję i kolorystykę. Dopasowanie kolorów umożliwia standaryzację kolorów w różnych klipach za pomocą jednego kliknięcia.

Podziel ton dla wideo
Stosowanie efektów podzielonych tonów do klipów wideo umożliwia nadanie scenom na
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-20 01:05:50
Rozmiar: 127.27 MB
Seedów: 126
Peerów: 16
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Twój kompleksowy sklep do miksowania, edytowania i masteringu Twoich utworów. Stwórz idealne środowisko do nagrywania. Pozwól potężnym narzędziom AI stworzyć idealne środowisko do nagrywania w dowolnym miejscu. Inteligentnie usuwaj podmuchy wiatru, pogłos i echo z klipów audio, aby wyraźnie słyszeć dialogi i dźwięki otoczenia.

Cechy :-

Wyodrębnij wokale z dowolnej ścieżki audio
Oddziel wokale od ulubionych piosenek lub dodaj własne ścieżki w tle do swoich projektów.

Osiągnij krystalicznie czystą mowę
Przywróć i dostosuj mowę w projektach wideo i audio oraz stwórz niezrównaną czystość, nawet w głośnym lub hałaśliwym otoczeniu.

Oczyść swój dźwięk
Zastosuj szereg narzędzi do przywracania, aby uzyskać wyraźny, czysty i wolny od zakłóceń wokal. Bez szumu, szumu, szumu i zniekształceń.

Narzędzia do renowacji
- Dialog konturowy
- Usuwanie materiałów wybuchowych
- Stłumić hałas
- Usuń kliknięcia, trzaski, trzaski
- Usuwanie zniekształceń
- Usuwanie szu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-19 06:34:37
Rozmiar: 715.98 MB
Seedów: 89
Peerów: 5
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

VirtualDJ to aplikacja, z której DJ-e korzystają, gdy chcą używać komputera do odtwarzania swojej muzyki. Ponieważ bycie DJ-em to coś więcej niż tylko naciskanie na odtwarzanie, DJ-e nie mogą po prostu używać iTunes lub Media Playera do wykonania miksu. Potrzebują specjalnych elementów sterujących, takich jak crossfadery, pętle, efekty itp., aby „miksować” utwory. Jest używany przez DJ-ów do wymiany gramofonów i odtwarzaczy CD oraz do korzystania z muzyki cyfrowej zamiast płyt winylowych i CD. Oprogramowanie DJ ma więcej funkcji i pozwala robić nowe rzeczy, które po prostu nie były możliwe na winylu lub CD. Od skreczowania klipów wideo prosto z gramofonu po tworzenie złożonych remiksów na żywo za pomocą samplera lub korzystanie z niesamowitych efektów uwzględniających rytm. DJ-e ​​korzystający z komputerów mogą po prostu tworzyć lepsze miksy.

CECHY :-

W ten sam sposób, w jaki odtwarzacze CD używane przez DJ-ów mają więcej opcji niż zwykły odtwarzacz CD Hi-Fi, Vi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 19:00:29
Rozmiar: 2.20 GB
Seedów: 36
Peerów: 3089
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0


...( Info )...


Info:
Zmieniaj rzeczywistość w Photoshopie. Miliony projektantów, fotografów i artystów na całym świecie używają Photoshopa, aby niemożliwe stało się możliwe.
Od plakatów po opakowania, podstawowe banery po piękne strony internetowe, niezapomniane logo po przyciągające wzrok ikony — Photoshop napędza kreatywny świat.
Dzięki intuicyjnym narzędziom i łatwym w użyciu szablonom nawet początkujący mogą stworzyć coś niesamowitego.
Kreatywny świat działa na Photoshopie. Miliony projektantów, fotografów i artystów na całym świecie używają Photoshopa, aby niemożliwe stało się możliwe.
...( Opis )...
Opis:
Nie tylko robienie zdjęć.
Niezależnie od tego, czy szukasz codziennych edycji, czy całkowitych przekształceń, nasze oprogramowanie do projektowania graficznego oferuje kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi fotograficznych, które zamienią Twoje zdjęcia w dzieła sztuki.
Dostosuj, przycinaj, usuwaj obiekty, retuszuj i naprawiaj stare zdjęcia.
Baw się kolorami
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 18:58:58
Rozmiar: 2.54 GB
Seedów: 17
Peerów: 1
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


...( Info )...


Info:
Zrób większą scenę.
Twórz kinowe tytuły filmów, wstępy i przejścia.
Rozpal ogień lub sprowadź deszcz.
Animuj logo lub postać. Dzięki After Effects CC, standardowej w branży aplikacji do animacji i kreatywnego komponowania, możesz wziąć dowolny pomysł i wprowadzić go w ruch.
...( Opis )...
Opis:
Nie ma niczego, czego nie możesz stworzyć za pomocą After Effects.
Animatorzy, projektanci i kompozytorzy używają programu After Effects do tworzenia ruchomych grafik i efektów wizualnych dla filmu, telewizji, wideo i Internetu.
Zakręć słowami. Zakręć tytułami.

Twórz animowane tytuły, napisy końcowe i inne.
Zacznij od zera lub skorzystaj z jednego z gotowych ustawień animacji dostępnych bezpośrednio w aplikacji.
Od obracania, przesuwania, aż po slajd — w programie After Effects istnieje niezliczona ilość sposobów na przesuwanie tekstu.

Efekty wybuchowe.
Oszałamiające wyniki.

Połącz filmy i obrazy, aby wysłać UFO po niebie, zamazać logo lub st
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 18:55:12
Rozmiar: 1.00 GB
Seedów: 13
Peerów: 2250
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Acrobat DC z usługami Document Cloud zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do konwersji, edycji i podpisywania plików PDF.
Jest tak samo mobilny jak Ty.
Możesz więc rozpocząć dokument w pracy, poprawić go w pociągu i wysłać do zatwierdzenia ze swojego salonu — bezproblemowo, prosto, bez utraty rytmu.

Jest pełen inteligentnych narzędzi, które zapewniają jeszcze więcej możliwości.
Twórz i edytuj pliki PDF z dołączonymi multimediami, bezpiecznie udostępniaj informacje i wydajnie zbieraj opinie.

Oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC to zaawansowany sposób tworzenia, łączenia, kontrolowania i dostarczania bezpieczniejszych, wysokiej jakości dokumentów Adobe PDF dla profesjonalistów biznesowych w celu łatwej i bezpieczniejszej dystrybucji, współpracy i gromadzenia danych.
Funkcje programu Adobe Acrobat Pro DC:
Edytuj pliki PDF

Dzięki Adobe Acrobat Pro DC możesz wprowadzać drobne zmiany w tekście i obrazach bezpośrednio w pliku PDF bez konieczności posiadania or
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 18:53:06
Rozmiar: 64.14 MB
Seedów: 521
Peerów: 1459
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
WinRAR to manadżer archiwów dla systemu Windows.
Jest to potężne narzędzie do kompresji z wieloma zintegrowanymi dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizować skompresowane archiwa.
Można w nim tworzyć kopie zapasowe danych i zmniejszać rozmiar załączników do wiadomości e-mail, dekompresować pliki RAR, ZIP i inne pliki pobrane z internetu oraz tworzyć nowe archiwa w formacie plików RAR i ZIP.
Archiwizator stawia Cię przed innymi, jeśli chodzi o kompresję.
Dzięki konsekwentnemu tworzeniu mniejszych archiwów WinRAR jest często szybszy niż konkurencja.
Pozwoli to zaoszczędzić miejsce na dysku, koszty transmisji i cenny czas pracy.
WinRAR jest idealny do plików multimedialnych.
Automatycznie rozpoznaje i wybiera najlepszą metodę kompresji.
Specjalny algorytm kompresji szczególnie dobrze kompresuje pliki multimedialne, pliki wykonywalne i biblioteki obiektów.
Pliki RAR mogą zwykle kompresować zawartość o 8 do 15 procent więcej niż pliki ZIP.

Idealnie n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 18:50:15
Rozmiar: 1.91 GB
Seedów: 330
Peerów: 1196
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


Microsoft Office Professional Plus 2019 English + Aktywator
...( Info )...


Info:
Producent: Microsoft
Pakiet: Office
Wersja: Professional Plus
Przeznaczenie: Dla Firm, Biura, Dla Domu
Język: Polski
Aktywator: Tak
Rok Wydania Pakietu: 2016
Wersja: v.16.0.4966.1000
Zawartość:
* Word
* Excel
* PowerPoint
* OneNote
* Outlook
* Access
* Publisher
...( Opis )...
Opis:
Microsoft Office 2016 to najnowsza odsłona pakietu biurowego tworzonego przez firmę Microsoft.
W jego skład wchodzi kompletny zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych jak i wymagających firm: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzia do tworzenia prezentacji, notatnik, rozbudowany klient poczty, aplikacja do obsługi baz danych, a także narzędzia dla DTP i tworzenia formularzy.

Najnowsza edycja wnosi o wiele więcej ciekawych rzeczy dla końcowego użytkownika, niż poprzednia, przygotowana głównie z myślą o korporacyjncyh administratorach i programistach.
Przede wszystkim ap
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Tekirad
Data dodania:
2021-09-18 18:48:51
Rozmiar: 75.00 MB
Seedów: 534
Peerów: 1370
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 1


Aktywator systemu Windows i pakietu Office, KMSpico Portable 12.2.2 FINAL
...( Info )...


Info:
Program pozwala aktywować licencję następujących produktów:
Windows Vista Bussines / Enterprise
Windows 7 Professional / Enterprise
Windows 8 / 8.1 / 10 Wszystkie (teraz)
Office 2010/2013/2016 (teoretycznie)
Windows Server 2008 / 2008R2 / 2012 / 2012R2 / 2016
...( Opis )...
Opis:
KMSpico 10.1.7 FINAL
KMSpico - to idealne narzędzie do aktywacji ostatecznej wersji Windows 7/8 / 8.1 / 10 i Office 2010/2013/2016.

Oparty na otwartym kodzie źródłowym KMSEmulator mikmik38, qad, jm287, zm0d, CODYQX4.

Opcjonalnie zaleca się dodać wyjątki do katalogu C:\ProgramFiles\KMSpico\*.Exe w programie Antivirus lub Defender.
Sprawdź czy ścieżka jest zgodna z wybraną podczas instalacji KMSpico.


Wymagania: .NET 4.0 lub Windows 8 / 8.1 / 10 / 2012/2016.
...( Instalacja )...
Instalacja:
1. Zainstaluj program za pomocą pobranego instalatora
2. Uruchom instalator znajdujący się w folder
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-18 09:23:00
Rozmiar: 3.87 GB
Seedów: 106
Peerów: 171
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Zanurz się i zrób coś niesamowitego ze swoimi zdjęciami i filmami. Automatycznie generowane pokazy slajdów i kolaże zdjęć i filmów są tworzone specjalnie dla Ciebie i dostarczane po uruchomieniu. Spraw, aby Twoje zdjęcia i filmy wyglądały jak najlepiej dzięki inteligentnym opcjom edycji, przekształć je w zachwycające dzieła, łatwo je organizuj i szybko udostępniaj wspomnienia.

CECHY :-

Automatyczne kreacje tylko dla Ciebie
Piękne pokazy slajdów i kolaże zdjęć i filmów są tworzone specjalnie dla Ciebie i dostarczane po uruchomieniu. Wszystko jest oparte na technologii Adobe Sensei AI. Ponadto szybko rozpocznij pracę dzięki nowemu ekranowi głównemu — zobacz, co nowego pojawiło się od ostatniej wersji, odkryj ciekawe rzeczy do wypróbowania i uzyskaj inspirujące pomysły, pomoc i samouczki.

Inteligentna edycja
Twórz niesamowite zdjęcia i filmy — bez doświadczenia — dzięki automatycznym opcjom edycji i szczegółowym wskazówkom.

Oszałamiające kreacje
- Tworzone
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-17 14:30:51
Rozmiar: 2.66 GB
Seedów: 159
Peerów: 16
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

DaVinci Resolve 16 to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy profesjonalną edycję 8K, korekcję kolorów, efekty wizualne i postprodukcję audio w jednym narzędziu programowym! Możesz błyskawicznie przechodzić między edycją, kolorami, efektami i dźwiękiem za pomocą jednego kliknięcia. DaVinci Resolve Studio to również jedyne rozwiązanie przeznaczone do współpracy wielu użytkowników, dzięki czemu redaktorzy, asystenci, koloryści, artyści VFX i projektanci dźwięku mogą jednocześnie pracować na żywo nad tym samym projektem! Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym artystą, czy częścią dużego zespołu, łatwo zrozumieć, dlaczego DaVinci Resolve jest standardem dla wysokiej jakości postprodukcji i wykańczania większej liczby hollywoodzkich filmów fabularnych, programów telewizyjnych i reklam niż jakiekolwiek inne oprogramowanie.

Co nowego:

DaVinci Resolve 16 zawiera rewolucyjną nową stronę cięcia zaprojektowaną specjalnie dla redaktorów, którzy muszą pracować szy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-17 07:16:58
Rozmiar: 152.49 MB
Seedów: 32
Peerów: 5
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Dzięki ponad 1400 profesjonalnym efektom przejścia i filtrom wideo proDAD VitaScene V4 oferuje prawdopodobnie najbardziej wszechstronną i wszechstronną kolekcję wysokiej jakości efektów. To sprawia, że ​​VitaScene V4 jest idealnym pakietem efektów, niezależnie od tego, czy jesteś filmowcem, twórcą treści, czy kręcisz wesela, czy produkujesz filmy dokumentalne czy podróżnicze. W porównaniu do swojego poprzednika, proDAD VitaScene V4 zwiększył zakres z około 700 do około 1400 filtrów i efektów przejścia. Po raz pierwszy VitaScene V4 oferuje zupełnie nową, wszechstronną kategorię efektów, która obecnie znajduje się na szczycie listy życzeń wielu filmowców: „Seamless Transitions”.
„Płynne przejścia” pozwalają na szczególnie dynamiczne, organiczne i płynne przejścia. Wysokiej jakości rozmycie ruchu można również połączyć z unikalnym efektem przesunięcia kolorów. Uniwersalne ustawienia wstępne umożliwiają szybkie i łatwe stosowanie efektów. Jeśli chcesz to zrobić, intensyw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 23:58:19
Rozmiar: 30.74 MB
Seedów: 329
Peerów: 37
Pobrano: 172 razy

Komentarze: 7


...( Info )...

Aktualizacja sterowników jest zwykle pierwszym krokiem w celu uniknięcia awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularna aktualizacja sterowników jest również skutecznym sposobem na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i zmaksymalizowanie wrażeń z gry. Chociaż ten proces może być ryzykowny i frustrujący, jeśli zostanie wykonany ręcznie. Driver Booster PRO został wprowadzony do automatycznego pobierania i aktualizacji sterowników za pomocą jednego kliknięcia. W oparciu o bibliotekę chmury, Driver Booster PRO zawsze może jako pierwszy zidentyfikować przestarzałe sterowniki oraz pobrać i zaktualizować sterownik z niezrównaną szybkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to łatwe, skuteczne i wolne od ryzyka rozwiązanie, które pozwala aktualizować sterowniki.

CECHY :-

Bezpiecznie i szybko aktualizuj nieaktualne sterowniki:
- Obsługa większej liczby urządzeń sprzętowych i poprawa wydajności komputera
- Aktualizuj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 21:31:31
Rozmiar: 9.60 MB
Seedów: 107
Peerów: 3
Pobrano: 126 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

PC Cleaner™ ciężko pracuje, aby Twój komputer działał płynnie, więc Ty nie musisz. Ta najwyżej oceniana aplikacja automatycznie optymalizuje ustawienia rejestru, zarządza menu startowym, usuwa niepotrzebne pliki, chroni Twoją prywatność i wiele, wiele więcej.

Cechy :-

Bezpieczne czyszczenie i optymalizacja komputera z systemem Windows
• NOWA naprawa systemu Windows — wyszukuje i naprawia problemy z systemem operacyjnym Windows.
• NOWY raport ze sprzątania — na bieżąco informuje Cię o postępach sprzątania.
• NOWE Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
• Ulepszony silnik skanowania znajduje więcej elementów do wyczyszczenia, w tym pliki dziennika
• Napraw rejestr systemu Windows
• NOWY Wiper urządzenia (funkcja Pro) — bezpiecznie usuwa zawartość wymiennych urządzeń pamięci

Zarządzaj uruchamianiem
Przyspiesz czas uruchamiania, usuwając niepotrzebne programy.

Niepotrzebne pliki
Zwolnij cenne miejsce na dysku, usuwając niepotrzebne pliki

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 16:01:52
Rozmiar: 113.60 MB
Seedów: 59
Peerów: 5
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Z łatwością zarządzaj swoimi zdjęciami 100 tys. Żyjemy w czasach, w których zdjęcia są powszechną rzeczą, zwłaszcza że wszystkie telefony są wyposażone w całkiem mocne aparaty. W związku z tym komputer może stać się miejscem przechowywania kolekcji zdjęć, ale ręczna obsługa może być kłopotliwa. W związku z tym ImageRanger jest zaawansowanym narzędziem do wyszukiwania i organizowania zdjęć.

CECHY :-

ImageRanger indeksuje zdjęcia na komputerze lub dyskach pamięci masowej, dzięki czemu możesz:
- Szybko ładuj tysiące obrazów
- Znajdź portrety, twarze
- Sortuj i filtruj
- Znajdź duplikaty i usuń kopie
- Uporządkuj w folderach według roku, lokalizacji
- Przytnij, zmień rozmiar bardzo szybko
- Ręcznie sortuj kolekcje z wielu folderów
- Oddziel swoje obrazy od innych ilustracji, klipartów
- Znajdź obrazy niskiej jakości i popraw kontrast obrazu
- Wykonywanie ogólnych zadań związanych z zarządzaniem zdjęciami
- Wydrukuj setki zdjęć

Obsługa dysków NAS i USB
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 15:48:04
Rozmiar: 1.93 GB
Seedów: 79
Peerów: 17
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 1


...( Info )...

Twórz ostre obrazy bez artefaktów i aureoli. Sharpen AI to pierwsze oprogramowanie do wyostrzania i redukcji drgań, które potrafi odróżnić rzeczywiste szczegóły od szumu. Twórz ostre jak błyskawica obrazy nawet podczas fotografowania z ręki, w nocy lub przy małej głębi ostrości. Nawet najstabilniejsze dłonie nie mogą się równać ze statywem, jeśli chodzi o ostrość obrazu. Jednak w przeciwieństwie do statywu zawsze masz przy sobie ręce! Moduł stabilizacji Sharpen AI został przeszkolony, aby odwrócić rozmycie ruchu i sprawić, by zdjęcia wykonane z ręki wyglądały, jakby zostały zrobione ze statywu.

CECHY :-

Trzy rodzaje ostrzenia dla idealnego zdjęcia
Nie ma nic gorszego niż uczucie zrobienia idealnego zdjęcia, pośpiechu do domu, otwarcia go na komputerze… i uświadomienia sobie, że jest rozmazane w 100%. Kiedy tak się dzieje, zwykle jest to spowodowane jednym z trzech problemów: drganiami aparatu, problemami z ostrością lub ogólną miękkością. Sharpen AI zawiera oso
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 15:41:51
Rozmiar: 140.06 MB
Seedów: 238
Peerów: 4
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

FormatFactory to wielofunkcyjny konwerter mediów. Zapewnia następujące funkcje: Wszystko do MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF. Wszystko do MP3//WMA/MMF/AMR/OGG/M4A/WAV. Wszystko do JPG/BMP/PNG/TIF/ICO... Zgraj DVD do pliku wideo, Zgraj płytę CD z muzyką do pliku audio. Pliki MP4 obsługują format iPod/iPhone/PSP/BlackBerry. Pliki źródłowe obsługują RMVB. Obsługa konwersji wszystkich popularnych formatów wideo, audio, obrazu na inne. Napraw uszkodzony plik wideo i audio. Zmniejszenie rozmiaru pliku multimedialnego. Obsługuje formaty plików multimedialnych iphone, ipod. Konwersja obrazu obsługuje powiększanie, obracanie / przerzucanie, tagi. Zgrywarka DVD. Obsługuje 62 języki.

...( Instalacja )...

1. Wyodrębnij podane archiwum.
2. Skopiuj podane pliki na dysk twardy.
3. Uruchom program, klikając plik .exe.
4. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw. (To przenośny pęknięty lol)
5. To wszystko, ciesz się teraz :wink:

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 14:19:59
Rozmiar: 73.03 MB
Seedów: 388
Peerów: 26
Pobrano: 52 razy

Komentarze: 2


...( Info )...

PassFab iPhone Unlocker - Jedno kliknięcie, aby ominąć hasło iPhone'a i iPada dla zablokowanego, wyłączonego, uszkodzonego ekranu. Usuń Apple ID bez hasła z dowolnego urządzenia iDevices. Dzięki iPhone Unlocker możesz łatwo usunąć Apple ID i zablokowane ekrany, gdy zapomnisz hasła na iPhonie i iPadzie lub po prostu nie znasz hasła na używanym urządzeniu z systemem iOS.

CECHY :-

Odblokuj hasło iPhone'a w ciągu kilku minut
Twój iPhone/iPad zostanie zablokowany lub wyłączony? Za pomocą tego narzędzia możesz odblokować ekran blokady w sytuacjach awaryjnych. Bezpiecznie usuwa hasło w ciągu kilku minut i pomaga odzyskać pełny dostęp do urządzenia z systemem iOS.

Obsługiwany ekran blokady — wszystkie typy
Ten program do odblokowania iPhone'a umożliwia odblokowanie ekranów blokady iPhone'a / iPada w różnych sytuacjach. Ponadto jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS i wszystkimi rodzajami ekranów blokady na urządzeniu.

-Dotykowy ident
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 14:09:13
Rozmiar: 889.55 MB
Seedów: 130
Peerów: 11
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 3


...( Info )...

VEGAS Pro wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, aby przyspieszyć produkcję wideo o dwa kroki. Oferuje niezwykle elastyczny interfejs użytkownika, kompleksowe zarządzanie multimediami, zaawansowaną edycję i mastering dźwięku dzięki dołączonemu oprogramowaniu SOUND FORGE Pro oraz wiodącą w branży akcelerację sprzętową. Czas wzmocnić swój kreatywny przepływ!

CECHY :-

Najszybsza droga do profesjonalnej produkcji wideo
Przestań walczyć, zacznij tworzyć! Skorzystaj z najbardziej wydajnego, elastycznego i najszybszego środowiska cięcia na rynku. VEGAS Pro zaspokaja Twoje potrzeby, dzięki czemu możesz skupić się na produkcji i kreatywności zamiast na technicznych aspektach edycji.

AI - sztuczna inteligencja
Wykorzystaj edycję wspomaganą przez sztuczną inteligencję, aby wydajnie wykonywać wymagające zadania. Na przykład użyj narzędzi takich jak „VEGAS Style Transfer”, aby zastosować do swoich edycji styl znanych artystów, takich jak Picasso i van Gogh.

Wiodąca
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 14:02:02
Rozmiar: 88.80 MB
Seedów: 166
Peerów: 23
Pobrano: 60 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

4K Video Downloader umożliwia pobieranie wideo, audio i napisów z YouTube w wysokiej jakości i tak szybko, jak pozwala na to Twój komputer i połączenie. Jeśli chcesz mieć ten film na swoim iPadzie, iPhonie lub innym urządzeniu, mamy dla Ciebie ochronę. Pobieranie jest proste i proste: po prostu skopiuj link wideo z przeglądarki i kliknij „Wklej adres URL”. Gotowe!

Cechy:
Pobieraj całe playlisty i kanały z YouTube i zapisuj je w MP4, MKV, M4A, MP3, FLV, 3G, generuj plik .m3u dla playlist.
Pobieraj wideo w jakości HD 1080p, HD 720p lub 4K i ciesz się wysokiej jakości wideo na telewizorze HD, iPadzie lub innym urządzeniu.
Zaawansowane pobieranie napisów, wybierz, czy chcesz mieć plik .srt, czy osadzić napisy w pliku wideo, aby np. oglądać go na komputerze Mac.
Aktywuj „Tryb inteligentny”, aby zastosować wybrane ustawienia do wszystkich pobieranych plików, łatwo i szybko.
Pobierz wideo w formacie 3D, po parsowaniu wideo wśród dostępnych formatów znajdziesz małą sp
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 09:24:35
Rozmiar: 541.71 MB
Seedów: 91
Peerów: 51
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Łatwy do nauczenia i niezwykle wydajny: Cinema 4D to idealny pakiet dla wszystkich artystów 3D, którzy chcą szybko i bezproblemowo osiągać zapierające dech w piersiach rezultaty. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni profesjonaliści mogą skorzystać z szerokiej gamy narzędzi i funkcji Cinema 4D, aby szybko osiągnąć oszałamiające rezultaty. Legendarna niezawodność Cinema 4D sprawia, że ​​jest to również idealna aplikacja do wymagającej, szybkiej produkcji 3D.

CECHY :-

ŁATWOŚĆ UŻYCIA
Rozpoczęcie pracy w świecie 3D to świetna zabawa, gdy możesz szybko uzyskać świetnie wyglądające rezultaty! Intuicyjna i łatwa do zrozumienia obsługa Cinema 4D oraz logicznie zorganizowany interfejs sprawiają, że początkujący mogą łatwo wskoczyć i przejąć kontrolę. I nigdy nie przestaje zadziwiać profesjonalnych użytkowników, jak łatwa jest obsługa Cinema 4D. Niezliczone samouczki i globalna, wysoko wykwalifikowana społeczność odgrywają ważną rolę w doprowadzaniu początkujących do
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 09:12:23
Rozmiar: 509.09 MB
Seedów: 118
Peerów: 52
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

AOMEI Backupper to profesjonalne, łatwe w użyciu oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Ale jest bezpłatny dla użytkowników domowych i do użytku komercyjnego, w pełni chroni komputer przed utratą danych. Umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych komputera i serwera, zapewnia tworzenie kopii zapasowej partycji systemowej lub dysku jednym kliknięciem i robi to w ciągu kilku minut. To oprogramowanie może również przeglądać utworzony obraz i przywracać go na dysk twardy, jeśli dane zostaną utracone lub uszkodzone. Ponadto możesz utworzyć ratunkowy dysk startowy do odzyskiwania danych w przypadku awarii systemu i braku dostępu do aplikacji z interfejsu systemu Windows.

AOMEI Backupper umożliwia również klonowanie partycji lub dysku. Oprogramowanie obsługuje już usługę Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS), która umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych i nie zakłóca działania aplikacji. Ta opcja AOMEI Backupper jest bardzo wydajna, po
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-16 09:01:09
Rozmiar: 1.96 GB
Seedów: 77
Peerów: 46
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Nowa era animacji. Projektuj interaktywne animacje wektorowe i bitmapowe do gier, aplikacji i Internetu. Ożyw bajki i banery reklamowe. I dodaj akcję do samouczków i infografik. Dzięki Animate CC możesz szybko publikować na wielu platformach i docierać do widzów na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach.

CECHY :-

Animuj praktycznie wszystko.
Wiodący w branży zestaw narzędzi do animacji umożliwia tworzenie aplikacji, reklam i niesamowitych treści multimedialnych, które poruszają się po dowolnym ekranie.

Włącz swoją grę.
Twórz interaktywne treści internetowe do gier i reklam, korzystając z potężnych narzędzi do ilustracji i animacji. Twórz środowiska gier, projektuj ekrany startowe i interfejsy, twórz interaktywne ikonki gracza, a nawet integruj dźwięk. Dzięki Animate możesz projektować i kodować wszystkie zasoby bezpośrednio w aplikacji.

Twórz postacie, które ożywają.
Szkicuj i rysuj bardziej wyraziste postacie za pomocą pędzli wektorowych cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 21:49:56
Rozmiar: 17.49 MB
Seedów: 121
Peerów: 4
Pobrano: 84 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Easy Translator dla systemu Windows wykorzystuje moc internetowych silników tłumaczenia języka maszynowego i umożliwia łatwe tłumaczenie treści internetowych, listów, czatów i wiadomości e-mail między głównymi językami międzynarodowymi. Easy Translator to małe narzędzie programowe, które może pomóc w wykonaniu kilku tłumaczeń między wieloma językami. Ta aplikacja jest przydatna dla wszystkich użytkowników, którzy muszą tłumaczyć dokumenty w podróży.
Ma uproszczony interfejs i przejrzysty układ. Easy Translator zawiera tylko kilka podstawowych funkcji, które mogą pomóc w łatwym wykonaniu kilku tłumaczeń.

Cechy :-

To narzędzie pozwala nie tylko wkleić tekst bezpośrednio do głównego okna, ale także otworzyć kilka dokumentów w różnych formatach plików. Oferuje również obszerną listę wielu języków, z których możesz wybierać.
Po dodaniu tekstu do przetłumaczenia do dedykowanego okna dialogowego aplikacja może automatycznie wykryć język. Easy Translator zapewnia kilk
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 21:42:28
Rozmiar: 27.62 MB
Seedów: 224
Peerów: 12
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 7


...( Info )...

BitTorrent to protokół komunikacji peer-to-peer (P2P). Jest to metoda szerokiego rozpowszechniania dużych ilości danych bez ponoszenia przez pierwotnego dystrybutora całkowitych kosztów sprzętu, hostingu i zasobów przepustowości. Protokół został zaprojektowany w kwietniu 2001 r., zaimplementowany i wydany po raz pierwszy 2 lipca 2001 r. przez programistę Brama Cohena, a obecnie jest obsługiwany przez firmę BitTorrent, Inc. Identyfikuje zawartość za pomocą adresu URL i został zaprojektowany z myślą o bezproblemowej integracji z siecią.
Jego przewaga nad zwykłym HTTP polega na tym, że gdy wiele pobrań tego samego pliku odbywa się jednocześnie, programy pobierające przesyłają się do siebie nawzajem, dzięki czemu źródło pliku może obsługiwać bardzo dużą liczbę programów pobierających przy niewielkim wzroście obciążenia.
Udostępnianie dużych plików stwarza problemy ze skalowaniem, zatłoczeniem pamięci flash i niezawodnością. Kluczem do taniej dystrybucji plików jest wyko
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2021-09-15 21:30:37
Rozmiar: 201.65 MB
Seedów: 9
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

DVDFab to zestaw przydatnych programów i narzędzi do tworzenia kopii zapasowych, konwertowania, authoringu płyt DVD i Blu-ray (w tym 4K Ultra HD), a także do wykonywania wielu innych czynności związanych z płytami i materiałami audio / wideo. W pakiecie DVDFab znajdziemy ponad 20 programów, które możemy wybrać i ręcznie doinstalować po uruchomieniu oprogramowania. W pakiecie DVDFab znajdziemy setki przydatnych funkcji, które pozwolą nam kopiować dane z płyty (lub odwrotnie, zgrać dane na dysk twardy), utworzyć obrazy ISO, przekonwertować pliki audio i wideo do różnych formatów a także utworzyć kopię zapasową UHD. DVDFab obsługuje praktycznie wszystkie formaty wideo - 4K, BS4K, CS4K, 4K BDAV a nawet zachowuje najwyższą jakosć dźwięku w formacie TrueHD, ATMOS czy DTS. Bez problemu możemy nawet skorzystać ze specjalnej rozdzielczości, która idealnie skaluje wideo zachowująć maksymalną jakość obrazu. W programie można też przeskalować zdjęcia bez utraty jakości, pobrać i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 20:12:13
Rozmiar: 101.37 MB
Seedów: 22
Peerów: 0
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Witamy w zupełnie nowej generacji odtwarzacza DVDFab Player 6, najlepszego oprogramowania odtwarzacza 4K działającego jako kompleksowe centrum multimedialne, które nie tylko odtwarza wszystkie pliki multimedialne na lokalnym dysku twardym, ale także efektywnie zarządza całą biblioteką multimediów za pomocą aplikacji Poster Wall. Wszystkie dzwonki i gwizdki swojego poprzednika zostały odziedziczone, w tym tryby odtwarzania komputera i telewizora odpowiednio zoptymalizowane dla małych i dużych ekranów, obsługa menu nawigacyjnego na płytach DVD i Blu-ray (4K Ultra HD), oryginalne wyjście audio HDR10 i Hi-Res Pomoc. DVDFab Player 6 oferuje unikalne ulepszenie TrueTheater, które poprawia kolory, oświetlenie i dźwięk w filmach, zapewniając lepszą jakość obrazu i dźwięku, zapewniając w ten sposób użytkownikom wciągające wrażenia podczas oglądania.

Cechy :-

Ultra:
Odtwarzanie menu na zwykłych Blu-ray
Odtwarzanie menu na Blu-ray 4K Ultra HD
Odtwarzanie wideo 4K UHD i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 15:46:39
Rozmiar: 3.38 GB
Seedów: 87
Peerów: 19
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 4


...( Info )...

Piękne powiększenia zdjęć z wykorzystaniem uczenia maszynowego. Powiększanie obrazu bez utraty szczegółów zawsze było niemożliwe… aż do teraz. Skaluj swoje zdjęcia nawet o 600%, zachowując przy tym doskonałą jakość obrazu.

CECHY :-

Powiększ obrazy nawet o 600%
Utwórz piękny wydruk o wymiarach 80 x 60 cali z prostego zdjęcia iPhone'a. Lub przekształć swoje zdjęcia lustrzanką cyfrową w ostre i bardzo szczegółowe obrazy o rozdzielczości 100 MP.

Użyj naprawdę inteligentnego skalowania
Po przeszkoleniu z milionami przykładowych obrazów Gigapixel może teraz powiększać Twoje obrazy z zaskakującą jakością.

Uzyskaj wyraźne i wyraźne rezultaty.
Gigapixel wykonuje około 2 miliony operacji na piksel, aby uzyskać wyniki z jak największą ilością szczegółów i ostrości.

Nigdy więcej rozmytych powiększeń.
Zapierające dech w piersiach nadruki. Kadrowanie w wysokiej rozdzielczości w postprodukcji. Zdjęcia iPhone'a, które wyglądają, jakby pochodziły z lustrzanki cyfrow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 15:40:04
Rozmiar: 94.33 MB
Seedów: 17
Peerów: 0
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 2


...( Info )...

Action! umożliwia nagrywanie/przechwytywanie w czasie rzeczywistym pulpitu Windows Aero w doskonałej jakości wideo HD. Z Akcją! możesz nagrywać filmy z odtwarzacza internetowego, swoją rozgrywkę, wyświetlać liczbę klatek na sekundę w grze, dodawać komentarze audio na żywo, aby tworzyć wysokiej jakości samouczki, nagrywać muzykę, robić zrzuty ekranu... i wiele więcej!

CECHY :-
Nagraj swoją rozgrywkę w jakości HD. Wydajność gier testowych.
Akcja! wyjątkowa wydajność i wykorzystanie procesora graficznego pozwala na płynne nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym w jakości HD w historii! Wyświetlaj bieżącą i średnią liczbę klatek na sekundę w grze (FPS) podczas rozgrywki i zapisuj wyniki testów porównawczych.

Płynne nagrywanie pulpitu Windows Aero HD, łatwe tworzenie samouczków!
Akcja! definiuje nowy standard wydajności i doświadczenia użytkownika dla oprogramowania do nagrywania pulpitu w czasie rzeczywistym. Nagrywaj płynne filmy HD o wysokiej liczbie klatek na s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 11:14:52
Rozmiar: 16.06 MB
Seedów: 126
Peerów: 22
Pobrano: 105 razy

Komentarze: 1


...( Info )...

Advanced System Repair Pro zawiera wszystkie potrzebne narzędzia w jednym programie do czyszczenia, naprawiania, ochrony, optymalizacji i ulepszania komputera!

CECHY :-

Napraw problemy z komputerem
Nasza funkcja wielokrotnego skanowania zapewnia łatwe do odczytania i proste wyniki. Nasze oprogramowanie w ciągu kilku minut inteligentnie przeskanuje i przeanalizuje Twój komputer, zapewniając kompletne, uporządkowane i szczegółowe wyniki.

Przyspiesz, dostosuj i chroń swój komputer
Zacznij od bezpłatnego skanowania z Advanced System Repair. Natychmiast dowiesz się, jakie problemy mają wpływ na wydajność komputera.

Konserwacja jednym kliknięciem
Wszystkie narzędzia są proste i łatwe! To jak posiadanie profesjonalnego technika za jednym kliknięciem myszy.

Uśpij aplikacje opróżniające
Wyłącz aplikacje działające w tle, które wyczerpują system.

Usuwanie złośliwego oprogramowania
Wyszukuje i usuwa wszystkie rodzaje szkodliwego złośliwego oprogramowania,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-15 08:45:55
Rozmiar: 976.37 MB
Seedów: 205
Peerów: 114
Pobrano: 64 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Acrobat DC z usługami Document Cloud zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do konwersji, edycji i podpisywania plików PDF. Jest tak samo mobilny jak Ty. Możesz więc rozpocząć dokument w pracy, poprawić go w pociągu i wysłać do zatwierdzenia ze swojego salonu — bezproblemowo, prosto, bez utraty rytmu.
Jest pełen inteligentnych narzędzi, które zapewniają jeszcze więcej możliwości komunikacji. Twórz i edytuj pliki PDF z dołączonymi multimediami, bezpieczniej udostępniaj informacje i wydajniej zbieraj opinie.
Oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC to zaawansowany sposób tworzenia, łączenia, kontrolowania i dostarczania bezpieczniejszych, wysokiej jakości dokumentów Adobe PDF dla profesjonalistów biznesowych w celu łatwej i bezpieczniejszej dystrybucji, współpracy i gromadzenia danych.

Funkcje programu Adobe Acrobat Pro DC:

Edytuj pliki PDF
Dzięki Adobe Acrobat Pro DC możesz wprowadzać drobne zmiany w tekście i obrazach bezpośrednio w pliku PDF bez konieczności posia
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-09-14 22:17:38
Rozmiar: 72.33 MB
Seedów: 35
Peerów: 0
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Wersja 14.09.2021

Pakiet redystrybucyjny Programu Microsoft Visual C++ instaluje składniki środowiska wykonawczego bibliotek Visual C++, które są wymagane do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą Visual C++ na komputerze, na którym nie zainstalowano Visual C++. Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019 Redistributable Package Hybrid x86 -

dla 32-bitowych systemów operacyjnych. Obsługiwane systemy operacyjne: 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ten zestaw zawiera również skróty MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++, dzięki czemu instalatorzy programów mogą łatwo instalować bez konieczności instalowania starszych wersji pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++ zainstalowanego w systemie.

Montaż obejmuje:

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable - x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Micros
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 12:24:55
Rozmiar: 886.63 MB
Seedów: 104
Peerów: 0
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Edycja zdjęć AI. Niesamowite. Szybciej. Pierwszy edytor obrazów w pełni wykorzystujący sztuczną inteligencję. Dzięki Luminar AI tworzenie imponujących zdjęć jest zabawne i zaskakująco łatwe. Dodaj realistyczne efekty atmosferyczne z głębią 3D — mgła, mgła, zamglenie, para, mżawka — dzięki Atmosphere AI. Stwórz magiczny nastrój bez masek i warstw.

Cechy :

Atmosfera AI
Dodaj realistyczne efekty atmosferyczne z głębią 3D — mgła, mgła, zamglenie, para, mżawka — dzięki Atmosphere AI. Stwórz magiczny nastrój bez masek i warstw.

Struktura AI
Popraw szczegóły we wszystkich właściwych miejscach, nie przesadzając. Struktura AI rozpoznaje ludzi, wodę, niebo i przedmioty. Dodaj głębi i wyrazistości scenie tylko do potrzebnych obszarów.

Niebo AI
Zmień niebo na zdjęciu w kilka sekund i stwórz zupełnie nowy nastrój. Działa doskonale nawet z drobnymi szczegółami przecinającymi Twoje niebo. Ponownie podświetl całe zdjęcie, aby kolory oryginalnego obrazu zmieniły się, do
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 12:19:35
Rozmiar: 1.82 MB
Seedów: 223
Peerów: 0
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Znajduje zduplikowane zdjęcia i filmy
Ta aplikacja robi to, do czego została nazwana. Możesz wybrać dowolny folder na dysku twardym lub skorzystać ze standardowych folderów użytkownika, a nasza aplikacja dogłębnie przeanalizuje zawartość wybranego folderu pod kątem duplikatów. Zajmie to tylko kilka sekund. Pliki będą porównywane algorytmem mieszającym MD5, co oznacza, że ​​będą porównywane według zawartości, a nie według nazwy. Następnie, korzystając z naszego wygodnego interfejsu użytkownika, możesz przeglądać duplikaty i usuwać te, których nie chcesz.

Wygodny interfejs użytkownika
Przywiązujemy dużą wagę do interfejsu użytkownika, ponieważ czasami ilość zduplikowanych plików może być naprawdę ogromna. Po pierwsze możesz włączać i wyłączać grupy - dzielimy pliki na grupy: duże, średnie i małe pliki. Następnie możesz przejrzeć każdy zduplikowany plik, aby mieć pewność, że nie usuniesz niczego ważnego (możesz go wyświetlić za pomocą domyślnej przeglądarki lub Nota
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 12:12:12
Rozmiar: 257.91 MB
Seedów: 91
Peerów: 0
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Windows Video Editor (kolekcja narzędzi do edycji) 2020 ma wszystko, czego potrzebujesz do edycji plików wideo. Możesz łatwo przycinać, przycinać, obracać, dzielić, przycinać lub dołączać do swoich filmów. Możesz dodawać efekty, tekst, animacje, znaki wodne, napisy, muzykę do swoich filmów. Możesz dostosować prędkość wideo, jasność, kontrast, nasycenie lub cokolwiek innego w swoich filmach. Możesz zrobić prawie wszystko, aby edytować swoje filmy! I możesz edytować filmy w partiach!

Do czego służy Edytor wideo systemu Windows (kolekcja narzędzi do edycji):

Dzięki Windows Video Editor łatwo jest wycinać/przycinać/obracać/dzielić/przycinać/dołączać swoje filmy. Możesz edytować filmy zbiorczo.

Za pomocą Windows Video Editor możesz dodawać efekty, tekst, animacje, znaki wodne, napisy, muzykę do swoich filmów. Możesz też tworzyć filmy Picture-in-Picture.

Za pomocą Windows Video Editor możesz dostosować prędkość wideo, jasność, kontrast, nasycenie lub cokolwiek i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 11:10:53
Rozmiar: 257.91 MB
Seedów: 111
Peerów: 2
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Za pomocą programu Windows Movie Maker możesz szybko zamienić swoje zdjęcia i filmy w dopracowane filmy. Dodaj efekty specjalne, przejścia, dźwięk i podpisy, aby pomóc opowiedzieć swoją historię. Udostępnij film znajomym i rodzinie.
Windows Movie Maker to łatwa w użyciu i wydajna aplikacja do tworzenia/edycji wideo, zaprojektowana dla najnowszych systemów Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Stara wersja działa w systemach Windows XP i Vista. Windows Movie Maker zawiera takie funkcje, jak efekty, przejścia, tytuły/autorzy, ścieżka dźwiękowa, narracja na osi czasu i Auto Movie. Można tworzyć nowe efekty i przejścia, a istniejące można modyfikować za pomocą kodu XML. Windows Movie Maker to także podstawowy program do edycji ścieżek dźwiękowych. Program Windows Movie Maker może stosować podstawowe efekty do ścieżek dźwiękowych, takie jak zanikanie lub zanikanie. Ścieżki audio można następnie wyeksportować w postaci pliku dźwiękowego zamiast pliku wideo.

Kluczowe cechy:
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 11:05:35
Rozmiar: 92.70 MB
Seedów: 95
Peerów: 4
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Jeśli chcesz szybko usunąć znak wodny z jednego z obrazów, najlepiej skorzystać ze specjalistycznego oprogramowania, aby zapewnić uzyskanie wysokiej jakości wyników. HitPaw Watermark Remover jest jednym z takich narzędzi.

Podsumowując, HitPaw Watermark Remover może się przydać, gdy musisz usunąć znak wodny ze swoich obrazów lub klipów, a nie masz specjalistycznych umiejętności, aby zrobić to ręcznie.

...( Instalacja )...

1. Zainstaluj program z podanej konfiguracji.
2. Nie uruchamiaj jeszcze aplikacji i zamknij ją z zasobnika systemowego lub menedżera zadań, jeśli jest uruchomiona.
3. Wypakuj plik "Crack Fix.zip" do katalogu, w którym zainstalowałeś program. Zastąp wszystkie pliki.
4. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
5. To wszystko, ciesz się teraz :wink:

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 10:48:00
Rozmiar: 131.29 MB
Seedów: 52
Peerów: 1
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Doskonal swoje makra! Najostrzejsze szczegóły dzięki nowym funkcjom najwyższej klasy oprogramowania Focus Stacking: FOCUS Projects 5 professional. Fascynujące makra, które są znane tylko z profesjonalnych magazynów, można teraz łatwo edytować i optymalizować w domu.
Profesjonalna głębia ostrości dla Twoich makr
Entuzjaści makro przysięgają na skupienie się. Sam zobacz! Dzięki kompletnej rewizji interfejsu użytkownika dla rozdzielczości 4k Ultra HD i nowym algorytmom ustawiania ostrości, FOCUS projects 5 professional wydobywa wszystko i jeszcze więcej z Twoich zdjęć!

Cechy
• Makra przyrody
• Fotografia produktowa, m.in. dla sklepów internetowych
• Fotografia krajobrazowa
• Martwa natura
• Fotografia mikroskopowa
• Fotografia portretowa
• Załaduj stosy ostrości z filmów!
• Można używać stosów o maksymalnie 1500 poziomach ostrości
• 81 profesjonalnych ustawień dla szybkich i skutecznych wyników
• Przetwarzanie wsadowe do jednoczesnego wywoływania kilkunast
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 10:38:15
Rozmiar: 2.77 GB
Seedów: 92
Peerów: 10
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 9


...( Info )...

Piękne powiększenia wideo z wykorzystaniem uczenia maszynowego. Wyszkolony na tysiącach filmów i łączący informacje z wielu wejściowych klatek wideo, Topaz Video Enhance AI powiększa wideo do rozdzielczości 8K z prawdziwymi szczegółami i spójnością ruchu.

CECHY :-

Najlepsza jakość do skalowania wideo do 8K.
Do tej pory nie było sposobu, aby idealnie odtworzyć wideo o wysokiej rozdzielczości z materiału o niskiej rozdzielczości. Od starych domowych filmów do niskiej jakości SD, DVD i nie tylko, Video Enhance AI przekształci Twoje filmy w czysty, przeskalowany materiał do rozdzielczości 8K.

Ulepszanie materiału do 8K
Video Enhance AI to idealny sposób na zrobienie dobrego materiału i uczynienie go świetnym. Czy kiedykolwiek chciałeś, aby Twój materiał filmowy wyglądał ostrzej i zawierał więcej szczegółów? Nagrywaj materiał HD aż do 8K do wykorzystania w projektach wysokiej jakości. Ten model jest idealny do wykorzystania do:

-Zawartość DVD
- Nagrania z lu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 10:32:32
Rozmiar: 8.04 MB
Seedów: 62
Peerów: 4
Pobrano: 82 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

PC Cleaner™ ciężko pracuje, aby Twój komputer działał płynnie, więc Ty nie musisz. Ta najwyżej oceniana aplikacja automatycznie optymalizuje ustawienia rejestru, zarządza menu startowym, usuwa niepotrzebne pliki, chroni Twoją prywatność i wiele, wiele więcej.

Cechy :-

Bezpieczne czyszczenie i optymalizacja komputera z systemem Windows
• NOWA naprawa systemu Windows — wyszukuje i naprawia problemy z systemem operacyjnym Windows.
• NOWY raport ze sprzątania — na bieżąco informuje Cię o postępach sprzątania.
• NOWE Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
• Ulepszony silnik skanowania znajduje więcej elementów do wyczyszczenia, w tym pliki dziennika
• Napraw rejestr systemu Windows
• NOWY Wiper urządzenia (funkcja Pro) — bezpiecznie usuwa zawartość wymiennych urządzeń pamięci

Zarządzaj uruchamianiem
Przyspiesz czas uruchamiania, usuwając niepotrzebne programy.

Niepotrzebne pliki
Zwolnij cenne miejsce na dysku, usuwając niepotrzebne pliki

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 10:26:15
Rozmiar: 10.81 MB
Seedów: 54
Peerów: 1
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Bandizip to lekki, szybki program do kompresji danych, który z powodzeniem obsługuje archiwa w najpopularniejszych formatach, stworzone m.in. przy użyciu 7-Zipa, WinZipa oraz WinRARa.

Podstawowym atutem narzędzia jest jego prostota. Wyposażony on został w przejrzysty interfejs graficzny oraz zestaw jedynie niezbędnych funkcji, przez co program doskonale sprawdza się w domowych zastosowaniach, ale nie tylko. Z jego pomocą sprawnie wypakujemy zawartość dowolnego archiwum, stworzymy nowe archiwum zadanym poziomem kompresji, podzielimy je na części lub zabezpieczymy hasłem.

Bandizip oferuje również opcje usuwania plików po archiwizacji, pozwalającą automatycznie kasować z dysku dane, które poddaliśmy kompresji i które umieszczone zostały w archiwum. Nie zabrakło również funkcji testowania skompresowanych danych na występowanie różnego rodzaju błędów oraz wsparcia dla metody "przeciągnij-i-upuść".

Program wyposażony został w zaawansowane algorytmy kompresji ZIP or
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 10:18:51
Rozmiar: 8.26 GB
Seedów: 102
Peerów: 37
Pobrano: 89 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Skład pakietu Microsoft Office:

Microsoft Office Mondo 2016
Microsoft Office Professional 2016
Microsoft Office Professional 2019
Microsoft Office Professional Plus 2016
Microsoft Office Professional Plus 2019
Microsoft Office Standard 2016
Microsoft Office Standard 2019
Microsoft Project Professional 2016
Microsoft Project Professional 2019
Microsoft Project Standard 2016
Microsoft Project Standard 2019
Microsoft Visio Professional 2016
Microsoft Visio Professional 2019
Microsoft Visio Standard 2016
Microsoft Visio Standard 2019
Microsoft Office Home Business 2016
Microsoft Office Home Business 2019
Microsoft Office Home Student 2016
Microsoft Office Home Student 2019
Microsoft O365 Biznes
Microsoft O365 dla małych firm Premium
Microsoft O365 Home Premium
Microsoft O365 Professional Plus

Nowe ulepszenia w pakiecie Office 2019 stanowią podzbiór długiej listy funkcji, które zostały dodane do usługi Office 365 ProPlus w ciągu ostatnich trzech
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 00:39:17
Rozmiar: 98.20 MB
Seedów: 78
Peerów: 0
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo narzędzie posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz.

...( Instalacja )...

1. Rozpakuj podane archiwum.
2. Skopiuj podane pliki na dysk twardy.
3. Uruchom program, klikając plik .exe.
4. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
5. To wszystko, ciesz s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-14 00:27:29
Rozmiar: 319.21 MB
Seedów: 258
Peerów: 20
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Wondershare Filmora to program do edycji wideo, do Twojej dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia filmu przy użyciu potrzebnych tytułów, dodatkowo możesz dodać dużą liczbę wbudowanych filtrów i efektów przejścia, możliwa jest praca ze ścieżkami audio, ogólnie wszystko jest jak w innych edytorach.
Gdy Twój film będzie gotowy, Wondershare Filmora pozwoli Ci przesłać go bezpośrednio do YouTube lub zapisać go w jednym z obsługiwanych formatów, a następnie cieszyć się nim na komputerze lub dowolnym urządzeniu przenośnym.
Wondershare Filmora może współpracować z wideo HD, możesz dodawać wideo z kamer i innych urządzeń. Jeśli istnieje chęć dodania muzyki lub niektórych dźwięków, to również nie będzie problemem, a obsługa formatów jest obszerna.

...( Instalacja )...

HASŁO DO AKTYWATORA:123

Uwaga: nie zapomnij najpierw odłączyć internetu lub zablokować program przez zaporę systemu Windows
0. W razie potrzeby wyłącz program antywirusowy [Przeważnie n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-09-13 15:12:12
Rozmiar: 65.71 MB
Seedów: 193
Peerów: 0
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 1


...( Info )...

Movavi Slideshow Creator to bardzo proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru zdjęć i krótkich filmów. Oferuje ono zestaw narzędzi, które z pewnością docenione zostaną przez mniej doświadczonych odbiorców, chcących tworzyć ciekawe prezentacje materiałów z wakacji czy uroczystości rodzinnych.

Program, podobnie jak pozostałe rozwiązania tego producenta, wyposażony został w przejrzysty interfejs graficzny, pozwalający przy minimalnym wysiłku swobodnie tworzyć efektowne pokazy slajdów. Oferowane w jego obrębie funkcje zostały podzielone na kilka kroków (tworzenie nowego projektu, import materiałów, muzyka, przejścia), które zwieńcza możliwość eksportu do jednego z popularnych formatów zapisu filmów lub specjalnie dla konkretnych urządzeń lub YouTube'a.

Praca z Movavi Photo Creator po imporcie zdjęć i filmów jest banalnie prosta. U dołu okna możemy swobodnie wybierać i przestawiać zdjęcia, które mają znaleźć się w prezentacji
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 3351 - 3400 | 3401 - 3450 | 3451 - 3493
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE