Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
92,635
87
27
192,604
93
40
8,364
19
12
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 5351 - 5400 | 5401 - 5450 | 5451 - 5465
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)
==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-21 10:42:58
Rozmiar: 0.99 GB
Seedów: 6
Peerów: 34
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


"Adobe Bridge CC to zaawansowany program do zarządzania oraz katalogowania zbiorów multimedialnych zapisanych na dowolnym nośniku magazynującym dane. Aplikacja jest integralną częścią zaawansowanego pakietu graficznego Adobe Creative Cloud. Korzystając z przeglądarki graficznej Adobe Bridge CC będzie można oglądać i przetwarzać fotografie cyfrowe oraz sortować i filtrować według różnych kryteriów. Użytkownicy szukający darmowego i intuicyjnego oprogramowania do zarządzania i katalogowania biblioteką multimediów, z pewnością docenią możliwości programu Adobe Bridge CC.

Program oferuje również możliwość edytowania metadanych i wprowadzania słów kluczowych w plikach graficznych, importowania cyfrowych negatywów w formacie RAW, zarządzania kolorami oraz dodawania znaków wodnych. Wiele operacji w Adobe Bridge CC można zautomatyzować za sprawą funkcji do przetwarzania wsadowego."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/bridge.html

Screen: https://i.postimg.cc/J0vzfydN/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-21 08:14:30
Rozmiar: 49.97 MB
Seedów: 45
Peerów: 11
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0


Plugin do Adobe Photoshop służący do retuszu zdjęć portretowych.

homepage: https://intagliographicsandmultimedia.com/Products/MagicRetouchPro/

Info: https://graphicriver.net/item/magic-retouch-pro/1760655

Screeny:

https://i.postimg.cc/bJPyH9c2/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/mDVs3xy0/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 15:49:09
Rozmiar: 3.16 MB
Seedów: 42
Peerów: 3
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja niewielkiego i bardzo prostego w obsłudze programu do monitorowania podstawowych parametrów pracy bazowych komponentów komputera. Skupia on w jednym oknie informacje o temperaturze, napięciu oraz prędkości wentylatorów m.in. chipsetu, procesora i poszczególnych jego rdzeni, dysku twardego, układu graficznego i baterii (w przypadku laptopów i netbooków).

Program do odczytu wspomnianych parametrów wykorzystuje specjalne sensory termalne montowane na urządzeniach przez ich producentów. W przypadku pozostałych informacji lub komponentów, które nie zostały w takowe czujniki wyposażone (m.in. dyski twarde) wymagane dane pobierane są przy użyciu technologii S.M.A.R.T. HWMonitor bardzo często jest wymagany do działania różnego rodzaju widżetów systemowych, których zadaniem jest wygodne dostarczanie informacji o parametrach pracy komputera.

Wersja PRO umożliwia zdalny monitoring komputerów przy pomocy protokołu TCP/IP.

HWMonitor podczas swojej pracy zapisuje inform
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 06:25:12
Rozmiar: 20.51 MB
Seedów: 71
Peerów: 18
Pobrano: 52 razy

Komentarze: 0


AOMEI Partition Assistant to rozbudowany program do kompleksowego zarządzania dyskiem twardym. Za jego pomocą uzyskamy możliwość dostosowania powierzchni pamięci masowej do własnych preferencji. AOMEI Partition Assistant pozwala tworzyć, usuwać, łączyć, dzielić oraz formatować partycje dyskowe. Wśród dodatkowych funkcji narzędzia warto wymienić możliwość kopiowania dysku twardego, przywracania partycji oraz migracji środowiska pracy z dysku HDD na SSD, bez potrzeby ponownego instalowania systemu operacyjnego oraz programów. AOMEI Partition Assistant pozwala także zainstalować na pamięci przenośnej USB instalacji systemu Windows 8 - służy do tego opcja Windows To Go.

AOMEI Partition Assistant obsługuje dyski o pojemności do 16TB i pracujące na interfejsie IDE, SATA, eSATA, USB i FireWire. Ponadto wspierane są macierze RAID oraz systemy plików Ext2, Ext3, Ext4, FAT12, FAT16, FAT32, exFAT i NTFS.

homepage: https://www.disk-partition.com/partition-assistant-unlimited.html

Scree
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 02:00:31
Rozmiar: 267.40 MB
Seedów: 11
Peerów: 19
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


"Rhinoceros (znany również jako Rhino) to rozbudowane oprogramowanie do projektowania oraz modelowania obiektów trójwymiarowych.

Rhinoceros przeznaczony jest nie tylko dla zwykłych użytkowników czy studentów, ale również dla inżynierów czy projektantów CAD/CAM/CAE. Łączy w sobie elementy programów CAD z nowoczesną technologią NURBS. W tym wypadku, przy niewielkim zużyciu zasobów systemowych, umożliwia tworzenie precyzyjnych obiektów o dowolnych kształtach i wymiarach.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię NURBS, przy użyciu której możemy wygenerować idealnie gładkie obiekty za pomocą krzywych lub powierzchni typu NURBS. W ten sposób, użytkownicy i projektanci mogą wprowadzić swoją wizję architektoniczną w życie. Rhinoceros posiada szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach, a dzięki wsparciu dodatkowych rozszerzeń (dostępnych na stronie producenta), ułatwia i w pełni automatyzuje proces projektowania.

Program obsługuje ponad 30 różnych rodzajów format
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-19 19:49:34
Rozmiar: 1.59 GB
Seedów: 134
Peerów: 24
Pobrano: 77 razy

Komentarze: 3


"Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.

Photoshop daje użytkownikowi możliwość tworzenia profesjonalnych i niezwykle efektownych projektów, składających się z niemalże nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, zgrabnie łączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Photoshop dodatkowo oferuje zestaw przydatnych narzędzi usprawniających pracę z grafiką i aplikacją – m.in. przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Extension Manager, usługa Adobe Drive itp."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

Screen: https://i.postimg.cc/3RsM1mRp/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 14:25:23
Rozmiar: 35.53 MB
Seedów: 59
Peerów: 29
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


EssentialPIM Pro 8.05 (PL)

EssentialPIM Pro to elektroniczny organizer, który pozwala na bardzo rozbudowane zarządzanie notatkami, pocztą e-mail, zadaniami do wykonania, terminarzem, kontaktami oraz hasłami. Program ten zadowoli zarówno zwykłych użytkowników jak i zabieganych biznesmenów.
Program posiada pełną synchronizację z MS Outlook, oferuje również import i eksport z plików HTML, RTF, CSV, TXT oraz aplikacji Outlook Express i TreePad. Wszystkie dane zapisane w EssentialPIM mogą zostać zabezpieczone hasłem, a plik z bazą zakodowany jednym z wielu dostępnych algorytmów szyfrowania począwszy do standardowego AES (Rijndael).

Bardzo przejrzysty, intuicyjny interfejs; wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do edycji danego modułu, są zawsze pod ręką, a podstawowe zadania (np. utworzenie notatki czy wiadomości e-mail) można wykonać bez konieczności "wchodzenia" w dany moduł. Sam wygląd programu można konfigurować praktycznie do woli, wybierając widoczne moduły, ustawiając ich kol
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:55:25
Rozmiar: 8.49 MB
Seedów: 146
Peerów: 22
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0


Dr. Folder 2.6.0.0 (PL)

Dr. Folder to bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze program do zmieniania ikon folderów. Jeżeli mamy ochotę spersonalizować wygląd systemu albo wyróżnić ważne dla nas katalogi. Dr. Folder najlepiej nam w tym pomoże.
Dr. Folder zawiera sporą bibliotekę gotowych grafik, na które możemy jednym kliknięciem podmienić standardowe ikony. Pozwala też łatwo wyszukiwać i pobierać nowe wzory. A dodatkowo zawiera łatwe w użyciu konwertery , za pomocą których zmienimy w ikonę praktycznie dowolną grafikę, to znaczy przekonwertujemy do formatu ICO grafiki w formatach JPG, BMP, PNG, GIF. Integruje się z systemem i dodaje swoje polecenie do menu kontekstowego. Dzięki temu korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Jeżeli ikony dostępne w programie nam nie wystarczają, możemy pobrać z internetu więcej grafik. W tym celu klikamy na Zasoby ikon u góry okna, potem na Archiwa ikon. Automatycznie otworzy się w przeglądarce strona www.iconarchive.com, z której możemy pobrać darmo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:21:49
Rozmiar: 47.18 MB
Seedów: 18
Peerów: 37
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


Any Video Converter Ultimate 6.2.7 (PL)

Any Video Converter to bardzo dobre narzędzie pozwalające na szybką konwersję video pomiędzy rożnymi formatami plików.
Program charakteryzuje wysoka jakość plików wyjściowych oraz wsparcie dla najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI,MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Dużą zaletą Any Video Converter jest funkcja konwersji nie tylko do formatów przeznaczonych dla komputera czy urządzeń typu DVD, ale również na telefony komórkowe. Dla formatu MP4 autorzy przygotowali sporo możliwości konfiguracyjnych dla dźwięku i obrazu np. rozmiar video, próbkowanie audio itp.

Poza funkcjonalnością konwersji wideo narzędzie wyposażone zostało w opcje, pozwalające dowolnie zmieniać rozmiar obrazu w materiale wyjściowym oraz wycinać i uwzględniać podczas pracy jedynie wybrane fragmenty pliku. Z pomocą Any Video Converter scalimy także kilka klipów w jeden materiał wideo.

Aplikac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: celine
Data dodania:
2018-10-18 23:44:07
Rozmiar: 6.96 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0


WinRAR 5.61 Crack password unlocker is an amazing and powerful archive manager which use to edit, create and compress your file. This app helps you to backup your data and decrease the size of the email. It also reduces the size of your attachments, RAR and ZIP file. You can also convert your download file into archives in RAR and ZIP file format. This is known as world best software. Moreover, almost 500 million users over the worldwide use it. All age of users can use it easily. This is famous software as compression tool to make RAR or Zip file. Without WinRAR 5 Crack there is no better way of comprising tool in all over the world.

You can easily compress the high-level data in small size. This is one of the best advantages of it. Therefore, I also recommend everyone to download WinRAR Torrent for your project. This software with license key provides you the best security feature. You can set password your compressed file. It organizes your data and converted it into a new format
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: celine
Data dodania:
2018-10-18 23:30:07
Rozmiar: 15.85 MB
Seedów: 4
Peerów: 0
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


Advanced System Repair uses several tools all in one to give you a quick, easy, reliable and very complete diagnosis of your PC. See below how it works through every scanning process. Very impressive!
Get a faster, cleaner and smoother PC
Advanced System Repair Pro brings you all the tools you need in a program to clean, repair, protect, optimize and boost your PC!
Advanced System Repair Pro 1.6.0.0.18.4.15 (clean, repair, protect, optimize & boost your PC)

- Privacy Scan
- Scan unwanted system / clutter
- System startup optimizer
- Scan the registry
- Analysis of security holes
- Scan of dated drivers
- Malware Scan
- Disk defragmentation analysis
- Corruption of the system file

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-18 20:45:21
Rozmiar: 555.70 MB
Seedów: 26
Peerów: 14
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


"QuarkXPress to program do DTP, który umożliwia zaawansowane składanie tekstu, tworzenie stron oraz całych serwisów www, a także publikacji ebook. QuarkXPress jest konkurencją Adobe InDesign.

Pokochasz nowe funkcje QuarkXPress 2018, bo to są Twoje funkcje! W nowej wersji firma Quark postanowiła w nowej wersji włączyć 10 najbardziej oczekiwanych funkcji, które zaproponowali użytkownicy. QuarkXPress 2018 pracuje jeszcze szybciej wykorzystując 64-bitową wydajność i szereg funkcji do druku czy elektronicznych publikacji takich jak PDF/X-4 i gotowe szablony formatów eBook. Pracuj wygodniej i mądrzej z nową automatyką designu i zmiennych zawartości.

Nowe funkcje programu QuarkXPress 2018

Nowe narzędzia ustawień czcionek OpenType
Obsługa kolorowych czcionek
Zaktualizowana lista czcionek
Rozbudowane zasady dzielenia wyrazów
Obsługa OpenType do publikacji cyfrowych
Bezpośredni import plików InDesign IDML
Nowy silnik druku PDF
Wbudowana JavaScript ES6+ V8
Konwersja cy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:36:43
Rozmiar: 230.81 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


Affinity Designer, kompletne rozwiązanie graficzne

Affinity Designer to najszybsze, najbardziej płynne i najdokładniejsze oprogramowanie grafiki wektorowej na rynku. Zaprojektowany od A do Z na okres pięciu lat, z każdej funkcji, każde narzędzie, każda szyba została opracowana (e), aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Wspierany przez innowacji i ciągłego rozwoju, wynik jest unikalna aplikacja, która zrewolucjonizuje sposób pracy.


Narzędzie z wyboru do pięknych ilustracji


• jasne kolory • Dokładne krzywe • szczotki stabilizacji • operacje, • nieniszczące harmonijny obieg łączący wektory i piksele • Modele adaptacyjne • wyjścia profesjonalne drukowania, przeglądanie lub współpraca • Plastry do projektowania Interfejs użytkownika, sieć i gry


UWAGA INSTALACYJNA1. Wyłącz wszystkie połączenia internetowe.

2. Zamontuj obraz dysku.

3. Rozpocznij instalację.

4. Użyj adresu e-mail i numeru seryjnego

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:32:34
Rozmiar: 4.41 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


Magic ISO Maker to program podobny do Winimage, umożliwiający otwieranie, konwertowanie i tworzenie obrazów dysków. Rozpoznaje około piętnastu formatów obrazów, z których najbardziej znane są: NRG (Nero), BIN (CDRWin), IMG / CCD (klon CD), CDI (Discjuggler) lub klasyczne ISO (standard).

Podczas otwierania obrazu oprogramowanie wyświetla pliki, które zawiera, możliwe jest wyodrębnienie lub uwzględnienie jednego lub więcej plików poprzez proste przeciągnięcie i upuszczenie do lub z Eksploratora Windows, który wyświetla się w dolnej części oprogramowania. Magic ISO Maker może edytować obrazy CD lub DVD o wielkości do 10 GB i umożliwia ich rozruch.

Możesz także użyć programu Magic ISO Maker, aby utworzyć obraz dysku z oryginalnej płyty CD.

- - - - - UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI - - - - -


1. Uruchom plik setup.exe
2. Zainstaluj program
3. Ciesz się: D

Oczywiście, nie zapomnij, kiedy oprogramowanie prosi o aktualizację, nie pozwól temu:wink:

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:28:31
Rozmiar: 48.11 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 74 razy

Komentarze: 0


Jeśli szukasz sposobu, aby twoje połączenie było doskonale anonimowe, ExpressVPN prawdopodobnie Cię zainteresuje. Rzeczywiście, ten dostawca VPN jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych na rynku i proponuje ofertę wartą obejścia. Między szybkością, jakością, ochroną i wyjątkowo atrakcyjnymi cenami. Istnieje również bardzo duży wybór krajów do swobodnego poruszania się
Internet.
Przypomnijmy szybko cechy VPN:
    VPN chroni Cię, czyniąc Cię anonimowym
    VPN pozwala pobierać bez ryzyka
    VPN pozwala ominąć cenzurę geograficzną
    VPN zawsze otrzymuje najlepsze ceny (bez dyskryminacji cenowej)
    Krótko mówiąc, w końcu będziesz wolny w Internecie!

ExpressVPN to nie logi VPN, co oznacza, że ​​nic nie jest zachowane po nawigacji i że nie pozostawisz żadnego śladu,
czy w przypadku wyjątkowo prywatnych rozmów, oglądania filmów lub pobierania torrentów.


- Zainstaluj oprogramowanie;
- wprowadź kod aktywacyjny (patrz NFO).

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:19:53
Rozmiar: 4.60 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


EasyBoot to narzędzie do tworzenia Multiboot CD Roms z menu i lokalnym językiem. Ma możliwość automatycznego tworzenia plików obrazu rozruchowego lub generowania pliku ISO. Używając zwykłego oprogramowania do nagrywania, takiego jak Nero Burning ROM lub Easy CD Creator, aby nagrać obraz, otrzymasz całkowicie spersonalizowaną boot CD z nazwą lub hasłem firmy, a nawet wykorzystasz ją dla swoich klientów.

? - - - - - UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI - - - - -


1. Uruchom plik setup.exe
2. Zainstaluj program
3. Ciesz się: D

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-17 00:31:49
Rozmiar: 87.29 MB
Seedów: 12
Peerów: 0
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 1


Wonderfox HD Video Converter Factory is a powerful, yet easy-to-use HD video conversion app. With it you can convert videos to 200+ popular formats and devices such as .MKV, .MP4, .AVI, .H264, .MTS, .M2TS, .FLV, .SWF, .HTML5, .WEBM, .TOD, .VOB, iphone7, iPhone 6S(Plus), iPhone 6(Plus), iPad Pro, iPad Air, iPad mini, Apple TV, Samsung GALAXY series, Android Smart, Curved 8K/4K TV, UHD TV, Surface, BlackBerry, PS4, Xbox One and more.

Wonderfox HD Video Converter Factory supports Multi-CPU and Hyper Threading, and offers up to 30x real time video converting speed.

Wonderfox HD Video Converter Factory uses exclusive optimization technique and produces sharp, crystal clear pictures. It completely avoids any disproportionate aspect ratios and dull colors in the converted media. The app also allows you to extract tracks and audio from any video. Moreover, it can convert audio between a wide range of formats. Such as MP3, AC3, AAC, OGG, WMA, M4R, WAV and more.

In addition to the power
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-16 12:15:17
Rozmiar: 384.31 MB
Seedów: 51
Peerów: 5
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Zbiorczy pack wtyczek do Adobe PS i LR, działających także jako samodzielne aplikacje.

homepage: https://store.alienskin.com/products/exposure-x4-bundle

Screeny:

https://i.postimg.cc/1t0xT2vC/Screenalien.jpg

https://i.postimg.cc/1RHhKxn4/Screenalien1.jpg

https://i.postimg.cc/1z6bnb1m/Screenalien2.jpg

https://i.postimg.cc/QtJPS5Mv/Screenalien3.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » CD/DVD


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-16 02:53:14
Rozmiar: 5.74 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0


UltraISO is an ISO/CD/DVD image file creating tool, which also allows you edit and convert ISO/CD/DVD image files.

UltraISO also has a bootable CD/DVD function, so that you can directly edit CD/DVD image files.

With UltraISO you can open image files, directly extract files and folders and edit and convert other image files to the standard ISO format.

Key features:

Duplicate disc to CD/DVD images.
Build files/folders to one ISO file.
Edit and convert ISO files in many formats.
Make bootable CD/DVDs.
Create/edit Audio CD Image.
Overall, the app is easy to use with a standard interface, but it lacks some of the more polished features of other ISO editors that are available. That being said, it supports almost all image file formats and can convert them to the ISO standard. The app also integrates in the Windows shell to enable easy 'right click' access to the app's main functions.

==Torrent==
Kategoria: Programy » System operacyjny Windows


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-14 00:43:07
Rozmiar: 28.58 MB
Seedów: 14
Peerów: 10
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


Welcome to Active@ File Recovery
Active@ File Recovery is a powerful software utility, designed to restore accidentally deleted files and directories. It allows you to recover files that have been deleted from the Recycle Bin, as well as those deleted after avoiding the Recycle Bin (e.g. Shift-Delete).

Active@ File Recovery can be installed on and run from CD/DVD or USB disk, so that the risk of overwriting your data is minimized.

Active@ File Recovery will help you to restore data residing on hard drives, floppy or USB drives formatted in any of the following file systems:

Microsoft NTFS / NTFS5 / NTFS+EFS
Microsoft FAT12 / FAT16 / FAT32 / exFAT
Apple HFS+
Linux Ext2 / Ext3 / Ext4 / BtrFS
FreeBSD Unix UFS
CD/DVD/Blu-ray UDF & ISO9660
It works under all Windows family operating systems:

Windows XP
Windows Vista
Windows Server 2003, 2008, 2008 R2, 2012
Windows 7
Windows 8
Windows PE (embedded Windows environment loaded from CD-ROM or USB disk)
Active@ File Recov
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Księgowe


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-13 23:24:15
Rozmiar: 13.87 MB
Seedów: 54
Peerów: 11
Pobrano: 122 razy

Komentarze: 0


WinRAR 5.61 Pro With Keygen Patch (Polish) (English)

is an archiving utility that completely supports RAR and ZIP archives and is able to unpack CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z archives. It consistently makes smaller archives than the competition, saving disk space and transmission costs.

WinRAR offers a graphic interactive interface utilizing mouse and menus as well as the command line interface. WinRAR is easier to use than many other archivers with the inclusion of a special "Wizard" mode which allows instant access to the basic archiving functions through a simple question and answer procedure.

WinRAR offers you the benefit of industry strength archive encryption using AES (Advanced Encryption Standard) with a key of 128 bits. It supports files and archives up to 8,589 billion gigabytes in size. It also offers the ability to create selfextracting and multivolume archives. With recovery record and recovery volumes, you can reconstruct even.


>! n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-13 20:05:56
Rozmiar: 20.01 MB
Seedów: 13
Peerów: 3
Pobrano: 160 razy

Komentarze: 0


A premium torrenting experience.

Przeszukaj sieć, aby znaleźć torrenty i linki magnet. Możesz także zapoznać się z tysiącami zestawów BitTorrent Bundles bezpośrednio z programu µtorrent.

Instant gratification.
Don't want to wait for your files to completely download? No problem. With µTorrent pro, you can play back a file immediately after the download has started.

Automatic protection from viruses.
µTorrent Pro will automatically scan downloads to keep your PC safe from dangerous viruses and malware.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-13 05:41:01
Rozmiar: 405.52 MB
Seedów: 20
Peerów: 17
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


"Program Corel Painter to wiodące narzędzie do obróbki grafiki cyfrowej. Program zawiera innowacyjne narzędzia Natural-Media i funkcje klonowania obrazków oraz oferuje praktycznie nieograniczone możliwości dostosowywania ustawień, gwarantując prawdziwą swobodę twórczą. Słynący na całym świecie z pędzli RealBristle program Painter oferuje najbardziej realistyczne funkcje malarstwa cyfrowego na rynku. Do nowych funkcji programu Painter należą nowe pędzle prawdziwej akwareli i prawdziwej farby olejnej oraz ciekawe efekty malarskie.

Nowy interfejs ułatwia wybór pędzli, nawigowanie, korzystanie z bibliotek, dobór kolorów i konfigurowanie obrazków. Wysokiej jakości renderowanie umożliwia wyświetlanie drobnych szczegółów przy powiększaniu. Zgodność z programem Photoshop umożliwia pracę z plikami tej aplikacji i prawidłowe zachowanie kolorów oraz warstw w przypadku przenoszenia plików z programu Photoshop do programu Painter."

homepage: https://www.painterartist.com/en/product/painter/
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-12 01:54:45
Rozmiar: 124.36 MB
Seedów: 10
Peerów: 4
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


"Tourweaver jest programem służącym do przygotowywania wirtualnych wycieczek we flashu z wcześniej przygotowanych w innym programie zdjęć panoramicznych z użyciem następujących elementów :

- Zdjęcia panoramiczne dookólne , sferyczne One Shot oraz "płaskie" fotografie
- Mapy , widoki 2D , plany pomieszczeń
- Hotspoty w scenach , mapach z możliwością przyporządkowania do nich wielu akcji np. przejście do innej panoramy , wyświetlenie okna informacyjnego etc
- Radary na mapach z zaznaczonym miejscem oraz kierunkiem widoku
- Wyskakujące okienka / PopUp / z informacjami lub zdjęciami aktualnej lokacji
- Tworzenie wyglądu graficznego / skórki / wraz z wielostanowymi przyciskami , tekstami , opisami , miniaturkami , kontrolerem filmu etc ....
- Definiowany przez użytkownika wygląd loadera ( Tylko wersja Professional )
- Panoramy i mapy można przełączyć do widoku pełnoekranowego

Wirtualne wycieczki stworzone w programie Tourweaver 7.0 mogą być :
- Zapisane w formie flas
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-12 01:27:58
Rozmiar: 16.43 MB
Seedów: 19
Peerów: 18
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0


"WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-11 00:46:00
Rozmiar: 8.41 MB
Seedów: 53
Peerów: 4
Pobrano: 82 razy

Komentarze: 0


HitmanPro.Alert to program na bieżąco monitorujący działania użytkownika i zapobiegający rozprzestrzenianiu się na komputerze szkodliwego oprogramowania z Internetu. Dodatkowo jego funkcjonalność pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo choćby podczas transakcji bankowych (poprzez tuszowanie śladów faktycznych kliknięć myszą oraz przechwytywanie ewentualnych programów typu keylogger, zapamiętujących używane przez korzystającego przyciski na klawiaturze). Całość jest prosta w obsłudze i opakowana w atrakcyjny interfejs, dobrze pasujący do obecnych trendów w najnowszych systemach operacyjnych rodziny Windows.

Choć minimalizm interfejsu może być zwodniczy, aplikacja pozwala wykrywać całkiem sporo różnych typów zagrożeń, w tym między innymi ataki na dokumenty i ich szyfrowanie (tzw. Anti-Ransomware), próby przechwycenia klawiatury, myszy i kamery internetowej, czy też bezpośrednie ataki na prywatność użytkownika. Dodatkowo chronieni jesteśmy podczas korzystania z dowolnej z najpopularnie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 15:32:46
Rozmiar: 45.04 MB
Seedów: 10
Peerów: 5
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 1


[Request]

Komercyjna wersja Norton Security. Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieciow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 10:26:11
Rozmiar: 132.96 MB
Seedów: 55
Peerów: 8
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Movavi VideoSuite to rozbudowany, ale prosty w obsłudze pakiet multimedialny, zawierający narzędzia do zarządzania multimediami, zdjęciami i danymi.

W skład Movavi VideoSuite wchodzi zestaw aplikacji, pozwalających na wykonywanie wielu najpopularniejszych operacji na filmach, muzyce, zdjęciach i danych. Wszystkie one posegregowane i umieszczone zostały na zakładkach, w których znajdziemy m.in. narzędzia do konwersji, edycji i dzielenia video; tworzenia płyt DVD/Blu-Ray z filmami; przechwytywania obrazu z kamerki internetowej, pulpitu lub urządzenia zewnętrznego (VHS, TV itp.); odtwarzania i edycji wideo w 3D; konwersji muzyki pomiędzy różnymi formatami; tworzenia nośników Audio-CD i MP3-CD; rejestrowania dźwięku z mikrofonu; nagrywania danych i obrazów na płyty; zgrywanie zawartości nośników do postaci obrazów płyt oraz tworzenia ze zdjęć pokazów slajdów i udostępniania ich online.

W wersji 18 pakietu poczyniono zmiany wpływające na szybkość konwersji. Ponadto pojawiły się nar
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 06:45:12
Rozmiar: 53.61 MB
Seedów: 59
Peerów: 12
Pobrano: 91 razy

Komentarze: 0


"Winstep Nexus jest rozszerzeniem pulpitu dla systemów Windows, które wyświetla na ekranie doskonale znany z platformy Mac OS pasek szybkiego dostępu.

Znaleźć na nim można skróty do najczęściej wykorzystywanych aplikacji, menedżera zadań, widżety (m.in. zegarek, pogoda) oraz narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych. Każdy komponent na pasku może być dowolnie przesuwany, możemy także zmieniać jego ikonę, kompozycję lub styl. Również sam pasek poza zmianą swojego położenia oferuje całkiem spore możliwości konfiguracyjne."

homepage: https://www.winstep.net/xtreme.asp

Screen: https://i.postimg.cc/y6PhyFbj/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 05:08:55
Rozmiar: 91.47 MB
Seedów: 33
Peerów: 18
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


"Program przeznaczony do nagrywania, edycji, miksowania oraz masteringu dźwięku. Aplikacja oferuje wysoką jakość audio, rozdzielczość (bit deph) może sięgać 32 bitów, zaś częstotliwość próbkowania potrafi wynosić 384 kHz. Program wyposażono w silnik edycji, który pozwala na modyfikowanie ścieżek bez strat w jakości dźwięku.

Aplikacja posiada typowe narzędzia do edycji audio, pozwalające na zaznaczanie, wycinanie, kopiowanie i wklejanie wybranych fragmentów nagrań (również przy użyciu metody przeciągnij i upuść). Program ma możliwość softwarowej emulacji przedwzmacniacza audio. Dostępne jest tworzenie etykiet i markerów dla wybranych regionów ścieżki, a także zapisywanie jej fragmentów jako osobnych plików. Warto dodać, że historia wprowadzanych zmian obejmuje dowolną ilość wpisów, w związku z tym łatwo cofnąć lub ponowić wybrane modyfikacje. Nagrywanie może być uruchamiane w związku z określonym czasem oraz poziomem głośności na wejściu audio.

Program oferuje analizę audio w cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-09 19:43:53
Rozmiar: 55.60 MB
Seedów: 20
Peerów: 13
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


Lekki, szybki, przyzwoicie zaawansowany i zawierajacy sporo użytecznych funkcji program do obróbki zdjęć cyfrowych.

homepage: http://www.phasespace.com.au/

Screeny:

https://i.postimg.cc/LsFgHWJm/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/Px2CQr2q/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-09 11:32:48
Rozmiar: 800.95 MB
Seedów: 15
Peerów: 7
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Pełnowartościowy program DAW do profesjonalnego rejestracji, edycji, miksu oraz masteringu, 999 śladów, sampler Independence 70GB, 24 instrumentów wirtualnych, Analogue Modelling, Cleaning & Restoration, Loudness Meter, True Peak limiter, Melodyne Essen.

Obsługiwane formaty plików

Import audio: standardowe formaty MIDI (MID, GM, GS, XG), WAV, Broadcast WAV, WAV z kodekiem, AAC, MP3², OGG Vorbis, AIFF, FLAC, SD2, WMA Eksport audio: standardowy format MIDI (MID), WAV, Broadcast WAV, WAV z kodekiem, AAC¹, MP3², OGG Vorbis, AIFF, FLAC, WMA
Import wideo: DV-AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, HDV HD1, HDV HD2, MXV, DVCPRO¹, AVC-Intra¹, WMV(HD)

Inne: import/eksport z płyty CD audio, płyty CD/DVD z danymi

Interfejsy: VST3, VST2, VSTi, ReWire, MME, ASIO, WDM."

homepage: https://www.magix.com/pl/muzyka/samplitude/

Screen: https://i.postimg.cc/NFdWqw9N/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-08 05:46:21
Rozmiar: 260.57 MB
Seedów: 35
Peerów: 2
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


"Kierowana do początkujących lub mniej wymagających artystów i fotografów odmiana programu Corel Painter. Podobnie jak pierwowzór, Corel Painter Essentials nie jest klasycznym programem do służącym do edycji grafiki rastrowej ale przede wszystkim do „cyfrowego malowania” przy pomocy urządzenia hybrydowego lub tabletu piórkowego. Jest jednym z najpopularniejszych na świecie programów do malowania, rysowania i tworzenia grafiki na podstawie zdjęć. Program powstał z myślą o artystach, ale intuicyjny interfejs pozwoli cieszyć się nim również mniej wprawionym malarzom.

Corel Painter ceniony jest między innymi za innowacyjne narzędzia Natural-Media i doskonałe pędzle RealBristle, które zapewniają ruch wirtualnego pędzla imitujący ruchy na prawdziwym płótnie. Przy pracy z tabletami firmy Wacom malarz ma pełną kontrolę nad kreską, kryciem, intensywnością koloru, cieniowaniem, a nawet kątem nachylenia narzędzia, jeśli tablet na to pozwala. Dostępne są również narzędzia RealBristle Dry Media
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 14:06:54
Rozmiar: 5.34 MB
Seedów: 51
Peerów: 4
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


"NetLimiter jest rozbudowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem do monitorowania i kontrolowania ruchu generowanego w obrębie sieci lokalnej, jak również połączenia z Internetem.

Program oferuje szereg ciekawych funkcji i narzędzi, pozwalających zarządzać ruchem wychodzącym i przychodzącym w obrębie naszego komputera. Poza elementarnymi funkcjami statystyk i wykresów przedstawiających w czasie rzeczywistym poziom transferu NetLimiter dostarcza szczegółowych informacji nt. aplikacji, które ten ruch generują. Z jego pomocą możemy na bieżąco monitorować procesy, które wykorzystują połączenie z Internetem i w razie potrzeby nakładać na nie limity transferu. Taki scenariusz pozwala użytkownikowi komfortowo korzystać z wielu programów obciążających nasze łącze, bez obawy, że jeden z nich zapcha je całkowicie.

Kolejną zaletą NetLimitera jest mechanizm filtrów i reguł, pozwalający użytkownikowi poza ustalaniem limitów itp., także deklarować w jakim okresie mają obowiązywać, kierunku,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 01:07:33
Rozmiar: 22.07 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja aplikacji przeznaczonej do pobierania i konwertowania ścieżki dźwiękowej z filmików publikowanych na łamach serwisów YouTube, SoundCloud, Vimeo, Flickr oraz DailyMotion.

Program charakteryzuje się szybkim działaniem i bardzo prostą obsługą. Chcąc pobrać ścieżkę dźwiękową z dowolnego klipu wystarczy, że skopiujemy z przeglądarki link do niego, a następnie wkleimy go w głównym oknie narzędzia. Z poziomu aplikacji możliwe jest pobieranie pojedynczych materiałów, jak również całych playlist czy multimediów dostępnych w obrębie wybranego kanału. 4K YouTube to MP3 posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający słuchanie pobranych utworów. Dodatkowo oferuje on również możliwość generowania list odtwarzania w formacie M3U.

Wbrew nieco mylącej nazwy aplikacja umożliwia zapis ścieżki dźwiękowej do plików MP3, a także M4A i OGG. Użytkownik posiada także możliwość definiowania jakości wyjściowej (w zakresie 128-320 kbps).

homepage: https://www.4kdownload.com/pl/pro
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 00:12:49
Rozmiar: 618.82 MB
Seedów: 26
Peerów: 7
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Fotorealistyczne wizualizacje

Prosto, pięknie i szybko.

KeyShot jest programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji z modeli 3D. Twórcą programu jest amerykańska firma Luxion. Program oferuje możliwość wykonania statycznych wizualizacji, animacji w postaci filmu oraz interaktywnych modeli 3D, gotowych do umieszczenia na zarządzanej przez użytkownika stronie internetowej.


KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia,
a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje.
KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Nie jest też wymagany specjalny sprzęt.
W każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień, bez czekania.

KeyShot jest programem do wykonywania fotorealistycznego renderingu i współpracuje z programami CAD, których lista jest bardzo długa. Między innymi są to takie programy jak: Alibre Design®, Geomagic Design® SolidWorks®, Rhino®, SolidEdge®, CATIA®, Creo®, Pro/ENGIN
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-06 07:03:01
Rozmiar: 40.92 MB
Seedów: 27
Peerów: 2
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Program umożliwiający szybkie i skuteczne przejęcie kontroli nad debilną funkcją systemu operacyjnego.

homepage: https://www.easyuefi.com/bitlocker-anywhere/bitlocker-anywhere-home.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/7LSD9dbG/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/rmcTPjth/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-06 04:39:08
Rozmiar: 420.90 MB
Seedów: 36
Peerów: 8
Pobrano: 68 razy

Komentarze: 0


PDF Transformer+ - program służący do zarządzania dokumentami PDF, ich łatwej edycji oraz konwersji do formatów DOC, XLS, TXT, HTML, ODT oraz EPUB z zachowaniem pierwotnego układu i formatu tekstu.

Oprogramowanie z powodzeniem wykorzystywane może być do prostych prac korektorskich, jak również bardziej złożonych edycji składających się z dużej ilości stron dokumentów. Umożliwia ono pracę zespołową, w ramach której poszczególni użytkownicy mogą dodawać do projektów własne komentarze, adnotacje, śledzić uwagi innych członków zespołu czy też przypisywać statusy wątkom dyskusji. PDF Transformer+ obsługuje dokumenty PDF typu „image-only”, bazując na autorskich mechanizmach OCR i oferuje funkcje pozwalające sprawnie tworzyć pliki PDF z zeskanowanych materiałów.

homepage: https://www.finereader.pl/wprowadzenie/aktualnosci/3-abbyy-pdf-transformer-30-pro-nowa-wersja

Screeny:

https://i.postimg.cc/Y2YtdfwJ/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/GhRdV8L9/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-06 02:46:55
Rozmiar: 177.98 MB
Seedów: 15
Peerów: 9
Pobrano: 49 razy

Komentarze: 2


"Program Aurora HDR ma wszystko, czego potrzeba, by złożyć z kilku zdjęć obraz o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR).

W Aurora HDR najdziemy możliwość poprawienia barw i detali zdjęć, możliwość nakładania zmian na warstwach, pędzle do malowania efektów, tekstury, winiety i różne efekty do stylizacji.

Najważniejsze jest jednak to, że program został wyposażony w autorskie algorytmy mapowania tonów, dostarczy więc zupełnie inne efekty niż dobrze znane Photomatix czy HDR Expose. Przed połączeniem zdjęć można skorzystać z dopasowania pozycji i usunąć „duchy”, czyli ślady pozostawione po poruszających się obiektach."

homepage: https://skylum.com/aurorahdr

Screen: https://i.postimg.cc/prCFMQzJ/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: karol1990
Data dodania:
2018-10-05 14:29:40
Rozmiar: 2.96 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 83 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Delphi ( Autocom) 2015.3 Cars & Trucks

...( Opis )...

wersja językowa: multi w tym Polski
platforma systemowa: Windows 7, 8, 10

Autocom CDP baza Pro oferuje łączenie OBD2/OBD1 z producentami samochodów takich jak Mercedes Benz, BMW, Audi, VW, Porsche, Volvo, Saab, Jaguar, Land Rover etc i bardzo dobre pokrycie japońskich i północno amerykańskich samochodów. Do diagnostyki w starszych samochodów pre-OBD2, Autocom łączy OBD1 .
CDP baza Pro jest przetłumaczona na kilka języków.
Autocom korzysta z oryginalnych danych od producentów pojazdów gwarantując najwyższą jakość i funkcjonalność .Można również dodać dodatkowe opcje, takie jak informacje naprawy, harmonogramy obsługi i schematy elektryczne od dostawców zewnętrznych.

Delphi ( Autocom) CDP funkcje:

-Diagnozowanie
-Scan funkcja
-EOBD/OBDII Komunikacja
-Serial Systems
-Engine
-Ignition
-Klimatyzacje
-ABS
-Service - zresetowanie
-SRS
-Immobilizer
-Instrument
-Comfort System
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 11:08:22
Rozmiar: 43.07 MB
Seedów: 13
Peerów: 5
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


"Simply Good Pictures przeznaczony jest dla amatorów cyfrowej fotografii, zwłaszcza tych robiących duże ilości zdjęć. Za jego pomocą po przeniesieniu zdjęć z karty pamięci na dysk twardy będziesz mógł bardzo szybko skorygować typowe wady np. rozjaśnić twarz, zmienić parametry ekspozycji, poprawić kolory, podciągnąć ostrość i kontrast. Bardzo prosty interfejs, szybka obsługa, przetwarzanie wielu zdjęć, obsługa wielu formatów graficznych i bardzo dobre efekty pracy - oto cechy wyróżniające ten program z pośród innych, konkurencyjnych aplikacji."


Obsługiwane formaty: jpg, jpeg, tif, tiff, gif, bmp, png, jxr, hdp, wdp, ico, raw, orf, 3fr, raf, nrw, dng, arw, nef, x3f, srw, pef, rw2, mrw, mdc, mef, dcr, erf, crw, mos, cr2 and sr2."

homepage: https://engelmann.com/en/optimize-photos-simply-good-pictures/

Screeny:

https://i.postimg.cc/7Z0v9H0D/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/7LkFQFnz/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 08:38:16
Rozmiar: 177.28 MB
Seedów: 61
Peerów: 5
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


"Program Aurora HDR ma wszystko, czego potrzeba, by złożyć z kilku zdjęć obraz o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR).

W Aurora HDR najdziemy możliwość poprawienia barw i detali zdjęć, możliwość nakładania zmian na warstwach, pędzle do malowania efektów, tekstury, winiety i różne efekty do stylizacji.

Najważniejsze jest jednak to, że program został wyposażony w autorskie algorytmy mapowania tonów, dostarczy więc zupełnie inne efekty niż dobrze znane Photomatix czy HDR Expose. Przed połączeniem zdjęć można skorzystać z dopasowania pozycji i usunąć „duchy”, czyli ślady pozostawione po poruszających się obiektach."

homepage: https://skylum.com/aurorahdr

Screeny:

https://i.postimg.cc/Y9WBQLLk/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/brfcgY1n/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/Hn0GhGth/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 06:42:10
Rozmiar: 17.31 MB
Seedów: 22
Peerów: 2
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


"Request"

"HDDlife Pro for Notebooks to program do monitorowania parametrów dysku twardego zamontowanego w komputerze przenośnym. Aplikacja na bieżąco tworzy statystyki operacji przeprowadzanych na partycjach. HDDlife for Notebooks pozwala na uniknięcie utraty danych, alarmując użytkownika o możliwej awarii dysku twardego. Aktualny stan dysku jest przedstawiany za pomocą kolorów: zielonego, żółtego i czerwonego. HDDlife for Notebooks na bieżąco pokazuje temperaturę dysku twardego, pozwala na wysyłanie informacji alarmujących o nieprawidłowościach w działaniu dysku poprzez sieć lub e-mail. Dodatkowo HDDlife Pro for Notebooks wyświetla szczegółowy status w obszarze powiadomień."

homepage: https://hddlife.com/eng/notebook-laptop-edition.html

Screen: https://i.postimg.cc/nzGPGVzC/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 03:51:45
Rozmiar: 388.90 MB
Seedów: 25
Peerów: 11
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


BLACK & WHITE projects to program do edycji zdjęć cyfrowych. Aplikacja została stworzona z myślą o fotografach, którzy swoje prace utrzymują w kolorze czarno-białym. Black & White projects zawiera w sobie 115 presetów, które nadadzą fotografiom cyfrowym niepowtarzalnego stylu w odcieniach szarości. Każdy z dostępnych presetów można dostosować do własnych potrzeb. W zależności od uchwyconej sceny, zdjęcia cyfrowe utrzymane w kolorze czarno-białym potrafią wywołać pozytywne emocje wśród odbiorców poprzez znaczne podkreślenie sensu i walorów prezentowanej fotografii. Dużą zaletą BLACK & WHITE projects jest zastosowany prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu mniej doświadczane osoby nie będą mieć problemów w stworzeniu spektakularnie wyglądającego zdjęcia cyfrowego w odcieniach szarości.

homepage: https://www.projects-software.com/black-white

Screeny:

https://i.postimg.cc/jSS8hjhw/Screenbw.jpg

https://i.postimg.cc/yNJvwrt7/Screenbw1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 02:40:23
Rozmiar: 30.76 MB
Seedów: 45
Peerów: 6
Pobrano: 61 razy

Komentarze: 0


"save2pc Ultimate to najbogatsza wersja bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do pobierania filmów wideo m.in. z takich serwisów jak Youtube, Vimeo, Myspace i DailyMotion. Program posiada bardzo czytelny interfejs, co sprawia ze jego obsługa jest bardzo prosta.

W celu zapisania filmu na dysku twardym wystarczy określić miejsce zapisu pliku, format w jakim ma zostać zapisany (do wyboru mamy: *.flv, *.avi, *.mpeg, *.wmv, *.mp4, *mov, *.3gp) oraz wkleić link do strony z interesującym nas filmem. Po wykonaniu tych czynności i wybraniu opcji 'start' nastąpi pobieranie filmu.

Wersja Ultimate aplikacji w porównaniu z wersją Professional pozwala dodatkowo na pobieranie filmów w jakości HD i obsługuje dodatkowo serwisy takie jak: Xnxx, Spankwire, KeezMovies, Tnaflix, SlutLoad, DrTuber, veoh, PornHub, xVideos, xHamster, VHO, Rude."

homepage:

http://save2pc.com/

http://save2pc.com/full/servers.html

Screen: https://i.postimg.cc/gkDR4qM4/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 18:44:19
Rozmiar: 95.24 MB
Seedów: 23
Peerów: 24
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Video Converter to propozycja dla osób stojących przed koniecznością zmiany formatu pliku wideo na inny. Oprogramowanie charakteryzuje się intuicyjnym iterfejsem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli trudności z jego obsługą.

Program pozwala na przeprowadzenie konwersji do plików wyjściowych AVI, MKV, MPEG, WMV, MP4. Istnieje również możliwość wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku MP3, AAC, OPUS, WVA, FLAC, OGG, WMA. Szeroka gama obsługiwanych typów danych umożliwia odtwarzanie na takich urządzeniach jak iPad, iPhone, Apple TV, PlayStation, Xbox, Windows Phone oraz publikowanie w serwisach typu Facebook, Youtube, MyVideo, Dailymotion oraz Vimeo."

homepage: https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0096/multimedia-software/video-converter

Screeny:

https://i.postimg.cc/jSP9D6p4/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/nL1PkFcs/Screen1.jpg

https://i.postimg.cc/Kzqp60Tx/Screen2.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 13:38:18
Rozmiar: 186.37 MB
Seedów: 30
Peerów: 7
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja Norton Security. Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieciowej (firewall)
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 12:41:04
Rozmiar: 88.53 MB
Seedów: 23
Peerów: 12
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


Dość przyzwoita wtyczka do wyodrębniania obiektów z tła. Szczególne przydatna w trakcie przygotowywania wszelkiego rodzaju kolaży i fotomontaży.

Separowanie obiektów z tła przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich szczegółów, to czynność wywołująca u niektórych mnóstwo dzikich emocji i jednocześnie wymagająca dużej precyzji. To jednak dzięki separacji obiektów można tworzyć efektowne fotomontaże.

Nowością jest analiza zdjęcia, która dzieli go na obszary o tym samym kolorze. Łatwo więć zaznaczać poszczególne elementy. Co dla niektórych niezmiernie ważne (pojęcia nie mam dlaczego), program bardzo dobrze radzi sobie z włosami i np. dmuchawcami.

Soft działa również jako samodzielna aplikacja.

homepage: https://www.vertustech.com/

Screeny:

https://i.postimg.cc/1XfzCS7r/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/0jFyh4LR/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 08:21:12
Rozmiar: 1.38 GB
Seedów: 43
Peerów: 46
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 1


"MAGIX Photostory Deluxe to zaawansowany program do tworzenia efektownych pokazów slajdów z osobistych zbiorów zdjęć i filmów. Program pomoże łatwo przekształcić wspomnienia w spektakularny film, łączący w sobie zarówno zdjęcia, filmy, muzykę, teksty oraz efekty specjalne, renderowane przez program. Pokazy można prezentować w rozdzielczościach do 4K, także w 3D.

Program posiada kolekcję estetycznych szablonów tematycznych, które można wykorzystać, aby w kilkanaście sekund stworzyć własny pokaz. Projekt wzbogacić można o ponad 300 efektów i przeszło 400 dźwięków i piosenek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać wszystko od podstaw i bez szablonu dopracować każdy szczegół.

Grafiki, filmy i dźwięki można dowolnie umieszczać na 8 ścieżkach. Program pozwala na obróbkę materiałów panoramicznych i nagrywanych kamerkami 360°. Zdjęcia można poprawić przy umieszczaniu w pokazie, a do filmów zastosować stabilizację obrazu, korzystając z profesjonalnej wtyczki proDAD Mercalli V2. Do dy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 06:10:17
Rozmiar: 328.41 MB
Seedów: 19
Peerów: 2
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


Zaawansowany soft do obróbki zdjęć cyfrowych. Potencjalni zainteresowani wiedzą czym to sie je, reszta może doczytac na stronie producenta.

homepage: https://www.projects-software.com/color

Screen: https://i.postimg.cc/4dK43rFn/Screen_1.jpg

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 5351 - 5400 | 5401 - 5450 | 5451 - 5465
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty