Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
96,883
73
10
198,075
91
16
9,358
15
11
Ostatnie 30
Popularne
w Grudniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 5651 - 5700 | 5701 - 5750 | 5751 - 5755
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-15 08:32:42
Rozmiar: 1.19 GB
Seedów: 5
Peerów: 1
Pobrano: 0 razy

Komentarze: 0


"QuarkXPress to program do DTP, który umożliwia zaawansowane składanie tekstu, tworzenie stron oraz całych serwisów www, a także publikacji ebook. QuarkXPress jest konkurencją Adobe InDesign.

Pokochasz nowe funkcje QuarkXPress 2018, bo to są Twoje funkcje! W nowej wersji firma Quark postanowiła w nowej wersji włączyć 10 najbardziej oczekiwanych funkcji, które zaproponowali użytkownicy. QuarkXPress 2018 pracuje jeszcze szybciej wykorzystując 64-bitową wydajność i szereg funkcji do druku czy elektronicznych publikacji takich jak PDF/X-4 i gotowe szablony formatów eBook. Pracuj wygodniej i mądrzej z nową automatyką designu i zmiennych zawartości.

Nowe funkcje programu QuarkXPress 2018

- Nowe narzędzia ustawień czcionek OpenType
- Obsługa kolorowych czcionek
- Zaktualizowana lista czcionek
- Rozbudowane zasady dzielenia wyrazów
- Obsługa OpenType do publikacji cyfrowych
- Bezpośredni import plików InDesign IDML
- Nowy silnik druku PDF
- Wbudowana JavaScript ES6+ V
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-15 06:45:05
Rozmiar: 237.55 MB
Seedów: 12
Peerów: 24
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


"PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.

Najważniejsze funkcje programu PDF-XChange Editor Plus:

- Podgląd - szybki podgląd dokumentów PDF, narzędzia do pomiaru odległości, eksport pojedynczych stron lub całych dokumentów, wyodrębnianie tekstu z plików PDF, przywracanie ostatnio otwartych plików, wypełnianie i wysyłanie for
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-14 11:35:40
Rozmiar: 87.82 MB
Seedów: 11
Peerów: 19
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


"Wraz z rosnącą częstotliwością spotkań online, gdy coraz więcej firm staje się wirtualnymi, często spotyka się poranne i późne wieczorne połączenia, które przekraczają strefy czasowe. PerfectCam to innowacyjna wtyczka do popularnych aplikacji do wideokonferencji, która zapewnia, bez względu na porę dnia i nocy, wyglądasz profesjonalnie i jesteś gotowy do pracy!

Ciesz się doskonałą jasnością, kontrastem i ekspozycją wideo podczas spotkań online, a nawet zastosuj wygładzanie skóry. Doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet biznesu, jak i biznesmenów, PerfectCam zapewnia, że ​​zawsze jesteś widoczny w najlepszym świetle.

Dzięki opatentowanej technologii rozpoznawania twarzy, bogata biblioteka natychmiastowych ustawień wirtualnych makijażu PerfectCam zapewnia profesjonalny i przygotowany wygląd, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Możesz uruchomić PerfectCam z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji: U, Skype, Skype dla Firm i Google Hangouts. PerfectCam jest niezbędną wtyczką d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-14 09:24:37
Rozmiar: 66.71 MB
Seedów: 39
Peerów: 22
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu będącego alternatywną wobec Adobe Reader przeglądarką plików PDF.

Poza standardowymi możliwościami takimi jak przeglądanie, drukowanie, kopiowanie i przeszukiwanie dokumentów aplikacja udostępnia użytkownikom możliwość wzbogacania plików PDF o dodatkowe treści. Do przeglądanych materiałów możemy dodać własne teksty, ramki, strzałki, komentarze, odręczne zapiski, wirtualne pieczątki lub dowolne kształty geometryczne. PDF-XChange Viewer umożliwia także wyróżnienie fragmentów oryginalnego tekstu tłem, podkreśleniem lub przekreśleniem jednak nie jest w stanie zmodyfikować pierwotnej treści pliku. Ponadto aplikacja potrafi tworzyć od podstaw nowe pliki PDF poprzez zastosowanie dostępnych narzędzi edycyjnych.

Niewątpliwą zaletą PDF-XChange Viewer jest polskojęzyczny interfejs, szybkość działania i możliwość pracy z wieloma dokumentami naraz. Warto dodać, że dzięki wbudowanym pluginom aplikacja integruje się z Internet Explorerem i Firefoksem, dzięki czemu m
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-14 06:41:22
Rozmiar: 1.70 GB
Seedów: 13
Peerów: 64
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


"Adobe Bridge CC to zaawansowany program do zarządzania oraz katalogowania zbiorów multimedialnych zapisanych na dowolnym nośniku magazynującym dane. Aplikacja jest integralną częścią zaawansowanego pakietu graficznego Adobe Creative Cloud. Korzystając z przeglądarki graficznej Adobe Bridge CC będzie można oglądać i przetwarzać fotografie cyfrowe oraz sortować i filtrować według różnych kryteriów. Użytkownicy szukający darmowego i intuicyjnego oprogramowania do zarządzania i katalogowania biblioteką multimediów, z pewnością docenią możliwości programu Adobe Bridge CC.

Program oferuje również możliwość edytowania metadanych i wprowadzania słów kluczowych w plikach graficznych, importowania cyfrowych negatywów w formacie RAW, zarządzania kolorami oraz dodawania znaków wodnych. Wiele operacji w Adobe Bridge CC można zautomatyzować za sprawą funkcji do przetwarzania wsadowego."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/bridge.html

Screen: https://i.postimg.cc/5NbCQV7x/ScreenA
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-14 02:17:04
Rozmiar: 128.67 MB
Seedów: 43
Peerów: 10
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


R-Studio to kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych z FAT12/16/32/exFAT (utworzonych przez Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7/Win8), NTFS, NTFS5, HFS/HFS + (Macinstosh, UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux). Program odzyskuje dane z dysków lokalnych i sieciowych, nawet jeśli partycje były sformatowane, uszkodzone lub usunięte.

R-Studio obejmuje również:
- Zaawansowany moduł odbudowy RAID
- Edytor heksadecymalny
- Kopiowanie/obrazowanie modułu idealne do odzyskiwania danych z stacji roboczych

Odzyskiwanie danych:
- Usuniętych bez użycia kosza, lub gdy kosz został opróźniony.
- Usuniętych przez atak wirusa lub awarię zasilania.
- Po sformatowaniu partycji.
- Po zmianie struktury na dysku twardym (w tym przypadku, R-Studio skanuje dysk twardy w celu odnalezienia wcześniejszych istniejących partycji i odzyskania z nich danych).
- Z uszkodzonych sektorów dysku twardego.

Funkcje programu:
- Odzyskiwanie danych z poziomu sy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-14 01:07:24
Rozmiar: 251.10 MB
Seedów: 10
Peerów: 6
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


"Nitro Pro 12 jest następcą programów NitroPDF i pozwala na szybkie tworzenie, konwersję, edycję, podpisywanie i udostępnianie plików PDF. Stanowi on znakomitą alternatywę dla konkurencyjnego oprogramowania Adobe Acrobat. Umożliwia łatwe tworzenie zgodnych ze standardami dokumentów PDF z prawie każdego formatu pliku. Każdy dokument PDF utworzony w Nitro Pro można otwierać i wyświetlać na dowolnym urządzeniu a jego wygląd zawsze będzie identyczny. Nowa wersja programu jest znacznie szybsza od poprzedniej i stanowi doskonałe połączenie programu do przeglądania plików PDF jak ich edycji.

Najważniejsze funkcje programu Nitro Pro 12:

- Podgląd plików PDF - podgląd plików stworzonych w innych aplikacjach, integracja z programami typu MS Office, przeglądarkami a także podgląd miniatur
- Tworzenie plików PDF - jednym kliknięciem tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji także wielu dokumentów naraz
- Łączenie i wyodrębnianie - łączenie wielu plików w jeden, wyodrębnianie obrazów i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 18:04:33
Rozmiar: 47.28 MB
Seedów: 57
Peerów: 26
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


"VideoProc (WinX HD Video Converter Deluxe) jest kompleksowym oprogramowaniem do konwersji filmów Ultra HD, tworzenia pokazu slajdów, edycji filmów oraz do pobierania filmów z YouTube. Program wspiera formaty SD, HD i Ultra HD (4K) oraz zawiera 320 kodeków video i 50 audio. Umożliwia szybką konwersję filmów dzięki wbudowanym mechanizmom bez potrzeby instalowania dodatkowych narzędzi. WinX HD Video Converter Deluxe umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi głównymi formatów wideo, takimi jak multi-track 1080p High Definition MKV, M2TS, MTS, AVCHD, MOD, kamera wideo HD, filmy Blu-ray, AVI, MPEG, MP4, M4V, WMV, MOV, VOB, FLV, RM, RMVB, WebM, Google TV, itp. Posiada także ponad 280 gotowych profili do konwersji plików video oraz do odtwarzania na iPhone (5S/5C), iPad (nowy Mini iPad / iPad Air), Nowy Google Nexus 7, iPod, HTC One, HTC Desire, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3, WP8, Kindle Fire HD, PS4, PSP, itp. na drodze.

Najważniejsze funkcje programu WinX HD Video Converter Deluxe:
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 16:57:22
Rozmiar: 28.98 MB
Seedów: 42
Peerów: 0
Pobrano: 64 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otwie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 16:43:02
Rozmiar: 90.88 MB
Seedów: 109
Peerów: 7
Pobrano: 81 razy

Komentarze: 0


IrfanView to bardzo szybka i rozbudowana przeglądarka plików graficznych pod MS Windows. Oprócz przeglądania obrazów w bardzo wielu formatach dodatkowo rozszerzanych przez wtyczki program IrfanView pozwala na różnego typu operacje takie jak:

- konwersja obrazów na dowolny inny format
- optymalizację obrazów
- skanowanie i wydruk obrazów
- tworzenie pokazów zdjęć
- przetwarzanie wsadowe
- tworzenie miniaturek
- obsługę wielu różnych filtrów
- podgląd filmów i odtwarzanie dźwięku

IrfanView jest prosty dla początkujących ale i potężny dla zaawansowanych. Posiada wiele innowacyjnych funkcji, których nie posiadają programy konkurencyjne. IrfanView był pierwszą na świecie przeglądarką z obsługą animowanych plików GIF, wielostronicowych plików TIFF i plików ICO zawierających wiele ikon.

IrfanView posiada bardzo minimalistyczny interfejs dzięki czemu nie zasłania on zdjęć zbędnymi elementami. Mimo pozornej prostoty posiada wiele zaawansowanych funkcji. Program dostępn
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 12:03:30
Rozmiar: 1.06 GB
Seedów: 18
Peerów: 50
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Rozbudowany program do konwersji plików multimedialnych, bardzo dobrze i sprawnie współpracujący z innymi aplikacjami Adobe: Premiere Pro czy After Effects.

Za pomocą Media Encoder możemy stworzyć wynikowy plik multimedialny w wielu różnorodnych formatach – wszystko w zależności od tego, na jakim urządzeniu ma być on odtworzony. Aplikacja jest używana przede wszystkim do renderowania naszych projektów, tworzonych w programach Adobe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niej w taki sposób, jak z tradycyjnych aplikacji, służących do konwersji multimediów.

Za pomocą programu można konwertować pliki do przeróżnych formatów. Dostępnych jest wiele gotowych szablonów, m.in. zawierających ustawienia optymalne dla stacjonarnych odtwarzaczy DVD i Blu-Ray, a także tabletów i telefonów o różnej rozdzielczości ekranu, działających pod kontrolą Androida oraz iOS-a, a także dla filmów, które mają zostać umieszczone na YouTube lub na Vimeo. Oczywiście można również samodzielnie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 06:49:37
Rozmiar: 2.05 GB
Seedów: 43
Peerów: 19
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


"Adobe After Effects to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia animacji oraz efektów specjalnych na potrzeby hollywoodzkich produkcji filmowych.

Program wyposażony jest w narzędzia, które w połączeniu z setkami efektów i pluginów, dają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o montaż, korektę, czy zastosowanie efektów specjalnych w video. Możliwości aplikacji w dużej mierze ogranicza wyobraźnia użytkownika.

After Effectsa można z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia napisów, czołówek do programów, edycji materiałów greenscreen, poprawy kolorystyki wideo, usuwania wybranych elementów z obrazu, renderowania gotowych projektów, generowania cząsteczek i znacznie więcej. Kolejną zaletą edytora After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, Flash, oraz firm trzecich jak chociażby aplikacji do tworzenia wizualizacji 3D - Cinema 4D."

homepage: https://www.adobe.com/p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 02:32:22
Rozmiar: 1.17 GB
Seedów: 34
Peerów: 46
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0


"Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć.

Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na „dostrojenie” zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów.

Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Na liście możliwości programu Lightroom
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-13 01:54:19
Rozmiar: 146.13 MB
Seedów: 7
Peerów: 10
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Agisoft Metashape Professional (dawniej Agisoft PhotoScan Professional) to zaawansowany program do modelowania 3D na podstawie obrazów, który służy do tworzenia profesjonalnej jakości treści 3D z fotografii. Bazując na najnowszej wielo-widokowej technologii rekonstrukcji 3D, obsługuje dowolne obrazy i jest wydajny zarówno w kontrolowanych jak i niekontrolowanych warunkach. Zdjęcia mogą być wykonane z każdego miejsca, o ile obiekt mający podlec rekonstrukcji jest widoczny na przynajmniej dwóch zdjęciach. Zarówno dopasowanie obrazów jak i rekonstrukcja modelu 3D są w pełni zautomatyzowane.

Jak działa Agisoft Metashape?

Ogólnie, ostatecznym celem przetwarzania fotografii przy użyciu PhotoScan jest zbudowanie teksturowanego modelu 3D. Procedura przetwarzania fotografii i konstruowania modelu 3D składa się z 4 głównych etapów:

1. Pierwszym etapem jest orientacja aparatu. Metashape wyszukuje wspólnych punktów na fotografiach i dopasowuje je, a także odnajduje pozycję aparatu dla
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 23:56:50
Rozmiar: 459.77 MB
Seedów: 40
Peerów: 16
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


"ABBYY FineReader 14 Enterprise to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft Word, Excel i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.

Cechy programu ABBYY FineReader 14 Enterprise:

- Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu.
- Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu.
- Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego.
- Kompleksowa praca z plikami PDF.
- Niezrównana wydajność pracy.
- ABBYY FineReader 14 Enterprise eliminuje konieczno
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-12-12 23:47:54
Rozmiar: 12.85 MB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 82 razy

Komentarze: 0


Możliwości
proste i szybkie wdrożenie w sieci dostawcy
przeglądanie otwartych ( niezaszyfrowanych ) strumieni UDP (multicast), HTTP, HLS (m3u8), RTMP itp.
indywidualne lub ogólne ustawienia kanałów
przełączać się pomiędzy listami wielu kanałów
możliwość zapisu strumienia do pliku
OSD (okno informacyjne w dolnej części okna wideo) - głośność i nazwa kanału, wskaźnik nagrywania
lista kanałów w oknie wideo
steruj wideo z klawiatury (klawisze, zobacz krótką pomoc w samym programie)
Obsługa programów telewizyjnych w formatach XMLTV, JTV, TXT (automatyczne pobieranie, rozpakowywanie, dopasowywanie)
program do zapisu / podglądu
nagrywanie w tle dowolnej liczby kanałów (ograniczone przez możliwości linii abonenckiej i dostawcę)
możliwość używania dowolnego smartfona jako panelu sterowania odtwarzacza

my sami nie zapewniamy usług IPTV, ale dajemy graczowi możliwość korzystania z usługi dostawcy lub oglądania kanałów z otwartych źródeł
odtwarzacz nie jest przeznaczony do oglądan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 17:48:06
Rozmiar: 1.42 GB
Seedów: 88
Peerów: 47
Pobrano: 74 razy

Komentarze: 0


Easy English ™ Platinum, zaprojektowany przez ekspertów języków uniwersyteckich, to interaktywny system nauczania, który udowodnił, że szybko i łatwo nauczy Cię angielskiego. Dzięki progresywnej lekcji uczenia się, technologii rozpoznawania mowy i nauki immersji będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie mówić po angielsku. Buduj słownictwo, ćwicz konwersacje w świecie rzeczywistym i doskonal swoją wymowę.

Nowe i ulepszone funkcje

Poza czytaniem, pisaniem, słuchaniem i mówieniem

- Warsztat wymowy
- Symulowane rozmowy
- Interaktywny słownik
- Gry, aby wzmocnić umiejętności
- Filmy kulturalne.

Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie językowe
Elastyczny system immersji ™ wprowadza Cię w rzeczywiste scenariusze, w których możesz korzystać z native speakerów, aby szybciej się uczyć. Określ swoje cele związane z językiem w celu spersonalizowanego uczenia się - dowiesz się dokładnie, czego potrzebujesz w podróży, firmie lub szkole, dokładnie wtedy, gdy te
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 15:29:54
Rozmiar: 9.65 MB
Seedów: 38
Peerów: 21
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 0


Driver Magician to niewielki, prosty w obsłudze i funkcjonalny program, służący do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows. Dysponuje on wszystkimi niezbędnymi narzędziami do obsługi sterowników i poprawnie pracuje nawet na starszych edycjach systemu Microsoftu, dzięki czemu uznawany jest za jeden z najlepszych w swojej kategorii.

Program charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym i modułową budową. W jego obrębie znajdziemy narzędzia, z pomocą których zaktualizujemy zainstalowane w systemie sterowniki (opcja niedostępna w wersji niezarejestrowanej), stworzymy ich kopie zapasową i w razie potrzeby przywrócimy ją, a także skutecznie odinstalujemy zbędne w danym momencie pozycje. W przypadku funkcji tworzenia backupu Driver Magician umożliwia skopiowanie sterowników do wskazanego folderu, stworzenie z nich archiwum ZIP lub samorozpakującego się pliku EXE, a także wygenerowanie automatycznego pakietu instalacyjnego.

Driver Magician polecić warto osobom często t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 15:13:29
Rozmiar: 26.47 MB
Seedów: 34
Peerów: 8
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


"ASAP Utilities to wtyczka do programu Microsoft Excel, która znacznie rozszerza jego funkcjonalność. Wśród najpopularniejszych narzędzi znajdziemy chociażby system zaawansowanego sortowania, możliwość zmiany tekstu na wielkie lub małe litery, stosowanie wzoru do wybranych komórek.

Oprócz tego można usuwać początkowe, końcowe i niepotrzebne spacje, zapisywać poszczególne arkusze jako nowe pliki czy sortować karty arkuszy według nazwy i koloru. ASAP Utilities współpracuje ze wszystkimi wersjami Excel począwszy na 2000, skończywszy na Excel 2019 oraz Excel 365.

Spis najbardziej popularnych narzędzi:

- Zaznaczanie komórki na podstawie zawartości czy formatowania
- Zaawansowane sortowanie
- Zmiana tekstu na wielkie litery lub na małe litery
- Stosowanie wybranego wzoru do wybranych komórek
- Usuwanie początkowych, końcowych i nie potrzebnych spacji
- Zapis arkuszy jako oddzielne pliki
- Sortowanie kart arkuszy według nazwy lub koloru

homepage: https://www.asap-u
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-12-12 12:26:12
Rozmiar: 39.62 MB
Seedów: 484
Peerów: 98
Pobrano: 69 razy

Komentarze: 0


Advanced SystemCare Pro
Advanced SystemCare zapewnia zautomatyzowaną i kompleksową opiekę serwisową komputerów PC z możliwością usuwania złośliwego oprogramowania, naprawy rejestru, ochrony prywatności, zwiększania wydajności i czyszczenia systemu. Zapewnia także lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z Internetu dzięki najnowszej technologii ochrony przed surfowaniem i Internet Boost, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo w Internecie i maksymalną wydajność komputera.

Co nowego w systemie Advanced SystemCare 12:
Nowa funkcja Privacy Shield chroni poufne dane przed oprogramowaniem szantażującym, witrynami wyłudzającymi informacje i wiadomościami śmieciowymi.
Zupełnie nowa cyfrowa ochrona przed odciskami palców chroni przed inwazyjnym śledzeniem online.
Nowo utworzony plik śmieciowy Wyczyść, aby wyczyścić więcej plików, w tym pamięć podręczną ikon systemu Windows 10, pamięć podręczną Microsoft Office, dzienniki Google Chrome i pliki tymczasowe, niepotrzebne pliki oprogramowania
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-12-12 11:52:59
Rozmiar: 21.24 MB
Seedów: 176
Peerów: 15
Pobrano: 78 razy

Komentarze: 0


Aktualizowanie sterowników jest zwykle pierwszym krokiem, aby uniknąć awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularne aktualizowanie sterowników to także skuteczny sposób na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i maksymalizację doznania w grach. Chociaż proces ten może być ryzykowny i frustrujący, jeśli zostanie wykonany ręcznie. Driver Booster PRO został wprowadzony, aby automatycznie pobierać i aktualizować sterowniki za pomocą jednego kliknięcia. Bazując na bibliotece chmury, Driver Booster PRO zawsze może jako pierwszy zidentyfikować przestarzałe sterowniki, a także pobrać i zaktualizować sterownik z niezrównaną prędkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to proste, skuteczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie, które pozwala na bieżąco aktualizować sterowniki.

FUNKCJE -

Aktualizuj przestarzałe sterowniki w sposób bezpieczny i szybki
- obsługuj więcej urządzeń i popraw wydajność komputera
- Aktualizuj sterowniki o 300%
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 11:27:18
Rozmiar: 482.23 MB
Seedów: 30
Peerów: 13
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


"Kompleksowy zestaw narzędzi do miksowania, masteringu i tworzenia zawartości audio umożliwia wyświetlanie wielu ścieżek, kształtu fali oraz widma. Ta zaawansowana stacja audio została opracowana z myślą o usprawnieniu obiegów pracy produkcji wideo oraz udźwiękowienia. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

Oto najlepsze w branży rozwiązanie do oczyszczania dźwięku, przywracania nagrań i dokładnego masteringu na potrzeby wideo, audycji i projektów udźwiękowienia.

- Efekty DeNoise i DeReverb

W najnowszej wersji pojawiły się dwa nowe efekty - DeNoise i DeReverb. Pierwszy z nich umożliwia usuwanie szumów tła w locie, bez wpływu na jakość nagrania. Drugi z kolei umożliwia ustawianie właściwości pogłosu na nagraniu - jego eleiminację lub wzmocnienie.

- Efekty dźwiękowe

Nowe efekty dźwiękowe odtwarzane w czasie rzeczywistym ułatwiają tworzenie materiałów o wyższej jakości w przypadku przenoszenia danych do i z programu Premier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-12 10:47:43
Rozmiar: 28.92 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


Description: YTD Video Downloader is software that allows you to download videos from YouTube, including HD and HQ videos, and many others and convert them to other video formats. The program is easy to use, just specify the URL for the video you want to download and click the Ok. It also allows you to convert downloaded videos for iPod, iPhone, PSP, Cell Phone, Windows Media, XVid and MP3. Allows you to access YouTube videos for which you need to be 18+ years of age. Now, plays videos downloaded.Features:

Get High Definition Video
Download and Watch Later
Converter Works with Most Formats
Watch on Other Devices
It’s Fast and Easy to Use
Video Player Integrated
Release Name: YTD.Video.Downloader.Pro.5.9.9.3.Multilingual-P2P+Portable
Size: 10.5/11.2 Mb
Links: Homepage – NFO – NTi

Download: NitroFlare.com
Download Portable: NitroFlare.com

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-12 05:13:05
Rozmiar: 110.03 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Added - New Module – Windows Apps Manager to uninstall Windows Apps
Added - New Module – Browser Extensions to remove popular Browsers’ extensions
Added - New Module – History Cleaner – combining Windows Cleaner, MS Office Cleaner, Browsers Cleaner
Added - Possibility to continue the uninstall of a program if it had been interrupted by a computer restart
Added - Possibility to merge traced installation logs
Improved - User Interface for faster and easier access to all the functionality of Revo Uninstaller Pro
Improved - Scanning algorithms for leftovers
Improved - Many minor and user interface improvements
Improvements in all additional tools included in Revo Uninstaller Pro
Removed Windows XP support

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-12 04:58:59
Rozmiar: 68.99 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 2


Glary Utilities 5
The No. 1 Free, Powerful and All-in-one utility for cleaning your PC

Boosts PC speed and fixes frustrating errors, crashes and freezes

Features one-click functionality and easy, automated options

Over 20 tools to maximize your Computer's performance

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 02:37:58
Rozmiar: 283.87 MB
Seedów: 41
Peerów: 37
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


"Wondershare Filmora to oprogramowanie, dzięki któremu szybko przygotujemy interesujące materiały wideo. Praca odbywa się w oparciu o czytelny interfejs użytkownika, w którym wszystkie niezbędne funkcje pogrupowano w sposób intuicyjny.

Po uruchomieniu Filmora pojawia się okno, z poziomu którego można modyfikować proporcje ekranu oraz dokonać wyboru jednego z dwóch dostępnych trybów (podstawowy oraz zaawansowany). Pierwszy z nich przeznaczony jest przede wszystkim dla początkujących użytkowników, a drugi oferuje pełnię opcji, z których skorzystają zwłaszcza ci bardziej doświadczeni.

Program pozwala na wycinanie zbędnych scen, dzielenie, łączenie plików, kadrowanie, obracanie, zmianę rozdzielczości. Operacje te wykonamy oczywiście przy użyciu osi czasu. Wraz z Filmora bez trudu uzyskamy efekt Tilt Shift, wyodrębnimy ścieżkę dźwiękową, czy nagramy zawartość ekranu komputera oraz urządzenia mobilnego.

Wondershare Filmora umożliwia ponadto nakładanie wielu filtrów i efektów graf
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 00:53:47
Rozmiar: 1.45 GB
Seedów: 56
Peerów: 19
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


"Czołowe w branży oprogramowanie do montażu wideo umożliwia obróbkę materiałów dowolnego typu w natywnych formatach, a także tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych, telewizyjnych i internetowych.

Premiere Pro jest używany przez producentów filmów, twórców z serwisu YouTube, specjalistów od postprodukcji, projektantów oraz inne osoby, które mają historię do opowiedzenia. Włącznie z Tobą.

Program oferuje możliwość tworzenia materiałów wideo w rozdzielczości standardowej, HD (720p), Full HD (1080p), 2K, 4K i 8K.

Główne cechy programu:

- Korzystając z panelu Podstawowa obróbka grafiki dostępnego w monitorze programu, można tworzyć zaawansowaną grafikę z napisami. Ułatwia on dodawanie i edytowanie szablonów animacji utworzonych w programie After Effects.
- Nowe efekty dźwiękowe i obiegi pracy pozwalają nawet początkującym uzyskać profesjonalną jakość dźwięku. Panel Podstawowa obróbka dźwięku sugeruje optymalne parametry dla muzyki, efektów, dialogu i dźwięków tła.
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 23:53:27
Rozmiar: 26.45 MB
Seedów: 113
Peerów: 20
Pobrano: 92 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do zarządzania sterownikami. Dba o każdy sterownik zainstalowany w systemie - po uruchomieniu aplikacji sprawdza, czy nie ukazała się jego nowa wersja. Po przeskanowaniu komputera pokazuje listę dostępnych aktualizacji i wystarczy tylko kliknąć, aby pobrał ich nowe wersje. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Wersja PRO pozwala na tworzenie i przywracanie kopii zapasowych (backup) zainstalowanych sterowników oraz przeprowadzanie optymalizacji driverów w celu osiągnięcia wyższej wydajności w grach komputerowych.

homepage: http://www.iobit.com/en/driver-booster-pro.php

Screeny:

https://i.postimg.cc/Y09DQxgt/Screen.png

https://i.postimg.cc/KcqHxdSj/Screen1.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 23:33:59
Rozmiar: 75.07 MB
Seedów: 73
Peerów: 17
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0


Prawdopodobnie najlepszy program do do kompleksowej optymalizacji systemów Window 7/8/10. Z jego pomocą oczyścimy dysk ze zbędnych plików, usuniemy z rejestru zbędne wpisy czy odinstalujemy niepotrzebne aplikacje.

Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej. Poszczególne opcje optymalizacji dostępne są z poziomu odpowiednich modułów, które dodatkowo zostały przez twórców opatrzone krótkimi opisami informującymi o ich możliwościach. CleanMyPC z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników, które chciałyby w prosty i szybki sposób zwiększyć wydajność swojego komputera.

CleanMyPC wyposażony został w zestaw funkcji, z pomocą których możliwe jest wyszukanie, a następnie usunięcie z powierzchni dysku twardego wszystkich niepotrzebnych danych, a także oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów, które mogą spowalniać pracę systemu Windows. W dalszej kolejności program dysponuje funkcją zarządzania aplikacjami uruch
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-11 23:29:34
Rozmiar: 49.96 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


Aiseesoft Video Downloader 7.1.10 Multilingual + Portable | 43.8/46 Mb
Aiseesoft Video Downloader is the professional online video downloader which is able to download online videos from almost 150 video sites, including YouTube, Google Video, Yahoo Video, iFilm, MySpace, Dailymotion, and many others. It support multi-downloading tasks and multi-threads. This FLV downloader can set maximum downloading tasks and maximum threads for every task. The supported protocols including http, rtsp, rtmp, mms and more threads for downloading task.Convert local or downloaded files to computer
It offers a wide selection of video formats for popular portable devices, like iPhone, iPad, Samsung Galaxy S4, etc. and media player software like Windows Media Player, VLC, and so on. So you can convert both local and downloaded videos to playable files on your devices or applications. This amazing YouTube downloader even allows you to convert video files to 3D formats.

Fast, Easy and Quality
W
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 17:14:29
Rozmiar: 125.07 MB
Seedów: 28
Peerów: 40
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


"Youtube Movie Maker to solidny program do tworzenia, nagrywania i wysyłania filmów na popularny serwis Youtube. Aplikacja przypadnie do gustu wszystkim osobom aktywnie uczestniczącym w życiu portalu, w szczególności użytkownikom nagrywającym tak zwane vlogi. Duża ilość funkcji oraz stabilne działanie to największe zalety programu.

Youtube Movie Maker posiada przyjazny dla niedoświadczonych odbiorców interfejs. Warto zwrócić uwagę na ekran startowy, na którym wybieramy jedną z trzech operacji - nagrywanie wideo, wysyłanie filmu, zarządzanie plikami. Także sam proces edycji filmów jest sprawi problemów. Do dyspozycji mamy wygodną formatkę, na którą nanosimy różnego rodzaju materiały składowe (wideo, zdjęcia, muzyka, kształty, napisy).

Główne funkcje aplikacji:
- kreator, pozwalający na szybkie stworzenie filmu z niezależnych obiektów,
- przechwytywanie sekwencji z pulpitu, okien lub zaznaczonych obszarów,
- bogata kolekcja efektów różnego rodzaju (przejścia, płynne zanikan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 14:48:59
Rozmiar: 75.99 MB
Seedów: 26
Peerów: 20
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


[Request]

Oprogramowanie do kodowania DTS-HD.

Screen: https://i.postimg.cc/4ycCDHTT/Screendts.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 12:36:49
Rozmiar: 24.22 MB
Seedów: 40
Peerów: 15
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 1


"Revo Uninstaller Pro to rozszerzona edycja narzędzia przeznaczonego do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie.

To co wyróżnia Revo Uninstaller Pro od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów.

Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller Pro jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować. Wersja Pro oferuje dodatkowo funkcję tworzenia kopii zapasowych wykonywanych czynności oraz obsługę systemów 64-bit."

homepage: http://www.revouninstaller.com/

Screen: https://i.postimg.cc/MprBFCP8/S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 11:15:59
Rozmiar: 1.18 GB
Seedów: 151
Peerów: 34
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 1


"Adobe Acrobat Pro DC wraz z usługą Adobe Document Cloud jest wyjątkowym rozwiązaniem do tworzenia, podpisywania i udostępniania dokumentów w formacie PDF.
Za pomocą programu przekonwertujemy oraz uporządkujemy własne pliki PDF. W programie znajdziemy wbudowane narzędzie do podpisywania, certyfikacji oraz weryfikacji dokumentów. Acrobat Pro DC oferuje również możliwość dodawania i edytowania tekstu w pliku PDF na tablecie iPAD, eksportowanie plików PDF do formatu Office oraz stosowania standardów ISO."

homepage: https://acrobat.adobe.com/pl/pl/acrobat/acrobat-pro.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/ZKCq0WY6/Screenaa.png

https://i.postimg.cc/L6w8Pmhw/Screenaa1.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 09:20:56
Rozmiar: 15.49 MB
Seedów: 62
Peerów: 11
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


"Revo Uninstaller Pro to rozszerzona edycja narzędzia przeznaczonego do usuwania niechcianych aplikacji zainstalowanych w systemie.

To co wyróżnia Revo Uninstaller Pro od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów.

Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller Pro jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować. Wersja Pro oferuje dodatkowo funkcję tworzenia kopii zapasowych wykonywanych czynności oraz obsługę systemów 64-bit."

homepage: http://www.revouninstaller.com/

Screen: https://i.postimg.cc/7PWhnHjw/S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 07:24:28
Rozmiar: 91.91 MB
Seedów: 68
Peerów: 24
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 1


"Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego programu służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika str
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 06:31:51
Rozmiar: 549.60 MB
Seedów: 95
Peerów: 21
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


"ABBYY FineReader 14 Corporate to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft Word, Excel i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.

Cechy programu ABBYY FineReader 14 Corporate:

- Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu.
- Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu.
- Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego.
- Kompleksowa praca z plikami PDF.
- Niezrównana wydajność pracy.
- ABBYY FineReader 14 Corporate eliminuje konieczność
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-11 00:32:51
Rozmiar: 72.46 MB
Seedów: 60
Peerów: 7
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


"Power-user to wszechstronny dodatek, który oferuje dziesiątki narzędzi do usprawnienia prezentacji. Posiada wiele funkcji do tworzenia lepszych prezentacji: 200 szablonów PowerPoint, ponad 2000 ikon, 125 edytowalnych map, wykresów Gantta, wykresów Mekko, zdjęć i diagramów. Pomaga zautomatyzować zadania formatowania, takie jak zmiana kolorów, czcionek, wykresów lub wyrównanie dla całej prezentacji."

homepage: https://www.powerusersoftwares.com

Screeny:

https://i.postimg.cc/B6gX4Jww/Screenpower.png

https://i.postimg.cc/3xmr3KkC/Screenpower1.png

https://i.postimg.cc/wBzqvSJK/Screenpower2.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 23:24:29
Rozmiar: 44.84 MB
Seedów: 10
Peerów: 12
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0


"Object2VR jest programem do tworzenia filmów obiektowych (z serii fotografii wykonanych pod różnymi kątami) w formacie QuickTime VR (QTVR) lub Macromedia Flash 8 oraz Flash 9, z takimi właściwościami jak modyfikowalne skórki i auto-rotacja.

Najważniejsze funkcje programu Object2VR Studio:

- dane wejściowe - pozwala na tworzenie obiektów z 1 obrazu bądź wielu wierszy obrazów. Wspierane formaty to: JPG, PNG, TIFF oraz QuickTime VR
- podgląd stanów - Object2VR Studio ma możliwość wyświetlenia obiektów w różnych wariantach (np. kolorystycznych)
- Hotspoty - umożliwiają dodanie interaktywności do obiektów wywołując np. okna informacyjne, otwieranie stron internetowych i innych działań
- edytor skórek - Object2VR Studio pozwala na zaprojektowanie własnego wyglądu dla odtwarzacza, można dodawać własne grafiki, przyciski aby dostosować odtwarzacza pod klienta bądź zlecenie
- eksport - eksport obiektu i wszystkich jego elementów jako 1 plik SWF lub QuickTime VR
- blokady - mo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 17:51:35
Rozmiar: 163.09 MB
Seedów: 33
Peerów: 10
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Burning Studio 20 to aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray.

Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio oferuje dodatkowo funkcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania oraz wygodne tworzenie pendrive'ów z muzyką do samochodowych zestawów audio.

Ashampoo Burning Studio 20 pozwala także tworzyć i nagrywać obrazy ISO, CUE/BIN oraz pracować w oparciu o własny format zapisu danych - ASHDISC. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 14:50:51
Rozmiar: 291.34 MB
Seedów: 73
Peerów: 33
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja pakietu biurowego, cieszącego się coraz większą popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Duże podobieństwo interfejsu i oferowanej funkcjonalności do konkurencyjnego oprogramowania Microsoftu, a także fakt, iż tworzony jest on przez Chińczyków sprawia, że bardzo często WPS Office określany jest mianem "chińskiej podróbki Office'a".

W skład pakietu wchodzą 3 najczęściej wykorzystywane aplikacje biurowe - edytor tekstu WPS Writer, arkusz kalkulacyjny WPS Spreadsheets oraz narzędzie do tworzenia prezentacji WPS Presentation. Wszystkie one posiadają zbliżony interfejs graficzny i oferują podobny zestaw funkcji, co popularny, ale płatny Microsoft Office.

Zaletą WPS Office jest szybkość działania oraz wsparcie dla mechanizmu kart, pozwalającego na pracę z wieloma plikami jednocześnie, bez konieczności przełączania okien. Pakiet wyposażony został we wbudowany konwerter plików do formatu PDF, a także pozwala zabezpieczać tworzone dokumenty hasłem. Poza możl
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 13:22:03
Rozmiar: 156.14 MB
Seedów: 18
Peerów: 28
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


"Książka niezbędna dla każdego, kto profesjonalnie podchodzi do nauczania i studiowania języka angielskiego. Polecana dla nauczycieli, językoznawców, studentów filologii angielskiej i kolegiów językowych. Obejmuje szeroki zakres języka mówionego i pisanego. Oparta na Cambridge International Corpus, co gwarantuje jej aktualność. Pierwsza część From Word to Grammar an A-Z zawiera, uporządkowane alfabetycznie, objaśnienia terminów gramatycznych i leksykalnych. W części drugiej informacje dotyczące gramatyki zostały szczegółowo opisane i podzielone tematycznie."

homepage: https://www.cambridge.org/us/cambridgeenglish/catalog/grammar-vocabulary-and-pronunciation/cambridge-grammar-english

Screeny:

https://i.postimg.cc/4xQ9HtfL/Screen0.png

https://i.postimg.cc/RZ5FR0sk/Screen1.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 12:00:34
Rozmiar: 43.66 MB
Seedów: 14
Peerów: 5
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


EssentialPIM Pro to rozbudowana wersja popularnego organizera, pozwalającego między innymi na: zarządzanie czasem i planowanie zadań. Przejrzysty interface aplikacji oraz intuicyjna obsługa pozwoli na szybką i sprawną obsługę nawet dla początkujących użytkowników.

Aplikacja współpracuje MS Outlook, pozwala także użytkownikowi na import i export plików HTML, RTF, CSV, TXT. Program pozwala na zabezpieczenie zapisywanych danych hasłem.

Dodatkowe funkcje wersji Pro:

- dostęp do bazy, przez wielu użytkowników poprzez sieć
- możliwość wykonywania automatycznego backupu, według określonych parametrów
- zaawansowana obsługa kopii zapasowych
- wysyłanie wiadomości e-mail
- synchronizacja danych z Google Sync, MS Outlook, czy też system Windows Mobile.

homepage: https://www.essentialpim.com/pc-version/business-edition

Screeny:

https://i.postimg.cc/14hd7hZm/Screen1.png

https://i.postimg.cc/6QpBfR0H/Screen2.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 09:34:19
Rozmiar: 33.27 MB
Seedów: 37
Peerów: 9
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0


"Glary Utilities PRO - komercyjna wersja programu do konserwacji systemu Windows. Polski język oraz przejrzysty interfejs czynią ten program bardzo przydatnym również dla początkujących użytkowników którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

Uruchamiając program i przechodząc do zakładki "Konserwacja" mamy do dyspozycji następujące funkcje:
• Czyszczenie rejestru - naprawia nieważne lub nieprawidłowe wpisy rejestru
• Naprawa skrótów - czyści nieprawidłowe skróty
• Menadżer startowy - czyści niebezpieczne pozycje startowe
• Czyść pliki tymczasowe - czyści pliki tymczasowe i odzyskuje miejsce na dysku
• Zacieranie śladów - wymazuje Twoją historie i internetowe ślady
• Usuwanie spyware - usuwa spyware i adware.

Przechodząc do zakładki "Moduły" znajdziemy narzędzie posegregowane według następujących funkcjonalności:
• Czyszczenie
• Optymalizacja
• Prywatność
• Pliki & Foldery
• Narzędzia systemowe."

homepage: http://www.glarysoft.com/g
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-10 07:37:03
Rozmiar: 16.96 MB
Seedów: 24
Peerów: 4
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


"Bandicam to coraz popularniejsze narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo, będące ciekawą alternatywą dla niedoścignionego dotąd Frapsa.

Program pozwala na przechwytywanie i zapisywania na dysku komputera sekwencji wideo w maksymalnej rozdzielczości 2560x1600 oraz wartości FPS w zakresie 5 do 60 klatek. Przy jego użyciu możliwe jest tworzenie tzw. screenshotów oraz nagrywanie wideo z gier, aplikacji itp. w trybie pełnoekranowym, ale również dowolnym innym rozmiarze zadeklarowanym przez użytkownika. Bandicam obsługuje biblioteki DirectX oraz OpenGL.

Cechy charakteryzujące narzędzie to niewielkie rozmiary, lekkość i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Ponadto jego zaletą są stosunkowo niskie rozmiary tworzonych plików wideo, wysoka ich jakość oraz możliwość nagrywania długich materiałów wideo (ponad 24-godzinnych) i brak limitu wielkości pliku (ponad 3,9 GB). Bandicam potrafi kontrolować wartości FPS (ilość klatek na sekundę) podczas gran
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 23:29:33
Rozmiar: 35.58 MB
Seedów: 35
Peerów: 8
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


"Xilisoft Video Converter Ultimate jest szybkim, rozbudowanym ale i łatwym w użyciu narzędziem do konwersji plików audio/video. Obsługuje napopularniejsze formaty video takie jak: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP i audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG. Dzięki temu programowi można ławto przekonwertować pliki video do formatów akceptowalnych przez takie urządzenia jak PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad i inne.

Najważniejsze funkcje programu Xilisoft Video Converter Ultimate:

- konwersja formatów HD i SD,
- konwersja pomiędzy formatami: MP3, WMA, WAV, AAC i innych,
- konwersja plików video dla iPhone, PSP, PS3, Xbox, telefony, odtwarzacze MP4, telefony Google, Apple iPad,
- edycja plików video - dzielenie, scalanie, dodawanie znaków wodnych, napisów, ścieżek.

Obsługiwane formaty wejśćiowe:

Video:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 16:57:10
Rozmiar: 789.14 MB
Seedów: 43
Peerów: 53
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


"ARCHLine.XP to profesjonalny program CAD 3D BIM dla architektów oraz projektantów wnętrz i mebli. Umożliwia niezwykle szybkie i kompleksowe zaprojektowanie dowolnych obiektów architektonicznych, wnętrz i mebli oraz wykonanie ich realistycznych wizualizacji. Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi (graficzne podpowiedzi) program jest bardzo łatwy w obsłudze, co docenią zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy.

Natywny format bibliotek programu Autodesk Revit®

Oprogramowanie ARCHLine.XP wyróżnia bogata funkcjonalność. Na uwagę zasługują m.in.: pełna kompatybilność z plikami RVT (natywny format bibliotek Autodesk Revit®), znany z AutoCAD® sposób zarządzania warstwami i wydrukiem, zaawansowane funkcje projektowania terenu łącznie z integracją z Google Maps.

Główne cechy ARCHLine.XP

Architektura:

• Osie– tworzenie osi o nieregularnym układzie, w kształcie okręgów, system osi konstrukcyjnych

• Schody– możliwość zmiany geometrii każdego schodka indywid
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 15:05:35
Rozmiar: 155.84 MB
Seedów: 29
Peerów: 20
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Burning Studio 20 to aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray.

Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio oferuje dodatkowo funkcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania oraz wygodne tworzenie pendrive'ów z muzyką do samochodowych zestawów audio.

Ashampoo Burning Studio 20 pozwala także tworzyć i nagrywać obrazy ISO, CUE/BIN oraz pracować w oparciu o własny format zapisu danych - ASHDISC. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 11:19:02
Rozmiar: 650.21 MB
Seedów: 49
Peerów: 6
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


"Mediachance Dynamic Auto-Painter (w skrócie DAP) to interesujące narzędzie, które zamieni zdjęcia, trójwymiarowe obiekty i rysunki w obrazy. Aplikacja symuluje dzieła powstające różnymi technikami (akwarela, ołówek, ilustracja książkowa), a nawet imitujące znanych artystów (Frank Weston Benson, Camille Pissarro, Paul Cezanne, Gustav Klimt, Claude Monet, Giuseppe Arcimboldo, John Singer Sargent i inni). Jak sama nazwa wskazuje, proces konwersji jest przeprowadzany w sposób dynamiczny - użytkownik może obserwować powstawanie grafiki "krok po kroku". Obrazy wyróżniają się wysoką jakością oraz zachowaniem wierności szczegółów.

Główne cechy programu Dynamic Auto-Painter:
- obsługa plików w formatach PNG, JPEG, BMP, PCX, TGA, TIFF, PSD, PCD, WMF, EMF,
- wbudowany prosty eksplorator dysku,
- opcja zapisu w postaci plików PSD z warstwami,
- możliwość korzystania z masek (zwiększanie nieostrości, uwydatnianie detali, usuwanie niepotrzebnych fragmentów, wymazywanie),
- wygodny pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 05:59:03
Rozmiar: 91.71 MB
Seedów: 43
Peerów: 10
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0


Stellar Windows Data Recovery to oprogramowanie do odzyskiwania uszkodzonych, skasowanych bądź niedostępnych danych. Umożliwia przywrócenie plików MS Office, zdjęć, filmów, muzyki i dowolnych innych typów danych utraconych z powodu awarii systemu, działania wirusa bądź sformatowania dysku. Obsługuje on dyski nawet większe niż 2 TB i pozwala na przywracanie usuniętych partycji. Posiada on intuicyjny interfejs i zaawansowane opcje skanowania oraz wyszukiwania.

Najważniejsze cechy programu Stellar Phoenix Windows Data Recovery Technician:

- Odzyskiwanie danych w Windows - przywracanie dowolnych typów plików takich jak np. filmy, muzyka, dokumenty
- Odzyskiwanie danych z dysków nawet powyżej 2 TB oraz pamięci zewnętrznych takich jak napędy USB, pamięci Flash czy karty pamięci
- Przywracanie usuniętych partycji oraz danych ze sformatowanych partycji
- Stellar Windows Data Recovery Technician zapewnia odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych zapisanych na kartach pamięci
- Gł
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 5651 - 5700 | 5701 - 5750 | 5751 - 5755
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty