Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
92,727
113
6
192,668
127
2
8,373
22
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 501 - 550 | 551 - 600 | 601 - 611
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Dźwięk (612),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:21:49
Rozmiar: 47.18 MB
Seedów: 18
Peerów: 37
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


Any Video Converter Ultimate 6.2.7 (PL)

Any Video Converter to bardzo dobre narzędzie pozwalające na szybką konwersję video pomiędzy rożnymi formatami plików.
Program charakteryzuje wysoka jakość plików wyjściowych oraz wsparcie dla najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI,MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Dużą zaletą Any Video Converter jest funkcja konwersji nie tylko do formatów przeznaczonych dla komputera czy urządzeń typu DVD, ale również na telefony komórkowe. Dla formatu MP4 autorzy przygotowali sporo możliwości konfiguracyjnych dla dźwięku i obrazu np. rozmiar video, próbkowanie audio itp.

Poza funkcjonalnością konwersji wideo narzędzie wyposażone zostało w opcje, pozwalające dowolnie zmieniać rozmiar obrazu w materiale wyjściowym oraz wycinać i uwzględniać podczas pracy jedynie wybrane fragmenty pliku. Z pomocą Any Video Converter scalimy także kilka klipów w jeden materiał wideo.

Aplikac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 10:26:11
Rozmiar: 132.96 MB
Seedów: 55
Peerów: 8
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Movavi VideoSuite to rozbudowany, ale prosty w obsłudze pakiet multimedialny, zawierający narzędzia do zarządzania multimediami, zdjęciami i danymi.

W skład Movavi VideoSuite wchodzi zestaw aplikacji, pozwalających na wykonywanie wielu najpopularniejszych operacji na filmach, muzyce, zdjęciach i danych. Wszystkie one posegregowane i umieszczone zostały na zakładkach, w których znajdziemy m.in. narzędzia do konwersji, edycji i dzielenia video; tworzenia płyt DVD/Blu-Ray z filmami; przechwytywania obrazu z kamerki internetowej, pulpitu lub urządzenia zewnętrznego (VHS, TV itp.); odtwarzania i edycji wideo w 3D; konwersji muzyki pomiędzy różnymi formatami; tworzenia nośników Audio-CD i MP3-CD; rejestrowania dźwięku z mikrofonu; nagrywania danych i obrazów na płyty; zgrywanie zawartości nośników do postaci obrazów płyt oraz tworzenia ze zdjęć pokazów slajdów i udostępniania ich online.

W wersji 18 pakietu poczyniono zmiany wpływające na szybkość konwersji. Ponadto pojawiły się nar
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 05:08:55
Rozmiar: 91.47 MB
Seedów: 33
Peerów: 18
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


"Program przeznaczony do nagrywania, edycji, miksowania oraz masteringu dźwięku. Aplikacja oferuje wysoką jakość audio, rozdzielczość (bit deph) może sięgać 32 bitów, zaś częstotliwość próbkowania potrafi wynosić 384 kHz. Program wyposażono w silnik edycji, który pozwala na modyfikowanie ścieżek bez strat w jakości dźwięku.

Aplikacja posiada typowe narzędzia do edycji audio, pozwalające na zaznaczanie, wycinanie, kopiowanie i wklejanie wybranych fragmentów nagrań (również przy użyciu metody przeciągnij i upuść). Program ma możliwość softwarowej emulacji przedwzmacniacza audio. Dostępne jest tworzenie etykiet i markerów dla wybranych regionów ścieżki, a także zapisywanie jej fragmentów jako osobnych plików. Warto dodać, że historia wprowadzanych zmian obejmuje dowolną ilość wpisów, w związku z tym łatwo cofnąć lub ponowić wybrane modyfikacje. Nagrywanie może być uruchamiane w związku z określonym czasem oraz poziomem głośności na wejściu audio.

Program oferuje analizę audio w cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 01:07:33
Rozmiar: 22.07 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja aplikacji przeznaczonej do pobierania i konwertowania ścieżki dźwiękowej z filmików publikowanych na łamach serwisów YouTube, SoundCloud, Vimeo, Flickr oraz DailyMotion.

Program charakteryzuje się szybkim działaniem i bardzo prostą obsługą. Chcąc pobrać ścieżkę dźwiękową z dowolnego klipu wystarczy, że skopiujemy z przeglądarki link do niego, a następnie wkleimy go w głównym oknie narzędzia. Z poziomu aplikacji możliwe jest pobieranie pojedynczych materiałów, jak również całych playlist czy multimediów dostępnych w obrębie wybranego kanału. 4K YouTube to MP3 posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający słuchanie pobranych utworów. Dodatkowo oferuje on również możliwość generowania list odtwarzania w formacie M3U.

Wbrew nieco mylącej nazwy aplikacja umożliwia zapis ścieżki dźwiękowej do plików MP3, a także M4A i OGG. Użytkownik posiada także możliwość definiowania jakości wyjściowej (w zakresie 128-320 kbps).

homepage: https://www.4kdownload.com/pl/pro
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 18:44:19
Rozmiar: 95.24 MB
Seedów: 23
Peerów: 24
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Video Converter to propozycja dla osób stojących przed koniecznością zmiany formatu pliku wideo na inny. Oprogramowanie charakteryzuje się intuicyjnym iterfejsem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli trudności z jego obsługą.

Program pozwala na przeprowadzenie konwersji do plików wyjściowych AVI, MKV, MPEG, WMV, MP4. Istnieje również możliwość wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku MP3, AAC, OPUS, WVA, FLAC, OGG, WMA. Szeroka gama obsługiwanych typów danych umożliwia odtwarzanie na takich urządzeniach jak iPad, iPhone, Apple TV, PlayStation, Xbox, Windows Phone oraz publikowanie w serwisach typu Facebook, Youtube, MyVideo, Dailymotion oraz Vimeo."

homepage: https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0096/multimedia-software/video-converter

Screeny:

https://i.postimg.cc/jSP9D6p4/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/nL1PkFcs/Screen1.jpg

https://i.postimg.cc/Kzqp60Tx/Screen2.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 08:21:12
Rozmiar: 1.38 GB
Seedów: 43
Peerów: 46
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 1


"MAGIX Photostory Deluxe to zaawansowany program do tworzenia efektownych pokazów slajdów z osobistych zbiorów zdjęć i filmów. Program pomoże łatwo przekształcić wspomnienia w spektakularny film, łączący w sobie zarówno zdjęcia, filmy, muzykę, teksty oraz efekty specjalne, renderowane przez program. Pokazy można prezentować w rozdzielczościach do 4K, także w 3D.

Program posiada kolekcję estetycznych szablonów tematycznych, które można wykorzystać, aby w kilkanaście sekund stworzyć własny pokaz. Projekt wzbogacić można o ponad 300 efektów i przeszło 400 dźwięków i piosenek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać wszystko od podstaw i bez szablonu dopracować każdy szczegół.

Grafiki, filmy i dźwięki można dowolnie umieszczać na 8 ścieżkach. Program pozwala na obróbkę materiałów panoramicznych i nagrywanych kamerkami 360°. Zdjęcia można poprawić przy umieszczaniu w pokazie, a do filmów zastosować stabilizację obrazu, korzystając z profesjonalnej wtyczki proDAD Mercalli V2. Do dy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-04 03:12:47
Rozmiar: 5.41 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


Opis zastosowania:

Zintegrowany z Windows od początku czasu, Explorer jest tak
wszechobecny, że prawie zapomnimy, że możemy go użyć
inne oprogramowanie. XYplorer (wcześniej TrackerV3) jest jednym z nich i
skorzystałbym z bycia w tej "instytucji", co Firefox jest w IE. jego
Interfejs natychmiast przypomina działanie przeglądarki dla lisa (lub
czy to jest czerwona panda?) i to nie tylko na powierzchni, jak przynosi
nawigację kart do katalogów.

Ale większość XYplorer jest niezaprzeczalnie jego panelem. Znajduje się u dołu
na ekranie, daje dostęp do wszystkich właściwości pliku
wybrane, bez konieczności klikania prawym przyciskiem myszy. Integruje moduł
bardziej zaawansowane wyszukiwanie niż Windows. Karta podglądu pliku
Panel zawiera przegląd zdjęć, filmów, stron HTML lub plików
dźwięku. W tym przypadku można nawet modyfikować bezpośrednio
tagi mp3.


Minimalne wymagania systemowe:

Systemy operacyjne: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Pamięć RAM: 512 MB

Wymagana pr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-04 03:10:58
Rozmiar: 489.94 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0


Przechwytuj i edytuj swoje filmy.
Studio Camtasia to profesjonalny pakiet wideo znany głównie z narzędzia do przechwytywania ekranu (screencast) i związanego z nim oprogramowania do edycji. Wysoka funkcjonalność, Camtasia Studio to nie wszystko, co niezrozumiała fabryka gazu. Wręcz przeciwnie, mając interfejs, który pozwoli każdemu na szybkie zapoznanie się z jego otoczeniem. Oprogramowanie jest często zalecane w celu tworzenia pokazów, szkoleń lub samouczków wzbogaconych o oprogramowanie lub aplikację.

Oprócz edycji obrazu i dźwięku na żywo, użytkownik może importować obrazy, audio i wideo (do 4K) na praktycznie dowolną liczbę ścieżek.

Oprogramowanie pozwala dodawać: adnotacje (bąbelki, strzałki, kształty, stylizowane klatki lub kombinacje klawiszy), przejścia (blaknięcie, ruchy, obiekty itp.), Animacje (powiększanie, krycie, skalowanie itp. .), Zachowania, Efekty kursora, Efekty wizualne itp. Wszystkie te efekty lub dodatki można skonfigurować w stosunkowo wygodnym okienku par
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-03 00:45:08
Rozmiar: 7.50 MB
Seedów: 5
Peerów: 8
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja programu będącego ciekawą propozycją dla użytkowników, poszukujących prostego i wygodnego narzędzia do podstawowej edycji materiału wideo. Narzędzie umożliwia m.in. sprawne wycinanie niechcianych fragmentów filmu czy też wyodrębnianie z niego ścieżki dźwiękowej.

Jednym z największych atutów programu jest jego prostota. Nie został on stworzony by konkurować z rozbudowanymi pakietami do edycji wideo, jednak doskonale sprawdza się w prostych zadaniach, które bez przeszkód wykonać może nawet początkujący użytkownik. Oferowana funkcjonalność umożliwia wycinanie wybranych fragmentów materiału, tworzenie z nich odrębnych plików wideo, zastępowanie ich innymi filmikami, przechwytywanie poszczególnych klatek i zapisywanie ich w postaci zrzutu ekranu (plik w formacie BMP), jak również usuwanie z filmu ścieżki dźwiękowej. Twórcy wyposażyli aplikację w opcje edytora tagów oraz funkcję dostarczającą szczegółowych informacji o wczytanym pliku wideo."

homepage: http://www.m
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-02 01:02:12
Rozmiar: 36.37 MB
Seedów: 27
Peerów: 8
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0


"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 23:23:23
Rozmiar: 30.47 MB
Seedów: 14
Peerów: 7
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0


"EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo soft posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz."

homepage: https://www.poikosoft.com/audio-converter

Screen: https://i.postimg.cc/tC1ntNcb/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 05:38:32
Rozmiar: 20.97 MB
Seedów: 48
Peerów: 3
Pobrano: 123 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja jednego z najpopularniejszych programów do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone zo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Biurowe


Dodał: adolek17
Data dodania:
2018-09-27 16:49:22
Rozmiar: 1.69 GB
Seedów: 26
Peerów: 0
Pobrano: 306 razy

Komentarze: 9


Według wcześniejszych zapowiedzi koncernu Office 2019 miał być ostatnią wersją pakietu biurowego z tzw. wieczystym wsparciem. Jego użytkownicy mogą liczyć jedynie na poprawki z zakresu bezpieczeństwa. Nowe funkcje mają pojawiać się wyłącznie w ramach usługi Office 365 dostępnej w abonamencie. Na szczęście Microsoft planuje kolejną wieczystą wersję pakietu, co oznacza, że przesiadka na rozwiązania w chmurze będzie się odbywać w nieco wolniejszym tempie.

W skład Office 2019 wchodzą tradycyjnie aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access i Publisher. Cztery ostatnie nie będą dostępne dla użytkowników pakietu w systemie macOS. Dodatkowo warto pamiętać, że Office 2019 jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10. Oto kolejny sposób, w jakim koncern z Redmond stara się zachęcić do porzucenia starszych wersji ‘okienek’. Jedynym sposobem na dostęp z poziomu Windows 7 i 8 jest wykupienie subskrypcji na Office 365. Office 2019 dla
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 20:40:55
Rozmiar: 49.14 MB
Seedów: 70
Peerów: 20
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


YTD Video Downloader to narzędzie umożliwiające pobieranie filmów z najpopularniejszych serwisów internetowych typu YouTube, Facebook, Ustream.tv, Vimeo, RedTube i Myspace Video itd..

Oprócz tego aplikacja pozwala na konwertowanie pobranych klipów wideo do odpowiednich formatów. Aplikacja jest banalnie prosta i co najważniejsze wygodna w obsłudze. Żeby pobrać dowolny film z Internetu, należy skopiować jego adres URL do schowka z poziomu przeglądarki, a po chwili pojawi się automatycznie w odpowiednim polu w programie. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk pobierz, który ściągnie plik wideo na dysk twardy. Użytkownik może ustawić jakość pobieranego filmu poprzez wybranie dowolnego formatu - HQ 360p, HQ 480p, HD 720p lub FullHD 1080p. Program YTD Video Downloader domyślnie zapisuje wszystkie pobrane klipy wideo do formatu FLV. W tym wypadku warto przekonwertować plik wideo do innego formatu, obsługiwanego przez aplikację
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 17:11:34
Rozmiar: 1.25 GB
Seedów: 45
Peerów: 16
Pobrano: 102 razy

Komentarze: 0


F_INFO


Jest to dźwiękowa wersja kursu "FISZKI - Słownictwo" i również składa się z sześciu części (sześciu tytułów w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każdy tytuł zawiera około 200 minut nagrań, co łącznie stanowi ponad 20 godzin kontaktu z językiem angielskim. Ta baza leksykalna przyda się zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

F_DANE

wielkość całości: 1 GB
rodzaj kompresji: rar
zawartość uploadu: mp3
wersje językowe: PL, ENG
brak danych naprawczych

==Torrent==
Kategoria: Programy » Themes


Dodał: maddcin
Data dodania:
2018-09-22 19:48:53
Rozmiar: 34.41 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


super theme dla windowsa 7 16 fotek plus dzwieki ze starego tomba z ps1 polecam


seeda nie widac ale jest w dzien przewaznie seedujcie nie tylko wy chcecie to theme

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-19 10:06:10
Rozmiar: 603.67 MB
Seedów: 38
Peerów: 6
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


"MAGIX Movie Edit Pro to program do nieliniowej edycji filmów, w którym można zmontować profesjonalnie wyglądający film i przygotować płytę DVD. Poza możliwością docinania ujęć znajdziemy tu bibliotekę przejść, napisy, bogate narzędzia do sterowania kolorem, a nawet możliwość zmiany tła w nagraniach na greenscreenie.

W programie użytkownik ma do dyspozycji w sumie 99 ścieżek multimedialnych, na które może nanosić projekty. Wideo i dźwięk pochodzące z tego samego źródła są ułożone na jednej ścieżce, oszczędzając w ten sposób miejsce. Ponadto program identycznie traktuje materiały z różnych typów kamer i pozwala zapisać projekt w jednolitym formacie. Tryb multicam pozwala łączyć nagrania z maksymalnie czterech kamer i automatycznie je dopasuje na podstawie ścieżek dźwiękowych. Dla każdej z nich program posiada mechanizmy usuwania zniekształceń obiektywu o stabilizacji obrazu.

Ujęcia można docinać na wiele sposobów, dzieląc je na części, usuwając początek lub koniec. Ponadto pro
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: PROAC
Data dodania:
2018-09-15 14:51:27
Rozmiar: 504.80 MB
Seedów: 123
Peerów: 113
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0


Camtasia 2018.0.3 EN

...( Opis )...

Program umożliwia przechwytywanie zawartości tego co dzieje się na pulpicie komputera lub jego części do pliku wideo. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

Na tle konkurencji program wyróżnia się rozbudowanym edytorem wideo, który pozwala np. "odchylić" klip od jednej z osi, co w efekcie końcowym da wrażenie efektu 3D. Oprócz tego posiada możliwość pracy z wieloma ścieżkami wideo oraz audio, efekty przejść i bardzo rozbudowaną bibliotekę z gotowymi tłami, grafikami czy animacjami. Użytkownicy dostają też do dyspozycji kilka utworów muzycznych, które można umieszczać jako podkład dźwiękowy w swoich produkcjach.

Co ciekawe, Camtas
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-10 18:13:38
Rozmiar: 46.61 MB
Seedów: 10
Peerów: 7
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


"REAPER to potężne i nieustannie rozwijane wirtualne studio nagrań, umożliwiające nie tyle tworzenie muzyki, co również jej edycję, miksowanie, przetwarzanie i mastering.

Wśród wielu niewątpliwych zalet programu należy wymienić jego ogromną funkcjonalność, wsparcie dla dużej liczby różnych rodzai pluginów i efektów, a także możliwość dostosowywania narzędzia do własnych potrzeb. W zasadzie możliwości REAPERa ogranicza jedynie inwencja twórcza i umiejętności jakie posiada użytkownik. Przy jego użyciu zmiksujemy ze sobą dwa lub więcej utworów, poprawimy jakość ścieżek audio, wzbogacimy je o ciekawe efekty, a także stworzymy od podstaw własny utwór i przygotujemy go w odpowiedniej formie do rozpowszechniania. Narzędzie doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych, jak również jako narzędzie pracy profesjonalnych studiów nagrań.

Program umożliwia wielokanałową edycję audio, przechwytywanie sygnałów z wielu źródeł jednocześnie, a także obsługę niemalże każdego rodzaju sprzętu,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: hardfall
Data dodania:
2018-09-08 12:25:12
Rozmiar: 1.68 GB
Seedów: 7
Peerów: 1
Pobrano: 111 razy

Komentarze: 3


...( Info )...


WSTAWKA SROMOTNIKA !

Win JG7 HP&Pro x64


W związku z tym, że M$ wydaje coraz więcej psujących system oraz szpiegujących poprawek oraz tym, że Win 7 im starszy tym coraz większy (magazyn WinSxS ma obecnie monstrualny rozmiar ok. 8,5 GB!!!), a ryzykowne zredukowanie go do jakiegoś sensownego gabarytu ok. 3 GB jest coraz bardziej czaso- i pracochłonne, postanowiłem więc stworzyć modyfikację Win 7 aktualną, pozbawioną tego potężnego balastu magazynu WinSxS. Niestety pociąga to za sobą brak możliwości updatowania systemu.


...( Opis )...
1. Dodano:

IE11, NetFramework, poprawki z Windows Update wydane do końca grudnia 2017 roku, Notepad2, HashChek, 2 kompozycje graficzne, tryb pracy na dyskach SSD oraz dla gier.
(W obrazie znajduje się 8 wersji: 4 bez sterowników USB3 i NVMe i 4 ze zintegrowanymi sterownikami)2. Usunięto

Wersja Lite:
- centrum powitalne i centrum akcji,
- Windows Update
- Defender,
- przykładowa muzyka, wideo i obrazy, wy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-07 17:17:22
Rozmiar: 88.40 MB
Seedów: 22
Peerów: 7
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do tworzenia prezentacji, poradników i screencastów. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi w swojej kategorii tematycznej - wyróżnia się pokaźną liczbą funkcji przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi i przejrzystości działania. Prezentacje stworzone w programie mogą zostać bezproblemowo zapisane w postaci obrazów (JPEG, PNG) lub plików wideo (WMV, AVI, MPEG4, WebM).

Główne cechy programu:
- edytor prezentacji, oparty na w pełni funkcjonalnej osi czasu (przesuwanie, blokowanie, ukrywanie, przycinanie, dzielenie ścieżek; zapętlanie odtwarzania; wstawianie pustych klatek itd.)
- rejestrator audio,
- dwa tryby rejestrowania obrazu (inteligentne przechwytywanie, nagrywanie pełnego ruchu),
- dwa tryby widoku slajdów (miniatury i tytuły),
- wygodne tworzenie nowych profili nagrywania - wystarczy wypełnić odpowiednie pola (nazwa, opis, typ, liczba klatek na sekundę, kodek wideo, ustawienia audio, parametry wyświetlania kursora
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-05 08:00:57
Rozmiar: 3.32 MB
Seedów: 153
Peerów: 17
Pobrano: 165 razy

Komentarze: 4


"DriverEasy jest przydatnym i niezwykle skutecznym narzędziem przeznaczonym do aktualizacji sterowników w systemie Windows (7, 8, 8.1, 10, XP, Vista).

Program po uruchomieniu skanuje komputer w poszukiwaniu urządzeń zamontowanych w naszym komputerze, a następnie wyświetla listę sterowników zainstalowanych w systemie. Poszczególne pozycje listy oznaczone są kolorem zielonym lub czerwonym, który oznaczać może, że dla danego urządzenia dostępna jest nowa wersja sterowników oraz że nie zostały one jeszcze w ogóle zainstalowane.

W kolejnym etapie DriverEasy pozwala użytkownikowi pobrać i zainstalować sterowniki dla wybranych urządzeń. Co istotne, program wykorzystywany może być bez problemu w przypadku kiedy nie dysponujemy żadnymi sterownikami i nie nie do końca wiemy jaki sprzęt znajduje się pod obudową naszego komputera. DriverEasy podczas pracy korzysta z własnej bazy, w której znajduje się ponad 100 tys. sterowników do takich komponentów jak chipsety płyt głównych, karty graf
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: qwert4
Data dodania:
2018-08-31 10:54:35
Rozmiar: 3.73 GB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 212 razy

Komentarze: 2


...( Info )... https://virusscan.jotti.org/pl-PL/scan-file

*Zapraszam do przeglądania treści. Treści są nakierowane dla początkujących do celów niekomercyjnych.
*Jest to wiedza potrzebna do wyboru i czynności instalacji pakietu Microsoft Office Professional Plus 2019 Preview .
Zainstaluj translatora do przeglądarki internetowej. Pokonaj barierę językową !!!

https://techhelpday.com/microsoft-office-2019/

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/programy/2018/17/microsoft-udostepnia-office-2019-preview.aspx

https://www.oplacalny-software.pl/blog/office-2019-info/

Według Microsoft, autonomiczna wersja Office 2019 jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na chmurę.
Jest to wieczysta wersja produktu. Dlatego nie jest wymagana miesięczna ani roczna subskrypcja.

Microsoft planuje wydać finalne wydanie pakietu Microsoft Office 2019 jesienią tego roku.
Program zostanie pozbawiony klasycznego OneNote'a i wiemy, że ma działać w edycji z Windows
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-08-25 17:06:51
Rozmiar: 165.43 MB
Seedów: 12
Peerów: 14
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


ACDSee Video Studio to rozwiązanie stworzone specjalnie dla miłośników obróbki materiałów wideo. Wraz z nim dokonamy wielu modyfikacji ścieżki audiowizualnej w oparciu o linię czasu. Oprócz edycji istniejących plików wideo nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć swój własny klip. Efekty naszej pracy z łatwością możemy opublikować na popularnych serwisach jak YouTube, Facebook czy Twitter bezpośrednio z poziomu programu. Obsługiwana jest większość formatów w tym MP4, AVI, WMV, MOV, M4V, MKV oraz MP3.

Orientację w obszernej bazie ułatwia biblioteka z przechowywanymi próbkami, które można w dowolnym momencie przenieść do obszaru roboczego i poddawać je dalszej obróbce jak przycinanie, łączenie, kopiowanie czy synchronizowanie. Nie mogło również zabraknąć efektów przejść spajających projekt w całość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by gotowe efekty dostosowywać do własnych potrzeb poprzez zmianę częstotliwości czy prędkośc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-20 14:46:08
Rozmiar: 14.48 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


Potężny konwerter multimediów DRM dla systemu Windows
• Zachowaj ścieżkę audio AC3 5.1 z iTunes.
• Usuń DRM z iTunes kupionego i wypożyczonego z prędkością większą o 20X.
• Obsługa formatów wideo i audio, takich jak MP4, MOV, MP3 itp.
• Zachowaj ścieżki dźwiękowe i wielojęzyczne napisy.
• Kompatybilny z iTunes 12.8.
(Obsługuje iTunes pobrane ze sklepu Windows 10).

Usuń DRM bardzo szybko
M4VGear jest usunięcie DRM najszybszym narzędziem, które pozwala usunąć DRM iTunes filmy do szybszej prędkości 20x w systemie Windows. A filmy konwersji M4V są łatwe do osiągnięcia.

Przechowuj 5.1 audio i napisy oraz ścieżki audio.
M4VGear dla Windows może zachować dźwięk 5.1 podczas usuwania DRM z zakupów i wypożyczeń iTunes teraz. Będzie można oglądać na telewizorze filmy z iTunes z dźwiękiem 5.1. Ponadto można zachować wszystkie wielojęzyczne ścieżki audio i napisów.

Usuń iTunes DRM bez strat
M4VGear pomaga konwertować filmy M4V iTunes na MP4, MOV, MP3 itp. O oryginalnej jakości. Mo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-17 17:11:26
Rozmiar: 14.22 MB
Seedów: 32
Peerów: 17
Pobrano: 68 razy

Komentarze: 0


ALLConverter PRO to polski program służący do konwersji multimediów oraz zgrywania na dysk komputera zawartości nośników DVD z filmami. Jego zaletami są szybkość działania oraz prosta i intuicyjna obsługa.

Program umożliwia konwersję pomiędzy niemal wszystkimi najpopularniejszymi formatami wideo. Daje on również możliwość łatwej zmiany podstawowych parametrów konwertowanego dźwięku oraz obrazu. Dostosujemy dzięki nim częstotliwość dźwięku, liczbę kanałów, wybierzemy odpowiedni dekoder audio/wideo oraz ustalimy wartości bitrate i głośności, zdefiniujemy rozmiar i proporcje obrazu czy też standard nadawania sygnału (PAL lub NTSC). Narzędzie potrafić konwertować w jednej sesji wiele multimediów umieszczonych na liście, a także łączyć je w jeden plik.

Poza tym ALLConverter PRO pozwala na kadrowanie obrazu, rotację o zadany kąt i wycinanie wybranego fragmentu filmu. Nie zabrakło również funkcji nakładania na obraz znaków wodnych (niestety dostępnej tylko w zarejestrowanej wersji p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-17 03:04:44
Rozmiar: 18.61 MB
Seedów: 23
Peerów: 14
Pobrano: 58 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Audio Transcoder – przyzwoity program do konwersji plików audio, który pozwala łatwo i sprawnie przekonwertować pliki do 14 popularnych formatów audio.
Soft posiada intuicyjny interfejs i wiele przydatnych funkcji, w tym wbudowany odtwarzacz audio, tryb "przeciągnij i upuść", zestaw predefiniowanych ustawień jakości dźwięku i edytor metatagów."

homepage: http://www.audio-transcoder.com/

Screen: https://iv.pl/images/32530267626104667404.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-16 00:12:50
Rozmiar: 12.46 MB
Seedów: 55
Peerów: 34
Pobrano: 97 razy

Komentarze: 0


ALLConverter PRO to polski program służący do konwersji multimediów oraz zgrywania na dysk komputera zawartości nośników DVD z filmami. Jego zaletami są szybkość działania oraz prosta i intuicyjna obsługa.

Program umożliwia konwersję pomiędzy niemal wszystkimi najpopularniejszymi formatami wideo. Daje on również możliwość łatwej zmiany podstawowych parametrów konwertowanego dźwięku oraz obrazu. Dostosujemy dzięki nim częstotliwość dźwięku, liczbę kanałów, wybierzemy odpowiedni dekoder audio/wideo oraz ustalimy wartości bitrate i głośności, zdefiniujemy rozmiar i proporcje obrazu czy też standard nadawania sygnału (PAL lub NTSC). Narzędzie potrafić konwertować w jednej sesji wiele multimediów umieszczonych na liście, a także łączyć je w jeden plik.

Poza tym ALLConverter PRO pozwala na kadrowanie obrazu, rotację o zadany kąt i wycinanie wybranego fragmentu filmu. Nie zabrakło również funkcji nakładania na obraz znaków wodnych (niestety dostępnej tylko w zarejestrowanej wersji p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 09:47:49
Rozmiar: 27.04 MB
Seedów: 35
Peerów: 21
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do przechwytywania strumieni multimedialnych z Internetu. Aplikacja obsługuje różne protokoły streamingu audio i wideo (RMTP, HTTP), a także jest kompatybilna z sieciami VPN i serwerami proxy. Poza tym program został wyposażony w specjalny algorytm MultiThread, służący do pobierania strumieni w częściach, co owocuje większą szybkość pobierania danych z sieci.

Korzystając z aplikacji, możemy w prosty sposób przechwytywać i zapisywać na dysku twardym filmy, teledyski oraz nawet muzykę z najpopularniejszych serwisów internetowych (YouTube, Dailymotion, Google Videos, Facebook, Vimeo, Metacafe, Myspace itp.). W momencie odtwarzania materiału wideo z poziomu przeglądarki, VSO Downloader automatycznie wykryje strumień i zacznie go pobierać na dysk twardy komputera, zapisując w domyślnym formacie FLV.

VSO Downloader obsługuje filmy w niskiej i wysokiej rozdzielczości HD – 360p, 480p, 720p i 1080p, a także pozwala na konwertowanie pobranego strumienia do in
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-13 23:52:16
Rozmiar: 20.96 MB
Seedów: 41
Peerów: 9
Pobrano: 139 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja jednego z najpopularniejszych programów do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-09 02:01:58
Rozmiar: 171.15 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


Odtwarzacz multimedialny nr 1 do dysków internetowych, plików i treści.
PowerDVD to więcej niż odtwarzacz płyt DVD i Blu-ray. PowerDVD jest Twoim niezbędnym towarzyszem rozrywki dla wideo, audio, zdjęć, 360 VR, 4K Ultra HD, a nawet treści online YouTube lub Vimeo. Wykorzystaj pełen potencjał swojego telewizora Ultra HD HDR i systemu dźwięku przestrzennego. Uzyskaj dostęp do kolekcji wideo 360? i zanurz się w wirtualnych światach lub zrelaksuj się, gdziekolwiek jesteś, dzięki niezrównanej obsłudze czytania i unikalnym ulepszeniom na komputerze lub laptopie.

- - - - - UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI - - - - -

1. Uruchom plik setup.exe
2. Zainstaluj program
3. Ciesz się: D

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-04 19:26:10
Rozmiar: 47.52 MB
Seedów: 32
Peerów: 10
Pobrano: 74 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Music Studio to narzędzie, umożliwiające kompleksowe zarządzanie multimediami w systemie Windows. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, dokonamy podstawowej obróbki dźwięku, stworzymy okładki dla naszych krążków lub zmiksujemy ze sobą wskazane utwory.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs graficzny, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki MP3 z ścieżką dźwiękową płyty Audio CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub różnymi innymi, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez port line-in, modyfikować i konwertować muzykę, a także miksować ze sobą wiele utworów oraz zgrywać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Ashampoo Music Studio wyposażony został dodatkowo w narzędzie do organizacji multi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-24 01:45:55
Rozmiar: 14.16 MB
Seedów: 41
Peerów: 8
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0


M4V Converter Plus to interesujący oraz prosty w obsłudze program do konwersji plików wideo o formacie M4V. Aplikacja pozwala wykonać szybką konwersję filmów i seriali zapisanych w formacie M4V do plików o popularnych rozszerzeniach MP4, MOV, AVI, FLV, MPG, 3GP, MPEG-1, MPEG-2 oraz MP3, AAC i WMA . Główną zaletą oprogramowania jest zachowanie oryginalnej jakości obrazu i ścieżki dźwiękowej konwertowanego materiału. Dodatkową funkcją aplikacji M4V Converter Plus jest usuwanie zabezpieczeń DRM stosowanych w materiałach pobieranych za pośrednictwem aplikacji iTunes.

homepage: http://www.m4vconverterplus.com/m4v-converter-plus-win/

Screen: https://iv.pl/images/80314006260106312270.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:33:07
Rozmiar: 46.53 MB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


Program Movavi Screen Recorder zapisuje co dzieje się na Twoim monitorze. Nagrywa video, służy jako program do robienia prezentacji, do nagrywania seminariów odtwarzanych w sieci. Konwertuje screencasty dla ponad 180ciu urządzeń przenośnych. Nagrywa wideo i audio, dodaje dźwięk systemu lub stworzona narrację. Pozwala na wybór okna programu który będzie zapisywany lub manualne dostosowanie obszaru nagrywanego. Uwydatnia kliknięcia i kursor myszki. Zapisuje zrzuty ekranu. Wzmacnia i edytuje obraz pulpitu.

Funkcje:
- tworzy studyjnej jakości screencasty
- nagrywa samouczki gotowe do dodania na blogu
- zapisuje seminaria dla późniejszego wglądu
- konwertuje screencasty dla pona 180ciu urządzeń przenośnych
- nagrywa dźwięk programu lub własna narrację
- umozliwia wybór okna pod zapis lub manualne dostosowanie zapisywanego obszaru
- podkreśla kliknięcia i kursor myszki
- zapisuje zrzuty pulpitu
- edytuje screencasty
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » CD/DVD


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:07:00
Rozmiar: 255.05 MB
Seedów: 44
Peerów: 0
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================

CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.1815.62 | 252 MB

PowerDVD to jeden z bardziej popularnych programów służący do odtwarzania płyt DVD. Umożliwia oglądanie filmów zapisanych na Blu-ray, VideoCD, SVCD, słuchanie płyt audio, wspiera także format DivX. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT .PowerDirector umożliwia dokonywanie kompletnego procesu produkcji i montażu filmu - od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, przez edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) lub DVD.

wielkość całości: 252 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup [ZAREJESTROWANA WERSJA]
wersje językowe: Multilingual
System operacyjny:
- Ultra HD Blu-ray: Microsoft Windows 10 (32-bit and 64-bit with 2015 Nov. updates)
- Blu-ray Disc, DVD, and TrueTheater 3D Playback: Microsoft Windows 10, 8.1/8, 7 with Service Pack
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Themes


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:02:05
Rozmiar: 2.96 GB
Seedów: 49
Peerów: 48
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


Podziekowania dla AlicjaG

==================
...::: INFO :::...
==================


CrazyTalk Animator to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych animacji 2D. Aplikacja pozwala tworzyć ciekawe animacje dwuwymiarowe z możliwością wykorzystania wielu warstw. Cały projekt animacji został podzielony w CrazyTalk Animator na prace nad otoczeniem, aktorami, animacjami i nakładanymi efektami. Stworzone dzieło można wyeksportować do plików o rozszerzeniu AVI, MP4, WMV, WAV, JPG, BMP, PNG, GIF i TGA.

Główne cechy CrazyTalk Animator:
- Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika (GUI);
- Tworzenie animacji krok po kroku;
- Możliwość eksportu animacji do gotowej strony internetowej;
- Ustalanie dowolnego rozmiaru;
- Dodawanie własnych animacji, grafik i dźwięków.System oepracyjny:
Windows 7/8/8.1/10 (x86/x64)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 893.5 MB, 2.08 GB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + Crack + Resource Pack + Bundle
wersje językowe: Eng
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: sovtware
Data dodania:
2018-07-20 00:59:02
Rozmiar: 22.31 MB
Seedów: 10
Peerów: 0
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 4


...( Info )...

Sam broadcaster 4.9.2 + PATCH

...( Opis )...

SAM Broadcaster to potężnie rozbudowana aplikacja przygotowana specjalnie dla osób,
marzących o własnym radiu i chcących spełnić to marzenie.
Narzędzie to umożliwia tworzenie własnych audycji radiowych.
SAM Broadcaster stwarza również możliwość tworzenia list odtwarzania utworów muzycznych.
Dzięki tej opcji ułożysz listę piosenek, które w odpowiedniej kolejności i odpowiednim czasie będą odtwarzane.
Ma możliwość nadawania w dwóch różnych jakościach i prowadzeniu statystyk nasilenia odbioru.
Dzięki tej opcji dowiesz się, co trzeba zmienić, aby przyciągnąć słuchaczy.
Program SAM Broadcaster pozwala na korzystanie z dwóch konsoli.

...( Dane Techniczne )...

Windows 7/Vista/XP/2000/NT

...( Instalacja )...

1.Zainstaluj program po wypakowaniu archiwum Winrarem
2.Skopiuj patch do katalogu zainstalowanego programu
(wer.64bit - C:\Program Files\SpacialAudio\SAMBC) (wer..32bit C:\Program Files (x86)\
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-18 17:49:08
Rozmiar: 152.08 MB
Seedów: 13
Peerów: 0
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


VEGAS Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS – uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych). VEGAS Pro zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do profesjonalnej obróbki filmów i dźwięku, a przy tym jest na tyle łatwy, że mogą go opanować także hobbyści i początkujący filmowcy. Program zawiera takie narzędzia, jak możliwość synchronizacji obrazu z wielu kamer, wygodny edytor pozwalający „na szybko” przygotować szkic projektu z dostępnego materiału oraz imponujące narzędzia korekty barw. Podczas edycji można skorzystać z maskowania krzywymi i osi czasu z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-18 17:45:12
Rozmiar: 842.99 MB
Seedów: 30
Peerów: 7
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 1


==================
...::: INFO :::...
==================


Fruity Loops Studio 20 to kompletne narzędzie do produkcji muzyki, które reprezentuje ponad dwunastoletnie doświadczenie jego producenta w dostarczaniu muzycznego oprogramowania najwyższej klasy. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do komponowania, arażacji, nagrywania, edycji miksu i masteringu muzyki w profesjonalnej jakości. FL Studio to jest najkrótsza droga od pomyłsłu do realizacji.

FL Studio to wirtualne studio z kompletnym zestawem instrumentów VST i narzędzi o otwartej architekturze dla komputerów klasy PC. Nie jest potrzebne już żadne dodatkowe oprogramowanie aby stworzyć utwór w dowolnym stylu. Projekt może być zapisany w formacie WAV, MP3 czy MIDI jako zapis nutowy.

Najważniejsze nowe funkcje :
Wersja na Mac - FL Studio jest teraz dostępne jako 64-bitowa natywna aplikacja macOS. W
tym jest obsługa wtyczek VST i AU Mac. Projekty wykonane na Mac i Windows są wymienne.
Interoperacyjność projektu rozciąga
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-18 17:31:10
Rozmiar: 538.69 MB
Seedów: 15
Peerów: 19
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


MAGIX Video Pro X jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do edycji wideo, dostosowanym specjalnie do potrzeb ambitnych i profesjonalnych użytkowników. Wielokrotnie wyróżniane oprogramowanie oferuje szeroki zakres narzędzi edycyjnych do szczegółowej obróbki audio i wideo. Optymalny wygląd i zwiększona wydajność wpływają na sprawny przepływ danych (workflow). Innowacyjne funkcje i nasze długoletnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania zapewniają profesjonalne rezultaty zarówno pod względem jakości obrazu, jak i dźwięku.

Więcej na temat programu:
https://www.magix.com/pl/wideo/video-pro-x/

System operacyjny:
Microsoft Windows 10, 8.x, 7 (64-bit)

FILM JAK INSTALOWAC:

https://youtu.be/gp-9Qa-iKKk


OPiS UPLOADU
wielkość całości: 538.49 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: setup + activator
wersje językowe: Multilingual

http://i.imgur.com/GC6HcWAm.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-18 17:25:39
Rozmiar: 20.34 MB
Seedów: 57
Peerów: 45
Pobrano: 123 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


Wersja zarejestrowana i przenośna (portable) w jednym instalatorze!

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.

Obsługa programu nie odbiega od tego co oferują od dawna konkurencyjne rozwiązania tego typu. Wystarczy, że skopiujemy odnośnik do wybranego filmiku i wkleimy go w głównym oknie programu. 4K Video Downloader wyróżnia się jednak możliwością pobierania nie tylko pojedynczych klipów, ale również całych playlist, wszystkich materiałów wideo opublikowanych na wybranym profilu oraz filmów 3D. Nie zabrakło również opcji przechwytywania wyłącznie ścieżki dźwiękowej.

Z myślą o użytkownikach ceniących sobie jak najprostsze rozwiązania twórcy przygotowali tryb Smart, który umożliwia pobieranie kolejn
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: delphin14
Data dodania:
2018-07-16 18:09:40
Rozmiar: 278.68 MB
Seedów: 43
Peerów: 8
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 0


..::(Info)::..

* Name: Realtek High Definition Audio drivers (High Definition Audio System Software - Realtek ALC Audio drivers)
* Package version driver: PG4.67
* Version drivers: 6.0.1.8485 Win 7, Win 8/8.1 , Win 10
* Drivers Date: 10.07.2018,
* 1. Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 WHQL Supporting:
ALC882, ALC883, ALC885, ALC886, ALC887, ALC888, ALC889, ALC892, ALC899, ALC861VD, ALC867, ALC900, ALC1150, ALC660, ALC662, ALC663, ALC665, ALC668, ALC670, ALC671, ALC672, ALC676, ALC680 ALC221, ALC231, ALC233, ALC235, ALC255, ALC260, ALC262, ALC267, ALC268, ALC269, ALC270, ALC272, ALC273, ALC275, ALC276, ALC280, ALC282, ALC283, ALC284, ALC286, ALC290, ALC292, ALC383

..::(Opis)::..

* Obsługiwany kodek: "Realtek High Definition Audio"

* ALC861 Value HD Audio Codec
* ALC861-VD-GR Value HD Audio Codec
* ALC880 Series HD Audio Codec
* ALC882 7.1+2 HD Audio Codec
* ALC883 Value 7.1+2 HD Audio Codec
* ALC888 7.1+2 Channel High Definition Audio Codec
* ALC888T
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-13 15:57:41
Rozmiar: 10.62 MB
Seedów: 12
Peerów: 9
Pobrano: 116 razy

Komentarze: 0


F_INFO


YTD Video Downloader to narzędzie umożliwiające pobieranie filmów z najpopularniejszych serwisów internetowych typu YouTube, Facebook, Ustream.tv, Vimeo, RedTube i Myspace Video itd..

Oprócz tego aplikacja pozwala na konwertowanie pobranych klipów wideo do odpowiednich formatów. Aplikacja jest banalnie prosta i co najważniejsze wygodna w obsłudze. Żeby pobrać dowolny film z Internetu, należy skopiować jego adres URL do schowka z poziomu przeglądarki, a po chwili pojawi się automatycznie w odpowiednim polu w programie. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk pobierz, który ściągnie plik wideo na dysk twardy. Użytkownik może ustawić jakość pobieranego filmu poprzez wybranie dowolnego formatu - HQ 360p, HQ 480p, HD 720p lub FullHD 1080p. Program YTD Video Downloader domyślnie zapisuje wszystkie pobrane klipy wideo do formatu FLV. W tym wypadku warto przekonwertować plik wideo do innego formatu, obsługiwanego przez aplikację (MP4, MOV, MP3, AVI, 3GP, WMV).

W programie znajd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-11 19:01:51
Rozmiar: 45.10 MB
Seedów: 30
Peerów: 5
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do tworzenia prezentacji, poradników i screencastów. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi w swojej kategorii tematycznej - wyróżnia się pokaźną liczbą funkcji przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi i przejrzystości działania. Prezentacje stworzone w programie mogą zostać bezproblemowo zapisane w postaci obrazów (JPEG, PNG) lub plików wideo (WMV, AVI, MPEG4, WebM).

Główne cechy programu:
- edytor prezentacji, oparty na w pełni funkcjonalnej osi czasu (przesuwanie, blokowanie, ukrywanie, przycinanie, dzielenie ścieżek; zapętlanie odtwarzania; wstawianie pustych klatek itd.)
- rejestrator audio,
- dwa tryby rejestrowania obrazu (inteligentne przechwytywanie, nagrywanie pełnego ruchu),
- dwa tryby widoku slajdów (miniatury i tytuły),
- wygodne tworzenie nowych profili nagrywania - wystarczy wypełnić odpowiednie pola (nazwa, opis, typ, liczba klatek na sekundę, kodek wideo, ustawienia audio, parametry wyświetlania kursora
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-08 12:52:49
Rozmiar: 12.46 MB
Seedów: 41
Peerów: 2
Pobrano: 144 razy

Komentarze: 0


[Request]

"AIMP to jeden z liderów wśród oprogramowania przeznaczonego do odtwarzania plików muzycznych.

Aplikacja poza samą funkcją ustawiania playlist i odtwarzania muzyki oferuje również zestaw narzędzi pozwalających na edytowanie tagów, konwertowanie dźwięku pomiędzy rożnymi formatami, rippowanie płyt czy rejestrowanie dźwięku. Wszystkie te narzędzia dostępne są w formie zewnętrznej aplikacji nie wchodzącej w skład standardowego odtwarzacza.

Dodatkowym walorem AIMPa jest obsługa wtyczek (poszerzających funkcjonalność) i skórek pozwalających na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do indywidualnych upodobań. Poza tym, AIMP wykorzystuje niewiele zasobów systemowych; średnio około 8 MB pamięci RAM."

homepage: http://www.aimp.ru/

https://iv.pl/images/09600590713579202877.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-08 12:15:32
Rozmiar: 59.50 MB
Seedów: 25
Peerów: 26
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


HyperCam to proste w obsłudze narzędzie do przechwytywania wszystkiego co się dzieje na ekranie pulpitu. To ulepszona i zmodyfikowana wersja popularnego programu HyperCam, charakteryzująca się dodatkowymi funkcjami, kompatybilnością z najnowszymi systemami operacyjnymi oraz możliwością przechwytywania i nagrywania połączeń wideo w komunikatorze Skype.

HyperCam potrafi przechwycić wszystko to co się dzieje na pulpicie wraz z dźwiękiem. Każdy plik tworzy i zapisuje w formacie ASF, AVI lub WMV. Aplikacja może być używana do przechwytywania obrazu z filmów czy gier komputerowych, a także do nagrywania wideokonferencji w programach typu Skype.

HyperCam idealnie nadaje się do tworzenia prezentacji, samouczków czy wideoklipów. Posiada stylowy i intuicyjny interfejs, a także wbudowany edytor wideo z wieloma różnymi ustawieniami konfiguracyjnymi. Oprócz tego posiada możliwość wykonywania czynności za pomocą linii poleceń.

System operacyjny:
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

OPiS UPLOADU
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-08 12:13:15
Rozmiar: 10.41 MB
Seedów: 59
Peerów: 40
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0


YTD Video Downloader to narzędzie umożliwiające pobieranie filmów z najpopularniejszych serwisów internetowych typu YouTube, Facebook, Ustream.tv, Vimeo, RedTube i Myspace Video itd..

Oprócz tego aplikacja pozwala na konwertowanie pobranych klipów wideo do odpowiednich formatów. Aplikacja jest banalnie prosta i co najważniejsze wygodna w obsłudze. Żeby pobrać dowolny film z Internetu, należy skopiować jego adres URL do schowka z poziomu przeglądarki, a po chwili pojawi się automatycznie w odpowiednim polu w programie. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk pobierz, który ściągnie plik wideo na dysk twardy. Użytkownik może ustawić jakość pobieranego filmu poprzez wybranie dowolnego formatu - HQ 360p, HQ 480p, HD 720p lub FullHD 1080p. Program YTD Video Downloader domyślnie zapisuje wszystkie pobrane klipy wideo do formatu FLV. W tym wypadku warto przekonwertować plik wideo do innego formatu, obsługiwanego przez aplikację (MP4, MOV, MP3, AVI, 3GP, WMV).

W programie znajdziemy też wb
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-08 12:03:08
Rozmiar: 43.20 MB
Seedów: 19
Peerów: 17
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


RadioBOSS to profesionalny program automatyzujący odtwarzanie muzyki - oferujące odtwarzacz, generator playlist oraz bazę danych zasobów muzycznych. Wbudowany odtwarzacz umożliwia obsługę list odtwarzania, konwersję plików audio pomiędzy MP3, WMA, WAV, OGG i wielu formatów audio CD, pozwala na streaming naszych playlist poprzez HTTP, MMS i FTP, posiada różnego rodzaju efekty (typu echo, flanger, reverb) oraz obsługuje dźwięk stereo i wielokanałowy 5.1/7.1. RadioBOSS posiada rozbudowany generator list odtwarzania, dzięki któremu precyzyjnie możemy określić ilość utworów lub czas trwania playlisty, tworzyć listę z jingle, dodawać reklamy pomiędzy utworami i wiele więcej. RadioBOSS możemy rozbudować o nowe funkcję poprzez obsługę wtyczek.


✔ zawartość: Setup (crack)
✔ System operacyjny: Windows® XP/Vista/7/8/10
✔ wersje językowe: Multilingual | PL
• wielkość całości: 43 MB
• rodzaj kompresji: .7z

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-06-19 03:28:43
Rozmiar: 21.39 MB
Seedów: 52
Peerów: 1
Pobrano: 148 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja jednego z najpopularniejszych programów do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-06-18 01:43:36
Rozmiar: 5.59 MB
Seedów: 40
Peerów: 0
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Tag&Rename to rozbudowane narzędzie do modyfikacji tagów w plikach dźwiękowych. Aplikacja umożliwia zmianę nazw i tagów wielu plików jednocześnie. Tag&Rename posiada wsparcie dla mp3 - ID3v1.1, ID3v2.3, ID3v2.2; mpc, mp+, monkey's audio, wav pack, optim frog, true audio - APE tags, APEv2 tags; Windows Media (wma, asf i wmv files); ogg, flac, speex; Apple iTunes aac (m4a, m4p i m4b) oraz mp4; wav – ID3v2.3.

Oprócz zarządzania tagami program umożliwia również zarządzanie zbiorami muzyki. W prosty sposób można zapisać listę utworów do jednego z formatów (CSV, XML, HTML, TXT) lub stworzyć z nich playlistę w formacie m3u."

homepage: http://www.softpointer.com/tr.htm

Screen: https://iv.pl/images/54490667355661611299.png

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 501 - 550 | 551 - 600 | 601 - 611
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty