Programy .:. najnowsze .:. Electro-Torrent
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
112,305
44
2
219,581
74
8
14,377
2
1
Ostatnie 30
Popularne
w Wrzesniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 601 - 650 | 651 - 700 | 701 - 728
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Dźwięk (729),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: michal630410
Data dodania:
2014-01-09 15:26:52
Rozmiar: 615.26 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Parametry:
================
czas trwania: 5 godzin
rozmiar: 968MB
zawartość: .html, .mp4, pliki źródłowe
Ilość filmów: 46
Dźwięk: Lektor polski

Opis Wstawki:
=================
Android to obecnie najpopularniejsza platforma mobilna dla smartphonów i tabletów. Swoją ogromną popularność wśród użytkowników zawdzięcza bez wątpienia otwartości systemu, która w krótkim czasie przełożyła się na liczbę 800 tysięcy aplikacji. Pomimo ponad 70% udziału w światowym rynku smartphonów i niemal 42 miliardów pobrań w sklepie Google Play, programiści nadal uważają, że wykorzystali zaledwie niewielką część możliwości jakie daje Android.

Z tym kursem:

*Poznasz konfigurację środowiska pracy oraz strukturę typowej aplikacji.
*Nauczysz się tworzyć interfejs z użyciem różnych kontrolek.
*Zaprojektujesz unikalne menu.
*Dowiesz się jak generować grafiki i animacje.
*Poznasz metody wzbogacania aplikacji o wideo i dźwięk.
*Zapoznasz się ze sposobami przechowywania danych or
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Uploader
Data dodania:
2014-01-07 19:20:08
Rozmiar: 9.93 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Jeden dzień można usłyszeć dziwne dźwięki z dysku twardego . Komputer zawiesza się podczas odczytu / zapisu plików , klonowanie partycji , formatowanie / sprawdzanie dysku . Okna w końcu nie uruchamia się po gorzkich prób odczytu danych z dysku twardego . Woluminy na dysku znika w Eksploratorze . Cóż, wszystko to są prawdopodobnie spowodowane uszkodzonych sektorów na dysku twardym . Aby rozwiązać ten problem , można odizolować uszkodzone sektory , tak aby OS zignoruje / omiń je . Istnieją dwie metody izolacji złe sektora . Pierwsza metoda jest partycjonowanie dysku wykluczyć uszkodzone sektory z każdej partycji. Ale czy był znudzony partycjonowanie dysków uszkodzonych z uszkodzonych sektorów ?

Czy można stracić cierpliwość w przeszłości podczas skanowania dysku , zapisywać pozycje uszkodzonych sektorów , a obliczenia start / położenie partycji zatrzymać , aby zablokować / ukryć uszkodzone sektory ? Teraz nie musisz zrobić to ręcznie . PBD ( Bad partycji dysku ) moż
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: michal630410
Data dodania:
2014-01-02 10:43:02
Rozmiar: 11.65 MB
Seedów: 41
Peerów: 0
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

MyPlayer to zaawansowany i niezwykle wygodny w obsłudze odtwarzacz multimedialny - odtwarzający niemal wszystkie najpopularniejsze i najważniejsze formaty plików audio i wideo. Aby odtwarzać filmy lub muzykę nie musimy instalować żadnych kodeków!

Oprócz tego, MyPlayer oferuje możliwość tworzenia własnej playlisty z muzyką lub materiałami wideo, a także słuchania ulubionej muzyki na komputerze - bez potrzeby instalowania dodatkowych odtwarzaczy muzycznych. Na szczególną uwagę zasługę pełne wsparcie dla zewnętrznych napisów do filmów oraz możliwość wyboru odpowiedniej ścieżki dźwiękowej dołączonej do pliku wideo. MyPlayer posiada również tryb incognito, który zablokuje możliwość pobierania z zewnętrznej bazy danych informacji na temat odtwarzanych filmów.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: michal630410
Data dodania:
2014-01-02 10:38:29
Rozmiar: 187.59 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Kurs GIMP - Fotografia cyfrowa PL
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Kurs GIMP - Stwórz niepowtarzalne zdjęcia/grafiki czy efekty w programie GIMP


Obszerna pomoc w postaci kursów multimedialnych dla aplikacji GIMP. Program prezentuje podstawowe/proste techniki obróbki fotografii cyfrowej, więc wprost idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tego typu aplikacją.


W kursie tym, znajdziemy kilka pożytecznych/podstawowych technik, jak np. kadrowanie, scalanie, rozjaśnianie/ściemnianie jak i klonowanie itd. itp.


Ponadto nauczysz się korygować zdjęcia prześwietlone i niedoświetlone, dobierać poprawnie kolory, wyostrzać, poprawiać kontrast, wykonywać retusz portretu czy naprawić stare, zniszczone fotografie. Dowiesz się, jak uzyskać ciekawe efekty i wzbogacić swoje zdjęcia tak, żeby wyglądały lepiej niż kiedykolwiek!


Poznasz kilka ważnych i bardzo przyda
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: dzony85
Data dodania:
2013-12-28 15:49:11
Rozmiar: 12.73 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0


YouTube Downloader to jedno z najpopularniejszych narzędzi do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.
Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YouTube Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone został
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Uploader
Data dodania:
2013-12-22 08:16:49
Rozmiar: 405.26 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


...( Info )...


Corel MotionStudio 3D to rozbudowana aplikacja do tworzenia trójwymiarowych napisów i animacji, które wykorzystywane mogą być jako elementy domowych nagrań wideo, projektów graficznych lub stron internetowych.
Program pomimo swoich dużych możliwości pozostaje stosunkowo prosty w obsłudze i stanowi ciekawe uzupełnienie innych rozwiązań do tworzenia oraz edycji multimediów. Bez większych problemów wykorzystywany on może być zarówno przez profesjonalnych grafików i montażystów, jak również użytkowników domowych. Oferowane przez MotionStudio 3D funkcje posłużyć mogą do tworzenia napisów i animacji 3D, które wzbogacić mogą duże projekty, ale także pamiątkowe nagrania wideo z wakacji, ważnych uroczystości rodzinnych itp.
Ważnym elementem Corel MotionStudio 3D jest moduł EasyPallete, umożliwiający szybkie stosowanie wzorców trójwymiarowych do tekstu, grafiki lub projektów internetowych. Na uwagę zasługuje również bogata w ciekawe efekty, wzorce tekstu i tła baza, dająca
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Uploader
Data dodania:
2013-12-20 19:27:38
Rozmiar: 56.60 MB
Seedów: 2
Peerów: 1
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Wondershare Video Editor to program przeznaczona do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo, który z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia amatorskich produkcji gotowych do udostępnienia na potrzeby Internetu.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wszystkie elementy w postaci klipów, tekstów, zdjęć, ramek, przejść, gotowych efektów czy napisów końcowych umieszczamy na linii czasu za pomocą metody przeciągnij i upuść. Efekt naszych prac możemy zaobserwować natychmiastowo w oknie podglądu. Wondershare Video Editor został wyposażony również w bazę dźwięków oraz funkcję voiceover umożliwiająca dogrywanie własnej ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z poziomu programu.

Gotowe projekty możemy szybko eksportować do formatów kompatybilnych z wieloma urządzeniami. Producent przygotował dla nas predefiniowane ustawienia m. in. dla odtwarzaczy MP4 (iPod, Zune, Archos Player), telefonów (iPhone, Galaxy S, HTC) konsol (PSP, PlayStation, XBOX, Wii) oraz tabletów (iPad, Gala
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: dzony85
Data dodania:
2013-12-15 20:51:56
Rozmiar: 13.94 MB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Ashampoo Registry Cleaner to kolejna aplikacja autorstwa firmy Ashampoo, przygotowana i udostępniona bezpłatnie specjalnie z myślą o użytkownikach portalu dobreprogramy. Jej zadaniem jest utrzymywanie porządku w rejestrze systemu Windows.

Program po uruchomieniu rozpoczyna proces skanowania rejestru systemowego w poszukiwaniu wszelakich zbędnych komponentów, mogących powodować występowanie błędów lub spowolnienie pracy Windowsa. Potrafi on nie tyle usuwać z rejestru pozostałości po odinstalowanych programach itp., co również przeprowadzać proces jego naprawy. Ashampoo Registry Cleaner daje możliwość niwelowania wpisów w rejestrze dotyczących formatów plików, komponentów COM, OLE i ActiveX, czcionek, dźwięków systemowych, plików pomocy, ścieżek programów, składników menu Start oraz list historii.

Ashampoo Registry Cleaner pomimo swoich małych rozmiarów charakteryzuje się dużą skutecznością działania, pozwalając bezpiecznie usuwać jedynie zbędne wpisy z rejestru W
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: dzony85
Data dodania:
2013-12-15 20:50:24
Rozmiar: 7.69 MB
Seedów: 9
Peerów: 0
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 1


...( Info )...

Magix Video Easy 5 HD [PL][Keygen & Serial]

Opis programu:Magix Video Easy HD to bardzo proste w obsłudze narzędzie do edycji i montażu materiałów wideo. Umożliwia m.in. łączenie ze sobą wielu filmów, dostrajanie ich podstawowych parametrów obrazu, nakładanie tekstu i efektów, dogrywanie ścieżki dźwiękowej itp.

Program stanowi doskonałą alternatywę dla konkurencyjnych, często bardzo rozbudowanych i w większości przypadków także drogich narzędzi do montażu wideo. Stworzony on został w głównej mierze z myślą o początkujących użytkownikach, dając im możliwość wygodnego montażu w domowym zaciszu własnych filmików, np. z wakacji, uroczystości rodzinnych itp. Materiały, które wykorzystujemy w obrębie projektu zaimportowane mogą być z kamery cyfrowej, dowolnego źródła analogowego (m.in. magnetowidu) lub dysku komputera. Obsługiwane są wszystkie standardowe kamery, aparaty fotograficzne i smartfony - AVCHD, HDV, miniDV, iPad, iPhone itp. Poza możliwością
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-12-15 15:52:44
Rozmiar: 44.75 MB
Seedów: 4
Peerów: 1
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Mac Blu-ray Player to jeden z pierwszych odtwarzaczy Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Poza obsługą nośników Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć.
Program charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem graficznym oraz szybkością działania, będącą efektem wsparcia dla akceleracji sprzętowej i technologi nVidia CUDA. Pozwala on na odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości obrazu oraz z zachowaniem wszystkich dostępnych ścieżek audio (DTS HD Master Audio, Dolby TrueHD audio itp.). Mac Blu-ray Player obsługuje również standard DTS 5.1, zapewniający wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Odtwarzacz wyposażony został w większość funkcji niezbędnych do wygodnego odtwarzania filmów na komputerze. Wśród nich znajdziemy pełną obsługę menu, dostępnych na nośnikach Blu-ray, DVD czy Video-
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Uploader
Data dodania:
2013-12-11 16:13:58
Rozmiar: 164.08 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Ashampoo Movie Studio to proste narzędzie do edycji i montażu wideo, idealnie sprawdzające się w domowych zastosowaniach. Oferuje ono wszystkie potrzebne przeciętnemu użytkownikowi funkcje niezbędne na każdym etapie produkcji amatorskich materiałów wideo.

Oprogramowanie wyposażone zostało w narzędzia, umożliwiające wygodne przycinanie filmików, usuwanie zbędnych reklam czy też nakładanie na obraz napisów. Z jego pomocą połączymy wiele klipów w jeden dłuższy film, wzbogacimy go o podkład dźwiękowy, zastosujemy wbudowane efekty przejść, a także skorzystamy z gotowych tematów. Praca z Ashampoo Movie Studio opiera się na osi czasu, na której umieszczamy wybrane elementy. Wszystkie dostępne w narzędziu komponenty oferowane są w gotowej, predefiniowanej postaci, niewymagającej od użytkownika zbędnej konfiguracji.

Na dalszych etapach produkcji wideo wybieramy rozdzielczość materiału (dostępne ustawienia dla telefonów/smartfonów, TV, DVD, HD 720p oraz Full HD 1080p), je
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-11-21 21:33:55
Rozmiar: 4.24 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

UltraISO to posiadające bogatą funkcjonalność, proste w obsłudze i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie do zarządzania obrazami ISO.

Program pozwala na wykonywanie zarówno podstawowych operacji z plikami ISO, tj. tworzenie obrazów z zawartości płyt CD/DVD lub pojedynczych plików i folderów oraz wypakowywanie/edycja zawartości, ale również wypalanie ich na płyty, montowanie w wirtualnych napędach, konwertowanie pomiędzy najpopularniejszymi formatami (ISO, ISZ, BIN/CUE, MDF/MDS, NRG i IMG/CCD/SUB), budowanie bootowalnych dysków i generowanie sum kontrolnych MD5.

UltraISO posiada wsparcie dla skórek i schematów dźwiękowych, umożliwiając proste dostosowywanie interfejsu do upodobań użytkownika.

Główne cechy
- Czy można bezpośrednio edytować plik obrazu ISO .
- Czy można bezpośrednio wyodrębnić pliki i foldery z pliku obrazu ISO
- Czy można dodawać / usuwać / tworzyć nowy katalog / zmienić nazwę pliku ISO treści obrazu.
- Potrafi plik ISO z dysku dok
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-11-03 21:38:15
Rozmiar: 13.80 MB
Seedów: 9
Peerów: 1
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Nieaktualne sterowniki do urządzeń zainstalowanych na komputerze mogą powodować
szereg problemów w systemie , i w rezultacie doprowadzić do awarii komputera.
Smart Driver Updater to proste , i łatwe w użyciu narzędzie , które automatycznie wyszukuje i aktualizuje wszystkie sterowniki do urządzeń w ciągu kilku minut . Twój system operacyjny wymaga sterowników aby uruchomić wszystkie urządzenia sprzętowe związane z komputerem
takie jak: drukarki, monitory, klawiatóry, myszy, karty dźwiękowe, karty wideo
karty sieciowe, sterowniki do stacji CD / DVD , i nie tylko. Jeśli używasz przestarzałych
sterowników system operacyjny może już nie być w stanie komunikować się z tymi
urządzeniami sprzętowymi , lub mogą one działać niepoprawnie. Określenie, które
z twoich sterowników są przestarzałe i wyszukanie nowych odpowiednich zamienników
może zająć nawet kilka godzin. Niedoświadczeni użytkownicy komputerów są narażeni na
niewłaściwy wybór sterowników co może powodować je
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: dzony85
Data dodania:
2013-10-05 19:35:28
Rozmiar: 18.17 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0


ry Mirillis Action! for free! Enjoy the best PC gameplay recording and the best Windows desktop recording performance ever!

Wymagania (według producenta):
Minimalne do nagrywania wideo o niskiej rozdzielczości.
System operacyjny: Windows VistaŸ, Windows 7
(z włączonym Windows Aero do nagrywania pulpitu)
DirectXŸ i najnowsze sterowniki karty graficznej
Action! do poprawnego działania wymaga konta z uprawnieniami administratora.
Pamięć (RAM): 512MB
Karta graficzna: Direct3D 9.0 kompatybilny z Pixel Shader 2.0
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectXŸ
Procesor (CPU): IntelŸ CeleronŸ 1.4GHz lub odpowiednik (wymagane SSE2)
Zalecane do nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości HD
System operacyjny: Windows VistaŸ, Windows 7
DirectXŸ 9.0c i najnowsze sterowniki karty graficznej
Action! do poprawnego działania z wymaga konta z uprawnieniami administratora.
Pamięć (RAM): 1024MB (1GB)
Karta graficzna: pełny Direct3D 10.0 kompatybilny z Pixel Shader 4.0
Karta dźwiękowa: Kompat
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-09-26 10:20:06
Rozmiar: 496.87 MB
Seedów: 0
Peerów: 3
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


Parametry:
================
czas trwania: 5,5 godziny
archiwum: rar5 (sfx) - 496MB
zawartość: .html, .mp4,
Ilość filmów: 64
Dźwięk: Lektor polski

Opis Wstawki:
=================
HTML5 to najnowsza wersja języka, którego znajomość jest niezbędna do tworzenia stron internetowych. HTML5 oferuje szereg niezwykle ciekawych i przydatnych funkcjonalności. Możliwość łatwego osadzania multimediów na stronie lub tworzenie zaawansowanych formularzy to tylko niektóre z nich. HTML5 zapewnia także możliwość stworzenia przejrzystej i czytelnej struktury witryny, która będzie funkcjonowała prawidłowo na różnych systemach i pod różnymi przeglądarkami. Kolejna istotna cecha to łatwe tworzenie stron przeznaczonych dla zdobywających coraz większą popularność urządzeń mobilnych. Znajomość HTML5 jest po prostu niezbędna dla każdego, kto zamierza tworzyć strony internetowe zgodne z najnowszymi standardami.
Nasz kurs jest doskonałym wprowadzeniem do języka HTML5. Jeśli jesteś zupełnie początkujący
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-09-26 10:09:46
Rozmiar: 942.57 MB
Seedów: 0
Peerów: 3
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


Parametry:
================
czas trwania: 8 godzin
archiwum: rar5 (sfx) - 942MB
zawartość: .html, .mp4, materiały do nauki,
Ilość filmów: 90
Dźwięk: Lektor polski

Opis Wstawki:
=================
Naucz się tworzyć strony internetowe z użyciem kaskadowych arkuszy stylów czyli CSS. Wykorzystaj najnowszą specyfikację języka służącego do definiowania wyglądu strony. CSS w wersji oznaczonej numerem 3 wprowadza wiele atrakcyjnych nowości: gradienty, transformacje, nowe selektory itp. CSS3 oferuje także łatwiejsze dostosowywanie wyglądu witryny do różnych urządzeń, umożliwia tworzenie cieni, zaokrąglonych narożników oraz animowanych przejść. CSS pozwala na osiągnięcie atrakcyjnego wyglądu bez konieczności stosowania takich technologii jak Flash czy JavaScript.
Nasz kurs omawia wszystkie istotne aspekty tej wspaniałej technologii. Nawet kompletnie początkujące osoby będą w stanie szybko opanować podstawy. Użytkownicy bardziej zaawansowani będą mieli okazję zapoznać się z nowościami
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-09-01 23:22:34
Rozmiar: 15.95 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

TweakNow PowerPack - rozbudowany program służący do optymalizacji systemu operacyjnego. Program pozwala na kompleksowe usprawnienie działania komputera i zwiększenie jego funkcjonalności. Modułowy podział funkcjonalności i spora liczba oferowanych opcji to główne zalety tego wartego uwagi narzędzia.

TweakNow PowerPack wyposażony jest w szereg odrębnych komponentów, mogących z powodzeniem zastąpić inne, konkurencyjne aplikacje. Wśród nich warto wyróżnić zwłaszcza:

&#8226; Zbieranie i wyświetlanie podstawowych informacji o ustawieniach systemowych i podzespołach komputera (procesor, pamięć operacyjna, dysk twardy, karta graficzna, monitor, karta sieciowa, drukarka i faks, mysz i klawiatura). Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował szczegółowe funkcje raportujące, pozwalające na zdobycie niemal każdej istotnej informacji o komponentach komputera i zapisanie wygenerowanego raportu do pliku tekstowego. Dostępny jest także monitor, wyświetlający
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-09-01 23:13:26
Rozmiar: 36.47 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Any Video Converter jest wybijającym się narzędziem pozwalającym na szybką konwersję video pomiędzy rożnymi formatami plików. Program charakteryzuje wysoka jakość plików wyjściowych oraz wsparcie dla najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI,MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Dużą zaletą Any Video Converter jest funkcja konwersji nie tylko do formatów przeznaczonych dla komputera czy urządzeń typu DVD, ale również na telefony komórkowe. Dla formatu MP4 autorzy przygotowali sporo możliwości konfiguracyjnych dla dźwięku i obrazu np. rozmiar video, próbkowanie audio itp. Aplikacji nie sprawia również problemu przetwarzanie wielu rożnych plików video do jednego wskazanego formatu. Any Video Converter posiada także zaimplementowaną opcję podglądu filmów przed konwersją w czasie rzeczywistym i funkcję pobierania filmów z serwisu YouTube i Google Video.

Eng

As professional video converter, Any
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: verbatim
Data dodania:
2013-08-24 16:44:01
Rozmiar: 1.14 MB
Seedów: 0
Peerów: 3
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Skype to popularny komunikator głosowy, który pozwala m.in. przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo, dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, wysłać wiadomości SMS oraz faksy.

Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku oraz wydajne szyfrowanie 256 bitowym algorytmem AES (Advanced Encryption Standard). Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.

Oprócz możliwości dzwonienia pod numery telefonii konwencjonalnej na całym świecie można również korzystając z usługi SkypeIn założyć sobie wirtualny numer telefoniczny, dzięki któremu to do użytkownika Skype zadzwonić będzie mógł każdy posiadacz zwykłego telefonu (komórkowego bądź stacjonarnego). Dodatkowo przez Skype można wysyłać SMSy, przekierować rozmowę na tel
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: lukasz12012
Data dodania:
2013-08-11 10:22:38
Rozmiar: 327.93 MB
Seedów: 52
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
FL Studio (dawniej Fruity Loops) to profesjonalne oprogramowanie, pełniące funkcję wirtualnego studia nagrań. Łączy ono w sobie narzędzia do komponowania, aranżacji, nagrywania, edycji, miksowania i masteringu wysokiej jakości muzyki.

Program tworzony jest nieprzerwanie od ponad 12 lat, a jego ogromne możliwości docenione zostały przez wielu popularnych artystów zarówno z Polski, jak również całego świata. Swoje pierwsze kroki z muzyką stawiali w FL Studio takie sławy jak chociażby Basshunter. Zastosowań programu jest wiele, zaczynając od tworzenia kompletnych utworów, kreowaniu podkładów, łączenia ich z wokalem, a kończąc na "dopieszczaniu" i miksowaniu już gotowych projektów. Pomimo olbrzymich możliwość wbrew pozorom narzędzie jest proste w użyciu, doskonale nadając się do amatorskiego i w pełni profesjonalnego tworzenia muzyki wielokanałowej. W pierwszym przypadku z pomocą przychodzą gotowe szablony, znacznie ułatwiające pracę z programem.

Praca z FL Studio opi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: rachiel
Data dodania:
2013-08-09 21:15:44
Rozmiar: 44.50 MB
Seedów: 12
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


DVDFab jest all-in-one DVD kopiowanie / konwersji / oprogramowanie do nagrywania. W ciągu zaledwie jednego lub dwóch etapach,
można skopiować DVD do DVDR / PSP / iPod / etc. DVDFab jest nowy, całkowicie przepisany,
opiera się na więcej niż 6 lat DVD kopii oprogramowania. Pozwala na usunięcie
wszystkie zabezpieczenia kopii DVD, jak CSS, CPPM, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD,
CORE X2 itp. Jest ona stale aktualizowana, by wspierać najnowsze zabezpieczenia kopii DVD i ma
bardzo duża szybkość kopiowania, zwykle jest to około 10 - 20 minut.

DVDFab 9.0.4.5 Updated!

DVDFab 9.0.4.5 dla Windows (07 czerwca 2013)

Nowe: Dodano wsparcie do zgrywania filmów Blu-ray i DVD z dźwiękiem DTS do MP4
Fix: bałagan problemu wyświetla kod przy instalacji DVDFab w Szwedzki
Fix: Niektóre problemy lokalizacyjne
Fix: problem FabRegOp.exe pojawia się dwa razy przy uruchamianiu DVDFab i ZAK jest otwarty
Fix: problem zderzenia przy podglądzie z silnikiem i DXVA DirectShow dekoder jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: michal630410
Data dodania:
2013-08-07 13:57:38
Rozmiar: 295.43 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


FL Studio 11 to kompletne, programowe środowisko produkcji muzyki reprezentujące ponad 14 lat innowacyjnego rozwoju oprogramowania oraz jedyne oferujące bezpłatne, dożywotnie uaktualnienia. To wszystko co potrzebne do kompozycji, aranżacji, rejestracji, edycji i miksowania muzyki w profesjonalnej jakości. FL Studio 11 to najszybsza droga od pomysłu do gotowego utworu.

NOWE FUNKCJE

Tryb Performance &#8211; wyzwalaj utwory z listy na żywo za pomocą myszy komputerowej, ekranu dotykowego, klawiatury komputerowej lub kontrolera MIDI. Współpraca z kontrolerami: APC20/40, Launchpad, Lemur, Block, Maschine, Maschine Mikro, padKONTROL, Traktor Kontrol i wieloma innymi.

Wsparcie technologii multi-touch - FL Studio oraz niektóre z wtyczek reagują na sterowanie dotykowe oraz sterowanie gestami w Windows 8.

Playlista - 199 utworów w liście, zwiększone z 99.

Konsolidacja z portami wejściowymi MIDI &#8211; połączenia zapamiętują używane porty wejściowe MIDI zapobiegając konfliktom pomi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: lukasz12012
Data dodania:
2013-07-29 20:33:10
Rozmiar: 223.09 MB
Seedów: 0
Peerów: 2
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


Wersja dla systemu 64bit.

=======

Multilanguage.

Sony Vegas Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest Vegas 12 - uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji video i produkcji audio. Umożliwia zaawansowaną edycję formatów DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V możliwość wyciszania ścieżki audio na kasecie, przenoszenie i aranżację, edycję projektu źródłowego oraz automatyczną kwantyzację klatek.

Możliwości edycji audio w programie Vegas są tak dobre, że wielu profesjonalistów z branży używa go tylko do produkcji muzyki. Ponadto w zestawie znajdują się DVD Architect Pro - zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia płyt DVD oraz Sony Dolby Digital AC-3 Encoder - koder dźwięku Dolby Digital AC-3 Encoder.

Sony Vegas Pro oferuje między innymi obsługę standardu NVIDIA 3D Vision dla monitorów komputerowych 3D, narzędzie stabilizacji obrazu, funkcję tworzenia a
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: JohnWal
Data dodania:
2013-06-12 23:42:38
Rozmiar: 220.88 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


Sony Vegas Pro 12.0.563 x64 [ENG-MULTI][Patch] 1.Testowane Win 7 x64 bit.
2.Nie pytać sie czy jest PL
bo nie ma .

Opis programu:


Sony Vegas Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest Vegas 12 - uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji video i produkcji audio. Umożliwia zaawansowaną edycję formatów DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V możliwość wyciszania ścieżki audio na kasecie, przenoszenie i aranżację, edycję projektu źródłowego oraz automatyczną kwantyzację klatek.

Możliwości edycji audio w programie Vegas są tak dobre, że wielu profesjonalistów z branży używa go tylko do produkcji muzyki. Ponadto w zestawie znajdują się DVD Architect Pro - zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia płyt DVD oraz Sony Dolby Digital AC-3 Encoder - koder dźwięku Dolby Digital AC-3 Encoder.

Sony Vegas Pro oferuje między innymi obsługę standardu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: JohnWal
Data dodania:
2013-06-12 23:31:17
Rozmiar: 178.65 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


Opis programu:Vegas Movie Studio Platinum to aplikacja przeznaczona do amatorskich lub półprofesjonalnych zastosowań, będąca odmianą profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych.

Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie ? w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray, a przygotowane w ten sposób materiały wzbogacić można m.in. o własną grafikę i menu. Dodatkowo narzędzia wchodzące w skład Vegas Movie Studio Platinum pozwalają na wygodne miksowanie i zapis filmów z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Z poziomu programu stworzymy także materiały kompatybilne z urządzeniami PSP, iPod itp. oraz udostępnimy je znajomym online.

Najnowsza wer
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: JohnWal
Data dodania:
2013-06-04 23:26:19
Rozmiar: 99.81 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


Nowa odsłona odtwarzacza filmów na płytach DVD i Blu-ray, oferującego doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

WinDVD wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze i najnowsze formaty obrazu m.in.: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1; umożliwia dekodowanie dźwięku w technologiach Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone; odtwarzanie audio wysokiej jakości (96 kHz/24-bit) oraz obsługuje wszystkie obecnie stosowane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program umożliwia też odtwarzanie pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

W 11 wersji odtwarzacza pojawiła się możliwość odtwarzania płyt w formatach Blu-ray 3D i BDXL, oraz nagranych z użyciem kamer i aparatów z obiektywami 3D firmy Fujifilm. Dzięki zastosowaniu technologii Frame Sequential i polaryzacji, oraz współpracy z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: JohnWal
Data dodania:
2013-06-03 20:23:10
Rozmiar: 147.61 MB
Seedów: 4
Peerów: 0
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


AVS Video Editor to program do nieliniowej edycji i obróbki filmów video. Z jego pomocą można tworzyć filmy na potrzeby domowe, do publikacji w Internecie jak i profesjonalne nagrania z imprez okolicznościowych, które z łatwością wzbogacać można muzyką, zdjęciami czy podkładem głosowym.

Najważniejsze funkcje programu:
- wygodne tworzenie filmów nawet w najwyższej jakości Full HD
- wypalanie płyt DVD/Blu-Ray z wielopoziomowymi menu,
- łączenie filmów w atrakcyjny klip video miksując z innymi materiałami,
- przegrywanie filmów z kamery do komputera,
- dzielenie i usuwanie zbędnych fragmentów,
- dodawanie przejść, napisów tytułowych, muzykę w tle lub/i komentarz głosowy,
- import, przycinanie, skracanie, łączenie, obracanie i miksowanie filmów
- obsługa wszystkich najważniejszych formatów: AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV, H.263/H.264 itd.
- zapis w formatach: HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD i WMV HD), AVI (DivX, Xvid, itd.), MP4 (Sony PSP, Apple iPod i Archos)
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Menager plików


Dodał: JohnWal
Data dodania:
2013-06-01 14:25:39
Rozmiar: 2.05 MB
Seedów: 1
Peerów: 4
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


Driver Navigator to program, który sam skanuje system i wyszukuje potrzebne sterowniki, na przykład dla kart graficznych lub dźwiękowych, skanerów i drukarek.
Driver Navigator przeszukuje cały system i zamienia stare lub brakujące sterowniki z najnowszymi wersjami. Ułatwia utrzymanie Windowsa na wysokim poziomie wydajności, już nie musisz martwić się o ciągłe sprawdzanie driverów. Program posiada wielką bazę danych i informacji o ponad 2 milionach sterowników. Driver Navigator uaktualnia sterowniki do drukarek, skanerów, kart graficznych i dźwiękowych, bluetooth, kart sieciowych i modemów, kamer internetowych, urządzeń USB, laptopów, klawiatur i urządzeń SCSI/RAID.

Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8 32/64 Bity

Strona producenta http://www.drivernavigator.com/

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 601 - 650 | 651 - 700 | 701 - 728
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE