Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
96,641
61
13
197,765
71
29
9,267
9
0
Ostatnie 30
Popularne
w Grudniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 801 - 850 | 851 - 900 | 901 - 913
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Graficzne (913),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 16:57:10
Rozmiar: 789.14 MB
Seedów: 43
Peerów: 53
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


"ARCHLine.XP to profesjonalny program CAD 3D BIM dla architektów oraz projektantów wnętrz i mebli. Umożliwia niezwykle szybkie i kompleksowe zaprojektowanie dowolnych obiektów architektonicznych, wnętrz i mebli oraz wykonanie ich realistycznych wizualizacji. Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi (graficzne podpowiedzi) program jest bardzo łatwy w obsłudze, co docenią zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy.

Natywny format bibliotek programu Autodesk Revit®

Oprogramowanie ARCHLine.XP wyróżnia bogata funkcjonalność. Na uwagę zasługują m.in.: pełna kompatybilność z plikami RVT (natywny format bibliotek Autodesk Revit®), znany z AutoCAD® sposób zarządzania warstwami i wydrukiem, zaawansowane funkcje projektowania terenu łącznie z integracją z Google Maps.

Główne cechy ARCHLine.XP

Architektura:

• Osie– tworzenie osi o nieregularnym układzie, w kształcie okręgów, system osi konstrukcyjnych

• Schody– możliwość zmiany geometrii każdego schodka indywid
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 11:19:02
Rozmiar: 650.21 MB
Seedów: 49
Peerów: 6
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


"Mediachance Dynamic Auto-Painter (w skrócie DAP) to interesujące narzędzie, które zamieni zdjęcia, trójwymiarowe obiekty i rysunki w obrazy. Aplikacja symuluje dzieła powstające różnymi technikami (akwarela, ołówek, ilustracja książkowa), a nawet imitujące znanych artystów (Frank Weston Benson, Camille Pissarro, Paul Cezanne, Gustav Klimt, Claude Monet, Giuseppe Arcimboldo, John Singer Sargent i inni). Jak sama nazwa wskazuje, proces konwersji jest przeprowadzany w sposób dynamiczny - użytkownik może obserwować powstawanie grafiki "krok po kroku". Obrazy wyróżniają się wysoką jakością oraz zachowaniem wierności szczegółów.

Główne cechy programu Dynamic Auto-Painter:
- obsługa plików w formatach PNG, JPEG, BMP, PCX, TGA, TIFF, PSD, PCD, WMF, EMF,
- wbudowany prosty eksplorator dysku,
- opcja zapisu w postaci plików PSD z warstwami,
- możliwość korzystania z masek (zwiększanie nieostrości, uwydatnianie detali, usuwanie niepotrzebnych fragmentów, wymazywanie),
- wygodny pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-08 14:13:12
Rozmiar: 784.96 MB
Seedów: 40
Peerów: 14
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


"Helicon Focus to program skierowany do osób zainteresowanych fotografią makroskopową (szczegółowe zdjęcia z bliskiej odległości – np. niewielkich przedmiotów, owadów itp.) oraz mikroskopową. Poza tym aplikacja przyda się także w fotografii krajobrazowej, plenerowej czy panoramicznej. Program korzysta z techniki focus stacking, pozwalającej na zmaksymalizowanie głębi ostrości (właściwie – głębi pola) dla wybranej fotografii. Jest to osiągane poprzez nałożenie na siebie wielu zdjęć, które zostały wykonane w trakcie stopniowej koncentracji obiektywu na poszczególnych fragmentach danego obiektu. Połączenie fotografii w stosie pozwala na uzyskanie pełnej ostrości dla wszystkich obszarów obiektu (i często tła) w kadrze. Warto dodać, że przy tego typu fotografii raczej nie obędzie się bez statywu, zdjęcia w serii muszą być wykonane z dużą precyzją. Program posiada odpowiednie algorytmy korekcyjne, które pozwolą na zastosowanie techniki focus stackingu wobec obiektów wykonujących nieznaczne r
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-08 01:33:19
Rozmiar: 32.65 MB
Seedów: 29
Peerów: 24
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Następca Noise Ninja - profesjonalne narzędzie zaprojektowane do obróbki oraz konwertowania zdjęć.

Obsługiwana jest znakomita większość typów plików graficznych włączając JPEG, TIF, CRW, CR2, DNG, RAF, DCR, MRW, SRW, SRF, ARW i wiele innych.

Importowanie obrazka do programu jest bardzo proste, bowiem wystarczy go przeciągnąć z dowolnego miejsca na dysku do pola roboczego. Producent zaleca jednak import grafik w formacie RAW, gdyż gwarantuje to osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Photo Ninja dostarcza wiele opcji jak obracanie czy przybliżanie/oddalanie grafiki. Nie mogło zabraknąć wielu innych funkcji jak zmiana jasności, podświetlenia, nasycenia czy cieni. Oprogramowanie oferuje również składnik do usuwania szumów czy przycinania obrazu. Dużym ułatwieniem podczas pracy z wieloma plikami jednocześnie jest możliwość skorzystania z trybu wsadowego.

- Canon 1D Mark I/II/III/IV, 1Ds Mark I/II/III, 1D X, 5D Mark I/II/III, 6D, 7D, 10D, 20D, 30D, 40D, 50D, 60D, 70D, 300D, 350D
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-07 07:30:52
Rozmiar: 5.21 GB
Seedów: 42
Peerów: 35
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0


[Request]

CorelDRAW Technical Suite 2018 to szeroki zestaw narzędzi do projektowania umożliwiających przygotowywanie między innymi szczegółowych instrukcji montażu, skomplikowanych podręczników użytkownika oraz złożonej dokumentacji. Korzystanie z nowych, zaawansowanych funkcji pozwoli zwiększyć wydajność i uzyskać pełną obsługę standardów technicznych w celu publikacji materiałów, ich udostępniania oraz drukowania, wszystko to dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do opracowywania rysunków technicznych i szkicowania.

Rzuty i modele 3D na rysunkach

Dodatek XVL Studio Corel Edition zintegrowany z pakietem CorelDRAW Technical Suite 2018 umożliwia generowanie renderowanych obrazów o wysokiej jakości na podstawie rzutów 3D zaimportowanych z plików DWG i 3DS, a także plików IGES zawierających modele 3D. Użytkownik może bez trudu przekształcić rzuty 3D w ilustracje wektorowe, korzystając z ulepszonego polecenia przesłania do programu Corel DESIGNER.

Zgodność z najnowszymi form
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-07 01:15:24
Rozmiar: 89.44 MB
Seedów: 9
Peerów: 9
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


"PicturesToExe to niewielki i prosty w obsłudze program, umożliwiający tworzenie ciekawych pokazów slajdów na bazie kolekcji zdjęć oraz materiałów wideo. Dodatkowo użytkownik może wzbogacić swoje projekty o podkład dźwiękowy.

Aplikacja daje możliwość pracy w trybie uproszczonym oraz z wykorzystaniem osi czasu. W obu przypadkach praca nad pokazem slajdów opiera się na wczytaniu poszczególnych jego elementów oraz ustaleniu ich kolejności i czasu wyświetlania. Do naszej dyspozycji oddano szereg efektów możliwych do zastosowania na poszczególnych slajdach lub podczas przejść pomiędzy nimi. W programie nie zabrakło również prostego edytora graficznego, przydatnego podczas wyostrzania fotografii, nakładania na nie ramek, obracania o zadany kąt czy też nakładania efektu przezroczystości.

PicturesToExe jako pliki wejściowe wykorzystać może obrazy JPEG, GIF, PNG, BMP, materiały wideo AVI, MOV, MPG, MP4, FLV, DIVX, XVID, WMV oraz dźwięki MP3, WAV, OGG, WMA. Gotowy projekt zapiszemy w pos
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-06 10:48:12
Rozmiar: 56.97 MB
Seedów: 78
Peerów: 2
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0


GeoGebra to program wspomagający naukę matematyki na wszystkich poziomach edukacji. Aplikacja łączy geometrię, algebrę, arkusz kalkulacyjny, tworzenie wykresów, statystykę i rachunek różniczkowy w jednym, łatwym w użyciu pakiecie. Dzięki możliwości wizualizacji danych i wykresów aplikacja pomaga nie tylko nauczyć się matematyki, ale też używać zdobytej wiedzy w praktyce.

Program ma ogromne możliwości, a przy tym jest relatywnie łatwy w obsłudze. Mogą z niego korzystać nauczyciele i uczniowie liceum oraz studenci. Wszelakie wprowadzone do GeoGebry obiekty wyświetlane mogą być w 3 reprezentacjach – graficznej, algebraicznej i komórkach arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie są dynamicznie połączone, co pozwala na automatyczną aktualizację danych we wszystkich reprezentacjach.

homepage: https://www.geogebra.org/?lang=pl

Screen: https://i.postimg.cc/GtpXF98J/Screen.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-06 06:04:04
Rozmiar: 87.13 MB
Seedów: 39
Peerów: 2
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


"Rebelle to program do malowania na komputerze z wykorzystaniem narzędzi imitujących naturalne. Jego twórcy zapewniają, że udało im się opracować najlepsze na rynku algorytmy oddające zachowanie, przepływ i spontaniczność tradycyjnych materiałów. Najmocniejszą stroną Rebelle jest symulacja materiałów, które bazują na wodzie. Akwarelę i tusze można wysuszyć, a potem zmoczyć ponownie i rozmazać, co daje niebanalne efekty i poczucie, jakbyśmy mieli w rękach prawdziwe narzędzia. Można nawet przechylić szkicownik i obserwować, jak woda spływa, zabierając ze sobą odrobinę farby.

Program pozwala także na łączenie narzędzi mokrych z suchymi i malowanie na warstwach, które można następnie nakładać na siebie na 23 sposoby. Oczywiście nie zabrakło dobrej obsługi tabletów graficznych firmy Wacom, choć ogranicza się ona do odczytywania nacisku.

Rebelle daje do dyspozycji użytkownika akwarele, farby akrylowe, pastele, ołówki, pióro z tuszem, markery, aerograf i gumkę, a także kilka typów pap
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-05 19:11:23
Rozmiar: 88.47 MB
Seedów: 41
Peerów: 62
Pobrano: 53 razy

Komentarze: 0


"Paint.NET - program do obróbki grafiki stworzony przez studentów z Washington State Uniwersity. Aplikacja posiada wiele narzędzi, filtrów, efektów (m.in. obsługę warstw), obsługuje aparaty fotograficzne i tablety graficzne. Doskonale nadaje się jako alternatywa dla standardowego programu graficznego instalowanego razem z systemem operacyjnym.

Paint.NET charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, który od użytkownika nie wymaga dużo czasu do pełnego opanowania. Obsługa warstw umożliwia zaawansowane prace na obrazach co w darmowych programach nie jest częstym zjawiskiem. Program posiada mnóstwo efektów, które w efektowny sposób upiększą obraz poprzez: zaostrzenie, rozmycie, usuwanie efektu czerwonych oczy, odbicie w kafelkach, zwiększenie, farba olejna, szkic ołówkiem, szum i uwypuklenie.

Jak przystało na dobry program do obróbki graficznej nie mogło zabraknąć możliwości zmiany kontrastu, odcienia, nasycenia, jasności, krzywych i poziomów obrazu czy konwersji obra
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-04 09:41:07
Rozmiar: 2.01 GB
Seedów: 110
Peerów: 23
Pobrano: 75 razy

Komentarze: 0


"Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosowanie ligatur czy ornamentów, przy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-29 14:01:21
Rozmiar: 152.71 MB
Seedów: 32
Peerów: 9
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


Capture One Pro to jedna z najważniejszych i najlepszych alternatyw dla najpopularniejszego programu do edycji zdjęć - Lightroom. Aplikacja jest tworzona przez deweloperów firmy Apple.

Capture One Pro stworzony został z myślą o katalogowaniu, edycji i obróbce plików w formacie RAW. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych aplikacji do wywoływania plików RAW. Capture One Pro oferuje wiele ciekawych funkcji, które zadowolną najbardziej wymagających fotografów. Można tu znaleźć nie tylko dużą liczbę efektów, ale również szereg narzędzi umożliwiających podział kolorów na kanały, wyostrzanie zdjęć, zaawansowana praca nad detalami. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia Skin Tone Enhancer, Focus, Inverted Color Editor Selection oraz Spot Removal Enganced. Za ich pomocą szybko zmienimy odcień skóry na pożądany , uzyskamy efekt makro, przekonwertujemy zdjęcia na czerń i biel z opcją uwydatnienia konkretnych obiektów. W zaawansowanej opcji retuszu usuniemy większość niechcianych elementó
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-11-28 19:32:35
Rozmiar: 791.86 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


Native Instruments goes back for the third time in the elevator overloaded software samplers. The fight is tough to stand out but with serious assets such as 33GB of samples and a mode 'performance', Kontakt could well make the difference.

Native Instruments goes back for the third time in the elevator overloaded software samplers. The fight is tough to stand out but with serious assets such as 33GB of samples and a mode 'performance', Kontakt could well make the difference.'Performance' view
As soon as I hear the name of Native Instruments, I imagine myself a band of pizza-eating geeks, glued to their PCs under Linux. This probably mistaken picture of NI, I think to have formed in 2002, the year of the first Kontakt. The Teutonic team decided to release its software sampler, a little after everyone and even if it was a mini-revolution, it had the flaws of its qualities. In my case, the tool gave me the impression of being one of those great sharewares, left to be forever
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-27 16:34:39
Rozmiar: 113.43 MB
Seedów: 22
Peerów: 24
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


Rozszerzenie do Adobe Photoshop CC, pozwalające w znacznym stopniu zautomatyzować uprawiane przez większość pompowanie ego i poprawianie smutnej rzeczywistości na okoliczność Social Media.

PHOTOSHOP CC2014 (V.15), CC2015, CC2015.5, CC2017, CC2018 +

homepage: https://www.venuspanel.net

Screen: https://i.postimg.cc/nLYQ3PmS/Screenven.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-27 02:23:58
Rozmiar: 419.50 MB
Seedów: 62
Peerów: 15
Pobrano: 76 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Photo Card to bardzo prosta w obsłudze aplikacja graficzna przeznaczona do tworzenia różnego rodzaju kartek okolicznościowych. Korzystając z niej, za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką przygotujemy efektowną pocztówkę z wakacji, kartkę urodzinową itp.

Aplikacja domyślnie oferuje zestaw ponad 60 możliwych do wykorzystania szablonów najróżniejszych kartek okolicznościowych. Znajdziemy wśród nich pozycje, które z powodzeniem znajdą zastosowanie na takich imprezach i świętach jak urodziny dziecka, walentynki, imieniny czy różnego rodzaju rocznice. Każdy z projektów wzbogacony może być naszym zdjęciem wczytanym z dysku komputera lub wykonanym przy użyciu kamerki internetowej. Ashampoo Photo Card dysponuje również narzędziami służącymi do manipulowania podstawowymi parametrami (saturacja, jasność, kontrast) wszystkich obiektów w obrębie projektu, a także stosowania na nich efektu odwrócenia i odbicia lustrzanego.

Gotowe projekty naszych kartek okolicznościowych mo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-26 19:24:42
Rozmiar: 21.41 MB
Seedów: 48
Peerów: 9
Pobrano: 61 razy

Komentarze: 0


PhotoFiltre Studio X - ciekawy pakiet do obróbki graficznej. Narzędzie oferuje kompleksowy zestaw funkcji, będący w stanie zaspokoić potrzeby domowych użytkowników (retusz zdjęć, podstawowe modyfikacje) oraz bardziej wprawionych odbiorców (zaawansowane filtry, edycja na niskim poziomie). Cechuje się również przyjaznym interfejsem oraz stabilnym, wydajnym działaniem.

Główne cechy programu:
- współpraca z najpopularniejszymi formatami graficznymi (TIFF, PNG, JPEG, GIF, BMP, TGA, ICO),
- otwieranie plików RAW kilku producentów sprzętu fotograficznego,
- obsługa źródeł Twain,
- podgląd informacji o grafikach (rozdzielczość, liczba kolorów, rozmiar w pamięci, dane EXIF i IPTC, komentarze),
- nieograniczona historia operacji (wraz z ich powtarzaniem i cofaniem),
- praca na warstwach,
- zestaw podstawowych przekształceń (zmiana rozmiaru, przesunięcie, korekcja perspektywy, kadrowanie, dodawanie ramek i cieni),
- duża liczba wbudowanych filtrów (wygładzanie, wyostrzanie, sz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-26 07:00:37
Rozmiar: 93.46 MB
Seedów: 11
Peerów: 10
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


"Panoweaver Professional Edition - rozbudowany program do tworzenia zdjęć panoramicznych i interaktywnych prezentacji. Aplikacja obsługuje zdjęcia wykonane za pomocą różnych rodzajów obiektywów, pozwalając jednocześnie na tworzenie panoram w kilku typach (sferyczna, sześcienna, cylindryczna). Soft posiada wysokiej jakości silnik, generujący dobrze wyglądające efekty.

Program wyróżnia się dużymi możliwościami związanymi z eksportem i publikacją wyników pracy. Stworzoną przez nas panoramę możemy zapisać w postaci standardowego pliku graficznego (rozszerzenia JPEG, PNG, PSD, TIFF, BMP), animacji Flash, apletu Java, dokumentu HTML, pliku SWF czy QuickTime. Dla większości z wymienionych formatów dostępne są dodatkowe opcje konfiguracyjne, pozwalające na dostosowanie okna ładowania animacji, kontrolek sterujących, tła dźwiękowego, parametrów odtwarzania czy rozmiaru miniatur. Bardzo prosto wyślemy prezentację do portalu Facebook - należy uprzednio założyć konto hostingowe na serwerach pr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-26 01:55:04
Rozmiar: 16.73 MB
Seedów: 7
Peerów: 21
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu przeznaczonego do tworzenia bardzo realistycznych wirtualnych scenerii. Soft wykorzystywany był m. in. do produkcji krajobrazów w takich filmach jak Człowiek ze stali, Elysium, Wielki Gatsby, Oblivion, Tron, Igrzyska śmierci, Pojutrze i wiele innych.

Za pomocą tej aplikacji można bez posiadania specjalistycznej wiedzy w łatwy sposób przygotować krajobraz jeziora osadzonego wśród gór z odpowiednio dobranym oświetleniem i atmosferą. Dodatkowo Terragen pozwala na dowolne ustawienie kamer w celu wybrania najodpowiedniejszego miejsca do zrobienia "zdjęcia". Gotowy projekt można zrenderować i zapisać w postaci pliku graficznego (BMP, TIFF, OpenEXR, SGI RGB) lub za pomocą skryptów eksportować do formatu video. Aplikację wykorzystywano między innymi do produkcji krajobrazów dla filmów, gier itp.

homepage: https://planetside.co.uk/buy-terragen/terragen-4-professional/

Screeny:

https://i.postimg.cc/HscLxxY4/Screen.png

https://i.postimg.cc/SNBxzhj0/S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-25 13:43:25
Rozmiar: 245.97 MB
Seedów: 21
Peerów: 18
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


"DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.

Przeglądarka zdjęć pozwala na ocenianie och, przeglądanie metadanych i sortowanie według różnych kryteriów, zarówno dotyczących zdjęcia, jak i aparatu, którym zostało zrobione.

Poza klasycznymi narzędziami do sterowania balansem bieli, ekspozycją czy nasyceniem barw, znalazło się tu także kilka modułów autorskich, opracowanych przez firmę DxO: usuwanie efektu Moire'a, „inteligentne” oświetlanie sceny, wielopunktowy balans bieli, zaawansowane sterowanie kontrastem czy bardzo precyzyjne odszumianie PRIME.

Ponadto znalazło się tu narzędzie pozwalające na podstawowy retu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: PROAC
Data dodania:
2018-11-24 19:16:23
Rozmiar: 17.90 MB
Seedów: 78
Peerów: 32
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


Bandicam 4.2.1.1454 Multi...( Opis )...


Bandicam is an application that allows you to record everything that happens on your
screen, including any program that uses graphic technologies DirectX or OpenGL, such as
the majority of modern video games.
The program's configuration options allow you to modify the quality and size of the video,
the type of codex that you want to use, the frames per second, the channels and the bit rate
of the audio, or even whether you want the mouse cursor to appear or not.
Thanks to Bandicam's internal compression tool, the recorded videos will take up less space
than normal videos with the same image quality. Also, it will rarely cause lags in the video
game.
Bandicam is a very useful tool for any user interested in recording videos of video games or
making tutorials for Windows. It's easy controls and good results make it an excellent
option.
----
Bandicam to coraz popularniejsze narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-24 02:03:28
Rozmiar: 15.83 MB
Seedów: 15
Peerów: 23
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


"Qimage Ultimate to program do obróbki i drukowania zdjęć. Aplikacja obsługuje fotografie pobrane bezpośrednio z aparatu cyfrowego - w formacie RAW. Za jego pomocą możemy szybko poddać zdjęcia obróbce i wysłać do połączonej drukarki.

Qimage Ultimate, dzięki przejrzystemu i estetycznemu interfejsowi, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji, za pomoca których możemy przeglądać swoje zdjęcia, poddawać korekcie i sprawnie drukować. Aby wyświetlić obszerną listę opcji, wystarczy kliknąć na fotografię prawym klawiszem myszy. Qimage Ultimate umożliwia między innymi zmianę rozmiaru wielu plików jednocześnie, korektę ekspozycji i usuwanie szumów. Program pozwala także pracować nad jasnością, kontrastem, ostrością, nasyceniem kolorów, balansem bieli oraz rozdzielczością.

Qimage Ultimate oferuje kilka trybów drukowania, opcję tworzenia pokazu slajdów oraz możliwość wysłania zdjęć pocztą elektroniczną. Program zapewnia bogaty pakiet funkcji, na zapoznanie się z którym mniej doświadczen
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-22 02:43:21
Rozmiar: 827.93 MB
Seedów: 87
Peerów: 12
Pobrano: 92 razy

Komentarze: 0


"Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć.

Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na „dostrojenie” zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów.

Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Na liście możliwości programu Lightroom
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-21 06:32:47
Rozmiar: 171.80 MB
Seedów: 18
Peerów: 7
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


"Pano2VR Pro jest aplikacją, która konwertuje sferyczne lub cylindryczne obrazy panoram do formatów Flash, HTML5 lub QTVR. Program pozwala na zmianę skórek, tworzenie gigapikselowych panoram, hotspotów i kierunkowych dźwięków. Program wspiera wiele różnych formatów wejściowych, posiada edytor skórek, edytor dźwięku, edytor obrazów wejściowych oraz różne efekty transformacji. Najważniejsze funkcje programu Pano2VR Pro:

- Formaty obrazów - wsparcie płaskich, cylindrycznych, sferycznych obrazów oraz w kształcie litery T, krzyżowe oraz w formie siatki
- Formaty wejściowe - JPG, PNG, TIFF, BigTIGG, Photoshop PSD/PFB, OpenEXR, Radiance HDR i QuickTime VR. Pano2VR
- Narzędzie PathTool - Pano2VR Pro ma możliwość edycji obrazów wejściowych poprzez wybór obszaru na panoramie i eksportu do własnego programu graficznego
- Edytor skórek - możliwość zmiany wyglądu odtwarzacza panoramy poprzez dodawanie własnych przycisków, grafik, hotspotów oraz map wirtualnych podróży
- Edytor dźwięku -
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-19 21:47:07
Rozmiar: 132.54 MB
Seedów: 15
Peerów: 5
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


"Profesjonalne oprogramowanie do zdjęć paszportowych, wiz, dowodów i innych dokumentów.

ID Photos Pro 8 to docenione już przez setki użytkowników, najszybsze i najbardziej zaawansowane na rynku oprogramowanie do kontrolowanej edycji i produkcji identyfikacyjnych zdjęć do dokumentów (paszportów, wiz, dowodów itp.).

ID Photos Pro 8 zbudowane są w formie kreatora, który w 4 prostych krokach prowadzi przez proces przygotowania perfekcyjnego zdjęcia identyfikacyjnego. Wbudowana automatyka dba jednocześnie, aby całość była możliwa w czasie krótszym niż 10 sekund."

homepage: https://www.pixel-tech.pl/dokumenty-pro/#o_programie

Screen: https://i.postimg.cc/283DnvzB/Screen.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-17 14:15:13
Rozmiar: 14.48 MB
Seedów: 34
Peerów: 17
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


PhotoInstrument - soft do edycji i retuszu zdjęć cyfrowych. Program w dość prosty sposób umożliwia usunąć efekt czerwonych oczu, wygładzić zmarszczki, usunąć plamy, wykonać zmiany kontrastu i jasności, rozmycia i ostrzenie, korekcje kolorów (np. kolor oczu) i wiele innych. Program posiada video poradniki, które pomogą w pierwszych krokach użytkowania.

PhotoInstrument obsługuje ponad trzydzieści formatów graficznych, w tym PNG, JPG, BMP, TIF, PCX, TGA, EXR, ICO i Adobe Photoshop PSD.

homepage: http://www.photoinstrument.com/

Screen: https://i.postimg.cc/V6jQrYpp/Screen.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-17 07:29:41
Rozmiar: 68.70 MB
Seedów: 13
Peerów: 6
Pobrano: 39 razy

Komentarze: 0


"Perfectly Clear to wtyczka do programów Adobe Photoshop,Lightroom i Corel Paintshop Pro. Jej podstawowym zadaniem jest szybkie i automatyczne polepszenie wyglądu zdjęć.

Perfectly Clear pozwala jednym kliknięciem wydobyć więcej detali z cieni i mocno oświetlonych obszarów, a także poprawia barwy skóry na zdjęciach. Dzięki dostosowaniu kolorów zdjęcia będą wyraźne i będą wyglądać naturalnie. Dodatkowo ich jakość podnosi niezły algorytm usuwania szumów.

Wtyczka daje fotografom do dyspozycji 10 sposobów na szybki retusz portretów, które zostały zaczerpnięte z aplikacji mobilnej producenta. Znajdziemy tu narzędzie Perfectly Smooth wygładzające skórę, punktowy pędzel do retuszu, automatyczne usuwanie połysku tłustej skóry, usuwanie czerwonego zabarwienia (częsta wada aparatów), rozjaśnianie oczu, powiększanie oczu, usuwanie cieni spod oczu, dodawanie odblasków do oczu, wybielanie zębów i wyszczuplanie twarzy. Działanie tych funkcji jest możliwe dzięki zaawansowanemu wykrywaniu chara
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-15 21:02:15
Rozmiar: 1.51 GB
Seedów: 49
Peerów: 19
Pobrano: 165 razy

Komentarze: 3


"Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.

Photoshop daje użytkownikowi możliwość tworzenia profesjonalnych i niezwykle efektownych projektów, składających się z niemalże nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, zgrabnie łączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Photoshop dodatkowo oferuje zestaw przydatnych narzędzi usprawniających pracę z grafiką i aplikacją – m.in. przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Extension Manager, usługa Adobe Drive itp."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

Screen: https://i.postimg.cc/1zmvCqPH/Screen.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-15 06:31:45
Rozmiar: 33.17 MB
Seedów: 37
Peerów: 1
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


"Blow Up to wtyczka do Photoshopa, przeznaczona do powiększania zdjęć z zachowaniem gładkich powierzchni i ostrych szczegółów. Dzięki niej można przygotować ogromne plakaty czy zdjęcia do prezentacji na dużych wydrukach.

Algorytmy wykorzystywane przez Blow Up bazują na analizie zawartości zdjęcia, a nie tylko na sąsiadujących pikselach. Dzięki temu powierzchnie, które powinny być gładkie, będą wolne od artefaktów, a elementy o wyraźnych krawędziach nie stracą ostrości."

homepage: https://www.alienskin.com/blowup/

Screeny:

https://i.postimg.cc/Kj20zD5t/Screen.png

https://i.postimg.cc/NFkpr2NS/Screen1.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-13 16:55:11
Rozmiar: 838.29 MB
Seedów: 96
Peerów: 23
Pobrano: 91 razy

Komentarze: 0


"PaintShop Photo Pro to popularny wśród użytkowników na całym świecie program do zarządzania, edycji i obróbki, a także udostępniania w Internecie cyfrowych fotografii.

Program dostarcza szereg przydatnych narzędzi umożliwiających zaawansowaną edycję grafiki rastorowej - wśród których wymienić należy mechanizm warstw, obiektów, konwersji kolorów, rozbudowanych operacji na palecie kolorów, a także tzw. Express Lab, znacznie usprawniający prosty retusz dużej ilości fotografii. PaintShop Photo Pro oferuje pełną obsługę formatów RAW, w tym także najnowszych Camera RAW, a także funkcje umożliwiające pracę z materiałami wideo HD, tworzenie zintegrowanych projektów - np. książek fotograficznych, pokazów slajdów fotografii HD, kart itp. oraz łatwego przetwarzania wsadowego i Smart Carver, służącą do prostego usuwania wybranych obiektów z fotografii bez pogorszenia jej jakości."

homepage: https://www.paintshoppro.com/en/products/paintshop-pro/

Screen: https://i.postimg.cc/tCKh16sg/S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Aljot
Data dodania:
2018-11-13 12:09:11
Rozmiar: 40.35 MB
Seedów: 1
Peerów: 1
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 1


Przedstawiam spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro 2019 v21.1.0.22 - (v1.1)
Nie instalować w innej wersji niż wymieniona powyżej.

Spolszczenie obsługuje wersje programów:

PaintShop Pro 2019 32 bit
PaintShop Pro 2019 64 bit
PaintShop Pro 2019 Ultimate 32 bit
PaintShop Pro 2019 Ultimate 64 bit
W tym wersja pudełkowa i wersja elektroniczna.

Proszę o zapoznanie się z instrukcją instalacji spolszczenia. (Plik PDF)

Oficjalnymi wersjami programu PSP 2019 są: v21.0.0.119 oraz v21.1.0.22
Inne wersje, które ukazały się w internecie były wersjami próbnymi, przeznaczone wyłącznie dla testerów.
Jeśli masz zainstalowaną którąś z wersji próbnych, możesz mieć problem z aktualizacją poprawek Corela.
Jeśli tak, odinstaluj PSP 2019 i pobierz ze strony producenta oficjalny instalator:
https://www.paintshoppro.com/en/pages/download/

Jeśli program zainstaluje się wersji v21.0.0.119, Musisz dodatkowo pobrać i zainstalować aktualizację do wersji v21.1.0.22:

https://www.paint
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-13 04:49:07
Rozmiar: 165.85 MB
Seedów: 7
Peerów: 9
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


Surfer® 16 jest programem zaprojektowanym do wszechstronnej wizualizacji danych XYZ, dzięki czemu bywa najczęściej używany do tworzenia map i modelowania powierzchni terenu, ale nie jest to jedyne zastosowanie tego programu. Wbudowany szeroki zestaw interpolacyjnych metod generowania regularnej siatki wartości, pozwala wybrać optymalny algorytm do charakteru danych wejściowych.

Dane XYZ to bardzo powszechna forma opisu obiektów fizycznych. Trzy kolumny liczb nazwane X, Y i Z mogą reprezentować cyfrowy obraz terenu, ale też powierzchnię stropu i spągu złoża, zawartość ołowiu w glebie, wielkość opadów w milimetrach, natężenie hałasu wzdłuż arterii komunikacyjnych czy wiele innych zjawisk. Wszystkie one mają wspólną cechę: opisuje je funkcja dwóch zmiennych. Stąd też krąg użytkowników programu Surfer nie zamyka się do specjalności wyłącznie kartograficznych, ale obejmuje wszystkie dziedziny działalności naukowej i inżynierskiej, wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność modelowania funk
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 23:38:04
Rozmiar: 53.67 MB
Seedów: 19
Peerów: 25
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


ABViewer Enterprise jest uniwersalnym oprogramowaniem do pracy z rysunkami. Umożliwia podgląd, edycję, konwersję, mierzenie i wydruk plików CAD typu DWG i innych a także modeli 3D i obrazów rastrowych. Umożliwia pracę z fragmentami obrazów a także grupami plików. Program umożliwia porównywanie zawartości plików, wydruk wielu rysunków naraz a także posiada API.

Najważniejsze funkcje programu ABViewer Enterprise:

- Wspierane formaty - program wspiera formaty rysunków: DWG, DXF, DWF, HPGL, IGES, STEP, PDF i inne formaty obrazów wektorowych i rastrowych a także archiwa. Umożliwia także eksport do formatów PDF, DWG, DXF, BMP, PLT i innych
- Konwersja - ABViewer Enterprise umożowia konwersję dokumentów PDF do edytowalnych plików AutoCAD DWG także w trybie wsadowym z ustawionymi opcjami konwersji.
- Edycja - współpraca z warstwami, blokami, rozmiarami, tekstem itp., intuicyjny pomiar obszarów, długości i kątów, dodawanie komentarzy czy notatek a także zarządzanie wybranymi fragmen
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 15:23:37
Rozmiar: 1.02 GB
Seedów: 32
Peerów: 24
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 1


"ON1 Photo RAW to program do obróbki zdjęć, retuszu, stylizacji i przetwarzania RAW-ów z aparatów cyfrowych. Program jest bardzo szybki, przystosowany do pracy z plikami zapisywanymi przez współczesne aparaty i układy przetwarzania obrazu.

ON1 Photo RAW jest szybki nie tylko dzięki dobrej optymalizacji, ale też dzięki bardzo wygodnemu interfejsowi, który wymaga niewielu czynności by uzyskać pożądany efekt. Warto też zaznaczyć, że interfejs ten nie jest trudny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, zarówno podczas przesiadki z innego programu, jak i podczas nauki od podstaw.

Poza klasycznymi narzędziami do „wywoływania” RAW-ów, a więc sterowania ekspozycją, balansem bieli, strukturą, kolorami i tym podobnymi, ON1 Photo RAW oddaje do dyspozycji użytkowników także ogromną kolekcją filtrów, które pozwolą uzyskać dowolny efekt, i które można z powodzeniem łączyć na warstwach. Program sprawdzi się przy zdjęciach czarno-białych, krajobrazowych, sportowych, stylizowanych na stare, ar
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 11:13:17
Rozmiar: 131.49 MB
Seedów: 18
Peerów: 7
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Mało znany, ale wydający się wart uwagi, całkiem zaawansowany program do przyzwoitej obróbki zdjęć cyfrowych zapisanych w formacie JPEG. Plik wynikowy zapisać można tylko do formatu wejściowego.

homepage: https://silkypix.isl.co.jp/en/product/jp8/

Screeny:

https://i.postimg.cc/vmDynQhZ/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/yN5HXwpX/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 01:58:45
Rozmiar: 10.72 MB
Seedów: 34
Peerów: 1
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Wtyczka AlphaPlugins Engraver III do Photoshop CS2 ... CC2019 pozwala zamienić dowolny obraz w imponujący grawerunek w starym stylu za pomocą kilku kliknięć myszą. Eksperymentuj z szeroką gamą wzorów geometrycznych i modyfikacji linii, korzystaj z wielu warstw, aby tworzyć złożone efekty, zmieniać kolory tuszu lub dodawać szum i przypadkowość, aby twój grawer wyglądał tak, jakby był wykonany ręcznie. Zakończ kompozycję, wybierając kolory i tekstury papieru. Możesz dodać efekty wytłaczania, aby zasymulować wygląd starej maszyny drukarskiej."

homepage: https://www.alphaplugins.com/products/products.php?menu=get_prod_id&prod_id=2

Screeny:

https://i.postimg.cc/9fdGgGtN/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/TwTnzpt2/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-09 13:12:00
Rozmiar: 7.22 MB
Seedów: 15
Peerów: 0
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


Plugin do Adobe Photoshop usuwający ze zdjęć portretowych nienaturalny połysk na skórze tworzony przez zimne, białe światło lampy błyskowej aparatu. ShineOff automatycznie przekształca twarze i obszary skóry w miękki i naturalny wygląd. Ta opatentowana technologia nie usuwa blasku z ust, z zębów ani oczu.

homepage: https://imadio.com/products/prodpage_shine.aspx

Screen: https://i.postimg.cc/5td90CKN/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-08 06:30:42
Rozmiar: 7.64 MB
Seedów: 9
Peerów: 11
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


Zautomatyzowany plugin do Adobe Photoshop usuwający ze zdjęć efekt "rybiego oka".

homepage: https://imadio.com/products/prodpage_hemi.aspx

Screeny:

https://i.postimg.cc/J02W98cy/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/BZYs859q/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-07 17:10:41
Rozmiar: 18.65 MB
Seedów: 32
Peerów: 6
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


[Reseed]

Vector Magic jest profesjonalnym oprogramowaniem służącym do konwertowania rastrowych plików graficznych do obrazów wektorowych.

Jako pliki wejściowe obsługiwane są pliki JPEG, GIF i PNG. Tworzone są natomiast skalowalne wektory w formatach EPS, SVG i PDF.

homepage: http://vectormagic.com/desktop

Screeny:

https://i.postimg.cc/8cY2Wh10/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/HWPDfCQ9/Screen1.jpg

https://i.postimg.cc/qMhVrZwV/Screen2.jpg

https://i.postimg.cc/RZKk662g/Screen3.jpg

https://i.postimg.cc/8CGqhkSN/Screen4.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-07 01:36:41
Rozmiar: 60.16 MB
Seedów: 65
Peerów: 11
Pobrano: 78 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Zoner Photo Studio to program dla każdego posiadacza cyfrowych zdjęć, zarówno dla profesjonalisty, jak i dla amatora. Program dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej, łącznie z bogatym tekstem pomocy.

Jest czymś więcej, niż tylko edytorem i menadżerem zdjęć. Można tu znaleźć łatwą edycję, ale również pokazy slajdów, generowanie DVD, sortowanie, narzędzia twórcze, tworzenie pocztówek, kalendarzy, udostępnianie na serwisach społecznościowych, stronach www, zdjęcia 3D, HDR, i wszystko, co potrzebne do pracy ze zdjęciami.

Zoner będzie przydatny na każdym etapie kontaktu ze zdjęciami i w każdej fotoopowieści, od pobrania z aparatu, karty pamięci, skanera, poprzez edycję, retusz, zarządzenie zdjęciami, pracę ze zdjęciami RAW, tworzenie kompozycji, współdzielenie.

Za pomocą suwaków na pasku bocznym edytora, można szybko skorygować ekspozycję, rozjaśnić cienie, przyciemnić prześwietlone obszary. Ustalić nowe punkty czerni i bieli, zmienić temperaturę barw, od
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-11-06 13:38:49
Rozmiar: 136.40 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


ACDSee Photo Studio Ultimate

The world’s first digital asset manager and RAW editor with layers, ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 is the answer to your creative graphic and photography needs. Renowned for its organizational prowess, parametric photo editing power, and performance-based adjustment layers, this GPU-enriched software gets you back out behind the lens faster. Now featuring facial recognition, even more ways to non-destructively target specific areas of your image, flexible color control, tools expediting your DAM productivity, and much more, Photo Studio Ultimate makes it easy to push boundaries and unlock your creative potential.

What’s New?

Import / Export Develop / Edit Presets
Improved Black & White
Color LUTs
Colors in Contrast
Develop Mode Brush Additions
Auto Advance
Develop Settings Pane
Support for HEIF

Screenshots

Downloads

ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 v12.0 Build 1593 (x64) Setup + Crack.zip (234.3 MB) | Mirror

Sharing
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-06 05:29:10
Rozmiar: 26.72 MB
Seedów: 22
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


"Photomatix Essentials to podstawowa wersja programu do tworzenia obrazów HDR (High Dynamic Range). Technika ta odpowiada za zwiększenie zakresu tonalnego w stosunku do standardowych obrazów. Photomatix Essentials oferuje możliwość tworzenia obrazów w technice HDR w oparciu o pliki zapisane w formatach JPEG, TIFF, PSD, PSB, CRW, CR2, NEF, NRW, RAF, ORF, PEF, SRF, SR2, ARW, RAW, RW2, RWL, MRW, DCR, KDC, X3F, DNG, FFF, 3FR, MOS i SRW. Natomiast gotowy obraz HDR zapiszemy w pliku JPEG, TIFF 8-bit i TIFF 16-bit.

Photomatix Essentials jest w stanie przygotować obrazy HDR w oparciu o pojedyncze pliki oraz ze zbioru zdjęć tego samego kadru. Program został wyposażony w gotowy zestaw stylów do nałożenia na fotografie cyfrowe, których parametry będzie można swobodnie modyfikować. W trakcie wprowadzania zmian generowany jest podgląd w czasie rzeczywistym. Przydatną funkcją zastosowaną w programie Photomatix Essentials jest automatyczna redukcja szumów cyfrowych."

homepage: https://www.hdr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:54:00
Rozmiar: 88.20 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


Zoner Photo Studio X

It is your choice to get the all - in - one program step - by - step from the first to read the picture in all its formats to organize, share, modify it and all related to dealing with digital images and it is useful for everyone from the first beginner through the applicants to the experts of photography and dealing with images. The program has been developed for all camera users, scanners, and mobile storage media. It contains everything you need to equip your digital photos with high quality from start to finish: tools to download to your computer, tools for automatic and manual editing and image defects repair, tools for easy management of your photos, and tools for sharing and publishing your digital photos. The program also provides the addition of effects of images from the first fun simple effects to the effects of the goal in professional, such as adding picture frames or adding text to images and all you need currency on your digital photos will find i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:53:13
Rozmiar: 168.03 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Xara Designer Pro X365
A very beautiful program in the field of designs you can add touches on the very magnificence on your photos and you can also work professional fees and logos. By this program, which is a family of famous programs contains the program contains many advanced drawing tools and comprehensive and contains many of the terrible features created by only the company also supports the program files of many programs such as Flash and Adobe Photoshop and much more program really wonderful to hold many beautiful touches and compassionate On your photos in all its forms, adding tires, zigzagging, color adjustment, accuracy, and writing on images can also cut pictures, and can convert image formats and make the image a top in clarity and you can use the graphic to add many improvements to the images program With the advantages of fairy program can save you images in the form of Flash SWF any switcher and can work as an Internet signature and other images and export them as gi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:50:54
Rozmiar: 1.05 GB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


progeCAD Professional
is a program that is similar to the AutoCAD program. It is also linked in some features in AutoCAD. It also runs AutoCAD AutoCAD. It also works for AutoCAD and above AutoCAD, such as menu and commands, uses fonts, Adobe PDF, DWF is a program of architectural engineering design, ie if you are an architect, this program is smaller than the famous AutoCAD program and the program is easy to build you houses, villas, schools, associations, restaurants, kitchens, houses and companies in a remarkable engineering
progeCAD is an AutoCAD® compatible 2D/3D CAD application that works with AutoCAD® DWG files from v. 2.5 to v. 2019! The best solution for AEC, MCAD and all generic CAD usages.
10 Reasons for progeCAD Professional:

- Nothing to learn, if you are AutoCAD® users

- Works natively with DWG! Fully compatible with AutoCAD® without conversion

- PDF to DWG conversion included

- Convert your old paper draughts into CAD!

- Create architectural layouts in
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:32:51
Rozmiar: 492.13 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


Application Studio Camtasia
It is one of the most important applications in screen capture and video recording.
And description, used to edit and edit video files
Adding and cutting is one of the basic and essential applications for each device.
It is used by millions of people and this software is compatible with Windows and
Android and Mac, and we can review and work on your screen or any part of your video.
Describe it without using another program and show quality and clarity.
You can add some tracks to these videos and control the sound as needed.
All audio deletion can merge a set of images and videos into one file and a file.
Configure large files and add all or all audio and video clips.
The language files are downloaded and downloaded please easily and downloaded directly from the link.
the program

Download Camtasia Studio Direct Link
Easy to install and does not require.
You can download it in a few easy steps.
Supports languages ​​all over the world.
You ca
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-02 12:22:54
Rozmiar: 1.69 GB
Seedów: 11
Peerów: 0
Pobrano: 75 razy

Komentarze: 0


Overall Adobe Photoshop CC 2019 Features :
Revolutionary new features, a fluid user experience, and improved access to the unrivaled power of Photoshop
A more intuitive user interface and new nondestructive editing features that put you in control, including the new Adjustments and Masks panels
Content-Aware Scaling – advanced auto-blending that extends depth of field, and industry-leading editing and compositing with reengineered color-correction tools
Significant productivity enhancements that provide increased flexibility and enable you to leverage the power of today’s faster graphics processors
Breakthrough 3D editing and compositing capabilities and improved video controls to dramatically expand your creative options
Comprehensive image analysis with enhanced measurement and counting tools, as well as support for DICOM images and MATLAB processing routines

Enhanced Features :
1-Artboards
2-Creative Cloud Libraries
3-Adobe Stock
4-Design Space (Preview)
5-Export artbo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-28 11:18:22
Rozmiar: 6.13 MB
Seedów: 35
Peerów: 1
Pobrano: 257 razy

Komentarze: 0


"WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256. Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego k
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-26 12:33:15
Rozmiar: 26.78 MB
Seedów: 22
Peerów: 8
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"PicPick, to wielofunkcyjny program graficzny, który oferuje przede wszystkim przechwytywanie obrazu (zrzut całego ekranu, aktywnego okna, przewijanie okna, konkretnego obszaru pulpitu, itp) i jego obróbkę. Odpowiedni dla programistów, grafików i użytkowników domowych.

'Specjalnie zaprojektowany dla użytkownika domowego i mający na celu zapewnienie, jak największej elastyczności podczas pracy. Zawiera nawet niektóre funkcje, których nie można znaleźć w Photoshopie. PicPick, oprócz tego, że jest bardzo łatwym w użyciu edytorem graficznym, oferuje także opcje graficznego przechwytywania oraz zestaw skrótów klawiszowych i opcji, których zazdrościliby podobni wydawcy – Softpedia'

Funkcje programu PicPick:
Uchwyć wszystko – zrób zrzuty z całego ekranu, aktywnego okna, przewijanych okien i dowolnego regionu na pulpicie, itp.
Edytuj swoje obrazy – przekształcaj i zaznaczaj swoje obrazy: tekst, strzałki, kształty i więcej dzięki wbudowanemu edytorowi zdjęć, który zawiera najnowsze
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-26 06:08:20
Rozmiar: 387.62 MB
Seedów: 13
Peerów: 4
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


"Nik Collection to ceniony w środowisku grafików pakiet pluginów do takich programów jak Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom czy Adobe Bridge. Wtyczki te znacznie wspomagają efektywną i szybką obróbkę zdjęć.

W skład paczki wchodzi 7 składników jak Analog Efex Pro wspomagający emulowanie filmów fotograficznych, Color Efex Pro oferujący liczne filtry graficzne, Dfine czyli wtyczka, za pomocą której pozbędziemy się cyfrowego szumu.

W pakiecie znajdziemy także dodatek do obróbki zdjęć wykonanych w HDR, HDR Efex Pro czy moduł do wyostrzania – Sharpener Pro. Wraz z komponentem Silver Efex Pro przeprowadzimy z kolei konwersję na czerń i biel, natomiast za pomocą Viveza dokonamy kompleksowej korekcji barw.

Wtyczki Nik Collection na bieżąco podpowiadają gotowe ustawienia, co docenią osoby, które nie są wystarczająco przygotowane do ich sprawnej obsługi.

Nik Collection znajdzie zastosowanie również u profesjonalistów zajmujących się fotografią ślubną, portretową, study
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-25 23:01:28
Rozmiar: 75.51 MB
Seedów: 18
Peerów: 5
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


"DxO ViewPoint to profesjonalny, choć prosty program, pozwalający poprawić perspektywę zdjęć i zredukować zniekształcenia wynikające zarówno z kąta, pod jakim zostało zrobione, jak i z konstrukcji obiektywu.

DxO ViewPoint, podobnie jak inne produkty tego producenta, może wykorzystywać profile obiektywów, by usunąć winietę, zniekształcenia beczkowe i poduszkowe, charakterystyczne dla konkretnych modeli obiektywów. Program pozwala także na korekcję ręczną.

Inne zniekształcenia można precyzyjnie usuwać ręcznie, korzystając z kilku typów narzędzi. Można wyznaczać linie pionowe, poziome i kąty proste. Przy zaznaczaniu pomaga lupa, pokazująca powiększenie wybranego fragmentu zdjęcia, dzięki czemu można dokładnie umieścić znaczniki. Szczegóły można dostosować ręcznie. Przed zapisaniem zmian można podejrzeć efekt korekty. Na koniec można zdjęcie wykadrować i poprawić horyzont.

Program może działać także jako wtyczka dla Photoshopa, Lightrooma i Photoshop Elements."

homepage: ht
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-25 22:36:46
Rozmiar: 327.71 MB
Seedów: 23
Peerów: 5
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


"DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.

Przeglądarka zdjęć pozwala na ocenianie och, przeglądanie metadanych i sortowanie według różnych kryteriów, zarówno dotyczących zdjęcia, jak i aparatu, którym zostało zrobione.

Poza klasycznymi narzędziami do sterowania balansem bieli, ekspozycją czy nasyceniem barw, znalazło się tu także kilka modułów autorskich, opracowanych przez firmę DxO: usuwanie efektu Moire'a, „inteligentne” oświetlanie sceny, wielopunktowy balans bieli, zaawansowane sterowanie kontrastem czy bardzo precyzyjne odszumianie PRIME.

Ponadto znalazło się tu narzędzie pozwalające na podstawowy retu
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 801 - 850 | 851 - 900 | 901 - 913
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty