Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
97,174
61
32
198,410
131
40
9,404
19
1
Ostatnie 30
Popularne
w Grudniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1301 - 1350 | 1351 - 1400 | 1401 - 1439
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Inne (1439),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-17 01:06:05
Rozmiar: 27.42 MB
Seedów: 23
Peerów: 0
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do przechwytywania strumieni multimedialnych z Internetu. Aplikacja obsługuje różne protokoły streamingu audio i wideo (RMTP, HTTP), a także jest kompatybilna z sieciami VPN i serwerami proxy. Poza tym program został wyposażony w specjalny algorytm MultiThread, służący do pobierania strumieni w częściach, co owocuje większą szybkość pobierania danych z sieci.

Korzystając z aplikacji, możemy w prosty sposób przechwytywać i zapisywać na dysku twardym filmy, teledyski oraz nawet muzykę z najpopularniejszych serwisów internetowych (YouTube, Dailymotion, Google Videos, Facebook, Vimeo, Metacafe, Myspace itp.). W momencie odtwarzania materiału wideo z poziomu przeglądarki, VSO Downloader automatycznie wykryje strumień i zacznie go pobierać na dysk twardy komputera, zapisując w domyślnym formacie FLV.

VSO Downloader obsługuje filmy w niskiej i wysokiej rozdzielczości HD – 360p, 480p, 720p i 1080p, a także pozwala na konwertowanie pobranego strumienia do inne
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-15 17:22:14
Rozmiar: 19.56 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


Praised by millions of trusted users, CCleaner is the world's most popular PC optimization tool for many good reasons! Easy to use, the cleaning is done in one click and beginners can optimize their computers in a few seconds. In addition, it offers many advanced features for more experienced users.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-12-15 11:46:51
Rozmiar: 20.36 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


μTorrent to szybki, wygodny, darmowy i kompaktowy klient torrentowy. ΜTorrent klienta jest dziś jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do pracy z siecią BitTorrent. Program łączy w sobie optymalną funkcjonalność z niewielkim rozmiarem. Obsługuje pracę niezależnie od trackera, umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, ma niestandardową przepustowość, szybkie odzyskiwanie przerwanych pobrań i wiele więcej.

Funkcje μTorrent:
uTorrent obsługuje równoległe pobieranie
Racjonalnie używa szerokości kanału i pozwala go dostosować.
Harmonogram uTorrent zarządza zadaniami
uTorrent ma możliwość ustawienia priorytetu ruchu i dostosowania prędkości
Posiada funkcje szybkiego zatrzymania i wznawiania pobierania.
uTorrent obsługuje UPnP i NAT-PMP, a także popularne rozszerzenia protokołów
Ma niskie zużycie pamięci i mały rozmiar programu.
Obsługuje czytanie kanałów RSS i pobieranie komunikatów o torrentach
Współpracuje z innymi klientami bez potrzeby korzystania z głównego tra
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-15 06:45:05
Rozmiar: 237.55 MB
Seedów: 32
Peerów: 22
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


"PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.

Najważniejsze funkcje programu PDF-XChange Editor Plus:

- Podgląd - szybki podgląd dokumentów PDF, narzędzia do pomiaru odległości, eksport pojedynczych stron lub całych dokumentów, wyodrębnianie tekstu z plików PDF, przywracanie ostatnio otwartych plików, wypełnianie i wysyłanie for
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-12 00:53:47
Rozmiar: 1.45 GB
Seedów: 56
Peerów: 19
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Czołowe w branży oprogramowanie do montażu wideo umożliwia obróbkę materiałów dowolnego typu w natywnych formatach, a także tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych, telewizyjnych i internetowych.

Premiere Pro jest używany przez producentów filmów, twórców z serwisu YouTube, specjalistów od postprodukcji, projektantów oraz inne osoby, które mają historię do opowiedzenia. Włącznie z Tobą.

Program oferuje możliwość tworzenia materiałów wideo w rozdzielczości standardowej, HD (720p), Full HD (1080p), 2K, 4K i 8K.

Główne cechy programu:

- Korzystając z panelu Podstawowa obróbka grafiki dostępnego w monitorze programu, można tworzyć zaawansowaną grafikę z napisami. Ułatwia on dodawanie i edytowanie szablonów animacji utworzonych w programie After Effects.
- Nowe efekty dźwiękowe i obiegi pracy pozwalają nawet początkującym uzyskać profesjonalną jakość dźwięku. Panel Podstawowa obróbka dźwięku sugeruje optymalne parametry dla muzyki, efektów, dialogu i dźwięków tła.
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-09 23:29:33
Rozmiar: 35.58 MB
Seedów: 35
Peerów: 8
Pobrano: 39 razy

Komentarze: 0


"Xilisoft Video Converter Ultimate jest szybkim, rozbudowanym ale i łatwym w użyciu narzędziem do konwersji plików audio/video. Obsługuje napopularniejsze formaty video takie jak: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP i audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG. Dzięki temu programowi można ławto przekonwertować pliki video do formatów akceptowalnych przez takie urządzenia jak PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad i inne.

Najważniejsze funkcje programu Xilisoft Video Converter Ultimate:

- konwersja formatów HD i SD,
- konwersja pomiędzy formatami: MP3, WMA, WAV, AAC i innych,
- konwersja plików video dla iPhone, PSP, PS3, Xbox, telefony, odtwarzacze MP4, telefony Google, Apple iPad,
- edycja plików video - dzielenie, scalanie, dodawanie znaków wodnych, napisów, ścieżek.

Obsługiwane formaty wejśćiowe:

Video:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, S
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-08 22:41:59
Rozmiar: 187.42 MB
Seedów: 75
Peerów: 32
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 2


[Request]

"MemoQ - program skutecznie wspomagający proces tłumaczenia
MemoQ to oprogramowanie dedykowane dla tłumaczy. Oceniane jest jako wyjątkowo intuicyjne i dające więcej możliwości niż inne oprogramowania tego typu. Nie ulega wątpliwości, że nakład pracy tłumacza w przypadku korzystania z MemoQ jest znacznie mniejszy.

MemoQ to jedno z najlepszych oprogramowań dla tłumaczych dostępnych obecnie na rynku. Korzystają z niego tłumacze indywidualnie, biura tłumaczeniowe i przedsiębiorstwa. Jest to oprogramowanie typu CAT (Computer Assisted Translation) węgierskiej firmy Kilgray Translation Technologies. MemoQ niesie wiele udogodnień, a w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie, dzięki czemu jest doceniane przez tłumaczy. Aplikacja jest zintegrowana z wieloma narzędziami oraz aplikacjami dla tłumaczy oraz biur tłumaczeniowych, np. z XTRF.

Tłumaczenie następuje zdanie po zdaniu bądź segment po segmencie. Poszczególne części tekstu trafiają do pamięci. Podczas pono
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-07 18:15:27
Rozmiar: 907.43 MB
Seedów: 33
Peerów: 14
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


"Najbardziej rozbudowana i kosztowna wersja programu do robienia kopii zapasowych, zabezpieczjącego istotne dla nas dane. Z jego poziomu stworzymy dokładną kopię całego dysku, wybranej partycji, a nawet woluminu z systemem operacyjnym bez konieczności przerywania jego działania.

Wszystkie dostępne w programie funkcje posegregowane zostały w zakładkach, wśród których znajdziemy narzędzia umożliwiające tworzenie kopii zapasowych, ich przywracanie, klonowanie dysków\partycji oraz kilka innych. AOMEI Backupper swoim działaniem objąć może pojedyncze partycje, całe dyski twarde oraz woluminy z systemem operacyjnym. W przypadku tych ostatnich program pozwala na backup danych zawierający wszelakiego rodzaju pliki systemowe, zainstalowane aplikacje itp. podczas działania samego systemu.

Podobnie jak proces tworzenia backupu danych tak również ich przywracanie jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Poza pełnym przywróceniem danych z obrazu możliwe jest również ich p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-06 06:34:15
Rozmiar: 15.23 MB
Seedów: 78
Peerów: 12
Pobrano: 89 razy

Komentarze: 0


"WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-06 01:01:02
Rozmiar: 5.24 MB
Seedów: 17
Peerów: 8
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 0


iNetFusion + to prosta w użyciu aplikacja, która pozwala poprawić szybkość i przepustowość Internetu, łącząc wszystkie istniejące połączenia do pobierania i przeglądania wielowątkowego. Może z łatwością identyfikować szerokopasmową sieć Ethernet, 3G, 4G, dial-up i Wi-Fi, a także inne rodzaje połączeń z Internetem. iNetFusion + jest w stanie nie tylko łączyć wiele interfejsów internetowych, ale jest w stanie przypisać każdy interfejs internetowy do poszczególnych aplikacji internetowych.

homepage: http://www.clusterlinks.com/index

Screen: https://i.postimg.cc/nz2TD3Ns/Screen.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-05 10:19:28
Rozmiar: 250.57 MB
Seedów: 15
Peerów: 13
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


"R-Drive Image to program do zarządzania obrazami dysków: pozwala na ich tworzenie, kopiowanie, bądź archiwizowanie. W praktyce sprawdzi się przede wszystkim jako narzędzie do backupu danych, przy którego pomocy będziemy mogli wykonać dokładne kopie całych dysków lub wybranych partycji, a następnie zapisać je na innych nośnikach, w tym również na płytach CD/DVD lub w pamięci innych urządzeń przenośnych. Aplikacja cechuje się prostą obsługą zrealizowaną w głównej mierze w formie kreatorów, dzięki czemu podczas wykonywania kolejnych kroków trudno o pomyłkę i pominięcie wprowadzenia niezbędnych do działania danych.

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się interfejs, w którym główne opcje wyświetlane są jako duże kafle. Niestety nie jest to rozwiązanie atrakcyjne wizualnie, bowiem nie nawiązuje stylistyką do najnowszych systemów operacyjnych, a bardziej do czasów świetności Windowsa XP. Niekwestionowana jest jednak czytelność, co osiągnięto głównie dzięki stosunkowo małej lic
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-04 17:41:28
Rozmiar: 572.40 MB
Seedów: 8
Peerów: 2
Pobrano: 13 razy

Komentarze: 0


"FileMaker to uniwersalne narzędzie bazodanowe dla systemów Windows, Mac OS X oraz rozwiązań mobilnych (iPhone, iPad). Pakiet pozwala na tworzenie baz danych w zasadzie nieograniczonych wielkością i funkcjonalnością. Program będzie przydatny w zastosowaniach edukacyjnych oraz biznesowych (sprzedaż, zarządzanie zadaniami, prowadzenie spisów magazynowych).

Główne cechy produktu:
- obsługa baz Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle,
- import danych z plików (CSV, TXT, XLS, DBF), katalogów oraz źródeł XML/ODBC,
- zarządzanie tabelami, polami, wartościami, i relacjami,
- prosta zmiana ustawień dotyczących bezpieczeństwa (konta użytkowników, uprawnienia),
- wbudowana kolekcja gotowych do wykorzystania szablonów (baza kontaktów, spotkań, projektów, zadań, notatek itd.),
- historia otwieranych plików,
- menadżer ulubionych baz,
- możliwość korzystania ze skryptów,
- szybkie filtrowanie rekordów,
- w pełni funkcjonalny edytor układu,
- obsługa ODBC/JDBC i inne możliwości
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-04 09:41:07
Rozmiar: 2.01 GB
Seedów: 110
Peerów: 23
Pobrano: 85 razy

Komentarze: 0


"Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosowanie ligatur czy ornamentów, przy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » System operacyjny Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-12-03 23:49:35
Rozmiar: 77.18 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Yamicsoft Windows 10 Manager is an all-in-one utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Microsoft Windows 10. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations. “Windows 10 Manager” bundles more than 30 different utilities in one to help your system be faster and more stable, to optimize, tweak, clean up, repair and personalize your copy of your Windows 10. This software will display the detailed information about all hardware on your system. Windows 10 Manager has an uninstaller which can fully delete programs from your system without residual files. Also you will able to find and clean junk files, registry entries and defrag the registry. The 1-clicking Cleaner cleans your system automatically.

Yamicsoft Windows 10 Manager 2

Features of Yamicsoft Windows 10 Manager Final
Information: Get detailed system and all hardware information on your system; help you find out the installation key of Wi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-03 00:49:06
Rozmiar: 36.67 MB
Seedów: 44
Peerów: 9
Pobrano: 57 razy

Komentarze: 0


"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-12-01 07:08:14
Rozmiar: 708.70 MB
Seedów: 39
Peerów: 16
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


"Sound Forge Audio Studio to aplikacja przeznaczona do amatorskich lub półprofesjonalnych zastosowań, odmiana jednego z najbardziej cenionych, wręcz legendarnych, profesjonalnych programów do przechwytywania, cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Program oferuje wiele rozbudowanych możliwości zapożyczonych ze swojego uznanego pierwowzoru, co przy jego dużo niższej cenie, bardzo podnosi atrakcyjność. Dostępnych jest m.in. wiele efektów audio - zanikanie, wybrzmiewanie ścieżek, balans poziomów, funkcja łagodnych przejść, można także eliminować trzaski, zadrapania, i innego rodzaju szum. Najnowsza wersja wyposażona jest m.in. w interaktywne lekcje - samouczki pozwalające na zapoznanie się z możliwościami programu. Pozwala także na obsługę ozszerzeń w formacie DirectX i VST, sterowników ASIO, formatu SWF oraz posiada w pełni konfigurownywalny interfejs. Sound Forge Audio Studio oferuje nowe ulepszenia interfejsu zawierające pływające dokujące okna, zwiększony maksymalny bitrate dźwięku oraz u
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-30 04:06:30
Rozmiar: 36.29 MB
Seedów: 32
Peerów: 16
Pobrano: 81 razy

Komentarze: 0


Program do kompleksowego zarządzania partycjami. Aplikacja oferuje wszelkie funkcje takie jak zmiana rozmiaru partycji, kopiowanie partycji, kopiowanie dysków, tworzenie, usuwanie i formatowanie partycji, ukrywania partycji, migrację systemu operacyjnego i inne.


homepage: http://www.easeus.com/partition-manager/epm-technician.html


Screeny:

https://i.postimg.cc/YCBnY6Wf/Screen.png

https://i.postimg.cc/Jn0PMKfm/Screen1.png

==Warez==
Kategoria: Programy » System operacyjny Windows


Dodał: Battlelog
Data dodania:
2018-11-28 17:57:48

Komentarze: 2

Informacja:

Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.

Zmiany względem oryginału:

Usunięte:

oczyszczony folder "backup" w WinSxS" oraz usunięte kopie aktualizacji, dzięki czemu obrazy są mniejsze, bez oczyszczenia dla przykładu obraz x64 ważyłby 7 giga.

komenda sfc /scannow przechodzi bez błędów.

Dodane:

Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu oraz pełen pakiet Dot NetFramework,

Zintegrowane wszystkie poprawki (na bazie Rollup) plus inne pozostałe dostępne na dzień wydania systemu oprócz szpiegujących, oraz definicji "Defendera" które są aktualizowane na bieżąco.

A nazwy plików (archiwów które pobieracie) są tak opisane że np. ciag znaków po myślniku WCx8615012015-d68cf93e.zip to suma CRC pobranego archiwum, która jest generowana razem z sumami kontrolnymi więc łatwo sprawdzić czy dobrze pobraliśmy plik.

Z ISO usuniety plik ei.cfg dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich wersji.

Do utworzenia boot pendrive polecam Rufus lub W
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2018-11-27 07:58:34
Rozmiar: 11.48 MB
Seedów: 166
Peerów: 26
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

CCleaner to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.

Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach). Obsługuje pakiety biurowe, różne przeglądarki, odtwarzacze multimedialne i wiele innych popularnych programów.

Główne funkcje programu
- System Windows i przeglądarki internetowe
- kasowanie t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-26 19:24:42
Rozmiar: 21.41 MB
Seedów: 48
Peerów: 9
Pobrano: 64 razy

Komentarze: 0


PhotoFiltre Studio X - ciekawy pakiet do obróbki graficznej. Narzędzie oferuje kompleksowy zestaw funkcji, będący w stanie zaspokoić potrzeby domowych użytkowników (retusz zdjęć, podstawowe modyfikacje) oraz bardziej wprawionych odbiorców (zaawansowane filtry, edycja na niskim poziomie). Cechuje się również przyjaznym interfejsem oraz stabilnym, wydajnym działaniem.

Główne cechy programu:
- współpraca z najpopularniejszymi formatami graficznymi (TIFF, PNG, JPEG, GIF, BMP, TGA, ICO),
- otwieranie plików RAW kilku producentów sprzętu fotograficznego,
- obsługa źródeł Twain,
- podgląd informacji o grafikach (rozdzielczość, liczba kolorów, rozmiar w pamięci, dane EXIF i IPTC, komentarze),
- nieograniczona historia operacji (wraz z ich powtarzaniem i cofaniem),
- praca na warstwach,
- zestaw podstawowych przekształceń (zmiana rozmiaru, przesunięcie, korekcja perspektywy, kadrowanie, dodawanie ramek i cieni),
- duża liczba wbudowanych filtrów (wygładzanie, wyostrzanie, sz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-25 08:04:27
Rozmiar: 153.29 MB
Seedów: 15
Peerów: 27
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 1


Komercyjna wersja serwera DLNA umożliwiającego strumieniowe przesyłanie plików multimedialnych (muzyki, zdjęć lub filmów) do każdego urządzenia podłączonego do sieci lokalnej i działającego w standardzie DLNA, czyli na przykład telewizorów, odtwarzaczy Blu-ray, telefonów komórkowych i konsol do gier.

Serviio stworzony został w języku Java i dzięki temu działa bez problemów na każdej platformie – Windows, Mac czy Linux, a także w systemach zainstalowanych na serwerach typu NAS. Program wspiera różne gotowe profile dla poszczególnych urządzeń, za pomocą których możemy szybciej i łatwiej skonfigurować połączenie pod odpowiedni telewizor lub inne urządzenie w sieci lokalnej. Oprócz tego oferuje narzędzia do transkodowania danych w locie i automatycznej aktualizacji całej biblioteki multimediów podczas dodawania, aktualizowania oraz usuwania danych lub plików metadanych.

Program obsługuje większość popularnych formatów multimedialnych, takich jak: MP3, WMA, OGG, FLAC, MPEG, VOB, MOD
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-24 17:11:49
Rozmiar: 10.21 MB
Seedów: 20
Peerów: 0
Pobrano: 83 razy

Komentarze: 0


"Uninstall Tool to lekki i skuteczny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu operacyjnego.

Uninstall Tool całkowicie usuwa zainstalowane programy na dysku twardym, a także dokładnie wyszukuje i oczyszcza wszelkie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach w katalogu tymczasowym oraz rejestrze systemowym. Program wyświetla szczegółową listę ze wszystkimi zainstalowanymi w systemie aplikacjami, z której możemy odczytać nazwę producenta, datę instalacji oraz dokładną wersję programu.

Program jest szybki, bezpieczny i bardzo wygodny w obsłudze. Usuwa niepotrzebne aplikacje, biblioteki oraz inne komponenty wchodzące w skład systemu operacyjnego. Uninstall Tool stanowi niezawodną alternatywa dla standardowej, wbudowanej w systemie usługi „Dodaj/Usuń programy”. W dodatku oferuje w pełni spolszczony interfejs użytkownika oraz specjalne zakładki z posegregowanymi programami, komponentami i innymi ukrytymi usługami systemowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-24 13:15:57
Rozmiar: 125.11 MB
Seedów: 7
Peerów: 12
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0


"Program przeznaczony do nagrywania, edycji, miksowania oraz masteringu dźwięku. Aplikacja oferuje wysoką jakość audio, rozdzielczość (bit deph) może sięgać 32 bitów, zaś częstotliwość próbkowania potrafi wynosić 384 kHz. Program wyposażono w silnik edycji, który pozwala na modyfikowanie ścieżek bez strat w jakości dźwięku.

Aplikacja posiada typowe narzędzia do edycji audio, pozwalające na zaznaczanie, wycinanie, kopiowanie i wklejanie wybranych fragmentów nagrań (również przy użyciu metody przeciągnij i upuść). Program ma możliwość softwarowej emulacji przedwzmacniacza audio. Dostępne jest tworzenie etykiet i markerów dla wybranych regionów ścieżki, a także zapisywanie jej fragmentów jako osobnych plików. Warto dodać, że historia wprowadzanych zmian obejmuje dowolną ilość wpisów, w związku z tym łatwo cofnąć lub ponowić wybrane modyfikacje. Nagrywanie może być uruchamiane w związku z określonym czasem oraz poziomem głośności na wejściu audio.

Program oferuje analizę audio w cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-24 07:54:37
Rozmiar: 128.03 MB
Seedów: 5
Peerów: 2
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


Plugin do programu Adobe Illustrator, zawierająca szeroki zestaw narzędzi do rysunku technicznego (rysowania, edycji, tworzenia etykiet i wymiarowania).

1. Dostępne narzędzia:

- Rysowanie 2D
- Edycja 2D
- Wymiarowanie 2D
- Tworzenie etykiet
- Rysowanie izometryczne
- Wymiarowanie izometryczne

2. Tworzenie dokumentu - użyj panelu CADdocument do określenia ogólnych ustawień dokumentu, takich jak skala oraz inne wartości numeryczne. Utwórz i korzystaj z warstwy wymiarów, aby wyodrębnić wymiary od innych warstw projektu. Aby pracować elastycznie, wybierz "Create live dimensions" do automatycznej zmiany wymiarów podczas pracy nad projektem.

3. Ustaw siatkę prowadnic oraz miarki używając panelu CADguides. Wybierz płaską lub izometryczną siatkę oraz określ jej kolor oraz zakres przyciągania. CADrulers również są przyciągane przez narzędzia CADtools. Nowy kursor "Full screen" pomaga wyróżnić punkty i jest przyciągany do punktów podczas rysowania linii lub przedmiotów.
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-23 17:19:02
Rozmiar: 433.25 MB
Seedów: 38
Peerów: 11
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


"DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia darmowe jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.

DVD Copy umożliwia kopiowanie płyt DVD na wiele sposobów. Z różnych trybów kopiowania, można skopiować dowolną płytę DVD do DVDR lub zapisać na dysku twardym za pomocą kilku kliknięć.

Blu-ray Copy umożliwia kopiowanie danych z płyt Blu-ray w 4 różnych trybach. Pozwala też utworzyć kopie zapasową z płyt BD-R

DVD Ripper to bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na konwersje płyty DVD (AVI/MP4/WMV/MKV) do formatu jaki może być odtwarzany na urządzeniu przenośnym typu: iPod, PSP, Zune, Xbox 360 czy telefon komórkowy. Aplikacja obsługuje standardy NTSC i PAL. Ponadto
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-23 12:44:06
Rozmiar: 24.43 MB
Seedów: 22
Peerów: 1
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0


"Remo Recover to pożyteczna aplikacja, której zadaniem jest odzyskiwanie skasowanych bądź uszkodzonych danych, fizycznie wciąż obecnych na dysku twardym. Program korzysta z zaawansowanych i nowoczesnych technik odzyskiwania danych, dzięki czemu elementy zostaną przywrócone szybko i bezstratnie.

Program dysponuje trzema głównymi trybami pracy:

• Tryb podstawowy pozwala na szybkie odzyskiwanie skasowanych i zagubionych plików oraz wyszukiwanie ich po sygnaturach RAW; opcja ta jest szczególnie przydatna wówczas, gdy dysk jest poważnie uszkodzony.

• Tryb medialny został stworzony z myślą o bezstratnym przywracaniu takich plików, jak materiały audio i wideo, a także grafiki i zdjęcia. Co ciekawe, Remo Recovery radzi sobie nawet z odzyskiwaniem elementów skasowanych z kart pamięci aparatów fotograficznych i kamer, a także z urządzeń USB. Wyszukiwanie plików do przywrócenia można zawęzić, określając ich format i inne parametry.

• Tryb profesjonalny pozwala na odzyskiwanie danyc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-21 06:48:25
Rozmiar: 13.02 MB
Seedów: 33
Peerów: 12
Pobrano: 99 razy

Komentarze: 0


SIW - System Information for Windows jest zaawansowanym narzędziem do analizy komputera. Umożliwia zbieranie szczegółowych danych o oprogramowaniu, sprzęcie, licencjach, audycie bezpieczeństwa i zarządzaniu serwerem. System Information for Windows pozwala na towrzenie raportów w formacie CSV, HTML, TXT i XML. Program SIW jest podzielony na kilka kategorii:

Oprogramowanie - system operacyjny, licencje (klucze produktów, numery seryjne, klucze CD), zainstalowane oprogramowanie i łatki, procesy, usługi, użytkownicy, otwarte pliki, uptime systemu, kodeki, odzyskiwanie haseł, konfiguracja serwera.

Sprzęt - płyta główna, procesor, sensory, BIOS, chipset, PCI/AGP, USB i urządzenia ISA/PnP, pamięć, karta graficzna, monitor, dyski, urządzenia CD/DVD, urządzenia SCSI, S.M.A.R.T., porty, drukarki.

Sieć - karty sieciowe, zasoby współdzielone, aktywne połączenia sieciowe, otwarte porty.
Narzędzia sieciowe - SIW pozwala na zmianę adresu MAC, skanowanie sieci, ping, trace, statystyki, s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » System operacyjny Windows


Dodał: RIAS
Data dodania:
2018-11-20 13:59:28
Rozmiar: 945.12 kB
Seedów: 341
Peerów: 14
Pobrano: 176 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Wymagania systemowe: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Wersja: 2.18 Build 1213 Final
Język: Wielojęzyczny + polski
Licencja: Bezpłatny
Oficjalna strona: https://rufus.ie/

...( Opis )...

Rufus to narzędzie, które pomaga formatować i tworzyć bootowalne dyski USB, takie jak klucze USB/pendrivy, karty pamięci itp.

Może być szczególnie użyteczny w przypadkach gdy:

chcesz utworzyć instalacyjny dysk USB z bootowalnego ISO (Windows, Linux, UEFI, itp.)
chcesz pracować na komputerze bez zainstalowanego systemu operacyjnego
chcesz flashować BIOS lub inne oprogramowanie spod DOSa
chcesz uruchomić niskopoziomowe narzędzie

...( Instalacja )...

Pobierz program i uruchom go – nie wymaga instalacji.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-19 13:59:42
Rozmiar: 595.17 MB
Seedów: 37
Peerów: 35
Pobrano: 68 razy

Komentarze: 0


- Pełny dostęp do systemu Windows, jeśli się nie ładuje.
- Funkcja Dual-boot (DOS + Windows)
- Można odzyskać utracone pliki i foldery.
- Przywrócenie sektora rozruchowego i tablicy alokacji plików.
- Resetowanie hasła administratora lub użytkownika.
- Obsługiwane systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, NTFS + EFS.
- Wszystkie rodzaje dysków twardych: IDE, ATA, SCSI oraz dyskietek.
- dyski wymienne (CompactFlash, SmartMedia, Secure Digital / MultiMediaCard, Sony Memory Sticks itd.).
- Pełna obsługa RAID
- Dostęp do sieci TCP / IP.
- Nowy interfejs Boot Disk Creator plus dodatkowe funkcje

Składniki:
- Active@Disk Image - narzędzie przeznaczone do tworzenia i kopiowania obrazów dysków twardych.
- Active@Password Changer - narzędzie, które pozwala na zmianę lub resetowanie zapomnianego hasła administratora lub użytkownika
- Active@KillDisk - narzędzie do niszczenia danych na różnych nośnikach.
- Active@File Recovery - narzędzie do przywracania usun
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: karol1990
Data dodania:
2018-11-16 10:27:08
Rozmiar: 49.41 MB
Seedów: 1003
Peerów: 106
Pobrano: 457 razy

Komentarze: 2


...( Opis )...

Polska telewizja ( około 250 programów) ( w tym FHD, HD, 4K, SD)

Dostęp do wielu materiałów multimedialnych ( tysiące filmów, seriali) takich jak Chomikuj, Cda.pl, Zalukaj TV, Fillser, ALL Tube, E Filmy TV, TV Alibox, kinoman, ekinoTV, Arte, Play Plus, IPLA, Eska GO, YouTube, TVN Player, TVP VOD, CDA, Onet TV, WP TV, WeebTV , Filmy, Bajki po Polsku, i wiele wiele innych

...( Instalacja )...

W środku wstawki jest instrukcja krok po kroku

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2018-11-15 19:26:48
Rozmiar: 16.09 MB
Seedów: 47
Peerów: 8
Pobrano: 121 razy

Komentarze: 0


Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatn
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-11-14 16:05:06
Rozmiar: 3.56 MB
Seedów: 4
Peerów: 1
Pobrano: 102 razy

Komentarze: 0


μTorrent to szybki, wygodny, darmowy i kompaktowy klient torrent. ΜTorrent klienta jest dziś jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do pracy z siecią BitTorrent. Program łączy w sobie optymalną funkcjonalność z niewielkim rozmiarem. Obsługuje pracę niezależnie od trackera, umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, ma niestandardową przepustowość, szybkie odzyskiwanie przerwanego pobierania i wiele więcej.

Funkcje μTorrent:
uTorrent obsługuje równoległe pobieranie
Racjonalnie używa szerokości kanału i pozwala go dostosować.
Harmonogram uTorrent zarządza zadaniami
uTorrent ma możliwość ustawienia priorytetu ruchu i dostosowania prędkości
Posiada funkcje szybkiego zatrzymania i wznawiania pobierania.
uTorrent obsługuje UPnP i NAT-PMP, a także popularne rozszerzenia protokołów
Ma niskie zużycie pamięci i mały rozmiar programu.
Obsługuje czytanie kanałów RSS i pobieranie komunikatów o torrentach
Współpracuje z innymi klientami bez potrzeby korzystania z głównego tr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Aljot
Data dodania:
2018-11-13 12:09:11
Rozmiar: 40.35 MB
Seedów: 1
Peerów: 1
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 1


Przedstawiam spolszczenia do programu Corel PaintShop Pro 2019 v21.1.0.22 - (v1.1)
Nie instalować w innej wersji niż wymieniona powyżej.

Spolszczenie obsługuje wersje programów:

PaintShop Pro 2019 32 bit
PaintShop Pro 2019 64 bit
PaintShop Pro 2019 Ultimate 32 bit
PaintShop Pro 2019 Ultimate 64 bit
W tym wersja pudełkowa i wersja elektroniczna.

Proszę o zapoznanie się z instrukcją instalacji spolszczenia. (Plik PDF)

Oficjalnymi wersjami programu PSP 2019 są: v21.0.0.119 oraz v21.1.0.22
Inne wersje, które ukazały się w internecie były wersjami próbnymi, przeznaczone wyłącznie dla testerów.
Jeśli masz zainstalowaną którąś z wersji próbnych, możesz mieć problem z aktualizacją poprawek Corela.
Jeśli tak, odinstaluj PSP 2019 i pobierz ze strony producenta oficjalny instalator:
https://www.paintshoppro.com/en/pages/download/

Jeśli program zainstaluje się wersji v21.0.0.119, Musisz dodatkowo pobrać i zainstalować aktualizację do wersji v21.1.0.22:

https://www.paint
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-13 10:33:04
Rozmiar: 76.83 MB
Seedów: 29
Peerów: 6
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja nowoczesnego i bardzo szybkiego klienta poczty e-mail, wspierającego usługi Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud i dowolne inne, funkcjonujące w oparciu o protokoły IMAP lub POP3.

Już na pierwszy rzut oka widać, że aplikacja stworzona została z olbrzymim naciskiem na prostotę i wygodę użytkowania. Interfejs graficzny dostępny jest w polskiej wersji językowej i charakteryzuje się minimalizmem oraz łatwością dostępu do wszystkich oferowanych funkcji. Dysponuje on standardowym układem okna, w którym to poszczególne jego części odpowiadają za wyświetlanie listy obsługiwanych skrzynek pocztowych, wiadomości e-mail oraz ich treści. Dużym udogodnieniem podczas korzystania z Mailbird jest obsługa skrótów klawiszowych, usprawniających tworzenie nowych wiadomości, odpowiadanie na nie, przełączanie kont/folderów itp. Na uwagę zasługuje również funkcja szybkiego czytania, wyświetlająca zawartość korespondencji w formie pojedynczych słów/zdań. Jej prędkość dostosowana może być dz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-12 22:34:26
Rozmiar: 146.49 MB
Seedów: 6
Peerów: 2
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


systemu.

Podobnie jak proces tworzenia backupu danych tak również ich przywracanie jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Poza pełnym przywróceniem danych z obrazu możliwe jest również ich przywracanie selektywne. Program montuje obraz dysku w wirtualnym napędzie i pozwala na skopiowanie jedynie interesujących nas plików lub folderów.

Pozostałe funkcje programu to opcje tworzenia przyrostowych lub różnicowych kopii zapasowych, szyfrowanie i kompresja obrazów dysku, sprawdzanie integralności, podział backupu na mniejsze pliku oraz generowanie ratunkowych nośników ratunkowych. AOMEI Backupper obsługuje wszystkie rodzaje napędów wspierane przez Windows - w tym m.in. IDE, SATA, SCSI, SSD, zewnętrzne dyski USB, RAID itd., a także systemy plików FAT16, FAT32, NTFS, ReFS, Ext2/3, i ExFAT."


- Tworzenie kopii zapasowych:


Kopia systemu: system tworzenia kopii zapasowych do innego miejsca w przypadku awarii systemu

Kopia zapasowa dysku: kopia zapasowa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 23:38:04
Rozmiar: 53.67 MB
Seedów: 19
Peerów: 25
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


ABViewer Enterprise jest uniwersalnym oprogramowaniem do pracy z rysunkami. Umożliwia podgląd, edycję, konwersję, mierzenie i wydruk plików CAD typu DWG i innych a także modeli 3D i obrazów rastrowych. Umożliwia pracę z fragmentami obrazów a także grupami plików. Program umożliwia porównywanie zawartości plików, wydruk wielu rysunków naraz a także posiada API.

Najważniejsze funkcje programu ABViewer Enterprise:

- Wspierane formaty - program wspiera formaty rysunków: DWG, DXF, DWF, HPGL, IGES, STEP, PDF i inne formaty obrazów wektorowych i rastrowych a także archiwa. Umożliwia także eksport do formatów PDF, DWG, DXF, BMP, PLT i innych
- Konwersja - ABViewer Enterprise umożowia konwersję dokumentów PDF do edytowalnych plików AutoCAD DWG także w trybie wsadowym z ustawionymi opcjami konwersji.
- Edycja - współpraca z warstwami, blokami, rozmiarami, tekstem itp., intuicyjny pomiar obszarów, długości i kątów, dodawanie komentarzy czy notatek a także zarządzanie wybranymi fragmen
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 15:23:37
Rozmiar: 1.02 GB
Seedów: 32
Peerów: 24
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 1


"ON1 Photo RAW to program do obróbki zdjęć, retuszu, stylizacji i przetwarzania RAW-ów z aparatów cyfrowych. Program jest bardzo szybki, przystosowany do pracy z plikami zapisywanymi przez współczesne aparaty i układy przetwarzania obrazu.

ON1 Photo RAW jest szybki nie tylko dzięki dobrej optymalizacji, ale też dzięki bardzo wygodnemu interfejsowi, który wymaga niewielu czynności by uzyskać pożądany efekt. Warto też zaznaczyć, że interfejs ten nie jest trudny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, zarówno podczas przesiadki z innego programu, jak i podczas nauki od podstaw.

Poza klasycznymi narzędziami do „wywoływania” RAW-ów, a więc sterowania ekspozycją, balansem bieli, strukturą, kolorami i tym podobnymi, ON1 Photo RAW oddaje do dyspozycji użytkowników także ogromną kolekcją filtrów, które pozwolą uzyskać dowolny efekt, i które można z powodzeniem łączyć na warstwach. Program sprawdzi się przy zdjęciach czarno-białych, krajobrazowych, sportowych, stylizowanych na stare, ar
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-10 02:36:44
Rozmiar: 36.64 MB
Seedów: 40
Peerów: 10
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-09 19:27:48
Rozmiar: 42.23 MB
Seedów: 124
Peerów: 20
Pobrano: 274 razy

Komentarze: 0


[Request]

Malwarebytes Anti-Malware Corporate 1.80.2.1012 Portable

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2.2.1.1043 Portable

"Malwarebytes Anti-Malware to nieco nietypowe oprogramowanie zabezpieczające pozwalające na wykrycie i usunięcie różnego rodzaju złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu pozbędziemy się z komputera wirusów, robaków, trojanów, rootkitów, dialerów i oprogramowania szpiegującego. Może on stanowić dodatek do już używanego oprogramowania innej firmy.

Aplikacja jest nietypowa ze względu na to, że nie stanowi „typowego antywirusa”. Jest to samodzielny skaner, który w wersji rozszerzonej monitoruje używane pliki i przeglądane strony internetowe. Oprogramowanie to jest przydatne przede wszystkim w sytuacji, gdy inne antywirusy zawodzą, lub gdy nie mamy pewności, czy nasz komputer jest czysty. Dzięki Malwarebytes Anti-Malware wykryjemy wtedy zawirusowane pliki, oprogramowanie szpiegujące, a także potencjalnie niechciane aplikacje (tzw. PUP). Z programu możemy ko
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-08 11:03:41
Rozmiar: 9.00 MB
Seedów: 94
Peerów: 14
Pobrano: 93 razy

Komentarze: 1


WinToHDD to ciekawy program do obsługi instalacji systemu Windows, który pozwala na reinstalację, stworzenie czystej instalacji na innym dysku oraz sklonowanie obecnej instalacji systemu, bez konieczności posiadania fizycznego nośnika z systemem (np. płyty DVD lub pamięci USB). W wielu przypadkach okaże się to jednym z lepszych, o ile nie jedynym rozwiązaniem, by odświeżyć komputer poprzez reinstalację, czy też zarchiwizować dane, tworząc kopię zapasową w formie klonu całego systemu na innej partycji w komputerze. Najnowsza wersja umożliwia utworzenie multbootowalnych dysków rozruchowych Windows 10/8/7/Vista/2016/2012/2008 działających na interfejsie USB.

homepage: https://www.easyuefi.com/wintohdd/index.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/R03qGw2m/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/mr0kntGH/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: wasyl15
Data dodania:
2018-11-07 18:34:11
Rozmiar: 226.73 MB
Seedów: 1
Peerów: 2
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


Wondershare Filmora 8 – Create amazing videos easily using Filmora’s wide range of powerful editing tools. Wondershare Filmora Editor is a professional application that allows you to create, edit or convert videos, then share them on hosting websites. The program features a rich library of video effects, transitions, graphic elements and titles, which you can add to your project, in order to create impressive clips. You can also download AVS Video Editor
Wondershare Video Editor

Filmora Latest Version is here with some new ways to edit

Action Cam Tool
Correct lens distortion
Clean up your audio
New speed controls
Instant Cutter
Trim or merge clips quickly
Instant export

Wondershare Filmora Full Crack
Features of Filmora 8

Converting and sharing videos
• Wondershare Filmora Full Version allows you to import video clips of various formats, then save them to the disk as a different type of file. The list of supported formats includes several popular extensions,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-07 09:44:58
Rozmiar: 3.39 MB
Seedów: 11
Peerów: 15
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


"Quick Batch File Compiler to program do konwertowania plików BAT do formatu wykonywalnego EXE. Co niezwykle istotne, w ten sposób przygotowane pliki są kompatybilne również z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows, w tym następującymi wydaniami: XP, Vista, 7, 8, 10. Oprócz kompilacji kodu źródłowego, aplikacja pozwala na dołączenie do pliku wykonywalnego szeregu dodatkowych informacji, takich jak ikona, pliki składowe, z których można korzystać na poziomie skryptu oraz informacje o prawach autorskich (nazwa firmy, opis produktu, właściciel, komentarze, wersja i inne). Program posiada ponadto sporo ciekawych funkcjonalności, takich jak:
- zapis i wczytywanie projektów,
- możliwość tworzenia plików wykonywalnych działających w tle (brak wyświetlania okna konsoli),
- ochrona przed nieautoryzowanymi zmianami i automatyczne szyfrowanie danych,
- podświetlanie składni skryptów.

Aplikacja wyróżnia się prostą obsługą. Dostęp do poszczególnych funkcji możliwy jest za
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-07 01:36:41
Rozmiar: 60.16 MB
Seedów: 65
Peerów: 11
Pobrano: 81 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Zoner Photo Studio to program dla każdego posiadacza cyfrowych zdjęć, zarówno dla profesjonalisty, jak i dla amatora. Program dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej, łącznie z bogatym tekstem pomocy.

Jest czymś więcej, niż tylko edytorem i menadżerem zdjęć. Można tu znaleźć łatwą edycję, ale również pokazy slajdów, generowanie DVD, sortowanie, narzędzia twórcze, tworzenie pocztówek, kalendarzy, udostępnianie na serwisach społecznościowych, stronach www, zdjęcia 3D, HDR, i wszystko, co potrzebne do pracy ze zdjęciami.

Zoner będzie przydatny na każdym etapie kontaktu ze zdjęciami i w każdej fotoopowieści, od pobrania z aparatu, karty pamięci, skanera, poprzez edycję, retusz, zarządzenie zdjęciami, pracę ze zdjęciami RAW, tworzenie kompozycji, współdzielenie.

Za pomocą suwaków na pasku bocznym edytora, można szybko skorygować ekspozycję, rozjaśnić cienie, przyciemnić prześwietlone obszary. Ustalić nowe punkty czerni i bieli, zmienić temperaturę barw, od
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:54:00
Rozmiar: 88.20 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


Zoner Photo Studio X

It is your choice to get the all - in - one program step - by - step from the first to read the picture in all its formats to organize, share, modify it and all related to dealing with digital images and it is useful for everyone from the first beginner through the applicants to the experts of photography and dealing with images. The program has been developed for all camera users, scanners, and mobile storage media. It contains everything you need to equip your digital photos with high quality from start to finish: tools to download to your computer, tools for automatic and manual editing and image defects repair, tools for easy management of your photos, and tools for sharing and publishing your digital photos. The program also provides the addition of effects of images from the first fun simple effects to the effects of the goal in professional, such as adding picture frames or adding text to images and all you need currency on your digital photos will find i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:52:24
Rozmiar: 286.17 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0


TechSmith Snagit

is famous and wonderful in taking pictures of the screen and the work of explanations on it and the conversion between the extensions of images with many advantages and can take you a full picture of any Web site and also can take a video of what is loaded with the mouse and contains more than twenty other professional photography really is a program Professional and distinguished.

The ultimate screen capture tool! With Snagit's capture, edit, organize and share technology it's easy to create engaging visuals that grab attention and keep it.

Let images do the talking for you. Snagit will help you capture any image you want straight off your computer screen. Enhance with transparency,
callouts, and other effects to turn a simple screen shot into an eye-grabbing visual.

Easily organize your images and use them again and again for other projects.
Then show off your Snagit creations to anyone. Just add them to your documents and presentations… or share u
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:48:57
Rozmiar: 20.83 MB
Seedów: 23
Peerów: 0
Pobrano: 160 razy

Komentarze: 0


Large Driver Database
For high performance of your windows system, software and hardware need to work accordingly with each other. So it is necessary to get device drivers regularly updated and always function properly. Driver Booster 6 checks and updates over 2,500,000+ device drivers from Intel, Nvidia, and AMD etc. to help you reduce system freezing and crashing.

Smooth Game Performance
Sluggish game performance makes you frustrated? It’s time to get Driver Booster 6. It easily keeps graphics drivers and Game Ready drivers updated to get best performance of hardware and take gaming to the next level. It also quickly shuts down background processes and unnecessary Windows Service to unlock the full potential of your PC game. Game components for most PC games are also available to help launch your game successfully.

Quick & Safe Driver Update
Deleting useless files in installation package and distinctly compressing installation package, Driver Booster 6 saves your time on upd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:46:28
Rozmiar: 9.75 MB
Seedów: 13
Peerów: 0
Pobrano: 80 razy

Komentarze: 6


Internet Download Manager
Features of the program
The first download program to download files at the maximum speed available on your system fast up to 5 times the speed granted to you by any other program

500% speed and gives you many features

(*) Complete the download at any time when the download stops for any reason

(*) Schedule its downloads to load a number of files in an orderly manner and in the order and time you specify

(*) Supports all Chrome browsers. FireFox. internet Explorer. microsoft Edge and many other browsers

(*) Supports download from YouTube

Internet Download Manager (IDM)
is a tool to increase download speeds by up to 5 times, resume and schedule downloads. Comprehensive error recovery and resume capability will restart broken or interrupted downloads due to lost connections, network problems, computer shutdowns, or unexpected power outages. Simple graphic user interface makes IDM user friendly and easy to use.Internet Download Manager has a
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-11-03 15:43:30
Rozmiar: 10.93 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0


Huge Driver Database
Driver Easy, supported by over 8,000,000 Driver Database with Daily Driver Updates, keeps all drivers in your computer up-to-date so that to maximize PC performance. With Driver Easy, you never need to worry about installing an incorrect or out-of-date driver, Driver Easy database ensures you always get the latest official driver.


Keep Existing Drivers Up-to-Date, Fix Driver Issues
Using Driver Easy, you would never have to spend hours trying to find drivers at random sites on the Internet. Driver Easy just takes several minutes to update all drivers in your computer. Driver Easy is designed for saving your time and fixing any related headache driver issues.


Safety Offline Scan
Driver Easy provides you safety Offline Scan for offline computers. Driver Easy lets you save a driver analysis file on a computer without an Internet connection, and helps you to download driver from an Internet-enabled computer. Offline Scan feature provides you an easy and
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-03 07:49:10
Rozmiar: 54.59 MB
Seedów: 12
Peerów: 5
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


"Video Thumbnails Maker - program służy do zrzucania wybranych klatek z filmów do plików graficznych, może posłużyć do tworzenia miniaturek, posiada bogate opcje dzięki czemu możemy stworzyć bardzo ciekawe grafiki. Do programu można wczytać za jednym razem bardzo duże zbiory filmów i rozpocząć proces tworzenia grafik.

Program obsługuje sporą liczbę formatów wideo:
avi, mp4, m1v, mov, ogm, m2t, wmv, asf, m2v, qt, ts, mxf, mpg, rm, m3v, flv, ts2, dat, mpeg, rmvb, m4v, 3gp, xvid, mts, mkv, vob, mpv, swf, divx, dv.

Zapis wygenerowanych zrzutów do jpg, bmp, png, z możliwością określenia jakości pliku wynikowego.

Na wygenerowanym pliku graficznym program może zapisać informacje na temat pliku video: ile klatek na sekundę ma film, rozmiar pliku, czas trwania, typ pliku, nazwa pliku, parametry dźwięku i obrazu.

Inne opcje:

- klatki mogą być w formie miniatur lub rzeczywistych wymiarów w jakich jest film,
- zrzuty wygenerowane w skali szarości,
- jest możliwość dodania
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-11-02 16:32:04
Rozmiar: 615.56 MB
Seedów: 7
Peerów: 3
Pobrano: 49 razy

Komentarze: 0


"Najbardziej rozbudowana i kosztowna wersja programu do robienia kopii zapasowych, zabezpieczjącego istotne dla nas dane. Z jego poziomu stworzymy dokładną kopię całego dysku, wybranej partycji, a nawet woluminu z systemem operacyjnym bez konieczności przerywania jego działania.

Wszystkie dostępne w programie funkcje posegregowane zostały w zakładkach, wśród których znajdziemy narzędzia umożliwiające tworzenie kopii zapasowych, ich przywracanie, klonowanie dysków\partycji oraz kilka innych. AOMEI Backupper swoim działaniem objąć może pojedyncze partycje, całe dyski twarde oraz woluminy z systemem operacyjnym. W przypadku tych ostatnich program pozwala na backup danych zawierający wszelakiego rodzaju pliki systemowe, zainstalowane aplikacje itp. podczas działania samego systemu.

Podobnie jak proces tworzenia backupu danych tak również ich przywracanie jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Poza pełnym przywróceniem danych z obrazu możliwe jest również ich p
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1301 - 1350 | 1351 - 1400 | 1401 - 1439
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty