Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
92,729
113
8
192,668
127
2
8,373
22
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1751 - 1800 | 1801 - 1850 | 1851 - 1885
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Internet (1886),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-22 01:08:30
Rozmiar: 30.40 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


"save2pc Ultimate to najbogatsza wersja bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do pobierania filmów wideo m.in. z takich serwisów jak Youtube, Vimeo, Myspace i DailyMotion. Program posiada bardzo czytelny interfejs, co sprawia ze jego obsługa jest bardzo prosta.

W celu zapisania filmu na dysku twardym wystarczy określić miejsce zapisu pliku, format w jakim ma zostać zapisany (do wyboru mamy: *.flv, *.avi, *.mpeg, *.wmv, *.mp4, *mov, *.3gp) oraz wkleić link do strony z interesującym nas filmem. Po wykonaniu tych czynności i wybraniu opcji 'start' nastąpi pobieranie filmu.

Wersja Ultimate aplikacji w porównaniu z wersją Professional pozwala dodatkowo na pobieranie filmów w jakości HD i obsługuje dodatkowo serwisy takie jak: Xnxx, Spankwire, KeezMovies, Tnaflix, SlutLoad, DrTuber, veoh, PornHub, xVideos, xHamster, VHO, Rude."

homepage:

http://save2pc.com/

http://save2pc.com/full/servers.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/wjGfMhnD/Screen0.jpg

https://i.po
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-19 19:49:34
Rozmiar: 1.59 GB
Seedów: 126
Peerów: 33
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 3


"Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.

Photoshop daje użytkownikowi możliwość tworzenia profesjonalnych i niezwykle efektownych projektów, składających się z niemalże nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, zgrabnie łączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Photoshop dodatkowo oferuje zestaw przydatnych narzędzi usprawniających pracę z grafiką i aplikacją – m.in. przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Extension Manager, usługa Adobe Drive itp."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

Screen: https://i.postimg.cc/3RsM1mRp/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:55:25
Rozmiar: 8.49 MB
Seedów: 146
Peerów: 22
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


Dr. Folder 2.6.0.0 (PL)

Dr. Folder to bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze program do zmieniania ikon folderów. Jeżeli mamy ochotę spersonalizować wygląd systemu albo wyróżnić ważne dla nas katalogi. Dr. Folder najlepiej nam w tym pomoże.
Dr. Folder zawiera sporą bibliotekę gotowych grafik, na które możemy jednym kliknięciem podmienić standardowe ikony. Pozwala też łatwo wyszukiwać i pobierać nowe wzory. A dodatkowo zawiera łatwe w użyciu konwertery , za pomocą których zmienimy w ikonę praktycznie dowolną grafikę, to znaczy przekonwertujemy do formatu ICO grafiki w formatach JPG, BMP, PNG, GIF. Integruje się z systemem i dodaje swoje polecenie do menu kontekstowego. Dzięki temu korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Jeżeli ikony dostępne w programie nam nie wystarczają, możemy pobrać z internetu więcej grafik. W tym celu klikamy na Zasoby ikon u góry okna, potem na Archiwa ikon. Automatycznie otworzy się w przeglądarce strona www.iconarchive.com, z której możemy pobrać darmo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:36:43
Rozmiar: 230.81 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


Affinity Designer, kompletne rozwiązanie graficzne

Affinity Designer to najszybsze, najbardziej płynne i najdokładniejsze oprogramowanie grafiki wektorowej na rynku. Zaprojektowany od A do Z na okres pięciu lat, z każdej funkcji, każde narzędzie, każda szyba została opracowana (e), aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Wspierany przez innowacji i ciągłego rozwoju, wynik jest unikalna aplikacja, która zrewolucjonizuje sposób pracy.


Narzędzie z wyboru do pięknych ilustracji


• jasne kolory • Dokładne krzywe • szczotki stabilizacji • operacje, • nieniszczące harmonijny obieg łączący wektory i piksele • Modele adaptacyjne • wyjścia profesjonalne drukowania, przeglądanie lub współpraca • Plastry do projektowania Interfejs użytkownika, sieć i gry


UWAGA INSTALACYJNA1. Wyłącz wszystkie połączenia internetowe.

2. Zamontuj obraz dysku.

3. Rozpocznij instalację.

4. Użyj adresu e-mail i numeru seryjnego

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-17 18:28:31
Rozmiar: 48.11 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 78 razy

Komentarze: 0


Jeśli szukasz sposobu, aby twoje połączenie było doskonale anonimowe, ExpressVPN prawdopodobnie Cię zainteresuje. Rzeczywiście, ten dostawca VPN jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych na rynku i proponuje ofertę wartą obejścia. Między szybkością, jakością, ochroną i wyjątkowo atrakcyjnymi cenami. Istnieje również bardzo duży wybór krajów do swobodnego poruszania się
Internet.
Przypomnijmy szybko cechy VPN:
    VPN chroni Cię, czyniąc Cię anonimowym
    VPN pozwala pobierać bez ryzyka
    VPN pozwala ominąć cenzurę geograficzną
    VPN zawsze otrzymuje najlepsze ceny (bez dyskryminacji cenowej)
    Krótko mówiąc, w końcu będziesz wolny w Internecie!

ExpressVPN to nie logi VPN, co oznacza, że ​​nic nie jest zachowane po nawigacji i że nie pozostawisz żadnego śladu,
czy w przypadku wyjątkowo prywatnych rozmów, oglądania filmów lub pobierania torrentów.


- Zainstaluj oprogramowanie;
- wprowadź kod aktywacyjny (patrz NFO).

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-13 20:05:56
Rozmiar: 20.01 MB
Seedów: 13
Peerów: 3
Pobrano: 164 razy

Komentarze: 0


A premium torrenting experience.

Przeszukaj sieć, aby znaleźć torrenty i linki magnet. Możesz także zapoznać się z tysiącami zestawów BitTorrent Bundles bezpośrednio z programu µtorrent.

Instant gratification.
Don't want to wait for your files to completely download? No problem. With µTorrent pro, you can play back a file immediately after the download has started.

Automatic protection from viruses.
µTorrent Pro will automatically scan downloads to keep your PC safe from dangerous viruses and malware.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-12 01:27:58
Rozmiar: 16.43 MB
Seedów: 19
Peerów: 18
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 0


"WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-11 00:46:00
Rozmiar: 8.41 MB
Seedów: 53
Peerów: 4
Pobrano: 85 razy

Komentarze: 0


HitmanPro.Alert to program na bieżąco monitorujący działania użytkownika i zapobiegający rozprzestrzenianiu się na komputerze szkodliwego oprogramowania z Internetu. Dodatkowo jego funkcjonalność pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo choćby podczas transakcji bankowych (poprzez tuszowanie śladów faktycznych kliknięć myszą oraz przechwytywanie ewentualnych programów typu keylogger, zapamiętujących używane przez korzystającego przyciski na klawiaturze). Całość jest prosta w obsłudze i opakowana w atrakcyjny interfejs, dobrze pasujący do obecnych trendów w najnowszych systemach operacyjnych rodziny Windows.

Choć minimalizm interfejsu może być zwodniczy, aplikacja pozwala wykrywać całkiem sporo różnych typów zagrożeń, w tym między innymi ataki na dokumenty i ich szyfrowanie (tzw. Anti-Ransomware), próby przechwycenia klawiatury, myszy i kamery internetowej, czy też bezpośrednie ataki na prywatność użytkownika. Dodatkowo chronieni jesteśmy podczas korzystania z dowolnej z najpopularnie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 15:32:46
Rozmiar: 45.04 MB
Seedów: 10
Peerów: 5
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 1


[Request]

Komercyjna wersja Norton Security. Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieciow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 10:26:11
Rozmiar: 132.96 MB
Seedów: 55
Peerów: 8
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Movavi VideoSuite to rozbudowany, ale prosty w obsłudze pakiet multimedialny, zawierający narzędzia do zarządzania multimediami, zdjęciami i danymi.

W skład Movavi VideoSuite wchodzi zestaw aplikacji, pozwalających na wykonywanie wielu najpopularniejszych operacji na filmach, muzyce, zdjęciach i danych. Wszystkie one posegregowane i umieszczone zostały na zakładkach, w których znajdziemy m.in. narzędzia do konwersji, edycji i dzielenia video; tworzenia płyt DVD/Blu-Ray z filmami; przechwytywania obrazu z kamerki internetowej, pulpitu lub urządzenia zewnętrznego (VHS, TV itp.); odtwarzania i edycji wideo w 3D; konwersji muzyki pomiędzy różnymi formatami; tworzenia nośników Audio-CD i MP3-CD; rejestrowania dźwięku z mikrofonu; nagrywania danych i obrazów na płyty; zgrywanie zawartości nośników do postaci obrazów płyt oraz tworzenia ze zdjęć pokazów slajdów i udostępniania ich online.

W wersji 18 pakietu poczyniono zmiany wpływające na szybkość konwersji. Ponadto pojawiły się nar
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 14:06:54
Rozmiar: 5.34 MB
Seedów: 51
Peerów: 4
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


"NetLimiter jest rozbudowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem do monitorowania i kontrolowania ruchu generowanego w obrębie sieci lokalnej, jak również połączenia z Internetem.

Program oferuje szereg ciekawych funkcji i narzędzi, pozwalających zarządzać ruchem wychodzącym i przychodzącym w obrębie naszego komputera. Poza elementarnymi funkcjami statystyk i wykresów przedstawiających w czasie rzeczywistym poziom transferu NetLimiter dostarcza szczegółowych informacji nt. aplikacji, które ten ruch generują. Z jego pomocą możemy na bieżąco monitorować procesy, które wykorzystują połączenie z Internetem i w razie potrzeby nakładać na nie limity transferu. Taki scenariusz pozwala użytkownikowi komfortowo korzystać z wielu programów obciążających nasze łącze, bez obawy, że jeden z nich zapcha je całkowicie.

Kolejną zaletą NetLimitera jest mechanizm filtrów i reguł, pozwalający użytkownikowi poza ustalaniem limitów itp., także deklarować w jakim okresie mają obowiązywać, kierunku,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 01:07:33
Rozmiar: 22.07 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja aplikacji przeznaczonej do pobierania i konwertowania ścieżki dźwiękowej z filmików publikowanych na łamach serwisów YouTube, SoundCloud, Vimeo, Flickr oraz DailyMotion.

Program charakteryzuje się szybkim działaniem i bardzo prostą obsługą. Chcąc pobrać ścieżkę dźwiękową z dowolnego klipu wystarczy, że skopiujemy z przeglądarki link do niego, a następnie wkleimy go w głównym oknie narzędzia. Z poziomu aplikacji możliwe jest pobieranie pojedynczych materiałów, jak również całych playlist czy multimediów dostępnych w obrębie wybranego kanału. 4K YouTube to MP3 posiada wbudowany odtwarzacz audio, umożliwiający słuchanie pobranych utworów. Dodatkowo oferuje on również możliwość generowania list odtwarzania w formacie M3U.

Wbrew nieco mylącej nazwy aplikacja umożliwia zapis ścieżki dźwiękowej do plików MP3, a także M4A i OGG. Użytkownik posiada także możliwość definiowania jakości wyjściowej (w zakresie 128-320 kbps).

homepage: https://www.4kdownload.com/pl/pro
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 00:12:49
Rozmiar: 618.82 MB
Seedów: 26
Peerów: 7
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Fotorealistyczne wizualizacje

Prosto, pięknie i szybko.

KeyShot jest programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji z modeli 3D. Twórcą programu jest amerykańska firma Luxion. Program oferuje możliwość wykonania statycznych wizualizacji, animacji w postaci filmu oraz interaktywnych modeli 3D, gotowych do umieszczenia na zarządzanej przez użytkownika stronie internetowej.


KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia,
a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje.
KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Nie jest też wymagany specjalny sprzęt.
W każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień, bez czekania.

KeyShot jest programem do wykonywania fotorealistycznego renderingu i współpracuje z programami CAD, których lista jest bardzo długa. Między innymi są to takie programy jak: Alibre Design®, Geomagic Design® SolidWorks®, Rhino®, SolidEdge®, CATIA®, Creo®, Pro/ENGIN
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: karol1990
Data dodania:
2018-10-05 14:29:40
Rozmiar: 2.96 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 84 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

Delphi ( Autocom) 2015.3 Cars & Trucks

...( Opis )...

wersja językowa: multi w tym Polski
platforma systemowa: Windows 7, 8, 10

Autocom CDP baza Pro oferuje łączenie OBD2/OBD1 z producentami samochodów takich jak Mercedes Benz, BMW, Audi, VW, Porsche, Volvo, Saab, Jaguar, Land Rover etc i bardzo dobre pokrycie japońskich i północno amerykańskich samochodów. Do diagnostyki w starszych samochodów pre-OBD2, Autocom łączy OBD1 .
CDP baza Pro jest przetłumaczona na kilka języków.
Autocom korzysta z oryginalnych danych od producentów pojazdów gwarantując najwyższą jakość i funkcjonalność .Można również dodać dodatkowe opcje, takie jak informacje naprawy, harmonogramy obsługi i schematy elektryczne od dostawców zewnętrznych.

Delphi ( Autocom) CDP funkcje:

-Diagnozowanie
-Scan funkcja
-EOBD/OBDII Komunikacja
-Serial Systems
-Engine
-Ignition
-Klimatyzacje
-ABS
-Service - zresetowanie
-SRS
-Immobilizer
-Instrument
-Comfort System
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 02:40:23
Rozmiar: 30.76 MB
Seedów: 45
Peerów: 6
Pobrano: 61 razy

Komentarze: 0


"save2pc Ultimate to najbogatsza wersja bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do pobierania filmów wideo m.in. z takich serwisów jak Youtube, Vimeo, Myspace i DailyMotion. Program posiada bardzo czytelny interfejs, co sprawia ze jego obsługa jest bardzo prosta.

W celu zapisania filmu na dysku twardym wystarczy określić miejsce zapisu pliku, format w jakim ma zostać zapisany (do wyboru mamy: *.flv, *.avi, *.mpeg, *.wmv, *.mp4, *mov, *.3gp) oraz wkleić link do strony z interesującym nas filmem. Po wykonaniu tych czynności i wybraniu opcji 'start' nastąpi pobieranie filmu.

Wersja Ultimate aplikacji w porównaniu z wersją Professional pozwala dodatkowo na pobieranie filmów w jakości HD i obsługuje dodatkowo serwisy takie jak: Xnxx, Spankwire, KeezMovies, Tnaflix, SlutLoad, DrTuber, veoh, PornHub, xVideos, xHamster, VHO, Rude."

homepage:

http://save2pc.com/

http://save2pc.com/full/servers.html

Screen: https://i.postimg.cc/gkDR4qM4/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 13:38:18
Rozmiar: 186.37 MB
Seedów: 30
Peerów: 7
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja Norton Security. Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieciowej (firewall)
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-04 03:08:12
Rozmiar: 11.79 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


Internet Download Manager 6.31 Build 8
Internet Download Manager (IDM lub IDMan) to oprogramowanie, które pozwala na efektywne i szybkie zarządzanie pobieraniem przez Internet. Teraz możesz zapisywać filmy, aplikacje, muzykę w mgnieniu oka. Internet Download Manager ma prędkość pobierania 5 razy większą niż średnia. Oprogramowanie jest dostępne w najczęściej używanych językach


...............................
***** [Info] *****
#Name: Internet Download Manager
# Edytor: Tonec Inc.
#Format: EXE
# Języki: Multi (w tym francuski)
#Kompatybilny: XP, 7, 8, 8, 10
#Version: 6.31 Build 8 (28 września 2018)
***** [Instrukcja instalacji] *****
# 1] Zainstaluj aplikację
# 2] Skopiuj / Wklej zawartość folderu (Crack) do lokalizacji programu:
C: \ Program Files (x86) \ Internet Download Manager
# 3] Dodaj klucz (reg) do rejestru
...............................

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-10-04 03:04:14
Rozmiar: 546.57 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


Uwaga: zwróć uwagę na swój program antywirusowy: ten możesz
wskaż Aktywator w fałszywych alarmach, a zatem usuń go! dezaktywować
czas pobierania i instalacji AV, jeśli tak jest

Opis:
Wydawca (wydawcy): Acronis
System operacyjny: Windows
Kompatybilność: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7
Wersja: 2019 Kompilacja 14110
Język: francuski
Data wydania: wrzesień 2018
Format: .exe
Host: Seedbox
Rozmiar całkowity: 548 MB

Acronis True Image to oprogramowanie, które tworzy kopie zapasowe twoich plików lub całego systemu operacyjnego (w sposób podobny do Norton Ghost). Cel jest prosty: przywrócić
szybko i łatwo system taki jak był w czasie
backup (pod warunkiem oczywiście, że został zrealizowany na
zdrowy system).

Tuto:
1) Odinstaluj swoją starą wersję, jeśli jest obecna (wykonaj skok ccleaner)
2) Odłącz się od sieci internetowej (wyłącz kartę sieciową / wifi w czasie manipulacji)
3) Uruchom setup: nie uruchamiaj oprogramowania na końcu
4) Poczekaj 20 sekund i sprawd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-03 20:05:41
Rozmiar: 8.73 MB
Seedów: 7
Peerów: 1
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


Internet Download Manager (also called IDM) is a shareware download manager. It is only available for the Microsoft Windows operating system.

Internet download manager (IDM) is a tool to manage and schedule downloads. It can use full bandwidth. It has recovery and resume capabilities to restore the interrupted downloads due to lost connection, network issues, and power outages.

IDM supports a wide range of proxy servers such as firewall, FTP, and HTTP protocols, redirected cookies, MP3 audio and MPEG video processing. It efficiently collaborates with Opera, Avant Browser, AOL, MSN Explorer, Netscape, MyIE2, and other popular browsers to manage the download

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-03 10:39:17
Rozmiar: 2.64 GB
Seedów: 69
Peerów: 32
Pobrano: 95 razy

Komentarze: 0


[Request]

Kaspersky antivirus Simplified booting for DVD and USB.
Mini Windows 7 Rebuild to run faster. Include +rasphone.pbk+
SystemRescueCd Linux Updated to Version 3.2.0 (7 Jan 2013)
EaseUS Partition Master Updated to Version 9.2.1
Active Boot Disk Updtated to Version 6.5.2
HD Low Level Format Updated to Version 4.25
WinkeyFinder Added Version 1.73
Clonzilla Autostart when selected from main menu.
DOS environment ‘M’ menu Fixed to start restored utilities too.
Remove WGA Fixed ‘File not found’.
WinNTSetup Missing BootICE button. Fixed.
Acronis utilities Boot from NTFS on USB flash drive.
Program Launcher Added new category +USB Tools+ and fixed various bugs.
Grub4Dos Fixed errors in menus.
usb-installation.pdf Updated and corrected.
Teracopy Do not reload program when in PE.
Raid Reconstructor Not in Program Launcher. Fixed.
Rufus (USB Formatter) Added Version 1.2.0.183
Card Recovery Updated Version 6.00.1012
CMOSDeAnimator Added Version 2.1
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Menager plików


Dodał: Moucha23
Data dodania:
2018-10-02 20:03:53
Rozmiar: 14.15 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 0


WinRAR is a powerful archive manager. It can backup your data and reduce the size of email attachments, decompress RAR, ZIP and other files downloaded from Internet and create new archives in RAR and ZIP file format. You can try WinRAR before buy, its free seriald and cracked patched version is available in torrent downloads.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 23:23:23
Rozmiar: 30.47 MB
Seedów: 14
Peerów: 7
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0


"EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo soft posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz."

homepage: https://www.poikosoft.com/audio-converter

Screen: https://i.postimg.cc/tC1ntNcb/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: karol1990
Data dodania:
2018-10-01 19:58:39
Rozmiar: 82.41 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

ACE Stream Media jest opartą na protokole BitTorrent platformą multimedialną przeznaczoną do odtwarzania filmów i muzyki AvoD (audio i video na żądanie), a także strumieni audio-video na żywo. Zastosowanie BitTorrent eliminuje konieczność pobierania danego materiału multimedialnego na dysk naszego komputera. Producent deklaruje, że materiały oglądane za pomocą ACE Stream osiągają nawet dziesięciokrotnie większą jakość niż te, które oglądamy na serwisie YouTube, który oferuje maksymalnie 1080p.

ACE Stream zbudowany jest z kilku współgrających ze sobą modułów. ACE Stream HD to podstawowy komponent, oferujący możliwość zarządzania strumieniami przesyłanymi za pomocą sieci BitTorrent. Kolejnym ważnym elementem jest ACE Stream P2P, czyli wtyczka do przeglądarek internetowych, posiadająca funkcje ACE Stream oraz odtwarzacza VLC Player. Stanowi tym samym alternatywny sposób odtwarzania filmów Flash. Pakiet posiada również wbudowany ACE Player HD, czyli odtwarzacz oparty
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-10-01 12:05:13
Rozmiar: 32.16 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 131 razy

Komentarze: 1


Advanced SystemCare Pro, pełna wersja, to oprogramowanie działa jak nasz komputerowy system narzędziowy, który pomaga nam znaleźć błędy rejestru, usuwanie złośliwego oprogramowania, niepotrzebne pliki i wiele więcej.

Zaawansowana pełna wersja systemu SystemCare Pro lub krótko mówiąc, Asc Pro nie ma wątpliwości co do jego możliwości, ponieważ moim zdaniem wiele produktów iobit jest bardzo dobrych, aby pomóc zmaksymalizować nasz ulubiony komputer.

Advanced SystemCare Pro 11.5.0.243 full crack Ta seria jest bardzo popularna, wykrywa każdą część i maksymalizuje ją szybko. aby nasz komputer czuł się lżejszy, po tak długim czasie nie w systemie operacyjnym Windowsa lekarza. oprogramowanie do utrzymania systemu Windows w najlepszym stanie jest bardzo popularne i zalecane przez wiele osób na świecie.

Kroki aktywacji ( wybierz obowiązkowe połączenie z Internetem! )

Zainstaluj zaawansowaną pielęgnację systemu, po zakończeniu wyjdź
Następnie otwórz najpierw folder crack, skopiuj " re
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 05:38:32
Rozmiar: 20.97 MB
Seedów: 48
Peerów: 3
Pobrano: 123 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja jednego z najpopularniejszych programów do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone zo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-30 00:06:22
Rozmiar: 512.51 MB
Seedów: 54
Peerów: 14
Pobrano: 69 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 zyskał zaufanie projektantów i użytkowników biznesowych jako oprogramowanie, dzięki któremu można przekształcać pomysły w profesjonalne prace - szybko i sprawnie. Korzystając z tego wszechstronnego pakietu, użytkownicy mogą realizować wszelkie projekty, poczynając od logo i grafiki stron internetowych, po wielostronicowe broszury marketingowe oraz przyciągające wzrok znaki. Dzięki udoskonalonym funkcjom edycji ilustracji i zdjęć oraz zaawansowanego przekształcania map bitowych na postać wektorową, funkcjom do składu stron i pomocnym narzędziom edukacyjnym. Ten zintegrowany pakiet graficzny w nadzwyczajny sposób łączy w sobie znakomite możliwości, szybkość i łatwość obsługi - nie dorównuje mu żadne inne oprogramowanie graficzne.

Docelowe grupy użytkowników:

Zawodowi graficy komputerowi pracujący w branży reklamowej i wydawniczej, tworzący oraz opracowujący grafikę, np. logo, lub projektujący wielostronicowe broszury.

Specjali
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-28 18:43:25
Rozmiar: 505.93 MB
Seedów: 70
Peerów: 24
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


"Foxit PhantomPDF Business 9 PL to kompleksowe narzędzie do tworzenia i edycji plików PDF. Pozwala na tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji, edycję, OCR, optymalizację plików, dodawanie notatek, szyfrowanie i zarządzanie zasadami bezpieczeństwa. Jest to polska wersja programu.

Najważniejsze funkcje programu Foxit PhantomPDF Business 9:

Tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji
Konwersja plików do formatu tekstowego lub obrazu
Foxit PhantomPDF Business umożliwia podgląd dowolnych typów plików PDF
Porównywanie dokumentów PDF
Dodawanie, edycji i usuwanie tekstu i obiektów
Zaawansowany edytor Advanced PDF Editor
Przesuwanie, zmiana rozmiaru, edycja obrazów
Ławta zmiana kolejności stron
Foxit PhantomPDF Business rozpoznaje tekst OCR
Zarządzanie stronami w dokumencie (dodawanie, usuwanie, wycinanie)
Foxit PhantomPDF Business pozwala tworzyć i edytować formularze XFA
Dodawanie, edycja i usuwanie zakładek, komentarzy linków, obrazów, multimediów
Dodawanie,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-09-26 12:52:30
Rozmiar: 17.17 MB
Seedów: 14
Peerów: 0
Pobrano: 116 razy

Komentarze: 0


μTorrent to szybki, wygodny, darmowy i kompaktowy klient torrent. Klient μTorrent do tej pory jest jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do pracy z siecią BitTorrent. Program łączy w sobie optymalną funkcjonalność z niewielkim rozmiarem. Obsługuje pracę niezależnie od trackera, pozwala na pobranie kilku plików jednocześnie, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie odzyskiwanie przerwanych pobrań i wiele więcej.Funkcje μTorrent:
uTorrent obsługuje równoległe pobieranie
Racjonalnie korzysta z szerokości kanału i umożliwia jego regulację
Wbudowany program planujący uTorrent zarządza zadaniami
uTorrent ma możliwość priorytetyzacji ruchu i dostosowania prędkości
Posiada funkcje szybkiego zatrzymania i wznawiania pobierania
uTorrent obsługuje UPnP i NAT-PMP, a także popularne rozszerzenia protokołów
Ma niskie zużycie pamięci i mały rozmiar programu
Obsługuje czytanie kanałów RSS i pobieranie ogłoszeń torrentów
Współpracuje z innymi klientami bez konieczności posiada
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-26 10:19:15
Rozmiar: 2.14 GB
Seedów: 91
Peerów: 16
Pobrano: 150 razy

Komentarze: 0


"Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.

Photoshop daje użytkownikowi możliwość tworzenia profesjonalnych i niezwykle efektownych projektów, składających się z niemalże nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, zgrabnie łączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Photoshop dodatkowo oferuje zestaw przydatnych narzędzi usprawniających pracę z grafiką i aplikacją – m.in. przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Extension Manager, usługa Adobe Drive itp."

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/k4P1PZ9q/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/ZnTwCdCQ/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 20:40:55
Rozmiar: 49.14 MB
Seedów: 70
Peerów: 20
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


YTD Video Downloader to narzędzie umożliwiające pobieranie filmów z najpopularniejszych serwisów internetowych typu YouTube, Facebook, Ustream.tv, Vimeo, RedTube i Myspace Video itd..

Oprócz tego aplikacja pozwala na konwertowanie pobranych klipów wideo do odpowiednich formatów. Aplikacja jest banalnie prosta i co najważniejsze wygodna w obsłudze. Żeby pobrać dowolny film z Internetu, należy skopiować jego adres URL do schowka z poziomu przeglądarki, a po chwili pojawi się automatycznie w odpowiednim polu w programie. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk pobierz, który ściągnie plik wideo na dysk twardy. Użytkownik może ustawić jakość pobieranego filmu poprzez wybranie dowolnego formatu - HQ 360p, HQ 480p, HD 720p lub FullHD 1080p. Program YTD Video Downloader domyślnie zapisuje wszystkie pobrane klipy wideo do formatu FLV. W tym wypadku warto przekonwertować plik wideo do innego formatu, obsługiwanego przez aplikację
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 17:32:41
Rozmiar: 155.79 MB
Seedów: 81
Peerów: 2
Pobrano: 122 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================

Kaspersky Internet Security to pakiet zabezpieczający, który zapewnia kompleksową ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń.Kaspersky Internet Security 2019 License key for 1 year
=======================================================
1. Turn off your Internet first (Important)
2. Download Offline Setup (Link is in Description)
3. Double Click on Setup
4. Click on Continue
5. Click on Install
6. Click on Apply
7. Click Done
8. Click on Skip
9. Activate trail Version through internet
10. Goto Settings>additional>self defence
11. Turn off Self-Defence
12. Now Close All Kaspersky Tools
13. Now goto Taskbar Right Click on Kaspersky and check if there is no Pause protection button, than its ok, Otherwise pause the protection
14. Now Exit Kaspersky from taskbar
15. Now Download KRT Club (Link is in Description)
16. Extract it on Desktop with Winrar
17. Now Rightclick on KRT And run as Adm
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-25 00:34:40
Rozmiar: 1.12 GB
Seedów: 46
Peerów: 34
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0


"Acronis True Image 2019 zapewnia ochronę zdjęć, dokumentów, muzyki, poczty, programów, kontaktów, kalendarzy i wiele więcej. Przechowuje cenną zawartość w trybie online i synchronizuje ją z twoimi urządzeniami. Jest bezpieczny, łatwy w instalacji i niezawodny. Umożliwia dostęp do plików z urządzeń mobilnych oraz wykonuje ciągły backup dzięki czemu można przywrócić dane z dowolnego okresu. Program pozwala także na tworzenie obrazów dysku oraz jest zgodny z Windows 10 i Mac OS X 10.11.

Najważniejsze funkcje programu Acronis True Image 2019:

- Synchronizacja - szybka, bezpieczna i niezwykle prosta synchronizacja danych. Wybrane pliki są automatycznie wysyłane do wszystkich twoich urządzeń.
= Dostęp mobilny - pliki są dostępne na dowolnych urządzeniach typu smartphony, tablety czy PC dzięki czemu masz dostęp do plików z dowolnego miejsca czy urządzenia.
- Tworzenie obrazów dysków - dzięki obrazom można przywracać nie tylko pliki ale także konfigurację komputera włącznie z syst
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-23 16:20:23
Rozmiar: 3.25 GB
Seedów: 62
Peerów: 30
Pobrano: 121 razy

Komentarze: 0


Ze wszech miar najlepsza płyta diagnostyczno-ratunkowa pozwalająca postawic do pionu każdy zwalony system. Soft zdecydowanie dla kumatych.

Composition:

WinPE10x86
WinPE10x64
WinPE8x86
WinPE8x86(Native)

X86 Image contains

Backup and restore
Acronis True Image 2017 20.0 Build 8058
Acronis True Image Premium 2014 Build 6673
Acronis Backup Advanced 11.7.50064
Active Disk Image 8.0.3
StorageCraft Recovery Environment 5.2.5.37836
FarStone Recovery Manager 10.10
QILING Disk Master 4.3.6.20170806
R-Drive Image 6.2 Build 6201
Veritas System Recovery 2018 18.0.0.56426
Symantec Ghost 12.0.0.10561
TeraByte Image for Windows 3.16
AOMEI Backupper 4.0.6
Eassos System Restore 2.0.3.571
Drive SnapShot 1.46.0.18038
Macrium Reflect 7.1.2801
Disk2vhd 2.01
Vhd2disk v0.2

Hard disk
Acronis Disk Director 12.0.3297
EASEUS Partition Master 12.9 WinPE Edition
Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.1137
MiniTool Partition Wizard 10.2.2
AOMEI Part
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-22 15:24:28
Rozmiar: 13.15 MB
Seedów: 55
Peerów: 12
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-20 01:35:44
Rozmiar: 76.07 MB
Seedów: 110
Peerów: 18
Pobrano: 259 razy

Komentarze: 0


Malwarebytes Anti-Malware to nieco nietypowe oprogramowanie zabezpieczające pozwalające na wykrycie i usunięcie różnego rodzaju złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu pozbędziemy się z komputera wirusów, robaków, trojanów, rootkitów, dialerów i oprogramowania szpiegującego. Może on stanowić dodatek do już używanego oprogramowania innej firmy.

Aplikacja jest nietypowa ze względu na to, że nie stanowi „typowego antywirusa”. Jest to samodzielny skaner, który w wersji rozszerzonej monitoruje używane pliki i przeglądane strony internetowe. Oprogramowanie to jest przydatne przede wszystkim w sytuacji, gdy inne antywirusy zawodzą, lub gdy nie mamy pewności, czy nasz komputer jest czysty. Dzięki Malwarebytes Anti-Malware wykryjemy wtedy zawirusowane pliki, oprogramowanie szpiegujące, a także potencjalnie niechciane aplikacje (tzw. PUP). Z programu możemy korzystać nawet posiadając inny, kompletny zestaw ochronny. Stanowi on uzupełnienie ochrony uruchamiane np. tylko na wyraźne polecenie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: karol1990
Data dodania:
2018-09-15 15:04:54
Rozmiar: 7.28 MB
Seedów: 738
Peerów: 56
Pobrano: 335 razy

Komentarze: 3


...( Info )...

UWAGA!!
MOJA OSTATNIA JUŻ WSTAWKA!!

...( Opis )...


Telewizja cyfrowa IPTV -zapewnia możliwość oglądania tv kanały z wyższą jasność obrazu bez bałaganu i hałasu, charakterystyczne dla telewizji analogowej. Za
pomocą sygnału transmisji przez Internet Protokół, telewizja cyfrowa (IPTV) zapewnia dużą liczbę kanałów, jak również kanałów wysokiej rozdzielczości (HD), że z
pewnością poprawia jakość widzenia i sprawia, że lepiej dla widza.

W tym:


VLC, Potplayer, Kodi, Smart TV, IOS, Android ( FHD, 4K, HD, SD)


pliki m3u Programy PL, Programy ze Świata, XXX, muzyczne, filmy, seriale, kamerki, lokalne programy

----------------------------------------------------------------------

Program Ace Stream ( FHD, 4K, HD, SD)

Programy PL, Programy ze Świata, XXX, kamerki, muzyczne


...( Instalacja )...

Wersja PC

1. Zainstalować program
2. Załadować np IPTV...
3. Naciśnij CTRL + L( VLC)
4. Oglądaj

Resztę konfiguracji Smart TV,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-09-13 22:37:00
Rozmiar: 17.16 MB
Seedów: 1
Peerów: 1
Pobrano: 124 razy

Komentarze: 0


Wielojęzyczna wersja standardowa i przenośna, bez reklam , w jednym instalatorze!

?Torrent to szybki, wygodny, darmowy i kompaktowy klient torrent. Klient ?Torrent do tej pory jest jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do pracy z siecią BitTorrent. Program łączy w sobie optymalną funkcjonalność z niewielkim rozmiarem. Obsługuje pracę niezależnie od trackera, pozwala na pobranie kilku plików jednocześnie, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie odzyskiwanie przerwanych pobrań i wiele więcej.

Funkcje ?Torrent:
uTorrent obsługuje równoległe pobieranie
Racjonalnie korzysta z szerokości kanału i umożliwia jego regulację
Wbudowany program planujący uTorrent zarządza zadaniami
uTorrent ma możliwość priorytetyzacji ruchu i dostosowania prędkości
Posiada funkcje szybkiego zatrzymania i wznawiania pobierania
uTorrent obsługuje UPnP i NAT-PMP, a także popularne rozszerzenia protokołów
Ma niskie zużycie pamięci i mały rozmiar programu
Obsługuje czytanie kanałów RSS
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-13 20:42:04
Rozmiar: 2.45 MB
Seedów: 41
Peerów: 1
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0


HitmanPro.Alert to program na bieżąco monitorujący działania użytkownika i zapobiegający rozprzestrzenianiu się na komputerze szkodliwego oprogramowania z Internetu. Dodatkowo jego funkcjonalność pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo choćby podczas transakcji bankowych (poprzez tuszowanie śladów faktycznych kliknięć myszą oraz przechwytywanie ewentualnych programów typu keylogger, zapamiętujących używane przez korzystającego przyciski na klawiaturze). Całość jest prosta w obsłudze i opakowana w atrakcyjny interfejs, dobrze pasujący do obecnych trendów w najnowszych systemach operacyjnych rodziny Windows.

Choć minimalizm interfejsu może być zwodniczy, aplikacja pozwala wykrywać całkiem sporo różnych typów zagrożeń, w tym między innymi ataki na dokumenty i ich szyfrowanie (tzw. Anti-Ransomware), próby przechwycenia klawiatury, myszy i kamery internetowej, czy też bezpośrednie ataki na prywatność użytkownika. Dodatkowo chronieni jesteśmy podczas korzystania z dowolnej z najpopularni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-12 06:39:22
Rozmiar: 22.20 MB
Seedów: 67
Peerów: 18
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 1


Komercyjna wersja niewielkiego programu do pobierania filmów z YouTube'a. Za jego pomocą można w prosty i szybki sposób, pobrać na dysk twardy każdy materiał wideo umieszczony w serwisie.

Program obsługuje różne formaty, takie jak FLV, Mp4, WebM czy 3GP, a także jest w pełni kompatybilny z niemal wszystkimi przeglądarkami internetowymi – Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Apple Safari i inne.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy skopiować adres URL do schowka systemowego i wkleić do odpowiedniego pola w programie MassTube. Następnie naciskamy przycisk do wyszukiwania źródła z filmem, a po krótkiej chwili otrzymamy możliwość wybrania dowolnego formatu, w którym zostanie plik wideo utworzony. MassTube obsługuje filmy w standardowych formatach 360p i 480p, a także w Full HD (1080p), Quad HD (1440p), 4k Ultra HD (2160p), HD (720p).

homepage: http://www.masstube.cl/

Screeny:

https://iv.pl/images/03986025813455157682.png

https://
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-11 15:06:03
Rozmiar: 76.87 MB
Seedów: 65
Peerów: 11
Pobrano: 61 razy

Komentarze: 0


[Request]

Komercyjna wersja zaawansowanej przeglądarki plików graficznych, wyposażonej w konwerter obrazów, pozwalający m.in. na ich obróbkę, oraz w opcje edycji metadanych. Program obsługuje również niektóre formaty plików wideo i audio, jednak bez możliwości ich konwersji. Aplikacja jest rozwinięciem popularnego programu XnView i posiada wszystkie jego funkcje, dodatkowo wyposażono ją także w szereg nowych możliwości.

Główne cechy programu:

• obsługa ponad 500 formatów źródłowych grafiki, w tym także plików MultiPage (wielostronnicowych) i animowanych plików APNG, TIFF, GIF, ICO,
• eksportowanie obrazów do 70 różnych formatów graficznych,
• eksploracja i podgląd obrazów oraz przeglądanie lub odtwarzanie plików wideo i audio popularnych formatów,
• wsparcie dla profili kolorystycznych ICC plików JPEG, PNG i TIFF,
• bezstratne przekształcenia plików JPEG - obracanie, odbijanie, również w oparciu o metadane EXIF,
• konwersja obrazów oparta na przetwarzaniu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: delphin14
Data dodania:
2018-09-11 12:38:03
Rozmiar: 18.88 MB
Seedów: 64
Peerów: 46
Pobrano: 160 razy

Komentarze: 3


..::(Info)::..

* µTorrent Beta client release notes
* -- 2018-09-10: Version 3.5.4 Beta (build 44596)
* - Clean up the setting which might cause potential crash

..::(Opis)::..

µTorrent - a quick, easy and compact torrent klent. Client µTorrent, today, is one of the most popular solutions for network BitTorrent. The program combines optimum functionality with a small amount. Supports the work regardless of the trekkers, lets you download multiple files at once, has a customizable bandwidth, rapid restoration of interrupted downloads, and more.

One of the best uTorrent has become a convenient, well thought out, very nice interface and fast response to user actions. It supports all the necessary functions for operation in BitTorrent P2P-network.

There are some features:
- uTorrent supports parallel loading;
- Rational use of bandwidth and allows you to customize it;
- Built-in scheduler uTorrent manages tasks;
- uTorrent has the ability to set the priority of traffic
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-11 03:15:55
Rozmiar: 18.97 MB
Seedów: 73
Peerów: 15
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


"Covert Pro zapewnia poufną pracę na komputerze i maskuje działania użytkownika. Program blokuje możliwość podglądu monitora, przechwytywania haseł i innych treści, które wpisujemy za pomocą klawiatury, oraz szyfruje i ukrywa używane przez nas programy przed niepowołanymi osobami.

Gdy uruchomimy program, logujemy się do bezpiecznej platformy, klikając na Rozpocznij Ochronę. Aplikacja może działać obok programów antywirusowych jako dodatkowa ochrona. Wbudowana funkcja przesyłania bezpiecznych wiadomości (Chroniona korespondencja) umożliwia wymianę zaszyfrowanych e-maili. COVERT Pro zawiera także między innymi monitor sieci - wyświetla listę programów, które aktualnie mają dostęp do internetu. Udostępnia też informacje o procesach, czyli uruchomionych programach, i o aktywnych usługach. Monitoruje także ukryte procesy. Umożliwia analizę systemowego pliku svchost.exe, któremu zdarza się mocno obciążać komputer. W czytelny sposób informuje o wykorzystaniu procesora.

1. Uruchamiam
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-09 22:16:58
Rozmiar: 1.64 MB
Seedów: 24
Peerów: 12
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


KeyScrambler Premium to dodatek do przeglądarek internetowych, odpowiedzialny za zabezpieczanie użytkownika przed przechwytywaniem wpisywanych ciągów znaków (hasła i loginy, numery bankowości elektronicznej, wiadomości e-mail, rozmowy na czatach i w komunikatorach). Program chroni odbiorcę przed atakami intruzów jak również szkodliwymi modułami, takimi jak keyloggery czy spyware. Opiera się na zaawansowanych algorytmach, szyfrujących i modyfikujących tekst.

KeyScrambler charakteryzuje się przyjaznym interfejsem oraz niskim obciążeniem zasobów sprzętowych. Aplikacja podczas pracy minimalizuje się do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze. Okno programu zostanie wywołane na wierzch tylko w przypadku wpisywania przez użytkownika tekstu - na niewielkim pasku zobaczymy informacje na temat zawartości zaszyfrowanej frazy. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają na dostosowanie działania aplikacji do potrzeb użytkownika. W łatwy sposób zmienimy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: hardfall
Data dodania:
2018-09-08 12:25:12
Rozmiar: 1.68 GB
Seedów: 7
Peerów: 1
Pobrano: 111 razy

Komentarze: 3


...( Info )...


WSTAWKA SROMOTNIKA !

Win JG7 HP&Pro x64


W związku z tym, że M$ wydaje coraz więcej psujących system oraz szpiegujących poprawek oraz tym, że Win 7 im starszy tym coraz większy (magazyn WinSxS ma obecnie monstrualny rozmiar ok. 8,5 GB!!!), a ryzykowne zredukowanie go do jakiegoś sensownego gabarytu ok. 3 GB jest coraz bardziej czaso- i pracochłonne, postanowiłem więc stworzyć modyfikację Win 7 aktualną, pozbawioną tego potężnego balastu magazynu WinSxS. Niestety pociąga to za sobą brak możliwości updatowania systemu.


...( Opis )...
1. Dodano:

IE11, NetFramework, poprawki z Windows Update wydane do końca grudnia 2017 roku, Notepad2, HashChek, 2 kompozycje graficzne, tryb pracy na dyskach SSD oraz dla gier.
(W obrazie znajduje się 8 wersji: 4 bez sterowników USB3 i NVMe i 4 ze zintegrowanymi sterownikami)2. Usunięto

Wersja Lite:
- centrum powitalne i centrum akcji,
- Windows Update
- Defender,
- przykładowa muzyka, wideo i obrazy, wy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-06 20:02:49
Rozmiar: 39.76 MB
Seedów: 76
Peerów: 20
Pobrano: 60 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja cieszącej się dużą popularnością przeglądarki graficznej, stanowiącej doskonałą alternatywę dla takich aplikacji jak ACDSee i IrfanView.

Program wyposażony został w konfigurowalny menedżer plików, pozwalający łatwo dostosowywać sposób wyświetlania przeglądanych plików graficznych. Użytkownik może zdecydować jakie informacje wyświetlane będą wraz z obrazem, a także jego rozmiarze. Przeglądarka oferuje podgląd ponad 500 najpopularniejszych formatów graficznych, pozwalając także na ich konwersję do jednego z 70 formatów z zastosowaniem różnorodnych filtrów (rozmycie, średnia, uwypuklenie...) i efektów (soczewka, fale...). Wśród możliwości programu znajdziemy operacje autoprzycinania, bezstratnego odwracania obrazów w formacie JPEG, nakładania tekstu i znaku wodnego, zmiana rozmiaru obrazu i obszaru roboczego, wyostrzanie oraz wiele, wiele więcej. Co istotne, aplikacja pozwala na automatyczną edycję i konwersję wielu plików z kolejki.

Dodatkowo XnView dysponuje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-09-06 18:08:02
Rozmiar: 5.11 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 84 razy

Komentarze: 0


Główne cechy

Skanowanie: Po zainstalowaniu DriverEasy na komputerze, możliwe jest skanowanie całego dysku twardego w celu wykrycia wszystkich zainstalowanych tam aplikacji. Po zakończeniu skanowania na interfejsie wyświetlane jest oprogramowanie oraz sterowniki, które należy zaktualizować.
Pobierz: nie trzeba już przeglądać internetu, aby znaleźć aktualizację sterownika. DriverEasy jest w stanie wykonać to zadanie automatycznie. Wystarczy, że użytkownik kliknie na dostępną aktualizację interfejsu, a oprogramowanie ją wyszuka. Po pobraniu wystarczy go zainstalować.
Kopia zapasowa: specjalną cechą tego oprogramowania jest możliwość tworzenia kopii zapasowych starszych wersji oprogramowania. Następnie daje użytkownikowi opcję ich przywrócenia. Pamiętaj, że możesz odinstalować sterowniki za pośrednictwem interfejsu.


-------------------------------
***** [Info] *****
#Name: Easy Driver
# Edytor: Easeware Technology Limited
#Format: EXE
# Języki: Multi (w tym francuski)
#Comp
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-05 13:56:48
Rozmiar: 31.72 MB
Seedów: 70
Peerów: 27
Pobrano: 112 razy

Komentarze: 0


"Auslogics BoostSpeed to kompleksowe narzędzie do optymalizacji i przyspieszania pracy systemu Windows. Łączy ono w sobie zestaw funkcji, pozwalających niwelować większość nieprawidłowości przekładających się na obniżenie wydajności pracy środowiska operacyjnego oraz wszelakiego rodzaju oprogramowania w nim zainstalowanego.

Program stworzony został z dużym naciskiem na prostotę obsługi i skuteczność działania. Sam proces optymalizacji komputera nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Na początku przeprowadzane jest skanowanie systemu w poszukiwaniu wszelakich nieprawidłowości, następnie możliwe jest przeglądanie wyników analizy i naprawa błędów. Auslogics BoostSpeed podczas przeprowadzania optymalizacji komputera skupia na wielu czynnikach mających wpływ na szybkość działania systemu, ale również połączenia z Internetem. Dodatkowo narzędzie wyświetla użytkownikowi porady dotyczące przyspieszania i bezpieczeństwa Windows oraz dostarcza w postaci czytelnych w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2018-09-05 10:27:54
Rozmiar: 17.16 MB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 138 razy

Komentarze: 0


Wielojęzyczna wersja standardowa i przenośna, bez reklam , w jednym instalatorze!

μTorrent to szybki, wygodny, darmowy i kompaktowy klient torrent. Klient μTorrent do tej pory jest jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do pracy z siecią BitTorrent. Program łączy w sobie optymalną funkcjonalność z niewielkim rozmiarem. Obsługuje pracę niezależnie od trackera, pozwala na pobranie kilku plików jednocześnie, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie odzyskiwanie przerwanych pobrań i wiele więcej.

Funkcje μTorrent:
uTorrent obsługuje równoległe pobieranie
Racjonalnie korzysta z szerokości kanału i umożliwia jego regulację
Wbudowany program planujący uTorrent zarządza zadaniami
uTorrent ma możliwość priorytetyzacji ruchu i dostosowania prędkości
Posiada funkcje szybkiego zatrzymania i wznawiania pobierania
uTorrent obsługuje UPnP i NAT-PMP, a także popularne rozszerzenia protokołów
Ma niskie zużycie pamięci i mały rozmiar programu
Obsługuje czytanie kanałów RSS i pobier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-05 02:34:45
Rozmiar: 25.80 MB
Seedów: 25
Peerów: 0
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 1


"EmEditor Professional to rozbudowany edytor tekstu kierowany do wszystkich osób związanych z pisaniem kodu: programistów, twórców stron internetowych, administratorów baz danych i innych osób na co dzień edytujących oprogramowanie. Oferuje mnóstwo rozwiązań przydatnych przede wszystkim w tych dziedzinach, począwszy od, oczywistego w tym przypadku, kolorowania składni wielu języków programowania, rozbudowanego wyszukiwania, wygodnych narzędzi edycyjnych, na zaawansowanej obsłudze systemowego schowka skończywszy.

Do aplikacji dostępnych jest wiele wtyczek, dzięki którym jej funkcjonalność można dodatkowo rozszerzyć, na przykład o autouzupełnianie tekstu w czasie pisania lub możliwość dzielenia się fragmentami kodu z innymi jego współtwórcami poprzez wbudowany kanał komunikacyjny. Nie należy jednak zapominać, że nawet bez wspomnianych dodatków, program oferuje jedno z najbardziej konfigurowalnych środowisk wśród powszechnie znanych edytorów. Na liście opcji znajdziemy między innymi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-04 11:53:20
Rozmiar: 122.12 MB
Seedów: 56
Peerów: 17
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 4


[Request]

Komercyjna wersja Norton Security. Symantec Endpoint Protection to profesjonalne rozwiązanie zabezpieczające komputer przez rozmaitymi zagrożeniami. Docelowym odbiorcą pakietu są firmy i korporacje potrzebujące sprawnego, stabilnego narzędzia do ochrony stanowisk roboczych oraz zabezpieczania wrażliwych danych przed postronnymi osobami. Funkcjonalność wbudowana w zestaw pozwala na wydajne zarządzanie jednostkami znajdującymi się w sieci lokalnej oraz sprawowanie pieczy nad niezawodnym działaniem przepływu informacji w firmie.

Endpoint Protection opiera się na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Symantec - mowa przede wszystkim o popularnym silniku antywirusowym i narzędziach do wykrywania spyware, adware, botów, rootkitów i innych niebezpiecznych aplikacji. Zaawansowane rozwiązania (filtry heurystyczne, integracja z przeglądarkami internetowymi i menadżerami plików) z pewnością zwiększą skuteczność ochrony. Użytkownik może także skorzystać ze zintegrowanej zapory sieci
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1751 - 1800 | 1801 - 1850 | 1851 - 1885
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty