Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
139,580
30
17
154,612
99
89
14,027
33
35
Ostatnie 30
Popularne
w Kwietniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1951 - 2000 | 2001 - 2050 | 2051 - 2086
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Narzędziowe (2086),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-04-17 20:28:19
Rozmiar: 18.65 MB
Seedów: 406
Peerów: 26
Pobrano: 100 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Glary Utilities PRO to najbardziej rozbudowana wersja pakietu narzędzia do optymalizacji i naprawy systemu Windows. Aplikacja posiada w sobie wiele zaawansowanych modułów odpowiedzialnych za zwiększenie wydajności oraz stabilności działania komputera. Wśród nich znajdziemy narzędzia do oczyszczenia rejestru systemowego z błędnych wpisów, optymalizowania pamięci RAM oraz usuwania niepotrzebnych plików z dysku twardego. Program oferuje również możliwość zarządzania autostartem, menu kontekstowym i sterownikami. Program potrafi także wykrywać i blokować działanie oprogramowania, takiego jak spyware i konie trojańskie.

Glary Utilities Pro charakteryzuje się niezwykle czytelnym interfejsem graficznym (GUI) w języku polskim. Opcje tego programu do optymalizacji systemu Windows są dobrze opisane, a większość czynności dokonuje się automatycznie. Użytkownik prowadzony jest przez proces optymalizacji za pomocą kreatorów i z całą pewnością doceni fakt, że Glary Utilities Pro p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PawloMHT
Data dodania:
2021-04-17 00:51:02
Rozmiar: 69.84 MB
Seedów: 29
Peerów: 161
Pobrano: 93 razy

Komentarze: 2


...( Info )...
YouTube Downloader pozwala pobierać filmy z YouTube, w tym filmy HD i HQ, Facebook, Vevo i dziesiątki innych witryn wideo, i konwertować je do innych formatów wideo. Program jest łatwy w użyciu - wystarczy podać adres URL filmu, który chcesz pobrać i kliknąć przycisk Pobierz. Program umożliwia również konwersję pobranych plików wideo na iPoda, iPhone'a, PSP, telefon komórkowy, Windows Media, XVid i MP3 lub odtwarzanie wideo, które wcześniej pobrałeś lub przekonwertowałeś.

...( Opis )...
Uzyskaj wideo w wysokiej rozdzielczości
Pobierz filmy w wysokiej rozdzielczości (HD) 1080P z YouTube i wszystkich innych głównych witryn do strumieniowego przesyłania wideo za pomocą YouTube Downloader. Oglądanie filmów HD YouTube z laptopa lub urządzenia mobilnego za pomocą naszego konwertera YouTube nigdy nie było łatwiejsze!

Pobierz i obejrzyj później
Nie martw się, że przegapisz film lub będziesz musiał oglądać klipy z YouTube w swoim czasie. Dzięki YouTube Downloader możesz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PawloMHT
Data dodania:
2021-04-17 00:49:35
Rozmiar: 96.42 MB
Seedów: 1551
Peerów: 370
Pobrano: 107 razy

Komentarze: 0


...( Info )...
Piriform CCleaner Professional Plus - to wybór najnowszych wersji programów firmy Piriform Software, zjednoczonych we wspólnej kopercie, które pomogą Ci przyspieszyć, zabezpieczyć komputer oraz zapewnić jego stabilną i poufną pracę.
Otrzymujemy wiele zapytań od naszych użytkowników, którzy chcą kupić wszystkie nasze produkty w jednym pakiecie. Wysłuchaliśmy więc i jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, że wprowadzamy CCleaner Professional Plus: produkt 4 w 1, który zawiera wszystkie profesjonalne wersje CCleaner, Defraggler, Recuva i Speccy! Dzięki naszym opatentowanym produktom technologicznym możesz odzyskać pełną kontrolę nad swoim komputerem i sprawić, by działał jak nowy: uczynić go szybszym i bezpieczniejszym dzięki mniejszej liczbie awarii, odzyskać utracone pliki i śledzić zawartość komputera dzięki szczegółowym statystykom dotyczącym każdego elementu sprzętu .

...( Opis )...
CCleaner to narzędzie do czyszczenia zanieczyszczeń w systemie operacyjnym. W t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PawloMHT
Data dodania:
2021-04-15 14:39:27
Rozmiar: 126.03 MB
Seedów: 759
Peerów: 16
Pobrano: 167 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

WinRAR to manadżer archiwów dla systemu Windows.
Jest to potężne narzędzie do kompresji z wieloma zintegrowanymi dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizować skompresowane archiwa. Można w nim tworzyć kopie zapasowe danych i zmniejszać rozmiar załączników do wiadomości e-mail, dekompresować pliki RAR, ZIP i inne pliki pobrane z internetu oraz tworzyć nowe archiwa w formacie plików RAR i ZIP. Archiwizator stawia Cię przed innymi, jeśli chodzi o kompresję. Dzięki konsekwentnemu tworzeniu mniejszych archiwów WinRAR jest często szybszy niż konkurencja. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce na dysku, koszty transmisji i cenny czas pracy. WinRAR jest idealny do plików multimedialnych. Automatycznie rozpoznaje i wybiera najlepszą metodę kompresji.
Specjalny algorytm kompresji szczególnie dobrze kompresuje pliki multimedialne, pliki wykonywalne i biblioteki obiektów. Pliki RAR mogą zwykle kompresować zawartość o 8 do 15 procent więcej niż pliki ZIP.

...( Opis )...

Idea
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-04-13 22:01:58

Komentarze: 0

...( Info )...

Adobe Premiere Pro - najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video.

Zaawansowane narzędzia i funkcje programu dają wszystko co niezbędne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną całość. Praca w czasie rzeczywistym, narzędzia do edycji plików audio i video dają precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji. Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy.

Język interfejsu: angielski, hiszpański, włoski, chiński (uproszczony), koreański, niemiecki, portugalski, rosyjski, francuski, japoński, angielski z obsługą języka arabski, angielski z obsługą języka hebrajskiego, angielski (Wielka Brytania), hiszpański (Meksyk), francuski (Kanada), francuski (Maroko)

...( Dane Techniczne )...

System Operacyjny: Windows 10 wersja 1809 lub nowsza (64bit)
Procesor: Intel 6 generacji lub nowszy CPU - lub AMD (zalecany Intel 7 generacji lub nowszy C
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-04-13 12:16:39

Komentarze: 0

...( Info )...

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia darmowe jak CinaviaRemoval HD i HD Decrypter.

DVD Copy umożliwia kopiowanie płyt DVD na wiele sposobów. Z różnych trybów kopiowania, można skopiować dowolną płytę DVD do DVDR lub zapisać na dysku twardym za pomocą kilku kliknięć.

Blu-ray Copy umożliwia kopiowanie danych z płyt Blu-ray w 4 różnych trybach. Pozwala też utworzyć kopie zapasową z płyt BD-R

DVD Ripper to bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na konwersje płyty DVD (AVI/MP4/WMV/MKV) do formatu jaki może być odtwarzany na urządzeniu przenośnym typu: iPod, PSP, Zune, Xbox 360 czy telefon komórkowy. Aplikacja obsługuje standardy NTSC
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-04-13 11:36:59

Komentarze: 0

...( Info )...

Argus Monitor to narzędzie do monitorowania temperatury i stanu różnych elementów systemu, w tym procesora, karty graficznej i dysku twardego.

Program pozwala monitorować krytyczne atrybuty SMART dysków twardych, wyświetla ich temperaturę w formie graficznej, powiadamia o możliwych awariach dysku twardego, monitoruje procesor centralny (informacje podawane są dla każdego rdzenia osobno) i GPU, a także można mierzyć czas dostępu i prędkość transferu danych, dyski HDD / SSD, kontrolę prędkości wentylatorów i wiele więcej.

Funkcje:
- Wyświetlanie i sterowanie prędkością wentylatora
- Wyświetlaj i kontroluj prędkość wentylatorów nowoczesnych kart graficznych Nvidia i ATI / AMD
- Monitoruj temperaturę i stan dysku twardego, stale sprawdzając krytyczny atrybut SMART
- Z prawdopodobieństwem do 70 procent ostrzega o awarii dysku twardego: na czas, abyś mógł zapisać wszystkie cenne dane dodane do systemu od czasu ostatniej kopii zapasowej
- Graficzne wyświetlanie te
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-04-13 09:49:54
Rozmiar: 59.50 MB
Seedów: 20
Peerów: 17
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...

Wielojęzyczne, zarejestrowane wersje konwencjonalne i przenośne w jednym instalatorze.

Advanced SystemCare to pakiet oprogramowania, który zawiera wiele modułów do optymalizacji, dostosowania i poprawy wydajności komputera w oparciu o Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10. Aplikacja pozwala oczyścić komputer z oprogramowania szpiegującego i reklamowego, znaleźć i wyeliminować możliwe zagrożenia i naruszenia bezpieczeństwa systemu operacyjnego, naprawić błędy w rejestrze systemowym, oczyścić pliki tymczasowe i niepotrzebne, zarządzać listami autoloads, zoptymalizować pracę komputera.

Charakterystyczne cechy wersji Pro:

Wykonuje pełen zakres pracy, aby osiągnąć najlepszą wydajność. Proste czyszczenie rejestru może nie zapewnić naprawdę poważnego wzrostu szybkości pracy. Zaawansowany SystemCare Pro łączy czyszczenie rejestru, defragmentację, precyzyjną konfigurację systemu, naprawę uszkodzonych etykiet, usuwanie danych osobowych z plików czasu, usuwanie niepotrzebnych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-04-13 09:48:11
Rozmiar: 66.96 MB
Seedów: 44
Peerów: 0
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wersja z 07.04.2021

Pakiet redystrybucyjny Visual C firmy Microsoft instaluje składniki środowiska wykonywania języka Visual C wymaganego do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą programu Visual C' na komputerze bez zainstalowanego środowiska Visual C. 2005-2008-2008-2010-2012-2013-2019 Redystrybucyjny pakiet hybrydowy x86 — dla 32-bitowych systemów operacyjnych.

Obsługiwane systemy operacyjne: systemy 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji, najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ta kompilacja zawiera również wycinki MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Visual C firmy Microsoft, dzięki czemu instalatorzy oprogramowania mogą instalować bez konieczności instalowania w systemie starych wersji pakietu redystrybucyjnego microsoft visual c.

Kompilacja obejmuje:

Program Microsoft Visual C++ 2005 redystrybucyjny — x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Microsoft Visua
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Patryczek29
Data dodania:
2021-04-11 16:51:56
Rozmiar: 32.61 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 2


...( Opis )...

DAEMON Tools Ultra to najbardziej wydajne, funkcjonalne i profesjonalne oprogramowanie do tworzenia obrazów, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Emuluj dyski wirtualne, twórz rozruchowe dyski USB w celu przywracania systemów operacyjnych, używaj dysków RAM w celu przyspieszenia komputera i łącz się ze zdalnymi urządzeniami USB za pomocą iSCSI za pomocą jednego programu.

Narzędzia graficzne
-Zamontuj różne obrazy, wirtualne dyski twarde i wiele więcej
- Twórz obrazy z płyt, plików, ścieżek audio
- Emuluj nieograniczoną liczbę napędów DT, SCSI, IDE i HDD
- Edytuj, konwertuj, kompresuj, udostępniaj, nagrywaj i chroń obrazy

Ultra-funkcjonalny
- Wielozadaniowość: praca z wieloma kreatorami jednocześnie
- Szybki montaż: zapomnij o tworzeniu dysków
- Gadżet dla systemu Windows Vista / 7: Zarządzaj urządzeniami i obrazami bezpośrednio z pulpitu
- GameSpace: dołącz do portalu dla graczy i uzyskaj więcej dzięki obrazom z gier

Wirtualny pisarz
-Twórz wirtualnych p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-04-06 23:21:04
Rozmiar: 26.06 MB
Seedów: 14
Peerów: 13
Pobrano: 169 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Aktualizowanie sterowników jest zwykle pierwszym krokiem w celu uniknięcia awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularne aktualizowanie sterowników jest również skutecznym sposobem na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i maksymalizację wrażeń z gry. Chociaż proces ten może być ryzykowne i frustrujące, jeśli odbywa się ręcznie. Driver Booster PRO jest wprowadzany do pobierania i aktualizacji sterowników za pomocą jednego kliknięcia. W oparciu o bibliotekę w chmurze Driver Booster PRO zawsze może być pierwszym, który identyfikuje przestarzałe sterowniki oraz pobiera i aktualizuje sterownik z niezrównaną prędkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to łatwe, skuteczne i wolne od ryzyka rozwiązanie, które zapewnia aktualność sterowników.

Funkcja :
- Pobieranie i aktualizowanie
przestarzałych sterowników
za pomocą jednego kliknięcia
- Zwiększenie funkcjonalności sprzętowej
dla najwyższej
wydajności - Specja
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-04-06 18:45:21

Komentarze: 0

...( Opis )...

Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera. W bazie programu znajdziemy ponad 200 tysięcy sterowników do różnych urządzeń! Istnieje również możliwość instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.

Driver Booster posiada inną przydatną opcję, przy użyciu której całkowicie i bezpiecznie odinstalujemy dowolny, zainstalowany sterownik w systemie Windows.

...( Info )...

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Można nakładac na poprzednia wersje
i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-04-04 22:26:31
Rozmiar: 26.07 MB
Seedów: 108
Peerów: 5
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 3


...( Opis )...

Aktualizowanie sterowników jest zwykle pierwszym krokiem w celu uniknięcia awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularne aktualizowanie sterowników jest również skutecznym sposobem na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i maksymalizację wrażeń z gry. Chociaż proces ten może być ryzykowne i frustrujące, jeśli odbywa się ręcznie. Driver Booster PRO jest wprowadzany do pobierania i aktualizacji sterowników za pomocą jednego kliknięcia. W oparciu o bibliotekę w chmurze Driver Booster PRO zawsze może być pierwszym, który identyfikuje przestarzałe sterowniki oraz pobiera i aktualizuje sterownik z niezrównaną prędkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to łatwe, skuteczne i wolne od ryzyka rozwiązanie, które zapewnia aktualność sterowników.

Aktualizacja przestarzałych sterowników
bezpiecznie i szybko - Wsparcie
więcej urządzeń sprzętowych i poprawić wydajność komputera
- Aktualizacja sterowników 300% szybciej za
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-04-04 21:54:18
Rozmiar: 66.93 MB
Seedów: 29
Peerów: 9
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wersja z 02.04.2021

Pakiet redystrybucyjny Visual C firmy Microsoft instaluje składniki środowiska wykonywania języka Visual C wymaganego do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą programu Visual C' na komputerze bez zainstalowanego środowiska Visual C. 2005-2008-2008-2010-2012-2013-2019 Redystrybucyjny pakiet hybrydowy x86 — dla 32-bitowych systemów operacyjnych.

Obsługiwane systemy operacyjne: systemy 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji, najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ta kompilacja zawiera również wycinki MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Visual C firmy Microsoft, dzięki czemu instalatorzy oprogramowania mogą instalować bez konieczności instalowania w systemie starych wersji pakietu redystrybucyjnego microsoft visual c.

Kompilacja obejmuje:

Program Microsoft Visual C++ 2005 redystrybucyjny — x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Microsoft Visu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-29 14:21:20
Rozmiar: 5.93 MB
Seedów: 233
Peerów: 0
Pobrano: 130 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Registry Repair to łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania i naprawiania błędów w rejestrze systemowym. Program skanuje rejestr w poszukiwaniu takich typowych błędów, jak: nieprawidłowe ścieżki i typy plików, nieprawidłowe elementy sterujące użytkownika, nieaktualne wpisy, nieprawidłowe czcionki, nieaktualne elementy menu Start, nieużywane rozszerzenia plików, błędy uruchamiania programu itp. Oraz wyświetla listę znalezionych problemów. ...

Użytkownik może wybiórczo poprawić wpisy lub automatycznie wszystkie zaznaczone, a także otworzyć wpis w edytorze rejestru. Ponadto istnieje możliwość anulowania wszystkich zmian w rejestrze w przypadku awarii systemu. Ponadto program może tworzyć listy wykluczeń, które będą ignorowane podczas skanowania.

Funkcje:
- Wysoce inteligentny silnik, który znajduje nieprawidłowe wpisy w rejestrze.
- Wysoka prędkość skanowania i szczegółowe wyniki.
- Utwórz kopię zapasową wszelkich wprowadzonych zmian w rejestrze.
- Poprawiona wyd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-29 13:44:01
Rozmiar: 20.59 MB
Seedów: 188
Peerów: 0
Pobrano: 108 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Pełna wersja jednego z najlepszych programów do defragmentacji dysków (czyli optymalizowania plików w taki sposób, aby Windows miał do nich szybszy dostęp). Smart Defrag jest bezpieczny, stabilny i łatwy w użyciu.

Smart Defrag PRO 6 może nie tylko defragmentować dyski HDD, ale także zwiększać wydajność SSD. W najnowszej odsłonie udoskonalono opcję oczyszczania dysku z plików śmieci. Program pozwala defragmentować duże pliki i konsolidować wolne miejsce dzięki nowym funkcjom: Defragmentacja dużych plików i Defragmentacja wolnego miejsca. Smart Defrag PRO usprawnia działanie komputera, przyspiesza start systemu oraz działanie gier i programów. Pełna wersja pozwala na defragmentację rejestru i obszaru rozruchu. Do wszystkich funkcji mamy dostęp z głównego okna wystarczy wybrać zakładkę: Defragmentacja dysków , Defragmentacja obszaru rozruchu i Optymalizacja gry (usprawnia gry i programy na dyskach HDD).

Ważne funkcje:
-Bezpiecznie i automatycznie defragmentuje dyski
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-03-26 23:48:00
Rozmiar: 59.54 MB
Seedów: 52
Peerów: 0
Pobrano: 168 razy

Komentarze: 6


...( Opis )...

Wielojęzyczne, zarejestrowane wersje konwencjonalne i przenośne w jednym instalatorze.

Advanced SystemCare to pakiet oprogramowania, który zawiera wiele modułów do optymalizacji, dostosowania i poprawy wydajności komputera w oparciu o Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10. Aplikacja pozwala oczyścić komputer z oprogramowania szpiegującego i reklamowego, znaleźć i wyeliminować możliwe zagrożenia i naruszenia bezpieczeństwa systemu operacyjnego, naprawić błędy w rejestrze systemowym, oczyścić pliki tymczasowe i niepotrzebne, zarządzać listami autoloads, zoptymalizować pracę komputera.

Wykonuje pełen zakres pracy, aby osiągnąć najlepszą wydajność. Proste czyszczenie rejestru może nie zapewnić naprawdę poważnego wzrostu szybkości pracy. Zaawansowany SystemCare Pro łączy czyszczenie rejestru, defragmentację, precyzyjną konfigurację systemu, naprawę uszkodzonych etykiet, usuwanie danych osobowych z plików czasu, usuwanie niepotrzebnych plików, przywracanie i optymalizację d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-03-23 18:33:58

Komentarze: 0

...( Opis )...

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w nie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Pan94
Data dodania:
2021-03-21 14:11:14
Rozmiar: 36.81 MB
Seedów: 46
Peerów: 0
Pobrano: 199 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Nero Burning ROM uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD oraz Blu-ray.

W skład Nero Burning ROM wchodzi oprogramowanie do nagrywania i kopiowania płyt, narzędzie do zarządzania produktami Nero, numerami seryjnymi oraz Nero BurnRights odpowiedzialne za umożliwienie użytkownikom nieposiadającym praw administratora nagrywanie płyt, zezwalając administratorom systemów na zakładanie kont użytkowników z wyłącznym prawem do nagrywania dla programu Nero. Dodatkowo Nero Burning ROM oferuje możliwość nagrywania danych w technologii SecurDisc, która umożliwia nie tylko odczytywalność zapisanych danych mimo zarysowań, zużycia lub zniszczenia płyt, ale również zabezpieczania danych hasłem, szyfrowaniem zawartości oraz dodawaniem podpisów cyfrowych.

Nero Burning ROM wykracza poza samo nagrywanie i kasowanie płyt oferując m. in. opcję konwersji plików audio do innych formatów lub zapisu na dysk twardy płyty CD audio wraz z okładką al
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-03-19 16:38:15
Rozmiar: 59.57 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wielojęzyczne, zarejestrowane wersje konwencjonalne i przenośne w jednym instalatorze.

Advanced SystemCare to pakiet oprogramowania, który zawiera wiele modułów do optymalizacji, dostosowania i poprawy wydajności komputera w oparciu o Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10. Aplikacja pozwala oczyścić komputer z oprogramowania szpiegującego i reklamowego, znaleźć i wyeliminować możliwe zagrożenia i naruszenia bezpieczeństwa systemu operacyjnego, naprawić błędy w rejestrze systemowym, oczyścić pliki tymczasowe i niepotrzebne, zarządzać listami autoloads, zoptymalizować pracę komputera.

Wykonuje pełen zakres pracy, aby osiągnąć najlepszą wydajność. Proste czyszczenie rejestru może nie zapewnić naprawdę poważnego wzrostu szybkości pracy. Zaawansowany SystemCare Pro łączy czyszczenie rejestru, defragmentację, precyzyjną konfigurację systemu, naprawę uszkodzonych etykiet, usuwanie danych osobowych z plików czasu, usuwanie niepotrzebnych plików, przywracanie i optymalizację d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-03-18 23:56:03
Rozmiar: 22.21 MB
Seedów: 17
Peerów: 8
Pobrano: 225 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

μTorrent - szybki, łatwy, darmowy i kompaktowy torrent klent. Klient μTorrent, dziś, jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dla sieci BitTorrent. Program łączy optymalną funkcjonalność z niewielką ilością. Obsługuje pracę niezależnie od trekkerów, pozwala pobierać wiele plików naraz, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie przywracanie przerwanych pobrań i wiele więcej.
μTorrent - całkowicie darmowe oprogramowanie do udostępniania plików w technologii P2P w sieci wymiany plików BitTorrent. Od innych klientów uTorrent posiada mały rozkład wielkości, chociaż w dzisiejszych czasach "terabajty i gigaherc", rozmiar uTorrent, zwany jedyną i unikalną zaletą prawdopodobnie będzie zły, ale z drugiej strony jest to potwierdzenie jakości i profesjonalizmu programistów uTorrent, którzy mogą napisać "kompaktowy" kod.
Jeden z najlepszych uTorrent stał się wygodnym, dobrze przemyślanym, bardzo ładnym interfejsem i szybką reakcją na działania
użytkownika. Obsługuje wszys
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-03-13 00:56:50
Rozmiar: 24.05 MB
Seedów: 42
Peerów: 2
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 2


...( Opis )...

udostępnianie plików przez Internet przy użyciu torrentów jest dość popularne i istnieje kilka dedykowanych aplikacji, które mogą ułatwić przesyłanie plików. Takim klientem BitTorrent jest uTorrent, dobrze znany program, który zajmuje wysokie miejsce wśród swoich rówieśników.

Funkcje:

Wiele jednoczesnych pobrań
Konfigurowalny harmonogram przepustowości
Ograniczanie prędkości globalnej i na torrent
Szybkie wznawianie przerwanych transferów
RSS Downloader
Klucz szefa chroniony hasłem
Globalna funkcja poleceń uruchamiania po zakończeniu / zmianie stanu torrenta
Proxowanie UDP dla SOCKS5
Funkcje prywatności serwera proxy
Ulepszona funkcja ustawiania lokalizacji pobierania / przenoszenia (teraz przenosi pliki za Ciebie)
Pokaż okno dialogowe dodawania torrenta dla linków magnetycznych
Dodaj opcję wstrzymywania torrentów po wykryciu aktywności użytkownika na komputerze

Funkcje Pro:

Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe • Oglądaj lub wyświetlaj podglą
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-11 12:48:57
Rozmiar: 26.67 MB
Seedów: 252
Peerów: 3
Pobrano: 181 razy

Komentarze: 2


...( Opis )...
IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybó
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-09 22:15:37
Rozmiar: 15.81 MB
Seedów: 472
Peerów: 0
Pobrano: 226 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...
Revo Uninstaller Pro jest rozszerzonym wydaniem programu przeznaczonego do usuwania zbędnych aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Cechą wyróżniającą to rozwiązanie na tle konkurencji to dodatkowe funkcje wspomagające deinstalację aplikacji oraz ponadprzeciętna szybkość działania.

Te dodatkowe funkcje to m. in. możliwość usuwania zbędnych plików pojawiających się po instalacji programu, menadżer autostartu systemowego, funkcja czyszczenia historii przeglądarek, możliwość bezpowrotnego kasowania folderów, czy plików. Równie ciekawą opcją proponowaną przez producenta jest tzw. tryb łowcy pokazujący w jaki sposób odinstalować wskazaną aplikację.

Najnowsze wydanie niesie ze sobą kilka usprawnień m.in. w dziedzinie wymuszania usunięcia programu czy lepsze wsparcie dla ekranów o wysokich rozdzielczościach. Wprowadzono również menu kontekstowe pozwalające na szybsze pozbywanie się niechcianego oprogramowania.

Wersja Pro dodatkowo oferuje np. monitorowanie zmia
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-03-09 21:28:24

Komentarze: 0

...( Opis )...

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-09 15:52:16
Rozmiar: 3.57 MB
Seedów: 345
Peerów: 13
Pobrano: 226 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
System Ninja (Repack & Portable) to narzędzie od twórców CCEnhancer (Winapp2.ini) dla CCleaner, które służy do szybkiego i dokładnego usuwania różnych plików śmieci z dysku twardego.
W przeciwieństwie do wielu podobnych programów (takich jak CCleaner), które dokładnie oczyszczają określone miejsca, system ninja jest w stanie wykryć niepotrzebne pliki i automatycznie je usunąć po wstępnej identyfikacji, gdziekolwiek się znajdują.
Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia konfigurację parametrów skanowania. Aplikacja zawiera różne przydatne narzędzia (Startup Manager, Process Manager itp.).

Funkcje Repack System Ninja :
1. Połączona instalacja programu lub rozpakowanie wersji przenośnej w jednym pakiecie dystrybucyjnym
2. Dodano dodatkowe wtyczki:
Registry Cleaner, Windows Service Manager, FileRenamer, FileAnalyzer, FindBigFiles
3. Wielojęzyczny interfejs
4. Opcjonalna możliwość zainstalowania zaktualizowanej listy reguł czyszczenia (winapp2.ini)
5. Możliwoś
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-03-09 15:14:30
Rozmiar: 3.20 MB
Seedów: 327
Peerów: 4
Pobrano: 186 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...
SSD Fresh to program służący do dostosowania systemu Windows do pracy z szybkimi dyskami SSD, zwykle służącymi do przechowywania partycji systemowej i posiadającymi ograniczoną liczbę możliwych dostępów do poszczególnych komórek pamięci, co skraca ich żywotność. Głównym celem SSD Fresh jest ograniczenie do minimum niepotrzebnych żądań dostępu do pamięci, co przedłuży życie naszego dysku.


Aplikacja oferuje wiele sposobów optymalizacji systemu Windows pod kątem współpracy z dyskami SSD. Wśród nich znajdziemy:
wyłączenie standardowej defragmentacji Windows, która i tak jest nieprzydatna w dyskach SSD (jako że nie ulegają one fragmentacji i każda komórka ma taki sam czas dostępu), a skraca żywotność urządzenia, a także defragmentacji plików rozruchowych,
dezaktywacja timestampów (datowników), czyli porcji informacji, w których przechowywany jest czas każdorazowego dostępu do plików na dysku twardym i których tworzenie skraca żywotność SSD,
wyłączenie wstępnego pobie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2021-03-06 00:37:08

Komentarze: 0

...( Opis )...

Optymalizacja systemu, która wzniesie Twój PC o poziom wyżej
Jeden dla wszystkich: Idealny dla Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10!

Optymalizacja systemu, która wzniesie Twój PC o poziom wyżej
Jeden dla wszystkich: Idealny dla Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10!

Optymalizacja systemu, głębokie czyszczenie oraz diagnoza w jednym programie!
Ekrany centralne zawsze aktualne i z natychmiastowym dostępem do modułów
Zupełnie nowe narzędzie Defragmentacja bez efektu spowolnienia systemu
Łącz wolne miejsce z narzędziem Defragmentacja
Rozszerzona analiza napędów oraz przegląd sprzętu w narzędziu Defragmentacja
Podręczne Centrum Wydajności dla przejrzystości i szybszego wywoływania testów
Usprawniony widok szczegółów ze zoptymalizowanym wykrywaniem sprzętu
Zaktualizowane wszystkie moduły czyszczące
Pełne wsparcie dla Microsoft Edge Chromium
Nowy algorytm modułu Czyszczenie Internetowe z poprawionym wykrywaniem śladów obecności w sieci
Rozbudowany Menedżer R
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2021-03-05 18:30:52

Komentarze: 0

...( Opis )...

System Mechanic - program zawiera ponad 50 aplikacji przeznaczonych do diagnozowania, naprawiania błędów i optymalizacji wydajności komputera. Wśród funkcji wartych defragmentacji dysku, naprawiania błędów rejestru systemowego, przywracania usuniętych danych, czyszczenia niepotrzebnych plików, zwiększania szybkości systemu operacyjnego i szybkości połączenia internetowego. Korzystając z tych i wielu innych wysoko wyspecjalizowanych narzędzi, praca komputera zawsze będzie najlepsza.

...Info...

OS: Windows® 7/10/8 / 8.1

...( Dane Techniczne )...

Kod aktywacyjny : Crack
Język interfejsu: ML/ENG
Format pliku: rar

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2021-03-05 13:02:41

Komentarze: 0

...( Opis )...


Revo Uninstaller to program przeznaczony do usuwania zbędnych aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Wyróżnia je obecność dodatkowych narzędzi pomagających w deinstalacji programu, oraz szybkość działania.

Narzędzie posiada m. in. możliwość usuwania zbędnych plików pojawiających się po instalacji programu, menadżer autostartu systemowego, funkcja czyszczenia historii przeglądarek, możliwość bezpowrotnego kasowania folderów, czy plików. Równie ciekawą opcją proponowaną przez producenta jest tzw. tryb łowcy pokazujący w jaki sposób odinstalować wskazaną aplikację.

Program bez trudu poradzi sobie nawet w tymi aplikacjami, których usunięcie nie jest możliwe za pomocą systemowego Panelu Sterowania. Działanie Revo Uninstaller opiera się na zaawansowanych algorytmach skanujących system pod kątem obecności danej aplikacji, a po zakończeniu standardowej deinstalacji, usuwane są pozostałe pliki i foldery. Przydatną funkcją pozwalającą na zaoszczędzenie czasu jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2021-03-05 08:21:23

Komentarze: 0

...( Opis )...

Cleaner Professional Plus to rozbudowana wersja popularnego oprogramowania do oczyszczania komputerów z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Aplikacja pozwoli usunąć zbędne pliki z dysku użytkownika takie jak pozostałości po odinstalowanych programach, błędne klucze w rejestrze czy pliki przeglądarek internetowych.

Głównymi zaletami CCleaner Professional Plus jest prosty w obsłudze interfejs użytkownika (UI) oraz możliwość zoptymalizowania działania komputera do stanu w jakim był po świeżej instalacji systemu operacyjnego

Wersja Professional Plus oferuje znane z CCleaner Professional funkcje kompletnego oczyszczania, monitorowania w czasie rzeczywistym i automatycznych aktualizacji oraz opcje defragmentacji dysków twardych, odzyskiwania plików i analizy sprzętowej komputera..

...( Info )...

System operacyjny:

Windows 7 SP1 (32-bit) 7 SP1 (64-bit) 8.1 (32-bit) 8.1 (64-bit) 10 (32-bit) 10 (64-bit)

...( Dane Techniczne )...

wielkość całości: 36.6
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-03-04 21:46:03
Rozmiar: 54.68 MB
Seedów: 31
Peerów: 0
Pobrano: 158 razy

Komentarze: 3


...( Opis )...

Advanced SystemCare 11 PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane narzędzie do optymalizacji komputera all-in-one. Specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszenia i ostatecznie ochrony komputera. Advanced SystemCare 11 to program do konserwacji komputera, który jest niezwykle łatwy w użyciu, najlepsze na świecie narzędzie systemowe dla najwyższego zdrowia komputera! Dzięki nowej technologii systemowej, Advanced SystemCare umożliwia szybsze uruchamianie komputera. Zapewnia bardziej stabilnie i wydajniej niż w przypadku innych narzędzi systemowych.

Funkcji:

Utrzymuje komputer w najwyższej wydajności. W pełni optymalizuje system Windows, aby uzyskać najwyższą wydajność systemu i maksymalną szybkość Internetu. Przekształca komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer naukowy
Chroni bezpieczeństwo komputera z dodatkową ochroną. Wykrywa i analizuje środowisko za
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-25 22:37:09
Rozmiar: 67.34 MB
Seedów: 24
Peerów: 0
Pobrano: 127 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wersja z 24.02.2021

Pakiet redystrybucyjny Visual C firmy Microsoft instaluje składniki środowiska wykonywania języka Visual C wymaganego do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą programu Visual C' na komputerze bez zainstalowanego środowiska Visual C. 2005-2008-2008-2010-2012-2013-2019 Redystrybucyjny pakiet hybrydowy x86 — dla 32-bitowych systemów operacyjnych.

Obsługiwane systemy operacyjne: systemy 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji, najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ta kompilacja zawiera również wycinki MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Visual C firmy Microsoft, dzięki czemu instalatorzy oprogramowania mogą instalować bez konieczności instalowania w systemie starych wersji pakietu redystrybucyjnego microsoft visual c.

Kompilacja obejmuje:

Program Microsoft Visual C++ 2005 redystrybucyjny — x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Microsoft Visua
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-02-23 17:32:32
Rozmiar: 44.29 MB
Seedów: 14
Peerów: 0
Pobrano: 281 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Disk Drill narzędzie od odzyskiwania danych z dysków twardych oraz urządzeń USB typu pamięci flash, iPody, pendrivy i smartfony. Disk Drill to popularna pozwalajaca na proste i przede wszystkim skuteczne odzyskiwanie danych utraconych w różnych okolicznościach - np: utrata partycji, porządkowanie kosza systemowego, formatowanie dysku twardego itp. Oprócz tego, oferuje możliwość stworzenia kopii zapasowej woluminu lub partycji z uszkodzonego nośnika na innym, nowym dysku twardym. Disk Drill obsługuje następujące systemy plików: FAT, exFAT, NTFS, HFS+ oraz EXT2/3/4.

...( Info )...

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
nie aktualizowac programu
hasło feniks
do wypakowania użyj najnowszego winrara (pakowane wersją 6)
w starszych wersjach winrar moga być juz błedy typu nie mozna wypakowac lub błedne haslo itd

Producent:

Cleverfiles
https://www.cleverfiles.com

System:
Windows:/8.1/10 <---testowane x64

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-02-22 15:22:59
Rozmiar: 6.74 MB
Seedów: 159
Peerów: 0
Pobrano: 57 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
[DESCRIPTION]
Bandizip PROFESSIONAL to potężny archiwizator, który zapewnia ultraszybką prędkość przetwarzania i wygodne funkcje.Program wyposażony został w zaawansowane algorytmy kompresji ZIP oraz wsparcie dla wielordzeniowych procesorów, dzięki czemu poprzez jednoczesne wykorzystanie do tworzenia archiwów wielu wątków skraca się czas poświęcany na tę operację.

Wersja PROFESSIONAL obsługuje szereg zaawansowanych funkcji:

Kompresja plików:
-Wspierane formaty: ZIP, 7Z(lzma2), ZIPX(xz), EXE(sfx), TAR, TGZ, LZH(lh7), ISO(joliet), GZ, XZ
-Modyfikacja plików ZIP (dodawanie, usuwanie i zmiana nazw plików)
-Nawet 6 razy szybsza kompresja używając wielu rdzeni procesora
-Tworzenie zaszyfrowanych archiwów
-Wsparcie dla szyfrowania AES256
-Wsparcie dla kompresji plików większych niż 4GB
-Wsparcie dla kodowania Unicode i MBCS dla nazw plików w archiwum ZIP
-Tworzenie wieloplikowych archiwów ZIP i 7Z

Dekompresja
-Wspierane formaty: 7Z, ACE, AES, ALZ, ARJ, BH, BI
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-02-19 17:07:56
Rozmiar: 3.20 MB
Seedów: 290
Peerów: 0
Pobrano: 226 razy

Komentarze: 3


...( Opis )...
SSD Fresh to program służący do dostosowania systemu Windows do pracy z szybkimi dyskami SSD, zwykle służącymi do przechowywania partycji systemowej i posiadającymi ograniczoną liczbę możliwych dostępów do poszczególnych komórek pamięci, co skraca ich żywotność. Głównym celem SSD Fresh jest ograniczenie do minimum niepotrzebnych żądań dostępu do pamięci, co przedłuży życie naszego dysku.


Aplikacja oferuje wiele sposobów optymalizacji systemu Windows pod kątem współpracy z dyskami SSD. Wśród nich znajdziemy:
wyłączenie standardowej defragmentacji Windows, która i tak jest nieprzydatna w dyskach SSD (jako że nie ulegają one fragmentacji i każda komórka ma taki sam czas dostępu), a skraca żywotność urządzenia, a także defragmentacji plików rozruchowych,
dezaktywacja timestampów (datowników), czyli porcji informacji, w których przechowywany jest czas każdorazowego dostępu do plików na dysku twardym i których tworzenie skraca żywotność SSD,
wyłączenie wstępnego po
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mikrus555
Data dodania:
2021-02-19 17:01:26
Rozmiar: 24.13 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 758 razy

Komentarze: 21


...( Info )...***** NIE POBIERAĆ !!! To jest tylko instrukcja instalacji. ********

***** ZAWSZE NAJNOWSZA WERSJA NA TWOIM PC,BEZ CRACKA *****

*** KLUCZE STARAM SIĘ AKTUALIZOWAĆ NA BIEŻĄCO,OBECNY DZIAŁA NA 100% ***


...( Instalacja )...

1.Pobierz ccleaner free https://www.ccleaner.com/ccleaner/download?utm_source=ub&utm_medium=ppc&utm_campaign=local

2.Zainstaluj i wybierz język instalacji. Uwaga,czytaj co instalujesz ! Tyczy się to każdego programu :wink:
3.Otwórz po pobraniu.Póki co jest to wersja free.
4.WYŁĄCZ INTERNET !!!
5.Zarejestruj poprzez wpisanie dowolnej nazwy użytkownika i wpisz TEN KLUCZ:

C2YW-5F3V-K88G-84NX-YZPC

6.AKTYWUJ.

7.Gotowe ! Możesz włączyć internet i działa na 100%. W opcjach PRYWATNOŚĆ odhaczcie wszystko. Przy ponownej aktualizacji Ccleaner, trzeba program w całości USUNĄĆ i zainstalować od nowa wpisując TEN SAM KLUCZ i postępując według kolejności instalacji tak jak jest to opisane powyżej,czyli od punktu 1. do 6.

DZIAŁ
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-02-19 16:37:11
Rozmiar: 25.97 MB
Seedów: 134
Peerów: 2
Pobrano: 214 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...
CCleaner Professional to rozszerzona edycja programu CCleaner do naprawiania rejestru oraz usuwania z komputera zbędnych plików zaśmiecających system. Chodzi tu zarówno o pliki-śmieci? generowane przez programy, dane przeglądarek internetowych, jak również duplikaty dokumentów użytkownika. Względem darmowego programu, aplikacja została wzbogacona o moduł kompletnego czyszczenia, skanowania w czasie rzeczywistym, automatyczne aktualizacje oraz lepszą pomoc techniczną. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika komputera, który ceni sobie jego maksymalną wydajność oraz prywatność (usuwanie zbędnych plików może korzystnie wpłynąć na obydwie te dziedziny).

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Przed usuwaniem danych, najpierw skorzystać należy z modułu analizy, który przeanalizuje wybrane przez nas obszary systemu (możliwości jest naprawdę sporo), a następnie wyświetli informację o możliwych do usunięcia plikach. W każdej chwili, jeśli zauważymy, że na
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Porter78
Data dodania:
2021-02-19 15:54:18
Rozmiar: 30.48 MB
Seedów: 462
Peerów: 6
Pobrano: 460 razy

Komentarze: 5


...( Opis )...
Driver Booster to narzędzie do aktualizacji przestarzałych sterowników w systemie Microsoft Windows. Można nim zidentyfikować przestarzałe sterowniki i pobrać najnowszą wersję. Przed zainstalowaniem nowego sterownika tworzy punkt przywracania systemu. Zwiększa wydajność komputera poprzez uaktualnianie sterowników na bieżąco.

Nieaktualne sterowniki mogą w dużym stopniu wpływać na wydajność komputera i doprowadzić nawet do awarii systemu. Driver Booster został zaprojektowany przez firmę IObit według zaawansowanych technologii skanowania i dostosowywania sterowników tak, aby uzyskać najlepszą wydajność w grach.
Program jest stabilny, bezpieczny i łatwy w użyciu.

Wersja PRO:
- Baza danych ponad 3 500 000 sterowników !
Wykryj i aktualizuj rzadkie, niedopasowane i przestarzałe sterowniki
PC za pomocą jednego kliknięcia.
- Automatyczna i bezpieczna aktualizacja sterowników !
Aktualizuj wybrane typy sterowników automatycznie podczas
bezczynności
systemu. Poprzedni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-17 23:04:36
Rozmiar: 67.32 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wersja z 17.02.2021

Pakiet redystrybucyjny Visual C firmy Microsoft instaluje składniki środowiska wykonywania języka Visual C wymaganego do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą programu Visual C' na komputerze bez zainstalowanego środowiska Visual C. 2005-2008-2008-2010-2012-2013-2019 Redystrybucyjny pakiet hybrydowy x86 — dla 32-bitowych systemów operacyjnych.

Obsługiwane systemy operacyjne: systemy 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji, najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ta kompilacja zawiera również wycinki MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Visual C firmy Microsoft, dzięki czemu instalatorzy oprogramowania mogą instalować bez konieczności instalowania w systemie starych wersji pakietu redystrybucyjnego microsoft visual c.

Kompilacja obejmuje:

Program Microsoft Visual C++ 2005 redystrybucyjny — x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Microsoft Visu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-15 22:09:24
Rozmiar: 7.99 MB
Seedów: 54
Peerów: 7
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

AdwCleaner to darmowy program, który wyszukuje i usuwa oprogramowanie reklamowe w przeglądarce internetowej, pasek narzędzi, potencjalnie niechciane oprogramowanie (PUP) i narzędzia porywacza z komputera. Z AdwCleaner, można łatwo usunąć wiele z tych typów programów do cichej pracy na komputerze i online. Usuwanie
brzydkie paski narzędzi, wtyczki przeglądarki zainstalowane z lub bez twojej zgody, a także programy do wyświetlania reklam śmieci i porywacza narzędzia rekonfiguracji strony głównej przeglądarki, może
być dość trudne zadanie, zwłaszcza gdy nie masz wygodne i skuteczne narzędzie pod ręką.


AdwCleaner jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom pozbyć
się tego typu złośliwego i niechcianego oprogramowania. Aplikacja charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i użytecznością. AdwCleaner może być uruchamiany z absolutnie dowolnego nośnika danych, w tym przenośnego, ponieważ program nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu narzędzie automatycznie sp
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-14 11:07:49
Rozmiar: 19.68 MB
Seedów: 36
Peerów: 0
Pobrano: 268 razy

Komentarze: 4


...( Opis )...

Norton Utilities Premium 17.0.6.915
Wersja spolszczona. Instrukcja wewnątrz.

Norton Utilities Premium to narzędzia, których potrzebujesz, aby komputer działał jak nowy. Norton Utilities Premium pomaga automatycznie optymalizować moc obliczeniową komputera, pamięć i dysk twardy. Rozwiązuje typowe problemy i zwalnia miejsce na szybszy dostęp do żądanych programów, kiedy tylko chcesz.

Utrzymuje komputer w dobrej
kondycji Nieuniknione jest, że wszystko, co się starzeje, zwalnia. Średnia żywotność komputera wynosi od trzech do pięciu lat. Ale awaria komputera może się zdarzyć w dowolnym momencie. Norton Utilities Premium rozwiązuje typowe problemy, które mogą powodować spowolnienie komputera (lub, co gorsza, awarie) i pomaga zapewnić jego płynne działanie przez dłuższy czas.
Zautomatyzowana konserwacja komputera, która działa, gdy komputer nie jest używany
Zaawansowane czyszczenie i naprawy usuwają bałagan i rozwiązują więcej problemów niż kiedykolwiek wcześniej
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-02-10 16:23:25
Rozmiar: 10.64 MB
Seedów: 12
Peerów: 8
Pobrano: 116 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

EF Commander to menadżer do zarządzania plikami i katalogami na komputerze. Posiada podobny wygląd jak Total Commander, czyli składa się z dwupanelowego ekranu, za pomocą którego możemy w wygodny sposób zarządzać i wykonywać różne operacje na plikach i folderach.

Korzysta z technologii „przeciągnij i upuść” oraz umożliwia przełączanie widoku na poszczególne struktury katalogów (drzewa katalogów itp.). EF Commander pozwala użytkownikom kopiować, przenosić, usuwać, edytować, uruchamiać, a nawet zmieniać nazwy poszczególnym plikom. Oprócz tego posiada narzędzia do nawiązywania połączenia z dyskami sieciowymi, przeglądania i zarządzania uruchomionymi aplikacjami w systemie operacyjnym, a także wyszukiwania danych na dysku twardym.

...( Info )...

Wylaczyc antywirusa na czas instalacji
jeden instalator dla x86 i x64 bit
hasło fenikspl
Wypakować najnowszym winrarem

Kategoria:klienty FTP

Producent:

EFSoftware
http://efsoftware.com

Windows:7/8.1/10

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-02-05 17:25:43

Komentarze: 0

...( Opis )...

Smarty Uninstaller to narzędzie umożliwiające odinstalowanie każdego programu z naszego systemu.
Programy prezentowane są w formie dużych ikon lub też listy.
Możemy także zaczerpnąć więcej INFOrmacji o posiadanym oprogramowaniu.
Smarty Uninstaller oferuje również możliwość tworzenia kopii zapasowych rejestru jak i całego systemu.
Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny.
Wszelkie opcje pogrupowano w kategorie za pomocą tzw wstążek.
Szata graficzna może również zostać poddana modyfikacjom kolorystycznym.
Zmienimy także takie elementy jak czcionkę czy style menu.

...( Info )...

Wylacz antywira na czas instalacji
Nie aktualizować programu
hasło f-s

Producent:
WINner Tweak Software
http://smartuninstall.com

Windows /7/8.1/10

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-02 23:23:42
Rozmiar: 34.38 MB
Seedów: 76
Peerów: 0
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Najszybszy i najprostszy sposób sprawdzenia szybkości połączenia. Pobierz bezpłatną aplikację Speedtest na komputer stacjonarny z systemem Windows, aby sprawdzić połączenie internetowe za naciśnięciem jednego przycisku.

Miej oko na to, jak dostawca wywiązuje się ze swoich obietnic i identyfikuj trendy, patrząc na następujące dane: - Prędkość pobierania - Prędkość transmisji - Ping - Jitter - Utrata pakietów

Instalator: 32-bitowy | 64-bitowe | Przenośne

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-02-02 18:28:20

Komentarze: 0

...( Opis )...

PC Reviver to narzędzie troszczące się o prawidłowe i wydajne działanie systemu operacyjnego.
Program oferuje kilka modułów, które pełnią m.in. funkcje naprawcze, aktualizacyjne, optymalizacyjne,
INFOrmacyjne oraz zabezpieczające. Wersja Free aplikacji ma zablokowane opcje związane z naprawą i
aktualizacjami, nadal można jednak skorzystać np. z wyszukiwania plików-śmieci,
błędów w rejestrze lub nieaktualnych sterowników.

Moduły i główne możliwości narzędzia:

• moduł Repair - program wykrywa nieaktualne sterowniki, błędne wpisy w rejestrze,
zbędne pliki-śmieci oraz aktualizacje Windows oczekujące na zainstalowanie,
po czym pozwala na usunięcie nieprawidłowości i przeprowadzenie aktualizacji,
możliwe jest ustawienie głębokości skanowania rejestru oraz wykluczenie wybranych wpisów czy
sterowników z analizy naprawczej.
• Maintain – uzyskiwanie INFOrmacji o błędach Windows na podstawie wiadomości systemowych pojawiających się np.
na blue screenach, tworzeni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-02-02 11:15:55
Rozmiar: 25.54 MB
Seedów: 42
Peerów: 0
Pobrano: 292 razy

Komentarze: 4


...( Opis )...

Aktualizacja sterowników jest zwykle pierwszym krokiem mającym na celu uniknięcie awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularna aktualizacja sterowników to także skuteczny sposób na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i zmaksymalizowanie wrażeń z gry. Chociaż proces ten może być ryzykowny i frustrujący, jeśli zostanie wykonany ręcznie. Driver Booster PRO służy do automatycznego pobierania i aktualizowania sterowników za pomocą jednego kliknięcia. Oparty na bibliotece w chmurze Driver Booster PRO zawsze może jako pierwszy zidentyfikować przestarzałe sterowniki oraz pobrać i zaktualizować sterownik z niezrównaną szybkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to łatwe, skuteczne i wolne od ryzyka rozwiązanie zapewniające aktualność sterowników.

Aktualizuj przestarzałe sterowniki w bezpieczny i szybki sposób
- Obsługuj więcej urządzeń sprzętowych i popraw wydajność komputera
- Aktualizuj sterowniki o 300% szybcie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2021-01-30 15:39:16

Komentarze: 0

...( Opis )...

Action! to profesjonalny program do nagrywania w czasie rzeczywistym pulpitu systemowego w jakości HD lub 4K UltraHD, a także do tworzenia webinariów dzięki łatwej w użyciu funkcji przesyłania strumieniowego na żywo.
Oprogramowanie doskonale nadaje się do tworzenia wideo-poradników oraz przechwytywania obrazu z gier komputerowych - rejestrując jednocześnie aktualną ilość klatek na sekundę. Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość przesyłania strumieniowo filmy wideo do popularnych witryn, takich jak YouTube, Facebook lub niestandardowy serwer RTMP. Wszystko w rozdzielczości Ultra HD.
Action! obsługuje wyświetlacze o maksymalnej rozdzielczości 3840x2160px. Wspiera technologię DirectX 9/10/11/12, OpenGL, NVIDIA 3D Vision i AMD Eyefinity. Oprócz tego, Action! korzysta z wysokiego standardu kodeków (H.265/HEVC, H.264/AVC oraz FICV - Fast Intra Compression Video - autorski kodek firmy Mirillis

...( Info )...


Wylaczyc antywirusa na czas instalacji !!!
Wyłaczony ze
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-01-28 22:52:17
Rozmiar: 57.83 MB
Seedów: 30
Peerów: 0
Pobrano: 283 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...

Advanced SystemCare 11 PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane narzędzie do optymalizacji komputera all-in-one. Specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszenia i ostatecznie ochrony komputera. Advanced SystemCare 11 to program do konserwacji komputera, który jest niezwykle łatwy w użyciu, najlepsze na świecie narzędzie systemowe dla najwyższego zdrowia komputera! Dzięki nowej technologii systemowej, Advanced SystemCare umożliwia szybsze uruchamianie komputera. Zapewnia bardziej stabilnie i wydajniej niż w przypadku innych narzędzi systemowych.

Funkcji:

Utrzymuje komputer w najwyższej wydajności. W pełni optymalizuje system Windows, aby uzyskać najwyższą wydajność systemu i maksymalną szybkość Internetu. Przekształca komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer naukowy
Chroni bezpieczeństwo komputera z dodatkową ochroną. Wykrywa i analizuje środowisko za
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2021-01-28 22:51:44
Rozmiar: 57.83 MB
Seedów: 24
Peerów: 0
Pobrano: 77 razy

Komentarze: 1


...( Opis )...
Advanced SystemCare 11 PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane narzędzie do optymalizacji komputera all-in-one. Specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszenia i ostatecznie ochrony komputera. Advanced SystemCare 11 to program do konserwacji komputera, który jest niezwykle łatwy w użyciu, najlepsze na świecie narzędzie systemowe dla najwyższego zdrowia komputera! Dzięki nowej technologii systemowej, Advanced SystemCare umożliwia szybsze uruchamianie komputera. Zapewnia bardziej stabilnie i wydajniej niż w przypadku innych narzędzi systemowych.

Funkcji:

Utrzymuje komputer w najwyższej wydajności. W pełni optymalizuje system Windows, aby uzyskać najwyższą wydajność systemu i maksymalną szybkość Internetu. Przekształca komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer naukowy
Chroni bezpieczeństwo komputera z dodatkową ochroną. Wykrywa i analizuje środowisko zabe
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1951 - 2000 | 2001 - 2050 | 2051 - 2086
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE