Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
92,729
113
8
192,668
127
2
8,373
22
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 2301 - 2350 | 2351 - 2400 | 2401 - 2426
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Narzędziowe (2427),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 15:49:09
Rozmiar: 3.16 MB
Seedów: 42
Peerów: 3
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja niewielkiego i bardzo prostego w obsłudze programu do monitorowania podstawowych parametrów pracy bazowych komponentów komputera. Skupia on w jednym oknie informacje o temperaturze, napięciu oraz prędkości wentylatorów m.in. chipsetu, procesora i poszczególnych jego rdzeni, dysku twardego, układu graficznego i baterii (w przypadku laptopów i netbooków).

Program do odczytu wspomnianych parametrów wykorzystuje specjalne sensory termalne montowane na urządzeniach przez ich producentów. W przypadku pozostałych informacji lub komponentów, które nie zostały w takowe czujniki wyposażone (m.in. dyski twarde) wymagane dane pobierane są przy użyciu technologii S.M.A.R.T. HWMonitor bardzo często jest wymagany do działania różnego rodzaju widżetów systemowych, których zadaniem jest wygodne dostarczanie informacji o parametrach pracy komputera.

Wersja PRO umożliwia zdalny monitoring komputerów przy pomocy protokołu TCP/IP.

HWMonitor podczas swojej pracy zapisuje inform
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 06:25:12
Rozmiar: 20.51 MB
Seedów: 71
Peerów: 18
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0


AOMEI Partition Assistant to rozbudowany program do kompleksowego zarządzania dyskiem twardym. Za jego pomocą uzyskamy możliwość dostosowania powierzchni pamięci masowej do własnych preferencji. AOMEI Partition Assistant pozwala tworzyć, usuwać, łączyć, dzielić oraz formatować partycje dyskowe. Wśród dodatkowych funkcji narzędzia warto wymienić możliwość kopiowania dysku twardego, przywracania partycji oraz migracji środowiska pracy z dysku HDD na SSD, bez potrzeby ponownego instalowania systemu operacyjnego oraz programów. AOMEI Partition Assistant pozwala także zainstalować na pamięci przenośnej USB instalacji systemu Windows 8 - służy do tego opcja Windows To Go.

AOMEI Partition Assistant obsługuje dyski o pojemności do 16TB i pracujące na interfejsie IDE, SATA, eSATA, USB i FireWire. Ponadto wspierane są macierze RAID oraz systemy plików Ext2, Ext3, Ext4, FAT12, FAT16, FAT32, exFAT i NTFS.

homepage: https://www.disk-partition.com/partition-assistant-unlimited.html

Scree
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-20 02:00:31
Rozmiar: 267.40 MB
Seedów: 11
Peerów: 19
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


"Rhinoceros (znany również jako Rhino) to rozbudowane oprogramowanie do projektowania oraz modelowania obiektów trójwymiarowych.

Rhinoceros przeznaczony jest nie tylko dla zwykłych użytkowników czy studentów, ale również dla inżynierów czy projektantów CAD/CAM/CAE. Łączy w sobie elementy programów CAD z nowoczesną technologią NURBS. W tym wypadku, przy niewielkim zużyciu zasobów systemowych, umożliwia tworzenie precyzyjnych obiektów o dowolnych kształtach i wymiarach.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię NURBS, przy użyciu której możemy wygenerować idealnie gładkie obiekty za pomocą krzywych lub powierzchni typu NURBS. W ten sposób, użytkownicy i projektanci mogą wprowadzić swoją wizję architektoniczną w życie. Rhinoceros posiada szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach, a dzięki wsparciu dodatkowych rozszerzeń (dostępnych na stronie producenta), ułatwia i w pełni automatyzuje proces projektowania.

Program obsługuje ponad 30 różnych rodzajów format
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 14:25:23
Rozmiar: 35.53 MB
Seedów: 59
Peerów: 29
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


EssentialPIM Pro 8.05 (PL)

EssentialPIM Pro to elektroniczny organizer, który pozwala na bardzo rozbudowane zarządzanie notatkami, pocztą e-mail, zadaniami do wykonania, terminarzem, kontaktami oraz hasłami. Program ten zadowoli zarówno zwykłych użytkowników jak i zabieganych biznesmenów.
Program posiada pełną synchronizację z MS Outlook, oferuje również import i eksport z plików HTML, RTF, CSV, TXT oraz aplikacji Outlook Express i TreePad. Wszystkie dane zapisane w EssentialPIM mogą zostać zabezpieczone hasłem, a plik z bazą zakodowany jednym z wielu dostępnych algorytmów szyfrowania począwszy do standardowego AES (Rijndael).

Bardzo przejrzysty, intuicyjny interfejs; wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do edycji danego modułu, są zawsze pod ręką, a podstawowe zadania (np. utworzenie notatki czy wiadomości e-mail) można wykonać bez konieczności "wchodzenia" w dany moduł. Sam wygląd programu można konfigurować praktycznie do woli, wybierając widoczne moduły, ustawiając ich kol
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:55:25
Rozmiar: 8.49 MB
Seedów: 146
Peerów: 22
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


Dr. Folder 2.6.0.0 (PL)

Dr. Folder to bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze program do zmieniania ikon folderów. Jeżeli mamy ochotę spersonalizować wygląd systemu albo wyróżnić ważne dla nas katalogi. Dr. Folder najlepiej nam w tym pomoże.
Dr. Folder zawiera sporą bibliotekę gotowych grafik, na które możemy jednym kliknięciem podmienić standardowe ikony. Pozwala też łatwo wyszukiwać i pobierać nowe wzory. A dodatkowo zawiera łatwe w użyciu konwertery , za pomocą których zmienimy w ikonę praktycznie dowolną grafikę, to znaczy przekonwertujemy do formatu ICO grafiki w formatach JPG, BMP, PNG, GIF. Integruje się z systemem i dodaje swoje polecenie do menu kontekstowego. Dzięki temu korzystanie z niego jest bardzo wygodne.

Jeżeli ikony dostępne w programie nam nie wystarczają, możemy pobrać z internetu więcej grafik. W tym celu klikamy na Zasoby ikon u góry okna, potem na Archiwa ikon. Automatycznie otworzy się w przeglądarce strona www.iconarchive.com, z której możemy pobrać darmo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: PairetBoy
Data dodania:
2018-10-19 13:21:49
Rozmiar: 47.18 MB
Seedów: 18
Peerów: 37
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


Any Video Converter Ultimate 6.2.7 (PL)

Any Video Converter to bardzo dobre narzędzie pozwalające na szybką konwersję video pomiędzy rożnymi formatami plików.
Program charakteryzuje wysoka jakość plików wyjściowych oraz wsparcie dla najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI,MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Dużą zaletą Any Video Converter jest funkcja konwersji nie tylko do formatów przeznaczonych dla komputera czy urządzeń typu DVD, ale również na telefony komórkowe. Dla formatu MP4 autorzy przygotowali sporo możliwości konfiguracyjnych dla dźwięku i obrazu np. rozmiar video, próbkowanie audio itp.

Poza funkcjonalnością konwersji wideo narzędzie wyposażone zostało w opcje, pozwalające dowolnie zmieniać rozmiar obrazu w materiale wyjściowym oraz wycinać i uwzględniać podczas pracy jedynie wybrane fragmenty pliku. Z pomocą Any Video Converter scalimy także kilka klipów w jeden materiał wideo.

Aplikac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-18 20:45:21
Rozmiar: 555.70 MB
Seedów: 26
Peerów: 14
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


"QuarkXPress to program do DTP, który umożliwia zaawansowane składanie tekstu, tworzenie stron oraz całych serwisów www, a także publikacji ebook. QuarkXPress jest konkurencją Adobe InDesign.

Pokochasz nowe funkcje QuarkXPress 2018, bo to są Twoje funkcje! W nowej wersji firma Quark postanowiła w nowej wersji włączyć 10 najbardziej oczekiwanych funkcji, które zaproponowali użytkownicy. QuarkXPress 2018 pracuje jeszcze szybciej wykorzystując 64-bitową wydajność i szereg funkcji do druku czy elektronicznych publikacji takich jak PDF/X-4 i gotowe szablony formatów eBook. Pracuj wygodniej i mądrzej z nową automatyką designu i zmiennych zawartości.

Nowe funkcje programu QuarkXPress 2018

Nowe narzędzia ustawień czcionek OpenType
Obsługa kolorowych czcionek
Zaktualizowana lista czcionek
Rozbudowane zasady dzielenia wyrazów
Obsługa OpenType do publikacji cyfrowych
Bezpośredni import plików InDesign IDML
Nowy silnik druku PDF
Wbudowana JavaScript ES6+ V8
Konwersja cy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-12 01:54:45
Rozmiar: 124.36 MB
Seedów: 10
Peerów: 4
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


"Tourweaver jest programem służącym do przygotowywania wirtualnych wycieczek we flashu z wcześniej przygotowanych w innym programie zdjęć panoramicznych z użyciem następujących elementów :

- Zdjęcia panoramiczne dookólne , sferyczne One Shot oraz "płaskie" fotografie
- Mapy , widoki 2D , plany pomieszczeń
- Hotspoty w scenach , mapach z możliwością przyporządkowania do nich wielu akcji np. przejście do innej panoramy , wyświetlenie okna informacyjnego etc
- Radary na mapach z zaznaczonym miejscem oraz kierunkiem widoku
- Wyskakujące okienka / PopUp / z informacjami lub zdjęciami aktualnej lokacji
- Tworzenie wyglądu graficznego / skórki / wraz z wielostanowymi przyciskami , tekstami , opisami , miniaturkami , kontrolerem filmu etc ....
- Definiowany przez użytkownika wygląd loadera ( Tylko wersja Professional )
- Panoramy i mapy można przełączyć do widoku pełnoekranowego

Wirtualne wycieczki stworzone w programie Tourweaver 7.0 mogą być :
- Zapisane w formie flas
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-12 01:27:58
Rozmiar: 16.43 MB
Seedów: 19
Peerów: 18
Pobrano: 113 razy

Komentarze: 0


"WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawier
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 06:45:12
Rozmiar: 53.61 MB
Seedów: 59
Peerów: 12
Pobrano: 92 razy

Komentarze: 0


"Winstep Nexus jest rozszerzeniem pulpitu dla systemów Windows, które wyświetla na ekranie doskonale znany z platformy Mac OS pasek szybkiego dostępu.

Znaleźć na nim można skróty do najczęściej wykorzystywanych aplikacji, menedżera zadań, widżety (m.in. zegarek, pogoda) oraz narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych. Każdy komponent na pasku może być dowolnie przesuwany, możemy także zmieniać jego ikonę, kompozycję lub styl. Również sam pasek poza zmianą swojego położenia oferuje całkiem spore możliwości konfiguracyjne."

homepage: https://www.winstep.net/xtreme.asp

Screen: https://i.postimg.cc/y6PhyFbj/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-10 05:08:55
Rozmiar: 91.47 MB
Seedów: 33
Peerów: 18
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


"Program przeznaczony do nagrywania, edycji, miksowania oraz masteringu dźwięku. Aplikacja oferuje wysoką jakość audio, rozdzielczość (bit deph) może sięgać 32 bitów, zaś częstotliwość próbkowania potrafi wynosić 384 kHz. Program wyposażono w silnik edycji, który pozwala na modyfikowanie ścieżek bez strat w jakości dźwięku.

Aplikacja posiada typowe narzędzia do edycji audio, pozwalające na zaznaczanie, wycinanie, kopiowanie i wklejanie wybranych fragmentów nagrań (również przy użyciu metody przeciągnij i upuść). Program ma możliwość softwarowej emulacji przedwzmacniacza audio. Dostępne jest tworzenie etykiet i markerów dla wybranych regionów ścieżki, a także zapisywanie jej fragmentów jako osobnych plików. Warto dodać, że historia wprowadzanych zmian obejmuje dowolną ilość wpisów, w związku z tym łatwo cofnąć lub ponowić wybrane modyfikacje. Nagrywanie może być uruchamiane w związku z określonym czasem oraz poziomem głośności na wejściu audio.

Program oferuje analizę audio w cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-09 11:32:48
Rozmiar: 800.95 MB
Seedów: 15
Peerów: 7
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Pełnowartościowy program DAW do profesjonalnego rejestracji, edycji, miksu oraz masteringu, 999 śladów, sampler Independence 70GB, 24 instrumentów wirtualnych, Analogue Modelling, Cleaning & Restoration, Loudness Meter, True Peak limiter, Melodyne Essen.

Obsługiwane formaty plików

Import audio: standardowe formaty MIDI (MID, GM, GS, XG), WAV, Broadcast WAV, WAV z kodekiem, AAC, MP3², OGG Vorbis, AIFF, FLAC, SD2, WMA Eksport audio: standardowy format MIDI (MID), WAV, Broadcast WAV, WAV z kodekiem, AAC¹, MP3², OGG Vorbis, AIFF, FLAC, WMA
Import wideo: DV-AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, HDV HD1, HDV HD2, MXV, DVCPRO¹, AVC-Intra¹, WMV(HD)

Inne: import/eksport z płyty CD audio, płyty CD/DVD z danymi

Interfejsy: VST3, VST2, VSTi, ReWire, MME, ASIO, WDM."

homepage: https://www.magix.com/pl/muzyka/samplitude/

Screen: https://i.postimg.cc/NFdWqw9N/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 14:06:54
Rozmiar: 5.34 MB
Seedów: 51
Peerów: 4
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0


"NetLimiter jest rozbudowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem do monitorowania i kontrolowania ruchu generowanego w obrębie sieci lokalnej, jak również połączenia z Internetem.

Program oferuje szereg ciekawych funkcji i narzędzi, pozwalających zarządzać ruchem wychodzącym i przychodzącym w obrębie naszego komputera. Poza elementarnymi funkcjami statystyk i wykresów przedstawiających w czasie rzeczywistym poziom transferu NetLimiter dostarcza szczegółowych informacji nt. aplikacji, które ten ruch generują. Z jego pomocą możemy na bieżąco monitorować procesy, które wykorzystują połączenie z Internetem i w razie potrzeby nakładać na nie limity transferu. Taki scenariusz pozwala użytkownikowi komfortowo korzystać z wielu programów obciążających nasze łącze, bez obawy, że jeden z nich zapcha je całkowicie.

Kolejną zaletą NetLimitera jest mechanizm filtrów i reguł, pozwalający użytkownikowi poza ustalaniem limitów itp., także deklarować w jakim okresie mają obowiązywać, kierunku,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-07 00:12:49
Rozmiar: 618.82 MB
Seedów: 26
Peerów: 7
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Fotorealistyczne wizualizacje

Prosto, pięknie i szybko.

KeyShot jest programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji z modeli 3D. Twórcą programu jest amerykańska firma Luxion. Program oferuje możliwość wykonania statycznych wizualizacji, animacji w postaci filmu oraz interaktywnych modeli 3D, gotowych do umieszczenia na zarządzanej przez użytkownika stronie internetowej.


KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia,
a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje.
KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Nie jest też wymagany specjalny sprzęt.
W każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień, bez czekania.

KeyShot jest programem do wykonywania fotorealistycznego renderingu i współpracuje z programami CAD, których lista jest bardzo długa. Między innymi są to takie programy jak: Alibre Design®, Geomagic Design® SolidWorks®, Rhino®, SolidEdge®, CATIA®, Creo®, Pro/ENGIN
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-06 07:03:01
Rozmiar: 40.92 MB
Seedów: 27
Peerów: 2
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Program umożliwiający szybkie i skuteczne przejęcie kontroli nad debilną funkcją systemu operacyjnego.

homepage: https://www.easyuefi.com/bitlocker-anywhere/bitlocker-anywhere-home.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/7LSD9dbG/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/rmcTPjth/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-06 04:39:08
Rozmiar: 420.90 MB
Seedów: 36
Peerów: 8
Pobrano: 68 razy

Komentarze: 0


PDF Transformer+ - program służący do zarządzania dokumentami PDF, ich łatwej edycji oraz konwersji do formatów DOC, XLS, TXT, HTML, ODT oraz EPUB z zachowaniem pierwotnego układu i formatu tekstu.

Oprogramowanie z powodzeniem wykorzystywane może być do prostych prac korektorskich, jak również bardziej złożonych edycji składających się z dużej ilości stron dokumentów. Umożliwia ono pracę zespołową, w ramach której poszczególni użytkownicy mogą dodawać do projektów własne komentarze, adnotacje, śledzić uwagi innych członków zespołu czy też przypisywać statusy wątkom dyskusji. PDF Transformer+ obsługuje dokumenty PDF typu „image-only”, bazując na autorskich mechanizmach OCR i oferuje funkcje pozwalające sprawnie tworzyć pliki PDF z zeskanowanych materiałów.

homepage: https://www.finereader.pl/wprowadzenie/aktualnosci/3-abbyy-pdf-transformer-30-pro-nowa-wersja

Screeny:

https://i.postimg.cc/Y2YtdfwJ/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/GhRdV8L9/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-05 06:42:10
Rozmiar: 17.31 MB
Seedów: 22
Peerów: 2
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


"Request"

"HDDlife Pro for Notebooks to program do monitorowania parametrów dysku twardego zamontowanego w komputerze przenośnym. Aplikacja na bieżąco tworzy statystyki operacji przeprowadzanych na partycjach. HDDlife for Notebooks pozwala na uniknięcie utraty danych, alarmując użytkownika o możliwej awarii dysku twardego. Aktualny stan dysku jest przedstawiany za pomocą kolorów: zielonego, żółtego i czerwonego. HDDlife for Notebooks na bieżąco pokazuje temperaturę dysku twardego, pozwala na wysyłanie informacji alarmujących o nieprawidłowościach w działaniu dysku poprzez sieć lub e-mail. Dodatkowo HDDlife Pro for Notebooks wyświetla szczegółowy status w obszarze powiadomień."

homepage: https://hddlife.com/eng/notebook-laptop-edition.html

Screen: https://i.postimg.cc/nzGPGVzC/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-04 18:44:19
Rozmiar: 95.24 MB
Seedów: 23
Peerów: 24
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Video Converter to propozycja dla osób stojących przed koniecznością zmiany formatu pliku wideo na inny. Oprogramowanie charakteryzuje się intuicyjnym iterfejsem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli trudności z jego obsługą.

Program pozwala na przeprowadzenie konwersji do plików wyjściowych AVI, MKV, MPEG, WMV, MP4. Istnieje również możliwość wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku MP3, AAC, OPUS, WVA, FLAC, OGG, WMA. Szeroka gama obsługiwanych typów danych umożliwia odtwarzanie na takich urządzeniach jak iPad, iPhone, Apple TV, PlayStation, Xbox, Windows Phone oraz publikowanie w serwisach typu Facebook, Youtube, MyVideo, Dailymotion oraz Vimeo."

homepage: https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0096/multimedia-software/video-converter

Screeny:

https://i.postimg.cc/jSP9D6p4/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/nL1PkFcs/Screen1.jpg

https://i.postimg.cc/Kzqp60Tx/Screen2.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-03 10:39:17
Rozmiar: 2.64 GB
Seedów: 69
Peerów: 32
Pobrano: 95 razy

Komentarze: 0


[Request]

Kaspersky antivirus Simplified booting for DVD and USB.
Mini Windows 7 Rebuild to run faster. Include +rasphone.pbk+
SystemRescueCd Linux Updated to Version 3.2.0 (7 Jan 2013)
EaseUS Partition Master Updated to Version 9.2.1
Active Boot Disk Updtated to Version 6.5.2
HD Low Level Format Updated to Version 4.25
WinkeyFinder Added Version 1.73
Clonzilla Autostart when selected from main menu.
DOS environment ‘M’ menu Fixed to start restored utilities too.
Remove WGA Fixed ‘File not found’.
WinNTSetup Missing BootICE button. Fixed.
Acronis utilities Boot from NTFS on USB flash drive.
Program Launcher Added new category +USB Tools+ and fixed various bugs.
Grub4Dos Fixed errors in menus.
usb-installation.pdf Updated and corrected.
Teracopy Do not reload program when in PE.
Raid Reconstructor Not in Program Launcher. Fixed.
Rufus (USB Formatter) Added Version 1.2.0.183
Card Recovery Updated Version 6.00.1012
CMOSDeAnimator Added Version 2.1
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-03 07:20:26
Rozmiar: 81.78 MB
Seedów: 22
Peerów: 4
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0


"PDF Annotator to program umożliwiający dodawanie notatek i adnotacji do każdego dokumentu zapisanego w formacie PDF.

W trakcie zapoznawania się z dokumentem zapisanym w formacie PDF użytkownik nie ma możliwości wprowadzania żadnych zmian w tekście, ale dzięki PDF Annotator może opatrzyć go licznymi komentarzami. Opisywana aplikacja sprawdzi się idealnie wśród nauczycieli i korektorów poprawiających rozmaite prace (mogą oni dodawać nie tylko komentarze, ale również podświetlenia, zdjęcia czy rysunki), a także znajdzie swoje zastosowanie w małych przedsiębiorstwach i zaciszu domowym (np. gdy zechcemy złożyć swój podpis elektroniczny pod umową).

PDF Annotator oferuje możliwość zapisania dokumentu w formacie PDF z adnotacjami użytkownika w oryginalnym pliku. Jednocześnie, w razie potrzeby, można przywrócić dokument do stanu pierwotnego, usunąć lub ukryć wybrane znaczniki za pomocą jednego kliknięcia, wstawić puste strony, by zwiększyć objętość dokumentu.

Warto również wspomnie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-02 20:26:00
Rozmiar: 4.25 MB
Seedów: 37
Peerów: 3
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


"Program umożliwiający nagranie plików audio na płytę DVD i odtwarzanie ich na dowolnym stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Aplikacja jako jedna z nielicznych potrafi utworzyć płytę w formacie DVD Audio."

Info: Soft uruchamia się w 64 bitowej architekturze, ale jak do końca w praniu wygląda nie mam bladego wyobrażenia. Nie moja to bajka.

Screeny:

https://i.postimg.cc/fRD7JBnW/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/GmKFYGdF/Screen1.jpg

https://i.postimg.cc/XvD91WZX/Screen2.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-02 01:02:12
Rozmiar: 36.37 MB
Seedów: 27
Peerów: 8
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0


"Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV. Aplikacja posiada też przydatne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całej zawartości płyt i omijania zabezpieczeń AACS, BD+. Program może również służyć jako serwer do obsługi strumieni wideo.

Proces konwersji jest niezwykle prosty i składa się z trzech kroków:

1) Wczytanie płyty - program odczytuje dane z dysków DVD i Blu-ray (także tych posiadających zabezpieczenia AACS lub BD+). Przed rozpoczęciem wczytywania informacji, możemy wybrać docelowy napęd oraz zapoznać się z podsumowaniem (nazwa urządzenia, producent, produkt, wersja, kod seryjny, typ zabezpieczenia, rozmiar zajmowany przez pliki, maksymalna prędkość odczytu, ilość warstw i inne).

2) Wybranie materiałów do konwersji - po otworzeniu zawartości płyty, wszystkie materiały multimedialne zostaną ułożone w postaci drzewiastej struktury. Użytkownik może wybrać napisy, ścieżki dźwiękowe i sceny wideo będące brane pod uwagę pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-02 00:13:00
Rozmiar: 876.34 MB
Seedów: 111
Peerów: 27
Pobrano: 130 razy

Komentarze: 0


"Adobe Acrobat Pro DC wraz z usługą Adobe Document Cloud jest wyjątkowym rozwiązaniem do tworzenia, podpisywania i udostępniania dokumentów w formacie PDF.
Za pomocą programu przekonwertujemy oraz uporządkujemy własne pliki PDF. W programie znajdziemy wbudowane narzędzie do podpisywania, certyfikacji oraz weryfikacji dokumentów. Acrobat Pro DC oferuje również możliwość dodawania i edytowania tekstu w pliku PDF na tablecie iPAD, eksportowanie plików PDF do formatu Office oraz stosowania standardów ISO."

homepage: https://acrobat.adobe.com/pl/pl/acrobat/acrobat-pro.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/Y9qzpmCS/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/3RSCWJkF/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 23:23:23
Rozmiar: 30.47 MB
Seedów: 14
Peerów: 7
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0


"EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo soft posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz."

homepage: https://www.poikosoft.com/audio-converter

Screen: https://i.postimg.cc/tC1ntNcb/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-10-01 10:52:58
Rozmiar: 33.55 MB
Seedów: 60
Peerów: 12
Pobrano: 127 razy

Komentarze: 0


Zintegrowany aktywator systemów operacyjnych MS Windows (XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2) i pakietów MS Office (2010/2013/2016).

Pack zawiera:

AAct v3.9.3 Portable
AAct Network v1.1.5 Portable
Garbage Collector v1.3.6 x86_x64 31_08_2018
KMSAuto Lite Portable v1.4.0
ConsoleAct v2.0 Portable
KMSCleaner v1.9 Portable
MSActBackUp Portable v1.2.3
MSAct++ v2.0.6
Office 2013-2019 C2R Install v6.4.5
PIDKey Lite v1.62.9 +keys
W10 Digital Activation Program v1.3.4 Portable RU, EN
Defender Tools v1.01
UniCrypt 2016

Screen: https://i.postimg.cc/ZYfRXfn1/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-30 22:53:21
Rozmiar: 75.15 MB
Seedów: 4
Peerów: 4
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


"Mirillis Action! to solidne narzędzie do rejestrowania działań użytkownika. Główną zaletą aplikacji jest wysoka uniwersalność. Program przyda się bowiem do automatyzacji wykonywania zrzutów ekranowych, rejestrowania filmów z gier wideo, pulpitu lub fragmentu ekranu, nagrywania muzyki czy tworzenia instrukcji multimedialnych. Opcje konfiguracyjne oferowane przez aplikację nie są zbyt zaawansowane, niemniej stabilne działanie, eksport do popularnych formatów i urządzeń oraz mnogość dostępnych zastosowań nadrabiają z nawiązką tą niedoskonałość. Narzędzie obsługuje również wielordzeniowe procesory, akcelerację sprzętową (technologia NVIDIA CUDA) oraz tryb Perfect Video Match.

Mirillis Action! posiada przyjemny, nieco futurystyczny interfejs. Dostępne narzędzia zostały podzielone na karty, co znacznie ułatwia nawigację i przyspiesza pracę. Niezwykle wygodną funkcją, jest możliwość przypisania skrótów klawiaturowych do kilkudziesięciu akcji (wśród nich są oczywiście funkcje rozpoczynają
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-30 08:40:30
Rozmiar: 39.19 MB
Seedów: 56
Peerów: 11
Pobrano: 49 razy

Komentarze: 0


"MailWasher Pro to program antyspamowy, mający za zadanie wykrywać i usuwać z naszej skrzynki pocztowej potencjalnie niepożądanych wiadomości e-mail, najczęściej o charakterze reklamowym.

Aplikacja sprawdza zawartość skrzynki pocztowej jeszcze zanim zostanie ona pobrana przez klienta pocztowego. Wszystkie wiadomości wstępnie są automatycznie klasyfikowane, oczywiście sam użytkownik również może wspomóc działanie programu poprzez ręczne wskazanie wiadomości będących spamem.

Dodatkowo możliwe jest usuwanie ze skrzynki wybranych e-maili, co zapobiega ich pobieraniu na komputer. MailWasher Pro oferuje także funkcję podglądu treści wiadomości przed jej pobraniem przez klienta pocztowego. Pozwala to uniknąć infekcji komputera poprzez np. zawirusowane załączniki. Przy użyciu narzędzia z powodzeniem odpowiemy na wybrane wiadomości lub prześlemy je pod wskazany adres e-mail.

MailWasher Pro umożliwia obsługę więcej niż jednej skrzynki pocztowej. Odpowiednia konfiguracja programu zape
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-29 21:25:51
Rozmiar: 6.21 MB
Seedów: 9
Peerów: 5
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Boot-US to niewielki program do zarządzania boot managerem. Aplikacja oferuje zarówno interfejs GUI jak i wersję opartą na wierszu poleceń. Wraz z Boot-US podejrzymy nie tylko aktualny rozkład wszystkich partycji, ale również zainstalujemy nowy boot manager w sektorze MBR, a nawet na nośniku zewnętrznym, zabezpieczymy go hasłem lub też zmienimy kolejność uruchamiania systemów. Obsługiwane są dyski twarde o rozmiarze do 2 TB. Co więcej, istnieje możliwość dodawania, usuwania, ukrywania czy ponownego wyświetlania wybranych partycji."

homepage: https://www.boot-us.de/eng/

Screeny:

https://i.postimg.cc/R0tRkWcy/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/rsfC1xk0/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-29 12:23:07
Rozmiar: 266.00 MB
Seedów: 33
Peerów: 12
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


"Oprogramowanie do projektowania obwodów drukowanych i schematów połączeń. Zawiera 99 arkuszy schematów, 4&nbsp;warstwy sygnałowe i płytkę o powierzchni 160 cm². Zawiera 999 arkuszy schematów, 16 warstw sygnałowych i nieograniczoną powierzchnię płytki."

homepage: https://www.autodesk.pl/products/eagle/subscribe?plc=EGLPRM&term=1-YEAR&support=ADVANCED&quantity=1

Screen: https://i.postimg.cc/vH6fcThX/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-29 02:16:34
Rozmiar: 286.27 MB
Seedów: 44
Peerów: 21
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


"reaConverter to jeden z najszybszych programów, dzięki którym można masowo przekonwertować obrazy, wprowadzając do nich po drodze pewne zmiany lub nakładając efekty.

Program umożliwia konwersję pomiędzy formatami BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF i obsługuje ponad 600 różnych formatów graficznych!

Poza konwersją można dodatkowo masowo zmieniać rozmiar obrazu, przycinać, obracać czy nanosić znaki wodne. Istnieje także możliwość korygowania artefaktów JPEG, redukowania szumów czy nakładania efektów, filtrów i ramek. ReaConverter został zaprojektowany w oparciu o wielowątkowy silnik, przez co prędkość przetwarzania grafiki jest imponująco szybka.

Zarówno wersja Standard jak i Pro oferuje wiele innych możliwości np. wsparcie dla plików RAW, formatów CAD, Adobe Vector, Microsoft Office czy Rare (formaty rzadkie). Warto dodać, że wersja Pro posiada opcjonalny interfejs dostępny z poziomu wiersza poleceń jak i wsparcie dla bibliotek DLL."

homepage:

https://www.reaconverter.com

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-28 18:43:25
Rozmiar: 505.93 MB
Seedów: 70
Peerów: 24
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0


"Foxit PhantomPDF Business 9 PL to kompleksowe narzędzie do tworzenia i edycji plików PDF. Pozwala na tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji, edycję, OCR, optymalizację plików, dodawanie notatek, szyfrowanie i zarządzanie zasadami bezpieczeństwa. Jest to polska wersja programu.

Najważniejsze funkcje programu Foxit PhantomPDF Business 9:

Tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji
Konwersja plików do formatu tekstowego lub obrazu
Foxit PhantomPDF Business umożliwia podgląd dowolnych typów plików PDF
Porównywanie dokumentów PDF
Dodawanie, edycji i usuwanie tekstu i obiektów
Zaawansowany edytor Advanced PDF Editor
Przesuwanie, zmiana rozmiaru, edycja obrazów
Ławta zmiana kolejności stron
Foxit PhantomPDF Business rozpoznaje tekst OCR
Zarządzanie stronami w dokumencie (dodawanie, usuwanie, wycinanie)
Foxit PhantomPDF Business pozwala tworzyć i edytować formularze XFA
Dodawanie, edycja i usuwanie zakładek, komentarzy linków, obrazów, multimediów
Dodawanie,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-27 12:51:50
Rozmiar: 601.60 MB
Seedów: 34
Peerów: 15
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Adobe Illustrator to obok konkurencyjnego CorelDRAW, jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do edycji grafiki wektorowej. Został zaprojektowany pod kątem projektowania i tworzenia ilustracji. Wśród oferowanych funkcji w CS3 znajdziemy takie narzędzia jak Adobe Bridge ułatwiające przeglądanie plików graficznych czy Live Trace do szybkiego konwertowania obrazków na opis wektorowy. Program posiada w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika oraz możliwość eksportu do formatu SVG i SVG-t. Illustrator CS3 oferuje też narzędzie Live Color pozwalające na szybką zmianę kolorystyki przy jednoczesnym zachowaniu proporcji pomiędzy poszczególnymi kolorami w projekcie oraz opcję integracji z Adobe Flash. Jest naturalnym edytorem plików postscriptowych EPS oraz podstawowym narzędziem do edycji obiektów w plikach PDF."

Info: Soft zainstalowany i uruchomiony na angielskiej wersji Windows 7 Pro x64.

homepage: https://www.adobe.com/pl/products/illustrator.ht
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-26 18:54:58
Rozmiar: 914.36 MB
Seedów: 23
Peerów: 24
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Profesjonalny program w polskiej wersji językowej do składania i publikacji tekstu (DTP). InDesign CS3 to fantstyczna propozycja firmy Adobe w zakresie oprogramowania do tworzenia składów publikacji przeznaczonych do druku. Jak na tego typu program przystało, wyposażony został w wiele ułatwiających pracę funkcji jak: style umożlwiające tworzenie wzorców formatowanych elementów, dzięki czemu jednym kliknięciem możemy tworzyć wcześniej określone nagłówki, tytuły, tabele, ramki itp. Dodatkowo program wyposażony został w rozbudowaną wyszukiwarkę obsługującą wyrażenia regularne, dzięki czemu w łatwy sposób możemy znaleźć, podmieniać zawartość w całej publikacji. Nowością jest również możlwość nadawania elementom przezroczystości lub tworzenie tabel. Program współpracuje doskonale z innymy produktami Adobe. Istnieje możliwość eksportowania publikacji do formatów PDF, HTML czy XML. To oczywiście nie wszystkie możliwości tego rozbudowanego programu."

Info: Soft zainstalowany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-26 01:27:11
Rozmiar: 405.23 MB
Seedów: 70
Peerów: 14
Pobrano: 101 razy

Komentarze: 0


"ABBYY FineReader 14 Enterprise to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft Word, Excel i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.

Cechy programu ABBYY FineReader 14 Enterprise:

- Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu.
- Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu.
- Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego.
- Kompleksowa praca z plikami PDF.
- Niezrównana wydajność pracy.
- ABBYY FineReader 14 Enterprise eliminuje konieczno
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 20:38:45
Rozmiar: 3.60 MB
Seedów: 29
Peerów: 1
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


SSD Fresh to narzędzie stworzone z myślą o posiadaczach dysków SSD. Pozwala ono dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, a także zwiększyć jego żywotność i szybkość pracy.

Program rozwijany jest od kilku lat i cieszy się opinią jednego z najlepszych rozwiązań tego typu. Z jego poziomu przeprowadzić można optymalizację dysku SSD, obejmującą m.in. wyłączenie systemowej funkcji indeksowania plików oraz defragmentacji woluminów, dezaktywowanie mechanizmu Timestamp (przechowywanie INFOrmacji o czasie dostępu do plików), Prefech (wczytywanie często używanych aplikacji do pamięci RAM) oraz rejestrowania zdarzeń systemowych.

Ponadto SSD Fresh dostarcza szczegółowych INFOrmacji o dysku oraz pozwala uzyskać dostęp do danych S.M.A.R.T. Korzystając ograniczymy ilość zbędnych operacji zapisu, które to przełożyć się mogą na wzrost wydajności pracy dysku oraz zwiększenie jego żywotności.

System operacyjny:
Wi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 17:26:27
Rozmiar: 300.42 MB
Seedów: 14
Peerów: 15
Pobrano: 98 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


Microsoft Toolkit Collection Pack September 2018 | 300 MB

Jest to zestaw narzędzi i funkcji służących do zarządzania licencjonowaniem, wdrażaniem i aktywowaniem pakietu Microsoft Office i Windows.

This Pack Contains:
HEU KMS Activator 10.0.0
KMSAuto Lite v1.3.5.1
Windows 10 Permanent Activator Ultimate v2.4
KMSAuto Net 2016 1.5.3
KMSpico 10.2.0 Final
KMSpico 10.2.0 Portable
Office 2013 KMS Activator Ultimate 2015 1.5
Office 2013 KMS Activator Ultimate 2015 1.5 Portable
PIDKey 2.1.2.1016 Portable
Re-Loader Activator 2.6 Final
Windows KMS Activator by AR_Alex 3.1.0
Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 v1.6
Windows 10 KMS Activator Ultimate 2016 v1.6 Portable
Windows KMS Activator Ultimate 2018 4.0
Windows Loader 2.2.2 By DAZ + WAT Fix
Office 2016 Permanent Activator Ultimate 1.7
Ratiborus KMS Tools 01.09.2018
Windows 10 Pro Permanent Activator Ultimate 2.1
AAct v3.8.5 Portable
AAct Network v1.0.3
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-09-25 17:18:14
Rozmiar: 10.03 MB
Seedów: 14
Peerów: 8
Pobrano: 86 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


Office 2013-2019 C2R Install + Lite 6.4.4 | 9 MB

Program do instalacji online pakietu Microsoft Office 2013/2016/2019 C2R na komputerze. Zaletą programu jest możliwość instalacji poszczególnych elementów pakietu Office, a także wybór języka.

Let it download and install automatically.
Changes in version:
– Fixed minor bug.
– Fixed conversion to Volume.
– Enter the GVLK key.

wielkość całości: 9 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + Instructions
wersje językowe: Multi/PL
System operacyjny: Windows 10/8.1/8/7/Vista (X32/X64)

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-25 00:34:40
Rozmiar: 1.12 GB
Seedów: 46
Peerów: 34
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0


"Acronis True Image 2019 zapewnia ochronę zdjęć, dokumentów, muzyki, poczty, programów, kontaktów, kalendarzy i wiele więcej. Przechowuje cenną zawartość w trybie online i synchronizuje ją z twoimi urządzeniami. Jest bezpieczny, łatwy w instalacji i niezawodny. Umożliwia dostęp do plików z urządzeń mobilnych oraz wykonuje ciągły backup dzięki czemu można przywrócić dane z dowolnego okresu. Program pozwala także na tworzenie obrazów dysku oraz jest zgodny z Windows 10 i Mac OS X 10.11.

Najważniejsze funkcje programu Acronis True Image 2019:

- Synchronizacja - szybka, bezpieczna i niezwykle prosta synchronizacja danych. Wybrane pliki są automatycznie wysyłane do wszystkich twoich urządzeń.
= Dostęp mobilny - pliki są dostępne na dowolnych urządzeniach typu smartphony, tablety czy PC dzięki czemu masz dostęp do plików z dowolnego miejsca czy urządzenia.
- Tworzenie obrazów dysków - dzięki obrazom można przywracać nie tylko pliki ale także konfigurację komputera włącznie z syst
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-24 13:33:31
Rozmiar: 13.85 MB
Seedów: 33
Peerów: 9
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


"AutoDWG VectorNow jest konverterem grafiki rastrowej do wektorowej i konwertuje pliki BMP, TIFF, GIF, JPG do edytowalnych DWG/DXF. Nie wymaga zainstalowanego programu AutoCAD.

Najważniejsze cechy programu AutoDWG VectorNow:

- tworzy edytowalne linie z oryginalnych obrazów,
plikami wejściowymi mogą być zeskanowe lub dowolne obrazy w formatach BMP, JPG (JPEG), GIF, TIF (TIFF), PNG, itp.,
- pliki wyjściowe mogą być czarno-białe lub kolorowe,
- plikiem wyjściowym może być DWG lub DXF z edytowalnymi wektorami, które mogą być zapisane jako AutoCAD
- łatwy w użyciu bez zbędnych opcji."

homepage: https://www.autodwg.com/vectornow/

Screeny:

https://i.postimg.cc/qvYnJfK9/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/k5bSDjFD/Screen1.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-24 07:38:42
Rozmiar: 11.54 MB
Seedów: 29
Peerów: 6
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


pdfFactory Pro to program do generowania plików PDF. Ten niezwykle popularny format jest spotykany na każdym kroku - zapisywane są w nim życiorysy, książki, instrukcje obsługi, pliki pomocy i inne rodzaje dokumentów. Aplikacja jest uniwersalna i prosta w obsłudze, działa bowiem jako dodatkowe urządzenie drukujące. Wystarczy otworzyć odpowiednie okno dialogowe i wybrać pozycję pdfFactoryPro.

Program oferuje dużą ilość opcji konfiguracyjnych, pozwalających na dostosowanie układu i ustawień dokumentu do potrzeb użytkownika. Wśród dostępnych możliwości znajdują się:
- zintegrowany moduł do zarządzania zadaniami,
- zmiana orientacji, marginesów, rozdzielczości i rozmiaru strony,
- zmieszanie rozdzielczości monochromatycznych i kolorowych obrazów,
- używanie kompresji JPEG,
- dodawanie znaków wodnych i dodatkowych informacji w stopce lub nagłówku (data, godzina, numer strony, nazwa komputera, system operacyjny),
- szyfrowanie i zabezpieczanie pliku hasłem,
- blokowanie kopi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-24 03:41:00
Rozmiar: 13.32 MB
Seedów: 40
Peerów: 1
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 0


"FinePrint to rozbudowany program obsługi drukarki umożliwiający wydruk 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce.

Dzięki temu niższe są koszty papieru oraz toneru lub tuszu, a także sam wydruk dokumentów trwa szybciej. Program oferuje m.in. opcję druku dwustronnego, sterowanie nasyceniem kolorów, tworzenie nagłówków i stopek z dowolnie wybranych plików graficznych, zapisywanie dokumentów do formatu: TIFF, JPEG, BMP, zapis wydruków do oddzielnego katalogu w celu sprawniejszego wyszukiwania i indeksowania dokumentów, skalowanie papieru, dostosowanie rozmiaru marginesów.

Ciekawą opcją jest także możliwość tworzenia "wirtualnych drukarek", którym przypisane są odpowiednio skonfigurowane właściwości wydruku."

homepage: http://fineprint.com/fp/

Screeny:

https://i.postimg.cc/0QrWNbTN/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/gjZgv1kF/Screen1.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-24 01:26:58
Rozmiar: 28.81 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Paragon HFS+ for Windows to narzędzie umożliwiające na uzyskanie dostępu do partycji dyskowych HFS+ i HFSX systemu macOS z poziomu Windows. Aplikacja oferuje możliwość zapisu i odczytu danych na wspomnianych wcześniej partycjach.

Po zainstalowaniu Paragon HFS+ for Windows, partycje z macOS automatycznie zostaną zamontowane i będą widoczne w dowolnym menedżerze plików. Można nimi również zarządzać za pomocą konsoli Zarządzanie komputerem. Dodatkowo Paragon HFS+ for Windows jest kompatybilny ze sterownikami Bootcamp."

homepage: https://www.paragon-software.com/pl/home/hfs-windows/

Screen: https://i.postimg.cc/GtcCN3Wx/Screen.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-23 16:20:23
Rozmiar: 3.25 GB
Seedów: 62
Peerów: 30
Pobrano: 121 razy

Komentarze: 0


Ze wszech miar najlepsza płyta diagnostyczno-ratunkowa pozwalająca postawic do pionu każdy zwalony system. Soft zdecydowanie dla kumatych.

Composition:

WinPE10x86
WinPE10x64
WinPE8x86
WinPE8x86(Native)

X86 Image contains

Backup and restore
Acronis True Image 2017 20.0 Build 8058
Acronis True Image Premium 2014 Build 6673
Acronis Backup Advanced 11.7.50064
Active Disk Image 8.0.3
StorageCraft Recovery Environment 5.2.5.37836
FarStone Recovery Manager 10.10
QILING Disk Master 4.3.6.20170806
R-Drive Image 6.2 Build 6201
Veritas System Recovery 2018 18.0.0.56426
Symantec Ghost 12.0.0.10561
TeraByte Image for Windows 3.16
AOMEI Backupper 4.0.6
Eassos System Restore 2.0.3.571
Drive SnapShot 1.46.0.18038
Macrium Reflect 7.1.2801
Disk2vhd 2.01
Vhd2disk v0.2

Hard disk
Acronis Disk Director 12.0.3297
EASEUS Partition Master 12.9 WinPE Edition
Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.1137
MiniTool Partition Wizard 10.2.2
AOMEI Part
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-23 03:15:09
Rozmiar: 428.10 MB
Seedów: 131
Peerów: 27
Pobrano: 188 razy

Komentarze: 0


"Nero Platinum to znane oprogramowanie multimedialne do tworzenia i nagrywania płyt wysokiej jakości, edycji zdjęć i filmów, konwersji do dowolnego formatu oraz odtwarzania płyt. Program umożliwia zarządzanie plikami takimi jak filmy, muzyka czy zdjęcia i ich szybkie wyszukiwanie czy katalogowanie. Posiada możliwość edycji filmów oraz ich nagrywanie na płytach Blue-ray/DVD z obsługą formatu 4K. Nero Platinum umożliwia konwersję wielu formatów filmów np. na potrzeby smartfona czy tabletu. Umożliwia odtwarzanie praktycznie wszystkich typów płyt i formatów w tym filmów, zdjęć, plików muzycznych, listy odtwarzania czy pokazu slajdów. Pozwala także oczywiście na nagrywanie płyt i posiada doskonałą technologię ochrony płyt Nero SecurDisc.

Najważniejsze funkcje programu Nero Platinum:

- Zarządzanie - szybkie wyszukiwanie zdjęć, muzyki czy filmów, możliwość katalogowania zdjęć oraz korzystania z metadanych, edycja obrazów i filmów (np. usuwanie czerwonych oczu, wycinanie tła, kadrowa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-22 15:24:28
Rozmiar: 13.15 MB
Seedów: 55
Peerów: 12
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-22 00:50:11
Rozmiar: 41.14 MB
Seedów: 43
Peerów: 12
Pobrano: 49 razy

Komentarze: 0


Zaawansowany program do usuwania niechcianych, przypadkowo uchwyconych w kadrze obiektów podczas kręcenia materialów wideo.

homepage: https://www.prodad.com/Video-editing-and-modification/ERAZR-V1-59028,l-us.html

Screen: https://iv.pl/images/21333450118163093209.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-21 17:24:40
Rozmiar: 122.11 MB
Seedów: 20
Peerów: 8
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


Wondershare PDFelement to zaawansowane rozwiązanie do edytowania dokumentów PDF. Za jego pomocą można zmieniać czcionki, ich rozmiar, kolor, dodawać, usuwać tekst, łączyć pliki PDF, wstawiać obrazy czy reorganizować oraz wyodrębniać poszczególne strony.

Nie zabrakło również funkcji nakładania znaków wodnych czy kompresowania plików ze wstępnie skonfigurowanymi ustawieniami. Wondershare PDFelement posiada także moduł do konwertowania plików PDF do Word, Excel, PowerPoint, EPUB, HTML, RTF oraz formatów graficznych: JPG, JPEG, PNG, TIFF itd. Ogólnie rzecz ujmując, program jest kompatybilny z ponad 300 formatami.

Oprogramowanie wyposażono w moduł OCR umożliwiający przekształcanie zeskanowanego tekstu opartego na PDF do postaci edytowalnego pliku tekstowego. Producent zadbał także o bezpieczeństwo danych, bowiem istnieje możliwość stosowania haseł w celu ochrony poufnych plików PDF czy też nadawania własnego podpisu cyfrowego.

homepage:

https://pdf.wondershare.com/pdfelem
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-21 07:08:21
Rozmiar: 9.64 MB
Seedów: 24
Peerów: 5
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


"Komputery bywają nieprzewidywalne i nigdy nie możemy być pewni, że nie staniemy naprzeciw potrzebie odzyskania utraconych danych. Istnieje na to wiele sposobów, a jednym z nich jest instalacja oprogramowania Zero Assumption Recovery (ZAR), niewielkiej i stosunkowo prostej w użyciu aplikacji o potężnych możliwościach.

Po uruchomieniu programu pojawi się okno, w którym znajdują się m.in. trzy różne przyciski służące do odzyskiwania danych (każdy dotyczy innego rodzaju danych), rozwijane menu pozwalające wybrać rodzaj branych pod uwagę plików („bieżące”, normalnie usunięte lub to i to jednocześnie), opcję wyboru języku (niestety brak wśród nich polskiego), przycisk przekierowujący do zaawansowanej konfiguracji aplikacji, przycisk do otwierania/zapisywania plików, a także przyciski umożliwiające zakup pełnej wersji. Ponadto po prawej stronie umieszczono krótki opis każdego z trybu odzyskiwania danych.

„Image Recovery” pozwala na odzyskanie cyfrowych obrazów i materiałów wideo, g
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-21 01:35:49
Rozmiar: 24.98 MB
Seedów: 88
Peerów: 13
Pobrano: 145 razy

Komentarze: 0


Driver Talent (kiedyś Drive The Life) to kompleksowe rozwiązanie skierowane do tych osób, które zawsze chcą mieć komfort posiadania aktualnych wersji sterowników do posiadanego sprzętu, a jednocześnie nie chcą przeprowadzać ręcznych ich instalacji i aktualizacji. Nie wspominając już o konieczności samodzielnego sprawdzania, czy są dostępne nowsze wersje dla posiadanych komponentów komputera.

Tuż po uruchomieniu Driver Talent zaczyna skanowanie systemu w poszukiwaniu urządzeń i po kilku minutach przedstawia raport. Dowiadujemy się wówczas, jaki sprzęt posiada aktualne sterowniki, które są uszkodzone lub wymagają zaktualizowania. Do tego program oferuję opcję backupu (kopii bezpieczeństwa) już zainstalowanych driverów, co pozwala na powrót do działających ustawień w razie awarii lub wykrycia niepożądanej funkcjonalności w stosunku do posiadanej wcześniej edycji.

Baza danych programu jest naprawdę duża i obejmuje sprzęt zarówno nowy, jak i niedostępny już w sprzedaży na rynku od
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-09-20 12:03:47
Rozmiar: 191.48 MB
Seedów: 9
Peerów: 8
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


"Najbardziej rozbudowana i kosztowna wersja programu do robienia kopii zapasowych, zabezpieczjącego istotne dla nas dane. Z jego poziomu stworzymy dokładną kopię całego dysku, wybranej partycji, a nawet woluminu z systemem operacyjnym bez konieczności przerywania jego działania.

Wszystkie dostępne w programie funkcje posegregowane zostały w zakładkach, wśród których znajdziemy narzędzia umożliwiające tworzenie kopii zapasowych, ich przywracanie, klonowanie dysków\partycji oraz kilka innych. AOMEI Backupper swoim działaniem objąć może pojedyncze partycje, całe dyski twarde oraz woluminy z systemem operacyjnym. W przypadku tych ostatnich program pozwala na backup danych zawierający wszelakiego rodzaju pliki systemowe, zainstalowane aplikacje itp. podczas działania samego systemu.

Podobnie jak proces tworzenia backupu danych tak również ich przywracanie jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Poza pełnym przywróceniem danych z obrazu możliwe jest również ich
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 2301 - 2350 | 2351 - 2400 | 2401 - 2426
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty