Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,652
57
4
135,265
104
5
10,520
0
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | 151 - 200 | ... | 1851 - 1900 | 1901 - 1950 | 1951 - 1988
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Narzędziowe (1988),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-08-15 10:31:06
Rozmiar: 22.61 MB
Seedów: 19
Peerów: 0
Pobrano: 215 razy

Komentarze: 0


AOMEI Partition Assistant Technician (Repack & Portable) to potężna aplikacja do pełnego zarządzania partycjami dysku twardego na komputerze. Tutaj masz dostęp do funkcji tworzenia, aktywowania, scalania, dzielenia, formatowania, zmiany rozmiaru, wymazywania, ukrywania, wyrównywania, kopiowania sekcji, a także zmiany ich etykiety. Ponadto możesz przetestować dyski pod kątem uszkodzonych sektorów i uzyskać ogólne informacje o partycjach.
Dogodnie program udostępnia kreatory krok po kroku z podpowiedziami dotyczącymi podstawowych operacji. Na przykład istnieje kreator kopiowania dysku, kreator rozszerzania partycji, kreator do przenoszenia systemu operacyjnego na dysk SSD lub HDD, kreator do konwersji FAT / FAT32 na NTFS i inne. Pomoże Ci to zrozumieć funkcjonalność programu, nawet jeśli wcześniej nie spotkałeś się z takimi narzędziami.
Ważne jest, aby wszystkie operacje na dyskach i partycjach były przeprowadzane bez utraty danych - nie martw się o utratę jakichkolwiek potrzebnych inf
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-08-15 09:44:40
Rozmiar: 47.16 MB
Seedów: 104
Peerów: 66
Pobrano: 118 razy

Komentarze: 0


NIE AKTUALIZOWAĆ PROGRAMU !!!

Powód edycji: Kernel z 06.08.2020 + aktualizacja bazy danych + nowy klucz

Kerish Doctor 2019 (Repack & Portable) to uniwersalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi komputera, naprawy błędów rejestru, optymalizacji systemu i czyszczenia go z zanieczyszczeń, ochrony komputera przed wirusami, potencjalnych luk w zabezpieczeniach i kontroli ustawień zabezpieczeń.

Kluczowe cechy:

Korekta błędów rejestru i awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja prędkości systemu.
Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych.
Optymalizacja prędkości połączenia internetowego.
Zapewnia bezpieczeństwo systemu poprzez wyszukiwanie i niszczenie wirusów i innych złośliwych programów.
Czyszczenie dysków z „śmieci” cyfrowych - plików tymczasowych, które nie zostały usunięte.
Zmieniając litery dysków, poprawia wszystkie skróty, ustawienia i wpisy w rejestrze.
Wszystkie poprawki dotyczące plików są zapisywane w dzienniku poprawek, skąd można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-08-06 21:14:44

Komentarze: 1

CCleaner umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.

inf:

wyłacz antywira na czas instalacji
Wył. internet-nie koniecznie już:wink:
dla X32 I x64 bit
Nie aktualizować programu
Bez tych rzeczy co wciska producent-tylko sam program
W paczce trzy wersje w jednym exe-Professional,Business,Technician
URUCHOM INSTALATOR I WYBIERZ WERSJE JAKA CHCESZ -BUSINESS,TECHNICIAN LUB PRO.
Dostępne menu ppm na koszu z ik
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-08-05 19:07:18

Komentarze: 0

...( Opis )...

Soft Organizer to narzędzie do zarządzania wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na dysku twardym. Za jego pomocą możemy bezpiecznie zainstalować nową aplikację do systemu, całkowicie usunąć już zainstalowany program, a także wykonać szereg innych czynności na aplikacjach.
Soft Organizer wyszukuje również aktualizacje do zainstalowanych aplikacji w systemie. Po zeskanowaniu systemu, wyświetla listę z aplikacjami, które należy zaktualizować. Podaje nie tylko nazwę datę instalacji programu, ale również pokazuje inne szczegółowe INFOrmacje jak numer wersji czy stronę oficjalną oprogramowania.
Podczas odinstalowywania dowolnej aplikacji za pomocą programu Soft Organizer, przechodzimy przez różne etapy procesu deinstalacji. Na początku program dokładnie przeprowadza skanowanie dysku i usuwa wybraną przez użytkownika aplikację, a następnie wyszukuje wszystkie pliki, katalogi i wpisy w rejestrze powiązane z usuwaną aplikacją.

...( Info )...

Wylaczyc antywirusa na cz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-08-04 14:38:19

Komentarze: 2

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2020-08-04 09:08:44
Rozmiar: 25.08 MB
Seedów: 68
Peerów: 0
Pobrano: 339 razy

Komentarze: 2


...( Opis )...

Driver Talent (kiedyś Drive The Life) to kompleksowe rozwiązanie skierowane do tych osób, które zawsze chcą mieć komfort posiadania aktualnych wersji sterowników do posiadanego sprzętu, a jednocześnie nie chcą przeprowadzać ręcznych ich instalacji i aktualizacji. Nie wspominając już o konieczności samodzielnego sprawdzania, czy są dostępne nowsze wersje dla posiadanych komponentów komputera.

Tuż po udanej instalacji, Driver Talent zaczyna skanowanie systemu w poszukiwaniu urządzeń i po kilku minutach przedstawia raport. Dowiadujemy się wówczas, jaki sprzęt posiada aktualne sterowniki, które są uszkodzone lub wymagają zaktualizowania. Do tego program oferuję opcję backupu (kopii bezpieczeństwa) już zainstalowanych driverów, co pozwala na powrót do działających ustawień w razie awarii lub wykrycia niepożądanej funkcjonalności w stosunku do posiadanej wcześniej edycji.

Baza danych programu jest naprawdę duża i obejmuje sprzęt zarówno nowy, jak i niedostępny już w s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-08-02 15:05:08

Komentarze: 0

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinst
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: agresja1
Data dodania:
2020-08-01 15:30:41
Rozmiar: 33.24 MB
Seedów: 17
Peerów: 0
Pobrano: 620 razy

Komentarze: 6


...( Opis )...

KMSpico 10.1.8 FINAL + Portable (Office i aktywator Windows 10)
KMSpico - to idealne narzędzie do aktywacji ostatecznej wersji Windows 7/8 / 8.1 / 10 i Office 2010/2013/2016. Aktywator nie wymaga interwencji użytkownika, cały proces aktywacji odbywa się w tle, wystarczy uruchomić aktywator i kilka minut, aby sprawdzić stan aktywacji systemu Windows i / lub pakietu Office.

Ważne: Jeśli lubisz MS Windows i MS Office, kup legalny i oryginalny ten program, który pomoże Ci przetestować ten produkt, ale zalecamy kupowanie legalnego od twórców (M $ Corp). Zrobiłem to dla przyjemności, a teraz skończyłem z tym. Praca w wersjach świeżej instalacji W10 i Office 2016 oraz LICENCJA VOLUMEN. Ja mata ne, Farewell, HejdРµ, Ciao, Aloha, Zegnaj, Doei

Oparty na otwartym kodzie źródłowym KMSEmulator mikmik38, qad, jm287, zm0d, CODYQX4.

Zalecenia Opcjonalnie:
- Dodać wyjątki do katalogu% ProgramFiles% \ KMSpico \ *. Exe w programie Antivirus lub Defender.

- Wymagania: .NET
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-30 23:36:58

Komentarze: 0

BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE.

W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu. W opcjach programu możemy ustawić prędkość zapisu i odczytu danych oraz dostosować motyw graficzny interfejsu.

INF:

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-29 10:20:35
Rozmiar: 535.02 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 146 razy

Komentarze: 4


...( Opis )...
Wondershare Filmora - rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i edycji materiałów wideo, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wykonywanie kolejnych operacji. Za pomocą aplikacji przygotujemy filmy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku na rozmaite okazje.

...( Dane Techniczne )...
Systemy operacyjne:
Windows 7 (x32-x64), Windows 8 (x32-x64), Windows 8.1(x32-x64), Windows 10 (x32-x64)

...( Instalacja )...
Włączenie programu bez potrzeby instalacji:
1) Wypakowujemy programem WinRar
2) Wchodzimy do folderu z programem i odpalamy pliczek o nazwie ''Wondershare_Filmora_Portable''
3) Gotowe.

Instalacja programu:
1) Odpakowujemy programem Winrar
2) Wchodzimy do programu ''Wersja_Install'' po czym odpalamy plik o nazwie ''Wondershare_Filmora_9.5.2.9_x64''
3) Po odpaleniu pliku wybieramy jezyk (Domyślnie jest Angielski) o klikamy ''OK''
4) Akceptujemy warunki umowy zaznaczając fajką i klikamy ''Next >''.
Zostawiamy domyślną lokalizację i nie zmieniamy jej
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-26 23:24:18
Rozmiar: 49.52 MB
Seedów: 23
Peerów: 7
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
PowerArchiver to popularny program do kompresji plików, który umożliwia obsługę formatów: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2.
Apliakcja oferuje absolutnie wszystkie funkcje: m.in. można tworzyć samorozpakowujące się archiwa ZIP i CAB (tzw. self-extracting files), rozkodowywanie plików w 4 różnych metodach: Blowfish (128-bit), DES (64-bit), Triple DES (128-bit) i AES (128-bit), integrację z systemowym Eksploratorem, automatyczne sprawdzanie antywirusowe oddzielnym programem antywirusowym, konwertowanie pomiędzy formatami oraz zmianę tzw. skórek (skins).

..::(Wymagania Sprzętowe)::..

System operacyjny:
Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10

..::(Instalacja)::..
- Pobierz i wypakuj.
- Zainstaluj program z pliku "powarc190059.exe". NIE URUCHAMIAJ!!!
Wyjdź jeśli uruchomiłeś i zamknij w menadżerze zadaj jeśli trzeba.
- Z folderu Crack wybierz plik odpowiadający twojej wersji systemu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-26 06:53:57
Rozmiar: 46.90 MB
Seedów: 42
Peerów: 20
Pobrano: 129 razy

Komentarze: 1


NIE AKTUALIZOWAĆ PROGRAMU !!!

Powód edycji: Kernel z 21.07.2020 + aktualizacja bazy danych + nowy klucz

Kerish Doctor 2019 (Repack & Portable) to uniwersalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi komputera, naprawy błędów rejestru, optymalizacji systemu i czyszczenia go z zanieczyszczeń, ochrony komputera przed wirusami, potencjalnych luk w zabezpieczeniach i kontroli ustawień zabezpieczeń.

Kluczowe cechy:

Korekta błędów rejestru i awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja prędkości systemu.
Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych.
Optymalizacja prędkości połączenia internetowego.
Zapewnia bezpieczeństwo systemu poprzez wyszukiwanie i niszczenie wirusów i innych złośliwych programów.
Czyszczenie dysków z „śmieci” cyfrowych - plików tymczasowych, które nie zostały usunięte.
Zmieniając litery dysków, poprawia wszystkie skróty, ustawienia i wpisy w rejestrze.
Wszystkie poprawki dotyczące plików są zapisywane w dzienniku poprawek, skąd można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-26 06:20:13
Rozmiar: 19.96 MB
Seedów: 29
Peerów: 0
Pobrano: 280 razy

Komentarze: 0


IObit Driver Booster Professional (Repack & Portable) to dobrze znany program do wyszukiwania, pobierania i aktualizowania sterowników oraz niezbędnych komponentów do gier.
Po przeskanowaniu systemu narzędzie wskaże użytkownikom sterowniki lub komponenty systemu zalecane do aktualizacji (w tym celu wykorzystuje własną, dość obszerną bazę danych).
Aby zabezpieczyć procedurę aktualizacji, pomoże kopia zapasowa starych sterowników i możliwość utworzenia punktu przywracania systemu.
Warto zwrócić uwagę na łatwość obsługi, a także atrakcyjny i przemyślany interfejs użytkownika.

Funkcje przepakowania IObit Driver Booster Professional :
1. Instalacja programu w jednym zestawie dystrybucyjnym lub rozpakowanie wersji przenośnej (format aplikacji mobilnej)
2. Nie wymaga rejestracji (łata pawel97)
3. Usunięto reklamy i moduły reklamowe oraz inne „śmieci”, które pozwalają programowi żyć
4. Wielojęzyczny interfejs (w tym polski)
5. Odbiera plik ustawień Config.ini użytkownika (jeśli znaj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-25 22:47:41

Komentarze: 0


Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera. W bazie programu znajdziemy ponad 200 tysięcy sterowników do różnych urządzeń! Istnieje również możliwość instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.

Driver Booster posiada inną przydatną opcję, przy użyciu której całkowicie i bezpiecznie odinstalujemy dowolny, zainstalowany sterownik w systemie Windows.

INF:

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Można nakładac na poprzednia wersje
instalator usunie ja automa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-25 22:43:54
Rozmiar: 28.18 MB
Seedów: 58
Peerów: 6
Pobrano: 240 razy

Komentarze: 0


Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera. W bazie programu znajdziemy ponad 200 tysięcy sterowników do różnych urządzeń! Istnieje również możliwość instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.

Driver Booster posiada inną przydatną opcję, przy użyciu której całkowicie i bezpiecznie odinstalujemy dowolny, zainstalowany sterownik w systemie Windows.

INF:

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Można nakładac na poprzednia wersje
instalator usunie ja automaty
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-24 12:42:15
Rozmiar: 30.54 MB
Seedów: 22
Peerów: 2
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


Wielojęzyczne, zarejestrowane wersje konwencjonalne i przenośne w jednym instalatorze.

Sterowniki wymagające aktualizacji mogą znacznie zmniejszyć wydajność komputera i spowolnić rozgrywkę, a nawet spowodować awarie systemu. Driver Booster,który można pobrać za darmo na diakov.net, został stworzony do automatycznego wykrywania aktualizacji sterowników, a także pobierania i instalowania odpowiednich sterowników dla różnych komputerów. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić jedno kliknięcie. Co więcej, jest to niezbędne narzędzie
dla graczy.


Driver Booster oferuje prosty i wygodny sposób dostosowywania sterowników do gier. Szybkie

i terminowe aktualizowanie starszych sterowników

Automatyczne identyfikowanie nieaktualnych sterowników
Aktualizacja 1 kliknięcia, aby zmaksymalizować wydajność sprzętu
Tuning kierowców do gier prędkości
Szybki, bezpieczny i łatwy w użyciu

Klawisze wiersza polecenia:
Cicha instalacja
wersji
rosyjskiej: /S /I /I q Silent Unboxing z wersji
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-24 12:19:23
Rozmiar: 8.13 MB
Seedów: 13
Peerów: 0
Pobrano: 152 razy

Komentarze: 0


AdwCleaner to darmowy program, który wyszukuje i usuwa oprogramowanie reklamowe w przeglądarce internetowej, pasek narzędzi, potencjalnie niechciane oprogramowanie (PUP) i narzędzia porywacza z komputera. Z AdwCleaner, można łatwo usunąć wiele z tych typów programów do cichej pracy na komputerze i online. Usuwanie
brzydkie paski narzędzi, wtyczki przeglądarki zainstalowane z lub bez twojej zgody, a także programy do wyświetlania reklam śmieci i porywacza narzędzia rekonfiguracji strony głównej przeglądarki, może
być dość trudne zadanie, zwłaszcza gdy nie masz wygodne i skuteczne narzędzie pod ręką.


AdwCleaner jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom pozbyć
się tego typu złośliwego i niechcianego oprogramowania. Aplikacja charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i użytecznością. AdwCleaner może być uruchamiany z absolutnie dowolnego nośnika danych, w tym przenośnego, ponieważ program nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu narzędzie automatycznie sprawdza ślady niech
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-24 12:11:59
Rozmiar: 24.28 MB
Seedów: 20
Peerów: 0
Pobrano: 124 razy

Komentarze: 0


μTorrent Pro crack szybkie, łatwe i kompaktowe oprogramowanie klienta torrent windows. uTorrent pro jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla sieci BitTorrent.Program łączy optymalną funkcjonalność z niewielką ilością. Obsługuje pracę niezależnie od trekkerów, pozwala pobierać wiele plików naraz, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie przywracanie przerwanych pobrań i wiele więcej.

Jeden z najlepszych uTorrent stał się wygodnym, dobrze przemyślanym, bardzo ładnym interfejsem i szybką reakcją na działania użytkownika. Obsługuje wszystkie funkcje niezbędne do pracy w sieci BitTorrent P2P.

Funkcje:
Brak reklam
Natychmiast przesyłaj strumieniowo
Wbudowany harmonogram uTorrent zarządza zadaniami;
Nowe funkcje premium
uTorrent obsługuje szyfrowanie protokołu;
Ochrona antywirusowa
uTorrent obsługuje ładowanie równoległe;
Racjonalne wykorzystanie przepustowości i pozwala na dostosowanie go;
uTorrent ma możliwość ustawienia priorytetu ruchu i dostosowania prędkości;
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-24 08:26:33
Rozmiar: 19.96 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0


IObit Driver Booster Professional (Repack & Portable) to dobrze znany program do wyszukiwania, pobierania i aktualizowania sterowników oraz niezbędnych komponentów do gier.
Po przeskanowaniu systemu narzędzie wskaże użytkownikom sterowniki lub komponenty systemu zalecane do aktualizacji (w tym celu wykorzystuje własną, dość obszerną bazę danych).
Aby zabezpieczyć procedurę aktualizacji, pomoże kopia zapasowa starych sterowników i możliwość utworzenia punktu przywracania systemu.
Warto zwrócić uwagę na łatwość obsługi, a także atrakcyjny i przemyślany interfejs użytkownika.

Funkcje przepakowania IObit Driver Booster Professional :
1. Instalacja programu w jednym zestawie dystrybucyjnym lub rozpakowanie wersji przenośnej (format aplikacji mobilnej)
2. Nie wymaga rejestracji (łata pawel97)
3. Usunięto reklamy i moduły reklamowe oraz inne „śmieci”, które pozwalają programowi żyć
4. Wielojęzyczny interfejs (w tym polski)
5. Odbiera plik ustawień Config.ini użytkownika (jeśli znaj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-23 16:44:01
Rozmiar: 15.09 MB
Seedów: 0
Peerów: 20
Pobrano: 139 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Pełna wersja jednego z najlepszych programów do defragmentacji dysków (czyli optymalizowania plików w taki sposób, aby Windows miał do nich szybszy dostęp). Smart Defrag jest bezpieczny, stabilny i łatwy w użyciu.

Smart Defrag PRO 6 może nie tylko defragmentować dyski HDD, ale także zwiększać wydajność SSD. W najnowszej odsłonie udoskonalono opcję oczyszczania dysku z plików śmieci. Program pozwala defragmentować duże pliki i konsolidować wolne miejsce dzięki nowym funkcjom: Defragmentacja dużych plików i Defragmentacja wolnego miejsca. Smart Defrag PRO usprawnia działanie komputera, przyspiesza start systemu oraz działanie gier i programów. Pełna wersja pozwala na defragmentację rejestru i obszaru rozruchu. Do wszystkich funkcji mamy dostęp z głównego okna ? wystarczy wybrać zakładkę: Defragmentacja dysków , Defragmentacja obszaru rozruchu i Optymalizacja gry (usprawnia gry i programy na dyskach HDD).

Ważne funkcje:
-Bezpiecznie i automatycznie defragmentuje d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-20 23:19:06
Rozmiar: 28.18 MB
Seedów: 5
Peerów: 0
Pobrano: 188 razy

Komentarze: 0


Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera. W bazie programu znajdziemy ponad 200 tysięcy sterowników do różnych urządzeń! Istnieje również możliwość instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.

Driver Booster posiada inną przydatną opcję, przy użyciu której całkowicie i bezpiecznie odinstalujemy dowolny, zainstalowany sterownik w systemie Windows.

INF:

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Można nakładac na poprzednia wersje
instalator usunie ja automaty
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-20 20:27:39
Rozmiar: 24.64 MB
Seedów: 45
Peerów: 13
Pobrano: 127 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Driver Booster to narzędzie do aktualizacji przestarzałych sterowników w systemie Microsoft Windows. Można nim zidentyfikować przestarzałe sterowniki i pobrać najnowszą wersję. Przed zainstalowaniem nowego sterownika tworzy punkt przywracania systemu. Zwiększa wydajność komputera poprzez uaktualnianie sterowników na bieżąco.

Nieaktualne sterowniki mogą w dużym stopniu wpływać na wydajność komputera i doprowadzić nawet do awarii systemu. Driver Booster został zaprojektowany przez firmę IObit według zaawansowanych technologii skanowania i dostosowywania sterowników tak, aby uzyskać najlepszą wydajność w grach.
Program jest stabilny, bezpieczny i łatwy w użyciu.

Wersja PRO:
- Baza danych ponad 3 500 000 sterowników !
Wykryj i aktualizuj rzadkie, niedopasowane i przestarzałe sterowniki
PC za pomocą jednego kliknięcia.
- Automatyczna i bezpieczna aktualizacja sterowników !
Aktualizuj wybrane typy sterowników automatycznie podczas
bezczynności
systemu. Poprzed
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-20 18:01:47
Rozmiar: 25.80 MB
Seedów: 93
Peerów: 8
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Aktualizacja sterowników jest zazwyczaj wstępnym krokiem w celu uniknięcia awarii sprzętu, niestabilności systemu i ukrytych luk w zabezpieczeniach. Regularna aktualizacja sterowników jest również skutecznym sposobem na zwiększenie ogólnej wydajności komputera i zmaksymalizowanie wrażeń z gry. Chociaż proces ten może być ryzykowny i frustrujący, jeśli zostanie wykonany ręcznie. Driver Booster PRO został wprowadzony, aby automatycznie pobierać i aktualizować sterowniki za pomocą jednego kliknięcia. Oparty na bibliotece w chmurze Driver Booster PRO zawsze może jako pierwszy zidentyfikować przestarzałe sterowniki oraz pobrać i zaktualizować sterownik z niezrównaną szybkością. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych jest to łatwe, skuteczne i wolne od ryzyka rozwiązanie zapewniające aktualność sterowników.

Funkcja :
- Pobierz i zaktualizuj przestarzałe sterowniki jednym kliknięciem
- Zwiększ funkcjonalność sprzętu w celu uzyskania najwyższej wydajności
- Specjalis
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-15 10:07:25
Rozmiar: 67.12 MB
Seedów: 12
Peerów: 10
Pobrano: 137 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Wersja z 13.07.2020, bezpośrednie linki

Pakiet redystrybucyjny Visual C firmy Microsoft instaluje składniki środowiska wykonywania języka Visual C wymaganego do uruchamiania aplikacji opracowanych za pomocą programu Visual C. na komputerze bez zainstalowanego środowiska Visual C. 2005-2008-2008-2010-2012-2013-2019 Redystrybucyjny pakiet hybrydowy x86 dla 32-bitowych systemów operacyjnych.

Obsługiwane systemy operacyjne: 32-bitowe i 64-bitowe. W tej kompilacji, najnowsze, oficjalne 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013-2019. Ta kompilacja zawiera również wycinki MSI z poprzednich wersji pakietu redystrybucyjnego Visual C firmy Microsoft, dzięki czemu instalatorzy oprogramowania mogą instalować bez konieczności instalowania w systemie starych wersji pakietu redystrybucyjnego microsoft visual c.

Kompilacja obejmuje:

Program Microsoft Visual C++ 2005 redystrybucyjny — x86 (x64) 8.0.50727.42 False
Micr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-14 08:26:03
Rozmiar: 69.19 MB
Seedów: 55
Peerów: 2
Pobrano: 117 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

Registry Reviver to prosty w obsłudze program do optymalizacji komputera. Skanuje on wiele obszarów funkcjonowania systemu związanych z rejestrem, wyłapując usterki dotyczące odinstalowanych programów, rozszerzeń plików, bibliotek, autostartu itp., proponując automatyczną ich naprawdę. Przebiega ona szybko i skutecznie, eliminując z listy problemów aspekty, których dotyczyła. Program pozwala dodatkowo na ręczne zarządzanie autostartem, co w połączeniu z podstawową funkcjonalnością, pozwoli przyczynić się do zwiększenia ogólnej wydajności komputera i szybkości jego uruchamiania.
Aby skorzystać z programu, w pierwszym kroku konieczne jest wykonanie skanowania. Przy pierwszym uruchomieniu uruchamiane jest ono automatycznie, a przy kolejnych można to zrobić ręcznie z poziomu głównego ekranu podsumowania. Podczas tego procesu na bieżąco wyświetlane są dane liczbowe o zgromadzonych przez program problemach, z podziałem na odpowiednie kategorie. Co ciekawe, mimo dość szczeg
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2020-07-13 11:47:34
Rozmiar: 24.27 MB
Seedów: 43
Peerów: 2
Pobrano: 215 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

μTorrent Pro crack szybkie, łatwe i kompaktowe oprogramowanie klienta torrent windows. uTorrent pro jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla sieci BitTorrent.Program łączy optymalną funkcjonalność z niewielką ilością. Obsługuje pracę niezależnie od trekkerów, pozwala pobierać wiele plików naraz, ma konfigurowalną przepustowość, szybkie przywracanie przerwanych pobrań i wiele więcej.

Jeden z najlepszych uTorrent stał się wygodnym, dobrze przemyślanym, bardzo ładnym interfejsem i szybką reakcją na działania użytkownika. Obsługuje wszystkie funkcje niezbędne do pracy w sieci BitTorrent P2P.

Funkcje:
Brak reklam
Natychmiast przesyłaj strumieniowo
Wbudowany harmonogram uTorrent zarządza zadaniami;
Nowe funkcje premium
uTorrent obsługuje szyfrowanie protokołu;
Ochrona antywirusowa
uTorrent obsługuje ładowanie równoległe;
Racjonalne wykorzystanie przepustowości i pozwala na dostosowanie go;
uTorrent ma możliwość ustawienia priorytetu ruchu i dostos
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-13 00:59:17
Rozmiar: 21.71 MB
Seedów: 203
Peerów: 11
Pobrano: 420 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256. Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-10 17:38:06
Rozmiar: 47.00 MB
Seedów: 20
Peerów: 1
Pobrano: 135 razy

Komentarze: 0


NIE AKTUALIZOWAĆ PROGRAMU !!!

Powód edycji: jądro od 10.07.2020 + aktualizacja bazy danych + nowy klucz

Kerish Doctor 2019 (Repack & Portable) to uniwersalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi komputera, naprawy błędów rejestru, optymalizacji systemu i czyszczenia go z zanieczyszczeń, ochrony komputera przed wirusami, potencjalnych luk w zabezpieczeniach i kontroli ustawień zabezpieczeń.

Kluczowe cechy:

Korekta błędów rejestru i awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja prędkości systemu.
Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych.
Optymalizacja prędkości połączenia internetowego.
Zapewnia bezpieczeństwo systemu poprzez wyszukiwanie i niszczenie wirusów i innych złośliwych programów.
Czyszczenie dysków z „śmieci” cyfrowych - plików tymczasowych, które nie zostały usunięte.
Zmieniając litery dysków, poprawia wszystkie skróty, ustawienia i wpisy w rejestrze.
Wszystkie poprawki dotyczące plików są zapisywane w dzienniku poprawek, skąd można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-10 15:48:25
Rozmiar: 58.82 MB
Seedów: 52
Peerów: 1
Pobrano: 269 razy

Komentarze: 0


...( Info )...

KLUCZ WAŻNY DO 27 MAJA 2021

AVG TuneUp to rozbudowany program do optymalizacji systemów operacyjnych Windows. Aplikacja pozwala przede wszystkim usuwać niepotrzebne pliki z dysku twardym oraz czyścić z błędnych wpisów rejestr systemowy. AVG TuneUp posiada prosty w obsłudze interfejs, a cały proces optymalizacji peceta wykonamy jednym przyciskiem.

OS - Windows 10, 8, 7 32/64-bit

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Unikat87
Data dodania:
2020-07-10 11:04:43
Rozmiar: 26.77 MB
Seedów: 29
Peerów: 0
Pobrano: 163 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybó
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-07 19:38:09
Rozmiar: 61.88 MB
Seedów: 9
Peerów: 0
Pobrano: 238 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
Daemon Tools – darmowy program, umożliwiający emulację napędów, płyt DVD i CD.
rogram tworzy wirtualne dyski, w których montuje się obrazy płyt (np. .iso), które omijają również wiele zabezpieczeń (SafeDisc, SecuROM czy StarForce). Oprócz plików ISO program umożliwia uruchomienie plików obrazów typu cue/bin, iso, ccd, mds, mdx, bwt, cdi, b5t, b6t, nrg oraz pdi. Emuluje do czterech wirtualnych napędów, które także posiadają opcję startu razem z systemem operacyjnym. Zarządzanie dyskami oraz programem jest znacznie ułatwione, gdyż „zakotwicza” się w zasobniku systemowym. Jak wszystkie emulatory wirtualnych napędów może powodować, że niektóre zabezpieczenia oryginalnych gier nie będą widziały płyty, co w takim przypadku konieczne jest zazwyczaj odinstalowanie programu lub wyłączenie wirtualnych napędów na czas grania.

...( Dane Techniczne )...
Obsługiwane systemy operacyjne:
Windows 10 Anniversary [x32-x64], Windows 10 [x32-x64], Windows 8.1 [x32-x64], Windows 8 [x32
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-06 08:20:05
Rozmiar: 1.09 MB
Seedów: 50
Peerów: 15
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 0


......( Opis )...
Darmowy program służący do obsługi wirtualnych napędów. Producent firma Elaborate Bytes znana jest z aplikacji CloneCD i CloneDVD.
Aplikacja potrafi stworzyć do 8 wirtualnych napędów w systemie. W systemach Windows NT/2000/XP użytkownik do instalacji musi posiadać prawa administratora.

...( Dane Techniczne )...
Obsługiwane systemy operacyjne:
Windows NT (x32-x64), Windows XP (x32-x64), Windows Vista (x32-x64), Windows7 (x32-x64), Windows 8 (x32-x64), Windows 8.1 (x32-x64), Windows 10 (x32-x64)

...( Instalacja )...
1) Rozpakować programem WinRar
2) Włączyć plik o nazwie ''VirtualCloneDrive Portable''
3) Gotowe.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-05 13:14:07
Rozmiar: 96.11 MB
Seedów: 11
Peerów: 14
Pobrano: 443 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

DirectX – zestaw funkcji API wspomagających generowanie grafiki, dźwięku oraz innych zadań związanych zwykle z grami komputerowymi i innymi aplikacjami multimedialnymi. DirectX jest produktem firmy Microsoft dostępny tylko na platformę Windows oraz konsolę Xbox.

...( Info )...

Zestaw posiada następujące wersję:
DirectX 5
DirectX 6
DirectX 7
DirectX 8
DirectX 9
DirectX 10
DirectX 11

...( Instalacja )...

1) Wypakowujemy programem WinRar
2) Włączamy plik o nazwie ''DXSETUP''
3) Gdy pokaże się okienko instalacyjne to akceptujemy umowę i klikamy dwa razy dalej
4) Po instalacji restartujemy komputer
5) Gotowe.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-05 11:06:17
Rozmiar: 27.18 MB
Seedów: 0
Peerów: 10
Pobrano: 107 razy

Komentarze: 0


Wise Care 365 - potężny pakiet oprogramowania narzędzi systemowych wszystko w jednym do optymalizacji, konfiguracji i czyszczenia komputera. Świetne rozwiązanie do poprawy wydajności systemu. Możliwe jest utworzenie punktu odzyskiwania i pełnej kopii rejestru.

Funkcje programu:
• Czyszczenie, defragmentacja i optymalizacja rejestru Windows.
• Defragmentuj i zwolnij miejsce na dysku twardym.
• Usuwanie historii odwiedzanych stron internetowych, używanych plików itp.
• Odzyskiwanie utraconych plików.
• Możliwość ukrywania ważnych plików i folderów.
• Zapobieganie nieuprawnionemu wykorzystaniu danych osobowych.
• Zwolnij pamięć, aby poprawić wydajność gry i oprogramowania.
• Opcja „Regulacja jednym kliknięciem” w celu szybkiej optymalizacji komputera.
• Wysoka prędkość skanowania.

Funkcje Zapakuj Wise Care 365:
1. Połączona instalacja programu w jednym zestawie dystrybucyjnym lub rozpakowanie wersji przenośnej (format aplikacji przenośnej)
2. Nie wymaga rejestrac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-05 10:28:25
Rozmiar: 46.97 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0


NIE AKTUALIZOWAĆ PROGRAMU !!!

Powód edycji: Jądro od 07.03.2020 + aktualizacja bazy danych + nowy klucz + zwrócona instalacja na WinXP

Kerish Doctor 2019 (Repack & Portable) to uniwersalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi komputera, naprawy błędów rejestru, optymalizacji systemu i czyszczenia go z zanieczyszczeń, ochrony komputera przed wirusami, potencjalnych luk w zabezpieczeniach i kontroli ustawień zabezpieczeń.

Kluczowe cechy:

Korekta błędów rejestru i awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja prędkości systemu.
Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych.
Optymalizacja prędkości połączenia internetowego.
Zapewnia bezpieczeństwo systemu poprzez wyszukiwanie i niszczenie wirusów i innych złośliwych programów.
Czyszczenie dysków z „śmieci” cyfrowych - plików tymczasowych, które nie zostały usunięte.
Zmieniając litery dysków, poprawia wszystkie skróty, ustawienia i wpisy w rejestrze.
Wszystkie poprawki dotyczące plików są zapisywane w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-04 23:43:41
Rozmiar: 3.17 MB
Seedów: 33
Peerów: 83
Pobrano: 215 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...
CPU-Z – darmowa aplikacja dla Microsoft Windows i Android, która identyfikuje procesor, pamięć RAM, chipset płyty głównej zainstalowane w komputerze, z którego został uruchomiony CPU-Z. Zebrane informacje przedstawia w pojedynczym oknie.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-04 20:14:41
Rozmiar: 44.66 MB
Seedów: 18
Peerów: 2
Pobrano: 245 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

µTorrent – darmowy klient sieci BitTorrent na systemy Microsoft Windows, Linux oraz OS X (beta). Klient jest rozwijany w firmie BitTorrent.

Autorami programu są Ludvig Strigeus i Serge Paquet. Unikalną cechą programu jest minimalny rozmiar pliku wykonywalnego (zaledwie 320 KB) i brak konieczności instalacji (w przypadku starszych wersji). Nazwa programu jest często skracana do µT, uTorrent lub uT. µTorrent został napisany w C++. Jest całkowicie darmowy, ale posiada zamknięte źródło.

...( Instalacja )...

1) Rozpakowywujemy programem WinRar i wchodzimy do folderu.
2) Otwieramy plik o nazwie ''uTorrent Professional''
3) Instalujemy i uruchamiamy
4) Gotowe.
...( Info )...
WAŻNA UWAGA!!!
Jeśli program nie chciałby się uruchomić to wtedy wchodzimy do folderu ''freeplayer'' i otwieramy plik ''uTorrent Professional''.

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-02 09:18:16

Komentarze: 2

Movavi Video Converter Premium to prosty i bardzo wygodny w obsłudze konwerter plików wideo. Konwertuje ponad 170 różnych formatów (AVI, MP4, MOV, FLV, MTS, MKV itd), wliczając również Flash video, DVD oraz filmy w formacie Ultra HD 4K. W odróżnieniu od standardowej wersji, znajdziemy tu dodatkowe funkcje do edycji filmów, wsparcie formatu X.265.

Narzędzie nagrywa video na DVD, dostosowuje jakość wideo, wyodrębnia ścieżkę dźwiękową. Charakteryzuje się wysoką optymalizacją pod kątem procesorów wielordzeniowych oraz NVIDIA CUDA. Konwertowanie obrazu odbywa się za pomocą nowoczesnego mechanizmu SuperSpeed. Proces ten usprawniają dodatkowo profile, które pozwolą na konwersję do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne w tym konsole, iPad, iPhone, PSP czy smartfony z systemem Android.

Movavi Video Converter pozwala też konwertować wiele plików w jednakowym czasie (w trybie masowym) i wydzielać ścieżki audio z plików wideo.

inf:

Wylaczyc antywirusa na czas instalacji
Dw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-07-02 09:15:27

Komentarze: 2

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-07-01 10:13:14
Rozmiar: 19.90 MB
Seedów: 119
Peerów: 1
Pobrano: 211 razy

Komentarze: 0


IObit Driver Booster Professional (Repack & Portable) to dobrze znany program do wyszukiwania, pobierania i aktualizowania sterowników oraz niezbędnych komponentów do gier.
Po przeskanowaniu systemu narzędzie wskaże użytkownikom sterowniki lub komponenty systemu zalecane do aktualizacji (w tym celu wykorzystuje własną, dość obszerną bazę danych).
Aby zabezpieczyć procedurę aktualizacji, pomoże kopia zapasowa starych sterowników i możliwość utworzenia punktu przywracania systemu.
Warto zwrócić uwagę na łatwość obsługi, a także atrakcyjny i przemyślany interfejs użytkownika.

Funkcje przepakowania IObit Driver Booster Professional :
1. Instalacja programu w jednym zestawie dystrybucyjnym lub rozpakowanie wersji przenośnej (format aplikacji mobilnej)
2. Nie wymaga rejestracji (łata pawel97)
3. Usunięto reklamy i moduły reklamowe oraz inne „śmieci”, które pozwalają programowi żyć
4. Wielojęzyczny interfejs (w tym polski)
5. Odbiera plik ustawień Config.ini użytkownika (jeśli znaj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-06-29 16:11:32
Rozmiar: 4.73 MB
Seedów: 141
Peerów: 64
Pobrano: 195 razy

Komentarze: 0


Driver Easy Professional - program służy do wyszukiwania i łatwej instalacji sterowników urządzeń audio, urządzeń Bluetooth, płyt głównych, kart sieciowych i Ethernet, modemów, Wi-Fi, procesorów, kart graficznych, skanerów, drukarek, urządzeń USB, napędów CD / DVD-ROM i inny sprzęt komputerowy. Program jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych użytkowników komputerów PC, jak i początkujących. Driver Easy pozwala wyszukiwać i instalować lub aktualizować sterowniki jednym kliknięciem, a także naprawiać problemy ze sterownikami, jeśli mają (lub z ich powodu) błędy lub awarie.
W porównaniu z podobnymi programami Driver Easy dokładniej określa zainstalowane urządzenia i znajduje dokładnie te sterowniki, które są naprawdę potrzebne lub wymagają aktualizacji.

Kluczowe cechy Driver Easy Professional :
- skanowanie komputera jednym kliknięciem
- pobierz i zainstaluj sterowniki jednym kliknięciem (lub selektywnie)
- automatyczne tworzenie punktu przywracania systemu przed instalacją ster
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-06-29 14:20:04
Rozmiar: 20.65 MB
Seedów: 0
Peerów: 11
Pobrano: 87 razy

Komentarze: 0


Obit Smart Defrag to oprogramowanie do defragmentacji dysków twardych. Aplikacja może posłużyć również jako narzędzie do defragmentacji gier i zainstalowanych aplikacji.

Przed rozpoczęciem procesu defragmentacji należy dokonać analizy, która pozwala ocenić ilość plików rozrzuconych na dysku twardym. Defragmentacja to operacje układające pliki na dysku komputerowym tak, aby system miał do nich szybszy dostęp. Zaleca się cykliczne korzystanie z narzędzia w celu zachowania odpowiedniej wydajności systemu. Poprawnie przeprowadzona operacja skutkuje nie tylko zwiększeniem wydajności systemu, ale również przyczynia się do zmniejszenia zużycia dysku twardego oraz minimalizuje ryzyko powstania błędów systemowych.
Program Smart Defrag obsługuje zarówno dyski twarde HDD, jak i również SSD (Solid State Drive).

inf:

Wylacz antywira na czas instalacji
Odinstaluj starsza wersje
licencja nie wygasa
nie aktualizowac
haslo feniks
wypakowujecie najnowszym winrarem

Kategoria:
defragmen
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-06-28 21:15:12
Rozmiar: 61.57 MB
Seedów: 48
Peerów: 0
Pobrano: 76 razy

Komentarze: 1


Icecream Video Editor to proste w obsłudze oprogramowanie do edycji plików wideo.Aplikacja umożliwia edycję i tworzenie nowych materiałów wideo z różnych, dostępnych filmów oraz zdjęć. Oprócz tego, możemy przycinać zbędne fragmenty filmu, dodawać przejścia i dźwięk w tle, adnotacje i stosować efekty wizualne. Niemal wszystkie czynności wykonujemy na osi czasu, która jest niezwykle prosta w obsłudze.

inf:

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
hasło feniks
wypakować najnowszym winrarem

Producent:

IceCream Apps
https://icecreamapps.com

System:
Windows:/7/8.1/10 <---testowane

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-06-28 09:27:56
Rozmiar: 2.20 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 81 razy

Komentarze: 0


JCleaner to potężny, ale bezpieczny program do czyszczenia rejestru, niepotrzebnych plików, list historii i nie tylko.
Program od twórcy popularnego narzędzia rejestru Vit Registry Fix. Posiada również szereg dodatkowych funkcji.

Kluczowe cechy programu:
• Szukaj błędów rejestru: mocny, szybki i bezpieczny
• Wyszukaj i usuń niepotrzebne pliki
• Wyszukaj i usuń listy historii
• Optymalizacja plików rejestru
• Zarządzanie uruchamianiem systemu Windows
• Odinstaluj aplikacje
• Narzędzie wyszukiwania rejestru
• Zarządzanie kluczami ustawień oprogramowania
• Funkcja „Wyszukaj i usuń jednym kliknięciem”
• Bezpieczeństwo: kopia zapasowa
• Wygoda: szybkie wyszukiwanie listy, sortowanie
• Elastyczne ustawienia programu
• Kompaktowe rozmiary programów
• Obsługa wielu języków
• Praca w 32-bitowym i 64-bitowym systemie operacyjnym.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-06-27 13:13:52
Rozmiar: 46.90 MB
Seedów: 52
Peerów: 66
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 0


NIE AKTUALIZOWAĆ PROGRAMU !!!


Kerish Doctor 2019 (Repack & Portable) to uniwersalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi komputera, naprawy błędów rejestru, optymalizacji systemu i czyszczenia go z zanieczyszczeń, ochrony komputera przed wirusami, potencjalnych luk w zabezpieczeniach i kontroli ustawień zabezpieczeń.

Kluczowe cechy:

Korekta błędów rejestru i awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja prędkości systemu.
Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych.
Optymalizacja prędkości połączenia internetowego.
Zapewnia bezpieczeństwo systemu poprzez wyszukiwanie i niszczenie wirusów i innych złośliwych programów.
Czyszczenie dysków z „śmieci” cyfrowych - plików tymczasowych, które nie zostały usunięte.
Zmieniając litery dysków, poprawia wszystkie skróty, ustawienia i wpisy w rejestrze.
Wszystkie poprawki dotyczące plików są zapisywane w dzienniku poprawek, skąd można je przywrócić.
Komputerowa kontrola temperatury.
Usuwanie przestarzałej
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-06-23 20:08:28
Rozmiar: 17.46 MB
Seedów: 12
Peerów: 0
Pobrano: 182 razy

Komentarze: 0


CCleaner - być może narzędzie numer 1 na świecie do czyszczenia systemu z tymczasowych i nieaktualnych informacji. Pozwala wybrać kilkadziesiąt pozycji do analizy i czyszczenia, sprawdzić integralność rejestru. Zawiera moduły do ​​usuwania programów, uruchamiania, dodatków do przeglądarki, analizowania zawartości dysków (według rozmiaru jednego lub drugiego pliku), wyszukiwania duplikatów, a także usuwania dysków w celu trwałego usunięcia informacji. Istnieją listy wyjątków i inkluzji. W najnowszych wersjach dodali tryb śledzenia dla systemu i przeglądarek. Narzędzie CCEnhancer uzupełnia całe to piękno, które obejmuje obsługę czyszczenia setek różnych programów. Co dziwne, przy całej masie możliwości, w przeciwieństwie do swoich odpowiedników, program stał się absolutnie bezpieczny dla systemu.

Informacje ogólne:

Typ: instalacja, rozpakowywanie przenośne
Języki: rosyjski, angielski, wielojęzyczny
Aktywacja: klucz + branding.dll
Dodatkowo: CCEnhancer, blok telemetrii

Obsług
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-06-23 15:50:29
Rozmiar: 25.81 MB
Seedów: 21
Peerów: 1
Pobrano: 326 razy

Komentarze: 7


CCleaner umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.

inf:

wyłacz antywira na czas instalacji
Wył. internet
dla X32 I x64 bit
Nie aktualizować programu
W paczce trzy wersje w jednym exe-Professional,Business,Technician
URUCHOM INSTALATOR I WYBIERZ WERSJE JAKA CHCESZ -BUSINESS,TECHNICIAN LUB PRO.
Dostępne menu ppm na koszu z ikonka
haslo feniks
do wypakowania użyj najnowszego winrara

Różnice wersj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-06-20 19:06:23
Rozmiar: 52.93 MB
Seedów: 33
Peerów: 0
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 0


AVS Audio Converter to aplikacja służąca do konwersji plików multimedialnych w systemie operacyjnym Windows. Program obsługuje między innymi takie formaty audio jak MP3, WAV, OGG, MP2, M4A, AAC i wiele innych. AVS Audio Converter obsługuje procesory wielordzeniowe, co ma znaczący wpływ na szybkość konwersji.

Program AVS Audio Converter oferuje też możliwość przycinania lub dodawania dodatkowych efektów specjalnych, a także pozwala na edycję tagów w plikach MP3. Możemy też dzielić pliki na rozdziały i dodawać zakładki. Oprócz tego należy pamiętać o ustawieniu jakości konwertowania plików multimedialnych. Program ten idealnie nadaje się również do przygotowywania plików dźwiękowych dla urządzeń przenośnych iPod lub iPhone. Aplikacja dostępna jest też w polskiej wersji językowej.

inf

Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Nie aktualizować!!!
hasło (feniks)
wypakować najnowszym winrarem

Producent:

Online Media Technologies Ltd.
https://www.avs4you.com/index.aspx?SRC=InProd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-06-19 10:19:41
Rozmiar: 30.39 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 137 razy

Komentarze: 0


AusLogics BoostSpeed to kompleksowe oprogramowanie do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu BoostSpeed zwiększymy wolną przestrzeń na dysku twardym i poprawimy stabilność systemy operacyjnego. Oczyścimy rejestr systemowy, zdefragmentujemy i usuniemy śmieci z zamontowanego dysku twardego, zoptymalizujemy pamięć operacyjną, a także przyśpieszymy uruchamianie zainstalowanych usług i aplikacji.

Oprócz tego, zoptymalizujemy połączenie internetowe, zabezpieczymy komputer podczas przeglądania stron internetowych (zablokujemy reklamy, bannery i wszelkie wyskakujące okna typu pop-ups). Istnieje też możliwość doinstalowania niewielkiej aplikacji - Kaspersky Security Scan, która wykryje i usunie złośliwe oprogramowania (malware).

BoostSpeed oferuje też dostęp specjalnego narzędzia – Auslogics Uninstall Manager, za pomocą którego wyłączymy / włączymy usługi systemowe oraz usuniemy zainstalowane aplikacje i aktualizacje systemowe.

inf:

Wyłącz antywirusa n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomasz62
Data dodania:
2020-06-15 12:14:23
Rozmiar: 46.90 MB
Seedów: 111
Peerów: 26
Pobrano: 195 razy

Komentarze: 0


Kerish Doctor - kompleksowe rozwiązanie do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, czyszczenia cyfrowych „śmieci”,
ulepszenia wydajności, ochrona przed zagrożeniami i podatnościami, a także pełna kontrola systemu Windows.

Program oferuje dwa tryby działania. W czasie rzeczywistym Kerish Doctor w tle chroni system i
automatycznie koryguje błędy automatycznie, wyświetla powiadomienia o wykonanej pracy. Program uruchamia się po uruchomieniu systemu Windows.

Kluczowe cechy Kerish Doctor:

Remont
- Zapobiegaj awariom systemu Windows w czasie rzeczywistym
- Napraw błędy rejestru
- Komputerowa kontrola temperatury

Czyszczenie
- Czyszczenie cyfrowych „śmieci”
- Usuń przestarzałą pamięć podręczną aplikacji
- Wyczyść nieprawidłowe sekcje i skróty

Optymalizacja
- Przyspieszenie aplikacji do gier
- Optymalizacja ustawień Windows i usług systemowych
- Optymalizacja prędkości
połączenia internetowe

Ochrona
- Zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem
- Eliminacja
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | 151 - 200 | ... | 1851 - 1900 | 1901 - 1950 | 1951 - 1988
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE