Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,553
45
12
135,102
87
29
10,506
0
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1751 - 1800 | 1801 - 1850 | 1851 - 1900 | 1901 - 1950 | 1951 - 1988
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Narzędziowe (1988),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-24 02:12:10
Rozmiar: 17.23 MB
Seedów: 24
Peerów: 0
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0


"Blue-Cloner to rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na nośnikach Blu-Ray. Pozwala na kopiowanie danych na płyty Blu-Ray, DVD, AVCHD lub na dysk twardy komputera.

Opisywany program umożliwia konwertowanie plików zapisanych na płycie Blu-Ray do formatu DVD-5/9, folderów, obrazów ISO, a także – rzecz jasna – umożliwia stworzenie kopii 1:1 dowolnego nośnika. Wszystko oczywiście bez utraty jakości. Dodatkowo pliki dostępne na dysku twardym komputera możemy nagrać na dowolny nośnik Blu-Ray, o ile rzecz jasna posiadamy odpowiedni napęd.

Blue-Cloner zawiera dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy i zaawansowany. Pierwszy adresowany jest do użytkowników, którzy chcą skopiować płytę za pomocą jednego kliknięcia, natomiast drugi wyposażono w szereg zaawansowanych opcji – oczywiście w tym przypadku operacja trwa znacznie dłużej, bowiem trzeba poświęcić czas na skonfigurowanie rozmaitych ustawień.

Warto dodać, że przy kopiowaniu filmu Blu-Ray za pomo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-24 02:09:46
Rozmiar: 13.43 MB
Seedów: 42
Peerów: 0
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


"AnyDVD & AnyDVD HD to użyteczne narzędzie, które działając w czasie rzeczywistym usuwa wszelakiego rodzaju zabezpieczenia stosowane na płytach DVD, HD-DVD, Blu-Ray oraz Audio-CD.

Program potrafi ominąć niemalże wszystkie najpopularniejsze rodzaje zabezpieczeń oraz kodów regionu, jakie spotykać można na płytach z filmami. Takie rozwiązanie poza możliwością swobodnego kopiowania zawartości nośnika i tworzenia z niej kopii zapasowych (np. obrazów ISO) z poziomu dowolnego narzędzia do tego przeznaczonego, umożliwia także odtwarzanie multimediów na urządzeniach, które nie spełniają wymagań narzucanych w specyfikacji wspomnianych zabezpieczeń. Mowa tutaj m.in. o zabezpieczeniu HDCP, które uniemożliwia oglądanie filmów w jakości FullHD na starszych modelach monitorów i kart graficznych. Narzędzie umożliwi użytkownikowi również odtworzenie materiału wideo w 3D na standardowym monitorze 2D.

AnyDVD & AnyDVD HD doskonale radzi sobie z omijaniem kodów regionu RPC oraz systemów szyfrowan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2017-02-18 17:10:23
Rozmiar: 39.37 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 257 razy

Komentarze: 2


wstawiam ponownie bo podobno nie dzialal na 32 bit

Kerish Doctor – narzędzie do konserwacji systemu operacyjnego Windows. Oferuje najnowsze funkcje do zapobiegania awarii systemu i naprawiania błędów w rejestrze systemowym w czasie rzeczywistym. Interfejs programu składa się z klasycznego trybu, za pomocą którego użytkownicy mogą ręcznie dostosowywać ustawienia narzędzi i funkcji w programie lub z trybu pracującego w czasie rzeczywistym – rekomendowanego przez producenta, który przeznaczony jest dla początkujących użytkowników.
W programie znajdziemy listę komponentów, które umożliwiają wyszukiwanie i usuwanie błędów w systemie, usuwanie zduplikowanych plików, a także zwiększają wydajność systemu pod kątem gier komputerowych. Oprócz tego komponenty służą do zarządzania i kontrolowania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi z systemem oraz zabezpieczające komputer przed różnymi niebezpieczeństwami w sieci.
Kerish Doctor oferuje też narzędzia do optymalizacji połączenia internetowego
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2017-02-17 09:00:42
Rozmiar: 12.33 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 133 razy

Komentarze: 0


jv16 PowerTools daje użytkownikowi kompleksową kontrolę nad komputerem. Aplikacja posiada moduły służące do monitorowania, czyszczenia i kontrolowania rejestru, połączenia z Internetem oraz plików systemowych.

Program potrafi masowo zmieniać nazwy plików oraz nadawać im atrybuty. Kolejna interesująca funkcja to wyszukiwanie zdublowanych plików oraz szyfrowanie ich za pomocą metod: Rijndeal, Skipjack, Twofish, Blowfish, Square.

Dzięki jv16 PowerTools mamy kontrolę nad aplikacjami uruchamianymi razem ze startem systemu, możemy usuwać uszkodzone wpisy z rejestru oraz odinstalowywać programy. Przy zarządzania połączeniem internetowym mamy dostęp do zdalnego zarządzania komputerem, wysyłania wiadomości oraz wyłączania i resetowania komputera.


inf:
ANTYWIRUSY ITD STOP!!!!

Producent:
Macecraft Software
http://macecraft.com/

Windows:/7/8.1

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-15 15:59:03
Rozmiar: 24.35 MB
Seedów: 26
Peerów: 0
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 1


"Wondershare Data Recovery to nieskomplikowane i szybkie w działaniu narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych i partycji. Z jego pomocą sprawnie przywrócimy pliki w ponad 500 formatach, usunięte w różnych okolicznościach z standardowych dysków twardych, a także dysków USB, smartfonów, przenośnych odtwarzaczy multimedialnych oraz innych urządzeń pamięci masowej.

Praca z programem odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces odzyskiwania danych. Na poszczególnych etapach jego działania definiujemy typ plików, które chcemy przywrócić (grafika, pliki audio i wideo, różnego rodzaju dokumenty, wiadomości e-mail oraz wszystkie możliwe rodzaje danych) i lokalizacje, w której mogły się one znajdować (jeśli nie pamiętamy skorzystać można z opcji analizy całej zawartości dysku). Nie zabrakło także funkcji wyszukiwania zagubionych partycji.

Wondershare Data Recovery poza standardowym metodą analizy oferuje dodatkowo 2 znac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-15 03:30:56
Rozmiar: 8.31 MB
Seedów: 11
Peerów: 2
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2017-02-14 23:34:26
Rozmiar: 11.94 MB
Seedów: 18
Peerów: 0
Pobrano: 195 razy

Komentarze: 1


CCleaner umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.


inf.
wył antywira {jak zawsze trojan} twoja wola -nie instaluj jeśli nie pasuje i nie zawracaj d.
dla X32 I x64 bit
Cicha instalacja-trzy w jednym -Professional,Business,Technician Edition
Wył. internet
URUCHOM INSTALATOR I WYBIERZ WERSJE JAKA CHCESZ -BUSINESS,TECHNICIAN LUB PRO.

Dostępne menu ppm na koszu z ikonka
hało-mój nick

Producent:
P
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-14 14:36:31
Rozmiar: 40.85 MB
Seedów: 27
Peerów: 2
Pobrano: 212 razy

Komentarze: 6


"Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego programu służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2017-02-14 11:36:13
Rozmiar: 8.44 MB
Seedów: 29
Peerów: 0
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 1


RegClean Pro jest aplikacją, za pomocą której dokładnie przeskanujemy, wyczyścimy i zoptymalizujemy rejestr systemowy. Dzięki niej uzyskamy większą wydajność systemu oraz przyśpieszymy pracę całego komputera. Oprócz tego znajdziemy w nim dwie inne funkcje do przeprowadzania defragmentacji rejestru systemowego i tworzenia jego kopii zapasowej, w celu późniejszego przywrócenia w razie zaistniałych problemów.

Przeprowadzanie defragmentacji rejestru przyniesie nam same korzyści w postaci szybszego działania całego systemu operacyjnego. Natomiast przed skanowaniem rejestru systemowego możemy wybrać odpowiednią dla nas kategorię. Pierwsza kategoria sprawdza błędy mające wpływ na wszystkie profile użytkowników. Drugi skanuje błędy, które wpływając na bieżacy profil użytkownika. Trzeci zaś sprawdza błędy w komponentach COM i ActiveX. Za pomocą ostatniej kategorii, sprawdzimy błędy w sekcji uruchamiania i odinstalowywania poszczególnych aplikacji.

Program RegClean Pro dostępny jest w for
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-14 02:05:42
Rozmiar: 31.68 MB
Seedów: 10
Peerów: 0
Pobrano: 82 razy

Komentarze: 0


"HDClone Enterprise Edition tworzy fizyczne lub logiczne kopie obrazów dysków i innych magazynów danych. Jest to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych oprogramowania czy systemu operacyjnego. Specjalny tryb SafeRescue czyni ten program niezastąpionym narzędziem do ochrony dysków i innych napędów. Program jest niezależny od schematu partycji, systemu plików czy systemu operacyjnego. Współpracuje także z formatami, które standardowo nie są obsługiwane.

Najważniejsze funkcje programu HDClone Enterprise Edition:

Zaawansowane formaty - możliwość wyboru różnych rozmiarów sektorów (512, 512e, 1Kn, and 4Kn), tworzenia klonów i obrazów plików pomiędzy dyskami z różnymi formatami sektorów i automatyczna konwersja systemów plików NTFS i FAT
Wybór partycji - HDClone umożliwia wybór jednej lub więcej partycji dysku, która może być przeniesiona bez kopiowania wszystkich partycji. To zaoszczędza miejsce na dysku docelowym.
Autouruchamianie - program może być uruchamiany z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2017-02-13 15:44:43
Rozmiar: 7.81 MB
Seedów: 18
Peerów: 7
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 2


R-Wipe & Clean to oferujące olbrzymie możliwości oprogramowanie do oczyszczania dysku ze zbędnych plików oraz danych o naszej aktywności na komputerze. Pozwala ono kompleksowo chronić prywatność użytkownika, jak również odzyskiwać wolną przestrzeń dyskową.

Narzędzie wyposażone zostało w pokaźny zestaw funkcji, umożliwiających trwałe usunięcie INFOrmacji o aktywności użytkownika w trybie offline i online, obejmujących m.in. dane tymczasowe przeglądarek internetowych, historię przeglądanych stron, ciasteczka, INFOrmacje wykorzystywane przez mechanizm autouzupełniania formularzy, hasła, pliki wymiany, listy ostatnio otwieranych dokumentów i aplikacji, a także ślady z ponad 300 najpopularniejszych programów użytkowych. Zalety korzystania z narzędzia to poza ochroną prywatności także możliwość odzyskania sporych partii wolnej przestrzeni na dysku oraz wzrost wydajności systemu operacyjnego.

W celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa R-Wipe & Clean pozwala na wykorzystanie zaa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-13 05:41:25
Rozmiar: 5.92 MB
Seedów: 21
Peerów: 0
Pobrano: 97 razy

Komentarze: 0


"WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron internetowych oraz folder zawi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-12 21:56:56
Rozmiar: 6.74 MB
Seedów: 14
Peerów: 0
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


"Tag&Rename to rozbudowane narzędzie do modyfikacji tagów w plikach dźwiękowych. Aplikacja umożliwia zmianę nazw i tagów wielu plików jednocześnie. Tag&Rename posiada wsparcie dla mp3 - ID3v1.1, ID3v2.3, ID3v2.2; mpc, mp+, monkey's audio, wav pack, optim frog, true audio - APE tags, APEv2 tags; Windows Media (wma, asf i wmv files); ogg, flac, speex; Apple iTunes aac (m4a, m4p i m4b) oraz mp4; wav – ID3v2.3.

Oprócz zarządzania tagami program umożliwia również zarządzanie zbiorami muzyki. W prosty sposób można zapisać listę utworów do jednego z formatów (CSV, XML, HTML, TXT) lub stworzyć z nich playlistę w formacie m3u."

homepage: http://www.softpointer.com/tr.htm

virustotal: https://www.virustotal.com/pl/file/a12a7e2e1c6ffa8a7881376eebd88af722974e70d36ad467f136b689a4888afb/analysis/1486932282/

Screeny:

http://files.tinypic.pl/i/00869/lw942xf4e4ul.png

http://files.tinypic.pl/i/00869/s4elpu2xplos.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Bobislaw
Data dodania:
2017-02-12 19:28:22
Rozmiar: 9.21 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 347 razy

Komentarze: 2


...( Info )...
WinRAR - WERSJA PL
instalator 32 i 64 bit
pełna wersja WinRAR-a (Aktywowany by Hirania)

System operacyjny: MS Windows, Linux - również (Wine)

...( Opis )...
WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-12 05:23:50
Rozmiar: 114.22 MB
Seedów: 0
Peerów: 4
Pobrano: 160 razy

Komentarze: 0


"PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.

Najważniejsze funkcje programu PDF-XChange Editor Plus:

- Podgląd - szybki podgląd dokumentów PDF, narzędzia do pomiaru odległości, eksport pojedynczych stron lub całych dokumentów, wyodrębnianie tekstu z plików PDF, przywracanie ostatnio otwartych plików, wypełnianie i wysyłanie f
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-11 12:28:05
Rozmiar: 8.75 MB
Seedów: 14
Peerów: 0
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0


Wydajne i kompletne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych komputerów i serwerów. Odzyskiwanie po awarii (obraz dysku z przywróceniem na innym sprzęcie), tworzenie kopii zapasowych na serwerach NAS, tworzenie kopii zapasowych online na serwerach FTP i w chmurze, tworzenie kopii zapasowych witryn internetowych, tworzenie kopii zapasowych plików otwartych (Volume Shadow Copy), tworzenie kopii zapasowych na taśmach, z uwzględnieniem wszystkich funkcji."

homepage: http://www.iperiusbackup.com/iperius-backup-full.aspx

virustotal: https://www.virustotal.com/pl/file/84d7e1ab4d9436395f002b0c8af6fb470953df45a250018916bd06080815da5a/analysis/1486812067/

Screeny:

http://pics.tinypic.pl/i/00869/kwv5pfoj60w3.png

http://pics.tinypic.pl/i/00869/tyeqx1alkh67.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-10 08:08:25
Rozmiar: 35.35 MB
Seedów: 35
Peerów: 18
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


RollBack Rx to w pełni funkcjonalne narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. Aplikacja działa niezależnie od systemowego mechanizmu Przywracania Systemu, co pozwala na większą swobodę w zarządzaniu zadaniami backupu. Kolejne zalety programu to: niskie zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową, szybkie działanie i niemal nieograniczona liczba punktów kontrolnych (maksymalnie 60 tysięcy). Narzędzie znakomicie sprawdzi się w eliminowaniu awarii i przywracaniu komputera do sprawności po atakach malware.

Aplikacja została wyposażona w nowoczesny i przyjazny interfejs użytkownika, z którego obsługą poradzą sobie nawet początkujący odbiorcy. Program udostępnia skróty do najczęściej używanych funkcji, takich jak: przywracanie systemu, tworzenie migawek, przeglądanie zawartości punktów kontrolnych oraz odzyskiwanie wybranych plików. Ważną funkcją RollBack Rx jest możliwość zarządzania kopią Baseline (utworzoną podczas instalacji programu). Odpowiada ona za przechowywanie domyśln
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-10 02:28:25
Rozmiar: 6.43 MB
Seedów: 9
Peerów: 7
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


"Drive SnapShot to niewielkie narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całych partycji. Jego ogromnym atutem jest fakt, iż potrafi pracować z dyskami, które są obecnie używane lub na których zainstalowany jest system operacyjny.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje całkiem spore możliwości. Z jego pomocą stworzymy kopie zapasową w postaci jednego pliku, zawierającego wszystkie dane ze wskazanego dysku - łącznie z ustawieniami systemu, rejestrem Windows itp. Rozwiązania zastosowane w Drive SnapShot dają możliwość tworzenia backupów na komputerach, które muszą pracować 24 godziny na dobę, np. serwerach. Co ważne, tworzone w ten sposób kopie są spójne i w pełni odzwierciedlają zawartość dysku, na którym aktualnie pracuje system.

Program z powodzeniem sprawdza się również z zastosowaniach domowych. Pozwala on nie tyle tworzyć kopie zapasowe partycji, na których przechowywane są ważne dane, co również tworzyć obraz partycji z świeżo zainstalowanym systemem. Ostatni s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-10 01:29:42
Rozmiar: 36.90 MB
Seedów: 17
Peerów: 5
Pobrano: 53 razy

Komentarze: 0


Program przeznaczony do odzyskiwania skasowanych danych z systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5. R-Undelete powstał na bazie doświadczeń i możliwości programu R-Studio co czyni go produktem wysokiej jakości.

R-Undelete to prosty w obsłudze soft zintegrowany z Exploratorem Windows o zaawansowanych możliwościach odzyskiwania skasowanych danych.

R-Undelete umożliwia:

Odzyskanie skasowanych plików po opróżnieniu kosza Windows,

Odzyskanie plików uszkodzonych po ataku wirusa komputerowego lub awarii zasilania,

Odzyskanie danych z dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors).

Możliwości programu:

Duża wydajność i szybkość algorytmów działania (IntelligentScan),
Odzyskiwanie skasowanych danych ze wszystkich typów nośników,
Pełna kompatybilność z wszelkimi rodzajami plików: graficznymi, tekstowymi, muzycznymi, video etc.

W przypadku uszkodzonych sektorów R-Undelete może w pierwszej kolejności skopiować partycję lub uszkodzony obsz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-09 17:05:31
Rozmiar: 39.61 MB
Seedów: 23
Peerów: 1
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0


Program przeznaczony do odzyskiwania skasowanych danych z systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5. R-Undelete powstał na bazie doświadczeń i możliwości programu R-Studio co czyni go produktem wysokiej jakości.

R-Undelete to prosty w obsłudze soft zintegrowany z Exploratorem Windows o zaawansowanych możliwościach odzyskiwania skasowanych danych.

R-Undelete umożliwia:

Odzyskanie skasowanych plików po opróżnieniu kosza Windows,

Odzyskanie plików uszkodzonych po ataku wirusa komputerowego lub awarii zasilania,

Odzyskanie danych z dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors).

Możliwości programu:

Duża wydajność i szybkość algorytmów działania (IntelligentScan),
Odzyskiwanie skasowanych danych ze wszystkich typów nośników,
Pełna kompatybilność z wszelkimi rodzajami plików: graficznymi, tekstowymi, muzycznymi, video etc.

W przypadku uszkodzonych sektorów R-Undelete może w pierwszej kolejności skopiować partycję lub uszkodzony obsz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-09 02:21:10
Rozmiar: 15.38 MB
Seedów: 15
Peerów: 8
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


Program do odzyskiwania danych z kart SD, dysków zewnętrznych, kamer cyfrowych, odtwarzaczy MP3, pamięci USB.

Szczególowe informacje dostepne na stronie producenta.

homepage: http://7thshare.com/card-data-recovery

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00868/wgyhy2y618f2.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-08 14:52:24
Rozmiar: 4.56 MB
Seedów: 25
Peerów: 17
Pobrano: 82 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja małego, prostego i łatwego w użyciu programu do defragmentacji dysków twardych stworzony przez twórców popularnych aplikacji CCleaner czy Recuva. Program umożliwia w szybki i w prosty sposób zrobić porządek z plikami na naszym dysku, co pozwala podnieść wydajność dysku twardego.

Interfejs programu jest bardzo lekki i przejrzysty, a dodatkowym plusem jest polska wersja językowa, która została wbudowana w program. Po uruchomieniu programu w górnym oknie zostanie wyświetlona lista dysków dostępnych do defragmentacji wśród nich również zostaną przedstawione dyski przenośne. Dodatkowo zostaniemy poinformowani o rodzaju dysku i systemie plików, pojemności, zajętym i wolnym miejscu oraz poziomie fragmentacji.

Do wyboru mamy defragmentacje zwykłą i szybką oraz analizę i benchmark dysku. Analiza dysku dostarczy nam informacji o ilości i wadze pofragmentowanych plików, wszystkich fragmentów, fragmentacji w procentach oraz prędkości odczytu dysku. Natomiast benchmark d
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-08 05:43:04
Rozmiar: 4.18 MB
Seedów: 82
Peerów: 11
Pobrano: 88 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-08 05:24:34
Rozmiar: 5.01 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 302 razy

Komentarze: 0


'Komercyjna wersja programu do odzyskiwania danych z nośników i urządzeń różnego typu – dysków HDD, dysków SSD i dysków zewnętrznych, pendrive’ów, kart pamięci, urządzeń z pamięcią Flash (smartfonów, tabletów, odtwarzaczy MP3/MP4, aparatów czy kamer cyfrowych), a także płyt CD/DVD. Przy pomocy Recuva można odzyskać dane utracone na skutek wykasowania ich przez użytkownika (omyłkowego lub celowego), infekcji złośliwym oprogramowaniem, awarii dysku itd. Program odzyskuje pliki także z nośników sformatowanych czy . mających uszkodzoną tablicę partycji. Narzędzie zostało stworzone przez twórców popularnego CCleanera.

Intuicyjny kreator odzyskiwania pojawi się tuż po pierwszym starcie Recuvy, a także przy kolejnych jej uruchomieniach, jeżeli tego sobie będzie życzył użytkownik. W kreatorze można zdecydować się na wyszukiwanie i odzyskiwanie tylko określonych typów plików z wybranej lokacji. Typy plików to: wszystkie typy, obrazy, pliki audio/wideo, dokumenty (w tym kopie zapasowe dokum
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-07 21:50:14
Rozmiar: 21.49 MB
Seedów: 0
Peerów: 5
Pobrano: 208 razy

Komentarze: 0


"DLL Suite to zaawansowane narzędzie do naprawiania błędów w plikach systemowych. Za pomocą aplikacji możemy wyszukiwać i usuwać błędy plikach DLL (znajdujących się na dysku twardym), a także pobierać niezbędne pliki dla systemu operacyjnego, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub zostały wykasowane w wyniku awarii komputera.

Program DLL Suite składa się z trzech rozbudowanych elementów. Z pulpitu nawigacyjnego służącego do automatycznego rozwiązywania problemów z plikami DLL, narzędzia do pobierania plików DLL (bezpłatnie) oraz z wbudowanej biblioteki DLLPEDIA, zawierającej najważniejsze informacje odnośnie plików DLL. Aplikacja DLL Suite oferuje kompleksową ochronę komputera przed różnymi błędami powiązanymi z plikami DLL."

homepage: http://www.dllsuite.net/pl-pl/informacje-o-produkcie/#features

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00867/sfilbjf6dzbk.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-07 17:01:50
Rozmiar: 8.71 MB
Seedów: 10
Peerów: 15
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0


"WinToHDD to ciekawy program do obsługi instalacji systemu Windows, który pozwala na reinstalację, stworzenie czystej instalacji na innym dysku oraz sklonowanie obecnej instalacji systemu, bez konieczności posiadania fizycznego nośnika z systemem (np. płyty DVD lub pamięci USB). W wielu przypadkach okaże się to jednym z lepszych, o ile nie jedynym rozwiązaniem, by odświeżyć komputer poprzez reinstalację, czy też zarchiwizować dane, tworząc kopię zapasową w formie klonu całego systemu na innej partycji w komputerze.

Cała aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, choć jej interfejs może budzić mieszane uczucia – z jednej strony jest minimalistyczny, jednak z drugiej poszczególne kontrolki nie wyglądają najnowocześniej, nie wspominając już o kroju czcionki w tytule programu. Istotne w tym przypadku jest jednak to, że całość działa poprawnie i pozwala osiągnąć zamierzony efekt, a ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z aplikacją czysto użytkową, w dodatku w darmowej edycji, wygląd
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-07 12:07:46
Rozmiar: 24.85 MB
Seedów: 28
Peerów: 10
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


"Active@ UNDELETE Professional to rozbudowany program do odzyskiwania utraconych plików. Pozwala przywrócić dane z poszczególnych partycji oraz całych dysków, a także cofać wprowadzane na partycjach zmiany. Wszystko odbywać się może w jednym z obsługiwanych systemów plików: NTFS, FAT, FAT32, exFAT, HFS+, Ext2/Ext3/Ext4, bądź UFS. Obsługiwana jest cała masa formatów plików multimedialnych, w tym zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów pakietów biurowych, archiwów, elektronicznych książek i innych. Nie licząc kilku ograniczeń związanych z obsługą macierzy RAID (pełną funkcjonalność w tym zakresie producent zarezerwował dla najbogatszej wersji programu), dostajemy maksymalnie wyposażony program z oferty.

Wśród możliwości programu znajdziemy przede wszystkim obsługę wolumenów dynamicznych, dysków zewnętrznych, odzyskiwanie zaszyfrowanych plików, zaawansowane wyszukiwanie na podstawie nazwy dokumentu, daty powstania lub innych cech, częściową obsługę macierzy RAID, ale również w pełni funkcjo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-07 03:50:40
Rozmiar: 13.76 MB
Seedów: 15
Peerów: 7
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0


"Eassos Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania różnego typu danych takich jak pliki czy partycje. Program pozwala na przywracanie skasowanych plików, usuniętych z kosza, z wybranego dysku czy partycji. Pozwala na podgląd plików przed przywróceniem, filtrowanie plików po typie, nazwie czy rozmiarze. Eassos Recovery posiada prosty w użyciu kreator odzyskiwania dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą programu. Program wspiera wirtualne dyski włącznie z VMWare, VirtualBox czy Virtual PC a także jest w pełni zgodny z Windows i GPT.

Najważniejsze cechy programu Eassos Recovery:

- Odzyskiwanie danych - odzyskiwanie usuniętych plików, odzyskiwanie plików usuniętych z kosza, odzyskiwanie plików z wybranego dysku czy partycji, odzyskiwanie plików po typie, podgląd plików graficznych, filmów, tekstowych czy dokumentów, filtrowanie plików po typie, rozmiarze czy nazwie
- Odzyskiwanie partycji - Eassos Recovery pozwala na odzyskiwanie dany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-07 02:44:30
Rozmiar: 63.20 MB
Seedów: 33
Peerów: 5
Pobrano: 78 razy

Komentarze: 0


"Program umożliwia dowolnej złożoności partycjonowanie dysków fizycznych (ATA, SATA, eSATA, SCSI, USB 1.x/2.0/3.0, FireWire, tablice RAID) i wirtualnych (z wykorzystaniem technologii Connect VD) oraz tworzenie praktycznie wszystkich typów kopii zapasowych, od kopii na poziomie sektorów, do przyrostowych i dyferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem mechanizmów deduplikacji zawartości. Kopie zapasowe można zapisywać na lokalnych partycjach, zewnętrznych magazynach, nośnikach optycznych, udziałach sieciowych lub ukrytej, zabezpieczonej partycji (Backup Capsule). Przywracanie danych może odbywać się selektywnie. Całość uzupełniają moduły Total Defrag — narzędzie defragmentujące partycje NTFS, FAT i MFT, oraz Disk Wiper — moduł trwale wymazujący z dysku pozostałości po usuniętych plikach. Warto zwrócić uwagę na możliwość pracy z najnowszymi urządzeniami — dyskami SSD, USB 3.0, dyskami o rozmiarze powyżej 2,2 TB, oraz dyskami o innym niż 512 MB rozmiarze sektora.

Program jest przezna
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Battlelog
Data dodania:
2017-02-06 17:47:09
Rozmiar: 8.64 MB
Seedów: 3658
Peerów: 562
Pobrano: 1052 razy

Komentarze: 0


KMSpico - is the ideal tool to activate the final version of Windows 7/8/8.1/10 and Office 2010/2013/2016. Activator does not require user intervention, the entire activation process takes place in the background, just run the activator and a couple of minutes to check the activation status of Windows and/or Office.

Important: If you like MS Windows and MS Office please buy legal and original this program help to test this products, but recommend you buy legal from creators (M$ Corp). I did this for fun, and now I am done with this. Working in W10 and Office 2016 fresh install and VOLUMEN LICENSE editions. Ja mata ne, Farewell, HejdРµ, Ciao, Aloha, Zegnaj, Doei

Based off of open source code KMSEmulator of mikmik38, qad, jm287, zm0d, CODYQX4.

Recommendations Optional:
- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%\KMSpico\*.exe in Antivirus or Defender.

- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8/8.1/10/2012/2016.

Activate:
Windows Vista Bussines/Enterprise
Windows 7 Professi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-06 12:53:04
Rozmiar: 30.98 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 148 razy

Komentarze: 0


Najbardziej rozbudowana wersja programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie to rozwiązuje problem utraconych danych z kosza, z powodu uszkodzenia lub usunięcia partycji, błędnego działania aplikacji czy wirusów, niespodziewanego zamknięcia systemu lub jakichkolwiek innych przyczyn. Pozwala na odsyskiwanie danych także ze sformatowanego dysku czy uszkodzonej macierzy RAID.

Najważniejsze funkcje programu EaseUS Data Recovery Wizard Technician:

- odzysuje dane z nieodczytywalnych dysków dynamicznych,
- odzyskuje usunięte lub utracone pliki z kosza,
- odzyskuje dane po przypadkowym sformatowaniu dysku a nawet po reinstalacji systemu Windows,
- odzyskuje dane po uszkodzeniu dysku twardego,
- przywraca dane po błędzie partycjonowania,
- przywraca dokumenty, zdjęcia, filmy, muzukę, e-maile itp.,
- odzyskuje dane z dysku, napędów USB, kart pamięci, napędu ZIP, dyskietek i innych nośników danych,
- obsługuje systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-06 09:29:49
Rozmiar: 6.22 MB
Seedów: 39
Peerów: 11
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


"7-Data Recovery Suite jest programem służącym do odzyskiwania danych. Umożliwia przywrócenie poszczególnych skasowanych plików, jak i całych partycji, które wcześniej zostały poddane formatowaniu, usunięte, bądź też z jakiegoś powodu stracone. Program powinien okazać się skutecznym nawet wobec uszkodzeń dysku twardego (bad sectory itp.), zepsutego Main Boot Record, re-partycjonowania, czy nadpisania partycji np. backupem.

Aplikacja korzystając z powyższych możliwości, odzyskuje dane z wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych, pendrive’ów oraz kart pamięci stosowanych w telefonach lub aparatach fotograficznych.

Obsługiwane nośniki danych to: IDE HDD, SATA HDD, SCSI HDD, FireWire HDD, SSD, USB HDD, External HDD, Hardware RAID, Floppy drive, USB flash drive, Compact flash card, Secure Digital card, Memory card/Memory stick, Micro card, Zip drive, IPod, oraz inne.

Systemy plików z jakich można odzyskać dane ograniczają się niestety do EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16 i F
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-06 03:35:03
Rozmiar: 35.67 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 74 razy

Komentarze: 1


Flashboot to zaawansowane oprogramowanie służące do tworzenia bootowalnych (rozruchowych)pendrive'ów lub zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez złącze USB.

Program umożliwia także zainstalowanie systemu operacyjnego na dysku zewnętrznym. Instalacja pełnego systemu operacyjnego na dysku przenośnym może się przydać w wielu sytuacjach. Taka kopia może się okazać szczególnie przydatna na przykład, jeśli nasz system zainstalowany na sprzęcie, z którego korzystamy, ulegnie uszkodzeniu. Wystarczy wówczas wystartować komputer z zewnętrznego dysku i swobodnie korzystać z możliwości, jakie daje nam zainstalowany na tym nośniku system. Takie rozwiązanie pozwoli też poprzez wpięcie jednego urządzenia na całkowite spersonalizowanie pracy przy komputerze, na przykład, jeśli korzystamy z maszyny znajomego. Można by więc uznać takie rozwiązanie, za swego rodzaju wirtualizację, bowiem po zakończonej pracy i wypięciu zewnętrznego napędu, na wbudowanym dysku komputera nie pozostaną żadne na
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-05 12:45:01
Rozmiar: 27.45 MB
Seedów: 32
Peerów: 7
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


"Eassos Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania różnego typu danych takich jak pliki czy partycje. Program pozwala na przywracanie skasowanych plików, usuniętych z kosza, z wybranego dysku czy partycji. Pozwala na podgląd plików przed przywróceniem, filtrowanie plików po typie, nazwie czy rozmiarze. Eassos Recovery posiada prosty w użyciu kreator odzyskiwania dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą programu. Program wspiera wirtualne dyski włącznie z VMWare, VirtualBox czy Virtual PC a także jest w pełni zgodny z Windows i GPT.

Najważniejsze cechy programu Eassos Recovery:

- Odzyskiwanie danych - odzyskiwanie usuniętych plików, odzyskiwanie plików usuniętych z kosza, odzyskiwanie plików z wybranego dysku czy partycji, odzyskiwanie plików po typie, podgląd plików graficznych, filmów, tekstowych czy dokumentów, filtrowanie plików po typie, rozmiarze czy nazwie
- Odzyskiwanie partycji - Eassos Recovery pozwala na odzyskiwanie dany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-05 03:49:55
Rozmiar: 14.68 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 88 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu umożliwiającego transfer danych pomiędzy komputerami w obrębie tej samej sieci (przewodowej lub bezprzewodowej). Nie będą nam już potrzebne zewnętrzne magazyny danych, aby wygodnie przenieść potrzebne pliki pomiędzy dwoma stacjami roboczymi.

Program w pierwotnym założeniu kierowany miał być do użytkowników migrujących z jednego komputera na drugi (bez względu na zainstalowany system), jednak aktualnie wykorzystywany jest przez użytkowników głównie do wygodnego transferu plików.

Umożliwia sprawne kopiowanie multimediów, dokumentów, a nawet zainstalowanych aplikacji (wraz z wszystkimi ustawieniami) pomiędzy urządzeniami z systemem Windows XP lub nowszym. Wystarczy, że zainstalujemy narzędzie na komputerach, pomiędzy którymi chcemy przenosić dane, nawiążemy połączenie i możemy przystąpić do procesu migracji.

homepage: http://www.easeus.com/free-pc-transfer-software/

Screeny:

http://files.tinypic.pl/i/00866/cedfwtp1j47e.png

http://fi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-04 05:43:07
Rozmiar: 26.78 MB
Seedów: 25
Peerów: 25
Pobrano: 83 razy

Komentarze: 0


"Total Uninstall to jedno z najdokładniejszych narzędzi przeznaczonych do pełnego usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie Windows.

Standardowe deinstalatory oferowane przez producentów często nie kasują wszystkich plików i danych zaśmiecając system. W takim przypadku z pomocą przychodzi narzędzie Total Uninstall potrafiące skasować całkowicie zainstalowane aplikacje. Skuteczność działania Total Uninstall zawdzięcza dwóm trybom pracy. Pierwszy z nich polega na analizowaniu i tworzeniu logów zainstalowanych programów w celu dokładniejszego usunięcia ich z dysku komputera. Kolejny moduł odpowiada za monitorowanie zmian wprowadzanych w systemie podczas instalacji nowych aplikacji. Dzięki niemu odinstalowywanie programów jest najbardziej efektywne.

Dodatkowo Total Uninstall pozwala na importowanie i eksportowanie informacji dotyczących kasowania programów."

homepage: http://www.martau.com/pl/

Screen: http://files.tinypic.pl/i/00866/8o1meevonl5e.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-04 05:09:05
Rozmiar: 20.93 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 83 razy

Komentarze: 0


"Active Partition Recovery to oprogramowanie służące do odzyskiwania skasowanych partycji. Program odzyska dane bez względu na to, czy zostały utracone w wyniku działania szkodliwego oprogramowania czy też nieumyślnego działania. W razie konieczności, program sam koryguje pliki BOOT.INI oraz daje możliwość filtrowania wykrytych partycji według stanu odzysku.
Operacje odzyskiwania mogą być wykonane na wszystkich partycjach z systemami plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 (dysk logiczny, karta pamięci, pamięć USB). Wspierane są wszystkie nośniki zgodne z interfejsami IDE, SATA, eSATA, SSD, SCSI, RAID, pendrive oraz karty pamięci.
Przydatną możliwością jest podgląd plików oraz folderów w usuniętych woluminach. Program umożliwia także przywrócenie uszkodzonego MBR lub GPT."

homepage: http://www.partition-recovery.com/

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00866/fd8kk2gog1ib.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-04 00:35:04
Rozmiar: 38.74 MB
Seedów: 32
Peerów: 15
Pobrano: 73 razy

Komentarze: 0


"Total Uninstall to jedno z najdokładniejszych narzędzi przeznaczonych do pełnego usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie Windows.

Standardowe deinstalatory oferowane przez producentów często nie kasują wszystkich plików i danych zaśmiecając system. W takim przypadku z pomocą przychodzi narzędzie Total Uninstall potrafiące skasować całkowicie zainstalowane aplikacje. Skuteczność działania Total Uninstall zawdzięcza dwóm trybom pracy. Pierwszy z nich polega na analizowaniu i tworzeniu logów zainstalowanych programów w celu dokładniejszego usunięcia ich z dysku komputera. Kolejny moduł odpowiada za monitorowanie zmian wprowadzanych w systemie podczas instalacji nowych aplikacji. Dzięki niemu odinstalowywanie programów jest najbardziej efektywne.

Dodatkowo Total Uninstall pozwala na importowanie i eksportowanie informacji dotyczących kasowania programów."

homepage: http://www.martau.com/pl/

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00866/clb655roo8qw.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-03 18:44:09
Rozmiar: 15.32 MB
Seedów: 14
Peerów: 5
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Program do odzyskiwania danych z kart pamięci, dysków zewnętrznych, kamer cyfrowych, odtwarzaczy MP3, pamięci USB.

Szczególowe informacje dostepne na stronie producenta.

homepage: http://7thshare.com/card-data-recovery/

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00866/o7ywkhhbtlpq.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-03 10:43:41
Rozmiar: 11.18 MB
Seedów: 41
Peerów: 7
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


Program do odzyskiwania danych z kart pamięci, dysków zewnętrznych, kamer cyfrowych, odtwarzaczy MP3, pamięci USB.

Szczególowe informacje dostepne na stronie producenta.

homepage: http://7thshare.com/card-data-recovery/

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00866/o7ywkhhbtlpq.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-03 05:09:38
Rozmiar: 29.86 MB
Seedów: 22
Peerów: 5
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


Wielofunkcyjny program pozwalający na odzyskanie utraconych zdjęć, filmów i plików muzycznych z większości (zdaniem producenta ze wszystkich) dostępnych na rynku cyfrowych nośników.

Wersja Pro jest kompatybilna z wszystkimi modelami kamer i aparatów, posiada wbudowany Digital Media Doctor (do diagnostyki i naprawy mediów cyfrowych), umożliwia zrobienie kopii zapasowej, formatowanie i bezpowrotne usuwanie danych.

homepage: http://www.lc-tech.com/pc/photorecovery/

virustotal: https://www.virustotal.com/pl/file/0d8c4126a00de6fcd9a80713a344ebc27ecb9ac9df1ebc85654bf6dc40d6772f/analysis/1486094326/

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00865/5nckcwvug4hu.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-03 04:15:42
Rozmiar: 35.27 MB
Seedów: 75
Peerów: 6
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0


"RescuePRO Deluxe to oprogramowanie do przywracania danych z wielu rodzajów nośników cyfrowych jak SD ™ / SDHC ™ / SDXC ™, CompactFlash, SmartMedia, MMC, Memory Stick ™, Karty XD, PCMCIA, Video CD, i DVD.

Program pozwala na odzyskiwanie zdjęć, dokumentów, poczty, plików wideo, muzyki. Istnieje również możliwość korzystania z podglądu grafiki.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, bowiem wystarczy wybrać z listy interesujący nas nośnik, , określić rodzaj pliku do odzyskania i użyć przycisku Start."

homepage: http://www.lc-tech.com/pc/sandisk-rescuepro-rescuepro-deluxe/?lang=en

virustotal: https://www.virustotal.com/pl/file/a5e50c217e61ab60b07e989b1dc2fccb7f914a2bd30b4c497ebed67d26db1e8d/analysis/1486091259/

Screeny:

http://images.tinypic.pl/i/00865/oubx3z0ln5vw.png

http://pics.tinypic.pl/i/00865/uknisyz6xdh4.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-02-02 08:55:53
Rozmiar: 97.42 MB
Seedów: 46
Peerów: 8
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0


Jesteś już gotowy uaktualnić dysk do nowego dysku półprzewodnikowego (SSD)? Migrate OS to SSD 4.0 jest dokładnie tym czego potrzebujesz. Nasz podręczny, intuicyjny kreator wykona szybką i bezpieczną migrację Windows na nowe urządzenia magazynujące (HDD lub SSD), a nawet zmniejszy rozmiar, aby można było przenieść dane na dyski o mniejszej pojemności, dzięki zaawansowanym, nowym możliwościom wykluczania danych. Możesz dokonać transferu pracującego systemu, bez wpływu na jego pracę. Partycje są w trakcie procesu automatycznie wyrównywane, jeśli jest to konieczne."

homepage: http://www.paragon-software.pl/products/id,362

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-31 15:07:34
Rozmiar: 748.81 kB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 39 razy

Komentarze: 0


DiskDigger to niewielki, niewymagający instalacji, ale skuteczny i szybki w działaniu program do odzyskiwania danych. Daje on możliwość łatwego przywrócenia różnego rodzaju plików, które jakiś burak usunął przez nieuwagę, lub które skasowane zostały przez szkodliwe oprogramowanie lub awarię komputera.

Soft oferuje użytkownikowi 2 tryby pracy - Dig Deep oraz Dig Deeper. Pierwszy z nich pozwala na odzyskiwanie danych z partycji FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS oraz exFAT, filtrowanie wyszukanych plików względem nazwy i rozmiaru, a także ich sortowanie. Z kolei drugi, umożliwia przeprowadzenie dokładnej analizy całej powierzchni dysku w poszukiwaniu danych o określonym formacie, tj. np. zdjęć i fotografii (w tym plików RAW), dokumentów, muzyki i filmów, archiwów, plików wykonywalnych i wielu innych.

DiskDigger wspiera wszystkie rodzaje dysków twardych, kart pamięci, zewnętrznych dysków USB, nośników CD/DVD, a nawet dyskietek, dając możliwość podglądu plików graficznych, zawartośc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-31 07:23:47
Rozmiar: 49.18 MB
Seedów: 36
Peerów: 0
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


Diskpeeper 12 Server to narzędzie do optymalizacji działania aplikacji oraz zwiększania wydajności dysków. Wersja 12 posiada przebudowany, łatwiejszy w użytkowaniu interfejs dzięki czemu znacznie łatwiej i szybciej można optymalizować komputer. Dzięki nowym narzędziom monitorowania systemu i dysków program przyśpiesza uruchamianie komputera, zwiększa wydajność, optymalizuje SAN. Program Diskpeeper 12 nie tylko optymalizuje działanie aplikacji ale także poprawia wydajność dysków. Aby zapobiegać fragmentacji plików na poziomie systemu Windows komputer może zapisywać i odczytywać pliki w bardziej zoptymalizowany sposób - poprzez jeden ciągły dostęp. Dzięki temu zwiększania jest żywotność dysków a także wydajność pracy komputera.

Najważniejsze funkcje programu Diskpeeper 12 Server:

- Wydajny silnik defragmentacyjny

Diskeeper został wyposażony w opatentowany, wielostopniowy silnik o zwiększonej prędkości. Dzięki pracy w tle, Diskeeper nie przeszkadza użytkownikowi - w zasadzi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-31 03:53:51
Rozmiar: 5.13 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 200 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja (oferującego spore możliwości) programu do diagnostyki, formatowania dysków zewnętrzych i kart SD oraz tworzenia nośników startowych.

homepage: http://www.rogosoft.com/usb-flash-drive-format-tool.html

Screen: http://images.tinypic.pl/i/00864/24bwslni8wqn.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-30 15:41:17
Rozmiar: 10.09 MB
Seedów: 51
Peerów: 9
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0


"Advanced Uninstaller PRO to wielofunkcyjne oprogramowanie do odinstalowywania aplikacji z dysku twardego oraz wykonywania wielu innych czynności związanych z zarządzaniem wszystkimi przeglądarkami internetowymi, a także oczyszczaniem i naprawianiem rejestru, a także pozostałych elementów wchodzących skład systemu operacyjnego.

Najważniejszym elementem programu jest moduł służący do zarządzania i całkowitej deinstalacji poszczególnych aplikacji. Moduł wyświetla pełną listę zainstalowanych programów wraz z ich dokładną datą instalacji i architekturą (32 lub 64-bitową). Advanced Uninstaller PRO został wyposażony w dodatkową funkcję monitorującą wszystkie zachodzące zmiany po zainstalowaniu nowej aplikacji.

Advanced Uninstaller PRO podczas odinstalowywania dowolnej aplikacji wykonuje dokładną analizę i usuwa nie tylko pliki i katalogi powiązane z aplikacją, ale również wpisy i klucze w rejestrze systemowym. Oprócz tego zarządza wszystkimi procesami działającymi w tle systemu, a
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-29 07:44:40
Rozmiar: 15.07 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 137 razy

Komentarze: 1


Najbardziej rozbudowana wersja programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie to rozwiązuje problem utraconych danych z kosza, z powodu uszkodzenia lub usunięcia partycji, błędnego działania aplikacji czy wirusów, niespodziewanego zamknięcia systemu lub jakichkolwiek innych przyczyn. Pozwala na odsyskiwanie danych także ze sformatowanego dysku czy uszkodzonej macierzy RAID.

Najważniejsze funkcje programu EaseUS Data Recovery Wizard Technician:

- odzysuje dane z nieodczytywalnych dysków dynamicznych,
- odzyskuje usunięte lub utracone pliki z kosza,
- odzyskuje dane po przypadkowym sformatowaniu dysku a nawet po reinstalacji systemu Windows,
- odzyskuje dane po uszkodzeniu dysku twardego,
- przywraca dane po błędzie partycjonowania,
- przywraca dokumenty, zdjęcia, filmy, muzukę, e-maile itp.,
- odzyskuje dane z dysku, napędów USB, kart pamięci, napędu ZIP, dyskietek i innych nośników danych,
- obsługuje systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-29 03:35:21
Rozmiar: 15.55 MB
Seedów: 76
Peerów: 23
Pobrano: 104 razy

Komentarze: 0


Program do diagnostyki i naprawy mediów cyfrowych (kart SD, aparatów, kamer, odtwarzaczy MP3, pamięci Flash}

homepage: http://www.lc-tech.com/pc/digital-media-doctor/?lang=en

virustotal: https://www.virustotal.com/pl/file/52b46dac07f6acf3adfc6324cc8a45c2cd01a5406fb88e09965fe5a0333e73e9/analysis/1485656934/

Screen: http://files.tinypic.pl/i/00864/2meujek201nz.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2017-01-29 02:18:16
Rozmiar: 23.97 MB
Seedów: 35
Peerów: 21
Pobrano: 138 razy

Komentarze: 0


Komercyjna wersja programu do tworzenia nośników rozruchowych, zawierających system operacyjny Windows lub Linux, oprogramowanie antywirusowe, diagnostyczne i naprawcze.

Narzędzie obsługuje takie nośniki jak płyty CD/DVD, karty pamięci oraz dyski USB, pozwalając umieszczać na nich wiele różnych składników. Taki nośnik z powodzeniem wykorzystany może być do niwelowania błędów uniemożliwiających uruchomienie systemu operacyjnego, usuwania wirusów, przywracania zawartości partycji i całych dysków twardych z kopii zapasowych, a nawet instalacji systemu operacyjnego. Ostatnia opcja przydać się może użytkownikom posiadającym komputery (np. netbooki) nie wyposażone w napęd CD/DVD.

SARDU doskonale nadaje się do tworzenia rozruchowych nośników USB, które posłużyć mogą do instalacji systemu operacyjnego. Program obsługuje środowiska Windows XP, Vista, 7, 8, 10 oraz następujące dystrybucje Linuksa - Ubuntu, Kubuntu, Mint, Fedora, Damn Small Linux i inne. Wymagany jest jedynie obraz ISO
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 1751 - 1800 | 1801 - 1850 | 1851 - 1900 | 1901 - 1950 | 1951 - 1988
<< Poprzednia      Następna >>
NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE