Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
88,671
68
31
186,914
137
63
7,373
9
5
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 3051 - 3100 | 3101 - 3150 | 3151 - 3183
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Windows (3185),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-18 16:55:19
Rozmiar: 82.35 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0


"Diskeeper Professional zapewnia zwiększoną wydajność komputera z systemem Windows poprzez rozwiązaniem problemów związanych z defragmentacją plików. Podstawowym zadaniem oprogramowania Diskeeper jest defragmentacja plików.
Kluczową cechą programu jest wyeliminowanie spadków wydajności pamięci masowej SAN i zwiększenie wydajności pracy serwerów i komputerów z systemem Windows. Program wyposażono w szereg dodatkowych narzędzi i technologii, które sprawiają, że komputer działa szybciej i jest bardziej stabilny. Aplikacja dynamicznie monitoruje dostęp do plików w celu określenia, które są najczęściej używane i wymagają natychmiastowego dostępu.

Diskeeper zapewnia defragmentację szybszą 300-500 razy od aplikacji dostarczanych wraz z systemem operacyjnym. Umożliwia utworzenie harmonogramu, który pozwoli na automatyczne przeprowadzanie konserwacji komputera. Bezpieczeństwo naszemu systemowi zapewni opcja FragShield, która pozwala na defragmentowanie pliku stronicowania oraz tablicy M
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-17 14:49:23
Rozmiar: 7.52 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0


Internet Download Accelerator to wydajny i łatwy w użyciu menedżer pobierania, który może zwiększyć prędkość pobierania do 500%. Korzysta z wielosekcyjnego pobierania intelektualnego, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność dla każdego rodzaju połączenia. Przyspieszenie osiąga się przez dzielenie pliku do pobrania na kilka części i pobieranie tych części w tym samym czasie. IDA wznawia przerwane pobieranie z powodu utraconych połączeń, problemów z siecią i zamykania komputerów. IDA obsługuje pobieranie z serwerów HTTP i FTP i może pracować za pośrednictwem serwerów proxy. Aby zwiększyć wykorzystanie, integruje się z Internet Explorerem, aby automatycznie przetworzyć pobrane pliki. IDA dodaje także pasek narzędzi do przeglądarki Internet Explorer, aby poprawić swoje pliki do pobrania. Program monitoruje schowek systemowy i wykrywa skopiowane adresy URL. IDA współpracuje z programem antywirusowym, aby automatycznie skanować pliki po zakończeniu pobierania. Programator pozwala kontrolowa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-17 14:41:41
Rozmiar: 5.91 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


iCare Data Recovery Professional odzyskuje utracone i / lub usunięte dane z dowolnego medium: sformatowaną partycję, kartę pamięci, zewnętrzny dysk twardy, pamięć USB itp. Oprogramowanie obsługuje wszystkie rodzaje dokumentów - zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail, muzykę, dokumenty itp. - i oferuje cztery metody odzyskiwania: przywracanie partycji, zaawansowane odzyskiwanie plików, głębokie odzyskiwanie i odzyskiwanie po sformatowaniu. Pierwsza metoda proponuje przywrócenie plików z partycji utraconej, usuniętej lub niewykrytej. Drugi pozwala odzyskać usunięte pliki z ich oryginalnymi folderami i nazwami na niesformatowanym nośniku. Odzyskiwanie głębokie jest w stanie odzyskać dane po ataku wirusa lub problemach sprzętowych, takich jak uszkodzona partycja lub sektor rozruchowy itp. Na koniec ostatnia metoda przywraca pliki po problemach z formatowaniem. Ta profesjonalna wersja iCare Data Recovery umożliwia odzyskiwanie danych na dysku dynamicznym i obejmuje bezpłatne aktualizacje oprogra
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-17 14:29:17
Rozmiar: 8.89 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


EF Commander jest menedżerem plików w stylu Norton Commander. Osobliwością tego eksploratora / menedżera plików jest umożliwienie nawigacji w kilku folderach naraz. Możesz wyszukiwać folder w drzewie, ale także wykonywać akcje, takie jak uruchamianie programu lub przeglądanie atrybutów pliku.
Aplikacja zawiera również niektóre opcje, takie jak wyszukiwanie i zamiana (które pozwolą Ci znaleźć plik, który zastąpi go automatycznie) lub przeciągnij i upuść.

- - - - - UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI - - - - -

1. Uruchom plik setup.exe
2. Zainstaluj program
3. Ciesz się: D

Oczywiście, nie zapomnij, kiedy oprogramowanie prosi o aktualizację, nie pozwól temu:wink:

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-16 04:41:50
Rozmiar: 12.46 MB
Seedów: 26
Peerów: 1
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"iCare Data Recovery bardzo prosty w obsłudze program, dzięki któremu przeprowadzimy skuteczne odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, pendrive’ów, kart pamięci, czy urządzeń mobilnych. Aplikacja jest w stanie odzyskiwać pliki z partycji, które zostały usunięte lub uszkodzone, są niesformatowane, wyświetlają błędy podczas formatowania albo ich system plików przekształcił się w RAW. Wspierane są również urządzenia zresetowane do ustawień fabrycznych oraz karty pamięci, których nie można odczytać. W programie odzyskamy dane utracone w wyniku nieopatrznego sformatowania dysku lub woluminu, uszkodzenia tablicy partycji i MBR, zainfekowania systemu, awarii zasilania, nagłego odłączenia pendrive’a, urządzenia mobilnego albo karty pamięci (pominięcie przejścia w tryb bezpieczny), przypadkowego skasowania plików, a także celowego usunięcia danych poprzez opróżnienie kosza Windows czy zastosowanie skrótu Shift-Delete.

Obsługa aplikacji jest banalnie prosta, wystarczy w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 20:52:17
Rozmiar: 21.38 MB
Seedów: 34
Peerów: 11
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


"Remo Recover to pożyteczna aplikacja, której zadaniem jest odzyskiwanie skasowanych bądź uszkodzonych danych, fizycznie wciąż obecnych na dysku twardym. Program korzysta z zaawansowanych i nowoczesnych technik odzyskiwania danych, dzięki czemu elementy zostaną przywrócone szybko i bezstratnie.

Program dysponuje trzema głównymi trybami pracy:

• Tryb podstawowy pozwala na szybkie odzyskiwanie skasowanych i zagubionych plików oraz wyszukiwanie ich po sygnaturach RAW; opcja ta jest szczególnie przydatna wówczas, gdy dysk jest poważnie uszkodzony.

• Tryb medialny został stworzony z myślą o bezstratnym przywracaniu takich plików, jak materiały audio i wideo, a także grafiki i zdjęcia. Co ciekawe, Remo Recovery radzi sobie nawet z odzyskiwaniem elementów skasowanych z kart pamięci aparatów fotograficznych i kamer, a także z urządzeń USB. Wyszukiwanie plików do przywrócenia można zawęzić, określając ich format i inne parametry.

• Tryb profesjonalny pozwala na odzyskiwanie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 14:28:42
Rozmiar: 14.84 MB
Seedów: 51
Peerów: 2
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0


"Total Commander to bardzo popularny menadżer plików, intuicyjny w obsłudze, a jednocześnie zaopatrzony w potężny zestaw funkcji, które pozwalają na wygodne przeglądanie zawartości nośników danych oraz efektywne przeprowadzanie różnorodnych, mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na plikach i katalogach.

W programie skorzystamy z dwóch paneli eksploracyjnych, wyświetlanych w układzie pionowym albo poziomym. Każdy panel jest w stanie prezentować dane w kilku trybach widoku, różniących się m.in. szczegółowością informacji o plikach i folderach. Dostępne są następujące widoki: krótki, pełny, komentarze, miniaturki graficzne, widok gałęzi (razem z podkatalogami). Część z trybów widoku zawiera kolumny, w których prezentowane są informacje o właściwościach plików i katalogów (m.in. rozszerzenie, rozmiar, data utworzenia, atrybuty). Użytkownik może skonfigurować własny zestaw kolumn informacyjnych. Total Commander oferuje rozmaite funkcje sortowania i filtrowania danych umieszczonych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 01:49:49
Rozmiar: 4.01 MB
Seedów: 33
Peerów: 0
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0


Process Lasso jest aplikacją umożliwiającą sprawne zarządzanie procesami w systemie Windows.
Program wyświetla szczegółowe informacje na temat uruchomionych w systemie procesów i umożliwia przydzielenie im określonego dostępu do mocy obliczeniowej procesora. Process Lasso posiada wiele zaawansowanych ustawień i trybów pracy takich jak "Game Mode", automatyczne zarządzanie procesami "ProBalance" czy schematy zasilania nastawione na oszczędzanie energii bądź wysoką wydajność.

Program umożliwia także przypisanie konkretnych ustawień wybranym aplikacjom, przez co po jednorazowej konfiguracji Process Lasso może działać w pełni automatycznie."

homepage: https://bitsum.com/processlasso/

Screeny:

https://iv.pl/images/12776068178021563508.jpg

https://iv.pl/images/68885470298689787834.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 00:19:53
Rozmiar: 16.69 MB
Seedów: 70
Peerów: 8
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


"Glary Utilities PRO - komercyjna wersja programu do konserwacji systemu Windows. Polski język oraz przejrzysty interfejs czynią ten program bardzo przydatnym również dla początkujących użytkowników którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

Uruchamiając program i przechodząc do zakładki "Konserwacja" mamy do dyspozycji następujące funkcje:
• Czyszczenie rejestru - naprawia nieważne lub nieprawidłowe wpisy rejestru
• Naprawa skrótów - czyści nieprawidłowe skróty
• Menadżer startowy - czyści niebezpieczne pozycje startowe
• Czyść pliki tymczasowe - czyści pliki tymczasowe i odzyskuje miejsce na dysku
• Zacieranie śladów - wymazuje Twoją historie i internetowe ślady
• Usuwanie spyware - usuwa spyware i adware.

Przechodząc do zakładki "Moduły" znajdziemy narzędzie posegregowane według następujących funkcjonalności:
• Czyszczenie
• Optymalizacja
• Prywatność
• Pliki & Foldery
• Narzędzia systemowe."

homepage: http://www.g
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-15 00:00:59
Rozmiar: 15.86 MB
Seedów: 69
Peerów: 19
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0


"WinToUSB Professional znany także jako Windows To USB jest narzędziem, które umożliwia zainstalowanie i korzystanie z systemu operacyjnego Windows z napędu USB Flash. Jako źródło systemu może być użyty obraz pliku ISO/WIM/ESD/SWM/VHD/VHDX bądź napęd CD/DVD. Istnieje także możliwość sklonowania instalacji systemu (Windows 7 i nowsze) i zapisaniu go na napędzie USB. WinToUSB wspiera także tworzenie instalacji systemu na pamięci USB z pliku ISO systemu Windows 10/8.1/8/7/Vista/2008/2012/2016 dzięki czemu system można zainstalować bezpośrednio z pamięci USB. Oprócz tego program wspiera tworzenie bootowalnych napędów Windows PE co pomaga przenosić zawartość Windows PE na pamięć USB i tworzyć z niej bootowalny system.

Najważniejsze cechy programu WinToUSB Professional:

- Łatwy w użyciu kreator zapewniający stworzenie instalacji Windows na USB krok po kroku
- Tworzenie Windows To Go z obrazów pliku ISO/WIM/ESD/SWM/VHD/VHDX lub napędów CD/DVD
- Klonowanie istniejących instalac
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-14 10:03:22
Rozmiar: 16.89 MB
Seedów: 22
Peerów: 2
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja organizera dla systemu Windows. Program sprawdzi się bardzo dobrze w zarządzaniu zadaniami i przypominaniu o wystąpieniu ważnych terminów. Do dyspozycji mamy wygodny interfejs w kilku trybach widoku (dzień, tydzień, miesiąc), grupowanie kalendarzy czy wyświetlanie alarmów.

Program posiada spore możliwości związane z definiowaniem zdarzeń oraz związanych z nimi przypomnień. Każde zadanie może mieć: tytuł, opis tekstowy, termin, załączniki, kategorię, priorytet, lokalizację. Aplikacja pozwala na zapisywanie zdarzeń jednorazowych, całodziennych i okresowych. VueMinder działa w dwóch trybach. Oprócz podstawowego okna pozwalającego na zarządzanie kalendarzami, do dyspozycji mamy panel przyklejony do pulpitu. Aplikacja minimalizuje się także do zasobnika systemowego (ikona obok zegara).

Inne funkcje:
- wczytywanie gotowych list świąt, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych,
- wbudowana wyszukiwarka,
- subskrypcja kalendarzy dostępnych w sieci,
- moż
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-14 01:03:26
Rozmiar: 19.43 MB
Seedów: 43
Peerów: 6
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


"Soft Organizer (dawniej Full Uninstall) to program pozwalający przede wszystkim na kompletną deinstalację programów z naszego systemu. Służy on także do instalowania aplikacji z uwzględnieniem śledzenia zmian wprowadzanych przez nie do rejestru, plików Windows lub pozostałych folderów na dysku. Niestety, deinstalator wbudowany w system często nie radzi sobie z pozostałościami po różnych programach dlatego powstają tego typu aplikacje aby temu zapobiec.

Gdy zdecydujemy się usunąć daną aplikację przy pomocy Soft Organizer, skutecznie oczyści on pozostałe po niej foldery, pliki i wpisy rejestru, czy inne ślady. Narzędzie sprawuje nadzór nad modyfikacjami systemu wprowadzanymi przez różne programy, dzięki temu łatwiej jest później odinstalować wybrane pozycje. Aby mogło ono monitorować instalację, trzeba uruchomić ją w czasie działania specjalnego kreatora, śledzącego zmiany w systemie. Kreator dostępny jest pod opcją „Install an apllication”.

Obserwacja zachodzących podczas ins
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-13 14:12:52
Rozmiar: 18.25 MB
Seedów: 33
Peerów: 10
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


"Data Rescue to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych. Charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz przyjaznym interfejsem graficznym.

Aplikacja pozwala na odzyskiwanie danych ze sformatowanych dysków, przypadkowo usuniętych czy utraconych w wyniku działania wirusa, również z uszkodzonych partycji. Odzyskuje praktycznie wszystkie rodzaje plików. Użytkownik ma możliwość odzyskania całego dysku jeśli zajdzie taka potrzeba bądź wybranych plików. Obsługa Data Rescue ogranicza się do kilku kliknięć, dzięki czemu nawet mniej zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemów. Wspierane systemy plików: NTFS, FAT32, FAT16 oraz FAT12."

homepage: https://www.prosofteng.com/windows-data-recovery/

Screeny:

https://iv.pl/images/20247154544066239293.jpg

https://iv.pl/images/69098276791032621335.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-12 03:51:26
Rozmiar: 32.70 MB
Seedów: 63
Peerów: 8
Pobrano: 47 razy

Komentarze: 0


"Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po o
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-12 01:42:53
Rozmiar: 28.32 MB
Seedów: 41
Peerów: 18
Pobrano: 60 razy

Komentarze: 7


Norton Utilities to program służący do optymalizacji wydajności komputera. Produkt zawiera szereg technologii i funkcji, m.in.: Disk Cleaner, Disk Bleacher, Startup Manager, System Optimizer, Registry Defragmenter, Registry Cleaner, Service Manager oraz Performance Test. Aplikacja wykrywa za pomocą jednego kliknięcia problemy, takie jak uszkodzone pliki czy błędne wpisy w rejestrze. Startup Manager umożliwia określenie, które programy mają być uruchamiane przy starcie systemu, Service Manager pozwala natomiast na ustalenie priorytetów dla poszczególnych procesów. Registry Defragmenter i Disk Cleaner to moduły mające na celu defragmentację rejestru systemowego oraz zawartości dysku twardego. Dzięki temu czas dostępu do plików i aplikacji jest krótszy. Disk Bleacher pozwala na trwałe usunięcie plików w taki sposób, aby nie można było ich już odzyskać. Performance Test to opcja, która ma na celu przeprowadzenie testów wydajności komputera. Oprócz tego w razie potrzeby można odzyskać wcześ
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-11 18:17:03
Rozmiar: 23.18 MB
Seedów: 81
Peerów: 11
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0


Norton Utilities to program służący do optymalizacji wydajności komputera. Produkt zawiera szereg technologii i funkcji, m.in.: Disk Cleaner, Disk Bleacher, Startup Manager, System Optimizer, Registry Defragmenter, Registry Cleaner, Service Manager oraz Performance Test. Aplikacja wykrywa za pomocą jednego kliknięcia problemy, takie jak uszkodzone pliki czy błędne wpisy w rejestrze. Startup Manager umożliwia określenie, które programy mają być uruchamiane przy starcie systemu, Service Manager pozwala natomiast na ustalenie priorytetów dla poszczególnych procesów. Registry Defragmenter i Disk Cleaner to moduły mające na celu defragmentację rejestru systemowego oraz zawartości dysku twardego. Dzięki temu czas dostępu do plików i aplikacji jest krótszy. Disk Bleacher pozwala na trwałe usunięcie plików w taki sposób, aby nie można było ich już odzyskać. Performance Test to opcja, która ma na celu przeprowadzenie testów wydajności komputera. Oprócz tego w razie potrzeby można odzyskać wcześ
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-11 17:56:54
Rozmiar: 18.26 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0


Do czego służy ten zestaw narzędzi?

Glary Utilities PRO 5

- oferuje unikalne rozwiązanie z 20 + Premium Tools do optymalizacji wydajności komputera.
- Posiada funkcję jednego kliknięcia i łatwe automatyczne opcje, chroni twoją prywatność i czyni twój komputer szybszym i czystszym.
- Glary Utilities Pro 5 analizuje problemy z komputerem osiem razy szybciej i całkowicie niż wcześniej.
- Może zwiększyć prędkość komputera i rozwiązać frustrujące błędy, np. Blokady lub zablokowany ekran.
- Ta zautomatyzowana usługa konserwacji i wszystko w jednym z Registry Fix, ochrona prywatności, czyszczenie systemu sprawia, że ​​twój PC 200% szybciej.
- Glary Utilities Pro 5 pozwala czyścić wspólne pliki systemowe, a także nieprawidłowe wpisy rejestru i ślady Internetu.
- Możesz zarządzać i usuwać dodatki z przeglądarek, analizować wykorzystanie miejsca na dysku i znajdować duplikaty plików.
- Wszystkie narzędzia Glary Utilities Pro 5 można przeglądać za pomocą ładnego i prostego interfejsu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-11 17:51:44
Rozmiar: 78.87 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0


Opis:

Umożliwia pobieranie muzyki z serwerów firmy Deezer.
-Obsługuje pojedyncze, albumy, listy odtwarzania
-Wybór jakości (MP3 128kbps, MP3 320 kbps, FLAC 1411 kbps)
-Auto-tag (z pokrywą)

funkcje
Pobierz muzykę FLAC / MP3-320 z Deezer (FLAC na zakręcie HIFI)
Szukaj muzyki
Użyj linków Deezer jako alternatywy dla Wyszukiwania i pobierania oprogramowania
Pobierz wiele muzyki na raz
Pobierz albumy i wykonawców
System oznaczania na MP3-320 i FLAC
Prosty i przyjazny dla użytkownika

Funkcje remasterów
Integracja oprogramowania do konwersji list odtwarzania
Pobierz własne listy odtwarzania bezpośrednio

Informacje:


System: Windows x64
Język: angielski
Pliki: 1
Rozmiar: 78,1 MB

Instalacja / uruchomienie:

-Lancer DeezLoader Remaster Setup 5.0.2-ALPHA.exe
-Lancer DeezLoader Remaster.exe, który znajduje się w twoim folderze
-Wprowadź poświadczenia Deezer

-Wybierz jakość

-Wybierz typ pobierania

- wpisz słowo do wyszukania

ENJOY

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-11 17:27:09
Rozmiar: 11.35 MB
Seedów: 0
Peerów: 5
Pobrano: 11 razy

Komentarze: 0


Główne cechy

Tworzenie: AnyToISO umożliwia tworzenie plików ISO z folderów. Możliwe jest również wygenerowanie obrazu ISO z dysku CD lub DVD w napędzie komputera.
Konwersja: Ten program oferuje również możliwość konwersji niektórych formatów obrazów płyt na ISO. Między innymi obsługuje pliki typu NRG, MDF i DMG.
Ekstrakcja: AnyToISO oferuje możliwość odzyskania wszystkich plików zapisanych w pliku obrazu. Użytkownik może wykonać tę operację, nawet jeśli na jego komputerze nie jest zainstalowany żaden wirtualny dysk.
Integracja z przeglądarką plików: funkcje tego oprogramowania są dostępne poprzez integrację w Eksploratorze Windows. Klikając prawym przyciskiem myszy użytkownik może wyodrębnić pliki zawarte w obrazie lub przekonwertować je.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-11 09:43:03
Rozmiar: 34.33 MB
Seedów: 90
Peerów: 10
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0


"Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego programu służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-11 04:51:29
Rozmiar: 46.68 MB
Seedów: 136
Peerów: 11
Pobrano: 95 razy

Komentarze: 0


Prawdopodobnie najlepszy program do do kompleksowej optymalizacji systemów Windows 7/8/10. Z jego pomocą oczyścimy dysk ze zbędnych plików, usuniemy z rejestru zbędne wpisy czy odinstalujemy niepotrzebne aplikacje.

Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej. Poszczególne opcje optymalizacji dostępne są z poziomu odpowiednich modułów, które dodatkowo zostały przez twórców opatrzone krótkimi opisami informującymi o ich możliwościach. CleanMyPC z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników, które chciałyby w prosty i szybki sposób zwiększyć wydajność swojego komputera.

CleanMyPC wyposażony został w zestaw funkcji, z pomocą których możliwe jest wyszukanie, a następnie usunięcie z powierzchni dysku twardego wszystkich niepotrzebnych danych, a także oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów, które mogą spowalniać pracę systemu Windows. W dalszej kolejności program dysponuje funkcją zarządzania aplikacjami ur
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-10 18:55:12
Rozmiar: 26.39 MB
Seedów: 18
Peerów: 9
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


WinToHDD to ciekawy program do obsługi instalacji systemu Windows, który pozwala na reinstalację, stworzenie czystej instalacji na innym dysku oraz sklonowanie obecnej instalacji systemu, bez konieczności posiadania fizycznego nośnika z systemem (np. płyty DVD lub pamięci USB). W wielu przypadkach okaże się to jednym z lepszych, o ile nie jedynym rozwiązaniem, by odświeżyć komputer poprzez reinstalację, czy też zarchiwizować dane, tworząc kopię zapasową w formie klonu całego systemu na innej partycji w komputerze. Najnowsza wersja umożliwia utworzenie multbootowalnych dysków rozruchowych Windows 10/8/7/Vista/2016/2012/2008 działających na interfejsie USB.

homepage: https://www.easyuefi.com/store-wintohdd.html

Screen: https://iv.pl/images/90546994363604236550.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Furgon
Data dodania:
2018-08-10 14:46:41
Rozmiar: 20.78 MB
Seedów: 0
Peerów: 25
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 2


wielkość całości: 19.03 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: setup
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak

strona producenta:
Pozdrawiam Furgon.


Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-10 13:40:54
Rozmiar: 51.02 MB
Seedów: 93
Peerów: 19
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


Z pomocą Password Recovery Bundle można zresetować hasła do kont administartora i użytkownika w systemach Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2012 / 2008 / 2003 / 2000 oraz serverach Active Directory (AD), odzyskać hasła do programów pocztowych, komunikatorów internetowych, przeglądarek, klientów FTP, odblokować zabezpieczony plik PDF, ZIP lub RAR, a także usunąć hasło z dokumentów stworzonych w pakiecie biurowym Office. Program pozwala również na przeglądanie haseł ukrytych pod gwiazdkami w polach haseł wielu programów a także odzyskanie kluczy instalacyjnych.

homepage: https://www.recoverlostpassword.com/products/passwordrecovery.html

Screeny:

https://iv.pl/images/39414919258366531082.png

https://iv.pl/images/37383458795739783229.png

https://iv.pl/images/65675204371913861201.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-09 02:01:58
Rozmiar: 171.15 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


Odtwarzacz multimedialny nr 1 do dysków internetowych, plików i treści.
PowerDVD to więcej niż odtwarzacz płyt DVD i Blu-ray. PowerDVD jest Twoim niezbędnym towarzyszem rozrywki dla wideo, audio, zdjęć, 360 VR, 4K Ultra HD, a nawet treści online YouTube lub Vimeo. Wykorzystaj pełen potencjał swojego telewizora Ultra HD HDR i systemu dźwięku przestrzennego. Uzyskaj dostęp do kolekcji wideo 360? i zanurz się w wirtualnych światach lub zrelaksuj się, gdziekolwiek jesteś, dzięki niezrównanej obsłudze czytania i unikalnym ulepszeniom na komputerze lub laptopie.

- - - - - UWAGI DOTYCZĄCE INSTALACJI - - - - -

1. Uruchom plik setup.exe
2. Zainstaluj program
3. Ciesz się: D

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: starkov0022
Data dodania:
2018-08-09 01:55:54
Rozmiar: 51.35 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 1


AIDA64 to kompletne narzędzie pozwalające na analizę twojego komputera zarówno na
poziom sprzętu niż oprogramowanie i oceniać wydajność.

Rzeczywiście, poza odzyskaniem pełnej i szczegółowej listy części
składnik twojego komputera i jego temperatura i napięcie, to oprogramowanie
pozwoli ci wykonać wiele testów, aby dokładnie ocenić
wydajność procesora, pamięci RAM lub dysków twardych.

Analizując również twój system, ta aplikacja da ci wiele
informacje o zainstalowanym oprogramowaniu, wersjach sterowników i
wiele innych przydatnych informacji, takich jak prędkość fanów, aby
pomóc w przetaktowaniu komputera.

Minimalne wymagania systemowe:

System operacyjny: 32 lub 64 bity - Windows 7, 8, 8,1, 10
256 MB pamięci RAM lub więcej
Co najmniej 160 MB wolnego miejsca na dysku twardym lub kluczu USB

__________________________________________________________________________

Instalacja:

To oprogramowanie jest przenośne, co oznacza, że ​​nie musi być
zainstalowany w sys
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-06 06:59:41
Rozmiar: 5.31 MB
Seedów: 45
Peerów: 6
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0


[Request]

"Captain Nemo Pro to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom korzystającym z systemów Windows na przeglądanie zawartości dysków sieciowych Novell i Linux. Eliminuje tym samym konieczność korzystania z klienta Samba czy Novell.

Uzyskamy ponadto dostęp do partycji EXT2/3/4 oraz XFS. Za pomocą Captain Nemo Pro zamontujemy również partycjie NTFS w systemach Windows 98 i ME."

homepage: https://www.runtime.org/captain-nemo.htm

Screeny:

https://iv.pl/images/77812715936650316274.png

https://iv.pl/images/68035346996604070166.png

https://iv.pl/images/90964994269270625305.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-04 19:26:10
Rozmiar: 47.52 MB
Seedów: 32
Peerów: 10
Pobrano: 64 razy

Komentarze: 0


"Ashampoo Music Studio to narzędzie, umożliwiające kompleksowe zarządzanie multimediami w systemie Windows. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, dokonamy podstawowej obróbki dźwięku, stworzymy okładki dla naszych krążków lub zmiksujemy ze sobą wskazane utwory.

Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs graficzny, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki MP3 z ścieżką dźwiękową płyty Audio CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub różnymi innymi, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez port line-in, modyfikować i konwertować muzykę, a także miksować ze sobą wiele utworów oraz zgrywać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Ashampoo Music Studio wyposażony został dodatkowo w narzędzie do organizacji multi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-04 02:57:10
Rozmiar: 15.97 MB
Seedów: 70
Peerów: 13
Pobrano: 87 razy

Komentarze: 0


" Pełna wersja popularnego programu do optymalizacji systemu Windows. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do oczyszczania rejestru i całego komputera, a także defragmentowania poszczególnych dysków twardych. Oferuje również niezbędne funkcje do ochrony danych osobowych oraz diagnozowania systemu i podzespołów komputera.

Program posiada bardzo przydatną opcję 1-click optimization, optymalizując cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki. Wówczas aplikacja automatycznie wyczyści wszelkie pozostałości na dysku twardym, kasując historię i ciasteczka w przeglądarkach internetowych oraz naprawi uszkodzone wpisy i odnośniki plików. Aplikacja została również wyposażona w moduły do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu i wszystkimi aktywnymi procesami działającymi podczas normalnej pracy z komputerem.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć narzędzi do wyłączania nieautoryzowanej transmisji danych, która automatycznie i bezpiecznie wyłącza funkcje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-03 17:35:43
Rozmiar: 11.13 MB
Seedów: 55
Peerów: 16
Pobrano: 109 razy

Komentarze: 1


"Windows 10 Manager to rozbudowany pakiet kilkudziesięciu narzędzi do optymalizacji systemu operacyjnego Windows 10.

Z poziomu głównego okna programu zyskujemy możliwość wybrania jednej z sześciu zakładek o bardzo wymownych nazwach: informacje, optymalizacja, oczyszczanie, personalizacja, bezpieczeństwo, sieć i różne użytkowe. Dzięki podzieleniu wszystkich narzędzi na wspomniane kategorie interfejs Windows 10 Managera jest bardzo przejrzysty, a korzystanie z tego pakietu bardzo proste w obsłudze.

W zakładce "informacje", możemy nie tylko wyświetlić szczegółowe dane na temat naszego systemu operacyjnego, ale również utworzyć punkt przywracania, zdiagnozować i naprawić liczne błędy, zarządzać procesami czy też skorzystać z kreatora optymalizacji popularnych "okienek". Windows 10 Manager zawiera oczywiście więcej możliwości w zakresie przyspieszania działania naszego peceta w kolejnym dziale, "optymalizacja". O nią zadbamy także oczyszczając ze zbędnych plików (np. duplikatów, p
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-03 07:21:24
Rozmiar: 26.92 MB
Seedów: 42
Peerów: 41
Pobrano: 76 razy

Komentarze: 0


" Pełna wersja popularnego programu do optymalizacji systemu Windows. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do oczyszczania rejestru i całego komputera, a także defragmentowania poszczególnych dysków twardych. Oferuje również niezbędne funkcje do ochrony danych osobowych oraz diagnozowania systemu i podzespołów komputera.

Program posiada bardzo przydatną opcję 1-click optimization, optymalizując cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki. Wówczas aplikacja automatycznie wyczyści wszelkie pozostałości na dysku twardym, kasując historię i ciasteczka w przeglądarkach internetowych oraz naprawi uszkodzone wpisy i odnośniki plików. Aplikacja została również wyposażona w moduły do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu i wszystkimi aktywnymi procesami działającymi podczas normalnej pracy z komputerem.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć narzędzi do wyłączania nieautoryzowanej transmisji danych, która automatycznie i bezpiecznie wyłącza funkcje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-08-01 02:02:01
Rozmiar: 15.59 MB
Seedów: 53
Peerów: 3
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja programu do obsługi plików ISO. Ten format służący do przechowywania obrazów płyt jest niezwykle popularny - spotkamy go w rozmaitych zastosowaniach. Szczególnie często rozpowszechniane są w ten sposób wersje instalacyjne systemów operacyjnych i gier komputerowych.

Obsługa programu jest bardzo prosta, głównie za sprawą dobrze przemyślanego, intuicyjnego interfejsu. Dostępne funkcje zostały podzielone na trzy zakładki. Są wśród nich:

• Konwersja do formatu ISO
Za pomocą aplikacji w łatwy sposób zmienimy format obrazu płyty. Obsługiwane rodzaje plików to: BIN, CDI, MDF, MDX, B6I, B5I, NRG, PDI, GBI, DAA, UIF, DMG, ISZ, DEB, RPM, IMA, IMG, ZIP, RAR. Podczas przetwarzania, o postępie jesteśmy informowani za pośrednictwem okna z logami, paska procentowego i dodatkowych wskaźników.

• Zgrywanie nośnika do formatu ISO
AnyToISO pozwala na zapisanie informacji znajdujących się na nośniku CD/DVD w postaci obrazu płyty. Wystarczy wybrać napęd oraz określić l
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-30 02:30:26
Rozmiar: 9.10 MB
Seedów: 47
Peerów: 12
Pobrano: 69 razy

Komentarze: 0


WinToHDD to ciekawy program do obsługi instalacji systemu Windows, który pozwala na reinstalację, stworzenie czystej instalacji na innym dysku oraz sklonowanie obecnej instalacji systemu, bez konieczności posiadania fizycznego nośnika z systemem (np. płyty DVD lub pamięci USB). W wielu przypadkach okaże się to jednym z lepszych, o ile nie jedynym rozwiązaniem, by odświeżyć komputer poprzez reinstalację, czy też zarchiwizować dane, tworząc kopię zapasową w formie klonu całego systemu na innej partycji w komputerze. Najnowsza wersja umożliwia utworzenie multbootowalnych dysków rozruchowych Windows 10/8/7/Vista/2016/2012/2008 działających na interfejsie USB.

homepage: https://www.easyuefi.com/store-wintohdd.html

Screeny:

https://iv.pl/images/21218372110238189554.png

https://iv.pl/images/21169837800834036223.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-29 11:48:42
Rozmiar: 54.99 MB
Seedów: 7
Peerów: 14
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


Ashampoo Snap 10 to najnowsza odsłona bardzo funkcjonalnej i wygodnej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu. Pozwala ona nie tylko przechwytywać i zapisywać na dysku obraz pulpitu komputera, ale również dostosowywać go do późniejszej publikacji. Program oferuje także opcje nagrywania materiałów wideo.

Narzędzie wyposażone zostało w szereg użytecznych funkcji, umożliwiających wygodne rejestrowanie w postaci plików graficznych lub wideo całej naszej aktywności na komputerze. Z jego pomocą przechwycimy pełną zawartość pulpitu, pojedyncze okna, zdefiniowane obszary, a nawet dowolne, nieregularne kształty. Nie zabrakło również bardziej specyficznych opcji, pozwalających tworzyć zrzuty ekranu co pewien czas, tworzyć zrzuty ekranu stron WWW czy też rozwijanych menu. Oprogramowanie wyposażone zostało również w prosty mechanizm zapisywania sekwencji wideo z obrazem pulpitu.

Możliwości Ashampoo Snap 10 obejmują dodatkowo całą paletę narzędzi do wygodnej obróbki stw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Biurowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-29 11:45:17
Rozmiar: 27.97 MB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


FolderSizes - to program pokazujący ile miejsca poszczególne foldery zajmują na naszym dysku/partycji. Wyniki pokazywane są w postaci wykresu lub listy. Program pokazuje także, ile miejsca na dysku w rzeczywistości zajmuje dany folder, oraz podaje inne INFOrmacje, np. ile plików znajduje się w danym folderze.

System operacyjny:
Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP.

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 27.77 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Keygen
wersje językowe: English

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-29 11:42:32
Rozmiar: 54.35 MB
Seedów: 28
Peerów: 16
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 1


Movavi Slideshow Maker to potężne narzędzie do tworzenia profesjonalnych pokazów slajdów na komputerze. W dodatku został wyposażony w zaawansowane funkcje, za pomocą których łatwo i szybko utworzymy gotowy pokaz slajdów w formie materiału wideo, który następnie możemy rozpowszechnić w Internecie lub wśród znajomych.

Program jest niezwykle prosty i przyjazny w obsłudze. Zeby stworzyć profesjonalny pokaz slajdów musimy wybrać zdjęcia i posortować je w odpowiedniej kolejności. Następnie możemy dodać odpowiedni podkład muzyczny i rozmaite efekty przejścia pomiędzy zdjęciami. Po chwili Movavi Slideshow Creator automatycznie utworzy pokaz slajdów w formie filmu, którym możemy się podzielić ze znajomymi, nagrywając go na krążek CD, DVD lub do innego dowolnego urządzenia przenośnego.

Movavi Slideshow Creator obsługuje następujące formaty wejściowe:
JPEG, PNG, BMP, GIF, MP3, WAV, WMA, OGG, AAC i FLAC. Wspiera również formaty wyjściowe: AVI (including DivX, XviD, MJPEG, and other codecs
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-28 07:12:53
Rozmiar: 30.07 MB
Seedów: 100
Peerów: 14
Pobrano: 172 razy

Komentarze: 6


"Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego programu służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2018-07-25 07:37:57
Rozmiar: 40.03 MB
Seedów: 94
Peerów: 19
Pobrano: 107 razy

Komentarze: 0


...( Opis )...

CCleaner to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.

Aplikacja umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyczyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto CCleaner pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach). Obsługuje pakiety biurowe, różne przeglądarki, odtwarzacze multimedialne i wiele innych popularnych programów.

Główne funkcje programu
- System Windows i przeglądarki internetowe
- kasowanie t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: equinox
Data dodania:
2018-07-24 23:11:36
Rozmiar: 13.35 MB
Seedów: 52
Peerów: 11
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0


"Komercyjna wersja rozbudowanej aplikacji ułatwiającej utrzymanie czystości w systemie, czego skutkiem będzie częściowe zwiększenie szybkości działania komputera, odzyskanie miejsca na dysku twardym, a także łatwiejsza praca z uporządkowanym systemem.

Program, oczyszczając komputer, dokona wiele bardzo prostych działań, które moglibyśmy wykonać sami, takich jak opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, oczyszczenie schowka, zrzutów pamięci, plików dziennika Windows, historii użytkownika, usunięcie niedziałających skrótów z menu start oraz z pulpitu. Jednak zrobienie tego samemu zajmie dłuższą chwilę, program natomiast wykona to wszystko błyskawicznie.

CCleaner poradzi też sobie z oczyszczeniem pozasystemowych aplikacji, np. oczyści przeglądarki internetowe kasując pamięć podręczną, historię, zapisane informacje o formularzach, itp. Poza tym aplikacja potrafi współpracować z wieloma innymi programami usuwając z nich niepotrzebne pliki tymczasowe oraz listę ostatnio otw
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: sovtware
Data dodania:
2018-07-24 20:16:36
Rozmiar: 46.84 MB
Seedów: 10
Peerów: 9
Pobrano: 96 razy

Komentarze: 0


...( Info )...


Jedna z najpopularniejszych uniwersalnych i darmowych przeglądarek plików graficznych. Jej zaletą jest to, że początkującym wydaje się prosta w użyciu, podczas gdy zapewnia także wiele narzędzi przydatnych profesjonalistom chcącym wyciągnąć z tak niewielkiego programu jak najwięcej.

...( Opis )...

Aplikacja wspiera wiele typów plików, w tym BMP, TIF, TGA, GIF, PNG, JPEG, PSD, PSP, ICO, IMG i XCF. Ponadto program oferuje wiele dodatkowych narzędzi, takich jak retusz zdjęć, zmiana nazwy czy atrybutów wielu plików naraz czy zachowywanie wraz ze zdjęciami danych EXIF, czyli daty i godziny wykonania fotografii, modelu użytego aparatu etc. IrfanView pozwala również wyświetlać pokazy slajdów z nałożonym na obrazki własnym tekstem.

Testowane na windows 7-10 /64 bit

...( Instalacja )...

Wypakuj za pomocą win.rar
Uruchom i ciesz się programem.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: sovtware
Data dodania:
2018-07-24 19:44:40
Rozmiar: 52.60 MB
Seedów: 27
Peerów: 13
Pobrano: 75 razy

Komentarze: 0


...( Info )...


Format Factory jest darmowym kombajnem do konwersji materiału video, audio oraz zdjęć.
Program jest prosty i przyjemny w użytkowaniu.

...( Opis )...

Format Factory posiada wbudowaną bazę urządzeń przenośnych typu telefony komórkowe,
odtwarzacze MP3 przez co jest przydatny dla osób potrzebujących szybko
przekonwertować materiał audio/video bez konieczności zgłębiania wiedzy na temat obsługiwanych przez dane urządzenie formatów.

...( Dane Techniczne )...

Cechy Format Factory:
konwertuje dowolny format video do MPG/AVI/3GP/FLV/MP4/WMV/VOB/SWF/MOV
konwertuje dowolny format video do MKV
konwertuje dowolny format audio do MP3/OGG/FLAC/AAC/AMR/M4A/M4R/MP2/WMA/M4A/WAV.
konwertuje dowolny format obrazków do JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/GIF/PCX/TGA.
umożliwia zgranie zawartości płyty DVD Video do pliku
pliki w formacie MP4 są zgodne z formatem obsługiwanym przez iPod/iPhone/PSP
umożliwia naprawę uszkodzonych plików audio i video
umożliwia redukcję rozmiaru pl
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:58:28
Rozmiar: 487.36 MB
Seedów: 6
Peerów: 2
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================VMware Workstation to wieloplatformowa aplikacja stworzona z myślą o wirtualizacji "całego szeregu" systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD.

Narzędzie bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody "przeciągnij i upuść".

Na uwagę zasługuje również fakt, że aplikacja jako jedna z nielicznych, dzięki drobnej modyfikacji pliku wybranej maszyny wirtualnej, pozwala na obsługę akceleracji 3D.

System operacyjny:
Windows 7, 8, 8.1, 10 (x64)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 487.16 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + Key
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:56:25
Rozmiar: 118.85 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================VMware Player to program przeznaczony do tworzenia, ale również uruchamiania przygotowanych wcześniej wirtualnych maszyn z 32- lub 64-bitowym systemem operacyjnym.

Narzędzie pozwala na uruchomienie ponad 200 obsługiwanych systemów operacyjnych - w tym m.in. różnych wersji Windowsa i dystrybucji Linuksa. Takie rozwiązanie umożliwia przetestowanie wybranego systemu lub nowego oprogramowania na komputerze w specjalnie wyizolowanym środowisku, bez obawy o potencjalne konsekwencje w systemie macierzystym. Jednocześnie środowisko uruchomione w ramach VMware Player charakteryzuje się dużo większą szybkością i wydajnością w stosunku do np. wbudowanego w Windowsie 7 trybu Windows XP. Program pozwala obsłużyć do 8 rdzeni procesora i 32 GB pamięci RAM dla każdej z wirtualnych maszyn.

Wirtualne systemy uruchomione w VMware Playerze mogą korzystać z napędów CD/DVD, interfejsów sieciowych, urządzeń podłączanych przez USB i inny
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:54:20
Rozmiar: 587.37 MB
Seedów: 12
Peerów: 4
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================BluffTitler to rozbudowany program przeznaczony do tworzenia napisów 3D i dodawania różnych efektów do materiałów wideo. Aplikacja służy również do tworzenia profesjonalnych scen i napisów tytułowych.

Program składa się z rozbudowanego paska narzędziowego oraz zaawansowanego edytora pełniącego również funkcję odtwarzacza. Na specjalnym pasku znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia i opcje, za pomocą których stworzymy scenę tytułową oraz dodamy rozmaite efekty. W programie otrzymujemy dostęp do ogromnej ilości różnych warstw, które pozwolą nam dodać lub zmienić odpowiedni obrazek, tekstury, dodatkowy tekst, cząsteczki i efekty wizualne oraz wiele innych elementów graficznych.

Użytkownicy mogą w prosty sposób cofać wszystkie wprowadzone zmiany, odtwarzać utworzony projekt przy użyciu wbudowanego odtwarzacza, a także w pełni modyfikować i manipulować poszczególne warstwy. Można je także przyśpieszać, spowalniać,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:44:41
Rozmiar: 41.65 MB
Seedów: 11
Peerów: 0
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.

Program WYSIWYG Web Builder posiada prosty edytor do tworzenia stron, w którym znajdziemy gotowe pola tekstowe wspomagające i zarazem przyśpieszające pisanie oraz edycję kodu HTML. Znajdziemy w nim też ogromną bazę dodatkowych elementów graficznych, skryptów jаvascript i innych wtyczek, a także przydatną opcję do importowania wielu stron HTML.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć wbudowanego klienta FTP, za pomocą którego można bezpośrednio umieścić własną stronę WWW na dowolnym serwerze. WYSIWYG Web Builder obsługuje również język CSS3, któr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:42:00
Rozmiar: 29.57 MB
Seedów: 11
Peerów: 1
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================System Mechanic Pro to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do optymalizowania działania pracy systemu Windows. W skład pakietu wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Dzięki zaimplementowanej technologi ActiveCare użytkownicy są wstanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu.

Ponadto pakiet System Mechanic Pro oferuje opcjonalną instalację programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

System operacyjny:
Windows 10, 8.1, 8, 7.

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 29.37 MB
rodzaj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:39:28
Rozmiar: 6.62 MB
Seedów: 16
Peerów: 3
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================RAR Password Recovery ma na celu odblokowanie chronionych hasłem plików tworzonych przez archiwizator RAR / WinRAR. Odblokuj dowolne archiwum RAR chronione hasłem, niezależnie od tego, który algorytm kompresji i szyfrowania został użyty.


System operacyjny:
Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista, XP

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 6.42 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: setup + crack
wersje językowe: Multilingual

==Torrent==
Kategoria: Programy » Biurowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:36:19
Rozmiar: 268.57 MB
Seedów: 18
Peerów: 8
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


FlexiPDF pozwala na edytowanie dokumentów PDF równie łatwo, jak normalne dokumenty tekstowe możemy edytować np. w Wordzie. Po otworzeniu dokumentu PDF można zmieniać w nim dowolnie układ stron i edytować w czasie rzeczywistym zawartość – zaznaczać i redagować tekst, zmieniać jego formatowanie, dodawać komentarze czy własne grafiki.

Program obsłuży tekst w wielokolumnowych układach strony, pozwala na edycję nagłówków, stopek, czy spisów treści. Zapewnia moduł automatycznego sprawdzania pisowni, poprzez program Aspell (obsługiwany jest też język polski). Możemy też wypełniać formularze, zarówno interaktywne, jak i statyczne.

Więcej możliwości oferuje wersja profesjonalna, przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy pracują z dokumentami utworzonymi ze skanów. Rozbudowany moduł OCR pozwala na przetworzenie zeskanowanych bitmap w edytowalny tekst, całkiem nieźle radzi sobie też z językiem polskim. Do tego dostajemy m
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:33:07
Rozmiar: 46.53 MB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


Program Movavi Screen Recorder zapisuje co dzieje się na Twoim monitorze. Nagrywa video, służy jako program do robienia prezentacji, do nagrywania seminariów odtwarzanych w sieci. Konwertuje screencasty dla ponad 180ciu urządzeń przenośnych. Nagrywa wideo i audio, dodaje dźwięk systemu lub stworzona narrację. Pozwala na wybór okna programu który będzie zapisywany lub manualne dostosowanie obszaru nagrywanego. Uwydatnia kliknięcia i kursor myszki. Zapisuje zrzuty ekranu. Wzmacnia i edytuje obraz pulpitu.

Funkcje:
- tworzy studyjnej jakości screencasty
- nagrywa samouczki gotowe do dodania na blogu
- zapisuje seminaria dla późniejszego wglądu
- konwertuje screencasty dla pona 180ciu urządzeń przenośnych
- nagrywa dźwięk programu lub własna narrację
- umozliwia wybór okna pod zapis lub manualne dostosowanie zapisywanego obszaru
- podkreśla kliknięcia i kursor myszki
- zapisuje zrzuty pulpitu
- edytuje screencasty
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: tomysparow
Data dodania:
2018-07-23 21:24:08
Rozmiar: 3.39 MB
Seedów: 29
Peerów: 13
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 0


==================
...::: INFO :::...
==================


SSD Fresh to narzędzie stworzone z myślą o posiadaczach dysków SSD. Pozwala ono dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, a także zwiększyć jego żywotność i szybkość pracy.

Program rozwijany jest od kilku lat i cieszy się opinią jednego z najlepszych rozwiązań tego typu. Z jego poziomu przeprowadzić można optymalizację dysku SSD, obejmującą m.in. wyłączenie systemowej funkcji indeksowania plików oraz defragmentacji woluminów, dezaktywowanie mechanizmu Timestamp (przechowywanie INFOrmacji o czasie dostępu do plików), Prefech (wczytywanie często używanych aplikacji do pamięci RAM) oraz rejestrowania zdarzeń systemowych.

Ponadto SSD Fresh dostarcza szczegółowych INFOrmacji o dysku oraz pozwala uzyskać dostęp do danych S.M.A.R.T. Korzystając ograniczymy ilość zbędnych operacji zapisu, które to przełożyć się mogą na wzrost wydajności pracy dysku oraz zwiększenie jego żywotności.

System operacyjny:
Wi
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | ... | 3051 - 3100 | 3101 - 3150 | 3151 - 3183
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty