Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
87,377
43
21
184,821
76
88
7,035
22
7
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | 151 - 200 | ... | 1601 - 1650 | 1651 - 1700 | 1701 - 1732
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)
==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:40:25
Rozmiar: 6.39 GB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 71 razy

Komentarze: 0


Gra Men In Black: Alien Crisis (XBOX 360)

Activision Blizzard producent
Activision Blizzard wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: akcja, TPP, science-fiction, filmy, TPS

Men In Black: Alien Crisis to druga, kolejna po wydanym w 2002 roku Men in Black II: Alien Escape, adaptacja popularnej serii filmów science-fiction o tym samym tytule. Choć gra tworzona była równolegle z trzecią odsłoną kinowego cyklu, Men in Black III, to nie jest z nim bezpośrednio fabularnie związana.

Wcielamy się w agentów działającej w ukryciu organizacji MIB, zajmującej się wszelkimi przejawami życia pozaziemskiego, jakie mają miejsce na naszej planecie. Ubrani w stylowe czarne garnitury i noszący charakterystyczne okulary, podejmujemy się misji, od których powodzenia zależy nie tylko biurokratyczny porządek, ale nierzadko los
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:39:45
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 64 razy

Komentarze: 0


Gatunek: sportowe

04 listopada 2010 ( światowa data premiery )
10 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )
10 listopada 2010 ( Europejska data premiery ) (PAL)
04 listopada 2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: split screen
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wykorzystuje: Kinect

info: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15152

Zestaw gier sportowych, robiących użytek z kontrolera Kinect.

Kinect Sports to kompilacja gier sportowych, stworzonych z myślą o Kinect – nowym kontrolerze do Xboksa 360, angażującym do zabawy całe ciało człowieka. Produkcja została opracowana przez firmę Microsoft oraz studio Rare.

Wśród dyscyplin zaprojektowanych na potrzeby gry znalazł się boks, kręgle, siatkówka plażowa, lekkoatletyka (podział m.in. na biegi na 200 metrów, skok w dal oraz rzut oszczepem), piłka nożna oraz tenis stołowy.

Gracz bierze udział w poszczególnych zawodach wcielając się w swojego awatara z Xbox
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:39:00
Rozmiar: 2.72 GB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, gokarty, multiplayer, Mario, crossover

Mario Kart 8, mimo cyfry w tytule, jest jedenastą grą z produkowanej przez Nintendo serii Mario Kart, której początki sięgają czasów konsoli SNES. Jest to zarazem pierwsza odsłona wydana na platformę Wii U. Ponownie mamy tutaj do czynienia z przyjemnymi, zręcznościowymi wyścigami, w których najwięksi bohaterowie gier wspomnianej japońskiej firmy siadają za sterami swoich pojazdów – z gokartami na czele – by rywalizować ze sobą na fantazyjnych, kolorowych trasach przy użyciu rozmaitych power-upów.

W grze wraca wiele elementów, które spotkaliśmy w poprzednich częściach serii. Wśród dostępnych wehikułów pojawiają się motocykle, zaprezentowane pierwotnie w Mario Kart Wii, oraz szybowce, znane z Mario Kart 7. Z obu tych gier pochodzą również – odpowiednio – możliwość wykonywania w powietrzu akrobacji (nagradzanych premią do szybkości) oraz wyścigi pod wodą. Na trasie oprócz skrzynek ze wspomnianymi power-upami, które pomag
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:37:09
Rozmiar: 5.48 GB
Seedów: 5
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcji, FPP, survival horror, zombie, postapokaliptyczne, FPS, multiplayer, crafting

ZombiU to gra FPS, w której trafimy w sam środek inwazji zombie, które opanowują stolicę Wielkiej Brytanii. Producentem tytułu jest firma Ubisoft i należące do niej studio deweloperskie, z siedzibą we francuskim mieście Montpellier. ZombiU jest w rzeczywistości duchowym spadkobiercą przygodówki Zombi, powstałej w drugiej połowie lat 80. Została ona stworzona z myślą o komputerach Amstrad, ZX Spectrum, Commodore 64 oraz Amiga i była pierwszą komercyjną produkcją wydaną przez Ubisoft. Chociaż jej nowa wersja ma niewiele wspólnego z oryginałem, mocno czerpiącym z wątków zaczerpniętych z filmu Świt żywych trupów, pewne założenia tego wiekowego tytułu zostały przeniesione do nowej produkcji.

Akcja ZombiU rozgrywa się w całości w Londynie, a co więcej, twórcy zdecydowali się na odtworzenie w wirtualnym świecie wielu atrakcji i charakterystycznych punktów miasta. Jego mieszkańcy przemienili się
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:35:49
Rozmiar: 1.37 GB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, platformówki, Mario

New Super Luigi U to stworzony w ramach obchodów „Roku Lugiego” dodatek do cieszącej się sporym uznaniem wśród użytkowników konsoli Nintendo Wii U platformówki New Super Mario Bros. U. Rozszerzenie oferowane jest w formie płatnego DLC lub jako samodzielny (nie wymagający posiadania bazowej wersji gry) produkt.

Zgodnie z sugestią zawartą w tytule, głównym bohaterem New Super Luigi U jest Luigi, czyli odrobinę niedoceniany członek duetu wąsatych hydraulików, który pod nieobecność Mario musi zająć się ratowaniem księżniczki Peach. W trybie zabawy wieloosobowej grywalnymi postaciami są również Żółty Toad, Niebieski Toad oraz Nabbit (de facto zastępuje on Mario).

Mechanika rozgrywki nie różni się znacząco od założeń oryginału. W dalszym ciągu podstawą zabawy jest przeskakiwanie pomiędzy platformami, zbieranie monet i unikanie lub unieszkodliwianie przeciwników. Twórcy zrezygnowali jednak z niektórych rozwiązań, jak chociażby trybów Challe
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:35:01
Rozmiar: 4.41 GB
Seedów: 48
Peerów: 8
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, fitness

Wii Fit jest serią łączącą rozrywkę z ćwiczeniami fizycznymi. Dwie pierwsze części sprzedały się w nakładzie 43 milionów ezemplarzy. Wii Fit U zadebiutowała w 2012 roku jako jeden z tytułów startowych na konsolę WiiU.

W porównaniu do wydanych w przeszłości Wii Fit i Wii Fit Plus, założenia produkcji przeznaczonej na konsolę ósmej generacji firmy Nintendo nie zmieniły się. Nadal do korzystania z gry wymagane jest posiadanie specjalnego, przypominającego deskę urządzenia Wii Balance Board. To z jego pomocą możemy wykonywać serię różnych ćwiczeń fizycznych, bawiąc się przy tym rozgrywką w wiele mini-gier. Ich liczba została zwiększona z 15 do 35, a wśród nowych dyscyplin pojawiło się na przykład skakanie na trampolinie czy saneczkarstwo.

Wii Balance Board nie jest jedynym urządzeniem zintegrowanym z Wii Fit U. Aplikacja korzysta także z przenośnego Fit Meter, który rejestruje naszą aktywność fizyczną poza domem (np. dystans, jaki przemierzyliśmy i
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:34:17
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 119 razy

Komentarze: 0


Need for Speed Rivals jest kolejną grą ze znanej serii wyścigowej wydawanej przez firmę Electronic Arts. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron: kierowców wyścigowych, niejednokrotnie łamiących przepisy drogowe, lub policji wykorzystującej w swojej pracy najnowsze modele super samochodów.
Wcielając się w kierowcę wyścigowego, naszym celem jest omijanie pościgu i zdobywanie punktów prędkości, dzięki czemu odblokowujemy nowe przedmioty i samochody, z których następnie będziemy mogli skorzystać. W przypadku złapania przez policję, zdobyte w czasie danego wyścigu punkty tracimy bezpowrotnie.
Stając się policjantem, gracz powinien współpracować z pozostałymi osobami wcielającymi się w mundurowych, aby poprzez łapanie uciekinierów zdobywać coraz wyższą rangę oraz odblokowywać nowe auta i przedmioty ułatwiające pracę.
Jedną z najważniejszych części składowych nowej odsłony jest moduł All Drive, dzięki któremu – bez utraty postępu w kampanii – w szybki sposób przeskoczymy z rozgrywki
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:33:24
Rozmiar: 2.79 GB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, platformówki, 2D

Kirby and the Rainbow Curse to kolejna platformówka o przygodach różowej kulki imieniem Kirby – jednego z popularniejszych bohaterów w dorobku firmy Nintendo. Mamy do czynienia z tytułem powstałym specjalnie z myślą o konsoli Wii U i dotykowym ekranie kontrolera GamePad. Omawiany tytuł jest duchowym spadkobiercą Kirby: Power Paintbrush (w Ameryce Kirby: Canvas Curse), która to pozycja ukazała się w 2005 roku na konsolce DS. Tak jak poprzedniczki, Kirby and the Rainbow Curse jest dziełem japońskiego studia HAL Laboratory.

Jak wspomniano, mamy do czynienia z platformówką – jest to gra zręcznościowa, cechująca się kolorową oprawą graficzną w dwóch wymiarach oraz dość wysoką dynamiką rozgrywki. Kirby toczy się przez świat zbudowany z gliny, a naszym zadaniem jest dorysowywanie na bieżąco tęczowych platform (np. ramp), aby posyłać bohatera w pożądane miejsce i/lub pomagać mu uniknąć niebezpieczeństw. Urozmaiceniem zabawy są etapy, w których róż
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Nintendo DS


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:32:31
Rozmiar: 42.58 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Różne

Ta kolekcja zawiera prawie wszystkie wersje gier dla regionu europejskiego zgodnie z advanscene.com,który pojawił się na scenie w 2015 roku. Główna różnica z podobnymi paczkami, rozpowszechnianymi w Internecie jest taka że każda gra jest tylko jedną kopią, a nie 3-4 z innego zestawu języków i wersjach, co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku twardym. Wszystkie gry są wyłącznie w wersjach nie przepakowanych i nie zmienionych.

Tryb gry: Single

Screeny: http://i66.fastpic.ru/big/2015/0307/a7/66aae17d4892d184804319ce51403da7.jpg

Screeny: http://i57.fastpic.ru/big/2015/0307/48/7d7062398686ceb74b8614d413915148.jpg

Screeny: http://savepic.net/6834525.jpg

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:30:34
Rozmiar: 254.50 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcji, filmy, multiplayer, kooperacja

Ghostbusters: Sanctum of Slime to gra akcji osadzona w realiach Pogromców duchów, w której gracze tworzący czteroosobowy zespół podejmują walkę ze zjawami. Produkcja jest kontynuacją gry Ghostbusters: The Videogame, stworzonej w 2009 roku przez studio Terminal Reality. Sanctum of Slime zostało zaprojektowane przez chilijski zespół Wanako (Assault Heroes 2) z myślą o cyfrowej dystrybucji.

W nowej paranormalnej przygodzie gracze wcielają się w początkującego pogromcę duchów, którym kierowaliśmy już w Ghostbusters: The Videogame. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że produkcja różni się znacznie od swojej poprzedniczki. Zamiast typowej gry akcji TPP otrzymaliśmy strzelaninę prezentowaną z izometrycznego rzutu kamery. W grze nie brakuje epickich walk i ogromnych ektoplazmowych bossów. W wykonaniu misji i w starciach z nadprzyrodzonymi stworami gracze posługują się między innymi Ecto-4WD, czyli terenową wersją samochodu pogromców duchów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:29:01
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0


producent - Remedy Entertainment
wydawca - Microsoft Game Studios
dystrybutor PL - Microsoft
gry akcji ( TPP ) / przygodowe ( survival horror )
światowa data premiery - 14 maja 2010
data wydania w Polsce - 14 maja 2010
Europejska data premiery (PAL) - 14 maja 2010
data premiery w USA (NTSC) - 18 maja 2010

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5096

Gra akcji/TPP zrealizowana w konwencji thrillera psychologicznego. Autorem jest Remedy Studios, znane z cyklu Max Payne.

Alan Wake stanowi kolejne dzieło ludzi odpowiedzialnych za popularną markę Max Payne. Całość stworzono w myśl konwencji psychologicznego thrillera akcji, a podczas developingu wyraźnie inspirowano się kultowym serialem telewizyjnym Davida Lyncha i Marka Frosta o nazwie Twin Peaks (Miasteczko Twin Peaks).

Tytułowy bohater niniejszej gry jest autorem poczytnych powieści kryminalnych. Niestety, sława i wydawane co chwilę bankiety z okazji jego sukcesów kiepsko odbijają się na nerwach i natchnieniu pisarza. Od
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:27:03
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 1
Peerów: 2
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 0


UFC Undisputed 3 to kolejna edycja jednej z najpopularniejszych gier podejmujących tematykę walk typu UFC. Produkt nastawiony jest przede wszystkim na intensywne pojedynki między zawodnikami, a najistotniejsze zmiany widać w oprawie wizualnej oraz systemie sterowania.

UFC Undisputed 3 dysponuje nowym systemem nazwanym PRIDE. Dzięki niemu bardziej efektownie i skuteczniej kończymy walki oraz powalamy oponentów na ziemię. Co istotne, nowe rozwiązanie nie wymaga zmodyfikowane systemu sterowania. Gracze mogą poczuć intensywność walk bez potrzeby karkołomnych ewolucji na padzie.

UFC Undisputed 3 to nowy silnik graficzny, dzięki któremu udało się wygenerować bardziej szczegółowych wojowników i areny. Całość obserwujemy z użyciem nowych kątów nachylenia kamer, co w rezultacie, zapewnia niezapomniane doznania estetyczne.

Aby UFC Undisputed 3 oferowało wszystko, czego gracze oczekują, producent przygotował też poprawki trybu rozgrywek wieloosobowych. Znajdujemy w nim statystyki, rankin
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:26:26
Rozmiar: 8.39 GB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, multiplayer, kooperacja, RPG akcji

Demon's Souls to mroczna i brutalna (a więc skierowana raczej do dojrzalszych odbiorców) gra akcji z dużym naciskiem na elementy RPG. Przygoda została osadzona w średniowiecznych klimatach dark fantasy. Za jej stworzenie odpowiada japońska firma deweloperska, From Software, która w swoim portfolio poszczycić się może m.in. znakomicie przyjętą przez graczy serią King’s Field. Zresztą opisywana gra traktowana jest jako duchowy spadkobierca wspomnianego cyklu.

Akcja gry przenosi nas do królestwa Boletarii, którego zaślepiony ambicją król postanowił posiąść jeszcze większą władzę i zaczął pertraktować z siłami przekraczającymi ludzkie pojęcie. Niestety, igrając z nieznanym obudził dawno uśpione zło, które zaatakowało jego królestwo wypuszczając hordy demonów pochłaniające ludzkie dusze. Jedyną nadzieją na pokonanie wroga jest oczywiście bohater prowadzony przez gracza – ostatnia nadzieja ludzkości.

Grę rozpoczynamy od
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Nintendo DS


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:25:00
Rozmiar: 1.47 GB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcji

W 2010 roku Yuji Naka, były szef słynnego studia Sonic Team, wyjawił, że pracuje nad wyjątkową grą akcji. W późniejszym czasie okazało się, że chodziło mu o Rodea: The Sky Soldier na konsolę Wii i 3DS-a. Lata jednak mijały, a o produkcji zrobiło się zbyt cicho. Podczas jednego z wywiadów potwierdzono, że wersja na Wii została porzucona, aż w końcu w listopadzie 2014 roku stwierdzono, że tytuł jednak się ukaże, ale na Wii U, przy czym akompaniować będzie mu edycja na popularnego handhelda. Finalnie gra zadebiutowała w 2015 roku. Co ciekawe, pierwsze egzemplarze Rodea: The Sky Soldier na Wii U, które trafiły do sprzedaży, zawierały oryginalną, nieopublikowaną wcześniej wersję gry na Wii, zatytułowaną Tenkuu no Kishi Rodea.

Akcja Rodea: The Sky Soldier rozgrywa się na kontynencie Garuda. Dziewczynka o imieniu Ion przez przypadek wybudza uśpionego od 1000 lat mechanicznego wojownika Rodea, który powraca do życia ze zniszczoną prawą ręką i amnezją. Pamięta jedynie, że u
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » Wii U


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:23:34
Rozmiar: 23.28 GB
Seedów: 2
Peerów: 1
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe

Game & Wario jest duchowym spadkobiercą cyklu gier z cyklu WarioWare, który został zapoczątkowany w 2003 roku na przenośnej konsoli GameBoy Advanced. Od tamtego czasu seria pojawiła się również na wielu innych platformach (GameCube, Nintendo DS oraz Wii). Podobnie jak poprzednicy, Game & Wario jest zestawem różnorodnych i najczęściej zręcznościowych mini-gier przeznaczonych dla całej rodziny. Warto podkreślić, że wszystkie w kreatywny sposób wykorzystują możliwości jakie daje tablet konsoli WiiU. Producentem jest należące do Nintendo studio Intelligent Systems.

W kolekcji znajdziemy gry, takie jak:

Arrow – Tablet zamienia się w łuk. Strzały wystrzeliwujemy w kierunku ekranu telewizyjnego, na którym pojawiają się chmary przeciwników. Liczy się nie tylko nasza szybkość, ale także celność Musimy dobrze ustawić trzymanego w rękach WiiPada tak, by ustrzelić jak najwięcej celów. Tytuł przeznaczony jest dla jednego gracza.
Ski – Gracze zmieniając pozycje kontr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2016-01-02 23:22:49
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0


Gra Virtua Tennis 3 (XBOX 360)

SEGA producent
SEGA wydawca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Gatunek: sportowe, tenis

Virtua Tennis 3 to kolejna część popularnej serii symulacji gry w tenisa ziemnego. Cykl ów został zapoczątkowany w 2000 roku i jest doskonale znany m.in. użytkownikom konsoli Dreamcast i PlayStation 2. Tym razem ekipa developerska, pracująca w studiu Sega-AM2 (vide chociażby marka Shenmue, Virtua Fighter i OutRun), postanowiła stworzyć dzieło wyłącznie z myślą o elektroniczno-rozrywkowych platformach nowej generacji: PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Moc, drzemiąca w PS3 i X360, pozwoliła autorom na przygotowanie realistycznej grafiki trójwymiarowej, renderowanej w czasie rzeczywistym. Na oprawę wizualną składają się szczegółowo dopracowane areny (wypełnione po brzegi trybuny, powiewające na wietrze flagi itd.) oraz modele postaci, poruszające się niczym prawdziwi ludzie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-30 02:13:56
Rozmiar: 7.41 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Przygodowe

King’s Quest to tradycyjna gra przygodowa autorstwa studia Telltale Games, znanego z epizodycznych produkcji takich jak Sam and Max, Wallace and Gromit, Tales of Monkey Island, Back to the Future, Jurassic Park oraz The Walking Dead.

Gra stanowi pierwszą kontynuację cyklu King's Quest od czasu wydanego w 1998 roku Mask of Eternity. Ponownie wcielamy się w przedstawiciela rodziny panującej na tronie krainy Daventry, który wyrusza na pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę.

King’s Quest to klasyczna gra przygodowa. Zabawa polega więc głównie na zwiedzaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów i wskazówek oraz rozwiązywaniu zagadek. Gra podzielona została na kilka samodzielnych epizodów. Każdy z nich można rozegrać bez znajomości pozostałych, choć ukończenie całej serii we właściwej kolejności daje znacznie większą satysfakcję.

Tryb gry: single player
Wykorzystuje: Xbox Live
Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-30 02:13:16
Rozmiar: 7.63 GB
Seedów: 8
Peerów: 19
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Przygodowe, TPP, survival horror, przygodowe gry akcji

Silent Hill 5 jest kolejną odsłoną cieszącej się ogromną popularnością serii produktów. Po raz kolejny mamy do czynienia z przygodową grą akcji, utrzymaną w konwencji horroru. Oczywistym wydaje się też być to, że tytuł ten powstał wyłącznie z myślą o pełnoletnich sympatykach gier komputerowych. Piąta odsłona sagi nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian do mechaniki rozgrywki. W dalszym ciągu zajmujemy się odwiedzaniem nowej lokacji. Rozwiązujemy mniej lub bardziej złożone zagadki oraz walczymy z przerażającymi stworami, próbując jednocześnie poznać wszystkie szczegóły fabuły. Element ten praktycznie od samego początku istnienia tej serii odgrywał bardzo istotną rolę i nie inaczej jest w tym przypadku. Silent Hill 5 powstał z myślą o posiadaczach dwóch modeli konsol. Mowa tu o Xboxie 360 oraz PlayStation 3. Warto też dodać, iż w międzyczasie saga Silent Hill doczekała się kilku pobocznych produkcji, między innymi arcad
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-30 02:12:04
Rozmiar: 1.19 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0


Producent: Capcom Production Studio 3
Wydawca: Capcom
Kategoria: Platformowe/Gry akcji

Data premiery:
Świat: 17 Lipca 2003
Europa: 5 Marca 2004
Polska: Nie wydano

Tryb gry: Single player
Wymagania wiekowe: 7+
Nośnik: 1 DVD

Screeny: http://www.ppe.pl/encyklopedia/8006/mega-man-x7/galeria.html#galeria

Akcja gry toczy się po wydarzeniach z poprzedniej części serii. X, zmęczony ciągłą walką, usuwa się w cień, zostawiając zarządzanie grupą Maverick Hunters swojemu kompanowi, Zero, pilnowania porządku w razie nagłych ataków mavericków podejmuje się więc coraz więcej najemnych organizacji. Członek jednej z nich, Axl, zaczyna kwestionować metody używane przez jego dowódcę, Reda, i rejteruje do Maverick Hunters. Wściekły Red wypuszcza więc 8 przetrzymywanych przez niego mavericków i stawia Łowcom wyzwanie: grupa, która zniszczy więcej robotów, będzie sprawować pieczę nad Axlem.

X7 jest pierwszą odsłoną serii wydaną na konsolę 6. generacji, z czym wiąże się próba odświeżeni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 23:10:26
Rozmiar: 5.22 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 0


Data wydania : 15 października 2010
Gatunek : First-Person Shooter
Wydawca : Electronic Arts
Tryb gry: single
Nośnik: 1 DVD
Wersja PL - z napisami

W Medal of Honor gracz zostaje wysłany do Afganistanu, gdzie przyjdzie mu na przemian wcielać się w żołnierzy dwóch oddziałów. Pierwszy z nich to tzw. Tier 1 elitarna jednostka antyterrostyczna, realizująca rozkazy samego National Command Authority - amerykańskiego organu składającego się z prezydenta USA i sekretarza obrony narodowej, zobligowanego do podejmowania najistotniejszych decyzji strategicznych – np. w kwestii rozpoczęcia ataku nuklearnego. Jako żołnierze Tier 1 przeprowadzamy ciche i precyzyjne operacje głęboko na terytorium wroga. Drugi oddział, którego członkami przyjdzie nam pokierować to U.S Rangers. Jednostki te działają niczym młot bojowy i nie zawracają sobie głowy jakimikolwiek subtelnościami. Działają ostro i nie odpuszczają, nim nie zmiotą celów z powierzchni ziemi. Naprzemienne wcielanie się w żołnierzy dwóc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS2


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 23:09:35
Rozmiar: 1.81 GB
Seedów: 3
Peerów: 1
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0


Gra Reservoir Dogs (PS2)

Volatile Games producent
Square-Enix / Eidos wydawca
Cenega S.A. wydawca PL

Język gry: Angielski

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: akcja, TPP, gangsterskie, filmy

Reservoir Dogs to gra akcji, bazująca na głośnym filmie pod tym samym tytułem (polska nazwa brzmi Wściekłe psy). To kinematograficzne dzieło wyreżyserował w 1992 roku słynny Quentin Tarantino, a wystąpił w nim m.in. Michael Madsen, Steve Buscemi i Harvey Keitel. Z kolei elektroniczno-rozrywkową interpretację pamiętnego obrazu stworzono w siedzibie brytyjskiego studia Volatile Games, którego pracownicy odpowiadają za projekt o nazwie Possession.

Wzorem wielkiego filmowego poprzednika przedstawiono nam przygody sześciu twardzieli w ciemnych garniturach – Pana Blond, Pana Białego, Pana Pomarańczowego, Pana Brązowego, Pana R
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 23:08:52
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 1
Peerów: 2
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0


Gatunek: akcja, science-fiction, Star Wars, Kinect, filmy

Kinect Star Wars to produkcja rozgrywająca się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra została przygotowana z myślą o urządzeniu Kinect, czyli bezdotykowym kontrolerze dla konsoli Xbox 360. Za opracowanie tytułu odpowiada firma LucasArts, znana z wielu innych hitów o rycerzach Jedi i wojownikach Sith (np. Star Wars: The Force Unleashed).

W grze wcielamy się w rycerzy Jedi i inne postacie znane z Gwiezdnych Wojen. Rozgrywka została podzielona na różne tryby zabawy, podczas których walczymy z przeciwnikami przy użyciu miecza świetlnego, zasiadamy za sterami X-Winga i używamy mocy. Postaciami i pojazdami sterujemy za pomocą odpowiednich gestów oraz ruchów, wychwytywanych i interpretowanych przez czujniki Kinecta.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16784

DO GRY WYMAGANY JEST SENSOR KINECT!!!!!!

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 13:01:15
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 10
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0


Gatunek: bijatyki

tryb gry: single / multiplayer
nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
wymagania wiekowe: 12+

info: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16724

Dragon Ball Game Project Age 2011 to utrzymana w kreskówkowej stylistyce bijatyka z akcją osadzoną w popularnym uniwersum manga. Gra jest następcą serii Tenkaichi.

Za produkcją Dragon Ball Game Project Age 2011 stoi ekipa studia Spike, która w dorobku ma takie gry jak Crimson Tears i Escape from Bug Island. Od 2005 roku japoński deweloper współpracuje z koncernem Namco Bandai rozwijając serie bijatyk osadzonych w uniwersum „Smoczych Kul” - Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi oraz Dragon Ball: Raging Blast. Dragon Ball Game Project Age 2011 to spadkobierca i zarazem następca cyklu Tenkaichi. Twórcy zdecydowali się jednak wprowadzić szereg zmian w mechanice rozgrywki oraz oprawie wizualnej walk.

Gra pozwala wcielić się w ulubione postaci ze świata Dragon Ball na czele z Goku i Vegetą. Rozbudowana o
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 12:58:01
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 5
Peerów: 6
Pobrano: 171 razy

Komentarze: 0


Gatunek: wyścigi i rajdy, samochodowe, Kinect, sandbox, multiplayer, Xbox SmartGlass

Forza Horizon to gra wyścigowa, która oferuje świeże spojrzenie na tematykę serii i nie stanowi jej bezpośredniej kontynuacji. Tym razem ojcowie marki, czyli zespół Turn 10, pełnili jedynie rolę pomocniczą, natomiast główny ciężar obowiązków produkcyjnych wzięło na siebie studio Playground Games. Jest to debiutancki projekt tego dewelopera, ale w jego szeregach znajdują się weterani branży, którzy wcześniej pracowali w takich firmach jak Guerrilla Games, Rockstar North, Bizarre Creations czy Codemasters.

Akcja osadzona jest na drogach stanu Kolorado, w trakcie wielkiego tytułowego festiwalu muzyczno-samochodowego. Dzięki temu twórcy mogli połączyć piękne lokacje z popularnymi utworami muzycznymi i jednocześnie dostarczyć atmosferę święta motoryzacji. Gra opracowana została jako projekt uboczny w stosunku do cyklu Forza Motorsport. W przeciwieństwie do tej serii autorzy postawili na swobodniejsze
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-28 12:56:38
Rozmiar: 16.28 GB
Seedów: 23
Peerów: 17
Pobrano: 85 razy

Komentarze: 0


EA Games producent
Electronic Arts Inc. wydawca
Electronic Arts Polska wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Gatunek: akcja, FPP, współczesne konflikty, FPS, wojenne, multiplayer, strzelanki

Medal of Honor: Warfighter to gra FPS stanowiąca kontynuację wydanego w 2010 roku restartu tej klasycznej już marki. Akcja ponownie została osadzona we współczesnych realiach, a za produkcję całości odpowiada również to samo studio, czyli Danger Close.

Bohaterami gry są komandosi znani z poprzedniej części serii, jednak główną postacią, wokół której kręci się cała historia, jest Preacher, w polskiej wersji znany jako Klecha. Osią konfliktu jest PETN (pentryt) – niebezpieczna substancja wykorzystywana przez terrorystów do przeprowadzania skomplikowanych ataków. Ws
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:52:54
Rozmiar: 12.80 GB
Seedów: 0
Peerów: 2
Pobrano: 58 razy

Komentarze: 0


id Software producent
Bethesda Softworks wydawca
Cenega S.A. wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Gatunek: akcja, FPP, postapokaliptyczne, sandbox, FPS, multiplayer

Rage nie jest zwykłym tradycyjnym przedstawicielem gatunku pierwszoosobowych strzelanin, choć niewątpliwie jest to jego najważniejszym element. Gra stanowi miks typowego dla id Software shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy Ziemi. Postapokaliptyczny klimat przywodzi na myśl klasyczny obraz kina akcji Mad Max 2: The Road Warrior. Podobnie jak w filmie z Melem Gibsonem w roli głównej, tak i w Rage głównym środkiem lokomocji oraz najważniejszym dobrem jest odpowiednio zmodyfikowany oraz przystosowany do pokonywania zdradzieckich bezdroży wehikuł. W trak
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:52:05
Rozmiar: 10.99 GB
Seedów: 2
Peerów: 5
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcji, FPP, steampunk, skradanki, strzelanki

To dynamiczy FPP akcji z elementami skradanki, osadzony w nietypowym XIX wiecznym klimacie. Wcielamy się w rolę Corvo, ochroniarza cesarzowej zamordowanej w zamachu stanu. Bohater niesłusznie oskarżony o zbrodnie, będzie szukać zemsty i wykorzysta w tym celu szereg broni i nadprzyrodzonych zdolności. Ciekawostką dla tego typu produkcji jest fakt, iż nasze poczynania wpływają na fabułę i kolejne etapy gry.

W skład zapowiedzianej edycji Dishonored wchodzą podstawowa wersja gry, dwustronny plakat z motywem produkcji studia Arkane oraz cztery rozszerzenia: Void Walker’s Arsenal (paczka dodawana do pre-orderów pierwszego wydania), Dunwally City Trials (tryb wyzwań i dziesięć map), The Knife od Dunwall (pierwszy fabularny dodatek przedstawiający wydarzenia z perspektywy Dauda, antagonisty głównego bohatera podstawki) oraz The Brigmore Witches (kontynuacja i zarazem zwieńczenie historii Dauda). Jak możecie dowiedzieć się z naszej rec
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:51:09
Rozmiar: 5.97 GB
Seedów: 11
Peerów: 19
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, II wojna światowa, samoloty

Przygotowana przez studio Gaijin Entertainment produkcja to strzelanka lotnicza, której akcja dzieje się podczas II wojny światowej. Tytuł pozwala bawić się zarówno w klasycznym zręcznościowym stylu, jak i spróbować trudniejszego i bliższego rzeczywistości sposobu zabawy. Sterowanie każdym myśliwcem można dostosować do własnych potrzeb. Amatorzy szybkich starć mogą wybrać zręcznościowy sposób pilotowania samolotów i jedną z licznych kamer zewnętrznych, a spragnieni realnych wrażeń, widok z kokpitu i liczne symulacyjne utrudnienia, jak wpływ pogody i dokładne prawa fizyki.

W grze toczymy powietrzne bitwy w różnych zakątkach świata. Rosyjscy projektanci stworzyli kilka różnych scenariuszy opartych na rzeczywistych wydarzeniach i kilka zupełnie wymyślonych. W ten sposób posiadacze konsoli mogą walczyć zarówno nad Zagłębiem Ruhry i Pearl Harbor, ale i brać udział w nieznanych z kart historii bitwach. Łącznie autorzy przygotowali osi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:50:18
Rozmiar: 17.21 GB
Seedów: 42
Peerów: 11
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, TPS

Grand Theft Auto V to piąta pełnoprawna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo w historii, która została zapoczątkowana przez studio Rockstar w 1997 roku. „Piątka” ukazała się na PlayStation 3 we wrześniu 2013 roku i odniosła gigantyczny sukces, będąc swego rodzaju zwieńczeniem siódmej generacji konsol.

Twórcy produkcji zatroszczyli się o iście filmową historię, w której poznajemy losy nie jednej, a trzech postaci. Michael Townley był niegdyś doskonałym rabusiem banków, jednak obecnie znajduje się w programie ochrony świadków i znany jest jako Michael De Santa. Emerytura byłego przestępcy przebiega stosunkowo spokojnie, jednak bohater w ogóle nie dogaduje się ze swoją rodziną, przez co wpada w spore tarapaty. W wyniku pewnych wydarzeń, zmuszony jest wykonać jeszcze jeden skok, czym zwraca na siebie uwagę byłego kolegi, Trevora Philipsa, borykającego się z poważnymi problemami psychicznymi. Ten bez zastano
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:49:29
Rozmiar: 7.65 GB
Seedów: 3
Peerów: 4
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Sportowe, futbol amerykański, multiplayer, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Madden NFL 25 to 29. odsłona najpopularniejszego cyklu sportowych symulacji futbolu amerykańskiego w historii gier wideo. Z okazji jubileuszu 25-lecia serii wydawca zdecydował się zmienić tradycyjną numerację wskazującą na rok produkcji (np. Madden NFL 13 – 2012 r., Madden NFL 08 – 2007 r. itd.), wprowadzając do tytułu liczbę 25.

Wzorem wcześniejszych gier z cyklu, Madden NFL 25 pozwala graczom pokierować zawodnikami ulubionych zespołów futbolu amerykańskiego. Licencja największej amerykańskiej ligi futbolowej – NFL (National Football League) umożliwiła twórcom wykorzystanie autentycznych nazw drużyn i nazwisk zawodników z sezonu 2013/2014 oraz wcześniejszych.

Tradycyjnie już twórcy zadbali o wiele wariantów zabawy, zarówno w trybie jedno- jak i wieloosobowym. Gracze mogą więc rozegrać szybki mecz przeciw komputerowej sztucznej inteligencji lub z żywym przeciwnikiem, wziąć udział w jednym
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:48:45
Rozmiar: 2.23 GB
Seedów: 0
Peerów: 2
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0


Robomodo producent
Activision Blizzard wydawca

Gatunek: sportowe, deskorolka, multiplayer, kooperacja

Tony Hawk's Pro Skater 5 na konsoli PlayStation 3 to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych symulatorów jazdy na deskorolce. Cykl narodził się w 1999 roku na konsoli PlayStation i od tamtego czasu doczekał się (wliczając w to liczne spin-offy) aż 16 różnych pełnoprawnych części. Za stworzenie piątki odpowiada amerykańskie studio Robomodo, które na swoim koncie ma grę Tony Hawk: Ride, powszechnie uznaną za najgorszy tytuł spod szyldu Tony Hawk's, a także produkcje takie jak Tony Hawk: Shred i Tony Hawk's Pro Skater HD.

Tony Hawk Pro Skater 5 jest powrotem do korzeni serii i do jego pierwotnej formuły. Twórcy zaadaptowali bardzo zręcznościowy, ale równocześnie widowiskowy model jazdy, pozwalający budować długie komba, a także wykonywać absurdalnie wysokie skoki oraz skomplikowane triki. W niektórych miejscach wprost z deski możemy używać także pocisków lub rzucać różnymi przedmi
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-26 22:47:59
Rozmiar: 11.14 GB
Seedów: 37
Peerów: 27
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


Eidos Montreal producent
Square-Enix / Eidos wydawca
Cenega S.A. wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: RPG, FPP, cyberpunk, skradanki, thriller, RPG akcji

Deus Ex: Bunt ludzkości jest kolejną odsłoną słynnej serii gier action RPG, osadzoną w cyberpunkowej wizji przyszłości. "Trójka" jest prequelem dla poprzednich części, a za jej powstanie nie odpowiada już ekipa Ion Storm, lecz montrealskie studio firmy Eidos. Pomimo tego fabuła gry przygotowana została we współpracy z autorem scenariusza wcześniejszych odsłon - Sheldonem Pacottim. Produkcja otrzymała też wsparcie ze strony Harveya Smitha i Warrena Spectora, czyli twórców pierwowzoru.

Akcja Buntu ludzkości rozpoczyna się w 2027 roku w Detroit. Wcielamy się w rolę Adama Jensena, przeciętnego faceta pełniącego funkcję szefa ochrony w firmie Sarif Industri
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 23:11:54
Rozmiar: 684.61 MB
Seedów: 1
Peerów: 3
Pobrano: 49 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, Star Wars, 2D, PlayStation Move

Angry Birds Star Wars to kolejna produkcja fińskiego studia Rovio. Deweloper odpowiedzialny jest za wcześniejsze odsłony serii Angry Birds, a także gry Amazing Alex czy Bad Piggies. Tytuł stanowi miks rozgrywki zręcznościowej znanej z Wściekłych Ptaków z postaciami i uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Historia ponownie opowiada o walce kolorowych ptaków ze złymi prosiakami, które naraziły się latającej gawiedzi, kradnąc jej jajka. Akcja rozgrywa się w uwielbianym przez miliony osób świecie Star Wars.

Zasady rozgrywki pozostały praktycznie niezmienione. Gameplay opiera się na modelu fizycznym zaczerpniętym z poprzedniej części tej serii, czyli Angry Birds Space. Jednak w odróżnieniu od niej, akcja nie rozgrywa się wyłącznie w kosmosie, ale także na różnych obiektach, charakteryzujących się odmiennymi warunkami - przykładowo, Hoth to skuta lodem planeta, z kolei Tatooine jest jednym, wielkim, pustynnym terenem. Na każdej z nich tr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 23:10:19
Rozmiar: 7.00 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0


The Odd Gentlemen - producent

Sierra Entertainment Inc. - wydawca

King’s Quest na PlayStation 3 to tytuł oficjalnej dziewiątej części słynnej serii gier przygodowych, wydanej siedemnaście lat po premierze „ósemki”. Chociaż długo wyczekiwaną kontynuację cyklu stworzyło studio The Odd Gentlemen (m.in. The Misadventures of P.B. Winterbottom), to wydawnictwem i nadzorem zajęła się wzbudzona z letargu firma Sierra – założyciele marki. Ta odsłona cyklu przyjęła popularną w swoim czasie strukturę epizodyczną. Tym razem historia została przedstawiana w formie retrospekcji. Gracz wciela się w posuniętego w latach króla Grahama (głosu użycza mu Christopher Lloyd, znany z trylogii filmowej Powrót do przyszłości), który wnuczce o imieniu Gwendolyn opowiada swoje fantastyczne przygody z czasów młodości, jakie doprowadziły go do objęcia tronu w Królestwie Daventry. To właśnie one mają stanowić sedno rozgrywki. King’s Quest składa się z pięciu wypuszczonych osobno epizodów, które wspólnie tworz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 01:52:24
Rozmiar: 5.03 GB
Seedów: 2
Peerów: 1
Pobrano: 143 razy

Komentarze: 0


Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników. Za produkcję odpowiada, podobnie jak w przypadku części drugiej, studio Ubisoft Montreal, choć tym razem pomagały mu także zespoły Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment oraz Ubisoft Reflections.
Gracze wcielają się w Jasona Brody?ego, którego wakacje zostały przerwane w brutalny sposób i w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na wyspie, opanowanej przez psychopatycznych piratów. Co gorsza, w niewoli pozostaje grupa jego przyjaciół, a wszędzie wokoło roi się od pozbawionych skrupułów i niezbyt stabilnych psychicznie morderców. By ocalić swoich bliskich i wydostać się z tego przeklętego miejsca Jason będzie musiał szybko nauczyć się zabijać.
Far Cry 3 to pierwszoosobowa strzelanka. Większość czasu spędzamy więc na eliminowaniu wrogów wszelkimi dostępnymi metodami. Tym, co odr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 01:51:43
Rozmiar: 13.70 GB
Seedów: 2
Peerów: 3
Pobrano: 40 razy

Komentarze: 0


Gatunek: akcja, FPP, zimna wojna, Call of Duty, FPS, wojenne, multiplayer, kooperacja, strzelanki

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona znanej serii FPS-ów, która stawia na widowiskową akcję. Studio odpowiedzialne za grę – Treyarch – przygotowało kilka poprzednich części marki (Call of Duty 3, Call of Duty: World at War). Kolejna odsłona cyklu odchodzi zarówno od klimatów pierwszych Call of Duty jak i nowszych Modern Warfare, przenosząc graczy do ery Zimnej Wojny. Cała kampania dla pojedynczego gracza przedstawiona została w formie przesłuchania Alexa Masona, świetnie wyszkolonego komandosa na usługach CIA, który jest przetrzymywany przez bliżej niezidentyfikowane osoby. W kolejnych etapach powraca się do misji, w których Mason brał udział, sterując nim samym lub innymi osobami z jego oddziału. Godne odnotowania jest to, że istotną rolę w nowej grze odgrywa Wiktor Reznow, jeden z głównych bohaterów Call of Duty: World at War. W Black Ops, wzorem poprzednich części serii, podróż
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 01:49:47
Rozmiar: 3.33 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0


Gatunek: RPG, jRPG

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel ma miejsce w rozległym imperium Erebonii. Fabuła zbudowana jest wokół nowo utworzonej klasy 8 "" Akademii Wojskowej, która obejmuje zarówno arystokratów jak i zwykłych ludzi Erebonii. Jest to jedyna klasa, która nie jest podzielona ze względów społecznych. "Klasa 8" jest przeszkolona, podczas których uczestnicy rozumieją, jak ważne jest, aby odrzucić wszelkie uprzedzenia społeczne. Zaczynając walkę o władzę między klanem arystokracji, z jednej strony, i reformistów robotniczych prowadzonych przez żelaznego kanclerza, z drugiej strony.

Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Tryb 3D: Nie

Screeny: http://www.pssite.com/gry/6799/the-legend-of-heroes-trails-of-cold-steel.html

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-25 01:49:08
Rozmiar: 6.77 GB
Seedów: 49
Peerów: 10
Pobrano: 65 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Sportowe, deskorolka, multiplayer, kooperacja

Tony Hawk's Pro Skater 5 na konsoli Xbox 360 to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych symulatorów jazdy na deskorolce. Cykl narodził się w 1999 roku na konsoli PlayStation i od tamtego czasu doczekał się (wliczając w to liczne spin-offy) aż 16 różnych pełnoprawnych części. Za stworzenie piątki odpowiada amerykańskie studio Robomodo, które na swoim koncie ma grę Tony Hawk: Ride, powszechnie uznaną za najgorszy tytuł spod szyldu Tony Hawk's, a także produkcje takie jak Tony Hawk: Shred i Tony Hawk's Pro Skater HD.

Tony Hawk Pro Skater 5 jest powrotem do korzeni serii i do jego pierwotnej formuły. Twórcy zaadaptowali bardzo zręcznościowy, ale równocześnie widowiskowy model jazdy, pozwalający budować długie komba, a także wykonywać absurdalnie wysokie skoki oraz skomplikowane triki. W niektórych miejscach wprost z deski możemy używać także pocisków lub rzucać różnymi przedmiotami w konkretne cele. Rozpoczynając zabawę tworzymy wł
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PS3


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-24 00:50:34
Rozmiar: 1.07 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0


Gatunek: przygoda-akcja

Never Alone (Kisima Inŋitchuŋa) to jest grą platformowo-logiczną połączoną z eksploracją malowniczego, zamarzniętego świata. Za tytuł odpowiedzialne jest Upper One Games, studio sponsorowane przez stan Alaska, zaangażowane w zachowanie dziedzictwa kulturowego plemion północy. Poza zachowywaniem przekazów ustnych, studio zajmuje się również tworzeniem gier edukacyjnych.

Wynikiem ich pracy jest Kisima Inŋitchuŋa, w grze wcielamy się w postać pochodzącej z plemienia Iñupiaq małej dziewczynki imieniem Nuna, i jej wiernego przyjaciela - polarnego lisa. Nuna i jej towarzysz wyruszają w niebezpieczną podróż, której celem będzie uratowanie ich świata od zagłady. Gra podzielona jest na 8 rozdziałów, w których występują postaci przewijające się przez podania ustne ludów Alaski. Aby rozwiązać zagadki logiczne, gracz przejmuje kontrolę nad jednym z bohaterów, jest także planowana rozgrywka w trybie kooperacyjnym. Gra wypuszczona zostanie w języku Iñupiaq z angielskim
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-24 00:49:46
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 19
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0


producent: Rockstar Games
wydawca: Take 2 Interactive

kategoria: sportowe / tenis

Data Premiery:
Europa (PAL): 26 maja 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 22 maja 2006

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4587

Opis Gry

Table Tennis to najnowsza gra ze studia Rockstar Games, które do tej pory kojarzone było z serią Grand Theft Auto i Midnight Club. Ku ogólnemu zaskoczeniu graczy, najnowszy tytuł to pozycja sportowa – symulacja tenisa stołowego. W popularnego ping ponga grał chyba każdy z nas, teraz możemy zobaczyć, jak to wygląda na konsoli Xbox 360.

A wygląda imponująco. Bez większego trudu przypominamy sobie pierwsze próby przeniesienia tenisa stołowego na grunt rozrywki elektronicznej - dwa prostokąciki przebijające piłeczkę na przeciwny koniec stołu. W tej kwestii nic się nie zmieniło, w dalszym ciągu naszym zadaniem jest odbijanie piłki na stronę rywala w taki sposób, by ten nie zdołał jej odebrać. Ale na tym koniec podobieństw. Twórc
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-24 00:47:44
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0


Robomodo producent
Activision Blizzard wydawca
CDP.pl / CD Projekt wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.

Gatunek: Sportowe, deskorolka, multiplayer, kooperacja

Tony Hawk's Pro Skater 5 na konsoli Xbox 360 to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych symulatorów jazdy na deskorolce. Cykl narodził się w 1999 roku na konsoli PlayStation i od tamtego czasu doczekał się (wliczając w to liczne spin-offy) aż 16 różnych pełnoprawnych części. Za stworzenie piątki odpowiada amerykańskie studio Robomodo, które na swoim koncie ma grę Tony Hawk: Ride, powszechnie uznaną za najgorszy tytuł spod szyldu Tony Hawk's, a także produkcje takie jak Tony Hawk: Shred i Tony Hawk's Pro Skater HD.

Tony Hawk Pro Skater 5 jest powrotem do korzeni serii i do jego pierwotnej formuły. Twórcy zaadaptowali bardzo zręcznościowy, ale równocześnie widowiskowy model jazdy, pozwalaj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » PSP


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-22 22:49:22
Rozmiar: 412.66 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Wyścigi, gokarty, multiplayer

Pac-Man World Rally to kolejna gra z sympatycznym, żółtym zjadaczem kulek w roli głównej, tym razem nastawiona wyłącznie na zręcznościowe wyścigi. W programie wcielamy się w jedną z dostępnych postaci (klasyczni bohaterowie z gier Pac-Man, chociaż nie tylko) i bierzemy udział w zaciętych, dynamicznych zmaganiach niewielkich gokartów.

Liczba dostępnych tras zamyka się w piętnastu (rywalizujemy m.in. na arenie stylizowanej na nawiedzony zamek z cmentarzem w środku, czy w jaskini wypełnionej lawą). Poszczególne odcinki są bardzo zróżnicowane (rozmaicie wyprofilowane zakręty, licznie ustawione skocznie, różnice w długości przejazdu, itp.), nie brakuje również pomocnych skrótów.

Podczas przejazdu zbieramy żółte kulki, co jest w końcu typowe dla produkcji z Pac-Man w tytule. Gdy uda nam się przechwycić odpowiednią ich ilość, to prowadzony gokart zamieni się w Super Pac-Mobile. Pozostali uczestnicy wyścigu staną się wówczas charakterystycznymi,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-22 22:48:44
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 2
Peerów: 3
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Akcja / Bijatyka

Screeny: http://www.miastogier.pl/galeria-popup,x360,44822.html

Ninja Gaiden II to kolejna edycja jednej z najlepszych gier akcji, w których głównym bohaterem jest niezwykle uzdolniony wojownik Ninja. Program podobnie jak poprzednie edycje powstał w studio Team Ninja, a dedykowany jest tylko i wyłącznie konsoli Xbox 360!

Ninja Gaiden II porywa gracza do świata wyniszczonego przez wojny. W samym środku zadymy nasz protegowany - Ryu Hayabusa, musi stanąć do walki z tysiącami oponentów. Na szczęście posiada on wiele niezwykłych umiejętności, jest szybki i skuteczny w eliminowaniu każdego kto stanie mu na drodze.

Ninja Gaiden II podobnie jak pierwowzór charakteryzuje się dużym poziomem trudności. Aby w pełni opanować umiejętności Ryu trzeba poświęcić mnóstwo czasu na ćwiczenia. Ostatecznie stajemy się jednak doskonałym wojownikiem, któremu nic nie przeszkodzi w realizacji zamierzonych celów.

Ninja Gaiden II działa na nowoczesnym silniku graficznym.
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-21 23:22:58
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 7
Peerów: 6
Pobrano: 94 razy

Komentarze: 0


Gatunek: sportowe, boks, na 2 osoby

Screeny: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15371

Fight Night Champion to piąta odsłona popularnego cyklu bokserskiego, zapoczątkowanego jeszcze na PlayStation 2 i pierwszym Xboksie. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialne jest kanadyjskie studio EA z siedzibą w Vancouver, mające w dorobku także czwartą edycję serii.

Najistotniejszym elementem Fight Night Champion jest zupełnie nowy, stworzony od podstaw tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, o nazwie Champion Mode. Jego punktem przewodnim są emocje, wynikające z dramatyzmu, tragizmu i ekscytacji, za pomocą których odpowiednia atmosfera budowana jest nie tylko w ringu, ale również poza nim. Szeroko zakrojony wątek fabularny przybliża postać początkującego boksera wagi średniej – Andre Bishopa urodzonego w Filadelfii.

Stworzona na potrzeby gry historia przybliża zarówno dobre, jak i złe strony zmagań bokserów. Brudne akcje, wyczerpujące treningi, trudne negocjacje i konieczność toczenia ni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-21 23:21:09
Rozmiar: 5.33 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0Turn 10 Studios producent
Microsoft Studios wydawca
CDP.pl / CD Projekt wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Gatunek: wyścigi, samochodowe

Forza Motorsport 2 jest kontynuacją jednej z najlepszych gier, traktujących o wyścigach samochodowych i zadedykowanych konsoli Xbox. Tym razem developerzy postanowili stworzyć produkt, przeznaczony wyłącznie dla platformy Xbox 360, celem zaprezentowania entuzjastom motoryzacji prawdziwego dzieła nowej generacji.

Podobnie, jak w pierwszej części, tak i w sequelu postawiono na realizm zabawy. Programiści zatrudnili w charakterze konsultantów inżynierów i zawodowych kierowców, aby rozgrywka możliwie wiernie odwzorowywała rzeczywistość. Każdy model samochodu ulega sugestywnie prezentującym się uszkodzeniom, aczkolwiek zniszczenia dotyczą nie tylko widocznych na pierwszy rzut oka elementów. W wyniku nieostrożnej jazdy występują bowiem także n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-21 23:20:05
Rozmiar: 7.95 GB
Seedów: 327
Peerów: 43
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0


Gra ScreamRide (XBOX 360)

Frontier Developments/Chris Sawyer producent
Microsoft Studios wydawca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: logiczne, science-fiction, sandbox, elementy zręcznościowe, maszyny i urządzenia

ScreamRide to kolejna gra w dorobku studia Frontier Developments, która podejmuje tematykę budowania lunaparków. Znacznie bliżej jest jej jednak do wydanego w 2013 roku (na Wii U) wesołego Coaster Crazy niż ekonomicznego RollerCoaster Tycoon 3 z 2004 roku.

Mimo to, w odróżnieniu od obu wyżej wymienionych tytułów, w ScreamRide nie budujemy parków rozrywki. Gra zabiera nas w niedaleką przyszłość. Tory kolejki górskiej i wszystkie inne futurystyczne obiekty, jakie trafiają do naszej dyspozycji, mają służyć nauce, badającej granice ludzkich możliwości i starającej się na tej podstawie doskonalić społeczeństwo.

W praktyce sprowadza się t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-20 23:22:10
Rozmiar: 824.35 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0


Gra Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien (XBOX 360)

Choice Provisions / Gaijin Games producent
Aksys Games wydawca

Wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Gatunek: zręcznościowe, platformówki, indie, 2.5D

Gra Runner2: Future Legend of Rhythm Alien to kolejna produkcja studia Gaijin osadzona w uniwersum BIT.TRIP. Stanowi ona kontynuację platformówki RUNNER, w której wcielaliśmy się w postać nazwaną CommanderVideo. Tym razem możemy dokonać wyboru spośród większej liczby bohaterów. Niezależnie od podjętej decyzji staramy się pokrzyżować plany Timbletota. Jego celem jest zniszczenie wszystkich istniejących światów. Aby tego uniknąć musimy pokonać szereg poziomów wymagających ogromnej zręczności i refleksu.

Podobnie jak w BIT.TRIP RUNNER, w Runner2: Future Legend of Rhythm Alien CommanderVideo automatycznie biegnie w prawą stronę ekranu, a naszym zadaniem jest omijanie pojawiających się przeszkód. Tak jak we wszystkich grach z serii BIT.TRIP, podkład audio ma znaczący wpływ na
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-20 23:21:36
Rozmiar: 6.02 GB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0


Codemasters Software producent
Codemasters Software wydawca
Licomp Empirical Multimedia wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Gatunek: wyścigi, samochodowe, multiplayer, rajdy

Colin McRae: DiRT 3 to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, sygnowanych nazwiskiem tragicznie zmarłego szkockiego kierowcy rajdowego. W przeciwieństwie do części drugiej, utrzymanej w młodzieżowym, ekstremalnych stylu i kładącej nacisk na zawody offroadowe, w DiRT 3 twórcy zdecydowali się na powrót do klimatów typowo rajdowych. Produkcja została opracowana przez brytyjską firmę Codemasters Software.

Colin McRae: DiRT 3 zostało opracowane z wykorzystaniem licencji WRC – Rajdowych Mistrzostw Świata organizowanych przez FIA. Dzięki temu twórcy zawarli w swojej grze wiele odwołań do rzeczywistości, w tym raj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-20 23:19:44
Rozmiar: 140.19 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 15 razy

Komentarze: 0


Gatunek: Zręcznościowe, platformówki, 2D, indie

Kompletna edycja wielokrotnie nagradzanej, side-scrollowej zręcznościówki Badlands z 2013 roku, będącej debiutancką produkcją dwuosobowego fińskiego studia Frogmind. Po ogromnym sukcesie gry na urządzeniach przenośnych, jej autorzy postanowili przygotować również wersję na „duże” platformy sprzętowe, wzbogacając ją pełną zawartością dodatkową, którą mobilni gracze otrzymywali w ramach kolejnych aktualizacji.

W grze przejmujemy kontrolę nad nieokreślonym, kosmatym żyjątkiem, a naszym zadaniem jest przedostanie się na drugi koniec planszy, unikając czyhających na nas po drodze przeszkód. Zadanie utrudnia jednak fakt, że podczas rozgrywki dołączają do nas zbudzeni naszym ruchem pobratymcy, więc w miarę postępów rozgrywki zmuszeni jesteśmy do kontrolowania coraz większej ilości stworków. Te poruszają się w dość charakterystyczny sposób, przypominający wznoszenie się ptaków do lotu, a gracze jednym naciśnięciem przycisku sprawiają, że gr
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Konsole » X360


Dodał: dzony85
Data dodania:
2015-12-20 23:19:05
Rozmiar: 6.77 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0


Starbreeze AB producent
2K Games wydawca
Cenega S.A. wydawca PL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: akcja, FPP, komiksy, strzelanki

The Darkness to gra akcji oparta na popularnym, wydanym również w Polsce, komiksie wydawnictwa Top Cow. Za jego wirtualną adaptację odpowiedzialna jest szwedzka grupa developerska, Starbreeze, która graczom powinna być znana głównie za sprawą The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay.

Podobnie jak komiks tak i gra podąża tym samym wątkiem. Głównym jej bohaterem, a zarazem reprezentantem gracza w świecie The Darkness, jest Jackie Estacado, zabójca pracujący na zlecenie mafii. W dniu 21 urodzin, Don rodziny Francetti, Wuj Paulie, zleca Jackie'mu pewną robotę. Okazuje się jednak, iż to była to sprytnie zaaranżowana pułapka, której ofiarą miał być Jackie. Udaje mu się zbiec, ale
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | 151 - 200 | ... | 1601 - 1650 | 1651 - 1700 | 1701 - 1732
<< Poprzednia      Następna >>

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty