Kategorie
Ranking
RSS
Hosting zapewnia

Google+
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
91,096
61
1
190,221
121
2
7,973
11
3
Ostatnie 30
Popularne
w Wrzesniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » cRPG


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-04-17 22:37:20
Rozmiar: 204.02 MB
Seedów: 14
Peerów: 4
Pobrano: 19 razy
Kondycja:

Balrum *2016* - V1.5 [+Bonus Content] [ENG] [GOG] [EXE]Wydanie GOG: Kwiecień 2018
Premiera Gry: 1 Marca 2016 - 9 Kwietnia 2018 (Patch V1.5)
Gatunek: RPG, Turowe, Izometryczne, Kickstarter, Indie, Crafting, Klasyczne RPG
Producent: Balcony Team
Wydawca: Balcony Team

Dostępne Języki: Angielski


Zawartość Dodatkowa:

- Balrum - Manual
- Balrum - Wallpapers


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.5 + Bonus Content
Balrum to wydana na platformie PC Windows klasyczna gra RPG z widokiem izometrycznym oraz turowym systemem walki. Za powstanie gry odpowiada dwuosobowe, nowojorskie studio Balcony Team, które w procesie produkcyjnym wsparło się funduszami zebranymi na serwisie Kickstarter.

Akcja gry toczy się w tytułowej, fantastycznej krainie Balrum, która dwadzieścia lat temu padła ofiarą ataku złowrogiego Nasrusa i jego armii nieumarłych. Królewskie armie zostały kompletnie zdziesiątkowane, a Balrum pogrążyło się w chaosie. Nowemu władcy krainy sprzeciwiły się jedynie dwie niewielkie wioski, których mieszkańcy znaleźli schronienie w opanowanym przez zło Mrocznym Lesie, do którego od wieków nikt nie ośmielił się wejść. Podczas gry wcielamy się w jednego z ocalałych, który po odkryciu mrocznych sekretów lasu postanawia opuścić ten tymczasowy azyl i stawić czoła chylącemu się ku upadkowi światu. Misja bohatera staje się ostatnią nadzieją jego pobratymców na powrót do dawnego, normalnego życia.

Na pierwszy rzut oka Balrum budzi słuszne skojarzenia z takimi klasykami gatunku, jak Arcanum czy produkcje studia Spiderweb Software (Geneforge, seria Avernum). Jak na grę RPG przystało, rozgrywka opiera się więc przede wszystkim na eksploracji rozległego, otwartego świata, rozmowach z postaciami niezależnymi oraz wykonywaniu kolejnych zadań, zarówno tych związanych z głównym wątkiem fabularnym, jak i pobocznych. W grze nie zabrakło oczywiście walki z przeciwnikami, która odbywa się w systemie turowym i – dzięki możliwości korzystania z szerokiej gamy broni oraz zaklęć – odznacza się całkiem sporą głębią taktyczną.

Jednocześnie w grze Balcony Team znalazła się cała masa rozwiązań charakterystycznych dla współczesnych przedstawicieli gatunku RPG. Mowa tu m.in. o pełnej swobodzie rozgrywki oraz dowolności w kształtowaniu postaci bohatera. W grze zrezygnowano z klasycznego podziału na klasy, a podczas zabawy możemy samodzielnie decydować, którym zajęciom chcemy się poświęcić i w jakim kierunku rozwijać naszą postać. Dodatkowo po osiągnięciu drugiego aktu (z pięciu dostępnych) otrzymujemy możliwość wstąpienia do jednej z trzech gildii. Wybór ten w istotny sposób wpływa na dalszy rozwój fabuły oraz zakończenie gry.

Ciekawym urozmaiceniem jest także opcja wybudowania i umeblowania własnego domu. Miejsce to staje się naszą bazą wypadową, gdzie w przerwie między kolejnymi zadaniami możemy zająć się np. hodowlą i zapewnić sobie w ten sposób wystarczające zapasy jedzenia, a także oswajać niektóre zwierzęta, które będą następnie towarzyszyć nam podczas wyprawy. Całość uzupełnia rozbudowany system rzemiosła, dzięki któremu możemy wytwarzać własne bronie, przydatne mikstury, a nawet potrawy.

Oprawa graficzna Balrum na platformie PC Windows jest bardzo oldskulowa, a przy dużych zbliżeniach poszczególne obiekty stają się mocno rozpikselowane. Na wyróżnienie zasługuje jednak zmienna pogoda i dynamiczny cykl dobowy, a także zmieniający się w czasie rzeczywistym świat gry, w którym wszystkie postaci niezależne żyją własnym życiem i oddają się swoim codziennym zajęciom. Tytuł potrafi też niejednokrotnie zaskoczyć dużą dbałością o detale – np. po upolowaniu zwierzęcia za pomocą płonącej strzały otrzymujemy już upieczone mięso.Rekomendowane: Intel Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8600 GT/Radeon HD 4650, 1 GB HDD, Windows 7

Minimalne: Intel Pentium 4 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 8200/Radeon X1650, 1 GB HDD, Windows XP1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Lista plikówShow/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
http://bt01.nnm-club.cc:2710/ffffffff06bccb16976327215ce782d720
http://bt01.nnm-club.info:2710/ffffffff06bccb16976327215ce78720
http://retracker.local/announce.php?size=213928761&comment=h000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Balrum *2016* - V1.5 [+Bonus Content] [ENG] [GOG] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

stat4u Najlepsze strony Torrentowe Torrenty