Ticket To Earth *2017* - Episode 1-3 [ENG] [ISO] [EXE]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
111,218
27
6
217,401
84
7
14,155
19
2
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Warez==
Kategoria: Gry PC - Warezy » cRPG


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-04-23 19:17:42

Ticket To Earth *2017* - Episode 1-3 [ENG] [ISO] [EXE]Wydanie: 23 Kwietnia 2019
Premiera Gry: 29 Czerwca 2017 - 11 Kwietnia 2019 (Introducing Rookie And Veteran Modes)
Gatunek: RPG, Science Fiction, Elementy Logiczne, Indie, Połącz 3 Elementy, 2D
Producent: Robot Circus
Wydawca: Robot Circus

Dostępne Języki: Angielski


Wydanie Zawiera:

- Ticket To Earth - Episode 1
- Ticket To Earth - Episode 2
- Ticket To Earth - Episode 3
Ticket to Earth jest oryginalną mieszanką RPG-a i gry logicznej typu match-3, wydawaną w formie epizodów. Produkcja została opracowana przez niezależne, australijskie studio Robot Circus, a trafiła między innymi na platformę PC Windows.

Akcja Ticket to Earth toczy się w dalekiej przyszłości, na jednej z pozaziemskich kolonii, zwanej New Providence, której populacja zajmowała się wydobyciem Nitrium – nowego źródła energii, dzięki któremu podróże międzygwiezdne stały się faktem. Od momentu założenia, kolonia należąca do Rinehart Corporation szybko się rozrastała, co w krótkim czasie doprowadziło do podziału na klasy. Z uwagi na narastające napięcie, opracowano tak zwaną The Justice Engine – sztuczną inteligencję mającą (przynajmniej oficjalnie) czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców. Jej uosobieniem byli tak zwani Peace Keepers – egzekutorzy prawa. Stosunkowo stabilna sytuacja uległa zmianie, kiedy rafineria napędzająca przemysł wydobywczy została zniszczona w wyniku wypadku.

Ze względu na niewystarczającą ilość surowca pozostałego do wydobycia założyciele New Providence doszli do wniosku, że nie odbudują placówki. W związku z powyższym przygotowują się do powrotu do domu na pokładzie statku The Martian Princess, który przybył z Ziemi po trwającej dziesięć lat podróży. Niestety na luksus podróży na Błękitną Planetę mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi, czyli 1% społeczeństwa, co doprowadziło do wybuchu masowych protestów – na domiar złego mieszkańcy kolonii muszą stawić czoła zastępom agresywnych robotów, kryminalistów i zmutowanym istot, przez co całość wygląda niczym dobrze ukartowany spisek. Rozwikłania zagadki stojącej za tymi wydarzeniami, a także próby zdobycia miejsca na pokładzie The Martian Princess podejmuje się czwórka głównych bohaterów – Rose, Wolf, Doc oraz Seven, nad którymi gracze przejmują bezpośrednią kontrolę.

Wydarzenia, w jakich bierzemy udział w Ticket to Earth, są prezentowane w rzucie izometrycznym. Gra została podzielona na misje, podczas których stopniowo odkrywamy kolejne fragmenty fabularnej układanki. Pomimo że w ich trakcie na wykonanie czeka szereg zadań głównych (polegających na przetrwaniu ataków następujących po sobie fal oponentów, pokonaniu określonej liczby wrogów lub choćby na obronie konkretnego miejsca), urozmaiconych przez rozmaite cele poboczne (wymagające od gracza np. ukończenia danego etapu z maksymalną ilością życia), filarem zabawy są starcia z kryminalistami, robotami próbującymi siłą zaprowadzić pokój oraz z wyjątkowo agresywnymi mutantami.

Potyczki rozgrywają się w trybie turowym, na planszy podzielonej na kolorowe, kwadratowe pola. Wejście protagonisty na jedno z nich owocuje wzmocnieniem określonej umiejętności i wypełnieniem paska symbolizującego jej siłę, co możemy wykorzystać, by zdobyć przewagę na polu bitwy. Wzorem wspomnianych wcześniej gier logicznych typu match-3, sukces gwarantuje nam jednoczesne przejście przez jak największą liczbę pól – w ten sposób otrzymujemy na przykład możliwość konwersji pozostałych kwadratów na takie, których potrzebujemy w danym momencie lub wzmocnienia poszczególnych ataków.

W miarę czynionych postępów pozyskujemy tokeny, w zamian za które możemy zwiększyć potencjał bojowy naszego podopiecznego. Z uwagi na fakt, że rozbudowane drzewko obejmuje ponad setkę zdolności, warto pamiętać, że zakup potężniejszych umiejętności wymaga uiszczenia większej opłaty.Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 71.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Ticket To Earth *2017* - Episode 1-3 [ENG] [ISO] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE