Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
113,430
83
6
106,535
88
34
6,258
2
1
Ostatnie 30
Popularne
w Styczniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Zręcznościowe


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-08-07 16:49:28
Rozmiar: 1.58 GB
Seedów: 114
Peerów: 104
Pobrano: 21 razy
Kondycja:


The Forbidden Arts *2019* - V1.0.1.0 [MULTi11-ENG] [ISO] [PLAZA]Wydanie PLAZA: 7 Sierpnia 2019
Premiera Gry: 7 Sierpnia 2019
Gatunek: Zręcznościowe, Fantasy, Platformówki, Elementy RPG, Indie, Side-Scroll, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Stingbot Games
Wydawca: Stingbot Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Węgierski, Koreański, Japoński, Chiński Uproszczony, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.1.0
The Forbidden Arts jest dziełem niezależnego studia Stingbot Games, w ciekawy sposób łączącym elementy RPG i rozwiązania zaczerpnięte z przygodowych gier akcji z aspektami charakterystycznymi dla side-scrollowych platformówek. Produkcja została wydana na szereg platform, na których liście znajduje się PC, Switch itd..

The Forbidden Arts zabiera nas do fantastycznej krainy Chora, której los stanął pod znakiem zapytania, kiedy prawa do niej zaczął sobie rościć złowrogi nekromanta. Na szczęście nieoczekiwanie wyrósł mu godny przeciwnik w postaci Phoeniksa – głównego bohatera omawianej produkcji, który odkrył w sobie nadnaturalne zdolności pozwalające mu na władanie ogniem. Na szczęście nie jest on skazany na samotną przeprawę, gdyż w toku przygody dołączają do niego inni śmiałkowie.

W wydanym na platformie PC, Switch itd. The Forbidden Arts przez większość czasu akcję obserwujemy z boku – niemniej, w wybranych momentach kamera przenosi się za plecy bohatera (TPP). Filarem rozgrywki jest przemierzanie rozległych i zróżnicowanych lokacji oraz wykonywanie zadań zlecanych przez postacie neutralne; realizacja misji wiąże się tak z koniecznością eliminacji stających nam na drodze przeciwników, jak i z rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

Starcia z oponentami toczą się w czasie rzeczywistym, a sukces zapewnia nie tylko odpowiedni refleks, lecz również umiejętne żonglowanie piromanckimi zdolnościami Phoeniksa – choć bohater potrafi walczyć przy użyciu broni białej, znacznie lepiej radzi sobie na polu walki, rzucając ogniste zaklęcia dotkliwie raniące wrogów. W toku przygody protagonista nabywa nowe umiejętności, dzięki czemu może stawiać czoła coraz potężniejszym adwersarzom. Nierzadko przydatna okazuje się również zręczność, gdyż nie brakuje tu skakania po platformach, unikania pułapek czy wspinaczki po elementach otoczenia.

Trójwymiarowa grafika The Forbidden Arts prezentuje się przyjemnie dla oka nawet pomimo tego, że z technicznego punktu widzenia stoi na przeciętnym poziomie. Jest to zasługą unikalnej stylistyki przywodzącej na myśl gry z serii The Legend of Zelda. Dopełnienie sfery wizualnej stanowi wpadający w ucho soundtrack składający się z utworów granych na gitarze akustycznej.Minimalne: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 71.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2710/announce5752223
udp://9.rarbg.me:2770/announce5752223
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000
Podobne Pliki

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
The Forbidden Arts *2019* - V1.0.1.0 [MULTi11-ENG] [ISO] [PLAZA]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE