Blasphemous *2019* - V1.0.6 [+DLCs] [MULTi8-ENG] [ISO] [REPACK-HOODLUM]
Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
112,305
44
2
219,580
74
7
14,377
2
1
Ostatnie 30
Popularne
w Wrzesniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Akcja


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-09-10 17:29:36
Rozmiar: 552.78 MB
Seedów: 1152
Peerów: 287
Pobrano: 51 razy
Kondycja:

Blasphemous *2019* - V1.0.6 [+DLCs] [MULTi8-ENG] [ISO] [REPACK-HOODLUM]Wydanie HOODLUM: 10 Września 2019 (V2)
Premiera Gry: 10 Września 2019
Gatunek: Akcji, Fantasy, Platformówki, 2D, Crowdfunding, Indie
Producent: The Game Kitchen
Wydawca: Team 17

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Rosyjski


Zawartość Dodatkowa:

- Blasphemous - Golden Burden
- Blasphemous - Alloy Of Sin Character Skin


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.6 + DLCs
Blasphemous jest platformową grą akcji opracowaną przez niezależne studio The Game Kitchen; w portfolio deweloperów można znaleźć ciepło przyjętą epizodyczną przygodówkę zatytułowaną The Last Door. Produkcja trafiła na wiele platform, na których liście pojawia się PC, PS4 itd., a jej powstanie było możliwe dzięki udanej kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter.

Blasphemous przenosi gracza do krainy Orthodoxia – fantastycznego, mrocznego świata opanowanego przez fanatyczną religijność i zabobony. U progu tak zwanego Wieku Zepsucia niemal wszyscy jej mieszkańcy zostali przemienieni w zdeformowane, krwiożercze bestie, w ramach pokuty za dokonane grzechy. Główny bohater gry, Pokutnik (The Penitent One), w pojedynkę stawia czoła mrocznym siłom oblegającym to miejsce.

Wzorem gier z serii Souls, opowieść nie jest przekazywana bezpośrednio – kolejne elementy fabularnej układanki zaszyto między innymi w projektach poziomów. Chcąc rozwikłać stojącą za wszystkim tajemnicę, gracz musi uważnie obserwować otoczenie i samodzielnie układać w spójną całość strzępki pozyskanych informacji.

W wydanym na platformie PC, PS4 itd. Blasphemous akcję obserwujemy z boku. Schemat rozgrywki oparto na eksploracji rozległych, nieliniowych poziomów (na które składają się posępne plenery, mroczne podziemia i przyprawiające o dreszcze wnętrza świątyń) oraz na przeskakiwaniu z platformy na platformę i omijaniu wszechobecnych pułapek.

Równie istotną rolę odgrywa walka z przeciwnikami. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a oprócz szeregowych przeciwników (wśród których pojawia się między innymi uzbrojony w płonący świecznik Acolyte, walczący przy użyciu posągu Weight of her burden czy przypominający śmierć Condemned), na naszej drodze stają także mocarni bossowie. Pokonanie tych ostatnich wiąże się przede wszystkim z koniecznością rozpracowania schematów ich ataków. W starciach robimy użytek z broni białej; jej dopełnieniem są relikty zwiększające nasz potencjał bojowy. Łącząc ataki w efektowne kombinacje wprowadzamy herosa w stan Martyr's Excommunication, co na krótki czas czyni go niemal niepokonanym.

W grze nie brakuje też elementów RPG – w miarę czynionych postępów rozwijamy prowadzoną przez nas postać, głównie poprzez zaopatrywanie jej w coraz potężniejszy ekwipunek.

Na Blasphemous składa się kilka zróżnicowanych trybów gry. Kampanię fabularną można ukończyć ponownie w ramach tak zwanego New Game+ (co pozytywnie wpływa na replayability opisywanej pozycji). Oprócz tego twórcy przygotowali dodatkowy wariant rozgrywki, w którym stajemy naprzeciw kolejnych bossów, i specjalne cotygodniowe wyzwania dające dostęp do unikalnych zadań i sekretów.

Pixelartowa oprawa graficzna Blasphemous może przypaść do gustu posiadaczom platformy PC, PS4 itd.. Niemała w tym zasługa dopracowanych animacji, posępnej stylistyki i oszczędnej kolorystyki. W budowaniu sugestywnego klimatu pomaga także soundtrack autorstwa Carlosa Violi.Minimalne: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz / AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 / 1 GB Radeon HD 4850 lub lepsza, Windows 7 64-bit1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.me:2780/announce5761442449
udp://9.rarbg.to:2720/announce5761432450
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Blasphemous *2019* - V1.0.6 [+DLCs] [MULTi8-ENG] [ISO] [REPACK-HOODLUM]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE