Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
123,179
65
27
123,272
113
78
8,588
17
22
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Strategiczne


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-11-03 22:24:16
Rozmiar: 1.23 GB
Seedów: 46
Peerów: 2
Pobrano: 18 razy
Kondycja:


Lornsword Winter Chronicle *2019* [ENG] [ISO] [PLAZA]Wydanie PLAZA: 23 Października 2019
Premiera Gry: 23 Października 2019
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, RTS, Widok Izometryczny, Elementy Zręcznościowe, Na 2 Osoby, Indie, Kooperacja, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: Tower Five
Wydawca: Tower Five

Dostępne Języki: Angielski
LornSword: Winter Chronicle jest hybrydą gry akcji oraz strategii czasu rzeczywistego. Produkcja jest osadzona w świecie fantasy i zdaniem swoich twórców oferuje świeże podejście do gatunku RTS (real time strategy). Gra posiada również lokalny tryb kooperacyjny, który pozwala dwóm osobom wspólnie mierzyć się ze stawianymi przez nią wyzwaniami. Za stworzenie i wydanie tego tytułu odpowiada niezależne studio Tower Five i jest to jego debiutancki projekt.

Rozgrywka w LornSword: Winter Chronicle łączy w sobie elementy gier strategicznych (np. serii Warcraft czy Age of Wonders) oraz produkcji typu hack’n’slash (np. Diablo). Obserwując akcję z góry, z tzw. perspektywy izometrycznej, gracz kontroluje swojego bohatera i porusza się po trójwymiarowej mapie, rozmawiając z postaciami, wykonując zadania, poszukując artefaktów i walcząc z przeciwnikami.

Równocześnie jednak misje często wymagają od nas przejmowania kontroli nad różnymi wojskami, zarządzania zasobami i rozwijania bazy, dzięki której nasze armie zyskują nowe możliwości taktyczne. W efekcie otrzymujemy hybrydę, która przypomina nieco to, co znamy z cyklu SpellForce – z tą różnicą, że w przypadku dzieła studia Tower Five tempo rozgrywki jest nieco większe, co wymusza podejmowanie szybkich decyzji.

W LornSword: Winter Chronicle możemy grać samotnie albo z drugą osobą. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna, ale w zabawie może towarzyszyć nam kolega – wówczas wszelkie zdobyte dobra są dzielone, a przechodzenie misji wymaga koordynowania działań i wspólnego planowania strategii i taktyki.

LornSword: Winter Chronicle posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która nie prezentuje się szczególnie dobrze. Świat gry wygląda przyzwoicie, ale w oczy rzucają się słabej jakości tekstury oraz niezbyt szczegółowe i słabo animowane modele postaci. Tytuł może się jednak pochwalić solidnymi efektami świetlnymi i nieźle zaprojektowanym stylem artystycznym, który przywodzi na myśl skojarzenia z kultową serią strategiczną Warcraft od firmy Blizzard Entertainment.Minimalne: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7 64-bit1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2730/announce2311901
udp://9.rarbg.me:2770/announce2311901
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Lornsword Winter Chronicle *2019* [ENG] [ISO] [PLAZA]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE