Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
121,768
32
2
120,495
112
1
8,229
15
0
Ostatnie 30
Popularne
w Czerwcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Przygodowe


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-11-04 00:32:20
Rozmiar: 504.07 MB
Seedów: 12
Peerów: 0
Pobrano: 11 razy
Kondycja:


Worse Than Death *2019* [ENG] [ISO] [PLAZA]Wydanie PLAZA: 19 Października 2019
Premiera Gry: 8 Października 2019
Gatunek: Przygodowe, Survival Horror, Skradanki, Horror, Elementy Logiczne, 2D, Elementy Zręcznościowe, Indie, Side-Scroll
Producent: Benjamin Rivers
Wydawca: Benjamin Rivers

Dostępne Języki: Angielski
Worse Than Death to utrzymana w konwencji horroru gra przygodowa. Głównym źródłem inspiracji dla tego tytułu były komiksowe Opowieści z krypty, a za jego opracowaniem stoi Benjamin Rivers – niezależny deweloper, w którego portfolio można znaleźć takie pozycje, jak Alone With You oraz pokrewne gatunkowo Home.

Główną bohaterką gry Worse Than Death jest dwudziestoośmioletnia Holly. Protagonistka przyjeżdża na weekend do swojego rodzinnego miasteczka, by spotkać się ze swoim najlepszym przyjacielem – Flynnem – i pocieszyć go po tragicznej śmierci jego narzeczonej. Na miejscu okazuje się, że wszyscy mają tu coś do ukrycia (łącznie z nią samą), a jakby tego było mało, tajemnicza, nadnaturalna siła urządza sobie na nich polowanie. Holly musi więc wyrwać się z jej szponów i uratować Flynna; niejako przy okazji dziewczyna stawia czoła własnej przeszłości, poznając prawdę zarówno o całym miasteczku oraz swoich bliskich, jak i o sobie samej.

W Worse Than Death akcję ukazano z boku. Przemierzając posępne lokacje, rozmawiamy z mieszkańcami miasteczka, szukamy przydatnych przedmiotów oraz rozwiązujemy rozmaite zagadki. Pomimo że Holly świetnie radzi sobie z pokonywaniem przeszkód terenowych (przeskakując je bądź czołgając się pod nimi), nie potrafi walczyć. Musi więc uważać, by nie zwracać na siebie uwagi potworów wałęsających się po miasteczku; choć są one niewidzialne, ich pozycję można odkryć, obserwując światła czy też nasłuchując dźwięków otoczenia lub wsłuchując się w bicie serca protagonistki. Jeśli dziewczyna narobi zbyt wiele hałasu, przeciwnicy ruszą za nią w pogoń, a ona będzie musiała rzucić się do ucieczki, szukając schronienia w sąsiednim pomieszczeniu.

Worse Than Death posiada dwuwymiarową grafikę wykonaną w technice pixel art. Warto zauważyć, że portrety poszczególnych postaci, a także wybrane sceny i przerywniki filmowe utrzymano w charakterystycznej, komiksowej stylistyce. Co ciekawe, całość została narysowana ręcznie, na iPadzie Pro. Zabawa toczy się przy akompaniamencie utworów kanadyjskiego zespołu The Secrets.Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 700 MB HDD, Windows Vista/7/8.1/101.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.to:2720/announce601
udp://9.rarbg.me:2730/announce601
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Worse Than Death *2019* [ENG] [ISO] [PLAZA]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE