Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
121,460
59
2
119,779
108
6
8,154
8
0
Ostatnie 30
Popularne
w Maju
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Towarzyskie


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-11-10 20:23:49
Rozmiar: 2.44 GB
Seedów: 26
Peerów: 2
Pobrano: 30 razy
Kondycja:


Headsnatchers *2019* [MULTi10-PL] [ISO] [PLAZA]Wydanie PLAZA: 7 Listopada 2019
Premiera Gry: 7 Listopada 2019
Gatunek: Towarzyskie, Elementy Zręcznościowe, Na 2 Osoby, Indie, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: IguanaBee
Wydawca: Iceberg Interactive

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Japoński, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski, Polski
Headsnatchers to dynamiczna zręcznościówka nastawiona na zabawę w towarzystwie innych graczy. Tytuł trafił na platformę PC i PS4 nakładem firmy Iceberg Interactive, a został opracowany przez niezależne studio IguanaBee.

W trakcie zabawy w wydanym na platformie PC i PS4 Headsnatchers bierzemy udział w zawodach, których celem jest pozbawianie głów oponentów, by przy ich pomocy zdobywać punkty; wygrywa gracz lub zespół, który pod koniec meczu może się pochwalić najwyższym wynikiem. Zawodnik, który straci czerep i nie zdoła go odzyskać, zanim inny gracz zdobędzie za niego punkt, odpada z gry. Zmagania, prezentowane z kamery zawieszonej nad głową postaci, toczą się na dwudziestu pięciu arenach.

Plansze zróżnicowano pod kątem wyglądu, dostępnego arsenału (do naszej dyspozycji autorzy oddają nie tylko broń do walki wręcz i szeroki wachlarz pułapek, lecz również specjalne możliwości pokroju przyzwania na pole bitwy potężnego krakena), a także zasad, którymi rządzi się rozgrywka; przykładowo, podczas gdy na jednej arenie zdobywamy punkty, strzelając głowami przeciwników gole jak w piłce nożnej, na innych musimy rzucać nimi do kosza, starać się zbić przy ich pomocy wszystkie kręgle lub trafiać do bramki niczym w hokeju na lodzie.

Z uwagi na fakt, że głowy naszych zawodników są tutaj w centrum zainteresowania, autorzy oddali do naszej dyspozycji ponad sto ich rodzajów; jeśli jednak żadna z nich nie przypadnie nam do gustu, możemy stworzyć własną, korzystając z rozbudowanego edytora.

Headsnatchers oferuje cztery warianty rozgrywki – choć produkcja została stworzona przede wszystkim z myślą o zmaganiach w trybie multiplayer (maksymalnie czwórka graczy może się bawić tak na jednym ekranie, jak i przez Internet), samotnicy mogą spróbować swoich sił w specjalnym module Zombie.

Trójwymiarowa grafika wydanego na platformie PC i PS4 Headsnatchers została utrzymana w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce oraz barwnej kolorystyce. Na uwagę zasługuje fakt, że poszczególne plansze są podatne na zniszczenia.Minimalne: Intel Core i5 2.7 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 560 Ti lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 7/8/101.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://9.rarbg.me:2720/announce262660
http://tracker.trackerfix.com:80/announce000
udp://9.rarbg.to:2760/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Headsnatchers *2019* [MULTi10-PL] [ISO] [PLAZA]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE