Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
121,460
59
2
119,779
108
6
8,154
8
0
Ostatnie 30
Popularne
w Maju
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Strategiczne


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-11-10 20:45:10
Rozmiar: 14.75 GB
Seedów: 327
Peerów: 174
Pobrano: 89 razy
Kondycja:


Endless Legend - Emperor Edition *2014* - V1.8.2 [+All DLCs] [MULTi8-PL] [ISO] [PLAZA]Wydanie PLAZA: 10 Listopada 2019
Premiera Gry: 18 Września 2014
Gatunek: Strategiczne, 4X, Ekonomiczne, Fantasy, Sandbox, Strategiczne Wojenne, Turowe
Producent: Amplitude Studios
Wydawca: Iceberg Interactive / Amplitude Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


Wydanie Zawiera:

- Endless Legend: Mezari
- Endless Legend: Inferno
- Endless Legend: Symbiosis
- Endless Legend: Classic Edition
- Endless Legend: The Lost Tales
- Endless Legend: Edition Upgrade
- Endless Legend: Emperor Edition
- Endless Legend: Amplitude Badge
- Endless Legend: Frozen Fangs Add-On
- Endless Legend: Forgotten Love Add-On
- Endless Legend: Shifters Expansion Pack
- Endless Legend: Tempest Expansion Pack
- Endless Legend: Shadows Expansion Pack
- Endless Legend: Echoes Of Auriga Add-On
- Endless Legend: Founder Amplitude Badge
- Endless Legend: Guardians Expansion Pack
- Endless Legend: Forges Of Creation Update
- Endless Legend: Magtay Minor Faction Update


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.8.2 + All DLCs
Endless Legend to rozgrywana w systemie turowym strategia autorstwa zespołu Amplitude Studios. Wcielamy się we władcę niewielkiej społeczności żyjącej w pełnej magii krainie fantasy i naszym zadaniem jest przeobrażenie jej w prawdziwe imperium.

Endless Legend to turowa strategia fantasy typu 4X. Wyprodukowało ją studio Amplitude, mające na koncie udane Endless Space.

Akcja toczy się w pełnej magii krainie Auriga. W odległej przeszłości nawiedził ją kataklizm, który zmiótł z powierzchni planety ówczesne cywilizacje. Wiele wskazuje na to, że ta apokalipsa może się powtórzyć, gdyż przez ostatnie lata każda kolejna zima była znacznie cięższa od poprzedniej.

Wcielamy się we władcę niewielkiego miasta i naszym zadaniem jest przeobrażenie skromnej społeczności w prawdziwe imperium. Wymaga to oczywiście stawiania nowych budynków, zakładania dodatkowych grodów, dbania o gospodarkę oraz prowadzenia badań nad rozwojem technologii. Wszystko to musimy odpowiednio zbalansować, tak aby z jednej strony zapewnić podwładnym wyżywienie i dach nad głową, a drugiej strony wciąż mieć środki na inwestycje i rozwój naszego państwa.

Prędzej czy później cała ta ekspansja doprowadza do konfliktu z innymi nacjami, których w grze jest osiem. Dodatkowo można z nimi zawiązywać sojusze czy wymieniać się technologiami. Autorzy opracowali turowy system potyczek toczonych na trójwymiarowych mapach pokrytych siatką heksagonalną. Bitwy rozgrywane są za pomocą prostego interfejsu, który kryje spore pokłady taktycznej głębi. Kluczową rolę odgrywają takie elementy jak wykorzystywanie terenu czy stosowanie formacji. Jednocześnie twórcy nie zapomnieli o graczach preferujących bardziej pokojowe metody rozwoju i sukces można osiągnąć również pacyfistycznymi metodami.

Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG. Podczas zabawy regularnie wysyłamy bohaterów na przygody, podczas których mogą odkryć sekrety zaginionych cywilizacji i powrócić do domu z magicznymi artefaktami. Ponadto każdy sukces, zarówno odniesiony w trakcie wypraw, jak i bitew, nagradzany jest punktami doświadczenia, za które rozwijamy umiejętności herosów.


Endless Legend: Inferno:

Inferno to tytuł piątego dużego rozszerzenia do Endless Legend, czyli popularnej strategii turowej, wydanej w 2014 roku. Dodatek został opracowany przez autorów oryginału ? zespół Amplitude Studios.

Endless Legend: Inferno wprowadza nową grywalną frakcję zwaną Kapaku. Mowa o istotach, które przybyły na Aurigę z wulkanicznych pustkowi i starają się uczynić tę krainę swoim nowym domem. By tego dokonać, Kapaku nie tylko osiedlają się na rzadko występujących na Auridze obszarach wulkanicznych, lecz również korzystają z umiejętności magmoformowania, pozwalającej im na przekształcenie dowolnego obszaru w teren wulkaniczny. Z uwagi na swoją niewielką posturę przedstawiciele owego ludu wykorzystują potężne golemy do wykonywania najcięższych prac.

Terytoria pełne popiołu i ognia zapewniają Kapaku rozmaite wzmocnienia oraz zwiększają wydajność produkcji tego ludu. Przejmując kontrolę nad tą frakcją, można skoncentrować się na wystawieniu licznej armii wyposażonej w najwyższej jakości uzbrojenie lub wyspecjalizować się w cudach i czynach. Nie należy też zapominać, że biomy powstałe z magmy mają duży potencjał naukowy i przemysłowy, a także obfitują w anomalie czy wreszcie w aktywne wulkany ? wypływające z nich rzeki lawy mogą być wykorzystywane przez wszystkie strony konfliktu jako źródła darmowej energii.

Debiut nowej frakcji pozwolił twórcom na wprowadzenie kolejnego surowca ? Pyłu ? ułatwiającego wszystkim ugrupowaniom rozwój przemysłowy i technologiczny. Rozszerzenie przynosi również tak zwane pyłowe zaćmienia, czyli zjawiska zapewniające mieszkańcom Aurigi dodatkowe zdolności i rozmaite bonusy, podczas których budzą się w nich uśpione moce. Poza tym w ich trakcie tworzą się miejsca o większej gęstości Pyłu ? armia, która dotrze tam jako pierwsza, może liczyć na zdobycie tymczasowych korzyści.Minimalne: Intel Core 2 Quad 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 460/Radeon HD 4850 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows Vista/7/8/101.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce7643559
udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce7136428
udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce6934333
udp://explodie.org:6969/announce5432328
udp://9.rarbg.to:2710/announce4825407
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce9410
udp://glotorrents.pw:6969/announce000
udp://zer0day.ch:1337/announce000
Podobne Pliki

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Endless Legend - Emperor Edition *2014* - V1.8.2 [+All DLCs] [MULTi8-PL] [ISO] [PLAZA]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE