Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
123,648
65
12
123,950
91
54
8,673
1
0
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2019-11-20 09:11:32

Advanced SystemCare Pro 13.0.2.172 / PL / FULL / HIRANIA

Advanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania z komputera. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.
Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików z nośnika danych. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.
Advanced SystemCare posiada też tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku. Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją ”œautorun” - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.
W narzędziach znajdziemy moduły do monitorowania i zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu, a także do kontrolowania systemu, zabezpieczania folderów, skanowania pustych folderów, odczytywania INFOrmacji o systemie czy konfigurowania opcji przeglądarki Internet Explorer.odinstalowac wszystkie inne wersje-restart
Wyłącz Antywirusa przed zainstalowaniem
wyłączone aktualizacje więc tego nie rób
do wypakowania użyj najnowszego winrara

skan:
https://www.virustotal.com/gui/file/1483ff23fb5497a208ad8c07e36466ade05b6a64b613e666ae4d1c335cf815f9/detection

Producent:

IObit
http://iobit.com/

System:
Windows:/7/8.1 <-testowane

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Advanced SystemCare Pro 13.0.2.172 / PL / FULL / HIRANIA

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE