Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,652
57
4
135,265
104
5
10,520
0
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
==Torrent==
Kategoria: Linux » Dystrybucje


Dodał: Norbi007c
Data dodania:
2020-07-03 10:10:05
Rozmiar: 2.53 GB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy
Kondycja:


Linux Ubuntu Deskop v20.04 [Najnowsza wersja] [64-Bitowy] [ISO] [NIE DZIAŁA! PROSZE NIE POBIERAĆ!]

Ubuntu – kompletna dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczona głównie do zastosowań biurowych i domowych (ang. desktop). Powstała również wersja serwerowa oraz na netbooki. Rozwój tej ostatniej zakończył się w 2011 roku, gdyż zdecydowano o połączeniu wydań dla komputerów biurowych i domowych z wersją dla netbooków, jednocześnie dodając nową powłokę graficzną – Unity – będącą nakładką na popularnego GNOME.

Ubuntu opiera się na dystrybucji Debian (w wersji Sid) i jest rozwijane na serwisie Launchpad. Projekt sponsorowany jest przez przedsiębiorstwo Marka Shuttlewortha Canonical Ltd. oraz Ubuntu Foundation. Według sondaży online w 2012 Ubuntu był najpopularniejszą dystrybucją GNU/Linuksa na komputerach osobistych. Jednak Ubuntu jest również popularne na serwerach i w chmurze. Ubuntu wydawane jest w regularnych, sześciomiesięcznych odstępach czasowych.

Słowo ubuntu pochodzi z języków plemion Zulu i Xhosa zamieszkujących południową Afrykę i oznacza „człowieczeństwo wobec innych”. Głównym celem dystrybucji jest dostarczenie użytkownikom domowym kompletnego, otwartego systemu, który będzie łatwy w obsłudze oraz jednocześnie stabilny, niezawodny i nowoczesny.

Oprócz Ubuntu korzystającego ze środowiska GNOME z nakładką Unity istnieje kilka wariantów innych dystrybucji, które różnią się wykorzystywanym środowiskiem graficznym oraz podstawowym zestawem pakietów. Do najpopularniejszych z nich należą Kubuntu (korzysta ze środowiska KDE), Xubuntu (korzysta ze środowiska Xfce). Istnieją także: Lubuntu (środowisko LXDE) i Fluxbuntu (Fluxbox). Xubuntu, Lubuntu i Fluxbuntu to lżejsze pod względem zużycia zasobów sprzętowych alternatywy dla Ubuntu i Kubuntu.
----------------------------------------------------------------------
WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Procesor 2 GHz dual core lub lepszy.
2 GB RAM.
25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
----------------------------------------------------------------------
Zgodnie z prawem autorskim należy usunąć dany plik w czasie nie mniejszym jak 24h, ale nie większym jak 72h od czasu otrzymania i przeczytania zgłoszenia.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
Tracker URLSeedówPeerówPobrań
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce000
udp://tracker.publicbt.com:80/announce000
http://tracker.openbittorrent.com/announce000

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Linux Ubuntu Deskop v20.04 [Najnowsza wersja] [64-Bitowy] [ISO] [NIE DZIAŁA! PROSZE NIE POBIERAĆ!]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE