Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
125,284
37
3
126,559
70
6
9,065
45
0
Ostatnie 30
Popularne
w Sierpniu
==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hirania
Data dodania:
2020-08-02 15:05:08

Reg Organizer 8.50 / PL / FULL / HIRANIA

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinstalowanych aplikacjach.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do defragmentowania i kompresowania całego rejestru systemowego, który zwiększa wydajność komputera i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego. Reg Organizer posiada również możliwość uzyskania niezbędnych INFOrmacji o każdym dowolnym kluczu lub wpisie znajdującym się w rejestrze, a także monitorowanie wszelkich zachodzących w nich zmian.

INF:

Wylaczyc antywirusa na czas instalacji
Nie aktualizować programu
Dwa w jednym exe dla x32 i x64 bit
hasło feniks
do wypakowania użyj najnowszego winrara

Producent:

ChemTable Software
http://chemtable.com

Windows:7/8.1/10<<<-testowane

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Reg Organizer 8.50 / PL / FULL / HIRANIA

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE