Kategorie
Ranking
RSS
Programy

Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
129,498
52
2
134,999
67
12
10,506
1
0
Ostatnie 30
Popularne
w Październiku
==Warez==
Kategoria: Gry PC - Warezy » Towarzyskie


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-26 00:12:03

Tools Up! *2019* [MULTi10-PL] [SIMPLEX] [EXE]Wydanie SIMPLEX: 25 Stycznia 2020
Premiera Gry: 3 Grudnia 2019 - 24 Stycznia 2020 (HotFix)
Gatunek: Towarzyskie, Humorystyczne, Elementy Zręcznościowe, Na 2 Osoby, Polskie, Indie, Kooperacja, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: The Knights Of Unity
Wydawca: All In! Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski
Tools Up! to towarzyska gra kooperacyjna, skupiająca się wokół renowacji domów. Całość przypomina mieszankę gier House Flipper i Overcooked: zgodnie z wytycznymi klientów odnawiamy pomieszczenia i testujemy swoją umiejętność współpracy. Za tytuł odpowiadają Polacy – studio The Knights of Unity i firma All in! Games.

W grze wcielamy się w rolę ekipy remontowej, która dostała zlecenie od mieszkańców tajemniczego wieżowca, aby pod ich nieobecność odnowić każde z pomieszczeń budynku, mając na uwadze życzenia i potrzeby jego lokatorów umieszczone na planach budowy.

Gra Tools Up! składa się z kampanii podzielonej na poszczególne misje o rosnącym stopniu trudności. Od nas zależy czy będziemy grać koleżeńsko i zespołowo, czy staniemy się drużynowym trollem, raczej przeszkadzającym na każdym kroku niż będącym w jakikolwiek sposób pomocnym. Musimy mieć jednak na uwadze, że celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, na które wpływ ma czas ukończenia zadania i dostosowanie się do zaleceń klienta.

Dodatkowo każda z misji może być rozegrana w dowolnej kolejności w trybie Party Mode, pod warunkiem, że dany level skończyliśmy w kampanii głównej.

Początkowo w grze wcielamy się w jedną z czterech charakterystycznych postaci, jednak w miarę przechodzenia misji mamy ich coraz więcej do wyboru.

Lokacje, które remontujemy, różnią się od siebie otoczeniem, kolorystyką, a nawet warunkami pogodowymi i stylem zabudowy.

Czynności, jakie wykonujemy to między innymi malowanie, tapetowanie, wyburzanie, sprzątanie, dźwiganie mebli, obracanie kamery (to czynność dostępna tylko dla osoby trzymającej plan budowy) oraz wszystko inne co sprawi, że przyjemna fucha zamieni się w koszmar reszty współpracowników. Wylewanie farby? Nie ma problemu. Dewastowanie drzwi? Jak najbardziej. Wpychanie pracowników do innych pokoi? Oczywiście! Wybór należy do nas.

Tools Up! to sympatyczna gra, z kreskówkową grafiką i skoczną ścieżką dźwiękową.

Gra posiada pełne wsparcie dla kontrolerów.Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD A8-5600K 3.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 630 / Radeon HD 6570 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 64-bit1.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Trailer

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodawanie komentarza
Komentujesz torrenta:
Tools Up! *2019* [MULTi10-PL] [SIMPLEX] [EXE]

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE